Malcom

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Mit vársz tőle a jövőben?

Idővel kezdő lesz
19
51%
Csere szintnél több sose lesz, de sokáig nálunk marad
7
19%
Pár évig csere lesz, aztán eligazol
9
24%
Teljes flop lesz
2
5%
 
Szavazatok száma: 37
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.01.17. 12:34:35

Úgy látszik, Malcom leigazolása is csak a szokásos brazil játékos mutyi volt.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2019.01.17. 12:06:10

Én is nagyon sajnálom a srácot, ezért aztán abszolút megérte összerúgni a port a Romaval...

Ilyen gyerekes revansot érzek még mindig ebben az igazolásban a tavalyi BL kiesés miatt.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.01.17. 08:28:03

Megint nem került kupa keretbe se...

Remélem innen legalább van annyi gerinc a vezetőségbe, hogy nem gördítenek akadályt bárhova szeretne menni. Én mondjuk felajánlanám a Rómának 10 mínusszal, amennyiért nyáron megvették volna. Bukjanak rajta, de legalább maradjanak emberek!

Luxus lenne ezért is Valverdét hibáztatni, itt valószínűleg az alap probléma, hogy eleve nem kérte, nem ilyen típusú játékosra gondolt stb...

Ugyanakkor mint embert meg nagyon sajnálom Malcomot, mert nem hiszem, hogy Dembelével párhuzamban bárkinek is probléma lenne az edzésmunkájával. Innentől predesztinálva van a lelátóra.

Nagyon dühítő ahogy Barték dolgoznak! :roll:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.11.08. 11:50:34

honsapeter írta:Ő csak egy lábbal, de néha elintézi az egész meccset:) Ezt az egy lábbal szöveget:) miért lenne Ő egy lábas?
A Bordeux-ban ugyan egy meccsét láttam, de a kupában és mikor a bajnokságban is beállt rohadt feltűnő volt. Amikor előnye is származhatott volna, ha mondjuk jobbal leveszi, maga elé teszi, úgy indul be, mindig csak az egyik lábát használja, ezzel pedig sokszor időt, ütemet veszít. A Leonese ellen, amikor Dembélével oldalt váltottak még szembetűnőbb volt. Gyakorlatilag ki is esett a játékból.
Régebbi meccseket nyilván nem fog senki visszanézni és a youtube videok is csalókák, de ha mondjuk megnézel egy közel negyed órás összeállítást szerintem egy kezeden meg tudod számolni hányszor ért jobb lábbal labdába.
például: https://www.youtube.com/watch?v=OyTBj5X5ijQ" target="_blank

Látszik, hogy nem ügyetlen a gyerek a gyerek és vannak klasszis megoldásai, de valljuk be eddig volt 10 jó perce.
Nyilván ez nem jelenti azt, hogy nem idevaló, mert látszik hogy van benne bőven fantázia, de ennyiből még lehetetlen bármit is leszűrni, én csak simán óvatos vagyok vele kapcsolatban.
Forca Barca!!!!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2018.11.08. 05:24:34

visca el barca írta:amennyire kiismertem EV-t, nem hinném, hogy most a gólja miatt többet játszatná... amugy egyszer egy hoki meccsen megnézném messivel meg dembelével, lenne sebességünk az biztos... :D
Korcsolyázni sem tudnak :lol:
"And my heart will leave you never."
Avatar
honsapeter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2018.03.24. 14:27:45

2018.11.07. 23:52:13

Ő csak egy lábbal, de néha elintézi az egész meccset:) Ezt az egy lábbal szöveget:) miért lenne Ő egy lábas?
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2018.11.07. 19:04:50

Betis ellen egyáltalán keretben lesz? :mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.11.07. 16:40:47

amennyire kiismertem EV-t, nem hinném, hogy most a gólja miatt többet játszatná... amugy egyszer egy hoki meccsen megnézném messivel meg dembelével, lenne sebességünk az biztos... :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.11.07. 15:52:15

Meccsösszefoglaló videóba most néztem, hogy miután letette Valverde a vizet, azért volt egy ilyen nem hiszem el mosolya 1 pillanatra. Lehet énlátok bele sokat, de szerintem ezzel Malcom intézett magának pár lehetőséget. Viszont mindamellett, hogy talán lehet én vagyok a legnagyobb szurkolója és Semedonak is, lett volna helye és ideje mind Suareznek, mind pedig Coutinhonak passzolni. De nagyon örülök a góljának, remélem megkapja a lehetőséget Messiékkel, bár ott támadóközéppályásként tudnám elképzelni. Viszont örülnék egy olyan edzőnek aki kitudja hozni a maximumot belőle és Dembeléből, de szerintem azt kontrafocival lehetne a sebességük miatt.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.11.07. 12:00:30

brazilfan írta:Egyértelmű, hogy több lehetőséget kellene kapnia.
Felemelő volt látni, hogy a többiek mennyire örültek a góljának, a melegítő Semedo rögtön odafutott hozzá, mindenki ölelte, és ez egyrészt fantasztikus érzés lehet Malcomnak, másrészt azt is jelzi, hogy nagyon együtt van a csapat.
Én is nagyon örülök a góljának, de valahogy nem tudok napirendre térni fölötte. Tényleg ügyes meg minden, de az egylábassága engem nagyon zavar. Mintha félne hozzáérni jobbal a labdába. Szerintem két kezemen meg tudnám számolni, eddig mennyiszer ért bele a rosszabb lábával. A jobb oldal pedig, főleg Messivel nagyon bebetonozott. Dembélé is inkább rendszeresen a baloson játszik Cou helyett. A kupameccsen is amikor helyet cseréltek nagyon esetlenül mozgott, rendszeresen meg kellett állítania a labdát forgolódni és csak azután passzolni, ha úgy kapta lábra.
Lehet, hogy csak én túlzom el és látom rosszul, deemiatt én nagyon óvatos vagyok vele.

Azt viszont nagyon jó volt látni, mit váltott ki belőle a gólja, szerintem el is sírta magát, plusz a társak is hogyan ünnepelték. Fantasztikus pillanat volt, főleg úgy hogy mennyire fontos is volt végül ez a találat.
Forca Barca!!!!
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1033
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.11.07. 09:32:32

Egyértelmű, hogy több lehetőséget kellene kapnia.
Felemelő volt látni, hogy a többiek mennyire örültek a góljának, a melegítő Semedo rögtön odafutott hozzá, mindenki ölelte, és ez egyrészt fantasztikus érzés lehet Malcomnak, másrészt azt is jelzi, hogy nagyon együtt van a csapat.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.11.07. 09:13:53

Örülök nagyon a goljának, nagyon szimpatikus. Örültem nagyon amikor leigazoltuk, mert végre azt láttam, hogy próbálkozunk normális áron jó játékost igazolni. Dembelenek akkoriban azért nem örültem és közönbös számomra, mert kiadtunk érte 105 millát egy összegben, de miért is? Ez nem az ő hibája egyértelmű, hanem a vezetésé, de Malcom, Dembele mind a kettő 1 szezonos játékosként jött ide, csak azért jobban néz ki számomra 41milliós kiadás egy emberért aki bízzuk bennt beválik,de ez a 105 milla plusz amennyit már utaltunk a fenntmaradó 40ből nem fér a fejembe. Örülnék ha Malcom is elkezdene egyre többet játszani viszont félek is egy kicsit, mert ahogy Coutinho, látványosan visszesett, Dembele meg valahogy képtelen a kötelező minimumra is, ezt Valverdere tudom csak fogni, így nemtudom Malcomból sikerüle kihoznia valamit vagy Dembele 2 lesz.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.11.07. 07:55:16

Szépen belőtte, ideje többet játszani. A reakciójából látszott is, hogy jelenleg esze ágában sincs eligazolni innen.
Fogalmam sincs, Valverde miért éppen most döntött úgy, hogy őt teszi be, de működött a dolog.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2018.11.07. 07:27:05

Mint Vidalnal, nála is nagyon örülök a góljának meg annak is örülnék ha Ernesto többet játszatná mindkettőjüket. :roll:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3536
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2018.11.07. 07:22:31

Sehol egy hozzászólás?
Kép
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1637
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2018.11.02. 22:14:26

Szerintem Valverde játékfelfogásából adódik, hogy így bánik Malcommal. Dembelét szerepeltette kezdőként néhány meccsen harmadik csatárként, de csak vereségek és pontvesztések jellemezték ezt az időszakot. Gyorsan visszatért a két csatáros játékokhoz, és most Messi hiányában az egy csatároshoz.
Egyszerűen nem tud mit kezdeni egy támadóval, és szerintem nem Malcommal van neki baja. Megpróbálta Deulofeuval is, és ugyanezt csinálta vele is. Óriási szerencséje, hogy Neymar már nem volt itt, mikor a csapathoz került, mert a vele való játékot sem tudta volna megoldani.
dinnyesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2017.12.26. 17:46:41

2018.11.02. 20:04:03

Sajnálom, hogy egy rettenet pocsék meccs után ahol szerencséje sem volt megint itt tart a dolog. Nekem egyébként biztató volt a rövid passzos játékban , volt 1-2 egész jó kényszerítője amit Dembelétől mondjuk nem nagyon láttam(nagy kedvencem a francia). Ez amit csinál Valverde nettó sz.patás. Nem tudom mit él át szegény gyerek , de szerintem így lehet valaki kedvét teljesen elvenni. Nyilatkozatai szimpatikusak voltak, felkészülés alatt szimpatikus volt,gólt is szerzett akkor. Messi hiányában sem került keretben se, ezt fel se fogom. Remélem Valverde megint felküldi a gála kezdőt nehogy pihenjen valaki. Messit is sajnálom, hogy az "utolsó" éveit egy ilyen középszer edzővel kell töltenie.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.11.02. 18:48:55

Rinku írta:A múltkor megvédtem Velverdét, de most nem tudom, sőt, egy oltári, világi sggfej, pö.cs dolog, hogy nem viszi el a srácot Vallecasba... Nem tudom, hogy mi megy a háttérben, min vesztek össze, min megy a balhé, de a srácot már télen el kell adni valahova. Ernesto azért gondolkodhatna, nagyon gyerekes, ami itt megy..
Szerintem Valverde ezzel akarja megmutatni Abidalnak, hogy ő dönti el nála ki focizhat ki nem, hiába hoznak ide valakit akivel lehet jóljárnánk. Ezzel egy kicsit az az érzésem, hogy Valverde ezzel akarja megmutatni, hogy legközelebb vele egyeztessenek az átigazolások előtt, holott az ő feladata az lenne, hogy ütős csapattal és taktikával fel érjen a csúcsra. Ez egy kicsit nehéz lesz ha összesen ugyanazzal a 14-15 emeberrel akar lehozni egy egész szezont ami vagy 55meccsből áll.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.11.02. 17:36:22

Kicsit vicces, ami megy a gyerekkel. Nem igaz, hogy nem tudna hasznára lenni a csapatnak, legalább csereként. És azt sem hiszem, hogy a hozzáállásával lennének a gondok.

Érdemes volt ezért megrontani a viszonyt a Romával. :D :D Majd a kis Kluivertet is 6-szoros áron adják, ha úgy alakulnak a dolgok. Újabb zseni húzás.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.11.02. 16:50:45

Nem vagyok nagy Valverde-tisztelő, de természetesnek tartom, hogy a kupameccs után Denis és Malcom marad ki.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2018.11.02. 16:47:38

A múltkor megvédtem Velverdét, de most nem tudom, sőt, egy oltári, világi sggfej, pö.cs dolog, hogy nem viszi el a srácot Vallecasba... Nem tudom, hogy mi megy a háttérben, min vesztek össze, min megy a balhé, de a srácot már télen el kell adni valahova. Ernesto azért gondolkodhatna, nagyon gyerekes, ami itt megy..
Football, bloody hell. /SAF/
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.11.02. 16:01:36

BarcafanTomee írta:Nagyon sajnálom a gyereket. Ment volna inkább a Romaba, már tuti ő is megbánta.

Durva, hogy Messi sérülésével sem kerül a keretbe, még Aléna is előrébb van nála. Az is érdekes, hogy Rafinha csak azért maradt mert nem kellett senkinek, erre most EV inkább őt preferálja, mint egy új igazolást. Nincs bajom Rafival, de már többször is bizonyította, hogy soha nem lesz nálunk kezdő, míg Malcom esélyt sem kap. Szerintem ugyanaz az a kaptafa lesz mint Dembélé, 1-2 éven belül elmegy mind a két tehetség.
Nemtudom, hogy az durvább, hogy Malcom nincs a keretben, vagy az, hogy olyan meg igen aki már bizonyította, hogy nem éppen jobb. Énis sajnálom, ő még esélyt sem kap pedig neki is járna, remélem télen kölcsönadják valami jó csapathoz, Valverde után meg megkapja a lehetőséget és bizonyítja miért igazolták.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.11.02. 14:09:59

Nagyon sajnálom a gyereket. Ment volna inkább a Romaba, már tuti ő is megbánta.

Durva, hogy Messi sérülésével sem kerül a keretbe, még Aléna is előrébb van nála. Az is érdekes, hogy Rafinha csak azért maradt mert nem kellett senkinek, erre most EV inkább őt preferálja, mint egy új igazolást. Nincs bajom Rafival, de már többször is bizonyította, hogy soha nem lesz nálunk kezdő, míg Malcom esélyt sem kap. Szerintem ugyanaz az a kaptafa lesz mint Dembélé, 1-2 éven belül elmegy mind a két tehetség.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.10.21. 12:04:04

Subinho írta:Messi helyén valszeg Demb fog játszani, de ha hozza ezt a semmi produkciót, mint tegnap is, akkor Malc 2-3 meccs után ott fogja találni magát a pályán, legalábbis remélem. Jó lenne, ha tudna bizonyítani, pl. hogy van ő is olyan jó, mint Dembelé, csak kb negyed annyiba került...
Szerintem hamarabb lesz SR Messi helyén, mint Malcom, de legyen igazad.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6627
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.10.21. 11:10:37

Samper írta:Ha Messi sérülése révén se kerül Malcom a csapatba, akkor Valverde nem edző, hanem bosszúálló magánember.
Ugyan nem nézem ki belőle, hogy ilyen pali lenne, de ha tényleg 0 lehetőséget ad neki úgy, hogy Dembele a tegnapi második félidei formáját hozza, akkor ott tényleg bajok vannak.

Legalább az Inter ellen én játszatnám Őt is meg Vidal-t is, hadd érezzék a törődést, a Real ellen meg jön a tegnapi kezdő, csak Messi helyett Dembele és Semedo helyett Roberto, pedig a csoki szerintem simán bejátszotta magát a kezdőbe...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Lezárt