Philippe Coutinho

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Eladnád már télen (pl. a Newcastlenek)?

Simán
45
85%
Inkább nem
0
0 szavazat
Majd nyáron
6
11%
Egyáltalán nem.
2
4%
 
Szavazatok száma: 53
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.12.02. 19:31:11

Coutinho vitatatlan visszaesését az okozhatja, hogy nincs stabil posztja és nincs körülötte begyakorolt játék.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.11.29. 16:17:57

A szezon egyik legnagyobb csalódása nekem az ő játéka. Rettenetesen gyenge amit mutat. Nem tudom, hogy a taktika áldozata-e, vagy egyénileg rossz a formája (vagy mindkettő), de az ő ázsiójához mérten nagyon, nagyon kevés amit csinál. Egyértelműen kulcsembernek kellene lennie, a technikája is megvan hozzá. Értetlenül állok előtte. Főleg amiatt, mert tavaly a szezon közepén beesve egy kész csapatba nagyon komoly szintet hozott, szinte azonnal clutch player lett.

Ami nagyon feltűnt vele kapcsolatban, hogy azt a hihetetlen technikai tudás, amit tavaly tátott szájjal néztem sokszor, szinte teljesen eltűnt. Mintha nem is ugyanaz az ember lenne. Értitek, én aki Ronaldinho, Messi, Iniesta fociján nőttem fel, egyből megakadt a szemem ezen a gyereken, és ámultam ahányszor labdához ért a tavalyi szezonban. Ehhez képest most... Elpattanó labdák, nehézkes labdavezetés, a cselek sem jönnek, se azok a bitang lövések balról befelé húzva, amik a védjegyei (ezt egyébként fájóan gyorsan kiismerték nála szvsz, de azért lenne így is nem egy alkalom, mikor lenne hely, csak technikailag kéne jól kiviteleznie a lövést, de nem megy neki)

Egyszóval, össze kell kapnia magát, mert ez tőle nagyon kevés.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2018.11.08. 23:01:30

Bosszantó ez a sérülés, így hogy Messi még-még lábadozó fázisnál tart, de legalább EV-nek muszáj lesz a tartalékokhoz nyúlni. Malcom-ra kíváncsi leszek, illetve Dembelé mit kezd majd Cou oldalán. Lesz egy fajta sebesség, csak pontosság is társuljon majd. Én azt mondom, jó tesztek az ilyenek, a kis brazilnak persze mielőbbi felépülést!
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.11.08. 15:42:22

visca el barca írta:igen, az NSO is 3 meccset ír (betis, atleti, psv). mivel arthur bejátszotta maghát a kezdőbe, gondolom dembelé fog a baloson szlalomozni a brazil helyett.
Nem is baj, hogy vannak ilyen apróbb sérülések, legalább ki lehet próbálni más játékosokat, mert amúgy esély se lenne rá. Remélem Dembelé fog játszani a helyén.

Coutinho pedig kiváló játékos remek igazolás volt. A statisztikákkal kár foglalkozni. Már olyan gólokat lőtt, amik nagyon hiányoztak a csapatból.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.11.08. 13:26:44

hajnesz írta:“Csak abban a statisztikában hiszek, amit én magam hamisítok” (Winston Churchill)
Ugyanez a statisztika lebontva percenként:
Suárez
min per dispossessed : 52.61
min per bad control: 44


Dembelé
min per dispossessed : 24
min per bad control : 46


Coutinho
min per dispossessed: 49.47
min per bad control : 85.45
(ezeket magam számoltam, eredmenyek.comon fentvan, hogy ki hány percet játszott egyes meccseken)
Whoscored-on van percenkénti lebontás is:

Suárez
dispossessed per min: 51,1
bad control per min: 43,8
unsuccesful dribbles per min: 92 (115 a sikeres)

Dembelé
dispossessed per min: 23,7
bad control per min: 45,8
unsuccesful dribbles per min: 49,3 (42,7 a sikeres)

Coutinho
dispossessed per min: 37,7
bad control per min: 65,9
unsuccesful dribbles per min: 87,9 (56,5 a sikeres)

Ezek a La Liga adatok, BL-ben percenként lebontva Coutinho pl több labdát ad el "disposession" meg rossz labdakezelés miatt.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.11.08. 13:14:17

csababarca írta: tessék:

Suárez
dispossessed per game: 1,6
bad control per game: 1,9
dribbles per game: 0,7

Dembelé
dispossessed per game: 2,5
bad control per game: 1,3
dribbles per game: 1,4

Coutinho
dispossessed per game: 1,9
bad control per game: 1,1
dribbles per game: 1,3


itt sem lóg ki annyira, sőt.
de amúgy ne legyetek lusták, nézzetek utána, ne csak puffogjátok a demagóg dumákat pls.
“Csak abban a statisztikában hiszek, amit én magam hamisítok” (Winston Churchill)
Ugyanez a statisztika lebontva percenként:
Suárez
min per dispossessed : 52.61
min per bad control: 44


Dembelé
min per dispossessed : 24
min per bad control : 46


Coutinho
min per dispossessed: 49.47
min per bad control : 85.45
(ezeket magam számoltam, eredmenyek.comon fentvan, hogy ki hány percet játszott egyes meccseken)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.11.08. 13:11:25

davi10 írta:A lecseszés amúgy jogos.

De érdemes megnézni, hogy az a per match az Suareznél 90 perc, Dembelénél meg 20, már ha jól értelmezem a számokat.
Nem jól, 90 percekre lebontottak. Whoscoredról szedte Csaba is szerintem, meg lehet nézni mindegyiküknél. Egyedül a cseleknél nem a sikertelent írta, hanem a sikerest, az sikertelennel ügy néz ki a Ligában, hogy: Lajos 0,9; OD 1,2; Coutinho: 0,8. Dembélénél az a gond amúgy ilyen szempontból, hogy veszélyes helyen veszít sokszor labdát, de most pl a legutóbbi meccset szerintem teljesen tanárian hozta ilyen szempontból. Meg úgy egész meccsen jó volt szerintem, az alap dolgokat jól csinálta, kis területen is jól kényszerítőzött, a cseleket se tolta túl, emellett viszont megint szállította szokás szerint a kapu előtti veszélyes szitukat, most még labda nélkül is jobban mozgott vagy 80%-ban amíg a pályán volt. Ha pl Luis nem ignorálja szegény gyereket folyton amikor helyzetbe van, lehet még gólt is szerez, de ez nyilván nem tuti. Mindezeket úgy, hogy az egyik legfegyelmezettebb védőmunkáját pakolta le az eddigi Barcás karrierje alatt.

Coutinhoval nekem amúgy személy szerint az a gondom, hogy ő középpályásként mozog a szélen is. Köszönhetően persze a fizikális adottságainak is, de ez meg nekem olyan, hogy egy halat se küldök el fára mászni, ha az alapjai hiányoznak oda, akkor nem ott játszatom. Mivel egy jó játékos, ezért labdával teljesen jó általában - bár most sokszor feleslegesen tutujgatta -, de labda nélkül meg nem azt hozza, amit egy támadónak kéne. És ez még nem annyira gáz így Novemberben, mert Alba meg bejátssza az egész oldalt és kompenzálja egyelőre, de csere nélkül, rohadt kíváncsi leszek, hogy mi lesz szezon végére. Én remélem mondjuk, hogy Coutinho nem balszélső lesz hosszútávon, OD se egy sokat mozgó ürge - finoman fogalmazva -, de őt legalább néha ki lehet ugratni, és kényszerítőknél is bemozog a védelem mögé. Coutinhoba meg ez nincs meg, csak nagyon elvétve.

Ilyen szempontból "szívás" Arthur jó formája, és a stílus amit képvisel, mert kb pár hét alatt kihagyhatatlan lett a kontroll miatt amit nyújt, de emiatt meg Coutinho egy sorral feljebb került, ami szerintem összességében csak visszavetette a fejlődését. Írta itt valaki lejjebb, hogy vele jobban megvan a dominancia mint OD-vel, ami totál igaz is, csak ez azzal is jár, hogy a támadó harmadba - főleg ha SR is játszik - nincs mozgás és sebesség Lajoson és Albán kívül - sebesség is csak Albában -, akik meg ki lesznek fingatva ilyen tempóban elég hamar. Szóval a dominancia megvan, de Dembélével szerintem sokkal inkább tudjuk konkrét helyzetekké konvertálni a kevesebb labdatartást, mint Coutinhoval balszélsőben. Kicsit Fabregas feeling amikor hamis9-es volt. Nem vészes ott se, vannak kitűnő meccsei is mert egy jó játékos, de összességében közel sem azt nyújtja ott, ami miatt le lett igazolva, főleg ennyi pénzért.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.11.08. 12:27:47

Egész sokáig kihúztuk idén combhajlító-sérülés nélkül, tavaly a fél csapat bekapta, mint valami vírust. Nem jön jókor, talán a Dembele-Malcom duó felon a feladathoz. Ha a 4-4-2-t visszük, akkor szerintem Vidal örülhet.

csababarca írta:
Driftwood írta:A teljesség kedvéért az elvesztett párharcok illetve labdavesztések /rossz csel/ még hiányoznak a felsorolásból ...
tessék:

Suárez
dispossessed per game: 1,6
bad control per game: 1,9
dribbles per game: 0,7

Dembelé
dispossessed per game: 2,5
bad control per game: 1,3
dribbles per game: 1,4

Coutinho
dispossessed per game: 1,9
bad control per game: 1,1
dribbles per game: 1,3


itt sem lóg ki annyira, sőt.
de amúgy ne legyetek lusták, nézzetek utána, ne csak puffogjátok a demagóg dumákat pls.


A lecseszés amúgy jogos.

De érdemes megnézni, hogy az a per match az Suareznél 90 perc, Dembelénél meg 20, már ha jól értelmezem a számokat.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.11.08. 12:21:58

igen, az NSO is 3 meccset ír (betis, atleti, psv). mivel arthur bejátszotta maghát a kezdőbe, gondolom dembelé fog a baloson szlalomozni a brazil helyett.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.11.08. 12:05:20

Azért az Atletico ellen hiányozhat. Fontos ragadó lesz idegenben. Jó lenne azt behúzni.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.11.08. 11:31:39

Cestus írta:Hivatalos, hogy 2-3 hétre kiesik. A bal combhajlítójában van kisebb szakadás. Ez aztán hirtelen jött.

Kis pihenés nem árt neki mondjuk, meg talán Dembélé és Malcom többet játszhatnak így egy darabig.
ez kb 3 meccs, mert jön a válogatott szünet... :) időzíteni tudni kell :D
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.11.08. 11:15:16

Hivatalos, hogy 2-3 hétre kiesik. A bal combhajlítójában van kisebb szakadás. Ez aztán hirtelen jött.

Kis pihenés nem árt neki mondjuk, meg talán Dembélé és Malcom többet játszhatnak így egy darabig.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.11.07. 21:11:10

Driftwood írta:A teljesség kedvéért az elvesztett párharcok illetve labdavesztések /rossz csel/ még hiányoznak a felsorolásból ...
tessék:

Suárez
dispossessed per game: 1,6
bad control per game: 1,9
dribbles per game: 0,7

Dembelé
dispossessed per game: 2,5
bad control per game: 1,3
dribbles per game: 1,4

Coutinho
dispossessed per game: 1,9
bad control per game: 1,1
dribbles per game: 1,3


itt sem lóg ki annyira, sőt.
de amúgy ne legyetek lusták, nézzetek utána, ne csak puffogjátok a demagóg dumákat pls.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.11.07. 19:15:02

Driftwood írta:A teljesség kedvéért az elvesztett párharcok illetve labdavesztések /rossz csel/ még hiányoznak a felsorolásból ...
Ezt akartam én is írni.

Jók ezek a számok, de nincsenek benne, amikor Dembele belevezeti a védőbe vagy addig forgolódik, amíg simán leszerelik.

Mondom ezt úgy, hogy nagy szurkolója vagyok a srácnak, és benne is bármikor benne van, hogy eldönti a meccset, de azért Coutinho jóval hasznosabb nála.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Driftwood
Jugador del Barça
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2017.12.24. 13:19:29

2018.11.07. 17:25:37

A teljesség kedvéért az elvesztett párharcok illetve labdavesztések /rossz csel/ még hiányoznak a felsorolásból ...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.11.07. 11:56:04

Chino írta:


Mondjuk Cou esetében annyit kicsit sántít a dolog, hogy rég nem a kp-n játszik, egy nagyon furcsa hibrid posztot talált ki neki Valverde. Idén is feltűnő, hogy amikor kezdetben tényleg a kp-n volt, sokkal jobb teljesítményt nyújtott. Gyakorlatilag a Spurs elleni meccs óta lett egy furcsa szerepre rántva. Nem is középpályás, nem is szélső, igazi posztja sincs, akárhányszor nézem, mintha el lenne veszve a pályán.

Az meg, hogy a Cotinho topicban is Dembélé van szídva, már eléggé a legalja.
így van, ezért is szerepkört írtam, nem posztot, mert meghatározhatatlan, hogy hol játszik.
kp-nak nem nevezném, de támadónak sem, tkp-nak sem, balszélsőnek sem.
de a szerepköre ahogy én látom az az hogy helyzeteket próbáljon kialakítani, elkérje, leossza, előrefelé játszon.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.11.07. 11:45:20

csababarca írta:oké, pár stat. ha már fontosak ezek
Dembelé
kulcspassz/meccs: 1.9
passzpontosság: 81%
pontatlanpassz/meccs: 5,4
pontospassz/meccs: 22,7
játszott perc: 641.

Coutinho
kulcspassz/meccs: 1.5
passzpontosság: 87%
pontatlanpassz/meccs: 6,6
pontospassz/meccs: 44,5
játszott perc: 791.

Suarez
kulcspassz/meccs: 1.5
passzpontosság: 72%
pontatlanpassz/meccs: 7,4
pontospassz/meccs: 19,5
játszott perc: 920.


én olyan égető különbséget nem látok közöttük. Coutinho szerepköréből fakadóan nyilván több passzal dolgozik.

És amúgy nem védem Dembelét, de más is megérdemli a kritikát akkor, nem csak ő.
Egyszerűen meg tudni kellene használni, beilleszteni a rendszerbe, aztán majd fejlődik.
De olyannak tűnik akinek kell a bizalom, a folyamatos játéklehetőség.

Nem fogok kiállni mellette a végletekig, de szerintem ha már ennyi pénzt kivágtunk érte, akkor nem kellene elkótyavetyélni.
Mondjuk Cou esetében annyit kicsit sántít a dolog, hogy rég nem a kp-n játszik, egy nagyon furcsa hibrid posztot talált ki neki Valverde. Idén is feltűnő, hogy amikor kezdetben tényleg a kp-n volt, sokkal jobb teljesítményt nyújtott. Gyakorlatilag a Spurs elleni meccs óta lett egy furcsa szerepre rántva. Nem is középpályás, nem is szélső, igazi posztja sincs, akárhányszor nézem, mintha el lenne veszve a pályán.

Az meg, hogy a Cotinho topicban is Dembélé van szídva, már eléggé a legalja.
Forca Barca!!!!
Geri777
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2016.09.22. 00:27:42

2018.11.07. 11:13:59

csababarca írta:oké, pár stat. ha már fontosak ezek


Dembelé
kulcspassz/meccs: 1.9
passzpontosság: 81%
pontatlanpassz/meccs: 5,4
pontospassz/meccs: 22,7
játszott perc: 641.

Coutinho
kulcspassz/meccs: 1.5
passzpontosság: 87%
pontatlanpassz/meccs: 6,6
pontospassz/meccs: 44,5
játszott perc: 791.

Suarez
kulcspassz/meccs: 1.5
passzpontosság: 72%
pontatlanpassz/meccs: 7,4
pontospassz/meccs: 19,5
játszott perc: 920.


én olyan égető különbséget nem látok közöttük. Coutinho szerepköréből fakadóan nyilván több passzal dolgozik.

És amúgy nem védem Dembelét, de más is megérdemli a kritikát akkor, nem csak ő.
Egyszerűen meg tudni kellene használni, beilleszteni a rendszerbe, aztán majd fejlődik.
De olyannak tűnik akinek kell a bizalom, a folyamatos játéklehetőség.

Nem fogok kiállni mellette a végletekig, de szerintem ha már ennyi pénzt kivágtunk érte, akkor nem kellene elkótyavetyélni.
A kulcspassz/meccs mutatónak van azért egy fontos üzenete...
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.11.07. 08:34:31

csababarca írta:oké, pár stat. ha már fontosak ezek


Dembelé
kulcspassz/meccs: 1.9
passzpontosság: 81%
pontatlanpassz/meccs: 5,4
pontospassz/meccs: 22,7
játszott perc: 641.

Coutinho
kulcspassz/meccs: 1.5
passzpontosság: 87%
pontatlanpassz/meccs: 6,6
pontospassz/meccs: 44,5
játszott perc: 791.

Suarez
kulcspassz/meccs: 1.5
passzpontosság: 72%
pontatlanpassz/meccs: 7,4
pontospassz/meccs: 19,5
játszott perc: 920.


én olyan égető különbséget nem látok közöttük. Coutinho szerepköréből fakadóan nyilván több passzal dolgozik.
Köszi Csabi... Végre vki... :)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.11.07. 08:23:44

oké, pár stat. ha már fontosak ezek


Dembelé
kulcspassz/meccs: 1.9
passzpontosság: 81%
pontatlanpassz/meccs: 5,4
pontospassz/meccs: 22,7
játszott perc: 641.

Coutinho
kulcspassz/meccs: 1.5
passzpontosság: 87%
pontatlanpassz/meccs: 6,6
pontospassz/meccs: 44,5
játszott perc: 791.

Suarez
kulcspassz/meccs: 1.5
passzpontosság: 72%
pontatlanpassz/meccs: 7,4
pontospassz/meccs: 19,5
játszott perc: 920.


én olyan égető különbséget nem látok közöttük. Coutinho szerepköréből fakadóan nyilván több passzal dolgozik.

És amúgy nem védem Dembelét, de más is megérdemli a kritikát akkor, nem csak ő.
Egyszerűen meg tudni kellene használni, beilleszteni a rendszerbe, aztán majd fejlődik.
De olyannak tűnik akinek kell a bizalom, a folyamatos játéklehetőség.

Nem fogok kiállni mellette a végletekig, de szerintem ha már ennyi pénzt kivágtunk érte, akkor nem kellene elkótyavetyélni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2018.11.07. 08:39:09-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Driftwood
Jugador del Barça
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2017.12.24. 13:19:29

2018.11.06. 23:48:05

csababarca írta:
MatyiG írta: Dembélé háromszor annyi labdát ad el, mint Coutinho, szóval nem venném őket egy kalap alá.

miért vagytok ennyire belebetegedve ebbe a labdaeladásba meg passzpontosságba?

most nem azért de nézd össze a real vs barca összehasonlításban melyik csapat adott el átlagban több labdát meccsenként, kinek magasabb a passzpontossága az elmúlt 3 bl szezonban.

kétlem, hogy a realnak magasabbak, és mégis.

nem ezen múlik. fontos, de nem perdöntő.


amúgy tényleg Coutinhonál is jogos a kritika, mondjuk neki fizikai korlátai vannak, ezen javítani sem lehet. ma is kaptam volna le őt inkább, mint Arthurt.

A Barca játékánál az eladott labdák /rossz passzok/ bizony perdöntőek .Szinte minden csapat kontrára rendezkedik be ellenünk.
És Dembele bizony élen jár eladott labdák tekintetében /egyszerűen vak a pályán/ .
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.11.06. 23:46:02

És akkor nem is lett volna gólunk az ő lefordulásából, megindulásából és passzából. :)
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.11.06. 23:33:20

MatyiG írta: Dembélé háromszor annyi labdát ad el, mint Coutinho, szóval nem venném őket egy kalap alá.

miért vagytok ennyire belebetegedve ebbe a labdaeladásba meg passzpontosságba?

most nem azért de nézd össze a real vs barca összehasonlításban melyik csapat adott el átlagban több labdát meccsenként, kinek magasabb a passzpontossága az elmúlt 3 bl szezonban.

kétlem, hogy a realnak magasabbak, és mégis.

nem ezen múlik. fontos, de nem perdöntő.


amúgy tényleg Coutinhonál is jogos a kritika, mondjuk neki fizikai korlátai vannak, ezen javítani sem lehet. ma is kaptam volna le őt inkább, mint Arthurt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.11.06. 23:25:31

Dembelénél pl. szerintem egy nagyságrenddel gyengébb, de mivel lőtt pár agyatlan nagy gólt, meg mivel szimpatikus gyerek, ezért ezt senki nem akarja igazából belátni, és inkább a franciát szidják helyette, pedig...
Dembélé háromszor annyi labdát ad el, mint Coutinho, szóval nem venném őket egy kalap alá.
Avatar
Driftwood
Jugador del Barça
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2017.12.24. 13:19:29

2018.11.06. 23:22:56

. Dembelénél pl. szerintem egy nagyságrenddel gyengébb, de mivel lőtt pár agyatlan nagy gólt, meg mivel szimpatikus gyerek, ezért ezt senki nem akarja igazából belátni, és inkább a franciát szidják helyette, pedig...[/quote]


Nincs csúcsformában a srác az biztos ,de Dembelével még csak egy lapon sem lehet emlegetni. Annyival komplettebb jobb játékos /egyébként nem a gyorsasága miattjátszik :)/.
Dembele nem Barca szint ... [-X
Ez az én véleményem
Válasz küldése