Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.11.14. 23:28:45

Az majdnem 60 millio euro bukta. Meg 1-2 evet adnek neki azert.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1640
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2018.11.14. 23:11:28

A Liverpool lesz a megmentő?
"A brit lapok szerint a klub kész arra, hogy januárban 85 millió eurós ajánlatot tegyen a Barcelona francia támadójáért, Ousmane Dembéléért."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.11.13. 21:44:19

A dortmundi helyzettel kapcsolatban pedig akkoriban annyira szimpatikus volt a viselkedése, most meg az is elítélendő. A pályán való magatartására pedig szerintem nem lehet panasz. Nem dumál, nem fetreng, lapot sem gyűjt, teszi a dolgát. Jó lenne, ha pár másik ember is hasonló lenne.
Ha valaki nem lusta visszakeresni a hsz-ket, akkor láthatja, hogy én akkor is elítéltem érte, ilyet nem tegyen az ember egy olyan klubbal, amelytől rengeteget kapott, és ahol megbecsült ember volt. Mondjuk szerintem mi is benne voltunk, és kértük tőle, hogy ezzel tartsa sakkban a Dortmundot, sajnos ettől a vezetőségtől nem áll messze ez az aljasság. Coutinhonál hasonló volt a helyzet, csak ő azért olyan szinten nem köpte szembe a Livperpoolt.

Na, a lényeg, hogy én már akkor mondogattam azoknak, akiknek tetszett a viselkedése, hogy mit szólnának hozzá, ha velünk csinálná ezt a viselkedést. Itt még azért nem tartunk, de benne van a srácban az ilyenekre való hajlam, és Valverde nem biztos, hogy megfelelően tudja ezt kezelni.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7409
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.11.13. 18:10:56

Rohadtul túl van már fújva ez a Dembélé-ügy. Ha úgy történt, ahogy akkor Valverde példastatuálásból helyesen kivágta a keretből egy meccsre (bár kíváncsi vagyok mással is megtette volna) és ennyi. Nem értem miért van ezen mindenki ennyire kiakadva, már lassan a vécés nénit is kérdezgetik. Van egy olyan érzésem, hogy ha máshogy alakul a hétvége nem lenne ilyen helyzet. Mondjuk inkább azzal kellene foglalkozni, és beszélni hogy hazai pályán hogyan nyehettünk be egy négyest a Betistől, de furcsa mód inkább a francia van a középpontban. Az meg, hogy mennyiért jött a legkevésbé az ő sara.

A dortmundi helyzettel kapcsolatban pedig akkoriban annyira szimpatikus volt a viselkedése, most meg az is elítélendő. A pályán való magatartására pedig szerintem nem lehet panasz. Nem dumál, nem fetreng, lapot sem gyűjt, teszi a dolgát. Jó lenne, ha pár másik ember is hasonló lenne.

A késésről meg annyit, hogy voltak és szerintem vannak is renitens késők. Pep alatt is bőven volt ilyenre példa, nem véletlenül lett bevezetve a büntipénz sem emiatt.

Ennek meg kellene maradnia az öltözőn belül az edzővel, és nem boldog-boldogtalannak erről nyilatkozgatnia, inkább azzal foglalkozni, hogy miért döntögetünk a bajnokságban negatív rekordokat.
Forca Barca!!!!
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2018.11.13. 10:35:30

drobika írta:Szép Reggelt mindenkinek!

Néhány dolgot szeretnék megemlíteni,mivel úgy látom hogy elfeledtük...
Érdekes,hogy sem Valverdének,sem Amornak az nem volt gond, hogy Dembelé elengedéséhez, amit a Dortmund nem szeretett volna ugyanezt a viselkedést simán eltűrtük, nem volt kifogásunk ellene, sőt bíztattuk, hogy így viselkedjen.Nem járt edzésre, hogy a németek elengedjék. Ismétlem tudtunk róla, bíztattuk hogy így tegyen, hogy eljöhessen. Most ugyanezzel a saját klubunkban már gondok vannak. Kétszínű,álszent viselkedés. Ráadásul igazságtalan. a srácban óriási tehetség van, nem lehet Balotellis hasonlatot tenni, sem afrikai néger rasszista beállítást alkalmazni,amit megtettek. Ennek a gyereknek nincs helye,nem építette be az edző. Hol jobb oldalon van,hol bal oldalon, legfőképpen pedig sehol,hiába rúgdosta a gólokat a szezon elején. 4 gólja van,mint Cou-nak sokkal kevesebb játékperc alatt.Nem csoda hogy frusztrált.
Persze a viselkdésén változtatni kell,ez biztos, Pique legalább tisztességesen nyilatkozott róla, elismerte hogy ő is csinált hülyeségeket.
És még egy, biztos,hogy akkor kell kizárni a csapatból, ha nincs Cou, Messi akkor tér vissza,és nincs csatárunk? Valverde elvette a csapattól ezt a három pontot. Fogalma sincs,hogy hogyan forgassa a keretet,ami rég nem volt ilyen erős. Vidal nem játszik,Semedo nem játszik, Dembelé nem játszik. 200 millió Euró nem játszik.Gratulálok.Játszik Roberto,aki teljesen alkalmatlan jobbszélső,holtfáradt Busi és Rakitic. Ez Valverde.De legalább lehet a fegyelmezetlen Dembeléről beszélni.
+1
Ennél jobban én sem írhattam volna le saját gondolataimat!

Értem én, hogy a profi fociban nincs idő pesztrálgatásra és a Barca nem óvoda, DE!, hogy nincs más mód arra, hogy a srácot a helyes irányba tereljék - csak a padra ültetés - nem hiszem el.
Nagyon fontos a közösség, a barátok..., emlékszem a "NAGY" Zlatan is leírta a könyvében, hogy mennyire örült (mindig) a kis Maxwell társaságának, hogy ismerős arcot (barátot) lát az öltözőben és főleg a magán életben volt kire támaszkodnia az új helyen, mikor fiatal volt.
Dembelé nem tudom kivel bandázik a csapatból, de azt láttuk mennyit számít, mikor Lajos külön autóval ment Cou elé és segített házat keresni a családjának. A pályán ez hatványozva visszaköszön!
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2018.11.13. 08:30:53

Neymar 222 millát kidobott a sejk pénzéböl a Barca asztalára,majd cserbenhagyta a csapatot úgy hogy előző évben hosszabbított 5 évet.... Arrogáns nagyképű alak. A PSG-hez is úgy ment, hogy rögtön összeveszett Cavanival és többekkel. Nem lett vezér, és most jönne vissza. Szerintem maradjon ott...
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2018.11.13. 08:04:57

Kovbal88 írta:Nem hinném, hogy ( a jelenlegi)Neymarral előrébb lennénk, mint Dembelével.
Barcsak a PSG-nel is ezt gondolnak es kozel 1:1-be el lehetne cserelni a brazilra.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2018.11.13. 07:18:55

Szép Reggelt mindenkinek!

Néhány dolgot szeretnék megemlíteni,mivel úgy látom hogy elfeledtük...
Érdekes,hogy sem Valverdének,sem Amornak az nem volt gond, hogy Dembelé elengedéséhez, amit a Dortmund nem szeretett volna ugyanezt a viselkedést simán eltűrtük, nem volt kifogásunk ellene, sőt bíztattuk, hogy így viselkedjen.Nem járt edzésre, hogy a németek elengedjék. Ismétlem tudtunk róla, bíztattuk hogy így tegyen, hogy eljöhessen. Most ugyanezzel a saját klubunkban már gondok vannak. Kétszínű,álszent viselkedés. Ráadásul igazságtalan. a srácban óriási tehetség van, nem lehet Balotellis hasonlatot tenni, sem afrikai néger rasszista beállítást alkalmazni,amit megtettek. Ennek a gyereknek nincs helye,nem építette be az edző. Hol jobb oldalon van,hol bal oldalon, legfőképpen pedig sehol,hiába rúgdosta a gólokat a szezon elején. 4 gólja van,mint Cou-nak sokkal kevesebb játékperc alatt.Nem csoda hogy frusztrált.
Persze a viselkdésén változtatni kell,ez biztos, Pique legalább tisztességesen nyilatkozott róla, elismerte hogy ő is csinált hülyeségeket.
És még egy, biztos,hogy akkor kell kizárni a csapatból, ha nincs Cou, Messi akkor tér vissza,és nincs csatárunk? Valverde elvette a csapattól ezt a három pontot. Fogalma sincs,hogy hogyan forgassa a keretet,ami rég nem volt ilyen erős. Vidal nem játszik,Semedo nem játszik, Dembelé nem játszik. 200 millió Euró nem játszik.Gratulálok.Játszik Roberto,aki teljesen alkalmatlan jobbszélső,holtfáradt Busi és Rakitic. Ez Valverde.De legalább lehet a fegyelmezetlen Dembeléről beszélni.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2177
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.11.12. 23:15:12

Yokozuna írta:Bevásároltunk vele az biztos. Attól, hogy valaki fiatal, még lehet intelligens. De ő nem az, és ez meglátszik a pályán mutatott teljesítményében is.
Túl nagy a felhajtás körülötte, pedig mélyen alatta van az árának és a vele szemben támasztott elvárásoknak. A Barcelona csak lejáratja magát vele, és nem ő a megoldás a jelenlegi bajokra.
A tartalékoknál adnék neki bizonyítási lehetőséget.
Nem miatta kaptunk ki hétvégén, ezt azért szögezzük le. Nem hinném, hogy ( a jelenlegi)Neymarral előrébb lennénk, mint Dembelével. És inkább csak a duma megy, hogy segítik a srácot, annyira nem érzem irányába a nagy bizalmat, bár nem is érdemli meg, csak akkor ne állítsunk ilyet. Majd elmegy a Bayernbe nagyon olcsón, aztán megmutatja mire képes. Mert a tehetség benne van. Ja és persze, hogy ér annyit, mint amennyibe került, de a vezetőséget ez nem érdekelte.
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1640
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2018.11.12. 22:49:21

Bevásároltunk vele az biztos. Attól, hogy valaki fiatal, még lehet intelligens. De ő nem az, és ez meglátszik a pályán mutatott teljesítményében is.
Túl nagy a felhajtás körülötte, pedig mélyen alatta van az árának és a vele szemben támasztott elvárásoknak. A Barcelona csak lejáratja magát vele, és nem ő a megoldás a jelenlegi bajokra.
A tartalékoknál adnék neki bizonyítási lehetőséget.
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2018.11.12. 22:33:07

Nero. írta:Mondjuk nem biztos hogy pont annak a Piquenek kellene okoskodnia aki szintén egy idióta, ráadásul az idei teljesítménye eddig maximum egy 2es, háromszor aláhúzva.
Nem tudom ebben mi az okoskodás, gondolom megkérdezték az esetről ő meg korrekt módon válaszolt.
Amúgy Dembélé a legjobb példa hogy önmagában a tehetség kevés ha az nem párosul megfelelő hozzáállással. Így nem fog tudni sokáig a legmagasabb szinten érvényesülni, drukkolok neki hogy sikerüljön e téren fejlődnie.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.11.12. 21:42:17

Mondjuk nem biztos hogy pont annak a Piquenek kellene okoskodnia aki szintén egy idióta, ráadásul az idei teljesítménye eddig maximum egy 2es, háromszor aláhúzva.

Remélhetőleg a srác megértette az üzenetet, nem kezd el lázadni, és helyette inkább elkezd CR módra edzeni.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.11.12. 21:08:18

Azért így, hogy erre többen szólalnak meg az ügyben, egyre világosabb lesz (legalábbis számomra), hogy nem Valverde heppje a srác szivatása, hanem tényleg bajok vele. Pl. amit Deschamps is mondott. A jellemtelen tróger gyerekek szokták ilyen kifogásokat beböfögni.

Egyébként valaki írta korábban, hogy csendes gyereknek tűnik, szerintem az is. Nem akkora shrekkkfej, mint egy Balotelli, nem hinném, hogy valaha is látnánk akkora trollkodásokat tőle. Inkább egy csendes, de öntörvényű srác (valószínűleg flegmatikus vérmérsékletű), aki hajlamos a lustaságra.
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2018.11.11. 13:07:37

Kovbal88 írta:
hajnesz írta:
LG írta:A csendes, szerény srác elmélete megbukik ott, amikor és ahogyan eljött Dortmundból. Valverde nyilatkozata bár diplomatikus, de igen is arra enged következtetni, hogy bajok vannak.
Már hogy ne lenne csendes, ha nem tudja a nyelvet :lol:
Azt nem tudom mennyire beszéli a spanyolt, nyilván vannak nyelvnehézségei, de arra utaltam, hogy a pályán nem viselkedik nagyképűen, ott nem balhés.
Gondolok itt arra, nem megy oda lökdösödni, szurkolókat nem hergeli, nem facebookozik olyanokat mint Piqué. Magyarán normális a hozzáállása.
És nem lennék benne biztos, hogy más edzőnél is a padon ücsörögne, bár nem látok bele a csapat dolgaiba. De nekem gyanús, hogy Valverdének van egy kezdő tizenegyje, ahogy tavaly is volt plusz Paulinho és a többiek meg a padon nyomorognak. Ez is lehet az oka a fusztráltságnak, most is inkább Rafinhat tette be, Messi helyett. Azért ezeket nem könnyű kezelni, és egyre gyanúsabb, hogy ennek a sztorynak a vége nem happy end lesz.
Vagy Ernőt elküldik, ha idén is elmélázza a BL-t. Ez is erősen benne van a stroyban. Sokkal inkább, mint Dembele eladása.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.11.11. 12:51:05

Én is úgy látom amúgy, hogy alapból nem Valverde kedvence. De éppen ezért kéne neki kétszeresen odatennie magát, mert így csak teljesen elássa magát.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2177
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.11.11. 08:51:58

hajnesz írta:
LG írta:A csendes, szerény srác elmélete megbukik ott, amikor és ahogyan eljött Dortmundból. Valverde nyilatkozata bár diplomatikus, de igen is arra enged következtetni, hogy bajok vannak.
Már hogy ne lenne csendes, ha nem tudja a nyelvet :lol:
Azt nem tudom mennyire beszéli a spanyolt, nyilván vannak nyelvnehézségei, de arra utaltam, hogy a pályán nem viselkedik nagyképűen, ott nem balhés.
Gondolok itt arra, nem megy oda lökdösödni, szurkolókat nem hergeli, nem facebookozik olyanokat mint Piqué. Magyarán normális a hozzáállása.
És nem lennék benne biztos, hogy más edzőnél is a padon ücsörögne, bár nem látok bele a csapat dolgaiba. De nekem gyanús, hogy Valverdének van egy kezdő tizenegyje, ahogy tavaly is volt plusz Paulinho és a többiek meg a padon nyomorognak. Ez is lehet az oka a fusztráltságnak, most is inkább Rafinhat tette be, Messi helyett. Azért ezeket nem könnyű kezelni, és egyre gyanúsabb, hogy ennek a sztorynak a vége nem happy end lesz.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2018.11.11. 08:41:09

A gyereknek kellene egy nagy paraszt pofon, hogy kicsit térjen észhez. A világ (egyik) legjobb csapatában lehetne kezdő, a világ legjobb csatáraitól tanulhatna, és ő nyomja a swagyolo életstílust. Ennyi erővel menjen a PSG-be, tankoljon fel zséből, húzzák be 25+ ponttal a francia bajnokságot, ott lehet lazsálni. Világbajnokok vagyunk, 100+ milliós átigazolási díjjal, de még nem sokat tett le az én szememben. Bocsánat a magas hangszintemért, csak elmondom a lelkemnek a gondját.
"And my heart will leave you never."
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.11.10. 23:02:12

csababarca írta:
illett volna, de nem ezen múlik a sikeresség.
ez olyan mint amikor azért ágaskodtak itt páran hogy a spanyol nyelvű kapusok jobbak nekünk, mert tudják a nyelvet. :D

nem a nyelvtudással van itt a legnagyobb baj esetében.
ez már csak sokadik dolog.
Persze, sajnos bárcsak ennyi lenne a baj vele.
Viszont ahhoz, hogy eredményes légy nálunk, azért nem árt ha megérted mikor Suarez vagy Messi próbálja elmagyarázni, hogy merre kell szaladni. Nem beszélve arról, hogy úgy nehéz bekerülni a hangadók klikkjébe, ha nem beszéltek közös nyelvet.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.11.10. 22:57:51

Nero. írta: Egy év alatt illett volna megtanulni, főleg hogy maximum ha 3 órát edzenek egy nap.

illett volna, de nem ezen múlik a sikeresség.
ez olyan mint amikor azért ágaskodtak itt páran hogy a spanyol nyelvű kapusok jobbak nekünk, mert tudják a nyelvet. :D

nem a nyelvtudással van itt a legnagyobb baj esetében.
ez már csak sokadik dolog.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.11.10. 22:47:22

csababarca írta:
hajnesz írta: Már hogy ne lenne csendes, ha nem tudja a nyelvet :lol:
ez miért olyan vicces?
Egy év alatt illett volna megtanulni, főleg hogy maximum ha 3 órát edzenek egy nap.
Napi egy-két óra ráfordítással, külön tanárral meglehet tanulni alapszinten szerintem. Ennyi még csak belefér ha valaki évente 5 milliárd forint fizetést kap.
Ter Stegen is elmakog valahogy, pedig látszik hogy nagyon nem fekszik neki a spanyol.

Valverde egyértelművé tette, van valami trutymó a palacsintába.
Jó lenne ha osszekapná magát, de úgy tűnik rendbe vagyunk a 4-4-2vel, Malcom pedig nagyon motivált.

Nekem akkor kezdett gyanús lenni a dolog amikor tavaly a Chelsea ellen Vidalt hozta be 1-0nál
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.11.10. 22:01:56

hajnesz írta: Már hogy ne lenne csendes, ha nem tudja a nyelvet :lol:
ez miért olyan vicces?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.11.10. 21:59:42

hajnesz írta:
LG írta:A csendes, szerény srác elmélete megbukik ott, amikor és ahogyan eljött Dortmundból. Valverde nyilatkozata bár diplomatikus, de igen is arra enged következtetni, hogy bajok vannak.
Már hogy ne lenne csendes, ha nem tudja a nyelvet :lol:
Jó, lehet, hogy csendes, de nem a szerénysége miatt. :D
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.11.10. 21:51:30

LG írta:A csendes, szerény srác elmélete megbukik ott, amikor és ahogyan eljött Dortmundból. Valverde nyilatkozata bár diplomatikus, de igen is arra enged következtetni, hogy bajok vannak.
Már hogy ne lenne csendes, ha nem tudja a nyelvet :lol:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.11.10. 21:15:56

A csendes, szerény srác elmélete megbukik ott, amikor és ahogyan eljött Dortmundból. Valverde nyilatkozata bár diplomatikus, de igen is arra enged következtetni, hogy bajok vannak.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2177
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.11.10. 20:07:03

csababarca írta:És mi van ha oka volt rá hogy nem volt edzésen?
miért kell félhírekből ítélkezni?

nem védem, de ez ami ebben a topikban zajlik, boszorkányüldözés.
olyan vádakat hoztok fel ellene, amit a keret 95%-a megtesz többször mint ő, náluk nem számít.

aztán eladjuk, majd sírtok meg szidjátok a vezetőséget hogy elherdáltuk.

kiadtunk rá egy valagnyi pénzt, becsüljük már meg, és próbáljuk beépíteni.
trendet nézve EV-nek van itt 2-3 éve max, még akkor is bőven jó korban lesz, és lehet akkor nagyon fog passzolni az új edző elképzeléseibe. De addig is lehetne bőven használni, szépen rotálgatva Coutinhoval.
De amikor vakon, hidegen egy Rafinha is elékerül, akkor az már több itt mint hogy "nem illik az edző elképzeléseibe". Egyszerű elfogultság EV-től irányába.
Nekem az tűnt fel, hogy pont egy nagyon is csendes srácról van szó. Pedig 100 millió euro felett fizettek érte és a Barcában játszik. Lehet még fel se fogta mi történt vele.
Rooney 17 évesen már a bírókkal kiabált 20-30 cm ről, Neymar, ahogy felrúgták ment rögtön emberkedni, pedig hát nem egy szikla termet.
Dembele pedig semmi nagyképűség csinálja a dolgát a pályán, mondjuk látszik is hogy, idegenül mozog, de a tudása megvan. Nagyon drukkolok neki.
Amúgy szerintem pedig nem is neki kell szólnia, ha rosszul van, hanem vannak azért erre emberek, akik intézik a dolgait.
Szerintem szomorú dolog, hogy Valverde nem képes beépíteni és akkor még hozni akarták Griezmann-t is..
Válasz küldése