Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.11.12. 17:24:07

Azért azt is hozzá kell tenni, hogy ha letámadást akarunk játszani, oda bőven kellene, hogy legyen munkabírása a középpályánknak. Mindig csak úton voltunk, sose értünk oda időben, hogy elvegyük tőlük a labdát. Az se segített túlságosan, hogy Messi újfent nem nagyon kapcsolódott be a letámadásban, ha meg nála volt a labda, rendesen lassította a játékot.
Busi Rakitic páros jelen helyzetben nem képes arra, hogy befussák az egész pályát.
Tavaly jobb helyzetben voltunk, mert visszaálltunk és átadtuk a teret sok esetben az ellenfélnek, ez a lötyögés meg megfelelt a középpályánknak,de a mostani játék, ahol párharcokat kellene nyerni, ez nem ízlik sem nekik, sem Robertonak, sem a védelem többi részének, mert folyamatosan lendületből hozzák ránk a labdát.
Tegnap átkapcsoltam a Cityre, olyan fura érzésem volt... Mintha ifi meccs után következett volna az első csapat meccse. Volt lendület, Fernandinho meg egy állat volt egész meccsen, felszántotta a pályát. Na, nekünk egy ilyen ember hiányzik. Vagy kettő. Náluk könnyen játszhat a 2 Silva középpályást, mikor tudják, hogy ott van mögöttük egy terminátor. Azt meg már csak plussz, hogy náluk a letámadás 11 emberrel zajlik, és mindenki kiveszi a részét a labdaszerzésből.
Amilyen játékost hiányolsz, Vidal pont olyan volt a Juveban és a Bayernban. A Cityvel meg csak óvatosan példálóznék, egyrészt a PL gyengébb, mint a La Liga, másrészt várjuk meg, mit csinálnak az első komolyabb ellenféllel...
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2018.11.12. 15:14:19

hajnesz írta:
Chino írta:
Az nem hiszem, hogy népharagot váltana ki, ha a hulla Rakitic helyett olykor Vidalt kezdeti vagy Robit néha parkolópályára teszi Semedo kárára. De még Busi minimális pihentetése miatt se harapnák le a fejét szerintem, nem egy nagy kockázat és nem is kell 5 kezdőt a padra vágni egyszerre, lehet folyamatosan forgatni a csapatot, de ebből sem látszik semmi.
Én arra gondolok, ha mondjuk 3 meccsre padra rakná a Busi,Rakitic, Roberto hármast, biztos nem lenne az öltöző kedvence a mester.

Alapbol ott a baj hogy az emlitett trio kiegeszulve Piquevel es Suarezzel valoszinuleg Messi nagy haverjai, igy az edzo nem teszi le oket a kispadra. Amiota Puyol es Xavi elmentek nalunk jatekosuralom van, persze nem latunk bele, mindez sajat velemeny.

A masik problema hogy nincs a csapatnak igazi kapitanya. Messi nem az az alkat, Pique es Busquets meg annyira sem. En TS-nek adnam oda, igazi huvos nemet aki le is tudja orditani a fejuket es elnezve a tarsak biztatasat a tegnapi hibaja utan valoszinuleg hallgatnanak is ra.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.11.12. 15:05:23

Chino írta:
Az nem hiszem, hogy népharagot váltana ki, ha a hulla Rakitic helyett olykor Vidalt kezdeti vagy Robit néha parkolópályára teszi Semedo kárára. De még Busi minimális pihentetése miatt se harapnák le a fejét szerintem, nem egy nagy kockázat és nem is kell 5 kezdőt a padra vágni egyszerre, lehet folyamatosan forgatni a csapatot, de ebből sem látszik semmi.
Én arra gondolok, ha mondjuk 3 meccsre padra rakná a Busi,Rakitic, Roberto hármast, biztos nem lenne az öltöző kedvence a mester.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.11.12. 15:01:10

hajnesz írta: Igen, ezzel egyetértek. Szerintem a legnagyobb bajunk jelenleg az, hogy nem merünk kockáztatni azzal, hogy pár régi őskövületet parkolópályára tegyünk. Hiába jönnek drágábbnál drágább játékosok, ha a régi sikerek kovácsait nem lehet padoztatni, esetleg elküldeni. S az a baj, hogy egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy ez csak az edző sara, edző legyen a talpán aki itt meg meri mozgatni az állóvizet, rögtön lenne lázadás...
Az nem hiszem, hogy népharagot váltana ki, ha a hulla Rakitic helyett olykor Vidalt kezdeti vagy Robit néha parkolópályára teszi Semedo kárára. De még Busi minimális pihentetése miatt se harapnák le a fejét szerintem, nem egy nagy kockázat és nem is kell 5 kezdőt a padra vágni egyszerre, lehet folyamatosan forgatni a csapatot, de ebből sem látszik semmi.
Forca Barca!!!!
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.11.12. 14:50:56

csababarca írta:Igen hajnesz, igazad van, egyetértek mindennel.

én nem a taktikai elemeket boncolgattam, hanem próbálom megfejteni ezt a fáradtság kérdést, ami szerintem hülyeség.
az lehet amit te is írsz, egyszerűen erre nem képes a csapat.

Ilyen ember csak Busi kárára férne el a csapatban, vagy mellé (de akkor meg Rakitic,vagy Arthur, vagy mindkettő repül a csapatból), szóval ilyen úgysem lesz.

a 11 emberrel történő letámadás, meg akarat-hozzáállás kérdése, egyről beszélünk most. :wink:

és megint előjön abból amit te is írsz, nincs identitása a Valverde teamnek. Xavi is elmondta ezt, nem hülyeség.
mondom, régen bekapcsoltad a tévét, és csak sziluetteket láttál, akkor is tudtad, hogy a barca játszik. most meccsről-meccsre más a hadrend, taktika, elemek, így nem lehet játszani.
muszáj egy alapjáték, aztán jöhetnek extra elemek.

így gondolom, lehet tévedek.
Igen, ezzel egyetértek. Szerintem a legnagyobb bajunk jelenleg az, hogy nem merünk kockáztatni azzal, hogy pár régi őskövületet parkolópályára tegyünk. Hiába jönnek drágábbnál drágább játékosok, ha a régi sikerek kovácsait nem lehet padoztatni, esetleg elküldeni. S az a baj, hogy egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy ez csak az edző sara, edző legyen a talpán aki itt meg meri mozgatni az állóvizet, rögtön lenne lázadás...
Egyedül Pep merné ezt megtenni, de ő nem lesz a mi edzőnk a következő 20évben sajnos. Marad a B verzió, megvárjuk míg Busquets, Rakitic rokkantnyugdíjba megy, aztán reménykedünk, hogy az új emberek ismét kompatibilisek lesznek egymással, esetleg lesz esélyünk a sikerre (ez mondjuk 3-5év múlva).
S ezzel nem azt mondom, hogy idén mindent el fogunk bukni, mert nekünk van egy Messink, másnak meg nincs, viszont úgy érzem, hogy egy kis vérfrissítéssel sokkal nagyobb dolgokat el tudnánk érni.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.11.12. 14:50:25

csababarca írta:I

a 11 emberrel történő letámadás, meg akarat-hozzáállás kérdése, egyről beszélünk most. :wink:
A legnagyobb és leglátványosabb dolog ennek a hiánya volt. Ami pláne furcsa, mert képes rá a csapat. Az Inter azt se tudta hova tegye a labdát, rendre meg voltak zavarodva, mert csapatként ment a letámadás. És ez nem Messi "hibája", hogy ő nem támad le, ez nélküle is megoldható lenne. Suarez probált csak elől futkorászni, de őt meg úgy kipasszolták, hogy fájt nézni. Malcom meg azt se tudta milyen rendezvényen van. A Rakitic-Busquets duó, meg kb tett az egészre. Nemcsak a BL-meccsekre meg a rangadókra kellene így felszívni magát a játékosoknak, mert eddig szinte csak a kiscsapatoktól szívtunk és mindig benyaltunk vagy 2 gólt.
Szép meg jó, hogy a Sevillat oda-vissza meg Realt elkentük és a Bl-ben sem sokon múlt a 100%-os teljesítmény, de ha az ilyen meccseknek csak úgy-ahogy állnak nekik nagy gond lesz. Ha a kötelezőket hoztuk volna már több mint kényelmes előnyünk lehetne.
Forca Barca!!!!
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2018.11.12. 14:44:38

Pedig egyszerű
Rakéta lábában egy VB is benne van, hosszabbítással.
Busi sosem volt egy villámléptű, de most még magához képest is lassabb, és rengeteget hibázik.
Ezeket EV nem látja? Miért nem pihenteti őket? Pikét most nem veszem elő, mert nem volt más helyette. Ezeket a gondokat egy edzőnek látnia kell.
Taktika meg ki tudja micsoda? Tavaly legalább kiállt a 4 4 2 mellett, és végigvitte. Most próbálja a 4 4 3 formációt, ami nem megy neki. Nem ért hozzá.
Azt sem veszi észre, hogy SR nem jó jhv posztra? Hogy simán lefutja mindenki? Minek akkor Semedo?
Ráadásul azt veszem észre, hogy amikor ég a ház, bepánikol, és ész nélkül cserél.
Ha látja, h sz.r a védelem, ahogy tavaly is voltak gondok, akkor miért nem választja a 4 4 2-t, ami tavaly bevált, es hozta a stabilitást?
Fejben is neki kell rendet raknia. Neki kell feltüzelnie a játékosokat. Erre ő sosem volt képes.

Ezért EV a hibás.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.11.12. 14:33:27

Igen hajnesz, igazad van, egyetértek mindennel.

én nem a taktikai elemeket boncolgattam, hanem próbálom megfejteni ezt a fáradtság kérdést, ami szerintem hülyeség.
az lehet amit te is írsz, egyszerűen erre nem képes a csapat.

Ilyen ember csak Busi kárára férne el a csapatban, vagy mellé (de akkor meg Rakitic,vagy Arthur, vagy mindkettő repül a csapatból), szóval ilyen úgysem lesz.

a 11 emberrel történő letámadás, meg akarat-hozzáállás kérdése, egyről beszélünk most. :wink:

és megint előjön abból amit te is írsz, nincs identitása a Valverde teamnek. Xavi is elmondta ezt, nem hülyeség.
mondom, régen bekapcsoltad a tévét, és csak sziluetteket láttál, akkor is tudtad, hogy a barca játszik. most meccsről-meccsre más a hadrend, taktika, elemek, így nem lehet játszani.
muszáj egy alapjáték, aztán jöhetnek extra elemek.

így gondolom, lehet tévedek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.11.12. 14:21:36

csababarca írta:ezt a fáradtság dolgot nem értem, nem tudom értelmezni.
ilyen sportembereknél a szervezet 1-2 nap alatt regenerálódik maximálisan, szerintem ez teljes nonszensz hogy erre kenjük.

de fogadjuk el, hogy így van, fáradtak a játékosok 12 forduló után ( :lol: ).
két dolog van ami miatt lehet ez:
-rotáció hiánya. (egyik más klub sem rotál többet mint mi)
-alapozás teljes hiánya.

mindkettő edzői hiba. (a rotálás hiánya röhejes indok, a zárójelbe tett ok miatt)
másnál ez nem probléma?
ezt egyáltalán nem rónám fel EV-nek, ésszerű határok mentén rotál, Busi és Rakitic akik szent tehenek, meg Piqué. Úgy hogy a két spanyol kb a leggyengébb láncszemek konstans.

ha az alapozás elmaradt, az edzői hiba.
Azért azt is hozzá kell tenni, hogy ha letámadást akarunk játszani, oda bőven kellene, hogy legyen munkabírása a középpályánknak. Mindig csak úton voltunk, sose értünk oda időben, hogy elvegyük tőlük a labdát. Az se segített túlságosan, hogy Messi újfent nem nagyon kapcsolódott be a letámadásban, ha meg nála volt a labda, rendesen lassította a játékot.
Busi Rakitic páros jelen helyzetben nem képes arra, hogy befussák az egész pályát.
Tavaly jobb helyzetben voltunk, mert visszaálltunk és átadtuk a teret sok esetben az ellenfélnek, ez a lötyögés meg megfelelt a középpályánknak,de a mostani játék, ahol párharcokat kellene nyerni, ez nem ízlik sem nekik, sem Robertonak, sem a védelem többi részének, mert folyamatosan lendületből hozzák ránk a labdát.
Tegnap átkapcsoltam a Cityre, olyan fura érzésem volt... Mintha ifi meccs után következett volna az első csapat meccse. Volt lendület, Fernandinho meg egy állat volt egész meccsen, felszántotta a pályát. Na, nekünk egy ilyen ember hiányzik. Vagy kettő. Náluk könnyen játszhat a 2 Silva középpályást, mikor tudják, hogy ott van mögöttük egy terminátor. Azt meg már csak plussz, hogy náluk a letámadás 11 emberrel zajlik, és mindenki kiveszi a részét a labdaszerzésből.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.11.12. 13:06:47

ezt a fáradtság dolgot nem értem, nem tudom értelmezni.
ilyen sportembereknél a szervezet 1-2 nap alatt regenerálódik maximálisan, szerintem ez teljes nonszensz hogy erre kenjük.

de fogadjuk el, hogy így van, fáradtak a játékosok 12 forduló után ( :lol: ).
két dolog van ami miatt lehet ez:
-rotáció hiánya. (egyik más klub sem rotál többet mint mi)
-alapozás teljes hiánya.

mindkettő edzői hiba. (a rotálás hiánya röhejes indok, a zárójelbe tett ok miatt)
másnál ez nem probléma?
ezt egyáltalán nem rónám fel EV-nek, ésszerű határok mentén rotál, Busi és Rakitic akik szent tehenek, meg Piqué. Úgy hogy a két spanyol kb a leggyengébb láncszemek konstans.

ha az alapozás elmaradt, az edzői hiba.

itt azt nem fogadják el sokan, hogy a játékosaink felének képességbeli gondjaik vannak, és az menti meg őket, ha Messi vagy Lajos jó napot fog ki, és szétlövi a hálót.
erre nem lehet alapozni egy bajnokságot, szezont.


Össze kell kapnia magát a társaságnak, mert akarattal lehet pótolni sok mindent, de az amit Busquets, vagy Piqué csinál, hogy lehorgasztott fejjel sétálnak (nem kocognak, sétálnak) vissza egy kontránál, az vérlázító. És az is vérlázító, hogy ezt EV engedi nekik. Az első ilyennél kapnám le mindkettőt a pályáról. Sokkal nagyobb bűn ez a stadionban, a szurkolók előtt, mint késni edzésekről.
De írhatnék másokat is, sok embernél hiányzik az akarat.
A madrid ellen presztízskérdést csináltunk a meccsnől, bucira is vertük őket.
Ideje presztízskérdést csinálni most már minden bajnokiból.

tegnap is 4-3lett, szoros a vége, de mint macska az egérrel, úgy játszottak velünk, abszolút esélytelenek voltunk.
változtatni kell, mert itt nem fáradtság van, hanem hozzáállásbeli probléma.
EV-nek kell ezen úrrá lenni, ha nem tud, viszont látás szerintem.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2018.11.12. 12:48:50

Kíváncsi lennék arra,hogy a spanyol szurkolók hogy látják Valverde szerepét ebben az egész mutatott játékban. Vicc.hogy 18 kapott gólunk van, írtam már,hogy 3 csapat van,aki ennél többet kapott,közöttük van az útolsó kettő...

A másik dolog a csapat felállása. 4-4-2,4-3-3, vagy micsoda? Rendben van,hogy hol ez,hol az, na de hogy ne legyen egy rendszer sem, és a cserjátékosoknak helye se legyen,az már tragédia szint.

Márpedig itt ez a helyzet. Nagyon összejöttek ám mögöttünk..Egy Atletico elleni vereség után a 4.helyen találhatjuk magunkat. Ráadásul nem is ez a legrosszabb, hanem a csapat szerintem mentális válságban van.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2018.11.12. 11:45:26

Nem hiszem hogy Valverde hibája a botrányos teljesítmény.

Leo megjött és a többiek lehet úgy érezték lazázhatnak és nem lesz itt semmi gond,ha igen majd Messi megoldja... =D>
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2174
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2018.11.12. 10:28:58

drobika írta:Valverde? Miért rotálna? Elképzelése sincs arról,hogy kit és hol játszasson.A csereemberek ninsenek beépítve.Hova hoza őket? Dembelé 150 milláért a keretben sincs? Semedo sincs,pedig ő lenne a jobbhátvéd,nem a posztra teljesen alkalmatlan Roberto :)

Ennek az edzőnek nincsenek elképzelései.Rafinha rúgott egy gólt,hónapok után kezdő lett. Malcom rúgott egyet, kezdő lett,Dembelé rúgott kezdő lett, és aztán szépen vissza mindegyik a cserébe. Ilyen motivációval semmire nem lehet jutni. Vidal mentalitása kell. De nem mindíg vesztett helyzetben behozni. Busi, Raki helyett a kezdőbe!

+1 !
Teljesen egyetértek! Egyszerűen nincs rotálás, nincs motiváció. Az "úgyis bekerülök a kezdőbe Rakitic, Busquets, Piqué, Suarez" helyett simán lehetne játszatni a többieket is módjával.. vicc.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2018.11.12. 10:21:03

Valverde? Miért rotálna? Elképzelése sincs arról,hogy kit és hol játszasson.A csereemberek ninsenek beépítve.Hova hoza őket? Dembelé 150 milláért a keretben sincs? Semedo sincs,pedig ő lenne a jobbhátvéd,nem a posztra teljesen alkalmatlan Roberto :)

Ennek az edzőnek nincsenek elképzelései.Rafinha rúgott egy gólt,hónapok után kezdő lett. Malcom rúgott egyet, kezdő lett,Dembelé rúgott kezdő lett, és aztán szépen vissza mindegyik a cserébe. Ilyen motivációval semmire nem lehet jutni. Vidal mentalitása kell. De nem mindíg vesztett helyzetben behozni. Busi, Raki helyett a kezdőbe!
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2018.11.12. 09:53:49

Elolvasva EV nyilatkozatát... nem is értem a fickót. Ez egy tipikusan magyar edző nyilatkozata volt: mi voltunk a jobbak, jól játszottunk.
Nevetséges.

Felesleges leírnom a véleményemet, szerintem egyértelműen EV tehet arról, ahogy a csapat áll most.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2018.11.12. 09:46:24

Két téma :
1. Ugy látom, nagyon fáradt volt a csapat, hiszen alig van rotálás, vagyis pihenés. Pedig Alba kivételével mindenkinek van párja. Semedó,Vidal, Alena, Rafinha,Dembele, Munir,Malcom, de Lengelet is csak Umtiti miatt jött a képbe. Ez már szinte egy uj csapat. Ilyen hosszu-szerintem elég jó padunk régen volt, de minek. Utolsó 5-10 perceket kaptak.
2. Az amit sokszor irtak, hogy tavasszal kell jónak lenni, tömör hülyeség. Kis buktatokkal, de egész idényben jól kell gyüjteni a pontokat. Már elszortunk 10 -et az nem jön vissza soha.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.11.11. 21:36:10

Nero. írta:Majd meglátjuk, az elmúlt 3 évben a telet végigfütyülte a Bernabeu, 4 éve ilyenkor mindenki azt akarta hogy Enrique húzzon innen, és lehetne visszamenni az időbe még sokáig sok-sok ilyen példával.

Persze nyilván vannak gondok, meg nem az az előjele a BL győzelemnek ha ősz végén kapsz egy négyest a Betistől, de korai még a dráma, ahogy ez eufória is korai volt a multkor a Real elleni után

Az a baj hogy tényleg teljesen kuka a csapatvédekezés. Ha Valverde nem tudja megreformálni akkor tényleg csak szerencsével nyerhetünk BLt.
Csak azért az is gáz, hogy másfél éve itt van Valverde, és még nem találta meg az alap 11-ét, a csapat játékát és stílusát, még néhány játékos szerepkörét, helyét a csapatban. Persze, tavaszra még meglehet, de Pep, LE, vagy a másik oldalon Zidane ennyi idő alatt már rég túl voltak ezen. :roll:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.11.11. 21:32:20

15*15 méteren lehozta ezt a meccset is, és akkor nekiállunk itt tapsikolni neki, hogy 90%os a passzpontossága... =D> :lol:
Ki tapsikolt a mai után? Nem kell kiforgatni mindent. :)

Ma gyenge volt, 70% körül passzolt, szóval nem kell ezért a teljesítményért tapsolni. :)

Edzőkérdéshez: nálam Sarri és Setién jönne szóba, ha Xavi még nem akar jönni jövőre.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.11.11. 20:36:52

Majd meglátjuk, az elmúlt 3 évben a telet végigfütyülte a Bernabeu, 4 éve ilyenkor mindenki azt akarta hogy Enrique húzzon innen, és lehetne visszamenni az időbe még sokáig sok-sok ilyen példával.

Persze nyilván vannak gondok, meg nem az az előjele a BL győzelemnek ha ősz végén kapsz egy négyest a Betistől, de korai még a dráma, ahogy ez eufória is korai volt a multkor a Real elleni után

Az a baj hogy tényleg teljesen kuka a csapatvédekezés. Ha Valverde nem tudja megreformálni akkor tényleg csak szerencsével nyerhetünk BLt.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
imike
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2017.12.04. 12:16:50

2018.11.11. 20:12:36

Ez a mai mérkőzés azt mutatta, amit kb. hat hete orvosi hivatásom adta tudás alapján írtam, nincs a játékosoknak állóképessége. Vagy túledzették őket, vagy nincs kellő alap. A második gól előtt 4 Betis csatár volt egyedül a kapunkkal szemben. Ez nem védekezés, sajnos. persze ilyen védekezésnél ter Stegen is betlizhet. nem érzem, hogy Valverde mit akar.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.11.11. 20:03:04

drobika írta:18 kapott gól.
A ligában 4 !!!! Csapat van,aki ennél többet kapott.Köztük az utolsó kettő.
Mindez úgy,hogy Stegen a mai egy potya mellett zseniális az idén
2007ben nyertek itt utoljára elvileg, a kommentátor szerint.

szégyen ez a mai, a 4 kapott gólt nem lehet megmagyarázni.
ezek 2 darab gólt hoztak össze eddig idegenben, egyébként is csak 8at. most 12 góljuk van, tehát a góljaik egyharmadát ellenünk lőtték. nevetséges.
és a potyán kvül a másik 3 ajtó ablak volt, nem szerencsés gólok.
mellé rúghattak volna még másik 3at.

Padra kell rakni Piquét is végre, Lenglet is egy határ ...
Jöjjön Umtiti meg B-ből valaki. Vagy büdös nagy pofonok a védőknek.
Busira is ráférne a pihenő, messze a leggyengébb volt ma is.
15*15 méteren lehozta ezt a meccset is, és akkor nekiállunk itt tapsikolni neki, hogy 90%os a passzpontossága... =D> :lol:
de Roberto is kellemetlenül gyenge volt, Rakitic is.

Lehet fáradtak ( ez is nonszensz novemberben), de az akkor viszont edzői hiba. rotáljon, vagy tartson normális alapozást, meg edzéseket, mert szerintem Setien se rotál jobban, még is van lendülete a csapatának, meg nem rest nekik lenyomni 15 méteres sprinteket.

Kiegyensúlyozatlanul nem lehet bajnokságot nyerni, a real is el fog kezdeni nyeregetni lassan, atletico már rátalált az útra, az a szerencsre hogy eddig mindenki botladozott, úgyhogy belefértek.


EV is kapja össze magát, és ne a pitiáner bosszújával legyen elfoglalva egyes játékosok felé, hanem rakja padra,lelátóra a nyilvánvalóan gyenge elemeket is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2018.11.11. 19:43:37

18 kapott gól.
A ligában 4 !!!! Csapat van,aki ennél többet kapott.Köztük az utolsó kettő.
Mindez úgy,hogy Stegen a mai egy potya mellett zseniális az idén
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.11.11. 19:37:21

Nem a legelső alkalom hogy hazai pályán kibabrál velünk a Betis. Még mindig vezetjük a tabellát, bár tény hogy idén sokat bukdácsolunk.

Novemberbe még nem nagyon jósolnék. Voltak idén igen pozitív meccsek is.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2018.11.11. 19:26:43

Kicsit pontatlan ez a cikk:
https://www.eurobarca.hu/hirek/labdarug ... betis-3-4/" target="_blank

Nem nyertünk 5 meccset Messi nélkül, csak 4-et, az egyik döntetlen lett. Nem ez volt az első vereségünk a szezonban [-X

Megzavarhatta a cikkirót is ez a csúfos vereség. Középpályás védekezésünk nulla, senki nem fut vissza, a 4 védő meg lehet akár milyen jó ha 5 támadó vezeti rájuk a labdát
94:39 6 - 1
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2018.11.11. 19:20:01

első gólnál figyeljétek meg, hogy ARTHUR milyen tempóban kocog vissza. Robertot megverte a csatár, de ha besegítenek neki nincs gól. persze szétfutottak minket.
nagy nehezen szépítünk. erre stegen potya.4 gólnál is is odaadta a labdát az ellenfélnek. rakitic kiálltás, pique ment a btisnek vidal előtt. ezt így nem bírjuk el.
Válasz küldése