La Masia - Barça fiatalok

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.01.09. 13:14:58

Klasszisokból, de úgy en block átlag feletti képességű csatárokból nagyon nagy ínség van a jelenlegi vagy az utóbbi évek futballvilágában. Ha megnézeda 24-25 éves korosztályig minimális azoknak a játékosoknak a száma, akikre tényleeg azt lehet mondani, hogy megütik a szintet. Nem véletlen, hogy a Real is szenved és csak ilyen Piatek meg Mariano féléket tudnak vinni. Van egy szem Mbappé, esetleg Kane, Icardi, Gabriel Jesus, akik így hirtelen beugranak 25 éves korig. Szóval csoda lenne, ha sikerülne valakit kitermelni, főleg, hogy az utóbbi, legalább 10 évben mindig ez volt a csapat Achilles-sarka. Amikor mondjuk Adama és Munir összeállt nem volt igazán gond, vagy mikor Cardona itt volt (de neki is csak egy jó szezonja volt). Évekig ment Dongou erőltetése stb.
Bojanból lehetett volna vki, számomra nagy rejtély, hogy mi is történt ilyen hirtelen.
Abel Ruizban volt egy kis bizodalmam, de ő is megrekedt egy szinten, sőt vissza is esett.

A kh-kban sem vagyok túlságosan bizakodó. Tehetségesek, de olyan sok pluszt nem látok. Inkább Tarín volt az, akiben többet láttam, de az ő pályafutását a sérülések nagyon korán megakasztották. A másik pedig Santi Bueno. Vele kapcsolatban még mindig nem tudok nyugovóra térni. Hatalmas tehetség és pofátlanul volt amikor idehoztuk, aztán szinte egy percet sem játszott. Pedig -még ha minimális- igazolási díjjal érkezett, ennek ellenére abszolút nem kapott lehetőséget.
Forca Barca!!!!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.01.09. 12:55:49

Pár hete belefutottam egy beszélgetős műsorba a SporTV-n, ott pont ugyanez volt a téma, hogy csatárokat mindig vennünk kellett.

Egyedül talán Icardi illik ebbe a kategóriába, bár Ő csak 3 évet volt az akadémián, és az Inter se a legmagasabb színvonal, de szerintem megállná a helyét nálunk /a Realban /a Bayernben /stb. is.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2019.01.09. 12:40:28

Nem csak feltétlen Barca szintűre gondolok, hanem aki másik topcsapatnál befutott, amikor innen eligazolt. Ilyenre sem tudok most példát mondani.

Talán Sergio Garcia egyedül, aki pl. az Espanyolnál legenda lett, de mivel jó csapatról volt szó, ő ki is esett :mrgreen:
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.01.09. 12:33:45

Barca-szintű 9esbol túl sok nincs a világon, elég nagy véletlen lenne ha pont az akadémiáról kerülne ki az az egy.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2019.01.09. 12:19:19

Nem is tudom volt-e az új évezredben olyan középcsatárunk, aki saját nevelés volt, és huzamosabb ideig megragadt volna a kezdőben. Én csak 2004-2005 óta követem a csapatot, de nem emlékszem senkire. Ez fura egyébként. De olyan sem rémlik, aki nálunk nem, de más top csapatban kulcsjátékos lett.

(Bojan kiszorította tavasszal Ibrát az tény, de valamiért ő nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket)
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.01.09. 06:28:43

Pillanatnyilag a B csapatunk tele van ígéretes (hozott vagy saját nevelésű) védőjátékossal és középpályással, de csatárinség van. Ez utóbbin akkor is segíteni kell, ha az A csapatba mindenképpen igazolással kell hozni megfelelő támadót.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.12.30. 17:31:48

Chino írta:Ansu számomra még teljesen ismeretlen, tudnál pár sort írni róla?
Olyan sokat igazából én se, 16 éves balszélső támadó, jobblábas, stílusban talán Martialhoz tudnám hasonlítani, szélső, de elég gólerős, inkább a kaput támadó, cselezős fajta. Játszott már hamis 9-es félét is amikor néztem, meg kicsit jobbszélen is volt, de a baloson éreztem én a legjobbnak eddig. Most pl a Juvenil házi gólkirálya ha jól emlékszem, 1v1-ben elég jó, elég robbanékony, kellően önző, de nem tolja túl. Nem egysíkú a játéka egyáltalán, van szeme is az indításokhoz, ígéretes az eddigiek alapján nagyon. Csak hogy 1 videó is legyen róla, ezt a gólt most lőtte nemrég az U19-es BL-ben. És mondom, pár hete lett 16 a gyerek.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.12.29. 11:35:44

palesz77 írta:
pbence írta:Ha munir távozik télen fel kell hozni abel ruizt a támadósorban bárhol bevethető játékos(meg malcom is mehetne mert 5 támadó elég lenne)
Na ezzel én nagyon nem értek egyet, Abel egyelőre olyan szinten gyenge fejben, hogy szerintem nagyon nem kéne a felnőtteknél erőltetni. A B-ben se mutatott eddig semmi meggyőzőt konstans szinten a 2 éve alatt, 1-1 villanása van néha, de amúgy nagyon harmatos. Mezőnybe még csak-csak elmegy, de a 16-oson belül.. Nekem nagy csalódás amit az elmúlt 2 szezonban produkál, az első csapat szintjétől jelenleg nagyon messze van szerintem, még csereként is.
Ruizzal kapcsolatban én is nagyon szkeptikus lettem. Ez a szezonja is eddig hatalmas kuka. Mujica még közepes teljesítménnyel is köröket ver rá.
Munir mindkettejüknél nagyságrendekkel jobb, főleg, hogy ő is inkább szélsőt játszik.

Collado spec rám nem tett nagy hatást, Valverdet nem tudom hibáztatni, hogy nem hozza fel.

Samper írta:Aki ismeri a B-t, a szerint ki való előbb utóbb az A -ba? Puig? Chumi? Araújo? Miranda? O. Busquets? Collado? - Eserleg másvalaki?
Moreyt én is nagyon szeretném már látni, kíváncsi vagyok meg tud-e majd ragadni a kezdőben. Orellanat már tavaly is nagyon figyeltem, a Juvenilben én őt és Puigot tartottam a legtehetségesebbnek, de nagy kár a sérüléséért. Papíron ugyan vkp, de kkp-ként szerintem jobb, már amennyit láttam. Jövőre biztos a B-ben lesz már, de lehet hogy már szezon végére tartósan is megragad, feltéve ha elkerülik a sérülések.

palesz77 írta:A fent említett 4-5 játékoson kívül én amúgy nem nagyon tudom elképzelni, hogy bárki feljárogatna a közeljövőben. Oriolnak betett a sérülés, de én amúgy se vagyok még teljesen biztos a srácban. Ügyes, nem azt mondom, de nagyon nagyon Busira hajaz, csak azt a szintet nem éri üti meg úgy néz ki. Busi meg csak azért tudott ilyen karriert befutni, mert extra ami képességekkel meg van áldva, az a stílus egy szimplán nagyon ügyes játékosnál már nem biztos, hogy megállja a helyét. Főleg, ahogy egyre fejlődik a foci, és egyre több kell minden egyes játékostól. Akibe én még bízok az Jandro Orellana, Juvenil A-ba van egyelőre, feljárogat a B-be most. Vkp szintén, de sokkal sokoldalúbbnak tűnik mint Oriol, kár azért a nagy sérülésért a tavalyi esztendőben.. Na meg ott van még a Juvenilbe most az Ansu nevű balszélső, az a gyerek nagyon jónak tűnik egyelőre. 16 éves még csak, szóval messze áll ő még bármitől, de amit eddig hoz az bíztató, jól cselez, kellően önző, technikás, gólerős. Majd pár év múlva kiderül, hogy mennyit fejlődik még.

Ansu számomra még teljesen ismeretlen, tudnál pár sort írni róla?
Akit már mindenkinél jobban várok az Xavi Simons, de kell még 2 év a srácnak. Ha a tehetségét ki tudja hozni magából nagy karrierje lehet. Arra kíváncsi leszek melyik korosztályos válogatottat választja majd.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.12.28. 14:52:44

pbence írta:Ha munir távozik télen fel kell hozni abel ruizt a támadósorban bárhol bevethető játékos(meg malcom is mehetne mert 5 támadó elég lenne)
Na ezzel én nagyon nem értek egyet, Abel egyelőre olyan szinten gyenge fejben, hogy szerintem nagyon nem kéne a felnőtteknél erőltetni. A B-ben se mutatott eddig semmi meggyőzőt konstans szinten a 2 éve alatt, 1-1 villanása van néha, de amúgy nagyon harmatos. Mezőnybe még csak-csak elmegy, de a 16-oson belül.. Nekem nagy csalódás amit az elmúlt 2 szezonban produkál, az első csapat szintjétől jelenleg nagyon messze van szerintem, még csereként is.
pbence írta:Collado hiába tehetséges de valverde egyenlőre semmibe veszi(eddig lehetőséget sem kapott)
Én ebbe se látok sok problémát hogy őszinte legyek, itt van előtte Riqui és Alená is, akik sokkal ígéretesebbnek tűnnek az eddigiek alapján, sajnos várható volt, hogy sok sót ő így nem fog megenni a nagyoknál. Tényleg ügyes gyerek amúgy, de szerintem pont egy szinttel gyengébb, mint ami ide kéne.
Samper írta:Aki ismeri a B-t, a szerint ki való előbb utóbb az A -ba? Puig? Chumi? Araújo? Miranda? O. Busquets? Collado? - Eserleg másvalaki?
Én a Riqui-Alená duón és Mirandán kívül Moreyre - jobbhátvéd - leszek még nagyon kíváncsi, hamarosan visszatér végre a sérüléséből. Nem lesz egyszerű dolga mondjuk, mert Wague nagyon jól teljesít eddig, kettejük közül simán kinézhet, hogy kupameccsekre vagy pihentetni feljön valamelyikük a közeljövőben. Mondjuk Morey kicsit Cucu beütésű sajna stílusra, meglátjuk majd, hogy mennyire fejlődik védekezésben. Támadni viszont nagyon tud.

A fent említett 4-5 játékoson kívül én amúgy nem nagyon tudom elképzelni, hogy bárki feljárogatna a közeljövőben. Oriolnak betett a sérülés, de én amúgy se vagyok még teljesen biztos a srácban. Ügyes, nem azt mondom, de nagyon nagyon Busira hajaz, csak azt a szintet nem éri üti meg úgy néz ki. Busi meg csak azért tudott ilyen karriert befutni, mert extra ami képességekkel meg van áldva, az a stílus egy szimplán nagyon ügyes játékosnál már nem biztos, hogy megállja a helyét. Főleg, ahogy egyre fejlődik a foci, és egyre több kell minden egyes játékostól. Akibe én még bízok az Jandro Orellana, Juvenil A-ba van egyelőre, feljárogat a B-be most. Vkp szintén, de sokkal sokoldalúbbnak tűnik mint Oriol, kár azért a nagy sérülésért a tavalyi esztendőben.. Na meg ott van még a Juvenilbe most az Ansu nevű balszélső, az a gyerek nagyon jónak tűnik egyelőre. 16 éves még csak, szóval messze áll ő még bármitől, de amit eddig hoz az bíztató, jól cselez, kellően önző, technikás, gólerős. Majd pár év múlva kiderül, hogy mennyit fejlődik még.
pbence
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2018.09.23. 12:02:54

2018.12.28. 09:50:17

Samper írta:Aki ismeri a B-t, a szerint ki való előbb utóbb az A -ba? Puig? Chumi? Araújo? Miranda? O. Busquets? Collado? - Eserleg másvalaki?
Puig mindenképpen az már más kérdés hogy hogyan lesz helye a keretben ha mindig igazolnak valakit.
Miranda ha jól tudom olyan szerződést írt alá ami alapján 2019 nyarán felkerül.
O.busquets biztos fel lesz hozva. Már idén is úgy volt hogy felkerül(még előző szezon közben mondta valverde) csak hát neki sokkal hosszabb kihagyása volt sérülés miatt mint alenanak ezért végül maradt a bcsapatban idén.(persze ha de jong vagy rabiot közül legalább az egyik jön akkor nincs maradása sajnos)

Chumitol kb. élete lehetősége lett elvéve murillo leigazolásával.
Collado hiába tehetséges de valverde egyenlőre semmibe veszi(eddig lehetőséget sem kapott)

+
Ha munir távozik télen fel kell hozni abel ruizt a támadósorban bárhol bevethető játékos(meg malcom is mehetne mert 5 támadó elég lenne)
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.12.28. 09:25:19

Samper írta:Aki ismeri a B-t, a szerint ki való előbb utóbb az A -ba? Puig? Chumi? Araújo? Miranda? O. Busquets? Collado? - Eserleg másvalaki?
Puig mindenképp. Másik topicba írtam,hogy nálam már jövőre A kerettag lenne. Nem látom értelmét várni,látszik rajta hogy mennyire extra(lesz). Persze nem lesz,mert hiába távozik 1-2 kp,jön úgyis másik 2.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.12.28. 05:48:43

Aki ismeri a B-t, a szerint ki való előbb utóbb az A -ba? Puig? Chumi? Araújo? Miranda? O. Busquets? Collado? - Eserleg másvalaki?
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2018.12.14. 19:31:13

Csak annyi hogy Cucurela nem balhátvédet,ha nem balszélsőt játszik az Eibarban.Ezért tud hatékonyabban játszani támadásban.Amúgy le a kalappal az eddigi teljesítménye előtt.
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2018.12.14. 17:29:27

Azért érdekes összehasonlítani a B csapat teljesítményét Alenával és nélküle: ha pályára lépett 4 győzelem, 3 döntetlen, 1 vereség. Ha nem, 1 győzelem, 3 döntetlen, 3 vereség. Nyilván Ő már a másodosztályt is kinőtte, nemhogy a harmadot.

Úgy tűnik Rafinha sajnálatos sérülésével Ő és Denis kezdtek el osztozni a játékpercein. Ha minden igaz, Ő is lelép télen így tényleg csak Vidal lesz cserék között az alternatíva Alena előtt. Legfeljebb még Arthur de ő ha egészséges már lassan stabil kezdőnek lesz mondható. Kicsi az esély rá, de nagyon szeretném, hogy összejöjjön neki szezon végére az 1000 perc a nagyoknál. Kellett hozzá néhány sérülés és néhány játékos eladása, de végre bizonyos mértékben optimisták lehetünk az ifikkel kapcsolatban. Cucurella jól teljesít az Eibarnál, Mirandának megvannak az első percei a nagyoknál - remélem, hogy középső védőként is megnézhetjük hamarosan -, Alena is be-be szokott állni és Puig is pályára léphetett a kupában, nem kicsit jó teljesítménnyel.

Nagyon fiatalokról van szó. Minden álmom valóra válna, ha a jövőben Arthur, Alena és Puig is alapemberek lennének.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.12.14. 11:27:36

Mostanra már kialakulni látszik, hogy a mostani B erős középcsapat a harmadosztályban azzal sajátossággal, hogy jó a védelme, gyenge a támadójátéka. Ezt az edző és a vezetők le tudják bontani egyénekre és kell érzékük legyen, hogy melyik játékos mire viheti később. Jó volna ha az igazolási politikában is jobban támaszkodnának erre és azokat posztokat részesítenék előnyben a vásárláskor, amire saját fiatal előrelépése nincs kilátásban.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.12.09. 13:01:49

Tud valaki streamet a B mai meccséhez?
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2018.12.07. 09:45:54

Kovbal88 írta:
Gondolod? A védelem mind két szélére jöhetne jövőre egy csereember, középen Piqué harmincol felül, Verma megy, Umtitivel ki tudja mi lesz, simán ide is befér valaki. Középre Rafinha helyett szintén befér egy ember és Denis se éppen hasznos tagja a csapatnak. Elől se biztos, hogy Munír hosszútávon marad.
És elvileg nagyon híres az utánpótlás nevelése van a klubnak, mégse sikerül senkinek se bekerülni a nagycsapatba.
Nem azt mondjuk ,hogy nem lehetne feltölteni ,mert 40 helyet is feltudnánk ,de szerinted megvan a minőség is hozzá a b-ben ?
Az meg ,hogy évi 1-2 ember feljöjjön ,mondj már egy elit klubot ,ahol a tripláért mennek és akár évi 1 is felmegy...
Én azon az elven vagyok ,hogy valaki azért játsszon ott ,mert megérdemli,ne alanyi jogon ,mert saját nevelés.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.12.07. 05:19:56

Nem értem, hogy miért pont most téma ez,l amikor végre történik valami a fiatalok lehetőségeinek növelésére.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.12.06. 21:22:20

Az, hogy híres egy utánpótlán akadémia nem azt jelenti, hogy évente jön ki 2-3 világklasszis jelölt. Ezt már párszor elmagyarázták nálam okosabbak is.

Ha így lenne, akkor nem Mesinek és CR nek lenne összesen 10 bogyója.
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.12.06. 21:09:04

MQuCsabi írta:Évente egy két fiatalt? Abszurd és lehetetlen.
Gondolod? A védelem mind két szélére jöhetne jövőre egy csereember, középen Piqué harmincol felül, Verma megy, Umtitivel ki tudja mi lesz, simán ide is befér valaki. Középre Rafinha helyett szintén befér egy ember és Denis se éppen hasznos tagja a csapatnak. Elől se biztos, hogy Munír hosszútávon marad.
És elvileg nagyon híres az utánpótlás nevelése van a klubnak, mégse sikerül senkinek se bekerülni a nagycsapatba.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.12.06. 08:52:06

Évente egy két fiatalt? Abszurd és lehetetlen.
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.12.05. 20:41:43

geridoss írta:Mikor Xavi, Ini, Messi felkerült a csapathoz, akkor sem volt másodosztályban a B, sőt talán negyedosztályban volt. A kutyát nem érdekelte, a folyamatos játéklehetőség volt a fontos felnőttek között a fiataloknak. Nagyon nem tetszett, amikor a másodosztályba felkerült a csapat és kvázi egy eredménykényszer alakult ki ott, és igazoltak össze-vissza mindenféle középkategóriás embert, akik elvették a fiatalok elől a helyet. Jobban bejönne az a koncepció, hogy bár alacsonyabb osztályban, de nyugodtabb környezetben, még egy viszonylag kisebb nyomás alatt szokhatnak bele a felnőttek közti fociba a srácok.
Azért, az nem tegnap volt amikor felkerültek, hanem 15-12 éve azóta változott ez meg az a fociban is. Viszont nem hiszem, hogy Valverde a megfelelő ember, hogy fiatalokat építsen be. A Pep-éra óta Muníron és Roberton és Rafinhan kivül nem is tudom került-e be valaki a nagy csapatba. Egyedül talán Roberto az akinek helye van, de neki se volt rövid útja idáig. Pedig jó lenne egy-két fiatalat évente beépíteni.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.12.05. 13:03:32

Mikor Xavi, Ini, Messi felkerült a csapathoz, akkor sem volt másodosztályban a B, sőt talán negyedosztályban volt. A kutyát nem érdekelte, a folyamatos játéklehetőség volt a fontos felnőttek között a fiataloknak. Nagyon nem tetszett, amikor a másodosztályba felkerült a csapat és kvázi egy eredménykényszer alakult ki ott, és igazoltak össze-vissza mindenféle középkategóriás embert, akik elvették a fiatalok elől a helyet. Jobban bejönne az a koncepció, hogy bár alacsonyabb osztályban, de nyugodtabb környezetben, még egy viszonylag kisebb nyomás alatt szokhatnak bele a felnőttek közti fociba a srácok.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.12.05. 05:36:58

Két lehetséges koncepció van a B csapat rendeltetését illetően. Az egyik szerint cél a másodosztály és oda lehet igazolni azokat, akikben látnak perspektívát és hajlandók megméretni magukat a Barca B-ben. A másik lehetséges út: maradni a harmadosztályban, kivételképpen igazolni a csapatba kívülről,viszont szabad utat adni a legfiatalabbaknak is, hogy bizonyítsanak felnőtt ellenfelek ellen. Úgy látom, koncepcióváltás történt az utóbbi javára és Seguraval szemben Abidal győzött. Helyeslem.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.11.02. 02:26:59

dinnyesz írta: Melyik fiatal jobb játékára gondolsz? Szerintem Alenán kívül senki nem mutatott semmit sajnos. Alenának meg szerintem mindenképp 1 kölcsön kéne mert ennek így tényleg nincs sok értelme. Remélem a visszavágón többet látunk majd a fiataloktól.
Alenanak azonnali hatállyal meg lehet szüntetni a játékát a B-ben és leültetni a kispadra. De szerintem Chumi is kiérdemelte a kispadot úgy, hogy sérülés esetén be is áll.
Válasz küldése