Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.12.16. 21:25:06

hajnesz írta:Azzal nem èrtek egyet,hogy règen sokkal jobb volt a foci. Én inkàbb azt èrzem, hogy a kisebb csapatok mostmàr nem a kocsmàból szedik össze a jàtèkosokat, sokkal több jó fizikai adottsàgokkal rendelkező jàtèkos van,akik a labdàval sem ügyetlenek. Sokkal nehezebb gàlàzni,mert nagyon kevès pofonèrt könyörgő csapat van. Persze ez egy fotelszurkolónak nem mindig hoz èlvezetes meccseket,mert kevesebb a sikeres csel ès a gól.
Szerintem a kolléga jól leírta, a karizmatikusság hiányzik a maiakból. Vannak ma is kiváló játékosok, de vagy ripacsok, vagy színtelen-szagtalan karakterek, példaképnek a gyerekem elé egyiket sem állítanám, míg egy Iniestát vagy egy Henke Larssont simán.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.12.16. 20:21:45

MatyiG írta:Kicsit ilyen 'régen minden jobb volt'-effektust érzek. :)
A 2006-2007, 2007-2008, 2012-2013, 13-14 szezon összes meccseit lelkesen végignéztem, pedig sokmindent nem nyertünk és a játék se volt jobb.

Szerintem idén a bajnokság megint meglesz, a kupára is jó esély van és a BLbe is odaérhetünk, egyáltalán nem lepne meg egy triplázás.

Nem a csapattal van bajom, már a VB meccsek se érdekeltek.

Plusz nekem személy szerint hiányzik Neymar, Iniesta, Xavi, Enrique (vállalom) meg még sokan mások, így hogy CR és Zidane elhagyták a Realt már a rivalizálás se akkora.
Most más dolgok érdekeknek, de lehet tavasztól újra elkap a foci láz.

De szerintem ez normális, az ember érdeklődési köre idővel változik. Régen az F1ért is bevoltam bolondulva, most már azt is csak nézegetem.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.12.16. 20:11:02

Kosárlabda-nfl topik bedöglött, kézilabda topik is, már nem is emlékszem, hogy van e egyáltalán, de engem ezek a sportok, folyamataik már jobban érdekelnek, mint a foci. ez nagy szó.
de tényleg, már csak ilyen podcasteket hallgatok, focisat nagyon ritkán.

Barca meg mehh kategória nálam.
Nézem a meccseket, de nem értem ami zajlik.
Más focit meg nagyon ritkán nézek, néha egy PSG meccsre ránézek MBappé miatt, mert ő ad valamit, aztán kifújt.Ha van egy kézimeccs a tévében, akármilyen, vagy egy top bajnokság top4 csapatának meccse egyértelmű a kézilabdát nézem.
foci nagyon gáz, nem tud lekötni minimálisan, háttérzajnak sem.

nem tudom, ez a december mindig ilyen nem?

nem kéne csinálni egy szavazást szokásosan? vagy már áttettétek tavaszra?
google forms aztán lehetne csapatni.
lehet kicsit megélénkülne a fórum.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.12.16. 20:09:42

Azzal nem èrtek egyet,hogy règen sokkal jobb volt a foci. Én inkàbb azt èrzem, hogy a kisebb csapatok mostmàr nem a kocsmàból szedik össze a jàtèkosokat, sokkal több jó fizikai adottsàgokkal rendelkező jàtèkos van,akik a labdàval sem ügyetlenek. Sokkal nehezebb gàlàzni,mert nagyon kevès pofonèrt könyörgő csapat van. Persze ez egy fotelszurkolónak nem mindig hoz èlvezetes meccseket,mert kevesebb a sikeres csel ès a gól.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.12.16. 19:48:20

Kicsit ilyen 'régen minden jobb volt'-effektust érzek. :)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2018.12.16. 18:16:59

MatyiG írta:Mostanában nagyon kihalt a fórum. Ennyire nem tetszik senkinek EV játéka? :( :D
Könnyebb a dolgotok :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.12.16. 15:45:07

Rinku írta:
MatyiG írta:Mostanában nagyon kihalt a fórum. Ennyire nem tetszik senkinek EV játéka? :( :D
Nincs nagyon mit nézni már a focin. Én mocskosul belefásultam, unom. Nincs karizma sehol, senkiben, nincsenek új, modern vezérek. Maradéktalanul a pénzről szól minden, régen azért volt egy kis lélek, Del Pierok, Maldinik, Henryk, Puyolok idejében. Számomra tök tárgytalanná vált az egész, nincs se Puyí, se Iniesta, se Xavi. Inkább másra költöm az időmet, már türelmem sincs 15 percnél több, hogy focit nézzek - egyedül a Real elleni meccset néztem meg az időn, egyet sem többet, összefoglalókból is bevallom csak a Betis és a Tottenham meccsek érdekeltek +- néhány. Az eredményekre rápillantok, de igazából ez is csak ilyen szokás, vereség, győzelem, döntetetlen, kb. teljes apátia, nem izgat. 2005-től néztem a Barcát, volt idén, hogy csak a csapattal keltem-feküdtem, az érzelemvilágomat alapvetően befolyásolta, de aztán kinőttem belőle, mert csak egy hülye ember visz ebbe többet az alapvető sportszeretetnél. Úgy érzem, hogy mindent láttam, minden nagy játékost láttam, újat nem tudnak mutatni, az az igazság. Kíváncsi vagyok hány ember érzi még így magát...
Ennél jobban nem tudtam volna megfogalmazni. Az elsőtől az utolsóig egyetértek.
Régen szerelmes voltam a Barcába, a BL kieséseket megsirattam, de mostmár a foci se érdekel.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2018.12.16. 15:31:38

MatyiG írta:Mostanában nagyon kihalt a fórum. Ennyire nem tetszik senkinek EV játéka? :( :D
Nincs nagyon mit nézni már a focin. Én mocskosul belefásultam, unom. Nincs karizma sehol, senkiben, nincsenek új, modern vezérek. Maradéktalanul a pénzről szól minden, régen azért volt egy kis lélek, Del Pierok, Maldinik, Henryk, Puyolok idejében. Számomra tök tárgytalanná vált az egész, nincs se Puyí, se Iniesta, se Xavi. Inkább másra költöm az időmet, már türelmem sincs 15 percnél több, hogy focit nézzek - egyedül a Real elleni meccset néztem meg az időn, egyet sem többet, összefoglalókból is bevallom csak a Betis és a Tottenham meccsek érdekeltek +- néhány. Az eredményekre rápillantok, de igazából ez is csak ilyen szokás, vereség, győzelem, döntetetlen, kb. teljes apátia, nem izgat. 2005-től néztem a Barcát, volt idény, hogy csak a csapattal keltem-feküdtem, az érzelemvilágomat alapvetően befolyásolta, de aztán kinőttem belőle, mert csak egy hülye ember visz ebbe többet az alapvető sportszeretetnél. Úgy érzem, hogy mindent láttam, minden nagy játékost láttam, újat nem tudnak mutatni, az az igazság. Kíváncsi vagyok hány ember érzi még így magát...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rinku 2018.12.16. 15:53:07-kor.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.12.16. 13:20:00

daffy írta:
MatyiG írta:Mostanában nagyon kihalt a fórum. Ennyire nem tetszik senkinek EV játéka? :( :D
Nem a foci hanyatlik,úgy egészében? Aki a 2000-es évek elején nézte,annak fájhat a mostani.
Én így vagyok vele.

De majd februártól a BL meccsektől kezdve becsatlakozok.

Roma elleni kiesés óta túl sok meccset nem is néztem.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.12.16. 13:09:13

MatyiG írta:Mostanában nagyon kihalt a fórum. Ennyire nem tetszik senkinek EV játéka? :( :D
Szerintem csak az utóbbi időben nincs nagyon miről beszélni.Ki lett tárgyalva Dembelé is jó pár nap erejéig, leírta kb az emberek 90%-a,hogy mennyire nem tetszik neki a jelenlegi helyzet EV-vel,már csak ismételni tudnánk. De nemsokára sorsolás,meg átigazolási időszak,aztán jönnek majd megint a nagy meccsek,csak lesz nagyobb aktivitás :D
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.12.16. 13:07:21

Nem tudom, nekem nem igazán fajt a 2008-2015 közötti időszak sem. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2018.12.16. 12:59:23

MatyiG írta:Mostanában nagyon kihalt a fórum. Ennyire nem tetszik senkinek EV játéka? :( :D
Nem a foci hanyatlik,úgy egészében? Aki a 2000-es évek elején nézte,annak fájhat a mostani.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.12.16. 12:21:36

Mostanában nagyon kihalt a fórum. Ennyire nem tetszik senkinek EV játéka? :( :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.12.14. 23:45:04

Azonban az országban az emberek,(nem a politikusok!) párbeszéde lebutult a rossz fajta futball szurkoló kultúrájához. Már csapatoknak szurkolunk, nem érveknek, ideológiáknak. Csürhézzük, és ostobázzuk a másik felet, olyan mély gyűlölettel, amit talán egy UTE-Fradi meccsen nem lát az ember. Amit a pártom, a csapatom tesz, az szent, és sérthetetlen. Totális kettős mérce: mint amikor felrúgják a kedvencedet, és kivagy akadva, ha nem kap lapot, ellenkező esetben természetesen színészkedik, és egy féreg.
Ezzel maximálisan egyet értek, annyival kiegészítve, hogy ez nem csak erre az országra igaz, az egész emberiség (vagy legalábbis a globális világhoz tartozó államok lakossága) süllyed morálisan. És ez a folyamat szerintem visszafordíthatatlan, hiszen nem tudunk megtanítani olyan dolgokat a következő generációnak, amelyeket mi magunk sem tudunk. Én pl. sokat gondolkozok rajta, hogy érdemes-e gyereket vállalni ebben a világban. Nekem pl. ha egyszer lesz, akkor azokat az értékeket fogom neki átadni, amikben én is hiszek, de ezzel kb. bárányként küldöm farkasok, hiénák közé. Már ha tudom egyáltalán kontrolálni a személyiségfejlődését, mert ha bekerül a közoktatásba, ott bajok lesznek... ha meg nem kerül be, az sem jó, mert teljesen elszigetelni sem lehet a világtól. Szóval nem tudom, nehéz dolgok ezek...

A politikusainkat, akár a fideszeseket, akár az ellenzéket, köpködhetjük, nem is alaptalanul. De ugye a demokrácia a lényege, hogy a nép saját maga közül választ képviselőket. És ha azt vesszük, így nézve jól teszik, amit csinálnak, hiszen abszolút képviselik a magyar mentalitást: az emberek 80 százaléka ugyanolyan pökhendi, hazug, hatalom- és pénzéhes, mint ez a bagázs. Sokan csak irigységből gyűlölik őket, de ha odakerülnének ők is a zsírosbödönhöz, ugyanezt csinálnák. Egy morálisan erős tárdadalom rég nem tűrne meg ilyen hatalmat, sőt, nem is kerültek volna hatalomra, illetve nem is ilyen lenne a politika elit. De nyugaton sem jobb a helyzet. Gondoljunk csak trump, clinton, macron, merkel stb. félékre.
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2018.12.14. 15:06:37

Arra kéne inkább mindenkinek saját magának megtalálni a választ, hogy az úgynevezett legvidámabb barakkból hogy lett Európa 2. legszegényebb országa a büszke gengszterváltó pártok ténykedése közepette. Ha erre megvan a válasz, akkor nem lesz már se narancsos, se baloldali komcsi, hanem végre mi magyarok együtt zavarjuk el ezt a söpredék tanácsköztásaságos ivadékokat.
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2018.12.14. 13:35:03

csababarca írta:beteg politikus emberek, beteg, megnyomorodott lelkű híveikkel.

olvasom a tegnapi tüntetőkről a soraikat, mintha valami kommunista diktálású szöveget olvasnék. rémisztő.

bezzeg 2006ban milyen békések voltak a csuklyás, felvegyverzett tüntetők. = fizetett focihuligánok.
Senkinek sem fizettek, hogy ott legyen.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.12.14. 10:29:11

@Varatrix jókat írsz, de ez sajnos ilyen.

nekem nincs pártom, sose volt, sose lesz.
én az embereknek drukkolok, és ezért fáj amit látok.

fideszesek érve 99%ban, hogy
1.:"mert a Viktor azt mondta, akkor jó az úgy".
2.:"Soros".
3.:"amúgy is a migránsok".
4.:"8 év".

ezekkel nem lehet mit csinálni.

figyelj utálom a fideszt, de vannak dolgaik amikre azt mondom oké, és elfogadom, vagy megdícsérem őket.
ilyen a migráns kérdésban, amikor azt mondták, hogy Európa határain kell megállítani a migrációt. jogos. egyetértek velük. pedig libsi vagyok elvileg.
a többitől már hányok viszont, hogy szólok a haverom cégének, hogy építsünk kerítést ami semmitől nem véd meg ha tényleg baj lenne, de legalább le lehetett számlázni, és milliárdokat elsikkasztani vele.

most egy szegmenst emeltem ki.

mostani munkatörvény, ha ez jó, akkor miért nem vezetik be egységesen mindenhova?
én pedagógusként miért nem túlórázhatok pénzért? mert ugye nem túlórázhatunk hivatalosan, mert pénzt nem kaphatunk érte. semmit.
pedig szívesen túlóráznék plusz pénzért amíg bírom.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.12.14. 09:59:32

Visszavonnám a tegnapi állításomat miszerint az a legszomorúbb, hogy bármit keresztülvihetnek a parlamenten. Mert valójában a legszomorúbb, amitől lassan tényleg sírhatnékom van, de abból az őszinte, mély fájdalmú kategóriából az az, ahogy az emberek viselkednek.

Ez pedig párt, vagy oldal független! Senki, de senki nem próbál nyitni a másik oldal felé. Mert engem igenis érdekel, hogy egy FIDESZ szavazó, miért látja pozitívnak ezt a törvényt. Ha valóban ettől boldog sok millió Magyar ember, akkor nem akarná senki elvenni azt.

Azonban az országban az emberek,(nem a politikusok!) párbeszéde lebutult a rossz fajta futball szurkoló kultúrájához. Már csapatoknak szurkolunk, nem érveknek, ideológiáknak. Csürhézzük, és ostobázzuk a másik felet, olyan mély gyűlölettel, amit talán egy UTE-Fradi meccsen nem lát az ember. Amit a pártom, a csapatom tesz, az szent, és sérthetetlen. Totális kettős mérce: mint amikor felrúgják a kedvencedet, és kivagy akadva, ha nem kap lapot, ellenkező esetben természetesen színészkedik, és egy féreg.

LBTQ libsi vagy, vagy proletár náci! Más egyszerűen nem lehetsz! Nem mérlegelem miért nem szeretnéd ezt a törvényt! Azért nem akarod, mert soros azt mondta, és egy kommunista hülye vagy, de fordítva is igaz. A te agyadat meg már kimosta az origo, és különben is egy náci állat vagy.

Téboly! És sajnos azt érzem, hogy ennek az elharapódzott feszültségnek, halál eset lesz a vége, és csak akkor fognak azon először elgondolkozni, hogy szükségtelen a politika miatt gyűlölnünk egymást.

Előszeretettel szidjuk az ORIGO-t, teszem hozzá, véleményem szerint teljes joggal, azonban óva intenék mindenkit attól, hogy vakon elfogadja, amit a baloldali (aka független) újságok írnak. Mert ha elég kritikusan szemléled, nem kevés cikkükben Ők is a szádba adják, hogy mit kell gondolnod.

Nehéz felismerés, és nem a strucc politikáról beszélek, nem az örökös kínos középre pozicionálás, amit el szeretnék mondani ezzel. Büszke kommunista vagyok, de akkor is fáj, hogy mindkét oldal képtelen élhető országgá tenni ezt a helyet.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.12.14. 08:01:12

beteg politikus emberek, beteg, megnyomorodott lelkű híveikkel.

olvasom a tegnapi tüntetőkről a soraikat, mintha valami kommunista diktálású szöveget olvasnék. rémisztő.

bezzeg 2006ban milyen békések voltak a csuklyás, felvegyverzett tüntetők. = fizetett focihuligánok.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.12.14. 00:09:09

Ez az Origo mekkora vicc komolyan könnyezek a nevetéstől :lol:

Van még valaki aki olvassa ezt az oldalt? Mármint aki innen tájékozódik és nem csak nevetni néz fel? :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2018.12.13. 17:53:24

Alfa írta:........ Azonban ha ez az állapot felbomlik, és elnézve a képeket, videókat ez meg is törént, akkor a kirendelt testőrök parancsnokának kell eldöntenie (a meglévő protokoll alapján), hogy közbeavatkozzanak vagy sem.
Ehhez egy kis adalék, hogy mekkora ésszel és objektív döntési képességgel van megáldva a TEK vezetője például, akit mellesleg elbocsájtottak a rendőrségtől anno fegyelmi ügye miatt a 2000-es évek elején.
Ma már visszaemelte Pintér keresztapa és Hajdu János dandártábornok lett, nem csak személyi testőr.
Hogy milyen képességei vannak?
Linkelek egy cikket, amiben 2012-ben TEK vezetőd hivatalos levelet írt Ostenburg Moravek Gyulának, a Rongyos Gárda egykori vezérének. A dolognak apró szépséghibája, hogy a címzett, nevezetesen Ostenburg-Moravek Gyula 1944-ben elhunyt.

Miután ez bejárta a sajtót, Hajdu mester egyszerű, hozzá illő, zseniális magyarázattal hárította el a butaságát: "nem ismerem a történelmet".

Nos, itt a cikk hozzá, akinek van kedve olvassa:

https://alfahir.hu/az_elhunyt_ostenburg ... l-20120817" target="_blank
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.12.13. 11:13:45

Alfa írta: Mint már a lentebbi hozzászólásomba is leírtam, hiába van rá 0,01%-a esély arra, hogy bármelyik ellenzéki képviselő vagy parlamenti dolgozó megtámadjon az ülésteremben egy védett személyt, a TEK embereinek abból az egy századnyi valószínűségből kell kiindulni. Nyilván egy normális mederben folyó ülés során nem kell, hogy ott álljanak mögötte, hiszen mielőtt valaki bármiféle munkát kap az Országházba, előtte nemzetbiztonsági átvilágításon kell, hogy átessen, így egy jóval biztonságosabb környezet alakul ki, amely megenged egy enyhébb fokú védelmet. Azonban ha ez az állapot felbomlik, és elnézve a képeket, videókat ez meg is törént, akkor a kirendelt testőrök parancsnokának kell eldöntenie (a meglévő protokoll alapján), hogy közbeavatkozzanak vagy sem.
Teljesen elfogadható érvelés is lehetne, azonban ezzel nem válaszoltál egy lényeges aspektusra, mégpedig, hogy minden ésszerűség ellenére, nem mehetnek be a tanácsterembe, ha ez a logikus, ha nem...

Tudtommal a törvények, és szabályok a TEKre, a rendőrségre, és parlamenti képviselőkre is vonatkozik.

Alapvetően Csabával értek egyet, az zavaró, hogy minden ellenállás ellenére kereszül vihetik ezt.

Most a szakszervezeteknél a labda, mert ha Ők sem tudnak ez ellen tenni, akkor nagyon nagy a baj. Egy rendes demokratikus országba, a szakszervezetek simán el lehetetlenítenek egy ilyen törvényt.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2018.12.12. 21:14:24

csababarca írta:Te sem akarsz benne lenni a vitában, ezeket a paneleket engedd el.
Semmilyen veszélyhelyzet nem volt, megfélemlítés inkább, hogy ne is próbálkozzanak semmivel.
Amennyiben valaki ebből, a tisztán rendészeti döntésből is politikai ügyet akar csinálni akkor szívesen állok bele bármilyen vitába és sajnos most itt ez a helyzet.

Mint már a lentebbi hozzászólásomba is leírtam, hiába van rá 0,01%-a esély arra, hogy bármelyik ellenzéki képviselő vagy parlamenti dolgozó megtámadjon az ülésteremben egy védett személyt, a TEK embereinek abból az egy századnyi valószínűségből kell kiindulni. Nyilván egy normális mederben folyó ülés során nem kell, hogy ott álljanak mögötte, hiszen mielőtt valaki bármiféle munkát kap az Országházba, előtte nemzetbiztonsági átvilágításon kell, hogy átessen, így egy jóval biztonságosabb környezet alakul ki, amely megenged egy enyhébb fokú védelmet. Azonban ha ez az állapot felbomlik, és elnézve a képeket, videókat ez meg is törént, akkor a kirendelt testőrök parancsnokának kell eldöntenie (a meglévő protokoll alapján), hogy közbeavatkozzanak vagy sem.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2018.12.12. 20:53:32

Nero. írta:Teljesen mindegy hogy jogosan vannak-e ott testőrök vagy nem (mondjuk ha rajtam múlna az összes naplopó/hazug politikust szétvágtam volna gumibottal), hanem maguk a képsorok.

Parlament = Állatkert/majomház.

Ez a bajszos forma például hogy lett házelnök? Ez nem a fidesz embere volt régen?
Ez a bajszos forma a Köteles Laci!

Csak a NER már őt is konszolidálta, ma már házelnök is lehet.
Ő egy jó példa, hogy megfelelő elvhűséggel sokra lehet vinni bizonyos körökben.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.12.12. 20:51:31

Te sem akarsz benne lenni a vitában, ezeket a paneleket engedd el.
Semmilyen veszélyhelyzet nem volt, megfélemlítés inkább, hogy ne is próbálkozzanak semmivel.

Ez a pali egy paranoid alak, még senki sem volt de már páncélozott autóval járt, mert egyszerűen nem tiszta a lelkiismerete, ennyi a történet.
majd lógni fognak egyszer ezek, remélem.


amúgy engem nem ez a túlórás törvény zavar, hanem az üzenete.
hogy tényleg bármit meg lehet tenni, nincs fék, nincs ellensúly. bármit.
a másik, hogy közben megszavaztak egy bíróságot is, halló, ahova ők nevezik ki az embereket, és oda lehet fordulni ha sérelmezzük a szavazást, korrupciót, adóügyeket, mutyikat. Tehát az ő életüket egyszóval.
Ez a para.

Mindegy, nekünk a túlórát nem hogy 3 év úlva, még 10 év múlva sem fizetik meg, nincs és kész. hiába van papíron, csak görgethetjük magunk előtt, aztán jól van. kutyafülét nem érdekli, már ezt is elvették, mint ahogy mindent.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése