Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2018.12.31. 11:48:24

A PSG csőrét enyhén szólva birizgálja ez a Rabiot-ügy. Főleg Neymar fényében.
Az lenne a szép, ha Rabiot kibírná, hogy év végéig maradjon a PSG-nél, ás úgy jöjjön hozzánk.
Nem tudom mennyibe kerül most, de én felajánlanám neki a klub helyében, hogy ha kibírja év végéig, hogy ingyér jöjjön, akkor megkapja bónuszba a mostani árának a 30-40 %-át.
Még így is jól járnánk, és a PSG kapna egy nagy pofont
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.12.31. 11:30:08

LG írta: Egyelőre még mindegyik magas szinten játszik, amit szerintem még 2-3 évig tudnak is tartani. Még nem érdemes a pótlásukon gondolkodni.
Egyrészt szó sincs róla, hogy mindegyik mindig magas szinten játszana. De ennél nagyobb baj, hogy együttesen blokkot képeznek a szerves fiatalítással szemben. Messin és Alban kívül az idősebbeknek már most szokniuk kéne, hogy időnként a kispadra kerülnek. És ha ez nem tetszik, igazoljanak el.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.12.31. 10:57:23

Léfe írta:Csak jöjjön Rabiot. Akikre alant hivatkoznak Rakitics, Busi, Vidal 30 felettiek. Rabiot relative olcsón meg lehet venni-kell.
Egyelőre még mindegyik magas szinten játszik, amit szerintem még 2-3 évig tudnak is tartani. Még nem érdemes a pótlásukon gondolkodni.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2018.12.31. 10:11:32

Csak jöjjön Rabiot. Akikre alant hivatkoznak Rakitics, Busi, Vidal 30 felettiek. Rabiot relative olcsón meg lehet venni-kell. Én sem szivesen látom Coutinhót szélen, de Valverde oda teszi.
Alena beépülhet és Arthur,Cou fital sor letne. Persze a 3 "öreg" is kell, csak jól kell rotálni. Sajnos
EV.sokszor az utolsó 12-15 percre cserél-ez kevés pihenésre is és játékpercre is.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.12.29. 11:21:05

Így, hogy Vidalt leigazoltuk, nem kell, többet veszíthetünk vele, mint nyerhetünk. Anno Thiagot is elvesztettük amiatt, hogy nem tudtuk, hol a határ. Már most van 4 kezdő szintű játékosunk 3 posztra. És akkor még ott van Coutinho, akivel jelenleg támadóként számít Valverde, de akár ez is változhat még. És még ott van két ígéretes fiatal. Ahogy Chino is írja lejjebb, őket rögtön el is ásnánk a francia leigazolásával, de a nagyok között is zavar keletkezhetne az erősben. A jelenlegi helyzet is már húzós, de még kezelhető, de még egy erős játékos már egyértelműen megtörné az egyensúlyt. És akkor vagy esztelen rotálás menne, mint LE utolsó évében, vagy 2-3 ember abszolút mellőzött lenne. Szóval nem kell!

Vidal leigazolása előtt még örültem volna vele, de chilei még jobb választás lett. Az a baj, hogy most már Malcom-féle igazolásnak tartanám: gazdaságos lenne, és még meg is fricskázhatjuk vele a párizsiakat. De nincs rá szükség.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.12.29. 10:54:23

Speciel nem igazán vagyok Rabiot leigazolása mellett. Jó játékosnak tartom de jelenleg nem igazán van szükségünk rá. A fiataloknak, mint Arthur, Alena kellenek a percek, ráadásul így Puignak sem jósolok nagy jövőt.
Viszont, ha már jönnie kell akkor jöjjön most, mert az nem feltétlenül jó, ha egy fél év kihagyás után érkezne.
Denist nyugodtan ki lehet venni a képből, még ha marad is, azt a 150 percet gyakorlatilag mindegy, hogy megkapja-e vagy sem, távozni pedig így is - úgy is ingyen fog. Rafinha pedig szélsőként játszana, úgyhogy őket nem befolyásolná a francia érkezése.
Amennyire Valverde rotálná a kp-t, arra a Busquets-Vidal-Rakitic-Arthur-Alena vonal minőségileg és mennyiségileg is rendben van, ráadásul ott van még Cou is.
Lehet, hogy nyáron Rakitic helyére hoznák a franciát, de addig is itt edzene, kaphatna játékperceket, tudna integrálódni. Nyáron meg megérkezik úgy, hogy még a közönségtől is lámpaláza lesz, annyi ideje nem volt pályán.
Forca Barca!!!!
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2176
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.12.29. 09:09:11

Rabiot érkezésével elég komoly középpályánk lenne, amúgy már is sincs rossz csapatunk. Csak a játékperceket kellene jól elosztani. Amire lehet nem Valverde a legalkalmasabb.

Ami viszont érdekesés jó, hogy elkezdtünk egész jó igazolásokat végrehajtani, a korábbi fejetlenségek után.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.12.28. 22:29:42

MessiNeymarSuarez írta:http://www.origo.hu/sport/futball/20181 ... zobol.html

Azért ez kemény, ha igaz.

Kíváncsi leszek, szerintetek jöjjön potom 5 millióért most, vagy fejezze ki a Barca a "szeretetét" a PSG iránt azzal, hogy nemet mond rá, és esetleg nyáron jöjjön a játékos?
Utóbbival megkockáztatnánk azt, hogy más klub elcsábítsa most télen, illetve azt hogy most tavasszal ahelyett hogy felvenné a Barca ritmusát, inkább még ki is zökken a játékból, mert fél évet lelátózik.

Megérdemelnék ha bemutatnánk nekik, de a realitást nézve az a valószínű, hogy most télen jön is, ha már rávettük hogy ne hosszabbítson, akkor aligha fogjuk most pácban hagyni.

Vagy kell, akkor jöjjön most, vagy nem kell, de akkor egyáltalán ne jöjjön.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.12.28. 22:06:43

http://www.origo.hu/sport/futball/20181 ... zobol.html" target="_blank

Azért ez kemény, ha igaz.

Kíváncsi leszek, szerintetek jöjjön potom 5 millióért most, vagy fejezze ki a Barca a "szeretetét" a PSG iránt azzal, hogy nemet mond rá, és esetleg nyáron jöjjön a játékos?
Utóbbival megkockáztatnánk azt, hogy más klub elcsábítsa most télen, illetve azt hogy most tavasszal ahelyett hogy felvenné a Barca ritmusát, inkább még ki is zökken a játékból, mert fél évet lelátózik.

Megérdemelnék ha bemutatnánk nekik, de a realitást nézve az a valószínű, hogy most télen jön is, ha már rávettük hogy ne hosszabbítson, akkor aligha fogjuk most pácban hagyni.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.12.28. 12:40:26

Samper írta:Hiába nem akar játékosmozgást Valverde, Munirért januárban kaphatunk utoljára pénzt és DS-ért és Rafinhaért is most alighanem többet, mint nyáron. Nyitott Malcom árának alakulása is.l A másik oldalról is van, akinek gazdaságosabb, vagy biztosabb az igazolása most, mint nyáron. Tehát a mozgalmas január hasznunkra lehetne.
Furcsálom hogy az Inter nem vette meg, pedig náluk elég jól bevált és volt rá opciójuk.
Aztán persze büntetett ellenük a BL-ben ősszel ahogy kell :twisted:
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.12.28. 11:52:18

Hiába nem akar játékosmozgást Valverde, Munirért januárban kaphatunk utoljára pénzt és DS-ért és Rafinhaért is most alighanem többet, mint nyáron. Nyitott Malcom árának alakulása is.l A másik oldalról is van, akinek gazdaságosabb, vagy biztosabb az igazolása most, mint nyáron. Tehát a mozgalmas január hasznunkra lehetne.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.12.27. 21:51:58

crixus írta:Paco itteni szerzödesenek a vegere is pontot kellene mar tenni.
Pacot már rég megvette a bvb.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kluivert1899
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2018.10.21. 08:09:21

2018.12.27. 21:47:02

crixus írta:Elöre szolok, hogy külföldröl irok, nincs csak nemet billentyüzetem, igy egyes ekezeteket sem tudok irni. :!:
Ilyen-olyan igazolasokrol beszelünk, miközben tele van a csapat felesleges emberekkel. Vermaelen a vedelemböl remelem tavozik legkesöbb a nyaron, mert nem lehet ra szamitani a serülesei miatt. Helyette ha Murillo bevalik negtartanam, ha nem, akkor az ifiböl Chumi-nak adnek lehetöseget vagy visszahoznam Marlon-t, aki eddig stabil volt akarhova adtuk tovabb.
A közeppalyarol en biztosan elküldenem a Rafinha,Samper,Denis,Alena negyest, mert egyiket sincs ertelme ugy itt tartani, hogy meg csak stabil cserekent sem szamol velük az edzö. Ugyis tervezünk meg ide 1 vagy 2 "galaktikus" igazolast. Ennek fenyeben en Puig-ot is elküldenem, ha nagyon fel akarna kerülni az A-ba, mert jelen pillanatban nem szamol az ifivel sem az edzö, sem a vezetöseg. Igy pedig nincs ertelme. A Rakitic,Busi,Vidal,Arthur negyes melle 3 posztra en meg azt is soknak tartanam, ha a Rabiot-De Jong dubol mindkettöt hoznank, de ha az egyiküket elhozzuk, biztos erösites lesz.
Elöre a Messi,Suarez,Coutinho,Dembele negyes melle jövöre sem kell szerintem senkit se hozni, Munir es Malcom pont jok a kiegeszitö szerepre.
Azt is jo lenne elintezni, hogy ne legyen egy feltucat olyan jatekosunk kölcsönben, akik 100%, hogy nem fognak mar többet nalunk jatszani: Gomes, Douglas, Turan, Paco es Paulinho itteni szerzödesenek a vegere is pontot kellene mar tenni. Tenyleg, utobbi kettö mennyire biztos, hogy menni fog a nyaron? Van valami hivatalos allasfoglalas is, vagy csak pletyka szintü?
A vedelemmel egyet ertek, Chumi es Marlon is stabilan jatszott amikor lehetoseget kaptak, viszont a brazil EU-n kivuli helyet foglal, ezert nem sok eselye van visszakerulni. A kozeppalyaval vitatkoznek, Alenat max kolcsonbe szabad elkuldeni, a tobbi mehet vegleg. A Rabiot - De Jong duo viszont kell, ok a jovo - kiegeszulve Arturral - akik azonnali erositest is jelentenenek. A tamado szekciobol Munir mar a telen, de legkesobb nyaron dobbant, lejar a szerzodese es jatszani akar. A Messi, Suarez, Coutinho, Dembele, Malcom otossel megvagyunk szerintem is. Gomest nem latjuk tobbet Barca mezben, Turan es Douglas kolcsonszerzodese a Barca szerzodesuk vegeig szol, ez is pipa. Pacoert 23 milliot fizetett a Dortmund, Paulinhoert pedig a kinai csapat 50 milliot, igy juli 1-tol vegleg maradnak ahol vannak. (transfermarkton mar rogzitett transfer mindketto)
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.12.27. 20:56:14

3 posztra 5 ember hogy lenne elég? :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2018.12.27. 20:40:40

Elöre szolok, hogy külföldröl irok, nincs csak nemet billentyüzetem, igy egyes ekezeteket sem tudok irni. :!:
Ilyen-olyan igazolasokrol beszelünk, miközben tele van a csapat felesleges emberekkel. Vermaelen a vedelemböl remelem tavozik legkesöbb a nyaron, mert nem lehet ra szamitani a serülesei miatt. Helyette ha Murillo bevalik negtartanam, ha nem, akkor az ifiböl Chumi-nak adnek lehetöseget vagy visszahoznam Marlon-t, aki eddig stabil volt akarhova adtuk tovabb.
A közeppalyarol en biztosan elküldenem a Rafinha,Samper,Denis,Alena negyest, mert egyiket sincs ertelme ugy itt tartani, hogy meg csak stabil cserekent sem szamol velük az edzö. Ugyis tervezünk meg ide 1 vagy 2 "galaktikus" igazolast. Ennek fenyeben en Puig-ot is elküldenem, ha nagyon fel akarna kerülni az A-ba, mert jelen pillanatban nem szamol az ifivel sem az edzö, sem a vezetöseg. Igy pedig nincs ertelme. A Rakitic,Busi,Vidal,Arthur negyes melle 3 posztra en meg azt is soknak tartanam, ha a Rabiot-De Jong dubol mindkettöt hoznank, de ha az egyiküket elhozzuk, biztos erösites lesz.
Elöre a Messi,Suarez,Coutinho,Dembele negyes melle jövöre sem kell szerintem senkit se hozni, Munir es Malcom pont jok a kiegeszitö szerepre.
Azt is jo lenne elintezni, hogy ne legyen egy feltucat olyan jatekosunk kölcsönben, akik 100%, hogy nem fognak mar többet nalunk jatszani: Gomes, Douglas, Turan, Paco es Paulinho itteni szerzödesenek a vegere is pontot kellene mar tenni. Tenyleg, utobbi kettö mennyire biztos, hogy menni fog a nyaron? Van valami hivatalos allasfoglalas is, vagy csak pletyka szintü?
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.12.27. 19:49:29

Hát szerintem Arthur és De Jong is elég jól játszik a mélységi irányító szerepkörben.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1796
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2018.12.27. 18:40:16

A középpályára történő igazolásoknál,amit szemelőtt tartanék a játékintelligencia és a technika mellett, az a sebesség,tetű lassú a csapat a pálya közepén.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.12.27. 18:30:16

hajnesz írta: Ha akiket felsoroltál mind elmennek, akkor marad Vidal,Busi,Arthur és Alena, 3 posztra. Ha azt vesszük, hogy Vidal sem oldja meg a posztot 10 évre ( :mrgreen: ), akkor simán jöhetnének mindketten, kérdés, hogy lesz-e rá pénzünk.
+ Coutinho + Dembele, ha visszaállunk 4-4-2re, bár amíg Dembele így játszik, addig marad a 4-3-3 szerintem.
+ Szeretném hinni, hogy Puigot is számításba vesszük.
A kis Busit már fel se hozom, bár velük nem kell sietni.

De ez csak akkor, ha sikerül elpasszolni mindenkit.
Rakitic még nem 100, hogy megy.
Denist sem tudjuk elpasszolni, bár talán már rájött, hogy nem fog jövőre se sokat játszani, ha marad
Rafinha meg Samper azt hiszem lejáró szerződésűek, velük nem talán lesz gond.
Illetve nyárig történhet még bármi, ami miatt Gomest se viszik el.

A mondandóm lényege amúgy az lett volna, hogy a KP-n kívül bármelyik posztra elférne még valaki, erre (valószínűleg) hoznak 2 KP-t (akik amúgy nem tűnnek rossznak, csak nálam kioltják egymást, de ha jól tudom De Jong KH-t is tud játszani)

Mindegy, Abidal nem adott okot rá, hogy ne bízzunk benne, az, hogy folyamatosan a keret alakításán pörgök az meg az én hülyeségem :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.12.27. 18:24:12

Rafinhával és Denissel egyértelműen nem lehet számolni, ők vagy eligazolnak vagy a lelátón lesznek a szezon 90%-ában. Marad Busi, Arthur, Rakitic, Vidal, Alena. A kezdő kp-sor (ami jelenleg Busi, Vidal, Rakitic) mind 30 fölött van, és egyértelmű, hogy kellene a vérfrissítés a kezdőbe. Így szerintem akár De Jong és Rabiot együttes érkezése sem lenne indokolatlan. Más kérdés, hogy szerintem szükségünk lenne egy klasszis irányítóra is, mivel Coutinho nem vált be/nem is a kp-n számol vele Valverde (ami persze változhat, ha esetleg új edző lesz jövőre, amit szívből remélek). Sem De Jong sem Rabiot nem ez a poszt szerintem. Bár ha utóbbit tényleg el tudnánk hozni két zsák szotyiért, simán jöhetne, kell csere is.

A gond az, hogy minden posztra kellene egy klasszis igazolás, és kétlem, hogy ez egy nyár alatt összejönne.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.12.27. 18:00:28

davi10 írta:
Jól sejtem, hogy neki nem Raiola az ügynöke?


Amúgy a SPORT szerint a PSG hajlandó eladni nekünk Rabiot-t 5 misiért most télen.

Ennyiért okés, de kérdés, hogy akkor van-e még szükség De Jongra?
Szerintem De Ligt kéne, hogy legyen a prioritás, de ha ez a Murillo srác beválik akkor ki tudja.

De már Rabiot-tal is sokan leszünk a kp-ra, pláne ha még jön De Jong. Még úgy is, ha Denist, Rafinhat, Sampert meg talán Rakiticet nem számoljuk (illetve Gomest sem, ha nem kérünk érte sokat, akkor el fogja vinni az Everton, én úgy látom, hogy ott bevált)
Ha akiket felsoroltál mind elmennek, akkor marad Vidal,Busi,Arthur és Alena, 3 posztra. Ha azt vesszük, hogy Vidal sem oldja meg a posztot 10 évre ( :mrgreen: ), akkor simán jöhetnének mindketten, kérdés, hogy lesz-e rá pénzünk.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.12.27. 17:47:21

Nervo írta:Spanyol lapok értesülései szerint az AFC Ajax holland sztárja, Frenkie de Jong megegyezett az FC Barcelona együttesével.
Jól sejtem, hogy neki nem Raiola az ügynöke?


Amúgy a SPORT szerint a PSG hajlandó eladni nekünk Rabiot-t 5 misiért most télen.

Ennyiért okés, de kérdés, hogy akkor van-e még szükség De Jongra?
Szerintem De Ligt kéne, hogy legyen a prioritás, de ha ez a Murillo srác beválik akkor ki tudja.

De már Rabiot-tal is sokan leszünk a kp-ra, pláne ha még jön De Jong. Még úgy is, ha Denist, Rafinhat, Sampert meg talán Rakiticet nem számoljuk (illetve Gomest sem, ha nem kérünk érte sokat, akkor el fogja vinni az Everton, én úgy látom, hogy ott bevált)
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2018.12.27. 16:20:59

Spanyol lapok értesülései szerint az AFC Ajax holland sztárja, Frenkie de Jong megegyezett az FC Barcelona együttesével.

A SPORT English tudósításai szerint a középpályás ügynöke két hete Barcelonába utazott, hogy papírravessék az átigazolást, már ami a játékos álláspontját illeti.

A hírek szerint amint a Barça ismételten megkapja a labdarúgó beleegyezését a transzfer létrejöttébe, egy hatalmas pénzösszeget fognak letenni az amszterdamiak asztalára, melyet nem fognak visszautasítani az Ajaxnál.

Belsős infók szerint egyébként a piros-fehérek 75 millió euróra taksálják de Jong jelenlegi piaci értékét, és ezalatt az összeg alatt nem is igazán szeretnének megválni tőle.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.12.21. 05:51:24

Vegyük észre: Abidallal megváltozott az igazolási politikánk: sokkal kreatívabb lett. Ha a szerződések is másmilyenek lesznek, akkor nem kell tartanunk attól, hogy évekig a byakunkon marad, aki nem válik be. A gyenge pontunk, hogy Valverde szélsőségesen nem kreatív.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5165
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2018.12.20. 19:34:34

Jeison Murillo hivatalos
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.12.19. 19:12:50

visca el barca írta:
mert lehet nyáron a city vagy a MU vagy bárki ráígér az aláírási pénzre és ugrik az üzlet. nem szabad tökölni, ez nem az a helyzet. vele meg arthurral """""10 évre megvagyunk""""" középre :D
Alapesetben igazat adnék, de nekem nagyon az jön le, hogy nem a pénz mozgatja (különben csilliókért hosszabbított volna), hanem tényleg ide akar jönni.

Ha jól tudom rajtunk kívül nem volt komolyabb érdeklődő se, bár ugye az ingyenhúsra lehet rárepülnek, de mondom, szerintem nem fog Ő máshova menni.

De ha ennyire le vagyunk égve, hogy nem tudjuk mindkét hollandot elhozni, akkor inkább hozzuk ingyen. Bár ha őt elhozzuk akkor szerintem De Jong ki is esik...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése