Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.01.03. 21:58:44

visca el barca írta:
:lol:

boldog új évet, remélem jövőre végleg elhúzol innen, párszor megígérted már, ideje lenne állni a szavadat, hogy ne tűnjél még komolytalanabbnak.
Szerintem megint Tim trollkodik. Az idézés használata külön finomság, ezt csak direkt lehet csinálni sztem. :D :D :D de,, lehet,, hogy tényleg van ilyen,,
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Zolika10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2007.07.26. 21:16:01

2019.01.03. 21:34:27

MBappe :mrgreen:

Lassan amúgy már Suarez elé kellene tenni valakit, mert lassacskán ő felett is eljár az idő.
Hattrick: Tatabánya City
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.01.03. 21:20:49

Munir úgy néz ki, hogy megy a nyáron, így mindenképp hozni kell majd egy csatárt Suárez mellé/mögé. Ti kit hoznátok? Sok opció nincs a piacon. Pleáról lehetett szinte olvasni csak.
Avatar
Olcha
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2018.06.28. 19:31:15

2018.12.31. 16:28:50

visca el barca írta:
zeli39 írta:Busquetset egész életében a szürkeség jellemezte
Hát ez nem így van. Busquets a világ legjobb CDM-je - lát a pályán, pozíciós játékban kiváló, olyan technikai adottságai vannak, hogy támadók megirigylik.

Itt van egy töredék tavalyról, hogy miről is van szó:

https://www.youtube.com/watch?v=GhgZXBoesX8
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.12.31. 15:58:21

visca el barca írta:

LG,

eléggé lefitymálod rabiot játékát, pedig hozott annyit a psg-ben mint az agyonsz*pkodott verratti...
Talán félreérthető voltam, én nagyon is jó játékosnak tartom, szívesen láttam volna, de aztán jött Vidal, akit még jobbnak tartok. Túl sok kakas meg nem jó egy szemetédombon.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.12.31. 13:46:07

zeli39 írta:Busquetset egész életében a szürkeség jellemezte
:lol:

boldog új évet, remélem jövőre végleg elhúzol innen, párszor megígérted már, ideje lenne állni a szavadat, hogy ne tűnjél még komolytalanabbnak.



LG,

eléggé lefitymálod rabiot játékát, pedig hozott annyit a psg-ben mint az agyonsz*pkodott verratti...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.12.31. 12:34:52

A Marca osztályzójától vannak ezek a szakértelemmel megalapozott számok? :)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.12.31. 11:57:50

Szerintem meg hülyeség, hogy a 30+-os játékosok öregek. Én pont úgy látom, hogy napjainkban a játékosok egyre tovább bírnak magas szinten játszani. Kivételek persze vannak, de általánosságban szerintem így van. Nem ritka, ha vki 33, 34, de akár 35 évesen is klasszis szintet tud hozni.

És mi a baj a jelenlegi kp. sorral? Rakitic az egyik legjobb szezonján van túl, most ősszel nem villog úgy, mint a VB-n, de azért egy jó átlagot hoz. Busquets nincs élete formájában, de azért egy tisztességes átlagot ő is hoz, és tudjuk, ha elkapja igazán a fonalat, akkor nagyon sokat tud adni a csapatnak. Amúgy sem a fizikai adottságaiból él, szóval az öregedéstől annyira nem félteném, majd ha fejben kezd el lassulni, akkor lesz baj vele, de az még odébb van. Vidal pedig hatalmas fogás volt szvsz, mióta Valverde bizalmat szavazott neki, azóta van tényleges stabilitás a kp-n. Rajta sem látszik, hogy kopna kifele.

Mondom, én még látok ezekben fiúkban néhány jó évet, Rabiotnál pl. még sokáik jobbak lesznek szerintem. Sokan szerintem alábecsülik ezt a sort, de mióta az ősz második felére összeálltak, én azóta hiszek benne, hogy sikeres szezont zárhatunk. A játék továbbra sem látványos, de visszatért a tavalyi stabilitás, elöl erősödtünk, hiszen Dembelé egyre jobb, és Messi sem akar megöregedni, elképesztő statisztikákat hoz.
és a PSG kapna egy nagy pofont
Épp ez baj, hogy kb. ennyit látok ebben az igazolásban. Kb. mint Malcomnál, őt is megvettük, mert viszonylag olcsó volt, és még a Rómát is megfricskázhattuk vele.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2018.12.31. 11:48:24

A PSG csőrét enyhén szólva birizgálja ez a Rabiot-ügy. Főleg Neymar fényében.
Az lenne a szép, ha Rabiot kibírná, hogy év végéig maradjon a PSG-nél, ás úgy jöjjön hozzánk.
Nem tudom mennyibe kerül most, de én felajánlanám neki a klub helyében, hogy ha kibírja év végéig, hogy ingyér jöjjön, akkor megkapja bónuszba a mostani árának a 30-40 %-át.
Még így is jól járnánk, és a PSG kapna egy nagy pofont
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.12.31. 11:30:08

LG írta: Egyelőre még mindegyik magas szinten játszik, amit szerintem még 2-3 évig tudnak is tartani. Még nem érdemes a pótlásukon gondolkodni.
Egyrészt szó sincs róla, hogy mindegyik mindig magas szinten játszana. De ennél nagyobb baj, hogy együttesen blokkot képeznek a szerves fiatalítással szemben. Messin és Alban kívül az idősebbeknek már most szokniuk kéne, hogy időnként a kispadra kerülnek. És ha ez nem tetszik, igazoljanak el.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.12.31. 10:57:23

Léfe írta:Csak jöjjön Rabiot. Akikre alant hivatkoznak Rakitics, Busi, Vidal 30 felettiek. Rabiot relative olcsón meg lehet venni-kell.
Egyelőre még mindegyik magas szinten játszik, amit szerintem még 2-3 évig tudnak is tartani. Még nem érdemes a pótlásukon gondolkodni.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2018.12.31. 10:11:32

Csak jöjjön Rabiot. Akikre alant hivatkoznak Rakitics, Busi, Vidal 30 felettiek. Rabiot relative olcsón meg lehet venni-kell. Én sem szivesen látom Coutinhót szélen, de Valverde oda teszi.
Alena beépülhet és Arthur,Cou fital sor letne. Persze a 3 "öreg" is kell, csak jól kell rotálni. Sajnos
EV.sokszor az utolsó 12-15 percre cserél-ez kevés pihenésre is és játékpercre is.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.12.29. 11:21:05

Így, hogy Vidalt leigazoltuk, nem kell, többet veszíthetünk vele, mint nyerhetünk. Anno Thiagot is elvesztettük amiatt, hogy nem tudtuk, hol a határ. Már most van 4 kezdő szintű játékosunk 3 posztra. És akkor még ott van Coutinho, akivel jelenleg támadóként számít Valverde, de akár ez is változhat még. És még ott van két ígéretes fiatal. Ahogy Chino is írja lejjebb, őket rögtön el is ásnánk a francia leigazolásával, de a nagyok között is zavar keletkezhetne az erősben. A jelenlegi helyzet is már húzós, de még kezelhető, de még egy erős játékos már egyértelműen megtörné az egyensúlyt. És akkor vagy esztelen rotálás menne, mint LE utolsó évében, vagy 2-3 ember abszolút mellőzött lenne. Szóval nem kell!

Vidal leigazolása előtt még örültem volna vele, de chilei még jobb választás lett. Az a baj, hogy most már Malcom-féle igazolásnak tartanám: gazdaságos lenne, és még meg is fricskázhatjuk vele a párizsiakat. De nincs rá szükség.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.12.29. 10:54:23

Speciel nem igazán vagyok Rabiot leigazolása mellett. Jó játékosnak tartom de jelenleg nem igazán van szükségünk rá. A fiataloknak, mint Arthur, Alena kellenek a percek, ráadásul így Puignak sem jósolok nagy jövőt.
Viszont, ha már jönnie kell akkor jöjjön most, mert az nem feltétlenül jó, ha egy fél év kihagyás után érkezne.
Denist nyugodtan ki lehet venni a képből, még ha marad is, azt a 150 percet gyakorlatilag mindegy, hogy megkapja-e vagy sem, távozni pedig így is - úgy is ingyen fog. Rafinha pedig szélsőként játszana, úgyhogy őket nem befolyásolná a francia érkezése.
Amennyire Valverde rotálná a kp-t, arra a Busquets-Vidal-Rakitic-Arthur-Alena vonal minőségileg és mennyiségileg is rendben van, ráadásul ott van még Cou is.
Lehet, hogy nyáron Rakitic helyére hoznák a franciát, de addig is itt edzene, kaphatna játékperceket, tudna integrálódni. Nyáron meg megérkezik úgy, hogy még a közönségtől is lámpaláza lesz, annyi ideje nem volt pályán.
Forca Barca!!!!
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.12.29. 09:09:11

Rabiot érkezésével elég komoly középpályánk lenne, amúgy már is sincs rossz csapatunk. Csak a játékperceket kellene jól elosztani. Amire lehet nem Valverde a legalkalmasabb.

Ami viszont érdekesés jó, hogy elkezdtünk egész jó igazolásokat végrehajtani, a korábbi fejetlenségek után.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.12.28. 22:29:42

MessiNeymarSuarez írta:http://www.origo.hu/sport/futball/20181 ... zobol.html

Azért ez kemény, ha igaz.

Kíváncsi leszek, szerintetek jöjjön potom 5 millióért most, vagy fejezze ki a Barca a "szeretetét" a PSG iránt azzal, hogy nemet mond rá, és esetleg nyáron jöjjön a játékos?
Utóbbival megkockáztatnánk azt, hogy más klub elcsábítsa most télen, illetve azt hogy most tavasszal ahelyett hogy felvenné a Barca ritmusát, inkább még ki is zökken a játékból, mert fél évet lelátózik.

Megérdemelnék ha bemutatnánk nekik, de a realitást nézve az a valószínű, hogy most télen jön is, ha már rávettük hogy ne hosszabbítson, akkor aligha fogjuk most pácban hagyni.

Vagy kell, akkor jöjjön most, vagy nem kell, de akkor egyáltalán ne jöjjön.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.12.28. 22:06:43

http://www.origo.hu/sport/futball/20181 ... zobol.html" target="_blank

Azért ez kemény, ha igaz.

Kíváncsi leszek, szerintetek jöjjön potom 5 millióért most, vagy fejezze ki a Barca a "szeretetét" a PSG iránt azzal, hogy nemet mond rá, és esetleg nyáron jöjjön a játékos?
Utóbbival megkockáztatnánk azt, hogy más klub elcsábítsa most télen, illetve azt hogy most tavasszal ahelyett hogy felvenné a Barca ritmusát, inkább még ki is zökken a játékból, mert fél évet lelátózik.

Megérdemelnék ha bemutatnánk nekik, de a realitást nézve az a valószínű, hogy most télen jön is, ha már rávettük hogy ne hosszabbítson, akkor aligha fogjuk most pácban hagyni.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.12.28. 12:40:26

Samper írta:Hiába nem akar játékosmozgást Valverde, Munirért januárban kaphatunk utoljára pénzt és DS-ért és Rafinhaért is most alighanem többet, mint nyáron. Nyitott Malcom árának alakulása is.l A másik oldalról is van, akinek gazdaságosabb, vagy biztosabb az igazolása most, mint nyáron. Tehát a mozgalmas január hasznunkra lehetne.
Furcsálom hogy az Inter nem vette meg, pedig náluk elég jól bevált és volt rá opciójuk.
Aztán persze büntetett ellenük a BL-ben ősszel ahogy kell :twisted:
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.12.28. 11:52:18

Hiába nem akar játékosmozgást Valverde, Munirért januárban kaphatunk utoljára pénzt és DS-ért és Rafinhaért is most alighanem többet, mint nyáron. Nyitott Malcom árának alakulása is.l A másik oldalról is van, akinek gazdaságosabb, vagy biztosabb az igazolása most, mint nyáron. Tehát a mozgalmas január hasznunkra lehetne.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.12.27. 21:51:58

crixus írta:Paco itteni szerzödesenek a vegere is pontot kellene mar tenni.
Pacot már rég megvette a bvb.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kluivert1899
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2018.10.21. 08:09:21

2018.12.27. 21:47:02

crixus írta:Elöre szolok, hogy külföldröl irok, nincs csak nemet billentyüzetem, igy egyes ekezeteket sem tudok irni. :!:
Ilyen-olyan igazolasokrol beszelünk, miközben tele van a csapat felesleges emberekkel. Vermaelen a vedelemböl remelem tavozik legkesöbb a nyaron, mert nem lehet ra szamitani a serülesei miatt. Helyette ha Murillo bevalik negtartanam, ha nem, akkor az ifiböl Chumi-nak adnek lehetöseget vagy visszahoznam Marlon-t, aki eddig stabil volt akarhova adtuk tovabb.
A közeppalyarol en biztosan elküldenem a Rafinha,Samper,Denis,Alena negyest, mert egyiket sincs ertelme ugy itt tartani, hogy meg csak stabil cserekent sem szamol velük az edzö. Ugyis tervezünk meg ide 1 vagy 2 "galaktikus" igazolast. Ennek fenyeben en Puig-ot is elküldenem, ha nagyon fel akarna kerülni az A-ba, mert jelen pillanatban nem szamol az ifivel sem az edzö, sem a vezetöseg. Igy pedig nincs ertelme. A Rakitic,Busi,Vidal,Arthur negyes melle 3 posztra en meg azt is soknak tartanam, ha a Rabiot-De Jong dubol mindkettöt hoznank, de ha az egyiküket elhozzuk, biztos erösites lesz.
Elöre a Messi,Suarez,Coutinho,Dembele negyes melle jövöre sem kell szerintem senkit se hozni, Munir es Malcom pont jok a kiegeszitö szerepre.
Azt is jo lenne elintezni, hogy ne legyen egy feltucat olyan jatekosunk kölcsönben, akik 100%, hogy nem fognak mar többet nalunk jatszani: Gomes, Douglas, Turan, Paco es Paulinho itteni szerzödesenek a vegere is pontot kellene mar tenni. Tenyleg, utobbi kettö mennyire biztos, hogy menni fog a nyaron? Van valami hivatalos allasfoglalas is, vagy csak pletyka szintü?
A vedelemmel egyet ertek, Chumi es Marlon is stabilan jatszott amikor lehetoseget kaptak, viszont a brazil EU-n kivuli helyet foglal, ezert nem sok eselye van visszakerulni. A kozeppalyaval vitatkoznek, Alenat max kolcsonbe szabad elkuldeni, a tobbi mehet vegleg. A Rabiot - De Jong duo viszont kell, ok a jovo - kiegeszulve Arturral - akik azonnali erositest is jelentenenek. A tamado szekciobol Munir mar a telen, de legkesobb nyaron dobbant, lejar a szerzodese es jatszani akar. A Messi, Suarez, Coutinho, Dembele, Malcom otossel megvagyunk szerintem is. Gomest nem latjuk tobbet Barca mezben, Turan es Douglas kolcsonszerzodese a Barca szerzodesuk vegeig szol, ez is pipa. Pacoert 23 milliot fizetett a Dortmund, Paulinhoert pedig a kinai csapat 50 milliot, igy juli 1-tol vegleg maradnak ahol vannak. (transfermarkton mar rogzitett transfer mindketto)
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.12.27. 20:56:14

3 posztra 5 ember hogy lenne elég? :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2018.12.27. 20:40:40

Elöre szolok, hogy külföldröl irok, nincs csak nemet billentyüzetem, igy egyes ekezeteket sem tudok irni. :!:
Ilyen-olyan igazolasokrol beszelünk, miközben tele van a csapat felesleges emberekkel. Vermaelen a vedelemböl remelem tavozik legkesöbb a nyaron, mert nem lehet ra szamitani a serülesei miatt. Helyette ha Murillo bevalik negtartanam, ha nem, akkor az ifiböl Chumi-nak adnek lehetöseget vagy visszahoznam Marlon-t, aki eddig stabil volt akarhova adtuk tovabb.
A közeppalyarol en biztosan elküldenem a Rafinha,Samper,Denis,Alena negyest, mert egyiket sincs ertelme ugy itt tartani, hogy meg csak stabil cserekent sem szamol velük az edzö. Ugyis tervezünk meg ide 1 vagy 2 "galaktikus" igazolast. Ennek fenyeben en Puig-ot is elküldenem, ha nagyon fel akarna kerülni az A-ba, mert jelen pillanatban nem szamol az ifivel sem az edzö, sem a vezetöseg. Igy pedig nincs ertelme. A Rakitic,Busi,Vidal,Arthur negyes melle 3 posztra en meg azt is soknak tartanam, ha a Rabiot-De Jong dubol mindkettöt hoznank, de ha az egyiküket elhozzuk, biztos erösites lesz.
Elöre a Messi,Suarez,Coutinho,Dembele negyes melle jövöre sem kell szerintem senkit se hozni, Munir es Malcom pont jok a kiegeszitö szerepre.
Azt is jo lenne elintezni, hogy ne legyen egy feltucat olyan jatekosunk kölcsönben, akik 100%, hogy nem fognak mar többet nalunk jatszani: Gomes, Douglas, Turan, Paco es Paulinho itteni szerzödesenek a vegere is pontot kellene mar tenni. Tenyleg, utobbi kettö mennyire biztos, hogy menni fog a nyaron? Van valami hivatalos allasfoglalas is, vagy csak pletyka szintü?
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.12.27. 19:49:29

Hát szerintem Arthur és De Jong is elég jól játszik a mélységi irányító szerepkörben.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2018.12.27. 18:40:16

A középpályára történő igazolásoknál,amit szemelőtt tartanék a játékintelligencia és a technika mellett, az a sebesség,tetű lassú a csapat a pálya közepén.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Válasz küldése