Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2019.01.05. 11:12:42

visca el barca írta:
így-így :D

ezerszer inkább egy rabiot mint hogy tutujgassunk egy puigot akinek volt egy jó meccse egy 20. rangú csapat ellen és egyből megy az egekig magasztalás... itt eredmények kellenek, látjátok mi van, ha nincs minden évben tripla, akkor mindenki az edzőt akarja kirúgni :D
Szerintem Rabiot érkezése nem gátolja meg Puigot abban, hogy bizonyítson. Azt nem várhatja el egyik fiatal sem, hogy rendszeres játéklehetőséget kapjon, azzal az idővel kell élni, amit kapnak.
Busquets, Vidal, Rabiot, Alena, Arthur, és Puig, szerintem így fog kinézni jövőre a középpálya.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2019.01.05. 07:56:58

Feast4 írta:Sokan elfelejtjük itt amikor a saját nevelés után sírunk hogy voltak itt saját nevelések szép számmal.Bojan,Fontas,Cuenca,Bartra.Csak pár név ex has aki estembe jutott.Hol vannak ők?Ja tudom sajnos sehol.

Visca az egyetlen szinte aki osztja ezt a nézetemet de olyan szinten van a csapat olyan eredménykényszer van, hogy itt nincs idő arra várni hogy valaki beérik.20-21 évesen vagy vagy olyan világklasszis tehetség hogy a kezdő körül mozogsz vagy mész amerre látsz.Nem lesz idő mégegy Xavi,Iniesta,Busquets középpálya felnövését megvárni ha Európa top 5 csapatába akarunk maradni.Amúgy a spanyol válogatott a spanyol utánpótlás sem a legmeggyőzöbb.Annyi maradt igazolunk ha kell ilyen fiatal tehetségeket aztán vagy bevállik vagy kolonc lesz 3 év múlva lepasszoljuk.Sajnos ez van.Arra a szintre értünk hogy a tehetségecske meg a majd beérik játékos ide kevés.
így-így :D

ezerszer inkább egy rabiot mint hogy tutujgassunk egy puigot akinek volt egy jó meccse egy 20. rangú csapat ellen és egyből megy az egekig magasztalás... itt eredmények kellenek, látjátok mi van, ha nincs minden évben tripla, akkor mindenki az edzőt akarja kirúgni :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.01.05. 06:15:48

Egy fél év kiesés senkinek se tesz jót. De ha ez a megállapodás fix, akkor érkezése most nem okoz problémát és nyáron ki lehet ritkítani a középpályát úgy, hogy az újak beférjenek és a saját nevelésű legjobbak előtt se záruljon le a kapu. Ha vannak példák a felfelé lépésre, talán az egész utánpótlás reménykedőbbé és türelmesebbé válik. De ehhed jó edzők kellenek, akik meg tudják mondani, kinek érdemes a Barcara várni és kik mehetnek, ha jó ajánlatot kapnak.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2019.01.05. 02:31:56

Belehúztak az illetékesek ismét :) A franciáktól általában jól igazol a csapat, kíváncsi vagyok. =D>
"And my heart will leave you never."
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2019.01.04. 23:39:03

Sokan elfelejtjük itt amikor a saját nevelés után sírunk hogy voltak itt saját nevelések szép számmal.Bojan,Fontas,Cuenca,Bartra.Csak pár név ex has aki estembe jutott.Hol vannak ők?Ja tudom sajnos sehol.

Visca az egyetlen szinte aki osztja ezt a nézetemet de olyan szinten van a csapat olyan eredménykényszer van, hogy itt nincs idő arra várni hogy valaki beérik.20-21 évesen vagy vagy olyan világklasszis tehetség hogy a kezdő körül mozogsz vagy mész amerre látsz.Nem lesz idő mégegy Xavi,Iniesta,Busquets középpálya felnövését megvárni ha Európa top 5 csapatába akarunk maradni.Amúgy a spanyol válogatott a spanyol utánpótlás sem a legmeggyőzöbb.Annyi maradt igazolunk ha kell ilyen fiatal tehetségeket aztán vagy bevállik vagy kolonc lesz 3 év múlva lepasszoljuk.Sajnos ez van.Arra a szintre értünk hogy a tehetségecske meg a majd beérik játékos ide kevés.
Kép
Goikoechea
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2008.02.07. 10:17:47

2019.01.04. 20:29:04

MatyiG írta:Közülük egyedül Puigban látom azt, hogy hozni fogja azt a szintet, amit az elődjei. Todibót már láttad játszani, hogy ilyen véleményt alkotsz?
Nem láttam csak a neten összevágott videókat. Ilyen pár perces videókat sok tehetséges gyerekről össze lehet rakni. Biztos, hogy ügyes gyerekről van szó, nem ez a probléma. Az a baj, hogy egy 19 éves új bárkinek kikiáltott gyerekben több bizalom van a vezetőség részéről, mint egy saját nevelésben, vagy egy huszon pár éves ligában játszó honfitársban. Igen ingyen lenne, meg lehet próbálni. Úgy néz ki Piqueben, Albában, Fabregasban, Bellerinben, Grimaldoban.... sem sokat láttak, vagy a fiatalok nem láttak sok esélyt a nagycsapatba kerülésbe. Jó a kommunikáció a fiatalok felé.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.01.04. 19:56:37

Rakitic, Vidal és Arthur is előtte lenne a sorban, itt sem játszana sokkal többet szerintem. Nyáron feltehetőleg az előbbi kettőből legalább egy távozik, és lesz helye, bár én továbbra sem támogatom a leigazolását.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.01.04. 19:36:38

Stalkyard írta:Adrien Rabiot to Barcelona is a done deal, Agreement reached for €10M/year salary, he’ll leave PSG as a free agent on next June. [Gianluca Di Marzio]

Nem tudom mennyire hiteles. Annyira nem rajongok a srácért, de ingyen johet. A fizuja is rendben van, feltéve hogy bruttó. Mondjuk akkor innentől egy fel szezonon át malmozik a lelátón, az nem a legjobb.
Azért az szép lesz, ha fél évet lelátózik és utána jön csak. Nem elég hogy a meccsekhez is vissza kell szoknia, de még beilleszkednie is be kell a Barcába.
Nem ért meg nekünk pármilliót(5m-t emlegettek) az hogy most télen hozzuk, pláne úgy hogy már a BL-ben is játszhatna?
Szerintem már az is nagy érvágás lenne a PSG-nek, hogy 5m-ért el kell engedniük, persze az tény hogy még szebben fog mutatni az, ha egy eddigi kezdőjátékos ingyen átigazol a PSG-től hozzánk.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.01.04. 18:59:20

Adrien Rabiot to Barcelona is a done deal, Agreement reached for €10M/year salary, he’ll leave PSG as a free agent on next June. [Gianluca Di Marzio]

Nem tudom mennyire hiteles. Annyira nem rajongok a srácért, de ingyen johet. A fizuja is rendben van, feltéve hogy bruttó. Mondjuk akkor innentől egy fel szezonon át malmozik a lelátón, az nem a legjobb.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.01.04. 18:31:55

Én se láttam még a srácot ,de elég jókat írnak róla ,az új Varanenak tartják Franciaországban.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2019.01.04. 17:42:22

Goikoechea írta:Sajnos nem hiszem el, hogy Todibo szintű játékost nem tud egy barca akadémia kinevelni. Mi hiányzik a saját nevelésű katalán, spanyol fiatalokból? De Ligt leigazolása azért lenne kézenfekvő, mert ilyen idős korára csapata, válogatottja csapatkapitánya, nem kevés nemzetközi rutinnal. Vajon miért nem lehet hasonló tehetségeket spanyol honban keresni, mint ez a Todibo fiú? Abidal hazai fronton keresgéljen, sajnos francia túlsúly lesz a pályán, főleg, ha előre Munir helyett is egy gall ígéret érkezik. Természetesen Rabiot is kéne (az ő játékát amúgy kedvelem). A Barca fiataljai meg jogosan húznak el külföldre. Mire Rakitic kiöregszik a kezdőből átvehetné a helyét a kis Puig. Miranda Albáét, Chumi Piqueét, Oriol Sergioét.
Nem nézek B meccset, de látatlanban azt mondom, hogy fizikálisan kevesek a fiatal védőjeink. Gyors, magas, jól fejel, nagyjából ezek jellemzik ezeket a francia fiatalokat. Labdabiztosságot meg majd megtanulják, vagyis én arra tippelek, hogy nálunk így gondolkoznak :mrgreen:
A sok francia játékos meg csak jól jöhet nekünk, ha tényleg Dembelével képzeljük a jövőt, hozzuk neki a cimbiket :lol:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.01.04. 17:40:46

Közülük egyedül Puigban látom azt, hogy hozni fogja azt a szintet, amit az elődjei. Todibót már láttad játszani, hogy ilyen véleményt alkotsz?
Goikoechea
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2008.02.07. 10:17:47

2019.01.04. 16:58:03

Sajnos nem hiszem el, hogy Todibo szintű játékost nem tud egy barca akadémia kinevelni. Mi hiányzik a saját nevelésű katalán, spanyol fiatalokból? De Ligt leigazolása azért lenne kézenfekvő, mert ilyen idős korára csapata, válogatottja csapatkapitánya, nem kevés nemzetközi rutinnal. Vajon miért nem lehet hasonló tehetségeket spanyol honban keresni, mint ez a Todibo fiú? Abidal hazai fronton keresgéljen, sajnos francia túlsúly lesz a pályán, főleg, ha előre Munir helyett is egy gall ígéret érkezik. Természetesen Rabiot is kéne (az ő játékát amúgy kedvelem). A Barca fiataljai meg jogosan húznak el külföldre. Mire Rakitic kiöregszik a kezdőből átvehetné a helyét a kis Puig. Miranda Albáét, Chumi Piqueét, Oriol Sergioét.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2019.01.04. 12:05:18

Stalkyard írta:Barça has received €42M from Guangzhou Evergrande for the transfer of Paulinho on 2nd January rather than the €50M initially agreed. Barcelona believe that the €8M deducted were of the player's salary. [RAC1]

:lol: :lol: :lol:
Tiszta üzlet volt... :D
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.01.04. 10:27:04

Barça has received €42M from Guangzhou Evergrande for the transfer of Paulinho on 2nd January rather than the €50M initially agreed. Barcelona believe that the €8M deducted were of the player's salary. [RAC1]

:lol: :lol: :lol:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.01.04. 02:12:27

Először Maxi Lopez olvastam, mondom mi, visszajön az öreg? :D

Kar hogy nyáron nem tudtunk megegyezni Griezmannal
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.01.03. 23:36:46

MatyiG írta:Ti kit hoznátok? Sok opció nincs a piacon. Pleáról lehetett szinte olvasni csak.
Pont nemrég írt a Mundo talán egy listát, Maxi Gómez, Werner, Jovic (rajta kicsit meglepődtem kis wyscout után, kellemes meglepetés volt), Piatek, Pépé evlileg a jelöltek. Dolbergről is volt szó régebben, meg Kaneről, de őrá biztos nem lesz pénzünk.

Nekem amúgy stílusra Werner a legszimpatikusabb, csak a helyzetkihasználása.. De amúgy kb minden egyéb megvan benne ami kéne nekünk szerintem.

Ha meg már ide írok, Di Marzio szerint Jean-Clair Todibo a Barcát választotta. Ha ő jön, akkor De Ligt gondolom nem fog. (Fiatal középhátvéd, a Touluseban játszik.)
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.01.03. 21:58:44

visca el barca írta:
:lol:

boldog új évet, remélem jövőre végleg elhúzol innen, párszor megígérted már, ideje lenne állni a szavadat, hogy ne tűnjél még komolytalanabbnak.
Szerintem megint Tim trollkodik. Az idézés használata külön finomság, ezt csak direkt lehet csinálni sztem. :D :D :D de,, lehet,, hogy tényleg van ilyen,,
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Zolika10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2007.07.26. 21:16:01

2019.01.03. 21:34:27

MBappe :mrgreen:

Lassan amúgy már Suarez elé kellene tenni valakit, mert lassacskán ő felett is eljár az idő.
Hattrick: Tatabánya City
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.01.03. 21:20:49

Munir úgy néz ki, hogy megy a nyáron, így mindenképp hozni kell majd egy csatárt Suárez mellé/mögé. Ti kit hoznátok? Sok opció nincs a piacon. Pleáról lehetett szinte olvasni csak.
Avatar
Olcha
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2018.06.28. 19:31:15

2018.12.31. 16:28:50

visca el barca írta:
zeli39 írta:Busquetset egész életében a szürkeség jellemezte
Hát ez nem így van. Busquets a világ legjobb CDM-je - lát a pályán, pozíciós játékban kiváló, olyan technikai adottságai vannak, hogy támadók megirigylik.

Itt van egy töredék tavalyról, hogy miről is van szó:

https://www.youtube.com/watch?v=GhgZXBoesX8
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.12.31. 15:58:21

visca el barca írta:

LG,

eléggé lefitymálod rabiot játékát, pedig hozott annyit a psg-ben mint az agyonsz*pkodott verratti...
Talán félreérthető voltam, én nagyon is jó játékosnak tartom, szívesen láttam volna, de aztán jött Vidal, akit még jobbnak tartok. Túl sok kakas meg nem jó egy szemetédombon.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.12.31. 13:46:07

zeli39 írta:Busquetset egész életében a szürkeség jellemezte
:lol:

boldog új évet, remélem jövőre végleg elhúzol innen, párszor megígérted már, ideje lenne állni a szavadat, hogy ne tűnjél még komolytalanabbnak.



LG,

eléggé lefitymálod rabiot játékát, pedig hozott annyit a psg-ben mint az agyonsz*pkodott verratti...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.12.31. 12:34:52

A Marca osztályzójától vannak ezek a szakértelemmel megalapozott számok? :)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.12.31. 11:57:50

Szerintem meg hülyeség, hogy a 30+-os játékosok öregek. Én pont úgy látom, hogy napjainkban a játékosok egyre tovább bírnak magas szinten játszani. Kivételek persze vannak, de általánosságban szerintem így van. Nem ritka, ha vki 33, 34, de akár 35 évesen is klasszis szintet tud hozni.

És mi a baj a jelenlegi kp. sorral? Rakitic az egyik legjobb szezonján van túl, most ősszel nem villog úgy, mint a VB-n, de azért egy jó átlagot hoz. Busquets nincs élete formájában, de azért egy tisztességes átlagot ő is hoz, és tudjuk, ha elkapja igazán a fonalat, akkor nagyon sokat tud adni a csapatnak. Amúgy sem a fizikai adottságaiból él, szóval az öregedéstől annyira nem félteném, majd ha fejben kezd el lassulni, akkor lesz baj vele, de az még odébb van. Vidal pedig hatalmas fogás volt szvsz, mióta Valverde bizalmat szavazott neki, azóta van tényleges stabilitás a kp-n. Rajta sem látszik, hogy kopna kifele.

Mondom, én még látok ezekben fiúkban néhány jó évet, Rabiotnál pl. még sokáik jobbak lesznek szerintem. Sokan szerintem alábecsülik ezt a sort, de mióta az ősz második felére összeálltak, én azóta hiszek benne, hogy sikeres szezont zárhatunk. A játék továbbra sem látványos, de visszatért a tavalyi stabilitás, elöl erősödtünk, hiszen Dembelé egyre jobb, és Messi sem akar megöregedni, elképesztő statisztikákat hoz.
és a PSG kapna egy nagy pofont
Épp ez baj, hogy kb. ennyit látok ebben az igazolásban. Kb. mint Malcomnál, őt is megvettük, mert viszonylag olcsó volt, és még a Rómát is megfricskázhattuk vele.
Válasz küldése