Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2019.01.05. 17:04:06

LG írta: De kiszórjuk őket, de hozunk helyettük másokat, akkor ugyanott tartanak a fiatalok, vagy még rosszabb lesz a helyzetük.
Szerintem az evidens, hogy a nyáron távozik Rakitic és/vagy Vidal, ezért jött Rabiot. Rafinha és Denis helyét meg átveheti Puig és Alena, vagy ha valakivel nincsenek megelégedve akkor az aktuális csillag a B-ből.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.01.05. 15:52:57

LG írta: Ez túlzásnak érzem. Alena, Rafinha, Denis, de akár Puig is bőven jó cserének.
Rafinha és Denis boven jó igen. Előbbi most sérült meg rövid időn belül másodszor komolyabban, utóbbi meg a keretbe is alig kerül EV-nél. :D :D :D Ilyenkor azért kicsit nézzétek már azt is, mi történik a valóságban, ne csak azt, hogy papíron ki lenne jó meg ki nem.

Alena és Puig meg pontosan annyi lehetőséget fog kapni jövőre is, mint a többi saját nevelés. Másodperceket.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.01.05. 15:12:04

hajnesz írta:
LG írta: Ez túlzásnak érzem. Alena, Rafinha, Denis, de akár Puig is bőven jó cserének. 5-6. stb. számú középpályásoknak más csapatban sincsenek erősebb emberek, max rövidtávon, mert hosszútávon valaki megunja a kevés lehetőséget. LE-nél az utolsó szezonjában az egyik legnagyobb problémát pont abban láttam, hogy túl sok kp. volt, ő meg mindenkit játszatni akart, és a vége az lett, hogy senki sem volt formában közülük. Kell az állandóság.
Szerintem pont a fiatalok miatt kellene kiszórni a Rafinha, Denis féle játékosokat. Alena és Puig riválisa egyelőre nem Busquets vagy Rakitic, hanem pont az ilyen perememberek, akiket nem küldünk el. Minden fiatalnak kellene adni max 2-3 évet a bizonyításra, ha láthatóan nem lesz kezdő szint, akkor kölcsönadni- eladni egy másik csapatnak, ezáltal lenne hely az újabb fiataloknak a bizonyításra. Pl 99%-ban ki lehet jelenteni, hogy Rafinha sosem lesz nálunk kezdő szint, viszont azok a félidők- 30 percek jól jönnének az új generációknak,
De kiszórjuk őket, de hozunk helyettük másokat, akkor ugyanott tartanak a fiatalok, vagy még rosszabb lesz a helyzetük.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2019.01.05. 14:34:57

LG írta: Ez túlzásnak érzem. Alena, Rafinha, Denis, de akár Puig is bőven jó cserének. 5-6. stb. számú középpályásoknak más csapatban sincsenek erősebb emberek, max rövidtávon, mert hosszútávon valaki megunja a kevés lehetőséget. LE-nél az utolsó szezonjában az egyik legnagyobb problémát pont abban láttam, hogy túl sok kp. volt, ő meg mindenkit játszatni akart, és a vége az lett, hogy senki sem volt formában közülük. Kell az állandóság.
Szerintem pont a fiatalok miatt kellene kiszórni a Rafinha, Denis féle játékosokat. Alena és Puig riválisa egyelőre nem Busquets vagy Rakitic, hanem pont az ilyen perememberek, akiket nem küldünk el. Minden fiatalnak kellene adni max 2-3 évet a bizonyításra, ha láthatóan nem lesz kezdő szint, akkor kölcsönadni- eladni egy másik csapatnak, ezáltal lenne hely az újabb fiataloknak a bizonyításra. Pl 99%-ban ki lehet jelenteni, hogy Rafinha sosem lesz nálunk kezdő szint, viszont azok a félidők- 30 percek jól jönnének az új generációknak,
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.01.05. 13:45:32

Stalkyard írta:Szám szerint lehet, hogy sokan vagyunk a kp-ra, de ki sz aki ér is valamit? Busi, Vidal, Rakitic, Arthur. Ez kőkemény 4 ember 3 posztra. Alena talán stabil csere lehet, Rafinha és Denis hasznalhatatlanok/távozók. Puig meg jövőre talán elkezdhet feljarni az első csapatba, de sok lehetőséget nem fog kapni EV-t ismerve (ahogy egyébként Alena sem).

Arról nem beszélve, hogy a jelenlegi kezdő mind 30 feletti. Boven van miért igazolni a kp-ra, simán elférne akar a Rabiot-De Jong kettős egyszerre is.
Ez túlzásnak érzem. Alena, Rafinha, Denis, de akár Puig is bőven jó cserének. 5-6. stb. számú középpályásoknak más csapatban sincsenek erősebb emberek, max rövidtávon, mert hosszútávon valaki megunja a kevés lehetőséget. LE-nél az utolsó szezonjában az egyik legnagyobb problémát pont abban láttam, hogy túl sok kp. volt, ő meg mindenkit játszatni akart, és a vége az lett, hogy senki sem volt formában közülük. Kell az állandóság.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3278
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.01.05. 13:26:46

Puignek rohadtul nem egy jó meccse volt. És tutujgatni sem kell. Érdekes módon André Gomes-t is elbírta a csapat,hozzá képest meg a srác az új Xavi,Iniesta bárki. Ha a két ballábas képes volt itt 40 meccsre,nem hiszem hogy azért nem nyernénk jövőre bármit,mert 5. kp-nak felhozzuk,aztán kapna 10 bajnokit meg pár kupa meccset . De ugye van pénz ,szórni kell a kp-ra. Balhátvédből és csatárból is jól állunk :D Jövőre mehet a Rakitic,Busquets, Arthur/Coutinho/Rabiot/ Vidal/ Samper/ Denis Suarez /Alena sor. Fő a sok variációs lehetőség.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.01.05. 12:51:21

Szám szerint lehet, hogy sokan vagyunk a kp-ra, de ki sz aki ér is valamit? Busi, Vidal, Rakitic, Arthur. Ez kőkemény 4 ember 3 posztra. Alena talán stabil csere lehet, Rafinha és Denis hasznalhatatlanok/távozók. Puig meg jövőre talán elkezdhet feljarni az első csapatba, de sok lehetőséget nem fog kapni EV-t ismerve (ahogy egyébként Alena sem).

Arról nem beszélve, hogy a jelenlegi kezdő mind 30 feletti. Boven van miért igazolni a kp-ra, simán elférne akar a Rabiot-De Jong kettős egyszerre is.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.01.05. 12:08:44

Eddig is érzékelhető volt, hogy Abidal-lal simábban és okosabban igazolunk, de ha sikerül a 2 franciát ingyen elhozni, (+10 misi Rabiot zsebébe), akkor az akár egy komoly üzenet is lehet az átigazolási piacra, hogy mostmár nem teljesen dilettánsak végzik nálunk az igazolásokat.

Rabiot-tal bizakodó vagyok, csak ugye sokan vagyunk KP-ra, ezt már kitárgyaltuk. A fél év kihagyást meg remélem valahogy kiokoskodják, vagy beadja a PSG a derekát, vagy elengedik és edzhet nálunk.
Todibo-t még nem láttam játszani, de ahogy olvasom sokan vadásztak rá, ingyen nem bukhatunk rajta nagyot.

Ha ilyen olcsón megússzuk a telet, akkor nem szeretnék nyáron olyan híreket olvasni, hogy nincs lé a De Jong - De Ligt duóra.

A fiatalok beépítését pedig lehet ésszel is csinálni. Nem kell egyből 11 tinédzserrel kiállni, de ha hétközben fontos BL meccsünk van, és vezetjük a bajnokságot, ahol utolsók vagyunk, akkor nem kell a gálakezdőt felküldeni.
Szerencsére ezt ahogy látom Valverde is belátta, és legalább a Tottenham ellen merte pihentetni pl. Alba-t.
Emellett bízom abba, hogy Abidal alatt az elpasszolások is jobban mennek majd. Amellett, hogy rendes pénzt kapunk a játékosainkért, sikerül olyan helyre kölcsönadni a fiatalokat, ahonnan úgy jönnek vissza, hogy hasznára tudnak lenni a csapatnak, mert ugye az utóbbi időben ez nem nagyon fordult elő.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.01.05. 11:45:16

Feast4 írta:Sokan elfelejtjük itt amikor a saját nevelés után sírunk hogy voltak itt saját nevelések szép számmal.Bojan,Fontas,Cuenca,Bartra.Csak pár név ex has aki estembe jutott.Hol vannak ők?Ja tudom sajnos sehol.

Visca az egyetlen szinte aki osztja ezt a nézetemet de olyan szinten van a csapat olyan eredménykényszer van, hogy itt nincs idő arra várni hogy valaki beérik.20-21 évesen vagy vagy olyan világklasszis tehetség hogy a kezdő körül mozogsz vagy mész amerre látsz.Nem lesz idő mégegy Xavi,Iniesta,Busquets középpálya felnövését megvárni ha Európa top 5 csapatába akarunk maradni.Amúgy a spanyol válogatott a spanyol utánpótlás sem a legmeggyőzöbb.Annyi maradt igazolunk ha kell ilyen fiatal tehetségeket aztán vagy bevállik vagy kolonc lesz 3 év múlva lepasszoljuk.Sajnos ez van.Arra a szintre értünk hogy a tehetségecske meg a majd beérik játékos ide kevés.
Akkor már hárman vagyunk ,ezen a szinten nincs erre idő ,de meg lehet nézni a többi hasonló kvalitású csapatot ,ők se építik be évről vére a fiataljaikat...
Egyébként meg azért nem annyira egyszerű a dolog ,hogy berakjuk a felnőtt keretbe játszik 2-3 évet aztán Xavi szint lesz ,egyszerűen ,ha nincs meg benne a plusz és ezt már látják most akkor minek adnák meg a lehetőséget ?
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.01.05. 11:43:50

visca el barca írta:
így-így :D

ezerszer inkább egy rabiot mint hogy tutujgassunk egy puigot akinek volt egy jó meccse egy 20. rangú csapat ellen és egyből megy az egekig magasztalás... itt eredmények kellenek, látjátok mi van, ha nincs minden évben tripla, akkor mindenki az edzőt akarja kirúgni :D
Xavit, Piquét vagy Busquetset nem kellett "tutujgatni", de amúgy sem erről van szó. Az pedig miért rontja az eredményeket, ha spanyol kiscsapatok ellen előnyben kapna játékperceket. Sőt, sokkal inkább rontja az esélyeket, ha egy Rakiticet vagy más stabil kezdőt annyit játszatnak hogy tavasszal, a sszezon lényegi részénél már járni sem tudnak. Arról pedig nincs szó, hogy csupán egy huszadrangú ( #-o ) csapat elleni meccsért fűzne bárki is hozzá joggal reményeket. Elég volt például már tavaly nézni a BL-ben.
De fordítsd meg a dolgot. Egy meccsen kapott 35 percet és maximálisan kihasználta, nem gyenge teljesítményt rakott le. Nyilván nem jelenti azt, hogy egyenes útja van a nagy csapathoz vagy hogy itt csinál karriert, de ha meg se kapja a lehetőséget akkor mit várunk!

Mondom ezt úgy, hogy nekem nincs bajom Rabiot-val és a csapat hasznára lehet, de így se rotálja EV a kp-t, Arthurnak is kellenének a játékpercek, a teljesítménye alapján megérdemli viszont ezzel ő is méginkább háttérbe szorul, Alenara meg keresztet vethetünk. Az pedig hogy kapásból kap egy 10 millás fizut, plusz egy 10 millás aláírási bónuszt mikor így is egekben vannak a fizetések vicc. Főleg azt tekintve, hogy neki is komoly érdeke, hogy elhozzuk, különben kitörné a seggét a lelátó.

Todibo szerintem jó ötlet, a francia cb-k híresen jók, plusz Abidalnak is jó szeme van hozzá. Viszont egy évig még szerintem maradhatna a Toulouse-ban, ott biztosan játszana, míg Spanyolországban vagy más csapatban közel sem biztos.
Egyedül amiatt sajnálom, hogy ezzel De Ligt teljesen kikerül a képből, pedig vele biztos lenne Piqué utódja.
Forca Barca!!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.01.05. 11:34:46

Én is veb-el vagyok évet óta ebben a témában.

Sokszor leírtam már, de aki olyan, hogy tényleg kell nekünk, az megkapja a lehetőséget, ha tényleg jó akkor megragad. Ha nem jó, akkor kihullik. Ennyi.
És nem azért mert mondjuk Vidal előtte van a sorban, hanem mert nem képes kiszorítani. (most ez egy random példa volt).
A lényeg, hogy aki értékes az megmarad, aki nem az nem.
El kell fogadni, hogy mostanában nem jött ki olyan az akadémiáról, aki megállná a helyét.
És nem olyan szinten, hogy hoz egy közepes teljesítményt, és belesimul a csapatba, a többiek elviszik a hátán, hanem mondjuk képes meghatározó lenni.

Jók voltak ezek a példák, akik után sírunk, sehol nincsenek ma.
Egyedül Tello az, aki mondjuk hozza magát, jó rendszerben focizik, és teljesítmény is van mögött. De kb ő az egyedüli.

Én nem értem azokat, akik ilyen Samper félék után könnyeznek, minek? majd ha olyan teljesítményt hoz valaki a fiatalok közül, akkor úgyis megkapja a lehetőségét, hogy él e vele, az rajta múlik.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2019.01.05. 11:12:42

visca el barca írta:
így-így :D

ezerszer inkább egy rabiot mint hogy tutujgassunk egy puigot akinek volt egy jó meccse egy 20. rangú csapat ellen és egyből megy az egekig magasztalás... itt eredmények kellenek, látjátok mi van, ha nincs minden évben tripla, akkor mindenki az edzőt akarja kirúgni :D
Szerintem Rabiot érkezése nem gátolja meg Puigot abban, hogy bizonyítson. Azt nem várhatja el egyik fiatal sem, hogy rendszeres játéklehetőséget kapjon, azzal az idővel kell élni, amit kapnak.
Busquets, Vidal, Rabiot, Alena, Arthur, és Puig, szerintem így fog kinézni jövőre a középpálya.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2019.01.05. 07:56:58

Feast4 írta:Sokan elfelejtjük itt amikor a saját nevelés után sírunk hogy voltak itt saját nevelések szép számmal.Bojan,Fontas,Cuenca,Bartra.Csak pár név ex has aki estembe jutott.Hol vannak ők?Ja tudom sajnos sehol.

Visca az egyetlen szinte aki osztja ezt a nézetemet de olyan szinten van a csapat olyan eredménykényszer van, hogy itt nincs idő arra várni hogy valaki beérik.20-21 évesen vagy vagy olyan világklasszis tehetség hogy a kezdő körül mozogsz vagy mész amerre látsz.Nem lesz idő mégegy Xavi,Iniesta,Busquets középpálya felnövését megvárni ha Európa top 5 csapatába akarunk maradni.Amúgy a spanyol válogatott a spanyol utánpótlás sem a legmeggyőzöbb.Annyi maradt igazolunk ha kell ilyen fiatal tehetségeket aztán vagy bevállik vagy kolonc lesz 3 év múlva lepasszoljuk.Sajnos ez van.Arra a szintre értünk hogy a tehetségecske meg a majd beérik játékos ide kevés.
így-így :D

ezerszer inkább egy rabiot mint hogy tutujgassunk egy puigot akinek volt egy jó meccse egy 20. rangú csapat ellen és egyből megy az egekig magasztalás... itt eredmények kellenek, látjátok mi van, ha nincs minden évben tripla, akkor mindenki az edzőt akarja kirúgni :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.01.05. 06:15:48

Egy fél év kiesés senkinek se tesz jót. De ha ez a megállapodás fix, akkor érkezése most nem okoz problémát és nyáron ki lehet ritkítani a középpályát úgy, hogy az újak beférjenek és a saját nevelésű legjobbak előtt se záruljon le a kapu. Ha vannak példák a felfelé lépésre, talán az egész utánpótlás reménykedőbbé és türelmesebbé válik. De ehhed jó edzők kellenek, akik meg tudják mondani, kinek érdemes a Barcara várni és kik mehetnek, ha jó ajánlatot kapnak.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2019.01.05. 02:31:56

Belehúztak az illetékesek ismét :) A franciáktól általában jól igazol a csapat, kíváncsi vagyok. =D>
"And my heart will leave you never."
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2019.01.04. 23:39:03

Sokan elfelejtjük itt amikor a saját nevelés után sírunk hogy voltak itt saját nevelések szép számmal.Bojan,Fontas,Cuenca,Bartra.Csak pár név ex has aki estembe jutott.Hol vannak ők?Ja tudom sajnos sehol.

Visca az egyetlen szinte aki osztja ezt a nézetemet de olyan szinten van a csapat olyan eredménykényszer van, hogy itt nincs idő arra várni hogy valaki beérik.20-21 évesen vagy vagy olyan világklasszis tehetség hogy a kezdő körül mozogsz vagy mész amerre látsz.Nem lesz idő mégegy Xavi,Iniesta,Busquets középpálya felnövését megvárni ha Európa top 5 csapatába akarunk maradni.Amúgy a spanyol válogatott a spanyol utánpótlás sem a legmeggyőzöbb.Annyi maradt igazolunk ha kell ilyen fiatal tehetségeket aztán vagy bevállik vagy kolonc lesz 3 év múlva lepasszoljuk.Sajnos ez van.Arra a szintre értünk hogy a tehetségecske meg a majd beérik játékos ide kevés.
Kép
Goikoechea
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2008.02.07. 10:17:47

2019.01.04. 20:29:04

MatyiG írta:Közülük egyedül Puigban látom azt, hogy hozni fogja azt a szintet, amit az elődjei. Todibót már láttad játszani, hogy ilyen véleményt alkotsz?
Nem láttam csak a neten összevágott videókat. Ilyen pár perces videókat sok tehetséges gyerekről össze lehet rakni. Biztos, hogy ügyes gyerekről van szó, nem ez a probléma. Az a baj, hogy egy 19 éves új bárkinek kikiáltott gyerekben több bizalom van a vezetőség részéről, mint egy saját nevelésben, vagy egy huszon pár éves ligában játszó honfitársban. Igen ingyen lenne, meg lehet próbálni. Úgy néz ki Piqueben, Albában, Fabregasban, Bellerinben, Grimaldoban.... sem sokat láttak, vagy a fiatalok nem láttak sok esélyt a nagycsapatba kerülésbe. Jó a kommunikáció a fiatalok felé.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.01.04. 19:56:37

Rakitic, Vidal és Arthur is előtte lenne a sorban, itt sem játszana sokkal többet szerintem. Nyáron feltehetőleg az előbbi kettőből legalább egy távozik, és lesz helye, bár én továbbra sem támogatom a leigazolását.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.01.04. 19:36:38

Stalkyard írta:Adrien Rabiot to Barcelona is a done deal, Agreement reached for €10M/year salary, he’ll leave PSG as a free agent on next June. [Gianluca Di Marzio]

Nem tudom mennyire hiteles. Annyira nem rajongok a srácért, de ingyen johet. A fizuja is rendben van, feltéve hogy bruttó. Mondjuk akkor innentől egy fel szezonon át malmozik a lelátón, az nem a legjobb.
Azért az szép lesz, ha fél évet lelátózik és utána jön csak. Nem elég hogy a meccsekhez is vissza kell szoknia, de még beilleszkednie is be kell a Barcába.
Nem ért meg nekünk pármilliót(5m-t emlegettek) az hogy most télen hozzuk, pláne úgy hogy már a BL-ben is játszhatna?
Szerintem már az is nagy érvágás lenne a PSG-nek, hogy 5m-ért el kell engedniük, persze az tény hogy még szebben fog mutatni az, ha egy eddigi kezdőjátékos ingyen átigazol a PSG-től hozzánk.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.01.04. 18:59:20

Adrien Rabiot to Barcelona is a done deal, Agreement reached for €10M/year salary, he’ll leave PSG as a free agent on next June. [Gianluca Di Marzio]

Nem tudom mennyire hiteles. Annyira nem rajongok a srácért, de ingyen johet. A fizuja is rendben van, feltéve hogy bruttó. Mondjuk akkor innentől egy fel szezonon át malmozik a lelátón, az nem a legjobb.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.01.04. 18:31:55

Én se láttam még a srácot ,de elég jókat írnak róla ,az új Varanenak tartják Franciaországban.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2019.01.04. 17:42:22

Goikoechea írta:Sajnos nem hiszem el, hogy Todibo szintű játékost nem tud egy barca akadémia kinevelni. Mi hiányzik a saját nevelésű katalán, spanyol fiatalokból? De Ligt leigazolása azért lenne kézenfekvő, mert ilyen idős korára csapata, válogatottja csapatkapitánya, nem kevés nemzetközi rutinnal. Vajon miért nem lehet hasonló tehetségeket spanyol honban keresni, mint ez a Todibo fiú? Abidal hazai fronton keresgéljen, sajnos francia túlsúly lesz a pályán, főleg, ha előre Munir helyett is egy gall ígéret érkezik. Természetesen Rabiot is kéne (az ő játékát amúgy kedvelem). A Barca fiataljai meg jogosan húznak el külföldre. Mire Rakitic kiöregszik a kezdőből átvehetné a helyét a kis Puig. Miranda Albáét, Chumi Piqueét, Oriol Sergioét.
Nem nézek B meccset, de látatlanban azt mondom, hogy fizikálisan kevesek a fiatal védőjeink. Gyors, magas, jól fejel, nagyjából ezek jellemzik ezeket a francia fiatalokat. Labdabiztosságot meg majd megtanulják, vagyis én arra tippelek, hogy nálunk így gondolkoznak :mrgreen:
A sok francia játékos meg csak jól jöhet nekünk, ha tényleg Dembelével képzeljük a jövőt, hozzuk neki a cimbiket :lol:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.01.04. 17:40:46

Közülük egyedül Puigban látom azt, hogy hozni fogja azt a szintet, amit az elődjei. Todibót már láttad játszani, hogy ilyen véleményt alkotsz?
Goikoechea
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2008.02.07. 10:17:47

2019.01.04. 16:58:03

Sajnos nem hiszem el, hogy Todibo szintű játékost nem tud egy barca akadémia kinevelni. Mi hiányzik a saját nevelésű katalán, spanyol fiatalokból? De Ligt leigazolása azért lenne kézenfekvő, mert ilyen idős korára csapata, válogatottja csapatkapitánya, nem kevés nemzetközi rutinnal. Vajon miért nem lehet hasonló tehetségeket spanyol honban keresni, mint ez a Todibo fiú? Abidal hazai fronton keresgéljen, sajnos francia túlsúly lesz a pályán, főleg, ha előre Munir helyett is egy gall ígéret érkezik. Természetesen Rabiot is kéne (az ő játékát amúgy kedvelem). A Barca fiataljai meg jogosan húznak el külföldre. Mire Rakitic kiöregszik a kezdőből átvehetné a helyét a kis Puig. Miranda Albáét, Chumi Piqueét, Oriol Sergioét.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2019.01.04. 12:05:18

Stalkyard írta:Barça has received €42M from Guangzhou Evergrande for the transfer of Paulinho on 2nd January rather than the €50M initially agreed. Barcelona believe that the €8M deducted were of the player's salary. [RAC1]

:lol: :lol: :lol:
Tiszta üzlet volt... :D
Válasz küldése