Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2019.01.07. 16:14:26

Elnézést kérek az inkompetenciámért, de valaki magyarázza meg nekem, hogy egy Rabbiot miért is lenne jó igazolás?
A jelenlegi középpályásaink:
-Rakitic
-Busquets
-Vidal
-Arthur
-Alena
-Rafinha
-Denis
-Dembelé
-Coutinho(jó ők ketten támadók is)
Ez még akkor is minimum 7-8 játékos( nem számítva a kicsiket a béből) még akkor is ha Denistől megszabadulunk....
Vagy most játszunk PSG-t, hogy azért vesszük meg, nehogy más igazolja le?
Szóval értem én a tartalékolást a rotációhoz, ami amugy nincs is jelenleg. De azt hiszem én leszek az egyik aki beáll a : kicsit tultolja Abidal a francia legénykéket, sorba....
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.01.07. 15:40:24

MatyiG írta:Nyilván Piqué lesz a cserecsatár Suárez pótlásaként. #-o
Piqué, ha ba védelemben bakizott és szöglet után felmegy fejelni, szívesen felejti ott magát center pozícióban és ott nem is ügyetlen. Ezt bármikor "hivatalossá" is lehet tenni - pláne, ha tele leszünk középső védőkkel.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.01.07. 15:09:19

Munir 147 percét a bajnokságban azért nagy nehezen csak tudjuk majd pótolni :D Amúgy ,ha Suarez nem játszik úgyis Messi megy be középre.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.01.07. 14:50:30

Chino írta:
Ez is majdnem vetekszik Piquével. Ugyan nem követtem folyamatosan a pályafutását, de Malcom tipikus szélső, esetleg tkp. Ne gondolkozzunk már ilyen dolgokban, mert semmi értelme.
Nem magamtól találtam ki, valamelyik átigazolását bejelentő cikkben olvastam anno, illetve a transfermarkt szerint is tud "second striker"-t játszani, szerintem fél évig elboldogulna, ha Munir dobbant a télen (márpedig ha pénzt akarunk belőle látni, akkor arra most van az utolsó lehetőség) és Lajost pihentetné az öreg 1-2 meccsre.
Mást a jelenlegi keretből nem tudok abban a pozícióban elképzelni, talán Messit, de őt vétek lenne oda rakni.

De természetesen egyetértek, hogy kell keresni Lajos utódját. Malcomot is csak vészmegoldásként képzelném el, mert szerintem még ő a legalkalmasabb erre a jelenlegi keretben.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.01.07. 14:26:45

davi10 írta:
Szerintem Cilessen jöjjön Lajos helyére. Ha meg akarjuk tartani, akkor muszáj neki is játékperceket adni.

Viccet félretéve, ha jól tudom Malcom tud középcsatárt játszani (legalább annyira, mint Munir), ezzel az opcióval mindenki jól járna.
Ez is majdnem vetekszik Piquével. Ugyan nem követtem folyamatosan a pályafutását, de Malcom tipikus szélső, esetleg tkp. Ne gondolkozzunk már ilyen dolgokban, mert semmi értelme.
Ha lelép Munir mindenképp hozni kell valakit helyette, mert az utánpótlásban sem Mujica sem Ruiz nem üti meg a szintet. Jövőre pedig lassan el kellene gondolkozni Suarez pótlásán is. Ez pedig legalább olyan necces, mint a bh-kérdés. Ironikus, hogy korábban folyamatosan a centereket dobáltuk a szélre, most pedig egy valamirevaló játékost nem lehet szerezni.

Kíváncsi leszek, hogy ha Valverde lép nyáron milyen változások, esetleg igazolások lesznek. Az hogy Cou padozik vagy ha éppen játszik akkor is ki van tolva a balosra nem tudom meddig fenntartható. Nehezen hiszem el, hogy Ini távozásával rekordösszegű igazolásként arra a posztra szánták.
Forca Barca!!!!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.01.07. 14:02:48

Samper írta:ha Lajos nem játszik, helyére előre jöhet Piqué.
Szerintem Cilessen jöjjön Lajos helyére. Ha meg akarjuk tartani, akkor muszáj neki is játékperceket adni.

Viccet félretéve, ha jól tudom Malcom tud középcsatárt játszani (legalább annyira, mint Munir), ezzel az opcióval mindenki jól járna.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.01.07. 12:37:28

Samper írta:ha Lajos nem játszik, helyére előre jöhet Piqué.
Ez hatalmas. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.01.07. 12:15:19

Nyilván Piqué lesz a cserecsatár Suárez pótlásaként. #-o
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.01.07. 09:36:47

Ha Rabiot és Todibo januárban jönne Munir és DS helyére, akkor reálisabban tudnánk megítélni, hogy nyáron kikre és mennyire van szükségünk. Munir perceit tavasszal Malcom kapná és ha Lajos nem játszik, helyére előre jöhet Piqué.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.01.06. 14:30:51

MichaaBee írta:Szerintem nem szükségszerű, hogy akkor leültetik. A PSG megteheti Rabiot-val, mert úgy el vannak engedve pénzzel és játékosokkal, hogy nem fogják megérezni a hiányát, főleg nem a Ligue 1-ben... Viszont szerintem általánosságban nem jellemző, hogy nyáron biztosan távozó játékosokat kategorikusan jegeljenek.
Felhozták a B-csapatukból még ifis szerződéssel, játszott kb. 10 meccset, ahol jó volt állítólag. Ezt követően elétolták a profi szerződést, de állítólag elég kicsi fizuval. A srác nem írta alá, inkább elkezdett más klubok felé kacsintgatni, és vice versa. Azóta visszatették a B-csapatba "büntiből", mivel az edzőjük csak olyan játékosokkal akar dolgozni, akik 100%-ban elkötelezettek a csapat iránt. Hogy ezután mi lesz, azt nem tudni még, de a Toulousenál maximum a B-ben fog így továbbra is játszani, hacsak nem száműzik még onnan is a közben hivatalossá váló átigazolása miatt.

A Rabiot és Pulisic helyzetében pedig vannak alapvető különbségek. A Dortmund eladóklub, a PSG nem az.

Ami Rabiot-t illeti, a PSG hosszabbítani akart vele, ő nem akart. Ezért padra vágták, hogy éreztessék vele a döntése súlyát. Egyébként megtartották volna, hiszen rajta kívül egy darab jó középpályásuk van. Jelenleg valami Draxler-Marquinhos-Verratti "középpályával" bohóckodnak (A L1-ben persze még az is simán elég lehet, a BL-ben top ellenfél ellen viszont azért majd kíváncsi leszek rájuk).

A Dortmund viszont eladja azt, akiért jó pénzt kap. Pulisic hoz nekik rendesen, így a Dortmund nem durcizik, kaszálnak sokat a srácon (mint tavaly Dembélé-n), a klub és a játékos között teljes az összhang Pulisic jövőjét illetően. Emiatt padozással büntetni butaság lenne. Én legalábbis így látom.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2019.01.06. 14:01:22

Cestus írta:
Grimaldo írta:Inkább maradjon a Toulouseban és játszon stabilan és majd nyáron csatlakozik.
De nem fogják játszatni, ha most bemutat a nevelőklubjának. A megoldás a téli leigazolás és egy kölcsön lehet más klubba.
Szerintem nem szükségszerű, hogy akkor leültetik. A PSG megteheti Rabiot-val, mert úgy el vannak engedve pénzzel és játékosokkal, hogy nem fogják megérezni a hiányát, főleg nem a Ligue 1-ben... Viszont szerintem általánosságban nem jellemző, hogy nyáron biztosan távozó játékosokat kategorikusan jegeljenek. A Toulouse nem teheti meg, hogy egy kiemelkedő játékosát nélkülözi, illetve valószínűleg nem is akarnák a saját nevelésű 19 éves játékosuk karrierjét kettétörni. Pl Pulisic is aláírt már a Chelsea-hez, de nem fogja emiatt a Dortmund a lelátóra száműzni.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.01.06. 13:11:28

Grimaldo írta:Inkább maradjon a Toulouseban és játszon stabilan és majd nyáron csatlakozik.
De nem fogják játszatni, ha most bemutat a nevelőklubjának. A megoldás a téli leigazolás és egy kölcsön lehet más klubba.

Ami a jövő középpályáját illeti, olyan hírek vannak, hogy Rakiticset eladnánk majd nyáron. Mivel már tavaly nyáron is kacsingatott elfele, könnyen lehet, hogy mindkét félnek ez lenne a legjobb megoldás. A horvát szerintem jelenleg komplettebb és jobb játékos Rabiot-nál, a Busquets-cel való összeszokottságáról nem is beszélve.
Viszont 30 felettiek mindketten, és lassulnak csúnyán. Lehet bennük még jó pár jó év így is, ahogy LG írta. Viszont korántsem biztos, hogy együtt. A közös játékuk egyre inkább egy öregfiú-meccs lötyögésére fog hasonlítani, amit a komoly ellenfelek szépen büntetnek majd. Szerintem emiatt egymással egyre kevésbé lesznek kompatibilisek, és a klub nyilván Busquets-t választja a kettejük közül, aki második csk és klublegenda. Hozzá pedig jobban fog illeni a jövőben egy gyors futógép, mint Rabiot, aki elfedheti a gyengeségeit, ha beválik.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.01.06. 12:54:27

Rabiot jó lenne ,ha jönne ,de Todibot nem sok értelme van most elhozni mivel már leigazoltuk Murillot. Inkább maradjon a Toulouseban és játszon stabilan és majd nyáron csatlakozik.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.01.06. 09:44:33

Samper írta:Amennyire előre vivő lehetneTodebo és Rabiot januári igazolása (persze, ha megkapják a bizonyítási lehetőséget is), annál kétségesebb dolog őket nyáron leigazolni.
A hírek szerint nem kizárt, hogy januárban jönnek. Azért ez nem csak tőlünk függ, hanem az eladó kluboktól is.

Denist vinné amúgy az Arsenal, már a szokásos katalán lapokon túl az angoloknál is írnak erről komoly források (pl. The Guardian). 20 millió fontos árcédulát emlegetnek, amelyet természetesen az Arsenal nem tudna kifizetni télen FFP-gondok miatt, úgyhogy egy téli kölcsönbeadást próbálunk lezsírozni velük kötelező nyári vásárlási opcióval.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.01.06. 03:42:09

Amennyire előre vivő lehetneTodebo és Rabiot januári igazolása (persze, ha megkapják a bizonyítási lehetőséget is), annál kétségesebb dolog őket nyáron leigazolni. Az ő januári érkezésük lehetővé tenné, hogy kiderüljön: bizonyos "nagy halalra" nincs is szükség, másokra meg nagyonis. Ez ésszerűbbé tehetné a nyári költekezést - ha lesz ilyen.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21160
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.01.05. 17:23:17

hajnesz írta:
LG írta: De kiszórjuk őket, de hozunk helyettük másokat, akkor ugyanott tartanak a fiatalok, vagy még rosszabb lesz a helyzetük.
Szerintem az evidens, hogy a nyáron távozik Rakitic és/vagy Vidal, ezért jött Rabiot. Rafinha és Denis helyét meg átveheti Puig és Alena, vagy ha valakivel nincsenek megelégedve akkor az aktuális csillag a B-ből.
Eléggé sajnálnám, ha tényleg így lenne, én még Vidalban és Rakiticben is látok jó éveket.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2019.01.05. 17:04:06

LG írta: De kiszórjuk őket, de hozunk helyettük másokat, akkor ugyanott tartanak a fiatalok, vagy még rosszabb lesz a helyzetük.
Szerintem az evidens, hogy a nyáron távozik Rakitic és/vagy Vidal, ezért jött Rabiot. Rafinha és Denis helyét meg átveheti Puig és Alena, vagy ha valakivel nincsenek megelégedve akkor az aktuális csillag a B-ből.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.01.05. 15:52:57

LG írta: Ez túlzásnak érzem. Alena, Rafinha, Denis, de akár Puig is bőven jó cserének.
Rafinha és Denis boven jó igen. Előbbi most sérült meg rövid időn belül másodszor komolyabban, utóbbi meg a keretbe is alig kerül EV-nél. :D :D :D Ilyenkor azért kicsit nézzétek már azt is, mi történik a valóságban, ne csak azt, hogy papíron ki lenne jó meg ki nem.

Alena és Puig meg pontosan annyi lehetőséget fog kapni jövőre is, mint a többi saját nevelés. Másodperceket.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21160
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.01.05. 15:12:04

hajnesz írta:
LG írta: Ez túlzásnak érzem. Alena, Rafinha, Denis, de akár Puig is bőven jó cserének. 5-6. stb. számú középpályásoknak más csapatban sincsenek erősebb emberek, max rövidtávon, mert hosszútávon valaki megunja a kevés lehetőséget. LE-nél az utolsó szezonjában az egyik legnagyobb problémát pont abban láttam, hogy túl sok kp. volt, ő meg mindenkit játszatni akart, és a vége az lett, hogy senki sem volt formában közülük. Kell az állandóság.
Szerintem pont a fiatalok miatt kellene kiszórni a Rafinha, Denis féle játékosokat. Alena és Puig riválisa egyelőre nem Busquets vagy Rakitic, hanem pont az ilyen perememberek, akiket nem küldünk el. Minden fiatalnak kellene adni max 2-3 évet a bizonyításra, ha láthatóan nem lesz kezdő szint, akkor kölcsönadni- eladni egy másik csapatnak, ezáltal lenne hely az újabb fiataloknak a bizonyításra. Pl 99%-ban ki lehet jelenteni, hogy Rafinha sosem lesz nálunk kezdő szint, viszont azok a félidők- 30 percek jól jönnének az új generációknak,
De kiszórjuk őket, de hozunk helyettük másokat, akkor ugyanott tartanak a fiatalok, vagy még rosszabb lesz a helyzetük.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2019.01.05. 14:34:57

LG írta: Ez túlzásnak érzem. Alena, Rafinha, Denis, de akár Puig is bőven jó cserének. 5-6. stb. számú középpályásoknak más csapatban sincsenek erősebb emberek, max rövidtávon, mert hosszútávon valaki megunja a kevés lehetőséget. LE-nél az utolsó szezonjában az egyik legnagyobb problémát pont abban láttam, hogy túl sok kp. volt, ő meg mindenkit játszatni akart, és a vége az lett, hogy senki sem volt formában közülük. Kell az állandóság.
Szerintem pont a fiatalok miatt kellene kiszórni a Rafinha, Denis féle játékosokat. Alena és Puig riválisa egyelőre nem Busquets vagy Rakitic, hanem pont az ilyen perememberek, akiket nem küldünk el. Minden fiatalnak kellene adni max 2-3 évet a bizonyításra, ha láthatóan nem lesz kezdő szint, akkor kölcsönadni- eladni egy másik csapatnak, ezáltal lenne hely az újabb fiataloknak a bizonyításra. Pl 99%-ban ki lehet jelenteni, hogy Rafinha sosem lesz nálunk kezdő szint, viszont azok a félidők- 30 percek jól jönnének az új generációknak,
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21160
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.01.05. 13:45:32

Stalkyard írta:Szám szerint lehet, hogy sokan vagyunk a kp-ra, de ki sz aki ér is valamit? Busi, Vidal, Rakitic, Arthur. Ez kőkemény 4 ember 3 posztra. Alena talán stabil csere lehet, Rafinha és Denis hasznalhatatlanok/távozók. Puig meg jövőre talán elkezdhet feljarni az első csapatba, de sok lehetőséget nem fog kapni EV-t ismerve (ahogy egyébként Alena sem).

Arról nem beszélve, hogy a jelenlegi kezdő mind 30 feletti. Boven van miért igazolni a kp-ra, simán elférne akar a Rabiot-De Jong kettős egyszerre is.
Ez túlzásnak érzem. Alena, Rafinha, Denis, de akár Puig is bőven jó cserének. 5-6. stb. számú középpályásoknak más csapatban sincsenek erősebb emberek, max rövidtávon, mert hosszútávon valaki megunja a kevés lehetőséget. LE-nél az utolsó szezonjában az egyik legnagyobb problémát pont abban láttam, hogy túl sok kp. volt, ő meg mindenkit játszatni akart, és a vége az lett, hogy senki sem volt formában közülük. Kell az állandóság.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3302
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.01.05. 13:26:46

Puignek rohadtul nem egy jó meccse volt. És tutujgatni sem kell. Érdekes módon André Gomes-t is elbírta a csapat,hozzá képest meg a srác az új Xavi,Iniesta bárki. Ha a két ballábas képes volt itt 40 meccsre,nem hiszem hogy azért nem nyernénk jövőre bármit,mert 5. kp-nak felhozzuk,aztán kapna 10 bajnokit meg pár kupa meccset . De ugye van pénz ,szórni kell a kp-ra. Balhátvédből és csatárból is jól állunk :D Jövőre mehet a Rakitic,Busquets, Arthur/Coutinho/Rabiot/ Vidal/ Samper/ Denis Suarez /Alena sor. Fő a sok variációs lehetőség.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.01.05. 12:51:21

Szám szerint lehet, hogy sokan vagyunk a kp-ra, de ki sz aki ér is valamit? Busi, Vidal, Rakitic, Arthur. Ez kőkemény 4 ember 3 posztra. Alena talán stabil csere lehet, Rafinha és Denis hasznalhatatlanok/távozók. Puig meg jövőre talán elkezdhet feljarni az első csapatba, de sok lehetőséget nem fog kapni EV-t ismerve (ahogy egyébként Alena sem).

Arról nem beszélve, hogy a jelenlegi kezdő mind 30 feletti. Boven van miért igazolni a kp-ra, simán elférne akar a Rabiot-De Jong kettős egyszerre is.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.01.05. 12:08:44

Eddig is érzékelhető volt, hogy Abidal-lal simábban és okosabban igazolunk, de ha sikerül a 2 franciát ingyen elhozni, (+10 misi Rabiot zsebébe), akkor az akár egy komoly üzenet is lehet az átigazolási piacra, hogy mostmár nem teljesen dilettánsak végzik nálunk az igazolásokat.

Rabiot-tal bizakodó vagyok, csak ugye sokan vagyunk KP-ra, ezt már kitárgyaltuk. A fél év kihagyást meg remélem valahogy kiokoskodják, vagy beadja a PSG a derekát, vagy elengedik és edzhet nálunk.
Todibo-t még nem láttam játszani, de ahogy olvasom sokan vadásztak rá, ingyen nem bukhatunk rajta nagyot.

Ha ilyen olcsón megússzuk a telet, akkor nem szeretnék nyáron olyan híreket olvasni, hogy nincs lé a De Jong - De Ligt duóra.

A fiatalok beépítését pedig lehet ésszel is csinálni. Nem kell egyből 11 tinédzserrel kiállni, de ha hétközben fontos BL meccsünk van, és vezetjük a bajnokságot, ahol utolsók vagyunk, akkor nem kell a gálakezdőt felküldeni.
Szerencsére ezt ahogy látom Valverde is belátta, és legalább a Tottenham ellen merte pihentetni pl. Alba-t.
Emellett bízom abba, hogy Abidal alatt az elpasszolások is jobban mennek majd. Amellett, hogy rendes pénzt kapunk a játékosainkért, sikerül olyan helyre kölcsönadni a fiatalokat, ahonnan úgy jönnek vissza, hogy hasznára tudnak lenni a csapatnak, mert ugye az utóbbi időben ez nem nagyon fordult elő.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.01.05. 11:45:16

Feast4 írta:Sokan elfelejtjük itt amikor a saját nevelés után sírunk hogy voltak itt saját nevelések szép számmal.Bojan,Fontas,Cuenca,Bartra.Csak pár név ex has aki estembe jutott.Hol vannak ők?Ja tudom sajnos sehol.

Visca az egyetlen szinte aki osztja ezt a nézetemet de olyan szinten van a csapat olyan eredménykényszer van, hogy itt nincs idő arra várni hogy valaki beérik.20-21 évesen vagy vagy olyan világklasszis tehetség hogy a kezdő körül mozogsz vagy mész amerre látsz.Nem lesz idő mégegy Xavi,Iniesta,Busquets középpálya felnövését megvárni ha Európa top 5 csapatába akarunk maradni.Amúgy a spanyol válogatott a spanyol utánpótlás sem a legmeggyőzöbb.Annyi maradt igazolunk ha kell ilyen fiatal tehetségeket aztán vagy bevállik vagy kolonc lesz 3 év múlva lepasszoljuk.Sajnos ez van.Arra a szintre értünk hogy a tehetségecske meg a majd beérik játékos ide kevés.
Akkor már hárman vagyunk ,ezen a szinten nincs erre idő ,de meg lehet nézni a többi hasonló kvalitású csapatot ,ők se építik be évről vére a fiataljaikat...
Egyébként meg azért nem annyira egyszerű a dolog ,hogy berakjuk a felnőtt keretbe játszik 2-3 évet aztán Xavi szint lesz ,egyszerűen ,ha nincs meg benne a plusz és ezt már látják most akkor minek adnák meg a lehetőséget ?
Válasz küldése