Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2019.06.07. 19:06:09

Ronal.10 írta:Kitudja milyen ott a szakmai stáb a PSG-nél, nem megfelelő edzések is okozhatnak minden belépő után sérülést. Volt nálunk is sérülés hullám, elővették a barca stábot hogy ez mi, vagy hülyeséget írok?
Alapjában véve egyáltalán nem hülyeség. Nálunk is megszaladtak szerintem az izomsérülések, amióta EV és a stábja ténykedik. (bár nem néztem utána, de nekem soknak tűnik az utóbbi 2 évben)

Viszont, ha valakinek keresztbe áll a bokája egy belépő után (legutóbbi Neymar sérülés) ott teljesen mindegy, hogy mennyire végeznek jó munkát az edzéseken és hogy milyen az orvosi stáb.
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2019.06.07. 10:44:41

Kitudja milyen ott a szakmai stáb a PSG-nél, nem megfelelő edzések is okozhatnak minden belépő után sérülést. Volt nálunk is sérülés hullám, elővették a barca stábot hogy ez mi, vagy hülyeséget írok?
Rabiot
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2019.05.25. 09:37:00

2019.06.06. 20:47:39

MesQueUnClub írta:Abból ítélve hogy hogy nézett ki a lába meg hogyan ment le sírva a pályáról a sérülése nem "elterelés" egyébként ez a Ney psg féle transzfer ez az eddigiek alapján a háromból egyik félnek sem érte meg... mindenki bukott rajta
Legtöbbet Neymar bukhatja, mert egyre többször megsérül. Lassan már rokkant nyugdíjas is lehet.
Elgondolkoztató a vissza vásárlása a sérülékenysége miatt. Közel állt hozzám, mezem is van Neymáros, de tönkre tette a lelkem.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.06.06. 11:54:35

Abból ítélve hogy hogy nézett ki a lába meg hogyan ment le sírva a pályáról a sérülése nem "elterelés" egyébként ez a Ney psg féle transzfer ez az eddigiek alapján a háromból egyik félnek sem érte meg... mindenki bukott rajta
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2019.06.06. 08:55:47

Neymar saga.... Figyelem! kockázatok és mellékhatások tekintetében, ne olvassa el!
A következő conspiracy-t futtatam le:
  • 1, A PSG 'kilép' mögüle és eladja a nyáron(sokba került neki idén) ráadásul ha jól tudom 3 UEFA és 3 Ligue 1 mérközésen sem léphet az új évadban pályára.
    2, Megint megsérült Katarban. Kihagyja a Copa-t állítólag. (mondjuk ez csak lehet egy kis mézes mázos elterelés a hétfőn sorra kerülő bírósági tárgyalás miatt).
    3, Tite elvette a CSK szallagot tőle
    4, Szóval, ha úgy gondolják Barto-ék, hogy nagyon kell, akkor most van rá lehetőség, hogy alkudozzanak érte, a Messi majd 'megneveli' vonalon elindulván...
    5, Mondjuk enegem érdekelne az a srác( Weverton Guilherme), akit azért zavartak el a Selecao edzéséről haza, mert igen csúnyán bebőrözte a csodagyereket :D :D (jobb szélső)
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2019.05.13. 08:59:58

A képességei vitathatatlanok, de amit leművelt a távozása előtt, az nagyon ocsmány volt. Beleértve hogy nekiment Semedonak az egyik utolsó edzésen. Albàval is volt előtte osszetűzese. Azonkívül mióta elment minden tavasza egy nagy nulla kb. Nekem nem hiányzik, pedig nagy kedvencem volt.
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.13. 08:52:02

Én a vezetőség helyében megpróbálnék tárgyalni a PSG-vel, a jelenlegi állapotok alapján talán lehetne rá reális esély.

Van egy Coutinhonk, aki esetleg érdekelhetné a PSG-t.
Alapból szó sem kéne hogy essen Neymar visszahozatalának, de sokkal inkább adjunk ki érte 180-at, mint Griezmannért 120-at, aki ugyanúgy szembeköpte a klubot tavaly.

De erre aligha látok esélyt, a vezetőség nagyon büszkén veri a mellét, hogy szó sem lehet a visszahozataláról, mert elárulta a klubot, de Griezmannt meg milyen büszkén fogják bemutatni, miután halálra szivatta őket a tavaly, már előre látom. #-o
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.13. 07:08:55

Perga! Csak egy rossz döntést! De az épp elég volt neki is, nekünk is! :-)
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Ronaldinho0408
Jugador del Barça
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:16:37
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.12. 23:32:04

https://m.youtube.com/watch?v=UP7YY81hC9w" target="_blank

Sose voltam hatalmas Neymar fan, de belefutottam ebbe a videoba a minap, fajt vegig nezni. Egyreszt arra a Neymarra aki nalunk jatszott, nehez barmi rosszat mondani. Kellokeppen alazatos volt a jatek es a csapat fele es olyan dolgokat csinalt amikre oszinten szolva szerintem csak o kepes a mai mezonybol. Mas mint Messi, egy fokkal kevesbe hatekony, de azert hatekony volt o is. Az oncelusagarol meg annyit, mar ha kicsit is az volt, hogy barcsak lenne egy ennyire oncelu jatekos a mostani csapatban is, aki mer egyedul megcsinalni dolgokat Messin kivul.
Kepessegei alapjan szorosan Messi mogott/mellett van szerintem, annyival komplexebb, jobb jatekos, mint egy Mbappe peldaul, hogy el sem tudom mondani.
Sajnalom, hogy ilyen iranyt vett a karrierje, a leheto legrosszabb helyre igazolt a fejlodese szempontjabol es a serulesekkel sincs szerencseje. Nagyon nagy kar erte, nincs a láthatáron szerintem hasonlo kaliber jelenleg.
Avatar
perga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2018.03.04. 20:02:24

2019.04.29. 16:53:07

Cestus írta:Ő sajnálja szerintem a legjobban, hogy lelépett innen.
Neymar egy hatalmas futballista, talán Messi után a legnagyobb, de ott a Messi után!

Teljesen megértem hogy lépett, viszont a lehető legrosszabbat lépte.
Aszem 27 éves, a szerződése ha jól tudom még két év... Kivásárolják kb esélytelen, tehát lesz min...29 éves amikor lépni tud. marad 2-3 jó éve talán kicsivel több és megint elszaladt egy őstehetség mert rosszkor volt rossz helyen!

Vagyis, inkább azt mondanám: rossz döntéseket hozott, így helyesebb!
"Mondanám hogy igyunk rá, de nem. Döglött lóba nem rúgunk Bale!"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.04.29. 16:31:50

Ő sajnálja szerintem a legjobban, hogy lelépett innen.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
perga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2018.03.04. 20:02:24

2019.04.28. 21:31:32

MessiNeymarSuarez írta:perga:
Pontosan. És azt se felejtsük el, hogy a PSG-ből hiányoznak a nagylegendák.
Itt például itt volt Xavi, aki úgy helyre tette bármikor Neymart(jól meg is pofozta :lol: ), és voltak olyan játékosok akik bőven feljebb voltak a ranglétrán, és tudta a gyerek hogy hol a helye.
Igen, ezt kihagytam a mondandómból, köszönöm hogy kiegészítetted:)

Azt gondolom, itt a lényeget kell látni és nem feltétlen egy embert elítélni mert fiatal és nagyravágyó, a közeg az ami nem stimmel.

Nem lehet azt megengedni, bármi pénz sem számít, nincsen versenyhelyzet , bárhol , bármilyen gazdaságban ez a véget jelenti, ma a sport is egy gazdaság valahol.... és persze sok-sok korrekt ember akik nem lépnek át határokat, főleg nem sorozatosan.

Az hogy egy ilyen közegben valaki elbillen, talán megbocsájtható bűn, talán csak lépni kellene.
Lépni kellene neki és lépni a futball világnak hogy ez ne forduljon elő újra.

Azt gondolom nagyok a bajok minden téren és nem véletlen nem csak a foci veszített sokat (kézilabda) PSG.

Határokat kell szabni ami nem egyszerű, de kell hogy hol van "ÁLLJ!"

"Az UEFA szerint a szabályozás célja, hogy "megvédje az európai klubfutball hosszú távú fenntarthatóságát és hitelességét, fegyelmet és racionalitást vezessen be az egyesületek pénzügyeibe, és csökkentese az átigazolási díjakat, illetve a játékosok fizetését"

Itt valami nagyon nem stimmel, nem csak a PSG vannak gondok, más egyesület meg kijelenti: akár 1 milliárd eurot sem sajnálok:)

Ha van ekkora bevételed, talán még rendben is lenne,de ne már és akkor hol van az 1000 szer leírt fair play szabályzat!!!
"Mondanám hogy igyunk rá, de nem. Döglött lóba nem rúgunk Bale!"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.28. 21:06:19

perga:

Pontosan. És azt se felejtsük el, hogy a PSG-ből hiányoznak a nagylegendák.
Itt például itt volt Xavi, aki úgy helyre tette bármikor Neymart(jól meg is pofozta :lol: ), és voltak olyan játékosok akik bőven feljebb voltak a ranglétrán, és tudta a gyerek hogy hol a helye.

Míg Mbappé bemegy az öltözőbe, ki az akire annyira felnézhetne? Maximum az első szezonját ott töltő Buffonra, azon kívül meg ő a kiskirály(a brazil hordával karöltve), és azt csinál amit akar.
Próbálná meg ezt a Barca öltözőjében, még úgy is hogy most már nincs Xavi-Iniesta.

20 éves még csak, de már itt tart fejben, nem lennék annyira meglepődött, ha idővel nem tudna azzá válni, amivé a tehetsége alapján lehetne.
2 éve amikor berobbant, tette a dolgát, és megmutatta a tehetségét, most meg már egy arrogáns izé lett, és látszik is rajta, meg a teljesítményén is, Lajost is szidjuk, de amiket kihagyott a Mu ellen is..
Avatar
perga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2018.03.04. 20:02:24

2019.04.28. 20:28:56

hau30 írta: Megnéztem én is most az összefoglalót. Neymar sem önbizalomhiányos, de a francia kiscsávónak akkora arca lett, hogy Ney mellette egy visszafogott, alázatos játékosnak tűnik. Mennyi idős is? 20? Soha nem fogja bejárni az utat, amit sokan beszélnek róla. Soha sem láttam CR-től, vagy Messi-től, hogy frusztráltságból súlyos sérülést akart okozni. Na jó Leo kiütötte Vanczákot! :-) Semelyik primadonnában nincs meg az a becsvágy, mint Cr-ben és közük sincs Messi tehetségéhez, vagy játékszeretetéhez. Rendkívüli képességeik vannak, de fejben nagyon gyengék.
Tökéletesen megfogalmaztad!

Hihetetlen arca lett a srácnak, a gesztusain látni, lenéz mindenkit maga körül, nagyon rossz irányban halad pedig igazi kis kincs a tehetség alapján, de mint tudjuk, ez a legtöbbször kevés.
Talán a legnagyobb probléma, a PSG hez került, sokan, sokszor leírták már, én is azt gondolom igaz: ezek a milliárdos magán-csapatok mindenkinek ártanak!

Nincs továbblépési lehetőséged, soha nem ad el ha nem akar, semmilyen pénz nem számít, úgy is ajánl majd olyan szerződést amit nem tud épeszű ember elutasítani!
Azt gondolom, egy tehetséges fiatalnak a legrosszabb opció a PSG vagy hasonló csapat bár nem is igazán tudok hasonlót mondani.

A nemzetközi labdarúgásnak kellene végre lépni valamit!!!

Nem, nem a PSG-t akarom bántani, semmi bajom velük, régen még kedveltem is őket, de ami ma ott megy az nem normális és nem szabadna a sportban ilyen dolgoknak bekövetkezni, nem juthat idáig a dolog.

Van az a pénz mondják :) A sportban nem szabad hogy legyen az a pénz.
"Mondanám hogy igyunk rá, de nem. Döglött lóba nem rúgunk Bale!"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.04.28. 14:38:16

A környezet sem mindegy. Nálunk pl. Neymar is sokkal alázatosabb volt, mint Párizsban. Én Mbappét szívesen látnám a közeljövőben, elindult a rossz úton, de szerintem még menthető. Messi mellett biztos vagyok benne, hogy jó néhány számmal kisebbre venné az arcát. Ha viszont sokáig marad Párizsban, akkor belerohadhat a legkörbe.
Kérdés, hogy mi lesz, mert én rajta és Neymaron is egyre inkább azt látom, hogy iszonyatosan frusztrálja őket az újabb szégyenteljes korai BL-búcsú, látják azt is, hogy semmi garancia nincs arra, hogy jövőre jobb lesz. Kérdés, hogy mikor jutnak el oda, hogy elkezdjék a cirkuszt, hogy engedjék el őket, és mi lesz a PSG válasza. Rabiotot lelátóra rakták, de ők azért lényegesen nagyobb karakterek. Majd meglátjuk, nem könnyű a helyzetük, persze sajnálni nem kell őket, maguknak köszönhetik.
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2019.04.28. 14:13:29

LG írta:Valami nem okés náluk, a kupát is 2-0-ról adták le, Mbappé kiállítatta magát. Rajta és Neymaron is egyre inkább látszik a frusztráltság. Ha így folytatódnak a dolgok, borulni fog ott a bili.
Megnéztem én is most az összefoglalót. Neymar sem önbizalomhiányos, de a francia kiscsávónak akkora arca lett, hogy Ney mellette egy visszafogott, alázatos játékosnak tűnik. Mennyi idős is? 20? Soha nem fogja bejárni az utat, amit sokan beszélnek róla. Soha sem láttam CR-től, vagy Messi-től, hogy frusztráltságból súlyos sérülést akart okozni. Na jó Leo kiütötte Vanczákot! :-) Semelyik primadonnában nincs meg az a becsvágy, mint Cr-ben és közük sincs Messi tehetségéhez, vagy játékszeretetéhez. Rendkívüli képességeik vannak, de fejben nagyon gyengék.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.04.28. 12:43:10

Valami nem okés náluk, a kupát is 2-0-ról adták le, Mbappé kiállítatta magát. Rajta és Neymaron is egyre inkább látszik a frusztráltság. Ha így folytatódnak a dolgok, borulni fog ott a bili.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.04.28. 11:25:03

MessiNeymarSuarez írta:A nagy PSG-s projekt annyira jött össze, hogy azóta még ha nem is nyertünk, de minden szezonban tovább jutottunk a BL-ben, mint a PSG, ahova állítólag BL-t nyerni ment.
Ez a PSG-projekt egy nagy parasztvakítás, úgy sosem fognak BL-t nyerni, ha van egy milliárdos támadósoruk, akikből egyszerre max. 3 ember lehet a pályán, mögöttük meg nincs középpálya, noname védők a széleken, meg nyugdíjas kapus. Lehet okosabban is elkölteni a pénzt, mint a City mondjuk.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.28. 10:51:00

noname írta:Neymarból megint előjött az észlény. :lol:

Előbb meg akart ütni valakit a közönségből, majd leszólta a fiatal csapattársait h jobban kéne tisztelni a rutinosabbakat. Gondolom még a fiatalok is unjánk az öltözőben, amikor ő akar parancsolgatni mindenkinek.
Élete végéig bánni fogja a srác, hogy elhagyta Barcelonát.
A nagy PSG-s projekt annyira jött össze, hogy azóta még ha nem is nyertünk, de minden szezonban tovább jutottunk a BL-ben, mint a PSG, ahova állítólag BL-t nyerni ment.
Idén meg azt is megtapasztalhatta, hogy milyen amikor a "Remontada" másik végén áll, és az utolsó másodpercekben esik ki, ráadásul otthon.
Azt meg nem kell leírni szerintem, hogy mit fog érezni, ha esetleg BL-t nyerünk valamelyik szezonban, ő meg a Francia ligából figyeli mint kívülálló.
Arról nem beszélve, hogy azt hitte ő lesz a nagyfőnök, aztán a nyakára hoztak egy MBappét, aki jelenleg gólokban messze túlszárnyalja.
Ki akart lépni Messi árnyékából, ezért elhagyja a világ (egyik?) legjobb csapatát, aztán elmegy és ott sem ő a falu bikája, hanem csak 1 a sztárok közül, Mbappé elviszi a show nagy részét előle.

Jó nagy csapda ez a PSG amúgy, az egész világ az elköltött százmilliókról beszél, és olyan nyomás van rajtuk, mint más csapaton sehol(maximum a Citynél).
A játékosok nagy részét horror áron azért hozták, hogy BL-t nyerjenek, minden más kudarc, mert a BL győzelem az elvárás, ezt is verik beléjük, a tulaj is szerintem 0-24-ben ezt tolja nekik, a sajtó felé is ezt hangoztatják.
Egy Barcának, Realnak, Bayernnek ki lehet esni egy BL elődöntőben, negyeddöntőben, nagy csalódottság van, de elfogadható, mert ők már bizonyítottak nem is egyszer.
Ezzel szemben a PSG egyszer sem, nekik a BL győzelem csak egy messzi álom, miközben kötelező lenne megnyerniük, és ez benne van a játékosokban is, ez valószínűleg hatalmas lelki nyomást is okoz az egész csapatnak, aztán ha úgy érzik hogy végre terem valami babér náluk akkor megkönnyebbülnek, majd kiesnek a fenébe, és kapják mindenhonnan a sarat, hogy nem ezért lett összerakva a csapat.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2019.04.28. 08:37:09

Neymarból megint előjött az észlény. :lol:

Előbb meg akart ütni valakit a közönségből, majd leszólta a fiatal csapattársait h jobban kéne tisztelni a rutinosabbakat. Gondolom még a fiatalok is unjánk az öltözőben, amikor ő akar parancsolgatni mindenkinek.
A Fifa egy szégyen
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2019.01.29. 18:39:39

Direkt lerúgatja magát.

Neymar is set to miss PSG's games vs. Man Utd after fracturing his metatarsal...

He will now have missed a game around March 11th (his sister's birthday) for five straight years:

14/15: suspended
15/16: suspended
16/17: injury
17/18: injury
18/19: injury
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.01.10. 19:04:46

Nero. írta:Ott van a vilag 3 legjobb játékosa közt.
És ezek nem ilyen Ronaldo féle számok, ez a gyerek a szervezésből is kiveszi a részét
Én raknám a top 3-ba jelenleg. Ha mondjuk az utolsó 2 szezont nézzük, akkor csak a támadók közül elé helyezném Hazardot, Griezmannt. És akkor még ott vannak a más posztok klasszisai, akikkel nehezebb összehasonlítani, meg kevesebb reflektorfényt kapnak, de ettől még én pl. nem gondolom, hogy rosszabbak lennének.

Amúgy most nézem, Mbappé is hasonló statokat hoz, ez szerintem még jobban beárazza. Akár őt is elé lehetne helyezni, a VB győzelemből kivette a részét.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.01.10. 08:21:54

Nero. írta:Ott van a vilag 3 legjobb játékosa közt.
És ezek nem ilyen Ronaldo féle számok, ez a gyerek a szervezésből is kiveszi a részét
Igen, csak eligazolt a világ 3 legjobb csapatának egyikből, de jó indulattal inkább 5 legjobb, csak hogy senki ne kérdezze meg ki a harmadik. A PSG viszont nincs ott. Továbbá 27 éves, és még mindig nem ér fel a két legnagyobbhoz. Kanyarban viszont ott lohol mögötte Mbappé. Évről évre egyre kevesebb csapat mondaná azt, hogy kettőjük közül a brazilt választja. Már nálam is francia lenne inkább célpont.

Mondjuk benne lehet a karrierjébe 1 aranylabda 29-30 évesen is, de én inkább a csapatában kételkedem, sem mint benne.

Csak nem olyan hülye, hogy a legjobb éveit végig a PSG-ben tölti... #-o
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.01.10. 00:34:09

Ott van a vilag 3 legjobb játékosa közt.
És ezek nem ilyen Ronaldo féle számok, ez a gyerek a szervezésből is kiveszi a részét
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.01.09. 23:14:02

Nálunk 186 meccsen lőtt 105 gólt, ott 50 alatt 45-öt. Nagyjából ez a különbség a két bajnokság között.
Válasz küldése
cron