Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2019.01.15. 12:00:11

Talán romantikus képzelgés, de bedobok egy nevet a támadó kérdésre. Pedro
Tapasztalt? Igen
Mozdítható jelenlegi klubjából? Igen
Ismeri a ligát? no comment
Anno 28 évesen keserű szájízzel távozott, mert a csúcson lévő MSN kirobbanthatatlan volt. Most 4 évvel idősebb, peremember a Chelsea-nél...
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.01.15. 11:31:30

Igazából azt nem értem, hogy a Real miért nem csap le ilyen Stuanikra, akiket bagóért lehetne vinni. Vészmegoldásnak jó. Jelenleg nálunk játszik a bajnokság első két góllövője, és könnyen lehet, hogy Stuanival a harmadik helyezett is ide kerül. Egyenlőtlennek tűnik így a dolog, de bánkódni persze nem bánkódom emiatt.

Viszont ha a Gironából a szezon közepén kivásárolnánk a góllövőjüket (ami nagy seggfejség), szerintem illene cserébe kölcsönadni nekik egy játékosunkat, mondjuk Malcomot.
Night írta:Plusz Giroud szerintem leginkább fejjel veszélyes kapura ami abszolút nem a Barca stílusa. Nagy melléfogás lenne őt hozni véleményem szerint.
Szvsz nem ártana egy fejjel erős cserecsatár, akit be lehet hozni a padról, ha ég a ház. Mondjuk én sem Giroud-t preferálnám.

Aduriz meg a 37 évével nálam már tényleg a túl öreg kategória.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Night
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.05.14. 18:30:12

2019.01.15. 11:13:10

ab1daL írta:Most legutóbb Giroud-t hozták szóba velünk. Valaki kellene, főleg egy Giroud szerű rutinos figura aranyat érhetne a BL-ben szerintem.
Bárkit csak ne Giroud-t. Szvsz egy borzasztó csatár, ha a fórum állandóan ostorozza Suárezt (aki azért szezononként összehoz 25-30 gólt és Messivel hihetetlenül jól megértik egymást/összejátszanak és nem melleslega csapatot a hátn vitte idén Messi sérülésekor) akkor mi lenne ha a kapura veszélytelen, évi kb 10 gólt rúgó (szvsz falábú) Giroud kerülne ide. Plusz Giroud szerintem leginkább fejjel veszélyes kapura ami abszolút nem a Barca stílusa. Nagy melléfogás lenne őt hozni véleményem szerint.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2019.01.15. 11:06:24

ab1daL írta:Egyébként Adurizra csak én gondoltam egyedül? Valverde miatt biztos eljönne, pályafutása utolsó nagy dobása lehetne itt eltöltött fél, max 1 év.
Nekem nem jutott eszembe, de valóban tökéletes megoldás lenne. Igaz, már 37 éves, de fél szezonra tökéletes, rutinos öreg róka, aki meg tudja még szórni a spanyol középcsapatokat. Fél év múlva le is jár a szerződése, reálisan legfeljebb pár százezer euróért el lehetne hozni, bár a Bilbao nem éppen racionális tárgyalópartner. :D

Stuani is jó lenne egyébként, de a hírek szerint nem enged a Girona a 15 milliós kivásárlási árából, annyit pedig nem adnék egy 32 éves cseréért. Paco 23-ért ment el...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2019.01.15. 10:32:37

Most legutóbb Giroud-t hozták szóba velünk. Valaki kellene, főleg egy Giroud szerű rutinos figura aranyat érhetne a BL-ben szerintem.

Egyébként Adurizra csak én gondoltam egyedül? Valverde miatt biztos eljönne, pályafutása utolsó nagy dobása lehetne itt eltöltött fél, max 1 év.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.01.15. 10:24:44

Stuani nem lenne rossz szerintem. A La Liga top scorerei között is ott van.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.01.15. 10:06:39

Morata, istenem ki lesz a következő, Higuain?
felejtsétek már ezeket a bulvárújságokat meg a "értesüléseiket".
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2019.01.15. 08:43:41

https://www.sport.es/es/noticias/barca/ ... ni-7245998" target="_blank Most őt dobta be a spanyol sajtó. És még Morata is képben van,https://www.mundodeportivo.com/futbol/f ... final.html
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.01.14. 22:47:16

Mondjuk ha a de Ligt, de Jong kettőből mindkettőt elbénázzuk, az remek lesz. Mindkettő simán Barca profil.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.01.14. 22:16:43

Marca:

- de Jong aláír a PSG-hez, 70 milliót fizetnek érte a nyári átigazolásáért, megkapja az évi 10 millió nettót a franciáktól.

- A Barca nem akarja, hogy megismétlődjön a Griezmann-saga, így a következő pár napban a klub illetékesei megkísérlik lezárni az ügyet.


Nekem tetszik de Jong játéka, de az elvesztését most nem élném meg akkora tragédiaként. Egyrészt jelenleg van két játékosunk már a keretben (Busquets és Arthur), akiket nagyjából arra használunk, amit ő látna el itt. Másrészt pedig a PSG-t is ott lehet hagyni, Rabiot megmutatta ennek a módját (pontosabban rövidesen meg fogja :D). de Jong aláírhat náluk egy öt éves szerződést, fix kezdőként világklasszissá fejlődhet, aztán ha nagyon akar nálunk is játszani, 26 évesen lejáró szerződéssel átjöhet. Akkorra már nem lesz Busquets (bár sanszos, hogy Messi sem), így a kezdő státuszának nem lesz akadálya.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2019.01.14. 21:38:18

Soha nem lehet tudni mik igazak ezekből, de mind Rabiot, mind de Jong mehet ahova akar, ha akadékoskodnak, vagy a pénzt nézik legfontosabbnak. Bár van igazság abban ha félnek a kevés jateklehetosegtol, de meg kell harcolni a helyekért. Erről szól egy igazi nagy csapat.
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.01.14. 20:56:06

davi10 írta:Szerintem meg De Jong már le van zsírozva a háttérben, ezer helyen meg is írták, hogy minket választott.
Csak simán nem akarják bejelenteni, mert ha kiderül, hogy elhappoltuk az arab elől, akkor még annyi esélyünk se lenne Rabiot-t elhozni télen, mint amennyi most van.

Más kérdés, hogyha ez megfordul a párizsiak fejében is, akkor meg addig nem engedik el Rabiot-t sehova, ameddig De Jong hivatalosan be nem jelentette, hogy minket vagy őket választja.
Szóval ezután azon se lepődnék meg, ha a nagy biztonsági játék miatt semmi nem történne a télen, de az idő nekünk dolgozik, nyáron már nem fog kelleni a PSG áldása, feltéve, hogy Rabiot türelmes lesz.

Amúgy beleférne a PSG-nek az a kb. 75 misi De Jongra? Már ennyire telibesz.rják a FFP-t? Vga idén már megint költhetnek annyit, amennyit akarnak?
Majd eladnak egy 35 éves játékost 80 millióért olajos "testvércsapatnak", aztán meg van oldva. [-X
Az meg ha nagy Barca és Messi fanként egy PSG-be megy, az meg no comment...Ha neki vonzóbb a francia hokibajnokságban vitézkedni, mint a Barcával a spanyol bajnokságban, főleg úgy hogy a PSG-ből az életben nem szabadul, akkor menjen.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2019.01.14. 20:49:56

Stalkyard írta:Frenkie de Jong, in addition to the economic issue, has doubts about Barça's sporting project that Abidal explained to him in Amsterdam. He feels like there are too many players in the midfield, especially if Rabiot joins.

Ali Dursum, the agent of de Jong, prefers PSG's offer. And so do Ajax. [Mundo Deportivo]


Éljen az FFP! :D
Akkor ő is a pénzt választja a kupák helyett. =D> =D> =D> =D> =D> =D> Mondjuk szíve joga,de van benne valami igazság.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.01.14. 19:02:32

Frenkie de Jong, in addition to the economic issue, has doubts about Barça's sporting project that Abidal explained to him in Amsterdam. He feels like there are too many players in the midfield, especially if Rabiot joins.

Ali Dursum, the agent of de Jong, prefers PSG's offer. And so do Ajax. [Mundo Deportivo]


Éljen az FFP! :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2019.01.14. 18:06:38

Tomix354 írta:Szerintem simán viszi az olajos De Jongot. Ahogy írtátok telített a középpályánk, nem tudom mivel tudnák meggyőzni, hogy lenne neki is hely. Már így is lehet hallani pletykákat, hogy az ügynöke és az ajaxnak is jobban tetszik a psg ajánlata. Ha nem is számít neki annyira a pénz, az mindenképpen vonzóbb, hogy kb fixen kezdő lehet ott. Ha jön Rabiot szerintem ő felejtős.
Szerintem nem feltetlenül megy Parizsba, itt is böven beferhet a kezdöbe. Abban viszont 100%-ban egyetertek, hogy vagy ö vagy Rabiot, mindkettö nem megy. Egy Busquets-Rakitic-De Jong közeppalya pedig siman lehet a kezdönk jövöre.
Kivancsi lennek, hogy itt ki hogy kepzeli el jövöre a keretet, hogy lenne a legjobb. Persze a realitas talajan maradva, de kicsit az egyeni kivansagokat is beleteve.
Nalam ez a: Cilessen,Ter Stegen - Semedo,Robi,Pique,Umtiti,Lengelet,Todibo,Alba,Cucurella-Busquets,Rakitic,De Jong,Vidal,Arthur,Alena,Coutinho,Messi,Suarez,Dembele,Malcom csapat lenne. Esetleg be lehetne dobni a jobbosra Sergi Palencia-t aki a Bordeaux-ban rendre szerepel, nem is tini mar, de sajat neveles es akkor Roberto többet szerepelhetne a közeppalyan es Alena pedig mehetne egy evre kölcsönbe, hogy többet legyen a palyan elsö osztalyu csapatban is.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.01.14. 18:04:19

Samper írta:Egyre inkább látható, hogy lemaradunk olyan sztárokról, akikre pénzes csapat is hajt. Meg kéne javítani a játékosnéző munkát és olyan leendő sztárokra vadászni, akire komoly csapat még nem figyelt fel és csendben, gyorsan el kell hozni őket.
Szerintem nem muzsikálunk olyan rosszul mostanság a transzferpiacon. Minden jó játékos meg nem köthet ki itt, mert vannak más top csapatok is. Úgyhogy mindig lesznek csaták, amiket elveszítünk.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.01.14. 17:57:30

Egyre inkább látható, hogy lemaradunk olyan sztárokról, akikre pénzes csapat is hajt. Meg kéne javítani a játékosnéző munkát és olyan leendő sztárokra vadászni, akire komoly csapat még nem figyelt fel és csendben, gyorsan el kell hozni őket.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2019.01.14. 17:42:36

Szerintem simán viszi az olajos De Jongot. Ahogy írtátok telített a középpályánk, nem tudom mivel tudnák meggyőzni, hogy lenne neki is hely. Már így is lehet hallani pletykákat, hogy az ügynöke és az ajaxnak is jobban tetszik a psg ajánlata. Ha nem is számít neki annyira a pénz, az mindenképpen vonzóbb, hogy kb fixen kezdő lehet ott. Ha jön Rabiot szerintem ő felejtős.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.01.14. 17:32:16

Stalkyard írta: Csak míg ott tuti kezdő lenne, mivel van kb 2 középpályásuk a keretben, itt fixen Busi/Rakitic cseréje lenne csak EV-t ismerve, az első évében biztos. Plusz meg ha jön Rabiot is, az is elgondolkodtathatja, mennyit is fog itt játszani.
Szerintem természetes, hogy az elején a padon kezdene, ha valóban ide akar jönni akkor ezt megérti, ahogy azt is, hogy nem egy francia bajnokságban kell bohóckodnia.

Már lehet hallani a madarakat, hogy Rakitic elmegy, Busi és Vidal sem lesznek fiatalabbak és nem lesznek itt örökké, szerintem pont ideális korban van, hogy belerázódjon és az öregektől is tanuljon valamit.

Rabiot-al kapcsolatban meg nem tudom mennyire igaz, de pár napja lehetett olvasni, hogy nem szeretne 6-ost játszani (Busi posztja), és ezt bele is szeretné írni a szerződésbe, szóval nem biztos, hogy kioltanák egymást.

Biztos, hogy sokan lennénk a keretben, de ezt a 2 játékost ennél már csak drágábban fogjuk tudni elhozni a jövőben.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.01.14. 17:27:36

Stalkyard írta: Csak míg ott tuti kezdő lenne, mivel van kb 2 középpályásuk a keretben, itt fixen Busi/Rakitic cseréje lenne csak EV-t ismerve, az első évében biztos. Plusz meg ha jön Rabiot is, az is elgondolkodtathatja, mennyit is fog itt játszani.
Ez azért nem probléma, mert a szerződésbe bevetetheti, hogy ha nem játszatják, noha nem sérült, akkor elmehet. Különben is Valvede jövője minden, csak nem fix.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.01.14. 15:25:22

MatyiG írta:De Jong hatalmas Messi- és Barça-imádó, szóval az ő érkezésére több esélyt adnék, mint De Ligtére. De Jongon nem fog múlni, ha kifizetjük a 75 millót, jönni fog, ha nem, megy a PSG-be, aztán onnan már nem fog eljönni soha.
Csak míg ott tuti kezdő lenne, mivel van kb 2 középpályásuk a keretben, itt fixen Busi/Rakitic cseréje lenne csak EV-t ismerve, az első évében biztos. Plusz meg ha jön Rabiot is, az is elgondolkodtathatja, mennyit is fog itt játszani.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.01.14. 15:23:56

Így se fáj még sokba azért. Ingyen meg senki sincs valójában.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2019.01.14. 14:43:34

Cestus írta:A Paris United új cikke szerint mennek a tárgyalások a PSG-vel, hogy télen kb. 15 millióért jöjjön Rabiot. Nehezen tudnám amúgy elképzelni, hogy ne itt kössön ki végül, hiába hozták más csapatokkal is szóba.
Kedves Rabiot mama nagyon kapaszkodik a 10M aláírási pénzbe és a fix 10M éves fizetésbe, de így, hogy a PSG is szeretne 15M kapni érte, már elgondolkodtató, hogy (van olyan jó játékos amiért) szükségünk van rá?
Licit háborúba én nem mennék bele érte, ingyen jól hangzott, de egyre savanyúbb a szőlő...
https://www.marca.com/futbol/barcelona/ ... b45c2.html" target="_blank
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.01.14. 12:30:23

De Jong hatalmas Messi- és Barça-imádó, szóval az ő érkezésére több esélyt adnék, mint De Ligtére. De Jongon nem fog múlni, ha kifizetjük a 75 millót, jönni fog, ha nem, megy a PSG-be, aztán onnan már nem fog eljönni soha.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.01.14. 12:02:42

davi10 írta:Szerintem meg De Jong már le van zsírozva a háttérben, ezer helyen meg is írták, hogy minket választott.
Csak simán nem akarják bejelenteni, mert ha kiderül, hogy elhappoltuk az arab elől, akkor még annyi esélyünk se lenne Rabiot-t elhozni télen, mint amennyi most van.
Lehet, végül is Abidalék amilyen dörzsöltek, kinézhető belőlük az efféle gazemberség. :mrgreen:
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Válasz küldése