Malcom

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Mit vársz tőle a jövőben?

Idővel kezdő lesz
19
51%
Csere szintnél több sose lesz, de sokáig nálunk marad
7
19%
Pár évig csere lesz, aztán eligazol
9
24%
Teljes flop lesz
2
5%
 
Szavazatok száma: 37
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.02.07. 16:35:54

Még az első félidőben volt 3 olyan labdája, amivel kis szerencsével gólt szerezhettek volna a társak. Tetszett a játéka, megnézném többet is, szerintem hasznos csere lehetne. Coutinho kárára játszatnám többet, utóbbi szerintem megérdemli a padozást. Azért nem fogok neki tapsolni, mert néha belő egy tizenegyest vagy egy ziccert, meg még korábban volt néhány jól eltalált lövése. Játékmesternek hoztuk a srácot, ahhoz képest semmit nem tud adni játékban. Szerintem Dembelé legrosszabb időszakában sem volt ekkora homály, legalábbis én a franciában akkor is láttam biztató jeleket, nála meg semmit.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2019.02.07. 16:08:19

drobika írta:Az nagyon szép dolog,ha Ev-nek nem kell,mert a vezetés igazolta.
Ezt Samper mesélte?
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.02.07. 15:48:21

Az nagyon szép dolog,ha Ev-nek nem kell,mert a vezetés igazolta.
Ezért nem jatszat egy fiatal, tehetséges gyereket? Szakmailag, erkölcsileg ötős.
Malcomnak jár a dicséret a tegnapi teljesítményért.Teljes mellőzöttség mellett igenis hasznos volt.
Tudnék olyanokat mondani,akik semmit sem tettek és maradtak pályán.
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2019.02.07. 15:16:56

A tegnapi teljesítménye biztató volt. Kissé rutintalan, kissé formán kívüli, de biztató. Nem tűnik teljesen reménytelen a srác, szóval azért kaphatna több lehetőséget a lájtosabb meccseken. Eddig az volt az érzésem, hogy a Mester esélyt sem akar adni neki, mert szerinte nem üti meg azt a szintet ami itt elvárható. Részemről bízom benne, hogy tavasszal több lehetőséget kap és tud is élni vele. Tetszett a hozzáállása.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2019.02.07. 13:39:42

Én szurkolok neki, mert nagyon szimpatikus a fiú, nem hallani arról, hogy késne edzésekről vagy bármi hülyeségeket csinálna. De azt aláírom énis, hogy mindamellett, hogy nagyon örültem neki amikor jött és Semedoval együtt nagy kedvenceim, tényleg nagyon egylábas és voltak már ziccerei másik meccsein is és sajnos 10ből 8szor kihadja. Hozzátenném Suarez hasonlóan ugyan így kihadja a helyzeteit. De Malcom tegnap küzdött hajtott próbálkozott, több kevesebb sikerrel. Nem tudom bizniszt akarunke belőle csinálni vagy miért is van itt, de remélem azért, mert látnak bennt potenciált és marad még minimum 1-2évet, csak azért szerintem meg kaphatná a lehetőséget többször is. Kisebb csapatok pl. Eibar, Girona, Levante ellen simán lehetne kezdő amikor a nagyokat pihentethetné Valverde. Bízom bennt, hogy ha rendre kap lehetőséget, akkor talán él vele és még 10 évig segíteni fogja a csapatot. Még csak 21 éves, Dembele szintén akörül van, Coutinho 26(remélem össze szedi magát), ők 3man még biztos vagy 5-10évre megoldanák a támadó kérdést. Hajrá nekik, talán összekapják magukat.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.02.07. 13:09:03

Chino írta:
Pont erről beszélek. Nem veszek el semmit az érdemeiből, mert ahogy írtam is jó teljesítményt nyújtott, de ne attól legyen már nagy szó, hogy nem tojt be vagy nem volt mínusz 1 ember.
Ne attól legyen valaki kiemelve, hogy pocsék teljesítményre számítunk tőle és e felett teljesít. Konkurenciája volt egy totál impotens, borzalmas Coutinho meg egy Suarez, akinek szó szerint egy jó megmozdulása sem volt, ha labdába ért is max átesett rajta.
Akkor mikor legyen kiemelve?Ha rúg egy mesterhármast? Az ő érdemeiből semmit nem von le(és nem is ad hozzá) hogy a két társa egymást múlta alul. De én figyelembe veszem azt is,hogy amíg Suarez 4 pocsék mecs után az 5. meccsen is kezdő,addig Malcomnak jutnak 20 percek,meg 1-2 kupa meccs. Ettől persze nem gondolom,hogy akkor most már neki kell kezdenie,de látható hogy benne is több van,csak nálunk ez nem fog kijönni 5. támadóként. Jobban jár ha nyáron lelép,vagy max akkor van értelme maradnia ha Coutinho távozik,amit azért kétlek,1 szezont még biztosan kap.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7359
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.02.07. 12:57:44

Sinya22 írta:Szerintem igen is nagy szó a tegnapi teljesítménye. Eddig konkrétan semmit nem mutatott,volt 1 db gólja az Alaves ellen,meg vagy 3 kihagyott ziccere. Most meg be lett rakva egy klasszikuson,ráadásul Messi helyett,szóval be is tojhatott volna és lehetett volna -1 ember is(én erre számítottam) erre gólt lőtt és több szabadrúgást is kiharcolt,amiből pl a kapufa is lett. Mondjuk ha tgnap Dembelé van azon az oldalon akkor szerintem megesszük a Madridot reggelire,Marcelo nem nagyon tudta melyik rendezvényen van.
Pont erről beszélek. Nem veszek el semmit az érdemeiből, mert ahogy írtam is jó teljesítményt nyújtott, de ne attól legyen már nagy szó, hogy nem tojt be vagy nem volt mínusz 1 ember.
Ne attól legyen valaki kiemelve, hogy pocsék teljesítményre számítunk tőle és e felett teljesít. Konkurenciája volt egy totál impotens, borzalmas Coutinho meg egy Suarez, akinek szó szerint egy jó megmozdulása sem volt, ha labdába ért is max átesett rajta.
Forca Barca!!!!
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.02.07. 12:47:11

Szerintem igen is nagy szó a tegnapi teljesítménye. Eddig konkrétan semmit nem mutatott,volt 1 db gólja az Alaves ellen,meg vagy 3 kihagyott ziccere. Most meg be lett rakva egy klasszikuson,ráadásul Messi helyett,szóval be is tojhatott volna és lehetett volna -1 ember is(én erre számítottam) erre gólt lőtt és több szabadrúgást is kiharcolt,amiből pl a kapufa is lett. Mondjuk ha tgnap Dembelé van azon az oldalon akkor szerintem megesszük a Madridot reggelire,Marcelo nem nagyon tudta melyik rendezvényen van.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7359
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.02.07. 12:34:57

fcjoc írta:Illik írni ide is. Szerintem simán élt a bizalommal és bőven megérdemelne minőségi időt a csapatban.

Így tovább! =D>

Nem lehet elvenni az érdemeit , mert egy nagyon szép és fontos gólt szerzett, de én akkor sem vagyok elájulva tőle. Arról nem beszélve, hogy egyszer 1 vs 1-ben vihette zavartalanul Navasra és olyan megoldást választott, amiért Lajost egyből lelátóra száműznék.
De inkább az idegesített kicsit, hogy Marcelot 10-ből 9x-er meg kellett volna vernie, olyan gyengén játszott a védőmunkája a 0-hoz stagnált, sokszor mégis eltötyögte.
Nyilván rutintalan még és összességében egyáltalán nem lehet rá panasz, de így belegondolva, hogy mi történhetett volna, ha ott egy egészséges Dembélé futkározik... Nyilván nincs ha, de kicsit fájó belegondolni.
Ennek ellenére nem elmarasztalni akarom a gyereket, mert eddig talán a legjobb meccse volt és meghálálta a bizalmat, egyértelműen ő volt a legveszélyesebb a támadóalakzatban, de ez inkább Suarez és Cou szegénységi bizonyítványa.
Forca Barca!!!!
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2173
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2019.02.07. 11:01:39

Illik írni ide is. Szerintem simán élt a bizalommal és bőven megérdemelne minőségi időt a csapatban.

Így tovább! =D>
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.01.18. 11:06:10

brazilfan írta:
MatyiG írta:Csak úgy engednénk el, ha hozunk is valakit.
Ha azért nem kapott több lehetőséget, mert az edzéseken nem volt elég meggyőző, vagy rossz az összjátékban, nem tud védekezni, akkor Yerri Minával együtt ez már a második fölösleges igazolás volt egy éven belül. Szóval, vagy a leigazolása nem volt okés, vagy a nem játszatása és az elengedése körül nem stimmel valami.
Vagy hülyeséget mondok?
Sergi Roberto volt olyan játékos, akinek semmi haszna nem volt, aztán valahogy be tudott kerülni kényszerűségből a csapatba, jobbhátvéd poszton azóta is játszik ott, pedig nincsenek meg az adottságai a poszthoz, pl gyorsaság. De neki is idő kellett.
Malcomt semmiképpen se adnám el, nézzük meg kölcsönbe egy évet Valenciában mondjuk, aztán ha jó próbáljuk ki itt is. Akit sikerült megszerezni és bíztak benne, az kapja is meg a lehetőséget. Sajnos van akinek több idő kell beilleszkedni, Riquelme állítom a Barca egyik leggyengébb játékosa volt, aztán a Villarrealban karmester lett.
A lényeg én sajnálnám, ha mennie kellene.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.01.17. 22:36:30

brazilfan írta:
MatyiG írta:Csak úgy engednénk el, ha hozunk is valakit.
Ha azért nem kapott több lehetőséget, mert az edzéseken nem volt elég meggyőző, vagy rossz az összjátékban, nem tud védekezni, akkor Yerri Minával együtt ez már a második fölösleges igazolás volt egy éven belül. Szóval, vagy a leigazolása nem volt okés, vagy a nem játszatása és az elengedése körül nem stimmel valami.
Vagy hülyeséget mondok?
Nem EV kérte, neki nem kell Malcom, a vezetőség igazolta.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2019.01.17. 21:24:15

MatyiG írta:Csak úgy engednénk el, ha hozunk is valakit.
Ha azért nem kapott több lehetőséget, mert az edzéseken nem volt elég meggyőző, vagy rossz az összjátékban, nem tud védekezni, akkor Yerri Minával együtt ez már a második fölösleges igazolás volt egy éven belül. Szóval, vagy a leigazolása nem volt okés, vagy a nem játszatása és az elengedése körül nem stimmel valami.
Vagy hülyeséget mondok?
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.01.17. 20:47:39

brazilfan írta:Nemcsak önmagában az a furcsa, hogy alig kapott játéklehetőséget (miközben az ősszel formán kívüli Suárez állandó kezdő volt), hanem ráadásul a Barca úgy engedné el Malcomot, hogy eközben gőzerővel csatárt keres. Nem értek a játékos adás-vétel bizniszhez, ez az én egyszerű paraszti eszemnek fölfoghatatlan.
De ,ha jól tudom csak 9esről volt szó ,hogy azt keresünk ahhoz meg azért sok köze nincs Malcomnak.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.01.17. 20:26:16

Csak úgy engednénk el, ha hozunk is valakit.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2019.01.17. 20:20:38

Nemcsak önmagában az a furcsa, hogy alig kapott játéklehetőséget (miközben az ősszel formán kívüli Suárez állandó kezdő volt), hanem ráadásul a Barca úgy engedné el Malcomot, hogy eközben gőzerővel csatárt keres. Nem értek a játékos adás-vétel bizniszhez, ez az én egyszerű paraszti eszemnek fölfoghatatlan.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.01.17. 20:10:25

Hát nagyjából ugyanaz a taktika, mint szezon elején, szóval talán van elképzelése EV-nek erről, de ugye a fotelből egyszerűbb. :D

Ha Munirnál le volt írva, hogy nem tett hozzá semmit, amikor pályán volt, akkor ez Malcomnál is igaz az egyetlen gólját leszámítva.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.01.17. 19:06:57

drobika írta:Máris bejelentkezett több klub is érte.Valszeg távozik
Hogy nem vált volna be? Miért,kapott lehetőséget?
Így fog elmenni Dembi és Cou is ha nagyon sürgősen nem találja ki az okos edző hogy mit is akar ezzel a kerettel.
Igen ,szerintem Dembelé már pakol ,biztos zavarja ,hogy hetek óta a gála csapat alapembere...
Malcom tényleg kevés lehetőséget kapott ,de amikor kapott se tudott élni vele az Inter meccset leszámítva egyszer se ,fejben még kevés ide talán 1-2 év múlva beérhet.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.01.17. 18:37:44

Máris bejelentkezett több klub is érte.Valszeg távozik
Hogy nem vált volna be? Miért,kapott lehetőséget?
Így fog elmenni Dembi és Cou is ha nagyon sürgősen nem találja ki az okos edző hogy mit is akar ezzel a kerettel.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2019.01.17. 15:12:40

Szimpatikus játékos, látszott, hogy küzdött próbálkozott amikor lehetőséget kapott, valóban nem volt sokszor egy nagy szám, de szerintem sokkal jobb játékos ennél, mint amit láttunk tőle. Azért úgy gondolom, kaphatott volna 2-3gyengébb bajnokin bizonyítási lehetőséget, Messiékkel könyebb lenne neki, mint kupameccsen felforgatott kerettel.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.01.17. 15:03:03

Mondjuk Malcom sem mutatott eddig sokat a pályán. Persze igaz, hogy nem is sok lehetőséget kapott, de csak van oka annak, hogy Denis is előtte van a sorban. Nem vagyunk ott az edzéseken, de tény, hogy kifejezetten jó meccse még nem volt Malcomnak.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.01.17. 14:47:50

Sajnalnam a tavozasat, szerintem van benne kraft, idovel kezdo is lehetne, de ezzel az inkompetens edzovel sosem fog jateklehetoseget kapni, igy inkabb menjen minthogy azt nezze hogy a felvak rafinha/szerzsiroberto is hamarabb jatszanak azon a poszton mint o.
(Tudom hogy rafinha serult sr pedig a kirobbanthatatlan jobbhatvedunk)
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.01.17. 13:07:16

Mondjuk Malcom is gondolhatta volna,hogy mennyit fog játszani.Messi,Suarez,Cou,Dembelé,aztán még versenyezni kell a Munir Rafinha kettőssel is :D Persze játszhatna többet,de azzal hogy idejött elfogadta hogy nem sokat lesz a pályán.Nem is értem minek hoztuk.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2019.01.17. 13:01:52

Egyik klubnak sem az a célja, hogy a játékosok pályafutására gondoljanak. Címek számítanak.
Honnan tudta volna a klubvezetés, hogy nem fog beválni?
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.01.17. 12:47:02

Cestus írta:Úgy látszik, Malcom leigazolása is csak a szokásos brazil játékos mutyi volt.
Ha ez így van, akkor ez a vezetés csak tovább süllyedt a mocsárba. Hogy lehet valakit ennyire szivatni? A pályafutására nem gondolnak?
Másik topikba illene de bennem még él, hogy Dembelét is arra bíztatták Dortmundban, hogy ne járjon edzésre...
Lezárt