Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.01.24. 09:30:43

csababarca írta:Ha Alena meg Malcom pályán van akkor Coutinho már nem lehet? Csak kérdezem.
SZERINTEM azért nem kezdett, mert most az elkövetkező meccsek elég húzósak és sűrűek, ahol nem lesz OD se sajnos, úgyhogy Coutinho ott jobban kelleni fog, mint az odavágón. Persze ha nem kezd a hétvégén, akkor bukik az egész elméletem, de nekem ez a tippem.

A meccs meg nagyon nem hatott meg megmondom őszintén. Kikaptunk, ez van. Egyedül ami zavart, az Semedo-SR oldalcseréje, de fogjuk rá, hogy hosszútávú tesztelés volt, azért nem váltottak oldalt 15 perc után. Amúgy ez van, 0 kémiával rendelkező csatársortól most ennyire futotta, nyertünk már meg rosszabb meccseket is. Vagy hát, úgy mondanám, hogy az első félidő vállalható volt, Arthur nagyot ment ott. Innen nagyon necces visszajönni már, 1 gól és végünk kb, de hajrá. Ha búcsúzunk is, remélem legalább emelt fővel.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.01.24. 06:57:44

Gauchomester írta:Pont semmenyire sem érdekel idén a kupa, bőven nem küldeném fel a legerősebb 11et a visszavágón sem. Egye meg Malcom, Semedo meg a többiek, amit megfőztek. Legalább megspórolnak még minimum 2 meccset.
Azonban az, ha elengedjük a kupát, még nem garancia arra, hogy a ligában és a BL-ben friss lesz az alapcsapat.
Egy viszont tuti: ha ne adj' Isten a BL-ben is égni fog a ház, és ehhez hasonló lötyögést látok bárkitől, felpofozom. :D
Részben egyet kell értenem. Semmiképpen nem küldeném fel az alapcsapatot. Hogy most Messi,Suarez,Alba, és a többiek próbálják meg behozni, amit egy felelőtlen taktikával más elcseszett? Hát nem! Vállalja fel a felelősséget az, aki kitalálta, hogy egy tegnap idekerült embert rakunk be középcsatárnak, hogy egy teljesen mellőzött formán kívüli jobboldali csatárt játszatunk, hogy Counak lehetőséget sem adunk, hiába is volt részben az övé a második gól, vállalja a felelősséget az, aki kitalálta, hogy SEMEDO!!!!! bal oldali védő :), holottt a helyén sem játszik, hanem a nagyszerű SR játszik ott, aki már többször bizonyította milyen remek jobbhátvéd.
A kupában tehát próbálja meg a fordítást az, aki ezt a helyzetet előteremtette. Megjegyzem, hogy a BL-re egyáltalán nem garancia, ha nem játszatjuk a ,,rendes,, csapatunkat, sőt lenézzük a saját(nekik) országuk nemzeti kupáját.Prioritás...Kíváncsi leszek, hová vezet ez a felfogás és játék, és hogy a Barcelona szurkolók továbbra is ezt a játékot szeretnék-e látni.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.01.23. 23:36:34

Jó lett volna ez ilyen kezdővel 1-0-ra, a második gólt el lehetett volna kerülni. Coutinho teszetoszasága ott sokba fájt.

A visszavágó mindenesetre jó gyakorlás lehet a BL-re, ott is bármikor előfordulhat, hogy egy rosszul megkezdett párharcot kell megfordítani.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2019.01.23. 23:35:27

Igaz, hogy nem támadtunk, még helyzetünk is alig volt. De ugy kaptunk kettőt ahogy bundameccsen szoktak. Minden védőnk állt és nézett.
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2019.01.23. 23:34:36

Pont semmenyire sem érdekel idén a kupa, bőven nem küldeném fel a legerősebb 11et a visszavágón sem. Egye meg Malcom, Semedo meg a többiek, amit megfőztek. Legalább megspórolnak még minimum 2 meccset.
Azonban az, ha elengedjük a kupát, még nem garancia arra, hogy a ligában és a BL-ben friss lesz az alapcsapat.
Egy viszont tuti: ha ne adj' Isten a BL-ben is égni fog a ház, és ehhez hasonló lötyögést látok bárkitől, felpofozom. :D
Avatar
krosz31
Jugador del Barça
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2010.11.04. 13:08:01
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2019.01.23. 23:34:30

Ritkán szoktam írni , inkább csak csendben olvasom a kommenteket de ez a mai meccs rendesen felidegesített.

Több probléma is van már amennyire külső szemmel , nézőként bele látok.
1.Nincs Messi, nincs irányító.
2.Széljátékunk 0 volt a mai meccsen , Roberto nagy fék szvsz, Malcom még ment volna de nem voltak társai elől, bal oldal pedig nem is létezett, néha Semedo elindult de egyedül volt.
3.Alena ugyanolyan alibi játékos benyomását kelti, mint Denis vagy Rafinha, én nem ragaszkodnék hozzá, ezt amit ma is mutatott, Puig már most tudja, sőt...

Boateng sokat nem csinált, nézzük el neki, tegnap edzett először, és ahogy Malcomnak, neki se volt társa a támadásban, jóformán labdát se kapott.
Pozitívum volt Arthur játéka, Xavit idézi, ha kap egy támadó szellemű társat maga mellé mint ahogy Xavi kapta Init akkor nagy gond nem lesz a kp-val. (Remélem De Jong alkalmas lesz erre de az is lehet, hogy őt Busi pótlására hoztuk,ez kiderül a jövőben)
Sergi Robertot én csak a középpályán játszatnám , jobbosra menjen Semedo, Baloson pedig kéne egy utódot találni Albanak ami nem kis feladat.
Coutinho egy nagy kérdőjel , én szívesebben látnám Ktk-ban Suarez mögött de erre aligha lesz példa, kéne neki egy gól a hétvégén, nagy szükség lenne rá a tavaszi időszakban.
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2019.01.23. 23:30:45

Megpróbálni meg lehet, de az első bekapott gólnál elengedném, ilyen védelemmel nehéz lesz. Semedo, Arthur (végére kicsit szétesett, talán elfárdt), Alena tetszettek. Malcomot azonnal eladnám ha beesne egy ~40 milliós ajánlat, tipikus műbrazil, egy jó megoldása nem volt. A sevillai Promes gyerek 5x olyan játékos, és ha tippelnem kéne kb 5 milliójukba ha belekerült.
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.01.23. 23:24:36

Sztem mondjuk otthon agyonverjük őket, 4-1, 5-1 kb.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2019.01.23. 22:44:33

Na, Eszku is eljátssza a nagyhalált

Egyre többször jutnak el a kapunkig, kerülnek veszélyes helyzetbe.


Éreztem...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.01.23. 22:36:09

Ki említette Busit, Messit vagy Lajost?
Senki.

lehet én nem tudom jól, sőt.
de hogy lehettek páran ennyire fellengzősek, meg lekezelőek, az döbbenet.valaki nem ért egyet, akkor már támadni kell csoportosan.

csináljátok, megy az asszisztálás is hozzá. =D>
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2019.01.23. 22:31:35

csababarca írta:
Stalkyard írta: És akkor Malcom meg Alena mikor játszanak, ha nem a kupában? Csak kérdezem.

Amúgy meg a te állításodra reagáltunk elsősorban, miszerint Coutinho már a csere csapatba se fér be, amiről azért te is érzed melyen belül hogy nettó hülyeség. Egyértelműen pihenteti őt EV, most abba ne menjünk bele, hogy indokolt vagy sem.
Ha Alena meg Malcom pályán van akkor Coutinho már nem lehet? Csak kérdezem.

szerintem meg az nettó hülyeség, hogy a full alap csatársorunk hiányzik, és még ilyenkor sem kap szerepet.
ha a pihentetés miatt, akkor EV nem következetes, mert nem hiszem hogy a brazil az egyedüli akire ráfér.
valószínűbb hogy a teljesítménye miatt maradt ki. ami elég gyatra.

persze egyszerűbb a szeptemberben is durrogtatott pihentetésre fogni.
Alba, Messi, Suarez és Busi is a teljesítménye miatt nem játszik...ahogy írták, 100%, hogy kezdeni fog a következő bajnokin, de te biztos jobban tudod mint ott Barcelonában, hogy kit mikor kell pihentetni és mikor nem..
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.01.23. 22:26:42

Stalkyard írta: És akkor Malcom meg Alena mikor játszanak, ha nem a kupában? Csak kérdezem.

Amúgy meg a te állításodra reagáltunk elsősorban, miszerint Coutinho már a csere csapatba se fér be, amiről azért te is érzed melyen belül hogy nettó hülyeség. Egyértelműen pihenteti őt EV, most abba ne menjünk bele, hogy indokolt vagy sem.
Ha Alena meg Malcom pályán van akkor Coutinho már nem lehet? Csak kérdezem.

szerintem meg az nettó hülyeség, hogy a full alap csatársorunk hiányzik, és még ilyenkor sem kap szerepet.
ha a pihentetés miatt, akkor EV nem következetes, mert nem hiszem hogy a brazil az egyedüli akire ráfér.
valószínűbb hogy a teljesítménye miatt maradt ki. ami elég gyatra.

persze egyszerűbb a szeptemberben is durrogtatott pihentetésre fogni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2019.01.23. 22:13:07

És ki tudta hagyni!
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.01.23. 22:12:16

csababarca írta:Jah igen, most játszott 2 meccset végig, előtte meg 3 bajnokin egy félidőt összesen, nagyon el lehet fáradva így január környékén. :lol:

ennyi erővel senki ne játsszon, Vidal, Piqué, Rakitic, Lenglet, Arthur legalább annyit játszottak mostanában mint ő.

egyébként ez nem Ernő kritikája volt, mielőtt megint vért isztok a mester védelmében. =D>
És akkor Malcom meg Alena mikor játszanak, ha nem a kupában? Csak kérdezem.

Amúgy meg a te állításodra reagáltunk elsősorban, miszerint Coutinho már a csere csapatba se fér be, amiről azért te is érzed melyen belül hogy nettó hülyeség. Egyértelműen pihenteti őt EV, most abba ne menjünk bele, hogy indokolt vagy sem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Stalkyard 2019.01.23. 22:17:06-kor.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Iniesta82
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013.11.03. 11:35:00

2019.01.23. 21:39:17

isti010 írta:Sziasztok,

Valakinek lesz a Sevilla elleni meccshez streamje? Előre is köszi!

Hello.
Hd:
http://sportson.me/emiliano-sala-cardif ... ared-dead/" target="_blank
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.01.23. 21:30:40

MatyiG írta: Igen, de januárban, februárban három naponta jönnek a meccsek. Piquéék sem játszanak végig 4 meccset három naponta.
Szerintem többet játszottak januárban mint Coutinho, de ne menjünk bele.

Igazatok van!
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
isti010
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2008.04.13. 18:24:52
Tartózkodási hely: Lélekben Nou Camp...

2019.01.23. 21:21:47

Sziasztok,

Valakinek lesz a Sevilla elleni meccshez streamje? Előre is köszi!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.01.23. 21:17:12

csababarca írta:Jah igen, most játszott 2 meccset végig, előtte meg 3 bajnokin egy félidőt összesen, nagyon el lehet fáradva így január környékén. :lol:

ennyi erővel senki ne játsszon, Vidal, Piqué, Rakitic, Lenglet, Arthur legalább annyit játszottak mostanában mint ő.
Igen, de januárban, februárban három naponta jönnek a meccsek. Piquéék sem játszanak végig 4 meccset három naponta.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.01.23. 21:14:57

Jah igen, most játszott 2 meccset végig, előtte meg 3 bajnokin egy félidőt összesen, nagyon el lehet fáradva így január környékén. :lol:

ennyi erővel senki ne játsszon, Vidal, Piqué, Rakitic, Lenglet, Arthur legalább annyit játszottak mostanában mint ő.

egyébként ez nem Ernő kritikája volt, mielőtt megint vért isztok a mester védelmében. =D>
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.01.23. 21:14:26

Mondtam, h kezdeni fog az új fiú :D EV-nél nagy buli lehetett szilveszterkor, azóta hatnak a tudatmódosítók :D

Hulla gyengék leszünk, előre szólok :D
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.01.23. 21:06:26

De röhögnék, ha összemákolnánk valahogy egy győzelmet. Ha Prince rúg egy duplát, tuti mennybe megy. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.01.23. 21:06:16

Stalkyard írta:Mondjuk Coutinho folyamatosan játszott az elmúlt meccseken, és mivel Dembele sérült, egészen biztosan kezdeni fog a hétvégi bajnokin is... :D Tényleg nagyon meglepő, hogy most pihen.
Ja, kell most neki egy kis pihenő, mert Dembélé sérüléséig kezdeni fog a bajnokikon, plusz a visszavágón is valószínűleg.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.01.23. 21:04:49

Nekem jó érzéseim vannak a meccsel kapcsolatban ,a Sevilla elmúlt 6 meccséből csak egyet nyert meg és a legutóbbi három meccsen gólképtelen is maradt.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.01.23. 20:58:39

Mondjuk Coutinho folyamatosan játszott az elmúlt meccseken, és mivel Dembele sérült, egészen biztosan kezdeni fog a hétvégi bajnokin is... :D Tényleg nagyon meglepő, hogy most pihen.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.01.23. 20:56:09

rúgjunk egy gólt, és akkor ki is kaphatunk.

mondjuk az, hogy Coutinho már a B csapatban sem kap szerepet elég cink.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése