Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2019.01.30. 20:59:07

Semedo kihagyását én sem értem...
Amúgy jó a kezdő! Kicsit BL-érzésem van. Idegenben elért eredményt igyekszünk helyrehozni :-)
Coutinho ma robbant ;-)
Avatar
thiagoalcantara
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2012.07.31. 15:23:35
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

2019.01.30. 20:23:01

Miért kell Semedot kihagyni? Nem értem egyszerűen, múltkor szerintem lehozott egy jó meccset, erre inkább beteszi Robit aki nagyon nincs formában..
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2019.01.30. 20:18:33

Zozzy 5 írta:Ezt a meccset adja vmi tevecsatorna?
nem. spanyol kupát senki nem közvetít
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2019.01.30. 20:17:07

Barca XI: Cillessen; S. Roberto, Piqué, Lenglet, Alba; Arthur, Busquets, Rakitic, Messi, Suárez, Coutinho
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.01.30. 20:00:25

Ezt a meccset adja vmi tevecsatorna?
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.01.29. 23:37:39

Sinya22 írta:Cillessen-Roberto,Piqué,Verma,Alba-Rakitic,Vidal,Arthur-Cou,Suarez,Messi

Erre számítok,pár változás hétvégéhez képest,de nem fogjuk elengedni a Sevilla ellen otthon. Attól függetlenül simán meglehet ha focizunk, ahogy mostanság azért megtettük gyakran,Sevilla nincs jó formában,1 góllal jobbak voltak,meg 1-et adtunk nekik,normális támadósorral szerintem meglesz.
Lenglet és Busi szvsz kezdeni fog, amúgy a többi szerintem is ez lesz.

És továbbmegyünk, 3-0. :)

Nyilván nem jöttek még rá a srácok az elmúlt években, hogy nem lehet ellazsálni az odavágókat... :roll:
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.01.29. 23:36:19

Cestus írta:A Valenciának sikerült a fordítás 2-0-ról a Getafe ellen, két gólt a hét perces hosszabbításban rámoltak be ehhez. Ez erőt adhat a srácoknak holnapra. :D
Nemrossz nemrossz :D

Jöhet holnap a Remontada 3.0 ? (2.0 De Jong :) )

Nem lenne rossz holnap fordítani, de én attól félek, hogy ha sikerül, akkor a srácok mégjobban hátradőlnek, és elhiszik hogy továbbra is elég ellazsálni az odavágót, és ez a BL-ben is erősen kijöhet.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.01.29. 23:27:40

A Valenciának sikerült a fordítás 2-0-ról a Getafe ellen, két gólt a hét perces hosszabbításban rámoltak be ehhez. Ez erőt adhat a srácoknak holnapra. :D

Zárójelben: remélem ki is játszották ezzel magukat a hétre, a hétvégén pedig könnyedén megcsapjuk őket a Camp Nouban.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.01.29. 22:50:20

Cillessen-Roberto,Piqué,Verma,Alba-Rakitic,Vidal,Arthur-Cou,Suarez,Messi

Erre számítok,pár változás hétvégéhez képest,de nem fogjuk elengedni a Sevilla ellen otthon. Attól függetlenül simán meglehet ha focizunk, ahogy mostanság azért megtettük gyakran,Sevilla nincs jó formában,1 góllal jobbak voltak,meg 1-et adtunk nekik,normális támadósorral szerintem meglesz.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.01.29. 19:59:53

Kupakeret holnapra.

Úgy néz ki, felteszünk egy erős kezdőt, és megpróbáljuk a fordítást. Nagyon várom a meccset. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2019.01.24. 15:00:47

drobika írta:Ehhez csak annyit, hogy Van néhány dolog, amivel egyet tudok érteni. Viszont egy jobbhátvéd sosem fog tudni egy balhátvédet helyettesíteni. Nekem elhiheted :) Majdnem teljesen lehetetlen.
A tegnapi meccsen nem az volt a lényeg, hogy Alba-t helyettesítse bárki is, mert az nyilván lehetetlen. Erre a világon legfeljebb ha 4-5 focista lenne képes. A lényeg az volt, hogy a futóbolond Navas-t kordában lehessen tartani, erre pedig Semedo-n kívül a keretben senki nem alkalmas. Látható volt, hogy Semedo egész meccsen a felezővonalat is alig lépte át, mert a bal oldalon eleve fel is adtuk a támadás lehetőségét. Versenyt futni és szerelni pedig tökéletesen alkalmas egy jobbhátvéd is a bal oldalon.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.01.24. 14:24:55

Chino írta: a következő meccs sem lesz egy rangadó
De, katalán rangadó, mert Girona-Barca :lol:

Amúgy viccen kívül, a Girona nagyon kemény ellenfél, minket is megszivattak a Camp Nouban, otthon pedig az Atletit, kupában meg oda-vissza az Atleti nem tudott nyerni ellenük, 3 gólt pakoltak a Metropolitanoban az Atletinek.

Szóval nagyon vigyázni kell a hétvégén, mert minket is könnyen bedarálhatnak.

És igen, volt egy nagy kezezés, furcsa hogy vissza se nézték hogy mennyire lehetett szándékos.

Én most megvédeném Valverdét, ha Robit rakja Navassal szemben akkor szerintem félidőnként el lett volna játszva 5-ször olyan, amit Alba szokott játszani az ellenféllel, Albát meg pihentetni kellett így más megoldás nem volt. Megjegyzem szerintem védekezésben nem ott volt a gond, hanem azzal hogy Piqué és Lenglet végigmozizza a dolgokat.
6v3-mat akkor is le kellett volna tudni védekezni, ha a helybéli pék áll be balbekként.

Bosszantó ez az eredmény, mert ennyivel messze nem voltak jobbak, 1-0, 2-1 lett volna az igazságos eredmény a játékot tekintve.
knor
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2007.02.04. 23:33:29

2019.01.24. 14:17:21

Engedjük már el ezt a mickey egér kupát. Már folyik le a polcról annyi van.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2019.01.24. 14:05:08

direkt úgy szerveztem a mai napom, hogy beleférjen másfél óra meccsnézés. kár volt. ezt a nullát amit tegnap nyújtottunk, valami hihetetlen. mondjuk mikor megláttam ezt a malcom-boateng-alena kezdőt, már tudtam, hogy sok helyzetünk nem lesz... de hogy kb két kapuralövéssel zárjuk az egészet. na meg a kapott gólok, kb mindkettő kabaréba illő volt, a védelem nem tudom merre járt...én nagyon akarnám zsinórban az 5. kupát, de ahhoz fel kell csapni a legcombosabb kezdőt és menni mint a hülye...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.01.24. 13:39:53

herlius írta:
drobika írta:Szerintem nem lehet védeni azt az edzői döntést, hogy Semedo volt a balhátvéd. Itt kell ezt kipróbálni? Egy Sevilla ellen idegenben egy ,,fontos,, meccsen?
Az ugye megvan, hogy a Sevilla jobb oldalán egy bizonyos Jesus Navas robogott fel-alá, mint egy őrült? Te mégis kit állítottál volna rá? Robertot, akit szinte állva megkerül bárki? Vagy Alba-t, aki szinte folyamatosan játszik és ebben az ütemben a szezon végére teljesen elkészül az erejével (lásd tavalyi szezon)? A "fontos meccs" pontosan mit jelent számodra? Melyik meccs lesz kevésbé fontos a következő periódusban? Dobjuk el a bajnokságot vagy a BL-t a kupáért cserébe? Tavaly mindenki itt nyavajgott, hogy a BL ráment a kupára, mert pont ebben a január-februári periódusban nem volt 1 perc megállás a csapatnak. Tudomásul kéne venni már, hogy ez a csapat már nem az, aki 10 évvel ezelőtt szinte bárkivel felmosta a padlót. Azok az idők elmúltak (és még akkor is voltak igen gyenge periódusok, főleg január-februárban). Igenis kell bizonyos racionális döntéseket hozni, máskülönben szép lassan semmilyen sikerben nem lesz részünk.
Ehhez csak annyit, hogy Van néhány dolog, amivel egyet tudok érteni. Viszont egy jobbhátvéd sosem fog tudni egy balhátvédet helyettesíteni. Nekem elhiheted :) Majdnem teljesen lehetetlen.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2019.01.24. 13:18:37

Igazából én nem értem az öreg EV agyát. OD sérült, a brazilnak nem megy Messinek meg Busquetsnek pihenni kéne erre beteszi hideg lábbal Boatenget, a jobbhátvédet kiteszi balra stb.

Néha olyan agyatlan fafejű módon forgatja a csapatot, hogy azzal hoz minket ilyen lehetetlen szituba.

Megmondom bosszantana ha ezen megy el zsinórba az ötödik címvédés.
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.01.24. 13:08:27

Kicsit túltolta a biciklit az öreg a rotálással valóban, Messi és Busquets pihentetésével egyetértek, viszont azért felcsaptam volna a legerősebb kezdőt, amit a kivitt emberekből össze lehetett volna rakni (ahogy a meccs előtt is beszéltük). Viszont valamikor ki kellett próbálni ezeket a dolgokat (Semedo Alba helyén pl.*), és ez a botlás még inkább javítható, mint ha egy bajnoki meccsen kísérletezgetnénk, és ott kapnánk ki, magunkra húzva a két madridot. Jobb helyzetkihasználással így is meglehetett volna az a fránya gól, na meg a második kapott elkerülhető lett volna. Sokszor ilyen kevésen múlik.

Szerintem a hétvégén minimális rotálással megyünk Gironába, a visszavágón pedig csont nélkül felcsapja a gálát, aztán legalább látunk egy izgalmas meccset. :D

*Albát valahogy márpedig egyben kell tartani a BL-re, mert Messi után a második legjobb játékosa a csapatnak, mióta Ney elment.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2019.01.24. 13:04:40

drobika írta:Szerintem nem lehet védeni azt az edzői döntést, hogy Semedo volt a balhátvéd. Itt kell ezt kipróbálni? Egy Sevilla ellen idegenben egy ,,fontos,, meccsen?
Az ugye megvan, hogy a Sevilla jobb oldalán egy bizonyos Jesus Navas robogott fel-alá, mint egy őrült? Te mégis kit állítottál volna rá? Robertot, akit szinte állva megkerül bárki? Vagy Alba-t, aki szinte folyamatosan játszik és ebben az ütemben a szezon végére teljesen elkészül az erejével (lásd tavalyi szezon)? A "fontos meccs" pontosan mit jelent számodra? Melyik meccs lesz kevésbé fontos a következő periódusban? Dobjuk el a bajnokságot vagy a BL-t a kupáért cserébe? Tavaly mindenki itt nyavajgott, hogy a BL ráment a kupára, mert pont ebben a január-februári periódusban nem volt 1 perc megállás a csapatnak. Tudomásul kéne venni már, hogy ez a csapat már nem az, aki 10 évvel ezelőtt szinte bárkivel felmosta a padlót. Azok az idők elmúltak (és még akkor is voltak igen gyenge periódusok, főleg január-februárban). Igenis kell bizonyos racionális döntéseket hozni, máskülönben szép lassan semmilyen sikerben nem lesz részünk.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.01.24. 13:03:53

drobika írta:Szerintem nem lehet védeni azt az edzői döntést, hogy Semedo volt a balhátvéd. Itt kell ezt kipróbálni? Egy Sevilla ellen idegenben egy ,,fontos,, meccsen?
Az sem védhető, hogy Prince leszáll a gépről és máris a kezdőben középcsatárként nulla csapaton belüli felkészüléssel. Aztán Malcom. Egy meccset se játszik, és most kezdett.Cuotinho pedig, aki maga alatt van, mégsem kezd ! Pedig lehetne, mert nincs ott Dembi, az elemzők is a csapatba várták... De nem! EV. másként gondolta. Aztán megint futott az események után. Be Suarez, be Cou :) Ez semmi más nem volt EV részéről,mint kísérletezés, komolytalanná téve az egész CDR szereplésünket, vagy szimpla hazárdírozás. Hát nem jött be, nagyon nem.

Tessék most ugyanezt a kezdőt felküldeni a visszavágón is! Vagy megint Messi, Suarez,Alba oldja meg? Miért kell ilyen helyzetet előidézni? Jelentsük ki, az idén csak a BL számít a kupa csak muszájból.Akkor tessék most játszatni az embereket, bizonyíthatnak.
Aztán, hogy miből gondolják azok, akik azt hiszik hogy ha Messi pihen akkor majd jobb lesz a BL-ben, meg a csapat is, nem tudom. Nekem úgy tűnik, hogy ő akkor a legjobb ha mindíg játszik. A visszavágón majd megint mindenki tőle várja majd a megváltást. Nem biztos, hogy ez mindíg jó...
Tehát akkor most ne játszanak Messiék,mert nem ők kaptak ki tegnap,de azért Messi,Coutinho meg Alba játsszon,mert ne nézze le EV a sorozatot? Ezt így elég nehezen fogja megoldani. Amúgy igazából mindegy mit csinál,úgy is leírod hogy az ő hibája volt.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.01.24. 12:58:39

nagyatyesz írta:Én nem tudom elővenni a tegnapi vereségért EV-t. Évek óta azt hajtogatjuk, hogy a kupában rotálni kell, amit most meg is tett.
Azért csúnyán átesett a ló túlsó oldalára. Tegnap nem egy Levante ellen játszottunk. A rotálásról meg annyit, hogy ha egy kicsit erősebb csapattal állunk fel simán elérhetünik egy olyan eredményt ami nem akkora gáz a visszavágóra, így viszont a visszavágóra nem tudnak pihenni a játékosok.
Most komolyan, Malcomtól meg Boatengtől vártuk a gólokat. A brazilnak nemhogy egy, de még fél jó megoldása sem volt, a herceg pedig jóformán a társak nevét sem tudta még.
Nem azt mondom hogy játszon a gálacsapat 90 percet, de pl. Messit nem is viszi el, hogy ha ég a ház 20-25 percre beálhasson, hogy legalább egy árva gólunk legyen. Az egész kp. olyan játékosokból állt akik stabilitást adnak, de előre veszélytelenek, a támadókról pedig ne beszéljünk. Egy oda-visszavágón a minimum, hogy mindenképp törekedni kell idegenbeli gólra.

A hétvégén például Messi is pihent, a következő meccs sem lesz egy rangadó és nagyon jól tudhatta Valverde, ha itt rossz eredményt érünk el akkor a visszavágón kell gálacsapattal játszani, amikor még inkább kelleni fognak a friss emberek, mert ott már keményebb meccsek jönnek.

Nem azt mondom, hogy ne rotáljon, mert muszáj, de egy ilyen felforgatott kezdővel kiállni a liga egyik legjobb csapata ellen a Pízjuanban, nem tudom mit gondolt. Vagy lenézte őket vagy már az elején feladta az egészet. Lucho anno pont ebbe a hibába esett csak ő még a tetejébe makacs is volt.
Félreértés ne essék nem akarok ilyen megmondóembert játszani, de nem igazán csodálkozok az eredményen, még ha olykor-olykor jó is volt a játék, akadtak jó teljesítmények és két bohóc gólt kaptunk. Nagyot kaszáltam a mixen, de valahogy nem tud jobb kedvre deríteni.

Amúgy csak én láttam egy hatalmas kezezést, amikor Alena beívelte egyszer Vidalnak(?)? Amikor néztem nekem teljesen egyértelműnek tűnt, ahogy a levegőben pont rápottyant a védő kinyújtott kezére a labda.

Malcom viszont nálam már teljesen betette a kaput. Amióta itt van kb. az Inter elleni 10 perce volt a pozitívum. Lehet, hogy fiatal, meg nem játszott sokat, de amikor csak játszott szinte mindig nettó emberhátrány volt, még a harmadosztályú Leonesa ellen is. Mondjuk az igazolásában is volt egy jó nagy adag farokméregetés Bartoék részéről.
Forca Barca!!!!
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.01.24. 12:31:22

Szerintem nem lehet védeni azt az edzői döntést, hogy Semedo volt a balhátvéd. Itt kell ezt kipróbálni? Egy Sevilla ellen idegenben egy ,,fontos,, meccsen?
Az sem védhető, hogy Prince leszáll a gépről és máris a kezdőben középcsatárként nulla csapaton belüli felkészüléssel. Aztán Malcom. Egy meccset se játszik, és most kezdett.Cuotinho pedig, aki maga alatt van, mégsem kezd ! Pedig lehetne, mert nincs ott Dembi, az elemzők is a csapatba várták... De nem! EV. másként gondolta. Aztán megint futott az események után. Be Suarez, be Cou :) Ez semmi más nem volt EV részéről,mint kísérletezés, komolytalanná téve az egész CDR szereplésünket, vagy szimpla hazárdírozás. Hát nem jött be, nagyon nem.

Tessék most ugyanezt a kezdőt felküldeni a visszavágón is! Vagy megint Messi, Suarez,Alba oldja meg? Miért kell ilyen helyzetet előidézni? Jelentsük ki, az idén csak a BL számít a kupa csak muszájból.Akkor tessék most játszatni az embereket, bizonyíthatnak.
Aztán, hogy miből gondolják azok, akik azt hiszik hogy ha Messi pihen akkor majd jobb lesz a BL-ben, meg a csapat is, nem tudom. Nekem úgy tűnik, hogy ő akkor a legjobb ha mindíg játszik. A visszavágón majd megint mindenki tőle várja majd a megváltást. Nem biztos, hogy ez mindíg jó...
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2019.01.24. 12:09:00

Én nem tudom elővenni a tegnapi vereségért EV-t. Évek óta azt hajtogatjuk, hogy a kupában rotálni kell, amit most meg is tett.
A kapus poszt adott volt, míg a védelemben az alap belső védő párosunk állt fel. Játszott SR és Semedo is, utóbbi baloson, ahol annyira nem ment neki. Gondolom Navas miatt tette oda őt és nem SR-t. Azért Mirandát gyorsan elfelejtette, de érthető volt, hogy nem merte betenni egy Sevilla ellen. Középen az Arthur, Rakitic, Vidal trió akár bajnokin is mehetne, szóval gyengének nem lehet őket nevezni. Alena biztatóan játszott korábban, szerintem most sem lógott ki. Elől meg pihentetni kell Messit és Suarezt, szóval indokolt volt Malcom kezdőbe állítása, és a herceget is meg kellett nézni. Szóval szerintem a kezdőt nem tudom felróni most EV-nek.
Ha azt vesszük elől 4 emberünk maradt Dembi sérülése a miatt a most érkező Princen kívül. Utóbbit itt ki lehetett próbálni, míg a Messi-Suarez duót mint írtam pihentetni kellett. Egyedül Coutinho nem kezdetését lehet felróni, de látva jelenlegi formáját nem biztos, hogy rossz döntés volt.
Az első félidő nem volt vészes, sőt ott volt a ziccerünk, de Malcom elhibázta. A második már annyira nem tetszett, azért veszélyesebb volt a Sevilla, ennek ellenére volt 1-1 nagy helyzete a csereként beálló Suareznek és Coutinhonak. Sajnos kimaradt.
A kapott gólok meg bohózatba illők voltak. A védők bealudtak mindkét kapott gólnál, ami azért is gáz, mert Alba kivételével azért a kezdő védelmünk volt fenn a pályán. Ez nem sok jót sejtet a Bl egyenes kiesési szakaszára, ha így lemaradnak és mozizzák az eseményeket.
Coutinhoval meg nem tudom mi van...teljesen szét van esve, és lehet azt mondani, hogy nem találja EV a helyét, de alap dolgokat ront el folyamatosan. Azt nem lehet az edzőre fogni, hogy rendszeresen belevezeti az ellenfélbe a labdát, rendszeresen rossz döntést hoz, vagy nem fedezi normálisan a labdát. Ami aggasztó az a közeli képek róla, ahol látszik az elgyötört arca. Valami nagyon kisiklott nála, jó lenne ha összekapná magát. Most Dembi sérülése miatt fog játszani, remélem sikerült felépítenie magát tavaszra...
Jövő héten gondolom a gálakezdővel állunk fel, és megint ki kell javítaniuk az első kupameccs eredményét. Én nem írom le magunkat, sőt élvezetes meccsnek ígérkezik.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.01.24. 11:04:33

Szerintem is megfordítjuk, a Sevilla sem tud ráülni az eredményre. Nehéz lesz, mert buszozni fognak öt védővel, de ha összetikitakázunk egy gólt, kijjebb kell majd jönniük, mert bajba kerülhetnek. Ha kimegy a gála, szerintem meglesz ez, a BL-re meg gyakorolhatjuk a fordítást.

A tegnapiért meg kár, azért egy idegenbeli gól benne volt.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.01.24. 10:54:52

Nem fogok sírni ha kiesünk,de szerintem a visszavágón EV kirak egy erősebb támadósort(lesz ott is rotálás biztos) és megfordítjuk. Nem becsülöm le a Sevillát,de tegnap egyáltalán nem múltak minket felül,kb azzal az 1 góllal voltak jobbak,a 2. az totál a mi hibánk volt,hogy hagytuk őket a kapuig menni,aztán létszámfölénybe is ácsorgott mindenki.Bőven elkerülhető gól volt,a Levante jobban lefocizott minket. :D Amúgy nekem Arthur lassan a kedvencem lesz,kellene számolni hányszor veszít labdát,utóbbi 3 alkalommal egyet sem láttam.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2019.01.24. 09:44:35

Kupa ide vagy oda, azért szemet szúró, hogy mennyire kritikán aluli a védelmünk.
Pique-t az első gólnál úgy ott hagyták, mint helyi járat a banyatankos nagymamát, a hosszún érkezőn meg annyi védőnk volt, mint a realnak szimpatikus játékosa.
A második gólnál a 12-es sevillai játékos meg úgy szaladt a kapuig, hogy azt vártam, mikor terítik ki elé a felnyilazott vörös szőnyeget. A hosszún meg megint senki.
Évek óta nem kezeli ezt a vezetőség rendesen, Lenglet szerintem gyenge, mint a harmat, Pique öregszik. Umcici, ha felépül, jó lesz, de az csak 1 ember.
A széleinken Albán kívül nincs értékelhető szélső, aki védekezni is tudna rendesen. Semedo és SR néha villan, de az vékony ide.
Nem tudunk mindig többet lőni, mint amennyit kapunk..
Idén max. bajnokságot érzek, de képesek vagyunk azt is leadni. :oops:
Abba meg inkább bele sem gondolok, ha Messi visszavonul. #-o
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Válasz küldése