Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.02.01. 11:47:05

MQuCsabi írta:Utolsó meleg tipp mára. Kókuszgolyó vagy pudding. Egyik könyebb, mint a másik.

Ha szereti a kávét itt egy rém egyszerű kokuszgolyo recept: lefözöd a kávét, daráltkekszet megveszed a boltban, összeöntöd, aztán golyókatcsinálsz ék kókuszgolyó :D Isten áldjon ;)
=D> Zseni,ahogy recrea írja.

Pedig azt hittem mekkora király vagyok hogy tudok tiramisut csinálni,erre full gáz. :mrgreen:
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.02.01. 11:22:57

MQuCsabi írta:Ha szereti a kávét itt egy rém egyszerű kokuszgolyo recept: lefözöd a kávét, daráltkekszet megveszed a boltban, összeöntöd, aztán golyókat csinálsz és kókuszgolyó :D Isten áldjon ;)
Zseni, nem kérdés.
miro. írta:Jövök majd akkor is tippekért a szakítást illetően.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sajnos ebben a részében erős vagyok :(
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.02.01. 11:17:10

Utolsó meleg tipp mára. Kókuszgolyó vagy pudding. Egyik könyebb, mint a másik.

Ha szereti a kávét itt egy rém egyszerű kokuszgolyo recept: lefözöd a kávét, daráltkekszet megveszed a boltban, összeöntöd, aztán golyókatcsinálsz ék kókuszgolyó :D Isten áldjon ;)
Kép
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.02.01. 11:10:19

MQuCsabi írta: Ha oreo amúgy, akkor oreos sajttorta. Ahogy látom, nem gond a pepecslés, ugyhogy ezt ajánlom. Elég finom. Amitén még nagyon birok az a kekszszalámi.
De igazából gond a pepecselés,valami egyszerűre gondoltam mert baromira nem az én világom ez.. :lol:
recrea írta: Hidd el, ma még csak egy ártatlan tiramisu, holnap meg az életből is kivisz :D :mrgreen:
Jövök majd akkor is tippekért a szakítást illetően.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Elmész a p....ba, tényleg Zolinak hívták :D :D :D
Esküszöm ezen meghaltam. :lol: :lol: :lol:

Lehet tényleg ráveszem hogy csináljon Ő valamit,vagy veszek egy fáradt lúdlábat,két párizsikockát aztán jó étvágyat.. :mrgreen:
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.02.01. 11:00:28

Gauchomester írta:Üdv.
Aki jártas a mai kütyük világában, adjon pár jótanácsot.
8 éve használok egy HP laptopot, ami már akkor is csak alulról súrolta a középkategóriát. Azt hiszem megszolgálta az árát, az utóbbi egy-másfél év már kínszenvedés volt vele.
Nagyon piszkálják a fantáziámat az All in One PC-k. A laptopot is csak otthon használtam, a mobilitás nem fő szempont. De mit érdemes tudni ezekről az AIO gépekről. Alsó árkategória jöhetne szóba, 150,max. 200e Ft. Lenovo vagy Asus modelleket nézegettem. Vagy ennyiért már inkább vesz az ember egy korrekt laptopot?
Nem gamerkedek, csak szimpla használat. Net, filmek, online stream-ek. Ezért is vonzó a 22 colos FHD kijelző. Valakinek tapasztalata?
AIO PC-hez nem értek,viszont a Lenovo-t a szervíz miatt nem ajánlom. Az Asus-nak meg ebben az árkategóriában nincs normális gépe,én is anno 180-ért vettem egy Asust,2 év után elkezdett a burkolat repedezni,most már ott tartok hogy 1 éve lehajtani sem tudom, a zsanér is valami olcsó vacak benne,pedig mindig vigyáztam rá,de annyira rossz az anyaga hogy hiába. Ha még is a laptop mellett döntenél akkor HP 15 és 250 szériát nézegesd,esetleg a Dell Vostro 3 ami még belefér. Vagy ha picit rádobsz,akkor vannak Acerek is már.

Szerk: Ja közben rájöttem hogy az AIO-ra írtad a Lenovot meg az Asust. Nem baj,laptopoknál kerüld el :D
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.02.01. 09:57:47

Nero. írta:Reg volt mar komoly kapcsolatom (hala Istennek!) de en ugy emlekszem hogy ez forditva szokott mukodni nem? :D Marmint a gare csinal desszertet nekunk.
Igen, jellemzően ők cukrászkodnak. Én ha édességgel lepem meg, akkor irány a bolt. :mrgreen:

Mondjuk sütni/ főzni tudok, de sütihez egyszer nyúltam, az is a legegyszerűbb dolog volt, amit tehettem, viszont majdnem tiramisu:
https://www.moksha.hu/konyha/nyari-alom ... os-konnyu/" target="_blank
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.02.01. 09:28:21

Reg volt mar komoly kapcsolatom (hala Istennek!) de en ugy emlekszem hogy ez forditva szokott mukodni nem? :D Marmint a gare csinal desszertet nekunk.

Mondjuk kitudja, mara elegge megvaltoztak a dolgok, foleg azon a teren hogy a mai nok nagyreszenel meg en is jobban fozok, pedig nem vagyok egy Bakonyi Laci bacsi.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.02.01. 09:18:06

miro. írta: :D :D :D :D
Neeem nincs erről szó azért. Kérdezte,én meg mondtam hogy szívesen csinálok valami mást.
Szóval várom az ötletet még.. :mrgreen:
( Mondjuk óriási lenne kidobni,megkérdezné hogy mégis miért..Hát eurobarcan írták,hogy ezt kéne tennem... :o :D :D :D :D :D )
Chilis babot amúgy az exével csinálta,vagy csak úgy,mintha..?! :mrgreen: :mrgreen:
Hülye :D

Itt az eurobarcán ott segítjük egymást, ahol tudjuk. Hidd el, ma még csak egy ártatlan tiramisu, holnap meg az életből is kivisz :D :mrgreen:

Ötletem nincs, majd írd meg, h hogy sikerült a meglepetés :)
MQuCsabi írta:Az nagyon szép lett volna: Szivem, menj át "Zolihoz" csináljátok már meg azt a finom chilis babot, aztán hozd vissza... :D :D mondjuk recreabol kinézem :D
Elmész a p....ba, tényleg Zolinak hívták :D :D :D
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.02.01. 08:51:34

Az nagyon szép lett volna: Szivem, menj át "Zolihoz" csináljátok már meg azt a finom chilis babát, aztán hozd vissza... :D :D mondjuk recreabol kinézem :D

Ha oreo amúgy, akkor oreos sajttorta. Ahogy látom, nem gond a pepecslés, ugyhogy ezt ajánlom. Elég finom. Amitén még nagyon birok az a kekszszalámi.
Kép
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.02.01. 08:32:13

MQuCsabi írta:Csináld neki a kedvencét, aztán mutasd neki, hogy ott az ajtó, miközben youtube videokat nézel Rivaldorol ... :D :D. Ezt tuti kajálni fogja
De én bírom őt. #-o :D
recrea írta: Na, nekem ettől a ponttól ő is régi lány lenne.
Kérlek, ne értsd félre, amit írok, de nem normálisak ezek...azért ne csinálj neki tiramisut, mert néhány másik nő (a múltban!) szerette, mert finom. Imádom a logikájukat :D Én csak azért is azt csinálnék, had edződjön a lány :)
El ne mond neki, h szexeltél más nőkkel, utána dugni sem akar majd :D

Én anno sokszor kértem a párom, h csináljon chilis babot, de úgy elkészítve, ahogy az exe tanította neki, valami isteni finom volt :)
:D :D :D :D
Neeem nincs erről szó azért. Kérdezte,én meg mondtam hogy szívesen csinálok valami mást.
Szóval várom az ötletet még.. :mrgreen:
( Mondjuk óriási lenne kidobni,megkérdezné hogy mégis miért..Hát eurobarcan írták,hogy ezt kéne tennem... :o :D :D :D :D :D )
Chilis babot amúgy az exével csinálta,vagy csak úgy,mintha..?! :mrgreen: :mrgreen:
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.02.01. 06:22:37

Csináld neki a kedvencét, aztán mutasd neki, hogy ott az ajtó, miközben youtube videokat nézel Rivaldorol ... :D :D. Ezt tuti kajálni fogja
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.02.01. 06:14:54

miro. írta:Sracok,tudna valaki adni par tippet adni desszertekhez?
Uj leany kitalalta hogy lepjem meg valamivel jovoheten.
Tiramisu kilove,elkoptem magam hogy mennyore imadta jo par no ha csinaltam... :D :D
Na, nekem ettől a ponttól ő is régi lány lenne.
Kérlek, ne értsd félre, amit írok, de nem normálisak ezek...azért ne csinálj neki tiramisut, mert néhány másik nő (a múltban!) szerette, mert finom. Imádom a logikájukat :D Én csak azért is azt csinálnék, had edződjön a lány :)
El ne mond neki, h szexeltél más nőkkel, utána dugni sem akar majd :D

Én anno sokszor kértem a párom, h csináljon chilis babot, de úgy elkészítve, ahogy az exe tanította neki, valami isteni finom volt :)
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.02.01. 01:01:17

Sracok,tudna valaki adni par tippet adni desszertekhez?
Uj leany kitalalta hogy lepjem meg valamivel jovoheten.
Tiramisu kilove,elkoptem magam hogy mennyore imadta jo par no ha csinaltam... :D :D
Valami egyszeru,de kicsit kulonleges,az se baj ha rola tudom leenni... :D :D :D
szerk. oreot imadja pl.. :roll: :D :D :D
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2019.01.30. 03:11:44

Üdv.
Aki jártas a mai kütyük világában, adjon pár jótanácsot.
8 éve használok egy HP laptopot, ami már akkor is csak alulról súrolta a középkategóriát. Azt hiszem megszolgálta az árát, az utóbbi egy-másfél év már kínszenvedés volt vele.
Nagyon piszkálják a fantáziámat az All in One PC-k. A laptopot is csak otthon használtam, a mobilitás nem fő szempont. De mit érdemes tudni ezekről az AIO gépekről. Alsó árkategória jöhetne szóba, 150,max. 200e Ft. Lenovo vagy Asus modelleket nézegettem. Vagy ennyiért már inkább vesz az ember egy korrekt laptopot?
Nem gamerkedek, csak szimpla használat. Net, filmek, online stream-ek. Ezért is vonzó a 22 colos FHD kijelző. Valakinek tapasztalata?
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2019.01.10. 06:58:06

messideco írta:Valaki él kint Hollandiában? A torrentezést lefülelik/büntetik?
Facebook Hollandiában élő magyarok csoport szerintem többet tud segíteni. Én is azzal kezdtem Svájcban :D
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2019.01.09. 23:03:56

Valaki él kint Hollandiában? A torrentezést lefülelik/büntetik?
"And my heart will leave you never."
Avatar
balinteer
Capitá del Barça
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.10.12. 16:54:54
Tartózkodási hely: Szombathely

2018.12.26. 14:20:19

Már régebben is kérdeztem, de most újra megpróbálom, szóval akinek esetleg lenne törzs meghívója karácsonyi ajándékként kaphatnék tőle? Igazából könyvek miatt kellene, megbízható felhasználó lennék!


Várom privátban a segítséget, köszönöm előre is! :)
EuroBarca NFL League Season 17/18: 1st Place
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.12.24. 20:15:59

Petr írta:Nekem bejott, de nem veszitesz vele semmit. Viszont krokodilt eszel, szoval meno. :D
Köszi. Ha csak ennyi, akkor kihagyom inkább. :)
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.12.24. 17:07:11

Nekem bejott, de nem veszitesz vele semmit. Viszont krokodilt eszel, szoval meno. :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.12.24. 16:11:33

Krokodil steaket evett már vki? Megéri megkóstolni?
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.12.21. 15:25:59

Ez a Jakab egy pojáca, ahogy az elején ledobta a pulóverét már az sok mindent elmondott a neveltetéséről, értelmi szintjéről, a Jobbiknak meg már rég annyi (szerintem 10%ot se kapnának jelenleg)

Jogos a kritika a Fidesz felé, de Puzsér/Jakab/Vona/Gyurcsány/Mogács/Dopeman stb. ezek az emberek semmivel nem jobbak és semmivel nem lenne előrébb az ország.

Vicc ami otthon van, mondjuk 10-12 évvel ezelőtt is kint voltak az emberek az utcán, és gyanítom 20-30 éve se volt kánaán. Ezekbe a kelet-európai országokba ennyi van, teljesen mindegy kit nevezel ki.

Nehéz eldönteni melyik a szomorúbb, a fidesz diktatúrája vagy az hogy ennyire impotens/életképtelen az ellenzék
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.12.21. 12:49:44

Jakabot látásból ismerem, már párszor beszélgettem vele. Míg itt volt Miskolcon, akkor rendszeresen járt a családjával állatmenhelyre sétáltatni, közvetlen, jó fej. Hubay-val is találkoztam a menhelyen, április 8 előtti szombaton, öltönyben, makkos cipőben, meg egy kamerás fazonnal. Hoztak neki egy kutyát, toltak vagy 20 képet és ment is...
Plusz többször is láttam busszal utazni, Krizáékat valahogy még sosem.
Nagyon jó szónok. Vona és Volner mellett ő az ex Jobbik legszimpatikusabb embere. Miskolci gyűléseken is nagyon tudta oltani az ellent, nem lepődtem meg, hogy felment Pestre.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.12.21. 11:30:24

A választások utáni hisztik miatt kicsit megijedtem, hogy a Jobbikot is szétkapják és ilyen MSZP-szintű szétesett szerencsétlen brigád lesz, de ez a Jakab Péter visszahozta a reményt.

Tökös csávó és pont annyira demagóg, hogy a prolik és megértsék, de az értelmiségieknek is még vállalható legyen.

Ezek a műsorvezetők pedig elképesztőek. Eddig az Echo TV-s barom volt a kedvencem, de ez a rózsaszín majom se büszkélkedhet.
Az utolsó 20 mp-ben a "Lejárt az időnk" viszont tényleg, mintha valami vígjátékból vágták volna ki.

Nevetséges, de ugyanakkor egyre szomorúbb is az egész, ha jól tudom ma is lesz megmozdulás a parlament előtt, tervbe van, hogy elnézünk oda.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.12.21. 11:22:10

Rinku írta:
Nincs nagyon mit nézni már a focin. Én mocskosul belefásultam, unom. Nincs karizma sehol, senkiben, nincsenek új, modern vezérek. Maradéktalanul a pénzről szól minden, régen azért volt egy kis lélek, Del Pierok, Maldinik, Henryk, Puyolok idejében. Számomra tök tárgytalanná vált az egész, nincs se Puyí, se Iniesta, se Xavi. Inkább másra költöm az időmet, már türelmem sincs 15 percnél több, hogy focit nézzek - egyedül a Real elleni meccset néztem meg az időn, egyet sem többet, összefoglalókból is bevallom csak a Betis és a Tottenham meccsek érdekeltek +- néhány. Az eredményekre rápillantok, de igazából ez is csak ilyen szokás, vereség, győzelem, döntetetlen, kb. teljes apátia, nem izgat. 2005-től néztem a Barcát, volt idény, hogy csak a csapattal keltem-feküdtem, az érzelemvilágomat alapvetően befolyásolta, de aztán kinőttem belőle, mert csak egy hülye ember visz ebbe többet az alapvető sportszeretetnél. Úgy érzem, hogy mindent láttam, minden nagy játékost láttam, újat nem tudnak mutatni, az az igazság. Kíváncsi vagyok hány ember érzi még így magát...
Egyetértek! Szinte teljesen...

Én azért azt is hozzáfűzném, hogy nem könnyíti meg a dolgot, hogy streamelni kell a meccseket. Tudom, hogy nem sok plusz idő, de akkor is kényelmetlenebb mint a TV...

De inkább a játék "szépsége" a probléma, nem az eredmények. Én nagyon várom, hogy EV elmenjen valamiért... :roll:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.12.21. 10:37:09

Csak elhangzott az 5 pont a propaganda médiában. :lol:

Azért ez elég meredek, hogy a műsorvezető hogyan reagál sokszor. Kezdem azt hinni, hogy ezek nem szándékosan verik át az országot, hanem tényleg elhiszik ezt a sok baromságot. Az mondjuk nagyobb baj.

Én sem látok más megoldást, mint az országos sztrájk. Kíváncsi vagyok, mi lesz ebből. Ha otthon élnék, ott lennék az egri tüntetésen, az biztos...

Ha már a fociról senki sem akar beszélni, azért én a közéleti dolgokról meg a politikáról - persze kulturáltan - szívesen elbeszélgetek bármikor.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Válasz küldése