Ernesto Valverde

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2019.02.08. 13:21:33

Jogos, Barca_10 volt.

Annyi a zseni mostanaban, hogy keverlek titeket. Bocsi.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.02.08. 13:14:32

Nem igaz, hogy azt írtam hogy SR nek nincs köze a focihoz.
Légyszi tedd ezt ide nekem.
Azt írtam nem jó jobbhátvéd.
Átgondolt hozzászólás minősítése nem hiszem hogy a te dolgod lenne.
Mint ahogy az sem, hogy olyasmiket allits,amik nem igazak
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.02.08. 12:55:13

A Mundo pont ma írja, hogy Valverde "titokban" ( :mrgreen: ) maradni akar, és az öltöző hangadói (Alba, Piqué, Messi, Rakitic) támogatják ebben.

Mostanság amúgy jó húzásai voltak, mintha képes lenne megújulni. A legutóbbi clásicon. :lol:

Off itt, de közben Umtiti újra edzésbe állt, részleges munkát végzett. A képek alapján sorfallal is köszöntötték a srácok, mint az új igazolásokat (ha jól láttam). Remélem, ez azt jelenti, hogy jön vissza. A topikjába is megírtam ezt, de az ajánlóba valamiért nem került be, úgyhogy ide is benyögöm, mivel éppen ez a topik pörög.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2019.02.08. 12:33:46

drobika írta:Nagyon érdekelne hogy valyon a tisztelt egekbe emelt forunmtarsnak honnan van fogalma arról, hogy Messi döntött úgy hogy nem játszik.
Ő tudhat ilyesmit?
Neki szabad ilyeneket írni?
Nem baj hogy az edző nyilatkozza amit?Javaslom olvasásra a engem igenis sert hogy a világ legjobb játékosáról valaki ilyesmit ír.
Messi biztos vagyok benne hogy igenis játszik ha nem sérült és nem tenne ilyesmit.
sR és Semedob jatekoerceit nem kunszt összeadni.Az már igen hogy valyon miért is játszik majdnem annyit akkor SR mint Semedo jobbhatvedkent, amikor Nem az.
Semmi probléma nem lenne SR el ha középpályán játszana,a helyén ahol sokkal jobb,mint ott ahol sajnos sokkal gyengébb.
Mindössze ezt mertem leírni illetve azt a tényt hogy Semedo akkor Stabil jobbhátvéd ha SR nincs.Sajnos SR soká volt sérült, Ezért jött ki ez a néhány perc többlet Semedo javára.
Korábban azt írtad, hogy Robertónak semmi köze a focihoz. Hirtelen képes lenne a középpályán játszani? Egyébként szép, átgondolt hozzászólás.

Miután minden hozzaszólásod olyan, mintha mindenki mást belőled rángattak volna ki, ne csodálkozz a reakciókon.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.02.08. 12:30:03

Nagyon érdekelne hogy valyon a tisztelt egekbe emelt forunmtarsnak honnan van fogalma arról, hogy Messi döntött úgy hogy nem játszik.
Ő tudhat ilyesmit?
Neki szabad ilyeneket írni?
Nem baj hogy az edző nyilatkozza amit?Javaslom olvasásra a engem igenis sert hogy a világ legjobb játékosáról valaki ilyesmit ír.
Messi biztos vagyok benne hogy igenis játszik ha nem sérült és nem tenne ilyesmit.
sR és Semedob jatekoerceit nem kunszt összeadni.Az már igen hogy valyon miért is játszik majdnem annyit akkor SR mint Semedo jobbhatvedkent, amikor Nem az.
Semmi probléma nem lenne SR el ha középpályán játszana,a helyén ahol sokkal jobb,mint ott ahol sajnos sokkal gyengébb.
Mindössze ezt mertem leírni illetve azt a tényt hogy Semedo akkor Stabil jobbhátvéd ha SR nincs.Sajnos SR soká volt sérült, Ezért jött ki ez a néhány perc többlet Semedo javára.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.02.08. 11:53:33

drobika írta:Én továbbra is azt gondolom hogy lehet saját vélemény.
Az arra adott reakció semmiképp nem lehet más becsületére nézve sértő.
Főleg úgy hogy azt nem váltotta ki személyes előzmény.
EV tooikban vagyunk Itt leírta a fórumtars hogy Messi döntése volt hogy nem játszott.Mert a kupa számára nem fontos.
Aki itt Valverde védője miért nem akad ki ezen?Messi ezek szerint azt tesz amit akar?A vezető edző meg mehet a francba? Akkor játszok amikor akarok?
Így ,, ismeritek Messi mentalitását?
Abszurd dolog ez, mégsem adtam rá személyeskedő választ.Mwrt vannak alapvető normák.Meg akkor is ha úgy tűnik hogy szembe mész az autópályan
A probléma nem a véleménnyel van,hanem ,ha valaki úgy adja elő a saját gondolatait olyan dolgokról amikről fogalma se lehet, mintha tények lennének.
Arról nem is beszélve ,hogy sok dolognak mint pl Semedo játékperce pár perc lenne utána nézni ,de neked megszületik a fejedben valami és az persze úgy van akkor.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.02.08. 11:50:48

Az igazság senkit sem érdekel?
A több van még ebben a párharcban Valverde elmondja hogy Messinek fájdalmai vannak ezért nem kezdő.
Erre valaki továbbra is azt állítja hogy Messi 100 As volt és a saját döntése hogy nem játszik mert őt nem a kupa érdekli?
Ez nem sért senkit?A klubot,az edzőt?Az egész Barca filozófiát?
Több mint egy klub..
Nem tudom a stílus kit bántott,de senkivel nem személyeskedtem.
A véleményem leirhatom.
Nem tisztem mást védeni Samper társ is meg lett említve.... Szintén úgy.
Ha valaki úgy gondolja hogy kiáll ilyen személyeskedő mellett az álljon csak ki.Ha valaki ilyen alpári dologgal hasonlítja össze más véleményét mint a sajt reszelő és... és van akinek ez tetszik,az szomorú
Nem reagálok többé erre a kérdésre.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3276
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.02.08. 11:27:58

drobika írta:Én továbbra is azt gondolom hogy lehet saját vélemény.
Az arra adott reakció semmiképp nem lehet más becsületére nézve sértő.
Főleg úgy hogy azt nem váltotta ki személyes előzmény.
EV tooikban vagyunk Itt leírta a fórumtars hogy Messi döntése volt hogy nem játszott.Mert a kupa számára nem fontos.
Aki itt Valverde védője miért nem akad ki ezen?Messi ezek szerint azt tesz amit akar?A vezető edző meg mehet a francba? Akkor játszok amikor akarok?
Így ,, ismeritek Messi mentalitását?
Abszurd dolog ez, mégsem adtam rá személyeskedő választ.Mwrt vannak alapvető normák.Meg akkor is ha úgy tűnik hogy szembe mész az autópályan
És azon még nem gondolkodtál el,hogy vajon miért jön elő veled szemben ilyen hangnem?Nyílván nem a kinézeted miatt,mert nem ismerünk. Hanem abban a stílusban,amiben írsz. Elmondod a véleményedet 8 topicban 65x,kb kívülről tudjuk már. Hoznak neked statisztikát,amivel bizonyítják,hogy nincs igazad,majd leírod megint ugyanazt,amit előtted cáfoltak meg. Érdekes,én is írok naponta,max nem értenek egyet velem,de senki nem támadott rám. Érdemes el gondolkozni,hogy amúgy nem benned van-e hiba.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.02.08. 11:05:10

Én továbbra is azt gondolom hogy lehet saját vélemény.
Az arra adott reakció semmiképp nem lehet más becsületére nézve sértő.
Főleg úgy hogy azt nem váltotta ki személyes előzmény.
EV tooikban vagyunk Itt leírta a fórumtars hogy Messi döntése volt hogy nem játszott.Mert a kupa számára nem fontos.
Aki itt Valverde védője miért nem akad ki ezen?Messi ezek szerint azt tesz amit akar?A vezető edző meg mehet a francba? Akkor játszok amikor akarok?
Így ,, ismeritek Messi mentalitását?
Abszurd dolog ez, mégsem adtam rá személyeskedő választ.Mwrt vannak alapvető normák.Meg akkor is ha úgy tűnik hogy szembe mész az autópályan
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2019.02.08. 10:56:43

Modik, sok sikert! Statuáljatok példát, ne legyen precedens a hasonlókból. :?
"And my heart will leave you never."
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2175
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.02.08. 10:55:17

Szerintem Valverde a legjobb edző, aki Pep óta volt, talán csak azt tudnám neki felróni, hogy nem épít be fiatalokat a csapatba, de pl Alena is egyre több lehetőséget kap..
Aztán a tavalyi éve az szenzációs lett volna, ha nem kapunk ki a végén..

A meccsei kicsit sótlanok ízetlenek, de utóbbi időben még ezek se olyan vészesek, egy jó Coutinhoval sokkal jobb meccseket látnánk.

A Classicon szerintem szép volt tőle, hogy adott játéklehetőséget, Vidalnak, mert megérdemli a fiatal Alenának és Malcom is megkapta a bizalmat, pedig lehet, hogy nem ő volt a legjobb opció ebben a helyzetben.
Szóval lehet itt szidni, de Zidane semmivel se vitt véghez nagyobb munkát a Realnál...ami, hogy a BL győzelmekkel történelmet írt, amit nem is értek hogy tudták megnyerni mivel, csapatként egyáltalán nem emelkedett ki a Madrid egyik évben se.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.02.08. 10:55:08

drobika írta:Természetesen hol adott volna több okot a beállítására mint SR amikor kétszer 20 percnél többet nem játszott? Hol bizonyított volna?
Az edzésen.

Viszont én is elengedem már ezt, drobika, kicsit gondold át a hsz-edire kapott reakciókat, lehet, hogy nem mindenki más megy a rossz irányba az autópályán...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2019.02.08. 10:53:29

drobika írta:Elképesztő hogy Stalkyard fórumtars milyen hangvételű hozzászólásokat tehet büntetlenül.
Másokat becsületében sertegethet.
Nem is érdemes erre hasonló módon válaszolni.
Az eredeti témához csak visszatérve.
Itt az oldalon is olvasható EV.nyilatkozata.Messi fájdalmakkal küzködött ezért döntöttünk úgy hogy csak ekkor száll be a meccsbe.
Természetesen ez őt nem érdekli,Messi 100 As volt továbbra is.:)
Persze felhívta más is itt a figyelmet arra, hogy természetesen azt kommunikálja a stáb hogy rendben van,mást taktikailag nem tehet.
És persze arra sincs válasza ha 100 As miért nem kezd hiszen ez csak a kupa negyeddöntő, és csak a Reál az ellenfél.
De ismétlem hogy ilyen primitív másokat becsmérlő vélemény szerintem nem megengedett egy nyilvános helyen.
A Föld lapos.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.02.08. 10:15:27

Elképesztő hogy Stalkyard fórumtars milyen hangvételű hozzászólásokat tehet büntetlenül.
Másokat becsületében sertegethet.
Nem is érdemes erre hasonló módon válaszolni.
Az eredeti témához csak visszatérve.
Itt az oldalon is olvasható EV.nyilatkozata.Messi fájdalmakkal küzködött ezért döntöttünk úgy hogy csak ekkor száll be a meccsbe.
Természetesen ez őt nem érdekli,Messi 100 As volt továbbra is.:)
Persze felhívta más is itt a figyelmet arra, hogy természetesen azt kommunikálja a stáb hogy rendben van,mást taktikailag nem tehet.
És persze arra sincs válasza ha 100 As miért nem kezd hiszen ez csak a kupa negyeddöntő, és csak a Reál az ellenfél.
De ismétlem hogy ilyen primitív másokat becsmérlő vélemény szerintem nem megengedett egy nyilvános helyen.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.02.08. 06:50:03

Engem nem valamiféle "titkok" érdekelnek, hanem az, hogy miért hagyja csapatát ennyiszer öregúrasan játszani.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.02.08. 02:10:07

Stalkyard írta:
Azért arra kíváncsi lennék:

-ki az a száz ember, aki leírta, hogy nem 100%-os Messi, és ezek közül mennyi hitelesebb, mint a csapat másodedzője?
Lehet, hogy a másodedző jobban tudja, de nem fogja kifelé azt kommunikálni, hogy nem egészséges. Ha tényleg 100%-os biztosan kezdett volna, főleg, hogy még Dembélé sincs.
Stalkyard írta: - esetleg olvastad-e Messihez közeli forrásokból, hogy egyértelműen leghátul szerepel nála prioritások terén a spanyol kupa, ebből kifolyólag nem Valverde döntése volt, hogy nem kezd, hanem nagy valószínűséggel sokkal inkább Messié
Tényleg valószínű, hogy Messi egy Clasícón, hazai pályán inkább nem kezd, mert ez "csak" a kupa elődöntője.
[/quote]
Forca Barca!!!!
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.02.07. 17:29:46

drobika írta:
Vagy százan leírták, hogy Messi nem volt 100-as, de ez a tény ne zavarjon, A meccsen pedig igenis látszott, hogy sérült.Másrészről, ha igazad lenne és 100-as lett volna akkor EV nem játszatja ugye a Reál ellen, henm Malcomot játszatja. Elképesztő
Hát ez kész. :D Nulla tájékozódás, nulla utánaolvasás, nulla háttérinfó szerzés, de azért osztod az észt. Nálad senki nem tudhat jobban semmit. :D Én befejeztem a veled való vitatkozást, mert olyan mint egy sajtreszelővel rejszolni, vagy talán még kicsit rosszabb.

Azért arra kíváncsi lennék:

-ki az a száz ember, aki leírta, hogy nem 100%-os Messi, és ezek közül mennyi hitelesebb, mint a csapat másodedzője?

- esetleg olvastad-e Messihez közeli forrásokból, hogy egyértelműen leghátul szerepel nála prioritások terén a spanyol kupa, ebből kifolyólag nem Valverde döntése volt, hogy nem kezd, hanem nagy valószínűséggel sokkal inkább Messié

- miből látszott, hogy sérült Messi? Abból a két alkalomból, mikor szinte felöklelte letámadásnál Casemirot és úgy szerzett labdát, vagy hogy sprintben közlekedett minden kontránál? Komolyan érdekel a szakvéleményed, kérlek, oktass ki minket, kik tudatlanok és vakok ehhez a sporthoz.

- képes leszel majd valaha megkülönböztetni a tényt a véleménytől?

Többet nem szánok rád. Válaszolni se muszáj, sértődözni meg főleg nem, hogy hogyan merik semmibe venni a magasztos véleményedet. Nálad idegesítőbb figurát nem sokat láttam itt a fórumon, vetekszel Samperrel. Bocs az adminoktól, itt befejeztem a témát.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21115
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.02.07. 16:23:47

Subinho írta:Az első félidő egyértelműen a Madridé volt, ha nem Vinicius játszik, hanem még Ronaldo, akkor sima 3-0 a félidőben. Megköszönhetjük a bénázásukat.
A 2. félidőt jobban kezdtük, jobb volt a csapat, a 60. perc körül, Messi beállása után meg volt egy negyed óránk, amikor látványosan és gyorsan játszottunk, megélénkült nagyon a meccs, aztán az utolsó 10-15 percben igazából már senki sem akart semmit, csak lepörgetni az órát. Csalódás volt kicsit a meccs, de igazságos az eredmény. Semedo és Malcom a csapat legjobbja volt, Suarez, Cou és Busquets meg a legrosszabbak.
Pontosan így láttam én is a meccset. Valverdét most nem venném elő, az utolsó mondatban felsorolt hármas már egy ideje gyenge formában van, Malcom beállítása pedig nagyon jó döntésnek bizonyult. Messi padon kezdetése is védhető. Az eredmény nem jó, de maradt esély a visszavágóra.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3276
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.02.07. 11:57:28

Grimaldo írta:
drobika írta: Mindíg valahogy kimarad a stat,-ból, hogy SR sérült volt ezért tudott Semedo többet játszani percekben.Amikor SR nem sérült egyértelműen ő a választott jobbhátvéd Semedo helyett. Holott Semedo jobbhátvéd SR pedig NEM !!!! Elég baj az, hogy SR ennyi percet játszott jobbhátvédként!
A másik lehülyézésére pedig akkor sincs mentség, ha nincs igaza,a fórum azért fórum, hogy mindenki elmondhassa. Ha valakinek nem tetszik a véleménye sosem hülyéztem le. De hát különbőzőek vagyunk.Ezt is el kell fogadni.
DE értsd már meg ,hogy Semedo SR visszatérése óta is többet játszik JHV-ként.
De értsd már meg hogy tökmindegy,mert Valverde a hibás!
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.02.07. 11:52:53

drobika írta: Mindíg valahogy kimarad a stat,-ból, hogy SR sérült volt ezért tudott Semedo többet játszani percekben.Amikor SR nem sérült egyértelműen ő a választott jobbhátvéd Semedo helyett. Holott Semedo jobbhátvéd SR pedig NEM !!!! Elég baj az, hogy SR ennyi percet játszott jobbhátvédként!
A másik lehülyézésére pedig akkor sincs mentség, ha nincs igaza,a fórum azért fórum, hogy mindenki elmondhassa. Ha valakinek nem tetszik a véleménye sosem hülyéztem le. De hát különbőzőek vagyunk.Ezt is el kell fogadni.
DE értsd már meg ,hogy Semedo SR visszatérése óta is többet játszik JHV-ként.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.02.07. 11:31:28

pr13 írta:
Grimaldo írta:Semedo hol játszott akkor a szezon eddigi részében? Amióta SR visszatert is többet volt JHV poszton ,de gondolom téged ilyen tények nem zavarnak,csak fröcsöghesd a hülyeséged.
Engedd el, múltkor is leírta valaki neki, hogy percekben többet játszott, mint SR, pedig utóbbi játszott középpályán, balhátvédként, meg talán még támadóként (?) is szerepelt az AM ellen.
Azért kigyűjtöttem ide a friss statisztikát, hátha most elolvassa és megérti:
Az idei sorozatokban SR 23 meccsen 1711 perc, Semedo 26 (egyszer volt balhátvéd) meccsen 1862 perc.
Az itteni többség szerint 1862 > 1711, az ő véleménye szerint 1862 < 1711. Tiszteletben kell tartani, megkért rá, ez van.De amúgy akkor ki is fröcsögi a hülyeséget?
Mindíg valahogy kimarad a stat,-ból, hogy SR sérült volt ezért tudott Semedo többet játszani percekben.Amikor SR nem sérült egyértelműen ő a választott jobbhátvéd Semedo helyett. Holott Semedo jobbhátvéd SR pedig NEM !!!! Elég baj az, hogy SR ennyi percet játszott jobbhátvédként!
A másik lehülyézésére pedig akkor sincs mentség, ha nincs igaza,a fórum azért fórum, hogy mindenki elmondhassa. Ha valakinek nem tetszik a véleménye sosem hülyéztem le. De hát különbőzőek vagyunk.Ezt is el kell fogadni.
Avatar
pr13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2017.07.23. 10:53:34

2019.02.07. 11:21:09

Grimaldo írta:Semedo hol játszott akkor a szezon eddigi részében? Amióta SR visszatert is többet volt JHV poszton ,de gondolom téged ilyen tények nem zavarnak,csak fröcsöghesd a hülyeséged.
Engedd el, múltkor is leírta valaki neki, hogy percekben többet játszott, mint SR, pedig utóbbi játszott középpályán, balhátvédként, meg talán még támadóként (?) is szerepelt az AM ellen.
Azért kigyűjtöttem ide a friss statisztikát, hátha most elolvassa és megérti:
Az idei sorozatokban SR 23 meccsen 1711 perc, Semedo 26 (egyszer volt balhátvéd) meccsen 1862 perc.
Az itteni többség szerint 1862 > 1711, az ő véleménye szerint 1862 < 1711. Tiszteletben kell tartani, megkért rá, ez van.De amúgy akkor ki is fröcsögi a hülyeséget?
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.02.07. 11:11:40

Grimaldo írta:Semedo hol játszott akkor a szezon eddigi részében? Amióta SR visszatert is többet volt JHV poszton ,de gondolom téged ilyen tények nem zavarnak,csak fröcsöghesd a hülyeséged.
A Messis dologról meg pont annyit tudsz amennyit a médiából olvastál.
De persze az felülírja amit az őt vizsgáló szakemberek diagnosztizáltak és az alapján megadták az engedélyt ,hogy játszhasson.
A hülyeséget legfeljebb te fröcsögöd, ami téged minősít.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.02.07. 10:50:24

Semedo hol játszott akkor a szezon eddigi részében? Amióta SR visszatert is többet volt JHV poszton ,de gondolom téged ilyen tények nem zavarnak,csak fröcsöghesd a hülyeséged.
A Messis dologról meg pont annyit tudsz amennyit a médiából olvastál.
De persze az felülírja amit az őt vizsgáló szakemberek diagnosztizáltak és az alapján megadták az engedélyt ,hogy játszhasson.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.02.07. 10:29:45

davi10 írta:
drobika írta:Hát én meg nem védném meg EV-t!
Malcom beállítása most rotáció! Nevetséges! Azért rakta be,mert nem volt más! SR-t azért már csak nem merte jobb oldali támadónak nevezni egy Madrid ellen.Nem játszatta sosem, lehetőséget sem adott neki.Teljesen mellőzi a srácot, erre megint egy ilyen ember menti meg seggét, mint Dembelé számtalanszor!
Semedo végre jobbhátvéd volt, amíg megint elő nem jön EV-n a SR szindróma, hogy milyen jó jobbhátvéd! Semedo irány a cserepad:) Ez a két ember volt a legjobb a csapatban, igaz hogy EV-nél alig játszanak, de sebaj, végre tovább hosszabbítunk EV-vel!
Lajos végigjátszatása is jó volt grat EV.! Elképesztően érinthetetlen a pali.Bármit csinál, pályán van.
Messi! Szakmai profizmus volt beállítani félsérülten. A Valencia ellen is a rúgás után nem tudott már játszani. Tegnap detto ugyanez volt a helyzet.Nem tudott hozzátenni a mentális jelenlétén kívül. Reméljük, hogy nem lett rosszabb az állapota. Felelőtlenség volt a játszatása. Ennyit EV-ről.
Elhiszem, hogy neked már rémálmaid vannak Valverde-ről, de azért lássuk már reálisan a dolgokat.

1. Miért nevetséges Malcom beállítása? Simán berakhatta volna SR-t előre, akkor meg az lett volna a baj. Mellesleg megjegyzem, hogy Malcom semmivel nem adott több okot a kezdőbe kerülésre, mint SR. A gyerek eddig enyhén szólva nem sokat mutatott.
2. Nem tudom melyik szezont nézed, de Semedo legalább annyit, ha nem többet játszik, mint SR.
3. Suarez valóban gáz, de egy Madrid ellen főleg bármikor benne van a meglepetés, talán én is behoztam volna Boatenget, de ez a lépése még érthető. Viszont nem volt már cserelehetőség.
4. Nem tudom mi alapján döntöd el jobban, mint maga Messi, illetve a profi orvosi stáb, hogy mikor alkalmas a játékra.
Nem arra értettem a nevetséges szót, hogy Malcom beállítása lett volna az. A gyerek jól játszott. Arra, hogy ez rotáció lett volna.Természetesen hol adott volna több okot a beállítására mint SR amikor kétszer 20 percnél többet nem játszott? Hol bizonyított volna?
Hogy melyik szezont nézem? Ezt. Semedo csak akkor játszott jobbhátvédet, amikor SR SÉRÜLT volt. Amikor nem akkor SR játszik.Így talán valóban annyi ideje kijön mint SR-nek. De EV egyértelmű preferáltja SR jobbhátvéd poszton.
Nem én döntöm el, hogy Messi mikor alkalmas játékra, de osztom azok véleményét, akik azt írták, hogy annak nincs értelme,hogy sétáljon a pályán azon a mentális plusszon túl, amit a jelenléte ad. Ha megnézted a Valencia elleni meccset full királyul játszott, rúgott két gólt és miután lerúgták nem tudott a sétán kívül mást tenni. Nem az ő hibája természetesen. Állítom, hogy tegnap sem volt jobb állapotban.
Válasz küldése