Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.02.26. 13:52:18

Miért nem mondjuk ki, hogy Casemiro esetében egyértelmű csalás történt. VAR ide vagy oda, ennek a rendszernek ehhez semmi köze nincs.
Lehet itt vitatkozni arról, hogy jó e a rendszer vagy sem, a bírónak milyen jogai vannak. Ez a vita jó is,mert szembesülünk a szabályokkal, pro és kontra érvekkel.
De hangsúlyozom, hogy ebben a konkrét esetben sima csalás volt. A bíró részéről és az asszisztencia részéről. Ennyi.
Ilyen súlyú szabálytalanság esetén simán piros járt volna. Szabad szemmel is egyértelműen látható volt, hogy semmi kontakt nem volt. Nem lehet nem látni, csak szándékosan nem.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.02.26. 13:43:39

Veidt_madridista írta:Egy kicsit beleszólnék, mert sok olyan írtatok, ami nem úgy van.

A bíró NEM kérheti a VAR segítséget, soha, semmilyen körülmények között. A videóbíró-asszisztens ajánlja fel a segítségét, de csak akkor, ha a bírói ítélettel ellentétes tényállásra utaló dolgokat lát a képernyőn. A gyakorlat szerint a bírók ilyenkor mindig kimennek és megnézik a felvételeket, de ez alapvetően nem kötelező.

A büntetőket, a piros lapokat és a lesgyanús helyzeteket mindig megnézik.
Ez nem egészen így van. Mivel kötelezően visszanézik, a videobíró jóváhagyhagyja vagy közli, hogy az ítélet nem megfelelő/kérdéses, tehát infot minden esetben kap (ahogy látható is volt). Ezt azután a bíró dönti el, hogy visszanézi-e az esetet. Tehát a videoszobában több kameraállásból visszanézve konzultáltak pl. a szóban forgó esetnél. Itt Lahoz vagy azt kapta a fülesbe, hogy minden OK, az ítélet helytálló avagy az eset nem egyértelmű.
Hogy milyen infot kapott Matyi azt sosem tudjuk meg, de ha még ki se ment megnézni akkor valami gáz van. Ha a videoszobában ezt egyértelműnek látták, akkor nincs értelme a VAR-nak, ha pedig Lahoz önkényesen (okot direkt nem írok) döntött így, akkor megint ott vagyunk ahol a part szakad.

Másrészt meg ha Doukouré ilyen lendülettel így belevágott volna Casemiroba, az minimum sárga (de akár piros is lehet), de semmit nem kapott.

Nem igazán azért megy a vita, mert a bíró jogtalan tizenegyest adott a Realnak. Azt mondom ez benne van, lehet, hogy rossz szögben volt, nem látta tisztán az esetet, benyalta Casemiro homorítását stb. Ez még elnézhető, bár azzal sem lennék teljesen kibékülve.
De az, hogy a VAR (amit állítólag a hasonló dolgok kiküszöbölésére vezettek be) "segítségével" ilyen egyértelmű esetek is megtörténhetnek az már több mint dühítő.
Forca Barca!!!!
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2019.02.26. 12:10:24

Egy kicsit beleszólnék, mert sok olyan írtatok, ami nem úgy van.

A bíró NEM kérheti a VAR segítséget, soha, semmilyen körülmények között. A videóbíró-asszisztens ajánlja fel a segítségét, de csak akkor, ha a bírói ítélettel ellentétes tényállásra utaló dolgokat lát a képernyőn. A gyakorlat szerint a bírók ilyenkor mindig kimennek és megnézik a felvételeket, de ez alapvetően nem kötelező.

A büntetőket, a piros lapokat és a lesgyanús helyzeteket mindig megnézik.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.02.26. 10:19:36

MessiNeymarSuarez írta: De amíg teljhatalmú, szent tehenekként kezeli a szövetség a bírókat, akik szerint a szakmai tudásukat kérdőjelezik meg ha rájuk mernek szólni a teremből, addig nem lesz változás, és az ilyen Lahoz-féle "mindignekemvanigazam" formák fogják széttrolkodni a meccset, hiába ordítanak a VAR-szobából 8-an, ha a bíró úgy dönt akkor ők is csak nézők.
Ezzel kb. egyetértek. Hiába van VAR, akkor is bírófűggő az egész rendszer. Nagy pénzt tennék rá, hogy 10-ből 8 visszanézte volna az esetet. Még ha egyértelműbb is ez egy nagyon kiélezett szituáció volt. A 75-80. percben egy X-es állásnál ami gyakorlatilag a Real bajnoki esélyeiről szól körültekintőbben kellene elbánni. Nálam akkor merült fel egyértelműen a VAR, amikor 10 játékos ment oda egyből reklamálni, azért általában amolyan ímmel-ámmal van a bírónál. Ha a bíró nem látta jól az esetet, nem volt jó szögben, takarták stb.akkor kötelessége lett volna kimenni és megnézni. A közvetítés alatt már a második-harmadik kameraállásból látni lehetett, hogy nem úgy történt ez az eset, mint első blikkre tűnt. Ez kb. fél perc és akkor helyes ítéletet hozhat.
De Lahoz és a hozzá hasonlók magatartása nem igazán objektív, így az emberi tényező ugyanúgy megmarad VAR ide vagy oda.
Carvajal meg a másik észlény. Hogy a francba lehet ilyet nyilatkozni!? Esküszöm már nem tudtam, hogy aa fejem fogjam vagy röhögjek.

De az is lehet, hogy Casemironak akkor sárgát kerllett volna adni és azt nem nagyon szeretik. :D
Ráadásul jó döntés esetén a hétvégi Klasszikusra kis pontozódott volna a brazil.
Forca Barca!!!!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.02.26. 09:34:05

mess2009 írta:VAR:
a VAR-osok minden gyanús szitut megnéznek, azért űlnek ott.
amennyire én tudom, a meccsbíró dönt abban, hogy FIGYELEMBEVESZI - E?! az ajánlást, javaslatot, esetleg a lassítások visszanézését.
az rögzített, hogy milyen eseteket lehet egyáltalán vizsgálni, ez ismert ki is irkálják minden meccs előtt.
nem tudom, de életszerű, hogy a videós azt mondja a kinti fülére, hogy az eset nem egyértelmű ekkor nyilván anélkül dönt, hogy a néző értesülne a párbeszédről.
szerintem akkor vagyunk közel az igazsághoz, ha azt valószínűsítjük, hogy a VAR a vezetőbíró segítsége - lehet - ha igénybe veszi.
a hibák? több szem többet lát, de nem mindent! :shock:
Nem úgy van, hogy ha vizsgálja a VAR, akkor a közvetítés képén megjelenik valami animációszerű hogy épp vizsgálják?

A jelenlegi koncepciót módosítani kellene, ne legyen teljhatalmú a pályán lévő bíró, ha a szobában úgy ítélik meg, hogy nem biztos hogy jól dönt, akkor igenis szólhassanak rá hogy kötelezően nézze meg, esetleg felül is bírálják az ítéletét.
Ott van a tegnapi eset is, ha a bíró meg van győződve róla, mert rossz szögből látta, akkor miért nem lehet kötelezni hogy nézze vissza, ha a stúdióban 10 kameraállásból végignézték és máshogy gondolják? Casemironál is az 5-ből 1 kameraállás megmutatta, hogy egyértelműen hozzá sem értek, hanem feldobta magát, míg a bíró szemszögéből ez simán felrúgásnak tűnhetett.

De amíg teljhatalmú, szent tehenekként kezeli a szövetség a bírókat, akik szerint a szakmai tudásukat kérdőjelezik meg ha rájuk mernek szólni a teremből, addig nem lesz változás, és az ilyen Lahoz-féle "mindignekemvanigazam" formák fogják széttrolkodni a meccset, hiába ordítanak a VAR-szobából 8-an, ha a bíró úgy dönt akkor ők is csak nézők.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.02.26. 08:43:06

VAR:
a VAR-osok minden gyanús szitut megnéznek, azért űlnek ott.
amennyire én tudom, a meccsbíró dönt abban, hogy FIGYELEMBEVESZI - E?! az ajánlást, javaslatot, esetleg a lassítások visszanézését.
az rögzített, hogy milyen eseteket lehet egyáltalán vizsgálni, ez ismert ki is irkálják minden meccs előtt.
nem tudom, de életszerű, hogy a videós azt mondja a kinti fülére, hogy az eset nem egyértelmű ekkor nyilván anélkül dönt, hogy a néző értesülne a párbeszédről.
szerintem akkor vagyunk közel az igazsághoz, ha azt valószínűsítjük, hogy a VAR a vezetőbíró segítsége - lehet - ha igénybe veszi.
a hibák? több szem többet lát, de nem mindent! :shock:
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2019.02.26. 06:35:53

mahitoo írta:P.U.Y.O.L: "Amúgy szerintem a mi eseteinket is visszanézték, (amiket írtatok lejjebb) de mivel szubjektív, hogy ki mire ad 11-est, ezért csak döntő bizonyíték esetén szólhatnak fentről, hogy változtassa meg a bíró a döntését."

Ha Suarez esetét visszanézték volna, és úgy ítélik meg, hogy nem történt szabálytalanság, akkor rászólnak a bíróra, hogy nem szöglet, hanem kirúgás, mert a védő a labdához nem ért.
Mivel nem ítélték meg egyértelmű 11-esnek, így nem szóltak rá. Az, hogy kiről ment ki a labda, kisebb tényező. Ment tovább a játék. Ha minden apróságot megváltoztatnának fentről, akkor borzasztóan megtördelnék a játékot. Ez volt annó a fő érv a VAR bevezetése ellen.

Mégegyszer leírom, szerintem se működik tökéletesen, illetve lehetne sokkal jobban is használni, de aki azt hitte, hogy innentől kezdve csak jó ítéletek születnek, az most szembesülhet idén a valósággal.

Megjegyzem lehet fejlődni is fog a dolog. Csak hogy valami pozitívat említsek, gyakran előfordul (most már, szezon elején ilyen egyáltalán nem volt) hogy tovább engedik a lesgyanús eseteket és csak az akció végén intik be, ha úgy ítélik meg.
Ezt nem kell részletezni, hogy miért baromira jó dolog. Viszont azért írtam hogy gyakran, mert sajnos nem minden esetben. Egyelőre még a bíróknak is meg kell szokni az egészet. Talán akkor fog rohamosan javulni a helyzet, ha jönnek majd az új generációs sporik, akik már eleve a VAR rendszerhez tanulták a szakmát, de emellett ők is lehetnek ostobák, akkor meg mindegy is.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2019.02.25. 23:19:00

P.U.Y.O.L: "Amúgy szerintem a mi eseteinket is visszanézték, (amiket írtatok lejjebb) de mivel szubjektív, hogy ki mire ad 11-est, ezért csak döntő bizonyíték esetén szólhatnak fentről, hogy változtassa meg a bíró a döntését."

Ha Suarez esetét visszanézték volna, és úgy ítélik meg, hogy nem történt szabálytalanság, akkor rászólnak a bíróra, hogy nem szöglet, hanem kirúgás, mert a védő a labdához nem ért.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.02.25. 21:50:20

Én sem gondolom, hogy összeesküvés elméleteket kéne gyártani, ősszel pl. nem egyszer a Real szívott a játékvezetői hibák miatt. A spanyol bajnokságban bőségesen vannak tévedések minden irányba, nem véletlen, hogy mi is és ők is úgy érik, hogy a másikat tolják. A BL más tészta, ott már hamarább elhinném a turpisságot, túl egyoldalúan tévednek a Real javára.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.02.25. 21:19:56

P.U.Y.O.L. írta:Sokan messiásként várták a VAR-t mindkét oldalon, de csak annyi történt, hogy több a jó ítélet, de a hibák (főleg a szubjektív eseteknél) ugyanúgy megvannak.
Ezért is mosolyogtam az olyan véleményeken az első VARos pletykák felröppenésekor, hogy most minden meg lesz oldva (meg a rivális csapat majd most jól kiesik az első osztályból :D). A képernyő előtt ugyanúgy hibázásra hajlamos emberek ülnek, esetünkben ráadásul spanyol bírók.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2019.02.25. 19:42:28

El Sie7e írta:szerintem egyszerűen rosszak. idén nekünk is volt nem egy olyan esetünk hogy mindenki nézett hogy miért nem nézik vissza, hol a var meg a többi. tévednek nekünk is ellenünk is. ez a tegnapi egy bohózat volt pár hete meg volt egy olyan szériánk ami ugyanilyen nevetséges volt akkor kezdődött a médiában üzengetés mert meccseken keresztül szívtunk mert semmit nem néztek vissza.
nem nézek Barca meccseket így erről nem tudok nyilatkozni de ha a bírói színvonalból indulok ki akkor a nem elvakult szurkerek szerint gondolom volt ide is oda is var szitu meg téves ítélet.

ez nem fogja kiváltani az örök vitát hogy a másik csal és nekik mindent befújnak nekünk meg semmit, de ha higgadtan nézi az ember kicsit külső szemmel akkor látja a borzalmas valóságot hogy még csalni is hülyék.

én személy szerint ezért is nem szeretem a Real-Barca meccseket mert nem tudják úgy lehozni hogy ne legyen valami amibe bele lehet kötni és csalást kiáltani.
Én ezzel a hozzászólással értek egyet.
Sokan messiásként várták a VAR-t mindkét oldalon, de csak annyi történt, hogy több a jó ítélet, de a hibák (főleg a szubjektív eseteknél) ugyanúgy megvannak. Legyen az Barca, Real, Bilbao vagy Valladolid meccs. Teljesen mindegy.

Amúgy szerintem a mi eseteinket is visszanézték, (amiket írtatok lejjebb) de mivel szubjektív, hogy ki mire ad 11-est, ezért csak döntő bizonyíték esetén szólhatnak fentről, hogy változtassa meg a bíró a döntését.

Egyértelmű, hogy nem működik tökéletesen. Én se vagyok maradéktalanul elégedett, de némi javulás azért észrevehető.
Avatar
El Sie7e
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2017.05.27. 18:54:38

2019.02.25. 19:18:51

szerintem egyszerűen rosszak. idén nekünk is volt nem egy olyan esetünk hogy mindenki nézett hogy miért nem nézik vissza, hol a var meg a többi. tévednek nekünk is ellenünk is. ez a tegnapi egy bohózat volt pár hete meg volt egy olyan szériánk ami ugyanilyen nevetséges volt akkor kezdődött a médiában üzengetés mert meccseken keresztül szívtunk mert semmit nem néztek vissza.
nem nézek Barca meccseket így erről nem tudok nyilatkozni de ha a bírói színvonalból indulok ki akkor a nem elvakult szurkerek szerint gondolom volt ide is oda is var szitu meg téves ítélet.

ez nem fogja kiváltani az örök vitát hogy a másik csal és nekik mindent befújnak nekünk meg semmit, de ha higgadtan nézi az ember kicsit külső szemmel akkor látja a borzalmas valóságot hogy még csalni is hülyék.

én személy szerint ezért is nem szeretem a Real-Barca meccseket mert nem tudják úgy lehozni hogy ne legyen valami amibe bele lehet kötni és csalást kiáltani.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.02.25. 18:59:27

Nem kell túlmisztifikálni, kinek jó az, ha 10 fordulóval a vége előtt eldől a spanyol bajnokság vagy kiszáll a Real?
Senkinek, kivéve, amelyik csapat vezeti, bár ez esetben élőben és a tv előtt sem lesz nekik annyi nézőjük (aki meg le van maradva, annak pláne nem), mint amikor szoros a vége...kevesebb fogyasztás, kevesebb reklám, mit tudom én, most csak lövöldözök vaktában, mint Suarez, de sztem elég logikus :)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.02.25. 17:53:11

Igaza van Optimusnak, ez nem inkompetencia kérdése.

Nyilván az hogy benézték Casemiro esetét igen.
De az hogy nem kérik a VAR-t kérdéses szituknál, más csapat esetében meg akármi van megy a videózás, az nonszensz.

Akkor legyen számszerűsítve, nem muszáj az edző kezébe adni, legyen a bíró kezében, hogy 2szer kérhet var-t egy egy csapat részére a meccsen és kész.
Basszus ez szégyen így.

És mondom, megnézték Case tiziesetét, befújták, elnézték, röhejes volt, lapozzunk.
de hogy a Levanténak nem néztek meg semmit, vagy nekünk a Sevilla ellen, Bilbao ellen se semmit, az egyértelműen részrehajlás kategória.

Vagy mindenki számára legyen elérhető a VAR, vagy ne legyen. Így ebben a jelenlegi formájában nincs értelme.
Plusz minek videózik fent 4 ember, vagy 5, ha lent a bíró is visszanézi és dönt? Vagy ő mit néz meg?
Ha a bíró nem tudja megítélni, kérje a segítséget fentről, és ők döntsenek, ne az a játékvezető aki szemre elsőre nem tudta megítélni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.02.25. 17:39:05

A VAR bevezetése a szimpla csalástól nem véd meg.
Ha el akarják csalni a meccset,meg is teszik.
A tegnapi meccs nem a VAR alkalmatlansága volt, hanem csalás.
Magam is attól tartok, hogy szoros meccs esetén mindkét madridi fellépésünkön nem felénk hajlik majd a döntés.
Ezért kell gólokkal elverni őket és akkor lehet VAR
..
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2019.02.25. 17:36:26

El Sie7e írta:Én letettem az összeesküvés elméleteket és arra jutottam hogy egyszerűen inkompetens kóklerek a spanyol játékvezetők. Teljesen mindegy kinek merre mit, teljesen méltatlanok a liga minőségéhez.
De ne viccelj már, ez nem bírói inkompetencia. Ha ezt video bíró nélkül befujjak arra aztmondom én is hogy idióták a bírók. De ott ül 4 képzett bíró, 4 olyan ember akinek ez a munkája megnézik az esetet lassítva 5 szögből és megadják, holott mindenki pontosan látja hogy nem volt kontakt. Ez nem olyan mint 3 hete volt Suarez este a kapussal, mert ott 2 nap volt találni egy olyan kameraállást ahol képkockára lassítva úgy látszik hogy fault volt. Ez teljesen egyértelmű volt.
A VAR arra jó hogy kilehet jelenteni a csalás tényét. Mert ezt senki nem magyarázza meg azzal hogy inkompetensek.
Pláne annak tükrében hogy nálunk rá sem néznek a videora amikor suarezt felrugják. Vagy amikor a Bilbao ellen a 93.percben felrugjak Semedot, odamegy a bíró megnezi majd kijelenti hogy nincs tizeneggyes mert NEM VOLT KÉZ. Jah nem mivel felrugta. Ez nem inkompetencia.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2019.02.25. 17:27:22

El Sie7e írta:Én letettem az összeesküvés elméleteket és arra jutottam hogy egyszerűen inkompetens kóklerek a spanyol játékvezetők. Teljesen mindegy kinek merre mit, teljesen méltatlanok a liga minőségéhez.

Minden országban szapulják a bírókat, kozbe csak meg kellene nézniük mi folyik a la ligaban és csöndben is maradnának. Ez a var is olyan hogy németek, olaszok prímán alkalmazzák, a vbn is elég jó volt, csak a majom spanyolok nem képesek használni. Kedveznek meg ártanak mindenkinek bőven mert bénák. Mindet el kell zavarni külföldre továbbképzésre mert latszik hogy sok nekik a 90 perc.
Pontosan.
Avatar
El Sie7e
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2017.05.27. 18:54:38

2019.02.25. 17:04:28

Én letettem az összeesküvés elméleteket és arra jutottam hogy egyszerűen inkompetens kóklerek a spanyol játékvezetők. Teljesen mindegy kinek merre mit, teljesen méltatlanok a liga minőségéhez.

Minden országban szapulják a bírókat, kozbe csak meg kellene nézniük mi folyik a la ligaban és csöndben is maradnának. Ez a var is olyan hogy németek, olaszok prímán alkalmazzák, a vbn is elég jó volt, csak a majom spanyolok nem képesek használni. Kedveznek meg ártanak mindenkinek bőven mert bénák. Mindet el kell zavarni külföldre továbbképzésre mert latszik hogy sok nekik a 90 perc.
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2019.02.25. 13:18:49

Tegnap a Levante esetében két esetben a VAR vissza sem nézte a szituációt. Az egyik egyértelmű kezezés, a másik egy tuti buktatás volt, a másik oldalon meg sima két tizi. Pérez a páholyban nagyon elégedett volt.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2019.02.25. 10:06:55

Én nagyon félek a szerdai meccstől, ennek fényében hogy ekkora kamut befújnak a VAR segítségével ellenünk hazai pályán simán benne van hogy elfújják nekik a meccset.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.02.25. 09:40:04

csababarca írta:a legviccesebb hogy Case nem tudta eldönteni hirtelen melyik lábát is "rúgták" meg, így idétlenül dobbantott párosról :lol:
ott a var és ezeket megadják.

de a legnagyobb vicc, hogy más csapatoknak véleményesebbeket vissza se néznek.
Csak a mi meccsünkön volt 2 nagyon kérdőjeles tizieset, és nemhogy megadni, még visszanézni sem voltak hajlandóak. Főleg úgy hogy a másodiknál egyértelműen buktatták Suarezt #-o

Ki gondolta volna hogy pont a Spanyol bírók lesznek egyedül azok akik nem tudják normálisan használni a VAR-t :lol: :lol:
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.02.25. 09:18:09

És ott a videó, kép minden, de 210ember így is arra szavazott, hogy igen, tizi vilt. :D

Zombori Sanyinak úgy látszik ekkora családja van. :D
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.02.25. 09:15:54

a legviccesebb hogy Case nem tudta eldönteni hirtelen melyik lábát is "rúgták" meg, így idétlenül dobbantott párosról :lol:
ott a var és ezeket megadják.

de a legnagyobb vicc, hogy más csapatoknak véleményesebbeket vissza se néznek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2019.02.25. 09:06:04

https://player.hu/sport-3/egy-rohejes-t ... -madridot/" target="_blank Világ szégyene ez a VAR. =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.02.25. 08:48:44

nézzük az "ómeneket":
Messi nem fog még egyszer mesterhármast lőni :(
Jöhet viszont most már egy szabadrúgás gól tőle :) (lassan lejár az elrontottak száma)
a Madrid mákos meccse tegnap volt, nem valószínű, hogy a következő is az lesz :)
legutóbb otthon megtéptük őket, egy újabb?! :(
másrészt viszont a legutóbbi döntetlen az egyetlen mérvadó viszonyítás, tehát én (is) nehéz és három esélyes meccset várok -természetesen győzelmi reménnyel.
Válasz küldése