Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2019.03.18. 00:07:40

MatyiG írta:
Messias2 írta:Igen, ezért mondtam, hogy kb.
Az a 0,17-es különbség nem mérvadó.
Tehát igaz, amit írtam. :D
Unibeten pedig 4,25 ránk és Juvéra is. Tehát így általánosságban nem igaz amit írtál, hogy a "bukik" elénk helyeznék őket.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.03.18. 00:01:46

Messias2 írta:Igen, ezért mondtam, hogy kb.
Az a 0,17-es különbség nem mérvadó.
Tehát igaz, amit írtam. :D
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2019.03.17. 23:50:03

Igen, ezért mondtam, hogy kb.
Az a 0,17-es különbség nem mérvadó.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.03.17. 23:46:12

Messias2 írta:
MatyiG írta:A bukik szerint a City és a Juve is nagyobb eséllyel nyeri meg a BL-t, mint mi.
City kilóg, minket meg Juvét kb ugyannyira adják.
Bet365-ön Juvéra 4.33-at adnak, ránk 4.50-et.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2019.03.17. 23:37:59

MatyiG írta:A bukik szerint a City és a Juve is nagyobb eséllyel nyeri meg a BL-t, mint mi.
City kilóg, minket meg Juvét kb ugyannyira adják.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.03.17. 23:35:10

A bukik szerint a City és a Juve is nagyobb eséllyel nyeri meg a BL-t, mint mi.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2019.03.15. 22:48:18

palesz77 írta:Liverpoolhoz egy kis fun fact, a top5 európai bajnokságban egyedül a Ligue 1-ban egyeduralkodó PSG-nek van egy hangyányival jobb kapott gól/meccs mutatója, de mire elérik a 30 meccset lehet már nekik se lesz Pool már annyit játszott le. Sok dologról esik szó velük kapcsolatban, de arról, hogy milyen bitang védelmük van, nagyon ritkán beszélnek az emberek.

Remélem összejön a párharc mondjuk, baromi kváncsi lennék, hogy mire megyünk ellenük, de én közel sem írnám le őket olyan könnyen mint az alattam szólók. Kemény letámadás, gyors kontrák, nem feltétlen az a játék, ami nekünk ízlik.
Mondjuk az a kemény letámadás erre a szezonra már nem is olyan kemény. Védelmük parán jó idén, gondolom Klopp rájött, hogy bajnokságot a védelmek nyerik. Meg ugye a távozó másodedzőnek volt a fétise a gegenpressing elvileg.
Azzal viszont egyetértek, hogy egyáltalán nem jó "matchup" számunkra. Ők abban a legjobbak, ami nekünk gyengeség: a védekezésből támadásba való átmenetelben kb. top1-ek most Európában, nálunk meg ugye a támadásból védekezésbe való átmenetelnek a gyorsasága lassan évtizedek óta probléma.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.03.15. 21:57:00

Ha esetleg döntőbe jutnánk, és a City jönne velünk szemben, akkor azért nekünk ott lenne a "tapasztalat", mint előny, nem egy olyan játékosunk van, akik már játszottak Bl döntőn, míg a Citynek a klubtörténelem legnagyobb sikere lenne már a döntőbejutás ténye is.
Nem ez döntene, de egy kicsi pluszt mégis csak adhat nekünk.
Ezt amúgy én is így gondolom, de a Juventus ellen még nagyobb lélektani előnyünk lenne a zebrák elvesztett döntői miatt. CR is az utolsó négy döntőjét behúzta, de pont ellenünk meg veszített anno. A Cityvel szerintem kifejezetten jó, hogy csak a döntőben találkozhatunk, szvsz egy meccsen több esélyünk van ellenük, mint kettőn, meg sokat kell javulnunk, hogy le tudjuk győzni őket, jelenleg túlságosan sebezhető a védelmünk, ellenük nem fér be. Kicsit gólerősebb a támadósoruk, mint pl. a Realnak.

Ha döntőbe jutunk, akkor szerintem be is húzzuk. Persze odaáig el is kell jutni. A MU-t sem szabad leírni, bár erőssebbek vagyunk, de sajnos hajlamosak vagyunk olyan üresjáratokra 1-1 meccsen, amivel nehéz helyzetbe hozhatjuk magunkat. A Lyon ellen belefért, Pogbáék ellen már nem biztos, hogy bele fog.

A Liverpool meg azért kétarcú, voltak gyenge teljesítményeik a szezonban, de képes olyan szinten is játszani, amivel bárkit kiüthetnek. A szoros bajnokság nem segít nekik, de mire jönnek az elődöntők, akár változhat is. Pl. ha City addigra kiépítene egy komolyabb előnyt, és csak a BL maradna nekik, akkor bizony még keményebb ellenfél lehetnének.
Juve elleni döntőnek nem annyira örülnék. Ha kikapunk, CR mennybe megy, mindenidőklegjobbja lesz, inkább a City verjen meg minket.
Ha megnyerné a Juventusszal, akár ellenünk, akár más ellen a döntőben, akkor bizony rá lehetne húzni, hogy ő adta meg azt a pluszt, ami a BL címhez kellett, és nem is alaptalanul. + nézzek meg, mi lett a Reallal nélküle. Jó lenne, ha ez nem történne meg, de nélküle már nagy valószínűséggel az AM ellen is kiesnek.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.03.15. 21:37:47

Cestus írta:
MatyiG írta:Juve elleni döntőnek nem annyira örülnék. Ha kikapunk, CR mennybe megy, mindenidőklegjobbja lesz, inkább a City verjen meg minket. :)
Igen, és hirtelen senkit sem fog érdekelni, hogy Messi már rég begyűjtötte Ronaldo skalpját a 2009-es döntőn. :D
Az nem számít, mi történt 2015-ig a BL-ben. Csak az, ami utána. :D Annyira nem jó a memóriája már az embereknek.
Remélem azért ma aláírnád a Juve elleni döntőt?
Természetesen igen. :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.03.15. 21:31:12

Liverpoolhoz egy kis fun fact, a top5 európai bajnokságban egyedül a Ligue 1-ban egyeduralkodó PSG-nek van egy hangyányival jobb kapott gól/meccs mutatója, de mire elérik a 30 meccset lehet már nekik se lesz Pool már annyit játszott le. Sok dologról esik szó velük kapcsolatban, de arról, hogy milyen bitang védelmük van, nagyon ritkán beszélnek az emberek.

Remélem összejön a párharc mondjuk, baromi kváncsi lennék, hogy mire megyünk ellenük, de én közel sem írnám le őket olyan könnyen mint az alattam szólók. Kemény letámadás, gyors kontrák, nem feltétlen az a játék, ami nekünk ízlik.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.03.15. 21:18:52

Nero. írta:
Nero. írta:Unitedet szeretnem, ha ok nem akkor Porto vagy Ajax.
:cool:

Van itt valaki aki tervezi hogy kimegy a visszavágóra?

Hozni kell, főleg hogy a visszavágó otthon lesz. Valószínűleg a Liverpool jön a 4 között, engem annyira nem győztek meg, ez már messze nem az a Bayern volt ráadásul szezon végére mindig elfáradnak.
Liverpool is mintha gyengébb lenne, mint tavaly. Idegenben a Napoli, PSG és a Red Startól is kikaptak.
Plusz mellé még jön nekik az, hogy a PL-ben kemény harc megy az első helyért, és az rengeteget kivehet belőlük pláne hogy 12-13 játékossal tolják le a szezont.

Ha esetleg döntőbe jutnánk, és a City jönne velünk szemben, akkor azért nekünk ott lenne a "tapasztalat", mint előny, nem egy olyan játékosunk van, akik már játszottak Bl döntőn, míg a Citynek a klubtörténelem legnagyobb sikere lenne már a döntőbejutás ténye is.
Nem ez döntene, de egy kicsi pluszt mégis csak adhat nekünk.

Na de ez azért messzebb van még :lol:
Old Traffordon jó rég tolták a srácok, ideje visszatérni, egy idegenbeli gólos döntetlen már szinte tökéletes lenne, otthon meg hozni kell.
Akárhogy nézzük, messze nem voltak játékban egy szinten a PSG-vel, de a szívük nagyon vitte őket a visszavágón, vigyázni kell velük, de ha nem lazázzák el Messiék, akkor meg kell hogy legyen.
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2019.03.15. 21:10:55

Röviden:
Teljesen mindegy, hogy milyen út vezet a serleg felemeléséig, idén be kell húzni a BL-t és kész.
Egy évtizede uralja a csapat a spanyol terepet, de ismét tényezővé kell válni Európában!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.03.15. 21:07:00

Nero. írta:Unitedet szeretnem, ha ok nem akkor Porto vagy Ajax.
:cool:

Van itt valaki aki tervezi hogy kimegy a visszavágóra?

Hozni kell, főleg hogy a visszavágó otthon lesz. Valószínűleg a Liverpool jön a 4 között, engem annyira nem győztek meg, ez már messze nem az a Bayern volt ráadásul szezon végére mindig elfáradnak.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 844
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2019.03.15. 19:28:58

Barca_10 írta:Most jobban orultem volna a Tottenhamnek. A tottenham tipikus orokmasodik vesztes csapat, plusz pochettino fejet orom lett volna latni mikor kikapnak. A Uniteddel jelenleg szamunkra az is a baj, hogy Solskjaer elhitette veluk hogy gyoztesek es barkit meg tudnak fogni. Igazi sotet lo a United, illetve kozeppalyan ha mindenki egeszseges jobbak nalunk mind sebessegben mind kreativitasban. Idegenben egy iksznek orulnek, a Camp Nouban gyakorlatilag verhetetlenek vagyunk, otthon Messi is sokkal jobban porog.

Ha a dontoig eljutunk ott a Liverpoolt szeretnem a legjobban, a Juvet pedig egyaltalan nem Cé miatt. Eg a bizonyitasi vagytol a csavo 34 evesen, ezt atragasztotta a csapattarsaira es valoszinuleg az utolso nagy dobasa lehetne. A Liverpool pedig Klopp szemelye miatt lenne erdekes, sorozatban 5-6(?) dontot bukott, jo edzonek tartom, a mai palettan egyertelmuen top edzo, de azt az utolso lepest nem tudja megtenni es szerintem ellenunk sem szakadna meg a szeriaja.
Pool-val nem játszhatunk döntőt, mert egy ágon vagyunk. A középpályára vonatkozó felvetésedet én a helyedben pár MU és Barca meccs nézés után újragondolnám.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.03.15. 19:09:48

Barca_10 írta:Igazi sotet lo a United, illetve kozeppalyan ha mindenki egeszseges jobbak nalunk mind sebessegben mind kreativitasban.
Ő, tessék?
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.03.15. 18:57:40

Most jobban orultem volna a Tottenhamnek. A tottenham tipikus orokmasodik vesztes csapat, plusz pochettino fejet orom lett volna latni mikor kikapnak. A Uniteddel jelenleg szamunkra az is a baj, hogy Solskjaer elhitette veluk hogy gyoztesek es barkit meg tudnak fogni. Igazi sotet lo a United, illetve kozeppalyan ha mindenki egeszseges jobbak nalunk mind sebessegben mind kreativitasban. Idegenben egy iksznek orulnek, a Camp Nouban gyakorlatilag verhetetlenek vagyunk, otthon Messi is sokkal jobban porog.

Ha a dontoig eljutunk ott a Liverpoolt szeretnem a legjobban, a Juvet pedig egyaltalan nem Cé miatt. Eg a bizonyitasi vagytol a csavo 34 evesen, ezt atragasztotta a csapattarsaira es valoszinuleg az utolso nagy dobasa lehetne. A Liverpool pedig Klopp szemelye miatt lenne erdekes, sorozatban 5-6(?) dontot bukott, jo edzonek tartom, a mai palettan egyertelmuen top edzo, de azt az utolso lepest nem tudja megtenni es szerintem ellenunk sem szakadna meg a szeriaja.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2019.03.15. 18:56:31

recrea írta:
MatyiG írta:Juve elleni döntőnek nem annyira örülnék. Ha kikapunk, CR mennybe megy, mindenidőklegjobbja lesz, inkább a City verjen meg minket. :)
Besz.ri, pesszimista hozzáállás :D

Jöjjön a Juve a döntőben, aztán kenjük el a szájukat...pedig én is fázok tőlük, mint útszéli a főút mellett januárban.
Remélem azért ma aláírnád a Juve elleni döntőt? :D

Az lenne még szép, ha sorban kivégeznénk az angol dobogósokat :D
Én kicsit úgy vagyok most a Juve elleni döntővel, mint anno a döntőbeli Clásico lehetőségével. Inkább ne... :D Ha Pep elintéz minket a BL-döntőben, azzal még együtt tudok élni, de ha Ronaldónak leesik egy hatodik BL és hatodik aranylabda úgy, hogy minket vert meg tizenegyesből rúgott mesterhármassal a döntőben, na az egy nehezebb gombóc... :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.03.15. 18:15:31

MatyiG írta:Juve elleni döntőnek nem annyira örülnék. Ha kikapunk, CR mennybe megy, mindenidőklegjobbja lesz, inkább a City verjen meg minket. :)
Besz.ri, pesszimista hozzáállás :D

Jöjjön a Juve a döntőben, aztán kenjük el a szájukat...pedig én is fázok tőlük, mint útszéli a főút mellett januárban.
Remélem azért ma aláírnád a Juve elleni döntőt? :D

Az lenne még szép, ha sorban kivégeznénk az angol dobogósokat :D
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.03.15. 18:11:08

MatyiG írta:Juve elleni döntőnek nem annyira örülnék. Ha kikapunk, CR mennybe megy, mindenidőklegjobbja lesz, inkább a City verjen meg minket. :)
Igen, és hirtelen senkit sem fog érdekelni, hogy Messi már rég begyűjtötte Ronaldo skalpját a 2009-es döntőn. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.03.15. 17:51:08

Juve elleni döntőnek nem annyira örülnék. Ha kikapunk, CR mennybe megy, mindenidőklegjobbja lesz, inkább a City verjen meg minket. :)
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.03.15. 17:06:45

Sinya22 írta:Nem bánnám ha az Ajax meglepetést okozna. Nekünk meg szerencsénk volt azért,fura kimondani de ez az MU inkább egy EL-be való(szerintem),szép volt a psg elleni fordítás,meglátjuk mire mennek ellenünk.
Nem lebecsülendő csapat, küzdésből jelesek, viszont tényleg nem a legnehezebbek egyike.

Ha összejön a Juve-City, kíváncsi leszek mire megy Pep a Juve fal ellen, lehetnek ott majd meglepetések :D

Nem bánnék egy Barca-Juve döntőt, mint anno 2015-ben, ahj régi szépidők :D
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3278
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.03.15. 16:29:49

Nem bánnám ha az Ajax meglepetést okozna. Nekünk meg szerencsénk volt azért,fura kimondani de ez az MU inkább egy EL-be való(szerintem),szép volt a psg elleni fordítás,meglátjuk mire mennek ellenünk.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2019.03.15. 14:21:02

nekem kifejezetten tetszik a sorsolást, örülök h a mu-t kaptuk, régen játszottunk már velük és ha marad a sok sérültjük, akkor könnyen verhetőek lesznek. utána a pool már nehezebb falat lehet, de elvileg ő rajtuk is át lehet menni. egy sitty-barca döntő jó lenne.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.03.15. 13:19:56

recrea írta:
Cestus írta:Vizuális típusoknak.

Annyi üröm van az örömben, hogy ha jól látom, az odavágó előtti hétvégén az Atléticot fogadjuk, akiknek már csak a bajnokság maradt.
Szombat-szerda lesz elvileg, nem?

Ezt a Juve címert nem lehet megszokni, annyira nevetséges :D (úgy az egész sztori)
szerintem szombat kedd 6. Atletico és 9. United

szerk. azóta javították és ápr 10 szerda lesz a united... fura is lett volna :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MesQueUnClub 2019.03.15. 13:25:54-kor.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.03.15. 13:08:33

corol írta:Ajax-Juventus
Liverpool-Porto
Tottenham-Manchester City
Barcelona-Manchester United
Nem panaszkodhatunk, könnyű ellenfél itt már tényleg nincs, de mégis nyugodtan mondhatjuk, hogy a könnyebb ágra kerültünk.

Mind a négy párharcnak van egyértelmű favoritja, szerintem nem is lesz meglepetés, max. annyi, hogy vmelyik underdog a vártnál jobban megszorongatja az esélyest. A top 4 viszont brutális lesz, ha a 8 között jönnek a papírformák.

A MU verhető, de azért a Lyonnál erősebb. Most olyan sorsolásunk, hogy egyre erősebbek jönnek, szóval folyamatosan kell erősíteni a formát, ha oda akarunk érni a végén.

A Liverpool is hajlamos azért blamára a kicsik ellen, tavaly a Roma ellen pl. majdnem elszórakozták a továbbjutás, a csoporkörben is meleg volt a pite. Szóval egy kis eséyt adok a Portonak, de hatalmas szégyen lenne Kloppéktól a búcsú ellenük.

Az Ajaxban benne lehet a meglepetés, de szerintem CR megint döntő faktor lesz, továbblövi a zebrákat.

A Tottenham folyamatosan javult az elmúlt évek alatt, de a Cityt most nagyon egyben érzem, nem ellenük fognak meginogni. Két meccsen jobbak lesznek.
Válasz küldése