Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2019.04.04. 07:58:07

Nekem egyáltalán nem tetszik ez a sorsolás, szerintem nagyon a Juventusnak kedvez, az ő győzelmüket vetíti előre... Másnak is van ilyen érzése?
nuh
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009.02.22. 09:35:23

2019.03.18. 10:58:16

Sziasztok, azt lehet pontosan tudni , ha a MU ellen tovább jutna a Barca, mikor lenne a hazai meccs ? Április 30 vagy majus 1 ? Köszi
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.03.17. 18:39:19

Sajnos a BL a VAR-ral se lett igazságosabb, ami azt gondolom nem is csoda, általában mindig van valami kétes szitu és sajnos a játékvezetőn múlik sokszor, hogy dönt. Mert lehetne adni is meg nem is. Szóval eléggé káosz lett ez az egész. Gondolok itt pl a Lyon góljára, ott azt figyelni, hogy les volt e vagy sem, mikor rendesen lefogták a védőt egy vicc, vagy a mi tizenegyesünk szintén.

Ami az esélyeket illeti, aki bejut a legjobb négy közé szerintem abból bárki megnyerheti. Magunkat se érzem a játék alapján esélyesebbnek, mint a többi csapatot viszont nem is írnám le.
GPityu
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2012.10.10. 22:15:20

2019.03.17. 16:20:02

Semmi pánik,szerintem ez az év a miénk,páratlan mint 2011-2015-2019
Legjobbak vagyunk és ha Fortuna mostmár felénk fordul ez triplázás lesz.Három éve nem néztem BL döntőt...A Reál látványtól kórházba kerültem volna.Nem érdemelték egyik BL-t sem, és ha a sokkmillió átok rájukhullott,100 évig nem is nyernek.Remélem az Atletiko feljelenti a homárt, és egy 3 meccset eltiltás be is fejezné színészi pályafutását.Roncit nem a juve érdekli csak az aranylabda,semmi más.Valverdének csak pszihikailag kell toppon tartani a csapatot. Nem ugy mint Rómában,ha kell vegyen különórákat Zidantól. Hajrá Barca...megcsinálunk három BREXIT-et és minden a miénk!!!!!
Pityu
20tek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2008.08.13. 14:52:03

2019.03.17. 08:53:14

LG írta:Így van. A keretünket elnézve ott lehetünk még néhány évig biztosan az esélyesek között, de ennyire jól nem biztos, hogy fogunk állni, ráadásul néhány játékosunkban már csak kb. 2-3 szezon van magas szinten, tehát egyik utolsó nagy dobásuk lehet.
A keretünket nézve az utóbbi 10 évben kb 8-szor kellett volna BL-t nyernünk, a Realnak meg kb 1-szer. És ez nem szubjektív vélemény, hanem a fogadóirodák is így látták folyamatosan. Aztán tudjuk ebből mi jött össze
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2019.03.17. 08:11:22

Rosszul is vagyok minden homorításkor és pofonért kiáltok :mrgreen:
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21044
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.03.16. 14:53:04

Én már nagyon várom a folytatást. Mu-Liverpool ágon juthatunk a döntőbe, a csapatot elnézve, amely felfelé ívelőben van jelenleg, és a bajnoki tabella állását nézve ritka nagy esélyünk van megnyerni, még akkor is ha nagyon kemény ellenfél lesz az elődöntő-döntőben.
Így van. A keretünket elnézve ott lehetünk még néhány évig biztosan az esélyesek között, de ennyire jól nem biztos, hogy fogunk állni, ráadásul néhány játékosunkban már csak kb. 2-3 szezon van magas szinten, tehát egyik utolsó nagy dobásuk lehet.
Ha nem húzzuk be, akkor jövőre a fejekben benne lehet, hogy a fenébe, már megint nem jött össze, pedig komoly lehetőségünk volt. Jövőre a mezőny is erősebb lehet, angolok feljövőben, a Real és a Bayern is elkezdhet újra egy komoly csapatot építeni.
Én Decot nagyon nem bírtam. Mindig eljátszotta a nagyhalált és ahogy fogalmazott: "csak megmutatom a bírónak, hogy szabálytalankodtak ellenem".
Ilyen alapon a mostani keretünkből is sokan antipatikusak lehetnek. Ezt amúgy én sem bírtam benne, de elég sokan csinálták/csinálják ugyanezt. Játékát én is nagyon bírtam, csak sajnos Dinhoval együtt kijött belőlük a brazil vér.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.03.16. 14:17:11

recrea írta:Az egy hatalmas, sárga lapos homorítás Iniestától, értem én, h Barca, de azért na :D

Én is úgy emlékszem, h esélyünk sem volt gólt lőni ebben a párharcban. Sokkal jobb csapatunk van most.
Szerintem szabálytalan volt, beakasztottak neki, labdához az ellenfél nem ért, tény hogy rájátszott, de hány ilyenért láttunk már tizit.

Nero. : Igen, ezért is vagyok kicsit nyugodtabb amiért van VAR, tény hogy van amikor nekünk segítenek a bírói tévedések, de hány olyan volt amikor pont hogy a kárunkra történt a tévedés, így talán kisebb az esélye hogy egy bíró rendes ámokfutást rendez a meccsen.Persze jó lenne még egy kis szigorítás, például hogy a szobából rá szólhassanak hogy kötelezően nézze vissza az esetet.

Én már nagyon várom a folytatást. Mu-Liverpool ágon juthatunk a döntőbe, a csapatot elnézve, amely felfelé ívelőben van jelenleg, és a bajnoki tabella állását nézve ritka nagy esélyünk van megnyerni, még akkor is ha nagyon kemény ellenfél lesz az elődöntő-döntőben.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.03.16. 14:08:49

MessiNeymarSuarez írta:
Nero. írta:https://m.youtube.com/watch?v=Px0lf2n8B9E


https://m.youtube.com/watch?v=ou6mgAMUtlc" target="_blank

Szerintem legalább annyira megérdemeltük volna a továbbjutást mint a United. De nem akarok nosztalgiázni minden nap, csak ugye pont arról beszélgettünk a múltkor hogy mennyit panaszkodik a Barcelona szurkolok nagyrésze, holott 2003/2004 óta soha nem volt olyan, mint ami például most a Realnál, hogy március-áprilisban már nincs miért izgulni. És ez a Barcelona már nagyon szétvolt esve, a 2008as United pedig talán a legerősebb Ferguson csapat volt.
Az sem gyenge hogy az odavágón azért az Iniestás faultért nem fújták be a tizit.

Jó párharc lesz, nekik is van törleszteni valójuk a 2009-es és 2011-es Bl döntőért, illetve nekünk is a legutóbbi oda-visszavágós párharcért. :D
Pogbát ki kell venni, és akkor az már félsiker.
Messinek meg lesz ideje betalálni az Old Traffordon is 8)
A visszavágón 0-0nál elmaradt egy jogos 11es, szabadrúgást kaptunk de évekkel később Scholes elismerte egy interjúban hogy a 16oson belül vágta fel Messit.

Voltak olyan évek amikor korai volt a búcsú a BLben (2005, 2007, 2014) vagy amikor agyon lettünk vágva az elődöntőben (2013) de azokban az években meglett a bajnokság vagy az utolsó fordulóig volt sansz.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6713
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.03.16. 13:48:53

Az egy hatalmas, sárga lapos homorítás Iniestától, értem én, h Barca, de azért na :D

Én is úgy emlékszem, h esélyünk sem volt gólt lőni ebben a párharcban. Sokkal jobb csapatunk van most.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.03.16. 11:54:10

Nero. írta:https://m.youtube.com/watch?v=Px0lf2n8B9E


https://m.youtube.com/watch?v=ou6mgAMUtlc" target="_blank

Szerintem legalább annyira megérdemeltük volna a továbbjutást mint a United. De nem akarok nosztalgiázni minden nap, csak ugye pont arról beszélgettünk a múltkor hogy mennyit panaszkodik a Barcelona szurkolok nagyrésze, holott 2003/2004 óta soha nem volt olyan, mint ami például most a Realnál, hogy március-áprilisban már nincs miért izgulni. És ez a Barcelona már nagyon szétvolt esve, a 2008as United pedig talán a legerősebb Ferguson csapat volt.
Az sem gyenge hogy az odavágón azért az Iniestás faultért nem fújták be a tizit.

Jó párharc lesz, nekik is van törleszteni valójuk a 2009-es és 2011-es Bl döntőért, illetve nekünk is a legutóbbi oda-visszavágós párharcért. :D
Pogbát ki kell venni, és akkor az már félsiker.
Messinek meg lesz ideje betalálni az Old Traffordon is 8)
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2019.03.16. 10:47:52

Én Decot nagyon nem bírtam. Mindig eljátszotta a nagyhalált és ahogy fogalmazott: "csak megmutatom a bírónak, hogy szabálytalankodtak ellenem". Ehhez jöttek a megpattanók... :D
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.03.16. 09:21:04

De mekkora játékos volt Deco
Az itt szerzett goljainak tobb minf a fele megpattanos volt, mar neha kezdtem azt hinni hogy direkt csinalja, de az meg a prime Dinhonak is lehetetelen, :D

De ja, hatalmas jatekos volt amikor a csucson volt. Mindenki Ronaldinhorol beszelt errol a Barcaval kapcsolatban, de Eto,o meg Deco is komolyak voltak. Nagy kedvenc volt a kameruni meg a portugal is.
Remélem ki is jutok vmelyik győztes meccsünkre
Annak ellenere hogy sima tovabbjutast varok valamiert nagyon kiakarok menni a visszavagora.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2019.03.16. 09:09:52

De mekkora játékos volt Deco Kép
Sajnos akkoriban nem volt lehetőségem élőben nézni hétről hétre, nagyon alulértékelt játékos.
"And my heart will leave you never."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21044
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.03.16. 08:41:08

messideco írta:
Jó volt újranézni a videókat :)

Scholes gólja előtt ki adta röviden a labdát? Zambrotta v Xavi?
Zambrotta.

Nero! Nem tudom, én egy percig nem hittem a továbbjutásban, de ebben nyilván benne volt a nagyon gyenge szereplés hazai porondon.

Recrea! Én Henrytől nem vártam sokat, szerintem túl volt már a csúcson, de az első szezonja még az én várakozásaimat is alul múlta, ezek után a második meg felül, akkor néhány meccsen régi önmagát idézte. Attól is tartottam, hogy Ronaldinho és Etoo nem lesznek a régiek már, sajnos ez bejött.
Zambrottától sokkal többet vártam, alig volt néhány meccs, ahol megközelítette a Juvés formáját. Az öreg Thuram sem evett meg sok sót. Abidal is komoly csalódás volt az első szezonjában, de Guardiola alatt nagyon komolyan magára talált, ott voltak világklasszis időszakai. Voltak olyan BL meccsek, ahol igazi fal volt. Alvés-szel nagyon jól kiegészítették egymást. Messit szoktuk emlegetni a Pep érából, meg a Xavi-Busquets-Ini kp-t, holott a védelmünk is brutál volt.

Visszatérve a Rijkaard-ére a végére, a sérülésekkel is megszívtuk, 06/07-ben Etoo és Messi, 07/08-ban szintén ők ketten, emellett Yaya és Milito is kidőlt hosszabb távra. Szegény embert az ág is húzta, amit már nem bírtunk el.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.03.16. 08:34:35

Amit az idei BL-meccseken mutattunk, az biztató. Tavaly valahol megérdemeltük a Rómát, mert a csoportkörben is csak csaltuk a focit (kivéve a Juve elleni otthonit). A mostani szezonban viszont eddig Európában hoztuk az extrát, folytatni kell a munkát. Az Atlético ellen hozni kell az odavágó előtt legalább egy ikszet a Camp Nouban, aztán utána már csupa nyerhető bajnoki marad csak, lehet jobban a BL-re összpontosítani.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2019.03.16. 08:28:31

Tovább kell menni. Nincs kérdés. Mi nem a PSG vagyunk. MU lelkes ez oké, de oda visszavágón simán tobább kell jutni. De ez csak akkor mehet ha nem 1 meccsen vagyunk hajladók játszani.
Csak is Puyol
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2019.03.16. 07:04:05

Jó volt újranézni a videókat :)

Scholes gólja előtt ki adta röviden a labdát? Zambrotta v Xavi?
"And my heart will leave you never."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6713
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.03.16. 02:47:50

Jó gyenge volt mindkét csapat, de rossz emlék ezt visszanézni, köszi Nero :D

Nekem az van meg, h jött Henry, mindenki mosolyogva kortyolt egyet a söréből, elégedetten összecsaptuk a tenyerünket és büszkén kiosztottuk magunknak a következő 5 év BL serlegét...aztán besz.ptuk a szezont, és mindenki nézett éretlenül, h nem ez lett megbeszélve nyáron :D Henry meg Coutinhosra hozta az első szezonját, úgy focizott, mintha megcserélték volna a két lábát :)

On: nekem nagyon tetszik ez a párosítás, mindig is kedveltem az ellenük játszott meccseket, kezdve a ‘99-es BL szezonnal, amikor itt is-ott is játszottunk velünk egy unalmas 3-3-at :D ez a fiatalított Solksjaer-féle csapat meg kifejezetten szimpatikus és szurkolok is nekik.

Jó csörte lesz, nagyon várom, remélem ki is jutok vmelyik győztes meccsünkre :) nagyot csalódnék, ha viszonylag nem könnyen jutnánk tovább (értsd: idegenben min. x, otthon sima), de semmiképpen sem kell elhinnünk, ahogy a PSG tette :)
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.03.16. 00:59:50

https://m.youtube.com/watch?v=Px0lf2n8B9E" target="_blank


https://m.youtube.com/watch?v=ou6mgAMUtlc" target="_blank

Szerintem legalább annyira megérdemeltük volna a továbbjutást mint a United. De nem akarok nosztalgiázni minden nap, csak ugye pont arról beszélgettünk a múltkor hogy mennyit panaszkodik a Barcelona szurkolok nagyrésze, holott 2003/2004 óta soha nem volt olyan, mint ami például most a Realnál, hogy március-áprilisban már nincs miért izgulni. És ez a Barcelona már nagyon szétvolt esve, a 2008as United pedig talán a legerősebb Ferguson csapat volt.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21044
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.03.15. 22:16:20

Nero. írta:https://m.youtube.com/watch?v=YW2uxsVPtDQ

Ez fájó volt azért

Ebben az évben amúgy valami 15 ponttal maradtunk le a bajnokságba, még a 2. hely se lett meg, sorfalat álltunk a Madridnak, minden héten valami botrány volt a csapat körül, millió sérülés, és mégis közel voltunk ahhoz hogy BL döntőt játszunk/nyerjünk.
Támadásban mondjuk sokat nem mutattunk az egész párharcon, a védelmünk volt meglepően jó, Zambrotta, aki amúgy komoly csalódás volt, nagyon összekapta magát, CR-t szépen megfogta. Egy hibája volt, azon sajna el is ment a párharc, de még ezzel együtt is jó volt szerintem. A támadóinktól kellett volna sokkal több.

Hosszútávon szerintem jobban jártunk vele, hogy nem találtunk egy gólt, ha marad Rijkaard, akkor könnyen lehet, hogy sokkal kevésbé sikeres évek jöttek volna.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18357
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.03.15. 22:07:58

Nero. írta:https://m.youtube.com/watch?v=YW2uxsVPtDQ

Ez fájó volt azért

Ebben az évben amúgy valami 15 ponttal maradtunk le a bajnokságba, még a 2. hely se lett meg, sorfalat álltunk a Madridnak, minden héten valami botrány volt a csapat körül, millió sérülés, és mégis közel voltunk ahhoz hogy BL döntőt játszunk/nyerjünk.
Scholes, Essien, Diego, kaptunk azért bombagólokat a BL-ben. :D
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5137
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2019.03.15. 21:48:00

Nero. írta:https://m.youtube.com/watch?v=YW2uxsVPtDQ

Ez fájó volt azért

Ebben az évben amúgy valami 15 ponttal maradtunk le a bajnokságba, még a 2. hely se lett meg, sorfalat álltunk a Madridnak, minden héten valami botrány volt a csapat körül, millió sérülés, és mégis közel voltunk ahhoz hogy BL döntőt játszunk/nyerjünk.
én ekkortájt kezdtem szurkolni a csapatnak komolyabban :D a következő szezon volt az első amit végignéztem, hát nem volt akármilyen :D
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3530
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2019.03.15. 21:42:33

Otthon kezdünk?
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.03.15. 21:32:42

https://m.youtube.com/watch?v=YW2uxsVPtDQ" target="_blank

Ez fájó volt azért

Ebben az évben amúgy valami 15 ponttal maradtunk le a bajnokságba, még a 2. hely se lett meg, sorfalat álltunk a Madridnak, minden héten valami botrány volt a csapat körül, millió sérülés, és mégis közel voltunk ahhoz hogy BL döntőt játszunk/nyerjünk.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése