Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.03.17. 11:15:26

Mbappet leigazolnánk, bezárna a madridom :D Psg egyetlen esélye, h a felszínen maradjanak, annyi sansz lehet rá, ha esetleg az arab megunja a bohóckodást Párizsban és kiugrik a buliból. Bár, Perez véghezvitt már lehetetlennek tűnő üzleteket, az egyik máig az oldalamba szúr, ha rá gondolok :)

Nézegetem ezt a Jovicot, egyre jobbnak tűnik, tud magától gólt lőni, és még jóképű is.

Off: árulja már el valaki, h mi a malac farkát csinálnak a horvát meg szerb utánpótlásban? Az senkinek nem jutott még itthon eszébe, amikor lent járunk tao pénzt osztogatni, megkérdezzük, h hogyan sikerül ilyen ügyesen elkölteniük, mert mi a stadionoknál meg a fizuknál nem jutunk tovább.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.03.17. 11:04:41

Én sem szeretném a franciát itt látni,már csak a tavalyi történés miatt sem,de amúgy is ránézek és elkap az undor,kb mint CR-nél. Lehet hogy itt meglőné a 30-at is,de bárki jön nem kell Suarezhez hasonlítani,mert akkor senki nem lesz elég jó. Nem fog minden 2. ember annyi gólt lőni,mint az uruguayi,hiába van mellette Messi meg Dembelé,Suarez sem úgy lőtte a legtöbb gólját hogy be kellett passzolnia a kapuba. Inkább jöjjön egy fiatal,kapja meg az esélyt,aztán meglátjuk.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.03.17. 10:59:48

davi10 írta: Közben a Sport szerint ez a 4-es listánk:

- Jovic
- Andre Silva
- Maxi Gomez
- Nicolas Pepe

Szerintem papíron még mindig Icardi lenne a legideálisabb, de ugye Messi és a többi botránya miatt nincs erre sok esély.
Ebből a listából egyedül Jovic tetszik ,meg Pepe ,de ő inkább szélső ,tehát nem lenne túl sok értelme idehozni 9esnek.
Andre Silva karrierjében nem lőtt annyi gólt amennyit Suarez egy szezonban hoz ,szerintem nagyon közepes játékos.
Maxi Gomez számai meg elég jók ,de szerintem nem illene ebben a rendszerbe túlságosan.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.03.17. 10:51:40

Amúgy sem egy szimpatikus figura az idióta nyilatkozataival, meg a debil gólörömeivel, de a tavalyi lósimogaós videója után meg főleg menjen az anyjába :D

Valószínűleg 1 év alatt végre rájött, hogy az Atletico-val ennél előrébb már nem fog jutni, és a nyilatkozatai alapján eladná a lelkét is egy aranylabdáért.

Bármelyik klubbal levágja ezt a huza-vonát ezzel a videóval, az gáz, de már csak az, hogy pont velünk csinálta, jó ok arra, hogy soha a büdös életbe ne igazoljuk le. A 16 milliós fizu meg vicc, így is nevetséges, hogy mi pénzt elherdálunk fizetésekre. Jovic gondolom fele ennyi fizuért is összetenné a két kezét.

Közben a Sport szerint ez a 4-es listánk:

- Jovic
- Andre Silva
- Maxi Gomez
- Nicolas Pepe

Szerintem papíron még mindig Icardi lenne a legideálisabb, de ugye Messi és a többi botránya miatt nincs erre sok esély.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
perga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2018.03.04. 20:02:24

2019.03.17. 10:31:55

Rivaldo11 írta:A mundon van szavazás, egyelőre 92%-on áll, hogy ne jöjjön.
Tényleg ne. Túl azon, hogy kb a látványától kiráz a hideg, nekünk vérbeli kilences kell majd.
Szerintem Messi mellett sokkal többre lenne képes!
Az ATMA-ban magára hagyottan "kolbászol", nincs aki kiugrassa, helyzetbe hozza.
Igaz nem jött el tavaly amikor megkerestük, de számomra ez szimpatikus volt mert adott még egy esélyt az ATMA-nak.

Nagyobb gond, egyáltalán nem olcsó, ennyi pénzt nem adnék érte!
"Mondanám hogy igyunk rá, de nem. Döglött lóba nem rúgunk Bale!"
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2019.03.17. 09:23:17

A mundon van szavazás, egyelőre 92%-on áll, hogy ne jöjjön.
Tényleg ne. Túl azon, hogy kb a látványától kiráz a hideg, nekünk vérbeli kilences kell majd.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.03.17. 09:22:43

Én is most már inkább hoznék egy valódi középcsatárt az emlegetett fiatalok közül. De ha Piquével leforgatják azért a La Décision 2-t, szívesen megnézem megint. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.03.17. 09:15:05

Tisztában vagyok vele, hogy nem más poszton játszik és más stílusban, mint Suarez, de az uruguayit akarjuk pótolni vele, akkor szerintem hozzá kell hasonlítani, azt a játékot meg nem tudja, nem is olyan eredményes.

Bár szerintem nyáron sem Lajos utódjának szántuk, hanem valami olyan felállásba, ahol együtt játszik vele és Messivel. Örülök, hogy nem jött össze, Dembelé hosszútávon jobb lehet, csak kerüljék el a sérülések. [-o<

Az utóbbi időben amúgy is sok antipatikus játékos fordult meg nálunk, őt már nem biztos, hogy bevenné a gyomrom. =;
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LG 2019.03.17. 09:23:06-kor.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.03.17. 09:02:39

El kell hozni Chongot a MUbol es jatszatni a kupaban folyamatosan.
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.03.17. 08:03:37

P.U.Y.O.L. írta:Suarez sem egy tál eper, de ez a Griezmann...

Ha már valaki ennyire unszimpatikus, akkor nagyon jónak kell lennie, hogy az emberrel elfeledtesse. Kb. úgy, mint Ronaldo. Griezmann szerintem kanyarban sincs és a tudásához mérten irreálisan magas lenne az ára, a fizetéséről nem is beszélve.

Egyre inkább úgy néz ki, hogy az uru után egy tehetséges fiatalunk lesz. Nem nagyon mozog a piacon olyan játékos, aki jó korban van, klasszis teljesítményt tud hozni évről-évre és bankot lehetne érte robbantani. Egyedül Mbappe érne meg 100+ milliót, de ő meg ott fog megpimpósodni Párizsban.
Mbappénál egyedül akkor lenne esélyünk, ha már mostanában elkezdenénk egyezkedni vele. 2022-ig van szerződése, el kéne érni nála hogy ne hosszabbítson, és 2 év múlva, 2021-ben a PSG dönthet hogy vagy pénzt csinál még belőle, vagy pedig megvárja míg lejár a szerződése és 2022-ben ingyen távozik.


Lajos most 32 éves, 2-3 év még simán benne lehet a legmagasabb szinten, a Donatelon kívül nem nagyon látok mást aki átvehetné tudásban is a helyét.
Aztán kitudja, lehet hogy ez a Jovic gyerek is úgy berobban, hogy majd kapkodni fognak 150 milliókkal utána.
Sajnos nagyon kevés a klasszis játékos ami mozdítható, és egyre inkább errefelé tart sajnos a foci.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2019.03.17. 07:29:46

Suarez sem egy tál eper, de ez a Griezmann...

Ha már valaki ennyire unszimpatikus, akkor nagyon jónak kell lennie, hogy az emberrel elfeledtesse. Kb. úgy, mint Ronaldo. Griezmann szerintem kanyarban sincs és a tudásához mérten irreálisan magas lenne az ára, a fizetéséről nem is beszélve.

Egyre inkább úgy néz ki, hogy az uru után egy tehetséges fiatalunk lesz. Nem nagyon mozog a piacon olyan játékos, aki jó korban van, klasszis teljesítményt tud hozni évről-évre és bankot lehetne érte robbantani. Egyedül Mbappe érne meg 100+ milliót, de ő meg ott fog megpimpósodni Párizsban.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.03.17. 07:14:17

LG írta:
Nero. írta: Közben elvileg továbbra is füzögetjük Griezmant, évi 16 millió eurós fizetéssel. Én örülnék neki. Suarezt pótolni kell lassan és nem egy fiatal zsákbamacskával.
Messze nem olyan gólerős, mint az urugayi. Kétszer jutott csak 20 gól fölé a bajnokságban, akkor is csak 22-ig. Átlagban csak minden második meccsén lő gólt. Ez nem túl acélos. Volt neki egy kiemelkedő 15/16-os szezonja, meg tavaly egy jó VB-je, ezeket leszámítva semmi extra. Nagyon el van tévedve a srác, mikor Messihez és CR-hez hasonlítja magát. :lol:
Kicsit viccesen hangzott, hogy volt egy jó VB-je de semmi extra, mintha minden második játékos jól tolná a VB-n :mrgreen:

De amúgy totálisan igazad van, jó játékos, de nem akkora klasszis ami ide kéne, rengetegszer bizonyította hogy a legfontosabb pillanatban nem tud döntő faktor lenni, míg Lajosunk még "formán kívül" is képes volt eldönteni a kupa elődöntőt, és a Lyon ellen is nagyot húzott, pedig idén aztán tényleg mélyen volt.
Aztán még ő hasonlítgatja magát Messihez és Ronaldohoz :mrgreen: 2014-15 körül szimpatikus játékos volt és feltörekvőben volt, de azóta elérte őt is a kisebbségi komplexus, és az hogy tudatosult benne hogy nem ő lesz a következő Messi/Ronaldo, így mindenképp kényszeresen szájalnia kell hogy velük egy szint.

Onnantól meg hogy tavaly szappanoperába illően, primadonnásan bejelentette hogy marad, azok után hogy már megegyezett Bartoékkal, szerintem szóba sem szabad jönnie a leigazolása, menjen ahová akar az idétlen gólörömeivel együtt, de ne ide.

Tavaly is csak azért érte volna meg leigazolni, mert "csak" 100 millió volt a kivásárlási ára, most kétlem hogy maximum 100 millióért elengedné az Atletico.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.03.17. 06:14:01

LG írta:
Nero. írta: Közben elvileg továbbra is füzögetjük Griezmant, évi 16 millió eurós fizetéssel. Én örülnék neki. Suarezt pótolni kell lassan és nem egy fiatal zsákbamacskával.
Messze nem olyan gólerős, mint az urugayi. Kétszer jutott csak 20 gól fölé a bajnokságban, akkor is csak 22-ig. Átlagban csak minden második meccsén lő gólt. Ez nem túl acélos. Volt neki egy kiemelkedő 15/16-os szezonja, meg tavaly egy jó VB-je, ezeket leszámítva semmi extra. Nagyon el van tévedve a srác, mikor Messihez és CR-hez hasonlítja magát. :lol:
Egyrészt nem ugyanaz a poszt, egy centert hasonlítasz össze egy támadóval, másrészt elég nehéz 20 fölött lőni egy olyan csapatban, amelyiknek nincs 1,4 gól/meccs mutatója :) ehhez majdnem minden második góljukat neki kéne lőnie.

Amúgy egyre ostobább a viselkedése, kéne a francnak, jó helyen van ott, veszéllyel nincs ránk.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.03.17. 03:29:23

LG írta:
Nero. írta: Közben elvileg továbbra is füzögetjük Griezmant, évi 16 millió eurós fizetéssel. Én örülnék neki. Suarezt pótolni kell lassan és nem egy fiatal zsákbamacskával.
Messze nem olyan gólerős, mint az urugayi. Kétszer jutott csak 20 gól fölé a bajnokságban, akkor is csak 22-ig. Átlagban csak minden második meccsén lő gólt. Ez nem túl acélos. Volt neki egy kiemelkedő 15/16-os szezonja, meg tavaly egy jó VB-je, ezeket leszámítva semmi extra. Nagyon el van tévedve a srác, mikor Messihez és CR-hez hasonlítja magát. :lol:
De nem is összehasonlítható a posztja Suarezevel, ő lényegében sokszor a 16osukig is visszamegy védekezni meg az Atleti alap is jóval kevesebb gólt szerez mint más top csapatok.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2019.03.17. 00:58:50

csak Griezmant ne...ez a Jovic sokkal jobbnak tűnik így látatlanba is :D
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.03.16. 22:41:28

Nero. írta: Közben elvileg továbbra is füzögetjük Griezmant, évi 16 millió eurós fizetéssel. Én örülnék neki. Suarezt pótolni kell lassan és nem egy fiatal zsákbamacskával.
Messze nem olyan gólerős, mint az urugayi. Kétszer jutott csak 20 gól fölé a bajnokságban, akkor is csak 22-ig. Átlagban csak minden második meccsén lő gólt. Ez nem túl acélos. Volt neki egy kiemelkedő 15/16-os szezonja, meg tavaly egy jó VB-je, ezeket leszámítva semmi extra. Nagyon el van tévedve a srác, mikor Messihez és CR-hez hasonlítja magát. :lol:
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.03.16. 21:32:00

Cestus írta:
Kovbal88 írta:akik ingyen engednek el játékosokat a klubtól, pl Iniesta, Xavi vagy most Samper
Mindhárom játékos a szponzorunk valamelyik csapatához ment, nyilván nem véletlenül.
Így van.

Ezek a háttéralkuk soha nem fognak nyilvánosságra kerülni. Kétlem hogy Xavinak ez volt minden álma, hogy Katarban játszon/éljen.

Közben elvileg továbbra is füzögetjük Griezmant, évi 16 millió eurós fizetéssel. Én örülnék neki. Suarezt pótolni kell lassan és nem egy fiatal zsákbamacskával.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.03.16. 21:21:26

Kovbal88 írta:akik ingyen engednek el játékosokat a klubtól, pl Iniesta, Xavi vagy most Samper
Mindhárom játékos a szponzorunk valamelyik csapatához ment, nyilván nem véletlenül.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.03.16. 19:28:08

A hangsúly nem a jelenlegi helyzeten van, bár így is bőven nálunk a legnagyobb a bértömeg. Ha ehhez hozzájön De Jong 10 milliója, De Ligt se hiszem hogy kevesebbet kapna, Jovic vagy hasonló játékos szintén kaphatna 8-9 milliót és akkor még emlegetik Rabiot érkezését, ami szintén 10 millió. Ha ebből 3 jön az már plusz 25-30 millió kezdőfizu és ha ilyen perememberekkel akarjuk ezt lefaragni olyan spirálba kerül a klub, amit ki tudja hogy huzamosabb ideig fent lehet-e tartani.
Szerintem nekünk nem kell aggódni a fizetések, miatt. Tegyék ezt azok a személyek, akik ingyen engednek el játékosokat a klubtól, pl Iniesta, Xavi vagy most Samper, de lehetne ezt folytatni a végtelenségig. Vagy szintén a magas fizuért felelősek. Elvileg szakemberek tudniuk kell, meddig enged a nadrágszíj. Mondjuk valahol zavar, hogy ilyen pénzek mellett amit a játékosok kapnak, és ezt sajnos a szurkolóknak kell megfizetni, sokszor nem kapunk igazán jó meccset.
Nem tudom mennyi most egy jegy, de nyilván nem olcsó, és én személy szerint, ha folyamatosan meccsre járnék sajnálnám megvenni. A jelenleg mutatott játék, miatt.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2019.03.16. 17:07:10

Luka Jović is the favorite striker to join Barça this summer. [Diario Sport]
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.03.12. 22:07:10

Cestus írta:
Chino írta:Todibo-Cilessen stb. távozókkal pedig nem szabadul fel sok pénz. Emiatt mindenképpen el kell gondolkodni a vezetőségnek Cou és/vagy Rakitic eladásán. Amúgy is az egekben vannak nálunk a fizetések, nem biztos hogy belefér további növekedés. Rabiot is nagyon jól hangzik, hogy csak aláírás pénzzel jön, de ő is 10 millióval kezdene.
Sokkal magasabb fizetéseink nincsenek amúgy, mint mondjuk egy Realban vagy más top csapatban. Szerintem az átlagfizunk mondjuk a Realénál ilyen 10%-kal magasabb (érzésre, nem néztem meg), ami nyilván sok, de nem kétszer, háromszor annyi, mint más hasonló helyeken. A bértömeget leginkább Messi fizetése és aláírási pénze dobja meg, és ezzel most nem Messit akarom okolni, mert nyilván ha valaki, ő megér minden pénzt. Viszont ha megnézi mondjuk az ember a 17/18-as bértömegünket, ott egyértelműen látszik, hogy javarészt a Messinek kifizetett kb. 100 milliós bónusz és fizuemelés brutálmód megdobja azt az összeget. Ez akkor óriási teher volt a klubnak anyagilag, de Messi nem fog minden évben hosszabbítani, szóval lesznek nyugisabb évek (más kérdés, hogy lassan megint meg kell újítania szerződését).

Vidal egyébként viszonylag jól keres itt, szóval az ő eleresztése ezen a gondon segítene.
A hangsúly nem a jelenlegi helyzeten van, bár így is bőven nálunk a legnagyobb a bértömeg. Ha ehhez hozzájön De Jong 10 milliója, De Ligt se hiszem hogy kevesebbet kapna, Jovic vagy hasonló játékos szintén kaphatna 8-9 milliót és akkor még emlegetik Rabiot érkezését, ami szintén 10 millió. Ha ebből 3 jön az már plusz 25-30 millió kezdőfizu és ha ilyen perememberekkel akarjuk ezt lefaragni olyan spirálba kerül a klub, amit ki tudja hogy huzamosabb ideig fent lehet-e tartani.
Nyilván a vezetés tisztában van a büdzsével és tudják mennyi fér bele, de ez az aspektus is beleszólhat az igazolásokba. Ha Cou végül megy én ezt közel akkora indoknak tartanám mint a sportszakmai szempontot.
Forca Barca!!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.03.12. 20:18:51

Samper írta:Az igazolásokat tekintve lényeges körülmény. hogy idén Ruiz és Mujica lebetlizett, úgyhogy halvány remény sincs arra, hogy a saját utánpótlásunkból a következő években valaki is érkezzen az élvonalba. A kapus - védő - középpályás vonalon nem ilyen egyértelmű a helyzet - sok múlik a vezetés szándékán.
Eddig is esélytelen volt, hogy felkerüljenek. Akinek reális esélye van, az Puig és esetleg Oriol Busquets.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.03.12. 19:53:59

Az igazolásokat tekintve lényeges körülmény. hogy idén Ruiz és Mujica lebetlizett, úgyhogy halvány remény sincs arra, hogy a saját utánpótlásunkból a következő években valaki is érkezzen az élvonalba. A kapus - védő - középpályás vonalon nem ilyen egyértelmű a helyzet - sok múlik a vezetés szándékán.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2019.03.12. 17:53:07

Chino írta:
MatyiG írta:
Tobias88 írta:Szép ez a cikk, de Light-ot miért is engednék el 70 millióért? Nagyobb tehetség mint De Jong és őt sem adták 90 alatt. Kb minden nagy csapat szeretné megvenni, nem fog megállni az ára 120 alatt :|
Nem 90 volt De Jong, hanem 75+11.

Azért engednék el 70-ért, mert De Ligt ide akar jönni, a két klub jó kapcsolatot ápol egymással, illetve Bartomeu is jóban van a holland ügynökével.

De Jongért is többet adott volna a PSG vagy a City, mégis a miénk lett.
Azért nem ilyen egyszerű ez a dolog. A vételár egy dolog, azt még így vagy úgy ki lehet köhögni, de a fizetések már neccesek. De Jong alapból megdobja 10 millióval, egy Jovic-De Ligt duó pedig szintén nem filléres lesz. (+Albaét is emelték azt hiszem) Ilyen Vidal-Todibo-Cilessen stb. távozókkal pedig nem szabadul fel sok pénz. Emiatt mindenképpen el kell gondolkodni a vezetőségnek Cou és/vagy Rakitic eladásán. Amúgy is az egekben vannak nálunk a fizetések, nem biztos hogy belefér további növekedés. Rabiot is nagyon jól hangzik, hogy csak aláírás pénzzel jön, de ő is 10 millióval kezdene.
Az igazolásokat még úgy ahogy ki lehet köhögni, de hosszútávon fenntartani ezt a hatalmas bérösszeget ki tudja meddig lehet. És akkor a különféle bónuszokról nem is beszéltünk.

Szóval többről van itt szó, mint hogy ki, hova, miért jöjjön, a szakmai rész csak egy része az igazolásoknak. Nekem leginkább emiatt gyanús Cou vagy Vidal helyett Rakitic távozása. Főleg a brazillal felszabadulna egy jókora bérösszeg és az igazolásokra is lenne pénz. Az más kérdés, hogy Dembélé esetleges sérülése során necces lehet a szitu. Bár ha mondjuk Jovic érkezne lehetne egy amolyan 4-3-1-2 ahol Messi a két csatár mögött játszik. Persze ezen még kár gondolkozni, a lényeg hogy ne csak azt vegyük figyelembe, hogy kinek mennyivel tudnánk csökkenteni az árát vagy maradjon mondjuk Cou, hátha összeszedi magát, hanem hogy anyagilag mennyire bírja el hosszútávon a béreket, mert amíg Messi és/vagy Suarez itt lesz, biztos vezetjük fogjuk ezt a kétes listát.
Mondjuk szerintem ha Coutinho elmegy az nem feltétlen gond, nem a teljesítménye miatt, mert ennél sokkal többet is tud. Középpályán sokan vagyunk+De Jong, támadósorunk szintén megvan, főleg, ha jön egy csatár még. 100+milláért nem gondolkoznék egy percet sem. De amint már írtam, meg még páran, Umtiti a térde miatt szintén mehetne 80+milláért, nyárig kiderül lessze baja vele.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.03.12. 17:30:47

LG írta:
de Messi nem fog minden évben hosszabbítani,
De igen, szinte minden évben új szerződést kap fizuemeléssel.
Tényleg, 8 hosszabbítása volt eddig 2004 óta. Az kicsit kevesebb mint 2 évente egy hosszabbítás. Mindenesetre remélhetőleg 2020 télig megússzuk a következőt.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Válasz küldése