Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.03.18. 19:11:14

Az utolsó mondatát leszámítva nem mondott hülyeséget, szerintem többnyire azt akarja kihozni, hogy a közelgő generációváltást-amit már elkezdtünk-és a Messi-éra utolsó éveit nem valverdevel kellene menedzselni mivel képtelen a fiatal,tehetséges embereket rendesen a csapatba illeszteni-ez alól Arthur kivételt képez. Az eredmények egyenlőre mellette szólnak, de sokat elmond róla hogy egy sosem Barcelona-szint willienért mentünk nyáron az ő kérésére, Malcomban pedig lenne kraft es csakazértsem játszatja. Arról nem beszélve, hogy Dembele itt van 1.5 éve amiből igaz több mint fél évet sérült volt, de nincs állandó helye ahol a legjobbat hozhatná ki magából.

Hogy ne csak rosszat írjak valverderol, nagy pacsi hogy Umtitit nem erőlteti a gálakezdőben a sérülése után. Lenglet stabilabb, néha a csúcs Umtiti szintjét hozza.

Ha valverde csak egy kicsit lenne bátrabb és merne jobban hagyatkozni a csoki jobbszélre is szerintem senki nem szólna róla egy rossz szót sem, legalábbis lényegesen kevessebbet mint eddig.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2019.03.18. 18:27:20

Samper írta:A Betis meccsnek örülni kell. Viszont rossz belegondolni, hogy mi lesz, ha Dembelé és Suarez egyszerre sérült. Malcommal EV folyamatos haragszomrádot játszik és ezért meccshiánya van, Boatenger ő hozatta, de nem játszatja, Cou szintén bünti - azon kívül, hogy nem csatár.A B.-ben sincs felhozható támadó. 10 pont előnnyel a bajnokságot talán így is ki lehet ügyeskedni, de a BL-t? És ráadásul semmi garancia, hogy Messi nem sérül meg.
Jövőre nem csak a támadórészleget kell igazolásokkal megerősíteni, hanem írásos garancia kell EV-től, hogy az újakkal nem fog szórakozni.

Oszd már meg velünk mit szedsz (szóban is írásban is )mert nekem is kéne.
Kép
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2019.03.18. 12:56:27

Samper írta:A Betis meccsnek örülni kell. Viszont rossz belegondolni, hogy mi lesz, ha Dembelé és Suarez egyszerre sérült. Malcommal EV folyamatos haragszomrádot játszik és ezért meccshiánya van, Boatenger ő hozatta, de nem játszatja, Cou szintén bünti - azon kívül, hogy nem csatár.A B.-ben sincs felhozható támadó. 10 pont előnnyel a bajnokságot talán így is ki lehet ügyeskedni, de a BL-t? És ráadásul semmi garancia, hogy Messi nem sérül meg.
Jövőre nem csak a támadórészleget kell igazolásokkal megerősíteni, hanem írásos garancia kell EV-től, hogy az újakkal nem fog szórakozni.
A fű teszi ezt veled? Valami spéci cucc, ami lenyugtat, de közben fel is emel? Ezeket úgy húzod elő, mint a bűvész a nyulat a kalapból! =D>
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.03.18. 12:23:22

Én is csak akkor nyugszom meg, ha leírja papírra.
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.03.18. 11:24:35

Tim, ne trollkodj már tovább, túl sok ez már. :mrgreen:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.03.18. 10:32:04

A Betis meccsnek örülni kell. Viszont rossz belegondolni, hogy mi lesz, ha Dembelé és Suarez egyszerre sérült. Malcommal EV folyamatos haragszomrádot játszik és ezért meccshiánya van, Boatenger ő hozatta, de nem játszatja, Cou szintén bünti - azon kívül, hogy nem csatár.A B.-ben sincs felhozható támadó. 10 pont előnnyel a bajnokságot talán így is ki lehet ügyeskedni, de a BL-t? És ráadásul semmi garancia, hogy Messi nem sérül meg.
Jövőre nem csak a támadórészleget kell igazolásokkal megerősíteni, hanem írásos garancia kell EV-től, hogy az újakkal nem fog szórakozni.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2019.03.17. 22:53:32

westerngom írta:
crixus írta:
Szerintem pedig több a szabálytalan megmozdulasa mint a szabalyos és rengeteg labdat ad el amellett hogy szerez is. Nem veletlenül olyan kiherelt a közeppalya amikor ö van Busquets es Raketa mellett. Puyoltol es Rakitictöl is az különbözteti meg hogy utobbi 2 tud szabalyosan ia kemenyen jatszani es hajtani.
Nem akarok Recrea kolléga nevében beszélni, de mi a mérhetetlen küzdőszellemét fényeztük a csilinyosznak, nem a technikai skill-jét a többi középpályásunkhoz képest.
Egyébként nem akkora kőbunkó mint ahogy leírod, persze pengésebb talán még Stéga is nála a pályán, de kell a csapatnak és a lelkünknek egy sokat ütköző középpályás "verőlegény" a csapatba. :mrgreen:
Én teljesen ki voltam bukva még a hírtől is, hogy idejön, most meg állva tapsolom mikor lemegy, akkorát hajt meccsről - meccsre.
Nálam esetenként rosszul, hibát vétve lehet játszani, de lelketlenül, alibizve, takarék lángon lötyögve nem!!
Bocs az Off-ért az Igazolások topikba!
Bocs, javítom magam! Nem pengésebb játékos Stéga nála! :lol: :lol:
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.03.17. 19:51:22

LG írta: Lehet nem szeretne a PSG-t, de ahogy hátba szúrta őket, az gusztustalan.
Ez miért hátba szúrás?

Akkor már inkább az, amit Coutinho csinált, hogy hosszabbított egy rakat pénzért, aztán fél év múlva meg már dobbantani akart, és sérültet jelentett, ami már soha nem tudjuk meg, hogy igaz volt-e. Vagy az, amit Dembele csinált, hogy egyszerűen nem ment edzésre. A Coutinho-módszert még megértem (amennyiben tényleg sérült volt), de a Dembele-félével azért nem értek egyet.

Szerintem ennél egyenesebb módja nincs a különválásnak, pláne ha látja, hogy máshogy nem fog tudni eligazolni onnan. Inkább a PSG az undorító, hogy még az öltözőből is kitiltják, mert nem akar örökre ott játszani.

Azzal már lehet vitatkozni, hogy a mama licitháborút indított a fiára, bár ezt se tudjuk biztosra, hogy hogyan zajlott.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.03.17. 19:31:48

LG írta:Rabiotról ahogy egyre többet hallani, egyre inkább nem kellene. Lehet nem szeretne a PSG-t, de ahogy hátba szúrta őket, az gusztustalan. Nem kell ide ilyen féreg.
Ez nem feltétlen hátba szúrás, szimplán a realitás jelenleg az, hogy egy ilyen csapatból mint a PSG, ha nem akarnak eladni, akkor maximum úgy szabadulsz, ha nem hosszabbítasz és megvárod míg lejár a szerződésed.

Simán hosszabbíthatott volna már 2 éve is, jóval magasabb fizuért, csak akkor ha el akar igazolni, akkor verhetné magát a földhöz, akkor sem engedik el.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2019.03.17. 19:17:29

crixus írta:
westerngom írta: Ennyi, ez a lényeg!!
Szerintem jelenleg az egyik legnagyobb kedvenc lett nálunk ez a lesajnált "harcos" a hatalmas küzdeni akarása és szíve miatt! Ez a tűz hiányzott a csapatból Puyol óta!
Szerintem pedig több a szabálytalan megmozdulasa mint a szabalyos és rengeteg labdat ad el amellett hogy szerez is. Nem veletlenül olyan kiherelt a közeppalya amikor ö van Busquets es Raketa mellett. Puyoltol es Rakitictöl is az különbözteti meg hogy utobbi 2 tud szabalyosan ia kemenyen jatszani es hajtani.
Nem akarok Recrea kolléga nevében beszélni, de mi a mérhetetlen küzdőszellemét fényeztük a csilinyosznak, nem a technikai skill-jét a többi középpályásunkhoz képest.
Egyébként nem akkora kőbunkó mint ahogy leírod, persze pengésebb talán még Stéga is nála a pályán, de kell a csapatnak és a lelkünknek egy sokat ütköző középpályás "verőlegény" a csapatba. :mrgreen:
Én teljesen ki voltam bukva még a hírtől is, hogy idejön, most meg állva tapsolom mikor lemegy, akkorát hajt meccsről - meccsre.
Nálam esetenként rosszul, hibát vétve lehet játszani, de lelketlenül, alibizve, takarék lángon lötyögve nem!!
Bocs az Off-ért az Igazolások topikba!
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2019.03.17. 16:15:40

westerngom írta: Ennyi, ez a lényeg!!
Szerintem jelenleg az egyik legnagyobb kedvenc lett nálunk ez a lesajnált "harcos" a hatalmas küzdeni akarása és szíve miatt! Ez a tűz hiányzott a csapatból Puyol óta!
Szerintem pedig több a szabálytalan megmozdulasa mint a szabalyos és rengeteg labdat ad el amellett hogy szerez is. Nem veletlenül olyan kiherelt a közeppalya amikor ö van Busquets es Raketa mellett. Puyoltol es Rakitictöl is az különbözteti meg hogy utobbi 2 tud szabalyosan ia kemenyen jatszani es hajtani.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2019.03.17. 13:59:09

recrea írta: Sztem meg egyáltalán nem idegen test Vidal és gyanítom, h a legtöbb fórumozó szerint sem :) előre is tud adni, azt meg hagyjuk is, h pl a Real ellen kritikus időszakban 6-szor szerelt jobbhátul, ahol előtte másfél meccsen hülyét csinált belőlünk a két fiatal.
Ha mindenki így akarna nyerni ebben a csapatban, akkor most 2 BL címmel több lenne a vitrinben.
+1
Ennyi, ez a lényeg!!
Szerintem jelenleg az egyik legnagyobb kedvenc lett nálunk ez a lesajnált "harcos" a hatalmas küzdeni akarása és szíve miatt! Ez a tűz hiányzott a csapatból Puyol óta!
Avatar
perga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2018.03.04. 20:02:24

2019.03.17. 13:44:07

recrea írta:Franciaországban nincs kivásárlási ár, akkora cetlit tesznek rá, amekkorát akarnak.
Köszönöm az infót, vegyék meg :)
"Mondanám hogy igyunk rá, de nem. Döglött lóba nem rúgunk Bale!"
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.03.17. 13:39:50

nagyatyesz írta:Rabiot kiköt majd a Juveban vagy a Milan/Inter valamelyikében. Az ingyen igazolásokat az olaszok, esetleg a Bayern szokta behúzni
Ha Vidal elmegy, akkor itt is elfér sztem, pláne, ha Rakiticből tényleg pénzt akarnak csinálni.

Sztem meg egyáltalán nem idegen test Vidal és gyanítom, h a legtöbb fórumozó szerint sem :) előre is tud adni, azt meg hagyjuk is, h pl a Real ellen kritikus időszakban 6-szor szerelt jobbhátul, ahol előtte másfél meccsen hülyét csinált belőlünk a két fiatal.
Ha mindenki így akarna nyerni ebben a csapatban, akkor most 2 BL címmel több lenne a vitrinben.

Franciaországban nincs kivásárlási ár, akkora cetlit tesznek rá, amekkorát akarnak.
Avatar
perga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2018.03.04. 20:02:24

2019.03.17. 13:36:06

westerngom írta: nyugodj meg, Perec simán kifogja pengetni azt a pénzt amit kiírnak a gyerek homlokára, ha a tevehúzogatók megunják a BL kergetését és kivonulnak fociból. (mondjuk ez nem valószínű)
Kétségem sincsen, Perec valószínűleg elmegy a Királyhoz kuncsorogni, de amennyiben megveszik úgy jócskán el is kell adniuk mert elköltöttek egy vagyont és még mindig csak egy ember érkezett.

A másik fele a dolognak(Ahogy írtad) büszkébb banda az arab mint sem , feladják amit elképzeltek, bár erre is vannak már jelek :)

Valójában mennyi most a pontos kivásárlási ára, Mbappé?
"Mondanám hogy igyunk rá, de nem. Döglött lóba nem rúgunk Bale!"
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2019.03.17. 13:33:13

Rabiot kiköt majd a Juveban vagy a Milan/Inter valamelyikében. Az ingyen igazolásokat az olaszok, esetleg a Bayern szokta behúzni
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2019.03.17. 13:17:05

perga írta:
westerngom írta: Mbappe (úgy tudom) akkora RM és Cunci fan, hogy soha nem fogja magától a Barca-t választani, egy piaci licit esetén meg esélyünk sem lenne Perec ellen.
Perec meg a piaci licit, már felvetésnek is humorbomba volt :shock: :mrgreen:
nyugodj meg, Perec simán kifogja pengetni azt a pénzt amit kiírnak a gyerek homlokára, ha a tevehúzogatók megunják a BL kergetését és kivonulnak fociból. (mondjuk ez nem valószínű)
Azt szintén kizártnak érzem, hogy csak úgy kiengednék (PSG) a kezükből (az egyik) legtehetségesebb támadót, aki hosszú távon meghatározó játékosa lenne bármelyik európai élcsapatnak.
Mbappe szerződés hosszabbítását szerintem, már tegnap elkezdték előkészíteni a PSG-nél és hamarább fogják elengedni (a problémás/ "öregedő 27 éves :mrgreen: ") Neymar-t, mint a nagyobb csillag Mbappe-t.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2019.03.17. 13:16:59

Egy csataron es egy csere-balhatveden kivül jelenleg senkire sincs szüksege a csapatnak söt. De Ligtre lehet mondani hogy befektetes es Todibot kölcsönbe küldjük egy evre hogy legyen hely, de Rabiot teljesen felesleges lenne. Igy is a Rafinha, Coutinho, Malcom triobol kettö tök felesleges lesz elöre. A közeppalyaja is telitett a Busi, Vidal, Raketa, De Jong, Alena, Arthur hatossal. Mondjuk Rabiot Vidal helyett jo csere lenne. A chilei "idegen test" a csapatban abszolut nem ide valo.
Avatar
perga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2018.03.04. 20:02:24

2019.03.17. 12:49:16

westerngom írta: Mbappe (úgy tudom) akkora RM és Cunci fan, hogy soha nem fogja magától a Barca-t választani, egy piaci licit esetén meg esélyünk sem lenne Perec ellen.
Perec meg a piaci licit, már felvetésnek is humorbomba volt :shock: :mrgreen:
"Mondanám hogy igyunk rá, de nem. Döglött lóba nem rúgunk Bale!"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.03.17. 12:45:38

Rabiotról ahogy egyre többet hallani, egyre inkább nem kellene. Lehet nem szeretne a PSG-t, de ahogy hátba szúrta őket, az gusztustalan. Nem kell ide ilyen féreg.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2019.03.17. 12:36:21

recrea írta:
Nézegetem ezt a Jovicot, egyre jobbnak tűnik, tud magától gólt lőni, és még jóképű is.
- háát csajok, hogy már ez is szempont!? :mrgreen:

Mbappe (úgy tudom) akkora RM és Cunci fan, hogy soha nem fogja magától a Barca-t választani, egy piaci licit esetén meg esélyünk sem lenne Perec ellen.
Mondom úgy, hogy jobbat én sem tudnék mondani jelenleg a piacról, arról nem is beszélve,hogy Dembivel a jobbján szédületes támadó páros lenne!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.03.17. 12:20:43

Közben az NSO a L’Équipe-re hivatkozva azt írja, hogy lehet, hogy fel is bontják Rabiot szerződését, mert nyomott egy like-ot Evra ünneplős instagram videójára.

Nem tudom, hogy mennyire van még nálunk képbe, ha jól tudom csak a családi szituja miatt szakadtak meg a tárgyalások, bár akkor mindenkivel abbahagyták az egyezkedést.

Ő is kicsit olyan, mint de Ligt, hogy egyszer adódik ilyen lehetőség, (ráadásul Ő ingyen is lenne + az aláírási pénz, de az töredéke lenne a De Ligt-ért kiadott állítólagos 75 misinek), de a kp-n még többen vagyunk, mint hátul.
De ha Rakitic és/vagy Vidal távozása is tervbe van a nyáron, akkor lehet érdemes lenne lecsapni rá-
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.03.17. 11:52:37

recrea írta:Mbappet leigazolnánk, bezárna a madridom :D Psg egyetlen esélye, h a felszínen maradjanak
Simán elhappoljuk az orruk elől, ha elérhető lesz. Le lehet menteni. :mrgreen:
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2019.03.17. 11:20:37

Mondjuk nem adnak rögtön kezďő fizunak tízmilliós bért minden olyan kölyöknek,aki kettő egyeneset tud rúgni a labdába.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.03.17. 11:15:26

Mbappet leigazolnánk, bezárna a madridom :D Psg egyetlen esélye, h a felszínen maradjanak, annyi sansz lehet rá, ha esetleg az arab megunja a bohóckodást Párizsban és kiugrik a buliból. Bár, Perez véghezvitt már lehetetlennek tűnő üzleteket, az egyik máig az oldalamba szúr, ha rá gondolok :)

Nézegetem ezt a Jovicot, egyre jobbnak tűnik, tud magától gólt lőni, és még jóképű is.

Off: árulja már el valaki, h mi a malac farkát csinálnak a horvát meg szerb utánpótlásban? Az senkinek nem jutott még itthon eszébe, amikor lent járunk tao pénzt osztogatni, megkérdezzük, h hogyan sikerül ilyen ügyesen elkölteniük, mert mi a stadionoknál meg a fizuknál nem jutunk tovább.
Válasz küldése