Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.03.25. 14:54:48

5 középhátvéd van előtte (ha egészségesek), nyilvánvaló volt, hogy nem nagyon fog játszani tavasszal.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.03.25. 14:37:51

westerngom írta:Besz@rnák, ha ott meg egy szezon után berobbanna. :roll:
Azon én is, mondjuk itt kb. esélye se volt a berobbanásra. Összvissz egy meccset kapott a Girona elleni Katalán kupa döntőn-legalábbis én nem emlékszem többre... Bár nem láttam, de elvileg odatette magát rendesen. Na mindgy, sok lehetőséget utána se kapott :shock:
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2019.03.25. 14:11:46

MatyiG írta:Todibót bevonnánk a De Ligt-üzletbe. Egyrészt így valamivel kevesebbet kellene fizetni, plusz mindenki jól járna, mert Todibo többet játszhatna, az Ajax kapna egy tehetséges középhátvédet, mi meg visszahozhatnánk két év kölcsön után, ha Piqué már visszavonulni készül.

Todibo két évre kölcsön+60 millió euró, korrekt lenne De Ligtért. :)

Amennyiben valóban kölcsönnel és nem visszavásárlási opcióval, úgy korrekt üzletnek tűnik.
Állítólag nagyon elnyerte a tetszését Tobido a technikai stábunknak, szóval annyira nem lehet kutyaütő a francia gyerek sem. Besz@rnák, ha ott meg egy szezon után berobbanna. :roll:
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.03.25. 13:12:54

Azért az nem rossz hogy De Jong már rég megvan,és a két jelölt klubjaival is megy már a tárgyalás ha minden igaz,így nyáron tényleg csak távozások lesznek,na meg talán marad valami pénz egy csere bhv-ra most már tényleg,mert lassan mindenhova megvagyunk,csak ott nem,én nem akarom speciel ott látni egyik Kh-t se,és Semedo-t se rontsuk már el,ha végre találtunk Alves után egy normális jhv-t. Mirandaban pedig szerintem egyáltalán nem bízik EV.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2019.03.25. 12:53:26

MatyiG írta:Todibót bevonnánk a De Ligt-üzletbe. Egyrészt így valamivel kevesebbet kellene fizetni, plusz mindenki jól járna, mert Todibo többet játszhatna, az Ajax kapna egy tehetséges középhátvédet, mi meg visszahozhatnánk két év kölcsön után, ha Piqué már visszavonulni készül.

Todibo két évre kölcsön+60 millió euró, korrekt lenne De Ligtért. :)
Ha ezt tető alá hozzák bartóék akkor le a kalappal előttük. =D> =D> =D> =D>
Így tényleg jól járna mindenki. Aztán már csak Jovicot kell intézni és szerintem készen is vagyunk.
Ja,meg még akit lehet eladni. Gomes,Rafinha stb stb..
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.03.25. 12:46:31

MatyiG írta:
Todibo két évre kölcsön+60 millió euró
Hol írjam alá? :D

Kb. 10-ed annyit játszott, mint Mina, de valamiért szerintem be fog válni a gyerek, bár lehet hogy csak a Youtube-videók meg az "új Varane" hype mondatja ezt velem.

Ha sikerül kölcsönbe, vagy visszavásárlásival odaadni, ráadásul az Ajax-nak, akik azért hasonlóbb focit is játszanak, azzal 2 legyet ütnénk egy csapásra!
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.03.25. 12:36:28

Todibót bevonnánk a De Ligt-üzletbe. Egyrészt így valamivel kevesebbet kellene fizetni, plusz mindenki jól járna, mert Todibo többet játszhatna, az Ajax kapna egy tehetséges középhátvédet, mi meg visszahozhatnánk két év kölcsön után, ha Piqué már visszavonulni készül.

Todibo két évre kölcsön+60 millió euró, korrekt lenne De Ligtért. :)
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.03.24. 15:35:41

LG írta:
Kezdőbe kerülnie a sérülések miatt tényleg nem volt nehéz, úgy teljesíteni, hogy ne érezzük meg a sérültek hiányát viszont komoly feladat volt, de ő kiválóan megoldotta.
A teljesítménye előtt tényleg le a kalappal,én arra utaltam,hogy ha nincs Umtiti problémája,szerintem soha nem tudjuk meg,hogy ő ilyen szinten képes játszani,mert EV nem rotálta volna annyit,lenne kb 300-400 perce a szezonban. :D Most meg bűn lenne kivenni Piqué mellől,utóbbi meccseken gyakorlatilag mindent eltakarítanak,legyen az beadás,indítás,stb.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2019.03.24. 14:43:03

LG írta:
Kezdőbe kerülnie a sérülések miatt tényleg nem volt nehéz, úgy teljesíteni, hogy ne érezzük meg a sérültek hiányát viszont komoly feladat volt, de ő kiválóan megoldotta.
Ezt szépen megfogalmaztad. Teljesen elfeledtette velem, hogy van egy Umtiti is a csapatban. Nagyon nagy fogás volt a srác :)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.03.24. 12:54:10

Sinya22 írta:
MatyiG írta:Lenglet is le lett hurrogva, hogy noname, aztán bejatszotta magát a kezdőbe.
Mondjuk ez nem volt nehéz,tekintve hogy két sérült ellenfele volt egész szezonban. Jövőre meglátjuk,ha tényleg meg lesz az a 4 védő.
Kezdőbe kerülnie a sérülések miatt tényleg nem volt nehéz, úgy teljesíteni, hogy ne érezzük meg a sérültek hiányát viszont komoly feladat volt, de ő kiválóan megoldotta.

Jovic meg azért nem no name, hiszen sok nagy csapat akarja, az egyik legnagyobb csatárthetség. Persze, mint minden fiatal reménység leigazolása, az övé is kockázatos. De mivel nagyon gyér a felhozatal kockáztatni kell, ráadásul 60 millió euró nem olcsó, de nem is brutálisan sok a mai piacon.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.03.24. 12:40:26

Amúgy nyilatkozta tavaly Griezman, h hozzánk akar jönni, vagy ehhez hasonlót?
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.03.24. 11:56:46

MatyiG írta:Lenglet is le lett hurrogva, hogy noname, aztán bejatszotta magát a kezdőbe.
Mondjuk ez nem volt nehéz,tekintve hogy két sérült ellenfele volt egész szezonban. Jövőre meglátjuk,ha tényleg meg lesz az a 4 védő.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.03.24. 07:56:00

Nero. írta: Bár úgy látszik én vagyok az egyetlen egy Griezmann párti, úgyhogy lehet hogy én látom rosszul.
máshogy látod.
nekünk aki nem akarja itt két érve van ellene főleg.
Nem középcsatár, tehát Suarez pótlására alkalmatlan.
Tavalyi pávatánca velünk.

Nekem főleg a második kicsapta a biztosítékot.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.03.24. 03:11:55

Lenglet is le lett hurrogva, hogy noname, aztán bejatszotta magát a kezdőbe.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.03.23. 23:34:37

Szimplán kíváncsiságból, hányszor láttad játszani, hogy csak nevetsz ezen az opción? Vagy ez megint egy Umtiti féle véleményalkotás egy játékosról, akit nem ismersz?
Egyetlen egyszer sem láttam játszani, ahogy valószínűleg a fórum 90%a se.
Azt viszont tudom, hogy olyan játékost keresünk aki ha jövőre nem is, de 2 év múlva már a kezdőbe kell. Suareznek egyre több és hosszabb ideig tartó “breakdownjai” vannak. Egy Frankfurt játékosról beszélünk, akinek semmilyen tapasztalata nincsen válogatott vagy Bajnokok Ligája szinten.
60 millió eurót kérnek érte (tőlünk akiket viszonylag könnyű lehúzni), ma már egy klasszis alsóhangon is 100, de inkább több.

Umtiti szép példa (bár mostanra ki lett szorítva és van rá esély hogy jövőre nem lesz itt, plusz nálunk nem egy nagy tudomány a KH poszt), Arthurt is meglehet említeni, de én meg felhozhatnám azokat az olcsó, “noname” igazolásokat akik egyáltalán nem váltak be, azokból is van sok.

Meg kell oldani ezt a posztot, mert elég fontos.

Bár úgy látszik én vagyok az egyetlen egy Griezmann párti, úgyhogy lehet hogy én látom rosszul.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2019.03.23. 13:30:36

Teljesen mindegy milyen teljesítménye van Griezmannak! Jó játékos, klasszis ez tény.
Ide nem kell olyan ember, aki tavaly pávatáncot járt a Barcával, majd hűségesküt tett az Atma mellett. Maradjon ott ahol van vagy menjen habfehérbe.
Nyilván nem rajtam múlik, de én személy szerint nem akarom látni ennél a csapatnál.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.03.23. 13:03:02

MatsMessi írta:
szbsz írta:Azon lehet vitatkozni, hogy Umtiti,Varane, Kante vannak e azon a szinten a maguk posztján mint Griez elől, viszont azon, hogy ő a legjobb francia támadó szerintem felesleges... Demb agilis, technikás de még van hova fejlődnie mind fejben, mind összjátékban. Mbappe meg pusztán túl van hypeolva, elismerem, hogy nagy tehetség, de egyetlen megszaladt vb után mégsem kéne ennyire elszállni tőle. Bl-ben nem mutatott még nagyon semmit, MU ellen ott volt a lábában, hogy lezárja a meccset/továbbjutást, aztán tudjuk mi lett...
És Griezmann mit mutatott azon kívül, hogy az összes döntőben amikor pályára lépett akkora dupla nulla volt a produkciója mint a ház?
Azért csak megrúgja azt a 20 gólt a ligában minden szezonban. Ami itt vagy a Realba nem lenne olyan sok persze, de az Atletiben az kb. a góljaik fele :D... Ennyire védekező csapatban ez nagy teljesítmény szerintem. Amúgy három év alatt játszott egy bl döntőt, nyert egy Európa ligát, volt eb döntőben, és a vb ugye. Azért ezekből mind kivette a részét.
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.03.23. 13:00:04

Hagyd, úgysem esik le nekik, hogy senki se mondta, hogy Dzsudzsák szintje igazából Griezmann, hanem mindössze az a problémánk a sráccal, hogy legendázza magát, meg két éve folyamat aranylabdát követel magának. :D :D Enyhén vicces. Na mindegy.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.03.23. 12:54:49

Ha Mbappé van túlhypolva akkor nem tudom Griezmannra milyen szót kellene használni,bár ő ugye a legendát használja :D Mondjuk ő saját magát is sztárolja,de legalább van még egy Ronaldo Spanyolországban,tized annyi teljesítménnyel.
MatsMessi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2015.05.24. 12:31:37

2019.03.23. 12:40:48

szbsz írta:Azon lehet vitatkozni, hogy Umtiti,Varane, Kante vannak e azon a szinten a maguk posztján mint Griez elől, viszont azon, hogy ő a legjobb francia támadó szerintem felesleges... Demb agilis, technikás de még van hova fejlődnie mind fejben, mind összjátékban. Mbappe meg pusztán túl van hypeolva, elismerem, hogy nagy tehetség, de egyetlen megszaladt vb után mégsem kéne ennyire elszállni tőle. Bl-ben nem mutatott még nagyon semmit, MU ellen ott volt a lábában, hogy lezárja a meccset/továbbjutást, aztán tudjuk mi lett...
És Griezmann mit mutatott azon kívül, hogy az összes BL döntőben akkora dupla nulla volt a produkciója mint a ház?

Szerintem mentalításban, tehetségben és sok más szempontban előtte van Mbappe.
Dembelét meg kár hozzájuk hasonlítani még. Nagyon bírom, óriási tehetség, és szerintem komoly karriert fog befutni, de egyelőre 1 hónapra a pályán jut egy hónap pihi.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.03.23. 12:34:13

Azon lehet vitatkozni, hogy Umtiti,Varane, Kante vannak e azon a szinten a maguk posztján mint Griez elől, viszont azon, hogy ő a legjobb francia támadó szerintem felesleges... Demb agilis, technikás de még van hova fejlődnie mind fejben, mind összjátékban. Mbappe meg pusztán túl van hypeolva, elismerem, hogy nagy tehetség, de egyetlen megszaladt vb után mégsem kéne ennyire elszállni tőle. Bl-ben nem mutatott még nagyon semmit, MU ellen ott volt a lábában, hogy lezárja a meccset/továbbjutást, aztán tudjuk mi lett...
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.03.23. 12:16:27

visca el barca írta:azért a jelenlegi dembele még nagyon messze van egy griezmann szinttől...
Két totálisan más játékosról beszélünk. Ha most Griezmann lenne itt, és nem lenne Dembélé, akkor egy olyan ember után kajtatnánk akiben van sebesség és képes megbontani egy védelmet egymaga. Kell mindkettő, és én nagyon nem bánom, hogy Messin és Suárezen kívül a 3. támadó olyan mint OD. Nélküle lényegesen kevésbé lenne élvezhető a szezonunk szerintem, nagyon kellenek az ilyen játékosok egy csapatba, főleg ha labdatartós focit játszunk, kell aki sokszor megadja az extrát ami hiányzik.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2019.03.23. 12:04:12

azért a jelenlegi dembele még nagyon messze van egy griezmann szinttől...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.03.23. 11:19:28

Leszögezném, hogy én nem hoznám Grizest, de azért szerintem a vesztes mentalitás meg a nem elég gólerős féle jelzők bőven túlzóak. Nem tipikus 9-es az tény, Villa féle szerepkörre szerintem jól ehetne mondjuk, de csak ha a régi énjéhez visszatér. Viszont rengeteg nagy meccsen lépett már elő, ejtett már ki minket a BL-ből, a Pep féle Münchent, nyert EL-t az Atmának, VB győztes ahol szintén elég sokat tett hozzá - 4 gól, 3 gólpassz, döntőben is gól + gólpassz, nem csak mozizott azért -, kb EB döntőbe vitte előtte 2 évvel a válogatottat, folyamat 2. és 3. helyre segíti az Atleticot, nem egy 0-24-ben betliző emberről beszélünk azért, még ha most pl a Juve ellen Simeone jól ki is meccselte a csapatát.

Gólerős dolgon meg szintén meglepődtem, olyan emberről beszélünk aki egy Simeone rendszerben több mint 0,5-ös gólátlagot hoz 250 meccs után, kik gólerős játékosok akkor? 4 éve folyamat 25 fölött termel minden sorozatban, most is lehet még összejön neki, pedig idén kicsit gödörbe van. 5 év alatt a gólok majdnem 30%-át ő lőtte, gólpasszokkal együtt majdnem 40%-ba van benne. Szerintem azért ez elég jó..

De mondom, megcsinálta a dokut, örüljön az Atmának tovább, nekem már nem kéne. Tavaly el tudtam volna képzelni, de örülök összességében, hogy nem jött, így kaptunk egy feljavított Dembélét és több pénz maradt mind igazolni, mind fizukra, úgyhogy jól jártunk szerintem.
Nero. írta:Jovic :D Ha a 3 évvel ezelőtti Suarez mögé keresnénk cserecsatárt akkor azt mondom hogy oké, de olyan embert kell szereznünk akivel jövőre már alkalmanként kezdőként kell számítani.
Szimplán kíváncsiságból, hányszor láttad játszani, hogy csak nevetsz ezen az opción? Vagy ez megint egy Umtiti féle véleményalkotás egy játékosról, akit nem ismersz?
Cestus írta:A két katalán lap híreiből az rajzolódik ki, hogy Jovicra rámegyünk, és a következő egy hónapban megpróbáljuk megszerezni (60-70 millióért). Bartomeuék Amszterdamba utaznak megint más ügyben, és ott megpróbálják az Ajax-szal lezsírozni de Ligtet (kb. annyiért, mint de Jong volt). Emellett Filipe Luís elfogadná, ha Alba mögött kellene cserének lennie (ő ingyen érkezne).
Ezt így helyben aláírnám szerintem.. :D
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.03.23. 11:05:29

A két katalán lap híreiből az rajzolódik ki, hogy Jovicra rámegyünk, és a következő egy hónapban megpróbáljuk megszerezni (60-70 millióért). Bartomeuék Amszterdamba utaznak megint más ügyben, és ott megpróbálják az Ajax-szal lezsírozni de Ligtet (kb. annyiért, mint de Jong volt). Emellett Filipe Luís elfogadná, ha Alba mögött kellene cserének lennie (ő ingyen érkezne).

Ha ezt a három játékost sikerülne behúzni a fixen érkező de Jong mellett, azt mondanám, hogy az érkezők szempontjából ez egy király átigazolási időszak lenne nekünk.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Válasz küldése