Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Messiguru
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2018.08.25. 16:19:38

2019.04.01. 19:18:07

szbsz írta:
Kubla9 írta:https://www.mundodeportivo.com/futbol/f ... zmann.html Most komolyan ennek a köpönyegforgatónak a leigazolásán gondolkozik a lub???? =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> 200 helyett 120. [-X [-X [-X [-X [-X Édes istenem kérlek akadályozd meg ezt a transzfert.
Szerintem meg még ilyen előzménnyel is inkább ő, mint a de Ligt 12milliós fizukával(Zaniolo-300ezer/y!!!)... Értem én, hogy itt keresnek a legtöbbet a játékosok aztán minden éhenkórász ide akar jönni, de azért mindennek van határa :D

Nem tudom hogy itt olvastam e de a barca alelnöke lenyilatkozta h nem fog jönni, tavaly volt lehetősége idejönni de nem jött és nem fognak örült összegeket kiadni.
Remélem ehhez tartjuk is magunkat.
Ha viszont komoly akkor inkább rakják hozzá még jovic 60 misijét plusz gomes árát és 200-ért hozzák vissza Neymart.
Sokkal többet tud adni a csapatnak mint a francia plusz marketing szempontból fél év alatt visszahozná az ára felét. A nike csak beszállna egy kis tökével :wink:
110 milliós insta követőkből ha csak az 0,1%-a vesz mezt már anyagi gond nem lehet 8)
Messiguru
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2018.08.25. 16:19:38

2019.04.01. 19:06:21

nagyatyesz írta:Coutinho eladása tényleg mérlegelendő. A vételára és a fizuja miatt is luxuscsere Demb mögé, ráadásul nem is hozza azt, amit elvárnánk tőle. Jovic Suarez mögé jönne, és ő klasszikus center, szóval ha Cou megy, akkor szélre maradna egy szem Malcomunk - feltéve ha marad. Ti kit hoznátok Cou távozása esetén szélre?
Amennyiben coutinho megy jovic jön nincs szükség szélsőre.
Malcom elég Dembi cseréjének ha meg lesérülne akkor még mindig ott van Sergi Roberto aki játszott már tavaly és idén is pár meccsen szélen.
Ugyanígy vidal is játszott már 10 perceket szélen még a szezon elején.
Felesleges lenne még egy embert venni pár meccsre.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.04.01. 16:58:08

csababarca írta: nah a lényeg, hogy a pletykák érkeznek, de nagy durranásokat én nem várok már.
Jovic, de Ligt beeshetnek, mellettük jobban foglalkoztat, hogy kik távoznak.

Reméljük az adjuk el Rakitic-t kampány befejeződik, baromi nagy hiba lenne őt eladni.
Coutinho meg nálam 80 max, annyiért mehet is, jobb kiszállni belőle most, mint később ennyiért sem.
Ne racionálisan gondolkozzatok, egy PSG vagy City fele ilyen játékosokat halászgatnak 80 körüli pénzekért, de még a Pool, MU, Chelsea vonal is idevehető.
Csak ezzel annyi a gond, hogy egy Jovic-De Ligt még nagyker áron is 130 millió körül van, (De Jong nem tudom, hogy ehhez a büdzséhez számít-e) ehhez pedig értékesíteni kell játékosokat. Rafinha, Denis stb. emberkékből pedig nem fog befolyni pénz. Igazából a középpálya az a "pozíció", ahol még zsúfoltság is van. Messi, Suarez, Dembélé támadósorból nem fognak távozni. A kp-n szintén vannak olyan emberek, akiknek biztos a maradásuk. Busquets, Arthur, most már De Jong. A "peremembereket", mint Alena, vagy a lassan 32 éves Vidal (aki szerintem még jövőre simán maradhatna) pedig szintén minimális összegért lehet eladni.
Rakitic az, akit idén még drágán el lehet adni.
Én is szeretném, ha maradna a horvát, baromira kedvelem, ráadásul egy Busquets-Arthur-De Jong-Rakitic kp nagyon ütős lehetne, megtámogatva Vidallal és/vagy Alenaval.
A klub viszont nem szentimentális alapon fog dönteni, ha érkezik egy jó ajánlat nem tudom meddig gondolkodnának.

Cou pedig emiatt is nagy kérdés. A csapat láthatóan meglenne nélküle még Dembélé sérülése ellenére is. Ha marad szerintem Malcomnak reszeltek. Elmegy kölcsönbe, aztán szépen meg is feledkezünk róla, két év múlva pedig ingyen/uzsipénzért elmegy valahova, de arra sem vennék mérget, hogy egy 20-25 millió fejében már idén sem kötnének útilaput a talpára.

Umtiti helyzete is érdekes. De Ligt szerintem nagyon "rosszkor" érkezne. Még Piqué sincs olyan korban, hogy annyira rotálni kelljen, Lenglet pedig tökéletes harmadik védő. Most az, hogy Umtitivel mennyire lennének jók párban az nem hiszem, hogy döntő faktor.
Ha emellé jönne még egy ember, akit nem padmelegítőnek szánunk nehéz lesz egyensúlyt találni. Umtiti folyton kiújuló sérülése elég sok aggodalmat okoz, ugyanakkor azt is számba kell venni, hogy hiába tűnik baromi jó védőnek a holland még nem biztos, hogy be fogja váltani azokat a reményeket, amit fűznek hozzá. Akkor pedig nagy a gáz Umtiti nélkül. Főleg, hogy Piqué utódját is keressük benne, ha pedig nem hozza az elvárt szintet, újból varázsolni kell és imádkozni Todiboért, hogy legyen stabil védelem.
Ahogy ez De Jong-ra is igaz. Nem feltétlenül azok alkottak nagyot, akiktől ezt elvárták.

Szóval nagyon sok sok tényezős ez a dolog, nincs egyszerű dolga a vezetőségnek, remélem nem lesz nagy bukta ez a nyár.
Forca Barca!!!!
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2019.04.01. 16:29:12

Coutinho eladása tényleg mérlegelendő. A vételára és a fizuja miatt is luxuscsere Demb mögé, ráadásul nem is hozza azt, amit elvárnánk tőle. Jovic Suarez mögé jönne, és ő klasszikus center, szóval ha Cou megy, akkor szélre maradna egy szem Malcomunk - feltéve ha marad. Ti kit hoznátok Cou távozása esetén szélre?
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.04.01. 14:38:42

MichaaBee írta:
Varatrix írta:Az emotikonokat értem, de egy Spanyol csapat fórumán mivel legitimebb egy angol nyelvű cikk?
+1

.
főleg hogy már moderátorral is fordult elő ilyen nem egyszer.

nah a lényeg, hogy a pletykák érkeznek, de nagy durranásokat én nem várok már.
Jovic, de Ligt beeshetnek, mellettük jobban foglalkoztat, hogy kik távoznak.

Reméljük az adjuk el Rakitic-t kampány befejeződik, baromi nagy hiba lenne őt eladni.
Coutinho meg nálam 80 max, annyiért mehet is, jobb kiszállni belőle most, mint később ennyiért sem.
Ne racionálisan gondolkozzatok, egy PSG vagy City fele ilyen játékosokat halászgatnak 80 körüli pénzekért, de még a Pool, MU, Chelsea vonal is idevehető.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.04.01. 14:36:28

szerk.: hozzáteszem, hogy fogalmam sincs hány emiatt törölt hsz-e van az illetőnek, úgyhogy akár még jogos is lehet.
Nem csak ezért a hsz-ért lett kitiltva. Ez volt a 15. törölt hsz, és nagyjából mindegyik ugyanazért. Kapott egy hetet és egy hónapot, ugyanúgy folytatta, az ilyennel nem tudunk mit kezdeni.

Egyébként igen, angol cikknél is illik egy mondatot odaböfögni, hogy mi a lényege.

OFF vége.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.04.01. 14:20:09

Sinya22 írta:Tavaly is szóba jött,talán még Vidal előtt közvetlenül. Én már várom a Di Maria/Verratti híreket,régen volt.
Még a Dani Parejos meg Öziles pletykákkal is adós idén a sajtó. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5723
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2019.04.01. 14:13:24

Varatrix írta:Az emotikonokat értem, de egy Spanyol csapat fórumán mivel legitimebb egy angol nyelvű cikk?
+1

Egy kicsit erősnek tartom, hogy ezért végleges ban-t kapjon valaki. Nyilván neki kisebb energiabefektetés lenne leírni 2 mondatban a lényeget, mint másnak google fordítózni egy kicsit, de egyikhez sem kell atomfizikusnak lenni. Sőt, most még írt is hozzá, és egyértelművé tette, hogy miről van szó. Azért ne várjunk már el teljes fordításokat és elemzéseket minden belinkelt cikkhez. :) Az emotikonok tényleg zavaróak és n-edik figyelmeztetésre lehetne belőle tanulni. Viszont kezdem azt érezni, hogy boszorkányüldözés folyik a spanyol nyelvű cikkek ellen, amikor az ember általában azért teszi ide, hogy mások is korán tájékozódhassanak róla.

szerk.: hozzáteszem, hogy fogalmam sincs hány emiatt törölt hsz-e van az illetőnek, úgyhogy akár még jogos is lehet.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.04.01. 13:54:49

Petr írta:Gratulálok a 40 emote-hoz és a spanyol nyelvű cikkhez. Mintha ezért nem dobtak volna már ki legalább kétszer.
Off, és bocsánat ha nem fér bele, de érdekel...

Az emotikonokat értem, de egy Spanyol csapat fórumán mivel legitimebb egy angol nyelvű cikk? Én mondjuk, tudok valamelyest spanyolul, angolul is, de kevésbé. Szerintem mindkét esetben úgy volna korrekt, hogy leírod 2 mondatban a lényeget, vagy várd meg amíg a EB szerkesztők megírják, ha nincs hozzá türelmed. Amúgy sem látom sok értelmét ezeknek a beböfögött cikkeknek.

Mint javaslat azt mondanám, hogy: Cikk, vagy (legalább) forrás, 2-3 összefüggő értelmes mondat a tartalomról, különben törlés. Csak utána véleményezés.

De nagyon valószínű, hogy csak engem zavar ugyanez a HSZ angolul....
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3244
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.04.01. 13:00:55

szbsz írta:
Szerintem meg még ilyen előzménnyel is inkább ő, mint a de Ligt 12milliós fizukával(Zaniolo-300ezer/y!!!)... Értem én, hogy itt keresnek a legtöbbet a játékosok aztán minden éhenkórász ide akar jönni, de azért mindennek van határa :D
És a kettőt most mi alapján hasonlítod össze? Szerintem is mindenek van határa,ha már tavaly nem jött ide a nagy felhajtás után,akkor már szóba sem kellene jönnie.(én legalább is nagyon remélem hogy csak agymenés az egész,és nem gondolkoznak rajta). Ráadásul ő megint csak nem csatár,ha idejön Suarez nem fog semmivel többet pihenni,ellenben Dembelé leül majd Coutinho mellé a padra,mert mondanom se kell hogy nem fogunk 4 támadóval játszani.
lics írta:http://m.nemzetisport.hu/spanyol_labdar ... ra-2692299 erről tud valaki valamit? Ha igaz a hír, nem értem miért kellene ő ide. Gondolom meg remélem, hogy nem igaz.
Tavaly is szóba jött,talán még Vidal előtt közvetlenül. Én már várom a Di Maria/Verratti híreket,régen volt.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2019.04.01. 12:59:09

http://m.nemzetisport.hu/spanyol_labdar ... ra-2692299" target="_blank erről tud valaki valamit? Ha igaz a hír, nem értem miért kellene ő ide. Gondolom meg remélem, hogy nem igaz.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2019.04.01. 12:48:09

Kubla9 írta:https://www.mundodeportivo.com/futbol/f ... zmann.html Most komolyan ennek a köpönyegforgatónak a leigazolásán gondolkozik a lub???? =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> 200 helyett 120. [-X [-X [-X [-X [-X Édes istenem kérlek akadályozd meg ezt a transzfert.
Gratulálok a 40 emote-hoz és a spanyol nyelvű cikkhez. Mintha ezért nem dobtak volna már ki legalább kétszer.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.04.01. 12:40:33

Kubla9 írta:https://www.mundodeportivo.com/futbol/f ... zmann.html Most komolyan ennek a köpönyegforgatónak a leigazolásán gondolkozik a lub???? =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> 200 helyett 120. [-X [-X [-X [-X [-X Édes istenem kérlek akadályozd meg ezt a transzfert.
Szerintem meg még ilyen előzménnyel is inkább ő, mint a de Ligt 12milliós fizukával(Zaniolo-300ezer/y!!!)... Értem én, hogy itt keresnek a legtöbbet a játékosok aztán minden éhenkórász ide akar jönni, de azért mindennek van határa :D
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10089
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.03.31. 23:01:42

Stalkyard írta:Nagy biznisz lenne a világ egyik legjobb középhátvédjéért, aki világbajnok is. Miközben az Ajaxos gyerekek 80 millióért mozognak. Ne röhögtess már.
Fix 70-80-ért én erősen elgondolkoznék rajta.
Alap esetben kérdés szinten sem merülhetne fel hogy megváljunk-e tőle, de az elmúlt jó pár hónap miatt bizony felvetődik a dolog.
Kezdjük azzal, hogy már a sérülése előtt is nem egyszer szétszórt volt, reklamálással volt elfoglalva, és nem 1 pillanat volt, amikor néztünk hogy hová tűnt az eddigi hidegvérű Umtiti, hogy ez csak ideiglenes forma, vagy tendencia, azt szinte lehetetlen megmondani.

A nagyobb kérdés viszont továbbra is a térde. Szeptember óta alig játszott, és továbbra is hatalmas kérdőjel az egész.
Hivatalosan egészséges, de azt sem tartom kizártnak(amellett hogy Valverde nem akarja megbontani az összeszokott Piqué-Lenglet kettőst), hogy ők már tudnak valamit, és inkább nem játszatják, mert ha kiújul a sérülése akkor nyáron majdnem lehetetlen eladni jó áron.
Az meg sokat elmond a klub és a játékos közti kapcsolatról, hogy hosszabbítás után, és a klub világhírű orvosai erős javaslata ellenére alternatív módokhoz nyúl, ami vagy bejön, vagy nem, cserébe jó nagy időhúzás.Érthető hogy nem szívesen műti meg magát, ki tenné szívesen?
De az élsport sajnos általában nem az orvosi csodákról híres(kivéve Abidal esete.)
Most oké a dolog, de ha 2-3 meccset játszik és kiújul, akkor megint fél év off.

Ez a jelek szerint leghamarabb majd jövőre fog kiderülni (ha megtartjuk), ami minden csak nem optimális, ahelyett hogy megműttette volna már magát ősszel, és tavaszra fitt lenne.
80 millióért rekordösszegért van Dijk cserélt klubot, ha 80 milliót adnának fixen a jelenleg erősen rizikófaktoros Umtitiért, akkor az bizony átgondolandó lenne az üzlet.
Sajnálom a srácot, én kifejezetten bírom, de ha eladásközelbe kerül, akkor azért abban ő is nyakig benne van.

Mindenesetre ez is ékes példája, hogy sajnos nem létezik az, hogy valaki fixen megoldja a posztot 10 évre, mert bármikor közbejöhet olyan, ami viszi az egészet, mint jelen esetben, ha nem lenne most ez a sérülés, nem kételkednénk benne hogy legalább 32 éves koráig itt játszik.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.03.31. 19:21:40

Nagy biznisz lenne a világ egyik legjobb középhátvédjéért, aki világbajnok is. Miközben az Ajaxos gyerekek 80 millióért mozognak. Ne röhögtess már.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2019.03.31. 19:18:52

Ha illetékes lennék, akkor egy 60-70 millás ajánlat esetén Umtitit elengedném.
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.03.31. 19:05:47

Tény hogy sok védőnk van. De Vermaelen ha ránézek is megsérül, Umtiti már egy fél éve sámánokkal spanol, Pique meg már nem mai csirke.Ha ezt végig gondoljuk annyira nem is ördögtöl való lenne megvenni a korosztálya legnagyobb védő ígéretét.
Nyilván nézhetünk mindent a legrosszabb szempontból is. Viszont Piquében még simán van 2-3 év ezen a szinten. Lenglet szinte hiba nélkül játszik, Umtiti pedig már jó ideje egészséges, és jön De Ligt is.

4 klasszis középhátvéd egy csapatban, nem lesz könnyű dolga Valverdének.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3536
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2019.03.31. 17:30:11

Samper írta:Nem Overmarssal van a probléma, hanem Raiolaval. Ha nem jön De Ligt, Todibot kell megtartani.
Nem tudom mit lovagoltok ezen a Todibo gyereken.Ingyér vót francia oszt Abidal meg sportigazgató.

Jelenleg csak eggyel többen vagyunk vele.Majd ha valamit mutat akkor érdemes beszélni róla.Jelenleg csak egy katalán szuperkupa meccse van a nagyok közt. Ellenben a holland tacskó kora ellenére kezdő és csk egy olyan csapatban ami kiverte a Realt partiban volt a Bayernnel.

Tény hogy sok védőnk van. De Vermaelen ha ránézek is megsérül, Umtiti már egy fél éve sámánokkal spanol, Pique meg már nem mai csirke.Ha ezt végig gondoljuk annyira nem is ördögtöl való lenne megvenni a korosztálya legnagyobb védő ígéretét.

Ami gond az az ügynöke ahogy már többször mondtuk.

Nekem itt az a kérdés ha őt megvesszük hozunk e csatárt meg balhátvédet.
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.03.30. 18:24:43

Nem Overmarssal van a probléma, hanem Raiolaval. Ha nem jön De Ligt, Todibot kell megtartani.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.03.30. 15:49:05

Fizetünk 2 db 21 körüli játékosért 150 milliót nagyjából, mellé még kaphatnak a pótlásukra minőségi kölcsönjátékosokat - Todibo, Miranda (Tagliafico helyett), Oriol, Riqui. Ahogy Cestus is írta, nem rossz biznisz ez az Ajaxnak egyáltalán.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.03.30. 15:16:00

Szerintem ez csak annyit jelent, hogy ha adunk egy reális összeget (mint de Jongért kb., 70-80 milliót), a miénk, és nem szívóznak meg játszmáznak mellé. Azért nem fogják 15 millióért ránk sózni, csak mert barátság meg láv van. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.03.30. 15:14:18

Cestus írta:De Telegraaf (komoly holland forrás):

Nyilvánvalónak tűnik, hogy de Ligt elhagyja az Ajaxot, hogy csatlakozzon a Barcelonához. A holland klub közölte a Barcával, hogy a gránátvörös-kékeknek nem kell indokolatlanul magas transzferdíjat fizetniük majd, más klubokkal ellentétben.

Big if true
Azért ez fura lenne. Értem, hogy jó a viszony a két klub között, de azért ez már majdnemhogy jótékonykodás. :roll:
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.03.30. 15:01:53

De Telegraaf (komoly holland forrás):

Nyilvánvalónak tűnik, hogy de Ligt elhagyja az Ajaxot, hogy csatlakozzon a Barcelonához. A holland klub közölte a Barcával, hogy a gránátvörös-kékeknek nem kell indokolatlanul magas transzferdíjat fizetniük majd, más klubokkal ellentétben.

Big if true
MessiNeymarSuarez írta:Ennek ellenére én azért hoznám, hogy utána jövőre tovább adjuk jó pénzért, amire mostanában volt példa.(na meg azért ,hogy a RM ne erősödjön vele :twisted: )
Ha távozik pár nagyágyú (Rakitic és Vidal mondjuk) jöhetne felőlem is (az említettek ellenére. Hátha összeszedi magát azért), de ilyen már szerintem nem lesz. de Jong leigazolásakor már az körvonalazódott, hogy elengedtük Rabiot-t. Emellett én inkább tartanám meg a zárójelben említett két úriembert még 1-2 szezonra, és a jövő középpályás duója is meg lehet már szerintem (Arthur és de Jong), bár a holland még nem játszott egy percet sem Barca-mezben, így nem ragadtatnám el magam inkább. Mögéjük kellene még egy jó vkp. (de Jongot én nem látom annak, illetve szerintem pazarlás lenne ott játszatni).
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2019.03.29. 19:19:41

mess2009 írta: ...mert szerintem Rabiot egyelőre jobb mint DeJong nálunk lehetett volna olcsóbban, most majd megkapjuk szembe...(bár ne legyen igazam)
az meg hogy mit kínlódtak az anyjával?! ...nos ez lenne maga az üzlet! (jól kéne csinálni
)
Annak ellenére hogy ingyen vihető lett volna, nagy tolongás nem volt körülötte..
Azért ez elgondolkodtató. Ha igaz a hír, akkor sok sikert neki Madridban.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.03.29. 18:30:54

Felőlem aztán mehet Rabiot a Realhoz, sokat nem fog erősödni vele a középpályájuk szerintem.

Inkább ő, mint mondjuk Pogba vagy Eriksen. :)
Válasz küldése