Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2019.04.07. 16:34:56

http://m.nemzetisport.hu/minden_mas_foc ... os-2693429" target="_blank

Vajon mennyire az apja fia?

Bocs nem tudtam eldönteni, hogy ide vagy s régmult topicba.
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.06. 11:55:17

Barto De Ligt-ról:
"He is a great player and a great centre-back. I know what will happen with him but it's not the moment [to talk]."

Innen már nagy csoda kéne, hogy ne jöjjön nyáron. Nem emlékszem, hogy Barto ilyeneket nyilatkozott volna másról.

Amúgy remélem a mai meccsen a közönség reakciója végképp meggyőzi a vezetőséget, hogy mennyire nem látnák itt szívesen Griezmann-t jövőre.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.05. 19:09:05

davi10 írta:
Alcantara írta:

A középcsatár kérdést is megoldva: Jovic aláírt a Realhoz 6 évre 50+10 M az ára.

Francisco Rubio a DonDiarioban legalább is közzétette mindezt ma reggel.
Akkor reméljük a két hír kb. ugyanannyira igaz, mert közben a MARCA szerint a Real-nak nincs szüksége Rabiot-ra :D

De Jovic-ot már a fél világ itt látja, azért betenne, ha elmenne a Real-ba :D
Remélem hogy nem igaz a hír, nagyon szomorú lennék ha elkótyavetyélnénk a tökkelütött Griezmann miatt.Jó játékos a francia, de a tavalyi dráma show-jával, és azzal hogy komplett idiótát csinált az egész Barca vezetőségből és kijelentette hogy az Atleti az élete klubja, akkor inkább maradjon ott.
Nem kell nekünk egy olyan játékos aki 1 szezon után teljesen mást gondol miután ilyeneket meglépett, mit csinálna nálunk 1 sikertelenebb szezon után?
Messiguru
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2018.08.25. 16:19:38

2019.04.05. 18:54:19

MQuCsabi írta:Ki az a Moriba?
16 éves srác a massiáról
Most hosszabítottunk vele 2022-ig 100 misi a kivásárlási ára.
Az új Pogbának tartják meglátjuk 3 év múlva eljut e az első csapat közelébe vagy meg se közelíti
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.05. 18:39:40

Ki az a Moriba?
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.04.05. 18:08:51

Amilyen a piac ma, nem lehet egy felröppent névvel kapcsolatban sokat vacakolni a döntéssel : igen, vagy nem. Ugyanez vonatkozik az árra is: megéri - nem éri meg. Moribaról is tudtak hozni egy húzós döntést - más esetben miért nem?
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.05. 16:31:42

Alcantara írta:

A középcsatár kérdést is megoldva: Jovic aláírt a Realhoz 6 évre 50+10 M az ára.

Francisco Rubio a DonDiarioban legalább is közzétette mindezt ma reggel.
Akkor reméljük a két hír kb. ugyanannyira igaz, mert közben a MARCA szerint a Real-nak nincs szüksége Rabiot-ra :D

De Jovic-ot már a fél világ itt látja, azért betenne, ha elmenne a Real-ba :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2019.04.05. 15:29:08

davi10 írta:Közben megoldódni látszik a kp-kérdés, a SPORT szerint Rabiot megegyezett a Real-al, "hamarosan" be is jelenthetik.

A középcsatár kérdést is megoldva: Jovic aláírt a Realhoz 6 évre 50+10 M az ára.

Francisco Rubio a DonDiarioban legalább is közzétette mindezt ma reggel.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.04. 12:09:34

Közben megoldódni látszik a kp-kérdés, a SPORT szerint Rabiot megegyezett a Real-al, "hamarosan" be is jelenthetik.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3278
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.04.03. 10:39:17

Mindig így van,aki jól játszik ellenünk azt vegyük meg. Inui se értem miért nincs még itt,lőtt pár nagy gólt az elmúlt években.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.03. 08:49:29

Gyors volt a Coolio hajú, dw semmi extra. Lenglet-t megf9rgatta párszor, de semmi extra.
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.04.02. 22:29:16

A Villareal nigériai csatárát is érdemes figyelni.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.02. 20:42:57

Dybala és Messi kioltja egymást (inkább Messi Dybala-t), ő azon kevés játékosok egyike, akiben biztos vagyok, hogy nem fog itt játszani, legalább amíg Messi itt van.

Coutinho pedig még ebben a hónapban talán viríthat valamit, ha az áprilist is lehozza alibivel, akkor szerintem már nem fogják ezt tovább erőltetni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2019.04.02. 20:00:41

Olasz sajtóértesülések szerint a Barça Paulo Dybala szerződtetéséért akár Philippe Coutinhót is beáldozná. A katalánok elvileg szükség esetén hideg vérrel megválnának a brazil játékostól.

A hírek szerint mindkét labdarúgó távozna jelenlegi együttesétől több játéklehetőség reményében.

Dybala Ronaldo érkezéséből kifolyólag lett számkivetett az öreg hölgynél, míg Coutinho rossz teljesítménye miatt lett kispados. #fcblive
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.04.02. 12:30:30

MessiNeymarSuarez írta: A tavalyi ripacskodás után inkább ne is jöjjön.
Eleve hova jönne, kinek a posztjára? Balszélső lenne, és akkor Dembelét jegelnénk? Vagy nem bíznak Dembouzban és el akarják adni? Kötve hiszem.

Esetleg Suarezt vele helyettesíteni? Nem biztos hogy tudná azokat a dolgokat hozni, ami Suarezben megvan itt középcsatárként. Lajos ha el is botlik épp a labdában, akkor is mesterien viszi el a védőit, és folyamatosan köti le őket, harcol, őrlődik bent a védők között, láthattuk nem egy gólnál, hogy mekkora kulcsszerepe volt Suareznek abban, hogy elvitte magával a védőket.
Erre Griezmann mennyire lenne képes?
Griezmannal nekem többek között az is a gondom, hogy nem látom itt a posztját. Ő egy 4-4-2-ben ideális, Costa/Kalinic/Morata mellett vagy hátrébb lép szervezni a játékot, ami ugye szintén nem az ő feladata lenne itt. Suarez "utódnak" semmiképp sem tartanám, nagyon távol játszik a kaputól, ő igazából inkább afféle Messi poszt az ATMA-ban, gólerősnek pedig szintén nem mondanám, akármennyi gólt lő is az Atletico. Dembélé pedig ezzel végleg a cserepadon találhatná magát. Azt se felejtsük el, hogy ő Madridban szinte olyan szerepet tölt be, mint itt Messi, ott ő a sztár, őt keresik leginkább a labdával, ez itt gyökeresen változna.

Jovic egy tehetséges, jó képessétgű játékos, aki még rengeteget fejldődhet, abban a pozícióban pedig nagyon szűkös a piac.
Persze ez attól függ, hogy ezt a szisztémát akarjuk-e tovbbvinni Suarez nélkül. Ha igen ár/érték arányban talán ő lehet a legjobb megoldás. Legalább egy éve lesz tanulni az uru mögött és akkorát nem koppanhatunk rajta. Griezmann lehet, hogy jobb játékos, bár poszt szempontjából ez összehasonlíthatatlan, hosszútávon viszont lehet, hogy jobban járunk a szerbbel. Távolról sem biztos, hogy a francia tényleg beválna-e, sőt!
Plusz hatalmas hiba lenne Dembélét "beáldozni" érte, mert Griezmann nem valószínű, hogy padra jönne, az pedig Dembouz játékperceit redukálná.
És ez csak a sportszakmai rész, a stílusa, illetve a tavalyui kálváriája meginkább ellenszenvessé teszi. Lehet, hogy túl szentimentális vagyok, de nálam az érzelmi faktor is számít, ahogy szerintem a szurkolóknál is.
Forca Barca!!!!
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2019.04.02. 00:24:33

Köszi Palesz! :D
Ezek alapján mondjuk biztató a srác.

Bár én nagyon azt érzem, hogy Grizi lesz ebből nyáron..
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.04.02. 00:04:58

Messias2 írta:Elsődlegesen a helyzetkihasználása, és hogy mennyire tud beszállni a csapatjátékba, mert talán ez a 2 dolog amiért Suarezt szoktuk ekézni.
Valamint például nekem speciel fogalmam sincs, hogy a Frankfurt játéka mennyiben hasonlít a miénkhez, ugye azért az se mindegy, hogy egy "rendszerjátékos", vagyis a játékrendszer teszi naggyá oder kirobbanó tehetség, és minden játékrendszerben megállná a helyét.
Saját vélemény következik. :D

A Frankfurt játéka nem épp hasonlít a miénkre, sokkal direktebbek, nem tömörülnek ellenük úgy mint ellenünk. Szóval labdatartós játékban még nem láttam én se, meg szerintem senki, mert még nem tolta abban. Labdával teljesen jónak tűnik, a labda ritkán pattan el tőle, viszont ő sem egy nagy cselkirály, akárcsak Luis. Olyan setesuta talán nem lenne ő, de a Poolban Lajosunk se tűnt annak, aztán.. :D Na de Jovic, labdát jól kezel, cselezni nem tud olyan jól, nem egy R9, de nem is analfabéta. Átlagosnak mondanám ebben. Kis területen, gyors, rövid passzos játék nekem kérdés még, hogy mennyire feküdne neki, de a látottak alapján inkább mondanám, hogy megoldaná, mint hogy nem. Viszont abba szinte biztos vagyok, hogy kis beleszokási idő kéne neki - ezért sem szeretném, hogy Lajos lelépjen még -, de összességében nem hiszem, hogy ez akadály lenne. A játékintelligenciája jónak tűnik, labda nélkül okosan mozog, a 16-os környékén fergetegesen jól - vagy hülye védők ellen játszik mindig. A meglátásai is jók a kiugratásokhoz, de ott a technikán bőven van mit csiszolni még. Sokszor rontja az utolsó passzokat, de egyáltalán nem analfabéta hozzájuk, nagyon jó meglátásai vannak, többször felállt védelem ellen is, nem csak kontráknál. Védekezésben hát hogy is mondjam, nem erőlteti meg magát. Ő a sztár a Frankfurtban, ezért mentesül a letámadás javától, láttam már azért sprintelni vissza szöglet után, de ott nem derül ki igazán, hogy mi a max amire képes. Egy Barca névsor mellett azért gondolom több védekező feladat hárulna rá.. Helyezkedésével nincs gond szerintem, sokszor hátrajön ugyan kérni a lasztit, de attól még ő az aki támadásokat vezeti, küzd a védők között ha kell, kimegy szélre ha kell, bejátssza az egész támadó harmadot, és keresi a a réseket folyamatosan. Fejpárbajokban amúgy ezek a meccsek alapján meglepően gyenge, sokszor inkább a földről várja, hogy merre pattan a labda. Gólt lőni viszont fejjel is tud. A legjobb viszont az amit a 16-oson belül művel. Ahogy írtam már, helyezkedni bazi jól tud ezen a környéken, nagyon jól lemozog a védőkről, és ha helyzet közelébe kerül, rögtön lecsap. Mindkét lábával tökéletesen lő, bármilyen hülye pózból képes veszélyeztetni - Düsseldorf ellen jól látszott ez -, első érintésből rögtön képes tüzelni, kapu előtt engem nagyon emlékeztet Lajosra. Megvan benne az ösztön nagyon szerintem, helyzetkihasználása elég jó, de nyilván vannak olyan meccsei, hogy kihagyja a kihagyhatatlant is. Kedvencem amikor távolról random lövöldözik kb 0 sikerrel, bár most hétvégén pont lőttek egy gólt utána. De mondom, kapu előtt eszméletlen lenyűgöző szerintem amit csinál, engem az fogott meg. Megvan a "ki ha nem én" mentalitás benne - Frankfurtban legalábbis -, és ez itt nagyon jó dolog, szerintem elengedhetetlen egy jó csatárnál - Abel ezért nem ígéretes csatártehetség a szememben. A sebessége az nagyon fura, mert gyorsulni nem gyorsul túl jól, pár méter után viszont kifejezetten jó sebességgel fut, de labdával meg ez nem nagyon jön ki, azzal még lassabb. Messi féle kiugratásokra nem tudom megmondani, hogy hogy mozogna el, mert a Frankfurt középről nem túl kreatív, inkább beadásokból veszélyeztetnek - amúgy érdemes nézni őket, kifejezetten élvezetes focit tolnak -, de nekem az az érzésem, hogy jól reagálna egy Messire maga mögött.

Röviden ennyi, ha érdekel még valami akkor kérdezz. :D Én a mai piacon tuti bepróbálkoznék vele, közel sem garantált a siker nála, de ha robbantana, akkor nagyot szólna szerintem.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2019.04.01. 22:47:52

palesz77 írta:
Messias2 írta:Jovic gyereket amúgy valaki követi rendesen?
Mert az a sejtésem, h sokan itt "vakon" istenítik a palit, nem hiszem, hogy sokan követnék az Eintrachtot.
Én Jovic miatt elkezdtem nézegetni őket, már majdnem 10 meccs össze is jött szerintem, 1-2 múlva tuti meglesz már annyi. Mi érdekel? :mrgreen:
Elsődlegesen a helyzetkihasználása, és hogy mennyire tud beszállni a csapatjátékba, mert talán ez a 2 dolog amiért Suarezt szoktuk ekézni.
Valamint például nekem speciel fogalmam sincs, hogy a Frankfurt játéka mennyiben hasonlít a miénkhez, ugye azért az se mindegy, hogy egy "rendszerjátékos", vagyis a játékrendszer teszi naggyá oder kirobbanó tehetség, és minden játékrendszerben megállná a helyét.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.04.01. 22:44:21

Eto’o és Villa se voltak erőcsatárok mégis jól meg voltunk velük. Benzema se klasszikus 9es mégis összekalapoltak 4BLt a franciával odaát. De a Unitedbe is inkább az “ügyesebb” Rashford van játszatva mint az izomgyuri Lukaku. Stb. stb.

A prime Suarez (2013-2016 kb.) tényleg vitathatatlan volt, de most már egyre kevesebbszer idézi a régi formáját.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.01. 22:30:56

Tim írta:
Nero. írta: Továbbra se hiszem el hogy én vagyok az egyetlen aki örülne ennek a gyereknek :D
Pedig nagyon egyedül vagy :D Szerintem nem csak itt a fórumon népszerűtlen, a szurkolók sem ugrálnának örömükben ha végül itt kötne ki. Én személy szerint semmi extrát nem látok benne.
A tavalyi ripacskodás után inkább ne is jöjjön.
Eleve hova jönne, kinek a posztjára? Balszélső lenne, és akkor Dembelét jegelnénk? Vagy nem bíznak Dembouzban és el akarják adni? Kötve hiszem.

Esetleg Suarezt vele helyettesíteni? Nem biztos hogy tudná azokat a dolgokat hozni, ami Suarezben megvan itt középcsatárként. Lajos ha el is botlik épp a labdában, akkor is mesterien viszi el a védőit, és folyamatosan köti le őket, harcol, őrlődik bent a védők között, láthattuk nem egy gólnál, hogy mekkora kulcsszerepe volt Suareznek abban, hogy elvitte magával a védőket.
Erre Griezmann mennyire lenne képes?
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2019.04.01. 22:15:31

Sziasztok!! Én új vagyok a fórumon, bár már régóta olvasgatom a beszélgetéseiteket és gondoltam én is megosztom néha a véleményem. Off vége.

A Griezmann témával kapcsolatban én is nagyon a leigazolása ellen vagyok, több okból is :
1, Ebben az esetben Coutinho tutira távozik és látom, hogy itt a fórumon már a legtöbben nem bíznak benne és én is látom, hogy nem megy neki a játék, viszont én várnék vele még egy évet. (Én egyébként az utóbbi meccseken látok rajta egy kis javulást, de lehet csak bemagyarázom) Egyfelől sokkal szimpatikusabb játékos, mint Griezmann, ami még lényegtelen, de szerintem egyáltalán nem rosszabb játékos, csak van egy rosszabb szezonja. (viszont szerintem a tavalyi fél éve és a vb-je kifejezetten jó volt.) Szerintem megérne még egy évet, hátha nyáron kicsit újra fel tudja építeni magát.
2,A másik ok, ami még inkább zavar, hogy ha Griezmann érkezik, én szinte biztos vagyok benne, hogy Dembele sokkal kevesebb játékpercet kap. Suarezt és Messit sosem pihenteti Valverde és valószínűsíthetően Griezmann sem elégszik meg azzal a szereppel, hogy felváltva játszanak Dembelével. Én ebben az esetben úgy érzem, hogy Dembele fele ennyit sem fog játszani és benne lehet a pakliban, hogy ő is akár távozik a egy év múlva. Az ő játszatása és megtartása szerintem kulcskérdés, mivel az egyik legtehetségesebb fiatal támadó és szerintem, ha elmegy nem nagyon lehet pótolni.
3, A fentiekre még rátesz egy lapáttal a tavalyi hülyéskedése. (Bár egyébként engem ez foglalkoztat a legkevésbé)

Lényeg a lényeg, én is jobban örülnék Jovicnak.
bocsi, ha hosszú lett.
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2019.04.01. 21:53:02

Nero. írta: Továbbra se hiszem el hogy én vagyok az egyetlen aki örülne ennek a gyereknek :D
Pedig nagyon egyedül vagy :D Szerintem nem csak itt a fórumon népszerűtlen, a szurkolók sem ugrálnának örömükben ha végül itt kötne ki. Én személy szerint semmi extrát nem látok benne.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.04.01. 21:42:50

Messias2 írta:Jovic gyereket amúgy valaki követi rendesen?
Mert az a sejtésem, h sokan itt "vakon" istenítik a palit, nem hiszem, hogy sokan követnék az Eintrachtot.
Én Jovic miatt elkezdtem nézegetni őket, már majdnem 10 meccs össze is jött szerintem, 1-2 múlva tuti meglesz már annyi. Mi érdekel? :mrgreen:
Messiguru írta:plusz marketing szempontból fél év alatt visszahozná az ára felét. A nike csak beszállna egy kis tökével :wink:
110 milliós insta követőkből ha csak az 0,1%-a vesz mezt már anyagi gond nem lehet 8)
Mezből még mindig nem jön vissza egy játékos ára, ki lehet matekozni. És a PSG-nek is a Nike a szponzora, halkan megjegyezném.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.04.01. 21:33:54

Abidal és Griezmann felvették a kapcsolatot, a csatár pedig elsőként bocsánatot kért a klubtól a tavaly nyári viselkedése miatt.

Továbbra se hiszem el hogy én vagyok az egyetlen aki örülne ennek a gyereknek :D

@Messias pontja jogos. Ezeket a YouTube videókat hagyjuk, még Torghelléről vagy Szűcs Lajosról is találok olyan videót ami alapján azt mondom hogy világklasszis.

Nyilván ügyes gyerek, de biztos hogy nem jobb mint Griezmann. Ha két játékos közül kell választani, akkor én mindig a jobbat választom. Nem érdekel hogy a másik olcsóbb/fiatalabb/helyesebb stb.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2019.04.01. 21:10:54

Messias2 írta:Jovic gyereket amúgy valaki követi rendesen?
Mert az a sejtésem, h sokan itt "vakon" istenítik a palit, nem hiszem, hogy sokan követnék az Eintrachtot.
Tudom, hogy állandóan Coutinho-val jövök, de 10-ből 8 fórumozó azt mondta, hogy ebbe a csapatba született, aztán láthatjuk mizu. Nem hiszem, hogy egy Frankfurt-ot követne itt bárki rendszeresen, kivéve ha nem ott él, vagy nem Bundesliga fan.
Minden játékos egy nagy zsákbamacska.

Most Jovic neve lett felkapott, bár van egy tippem, hogy innen is mondjuk fél éve csak 1-2 ember hallott róla.
Válasz küldése