Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.04.14. 14:35:49

Ha az nem érv hogy Dembele jobboson jobb,mert Semedoval való játéka sokkal hatékonyabb,mint Alba oldalán, akkor meghajlok az érvek súlya alatt.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.04.14. 14:20:23

Nero. írta:Jogos pont az hogy Valverde egy jelentősen gyengébb kerettel sikeres
Ezzel azért vitatkoznék, hogy a keret jelentősen gyengébb lenne.
Amiket felsoroltál mind így van, de pl. Stegen 15-ben nem volt ezen a szinten még, ahogy Messi is csak egy szélső volt, most meg a legkomplexebb játékos a világon! + a keret sem volt szerintem ennyire mély, nem voltak Vidalok, Coutinhok, Umtitik a padon. Ha a transfermarkt mérvadó, márpedig az, akkor érdemes vetni egy pillantást a szerintük legértékesebb csapatokra...
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.04.14. 14:16:49

drobika írta:Komolyan mondom meg vagyok döbbenve.Miert kell szemekyeskedni?
Miért írja valaki hogy magyarázzam el,mit gondolok de úgy mint egy hülyéhez.Nem is értem.Itt nem fórumtársak vannak?
De azért megindoklom.
Dembele a jobb oldalra való,a vak is látja mennyivel jobb ott.Semedoval is jobban játszik össze.
A baloson Alba nyakán van.Egyik se tud ott jól teljesíteni.Hiaba ketlabas Dembele az ö oldala a jobb.
És hogy ott van Messi?
Kicsit sem zavarják egymást, sőt Messinek alkalma van eldönteni hogy melyik oldalon jobb épp a lehetőség.
De gondolom hogy ez nem meggyőző érv.
De ezek nem érvek ,hogy a vak is látja ,hogy ott jobb :D :D
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.04.14. 14:14:22

Szerintem senki nem állítja ,hogy ez a max a csapatból ,biztos ,hogy lenne több is bennük ,de semmi garancia nincs rá ,hogy más edző kihozná belőlük és mellette még az eredmények is jönnének.
Amúgy meg ezzel a "csúnya" játékkal is mi lőttünk a top bajnokságokban a City után a második legtöbb gólt.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.04.14. 14:10:23

Nero. írta:Jogos pont az hogy Valverde egy jelentősen gyengébb kerettel sikeres

Dani Alves helyett Semedo, Iniesta helyett Arthur, Neymar helyett Dembele

Suarez sincs már a 2015ös formájában

Továbbra se tudtok mondani egy csapatot se mondani akik egyszerre eredményesebbek és egyszerre sikeresebbek is mint mi. Kaptunk 4et a Madrigalban, és? Más csapatnak idén még nem volt rossz meccse? Miért csak a rosszra koncentráltok?
Nem tudom, h rám gondolsz-e, ha igen, akkor értelmezd kérlek, amit írtam itt, ha megtetted volna, akkor az utolsó kérdést nem tetted volna fel. Mert még mindig nem a csapattal van a problémám, hanem az edzővel.

Sztem meg semmivel sem gyengébb a keret, mint LE utolsó évében, másrészt pedig a sikeresség az nemcsak a csapaton múlik, hanem a többi csapaton is, szóval a Real pl jóval gyengébb keretet tekintve, mint eddig, tehát ezért vagyunk sikeresek, ez csak nézőpont kérdése, a Tico meg eddig se nyert semmit, kár felhozni.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.04.14. 14:03:58

Komolyan mondom meg vagyok döbbenve.Miert kell szemekyeskedni?
Miért írja valaki hogy magyarázzam el,mit gondolok de úgy mint egy hülyéhez.Nem is értem.Itt nem fórumtársak vannak?
De azért megindoklom.
Dembele a jobb oldalra való,a vak is látja mennyivel jobb ott.Semedoval is jobban játszik össze.
A baloson Alba nyakán van.Egyik se tud ott jól teljesíteni.Hiaba ketlabas Dembele az ö oldala a jobb.
És hogy ott van Messi?
Kicsit sem zavarják egymást, sőt Messinek alkalma van eldönteni hogy melyik oldalon jobb épp a lehetőség.
De gondolom hogy ez nem meggyőző érv.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.04.14. 14:00:30

recrea írta:Ping-pongozhatunk napokig itt, de nekem nem magyarázzátok meg, h ezzel a csapattal ez a max, ez a jó, ez a tuti, meg így kell játszani idegenben :D talán nem a legjobb példa, de el kell olvasni, mit írnak kevésbé elfogult Real drukkerek a csapatról meg EV-ről.
Rendben, én kiszálltam, köszi az eszmecserét. Legépeltem három monitornyi hsz.-t, mára nekem ennyi elég. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.04.14. 13:58:41

Jogos pont az hogy Valverde egy jelentősen gyengébb kerettel sikeres

Dani Alves helyett Semedo, Iniesta helyett Arthur, Neymar helyett Dembele

Suarez sincs már a 2015ös formájában

Továbbra se tudtok mondani egy csapatot se mondani akik egyszerre eredményesebbek és egyszerre sikeresebbek is mint mi. Kaptunk 4et a Madrigalban, és? Más csapatnak idén még nem volt rossz meccse? Miért csak a rosszra koncentráltok?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2019.04.14. 14:03:12-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.04.14. 13:29:06

És mit számít a legértékesebb keret? 15 éve a világ 5 legjobb focistája a Realban játszott és folyamat kiestek a bl-ből, magasan a legértékesebb keret volt. Semmit nem számít az érték, ha számítana, akkor nem kapnánk 3 gólt Rómában, vagy 4 gólt a Villareal ellen.

Rajt-cél győzelmet aratunk idén, amíg Németországban folyamat a Dortmund vezetett eddig, akkor most kinek nincs riválisa? Real-Tico kiesett BL-ből 16 között, szóval mégsem olyan jók ezek szerint, ráadásul 4 meccsből 3 meccsen le volt focira mindkét csapat.

Ping-pongozhatunk napokig itt, de nekem nem magyarázzátok meg, h ezzel a csapattal ez a max, ez a jó, ez a tuti, meg így kell játszani idegenben :D talán nem a legjobb példa, de el kell olvasni, mit írnak kevésbé elfogult Real drukkerek a csapatról meg EV-ről.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.04.14. 13:08:53

recrea írta:@Cestus, ez akkor 1 dolog, ami amúgy erős túlzás, mert átlagban így is megkapjuk a meccsenkénti 1 gólt. Rögzített szitukat adom, azt jól megoldotta, bár ahhoz TS is alaposan hozzájárult. Ticot engedjük el, 20 évente nyernek valamit, az idei Real meg 15 év legrosszabbja, ettől függetlenül dicséretes a 3 bajnokság egymás után, le a kalappal. De 1-2 posztot kivéve mindenhova 2 nagyon jó játékosa van, Klopp vagy Kovac, de Allegri is irigykedve nézheti, mert közel nincs olyan keret együk helyen sem, mégis nyernek. Kloppot fel ne hozzatok nekem, sosem írtam, h jöjjön, nem különösebben foglalkoztat az ember.
Allegrinek, Kovacnak nincs riválisa. A lesajnált Realt és Atléticot gyengének tekintjük, de közben a 3. és a 4. legértékesebb kerettel rendelkeznek (itt a fórumon egy csomóan a szezon elején az Atlético-t dicsérték, ha meg végül jobbak vagyunk náluk utcahosszal, akkor már gyengék). A bajnokságban épphogy mi árazzuk be őket, ahogy tavaly a Zidane-féle csoda Real CR-rel is ugyanúgy állt (ha nem rosszabbul), mint idén. Idén pedig a Realnak ami hátránya van, annak a felét éppen mi mértük rájuk (6 pont).

A meccsenkénti egy gól első ránézésre sokatmondónak tűnik, valójában meg egyáltalán nem mindegy, hogy akkor kontráznak-e minket halálra és kapunk rögzített szituból gólt, amikor sorsdöntő bajnokit vívunk, mert a Real pontot bukott (2016/2017 Málaga), vagy akkor, amikor tizeniksz ponttal vezetünk, semmit sem számít, és kienged a csapat, meg pihentetünk (most a Villarreal ellen).

Kovacnak, Allegrinek pedig nincs riválisa a bajnokságban, velük emiatt nehéz párhuzamot vonni. A BL-ben pedig mindkettővel mosták fel a padlót idén is (és nem azért, mert ők csak a világválogatott ellen játszottak), ahogy Kloppal is, míg velünk (még?) nem. Aztán lehet, hogy az MU elkeni a szánkat 3-0-ra kedden, és ők mennek tovább, de jelenleg így áll a helyzet.

Azért mielőtt úgy tűnne, nagyon támadólag lépek fel, leszögezném, hogy rengetegszer egyetértek azokkal, amiket írsz, viszont ezt a mostani kritikát kissé erőltetettnek érzem, már ami a legutolsó meccset illeti. Van, akitől ilyesmire számítok, de te tudsz ennél jobbakat is írni. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cestus 2019.04.14. 13:29:06-kor.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.04.14. 12:46:14

@Cestus, ez akkor 1 dolog, ami amúgy erős túlzás, mert átlagban így is megkapjuk a meccsenkénti 1 gólt. Rögzített szitukat adom, azt jól megoldotta, bár ahhoz TS is alaposan hozzájárult. Ticot engedjük el, 20 évente nyernek valamit, az idei Real meg 15 év legrosszabbja, ettől függetlenül dicséretes a 2 bajnokság egymás után, le a kalappal. De 1-2 posztot kivéve mindenhova 2 nagyon jó játékosa van, Klopp vagy Kovac, de Allegri is irigykedve nézheti, mert közel nincs olyan keret együk helyen sem, mégis nyernek. Kloppot fel ne hozzatok nekem, sosem írtam, h jöjjön, nem különösebben foglalkoztat az ember.

@Stalkyard, csak az lehet nála jobb edző, aki eredményesebb is? Pl Leipzigben vagy Mönchengladbachban van foci, de nyilvánvalóan azzal a kerettel nem lehet olyan eredményes, mint EV. Ez egy irreleváns kérdés. Ez alapján Zidane a világ legjobb edzője, mert nyert 3 BL-t, klub vb-t, szuperkupákat, bajnokságot. Közben pedig mégsem ő :) de válaszolok egyben Cestus kérdésére, rohad sok másik edző hozná ezeket az eredményeket, nem tudom és nem is kell bizonyítanom az ellenkezőjét.

Pep mondjuk fényévekkel jobb edző, de nálam LE is jobb. A BL-ből meg ugyanúgy simán kiesett EV is, és reagálás nélkül végig is nézte, idén meg értelmes csapattal nem találkoztunk.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.04.14. 12:12:01

recrea írta:
Válasz nem kell (legalábbis Tőled nem), hiszen teljesen komolyan vehetetlen vagyok.
Megbeszéltük.

Válasz helyett inkább kérdezek: Mondasz nekem két edzőt, aki sokpasszos támadófocit játszat, és eredményes is mellé? Pep-et kivéve.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.04.14. 11:56:13

recrea írta:de azért kiváncsi vagyok, h ki milyen újítást lát azóta, amióta ő az edző.
Összerakta a középpályás védekezésünket, meg úgy általánosságban a középpályánkat. Emlékezzünk vissza LE utolsó évére, amikor Iniesta és Rakitic ki voltak vágva az oldalvonal mellé, Busquets középen tök egyedül meg nem tudott mit kezdeni azzal, ha letámadták (ha mindezekre már nem emlékszünk, lapozzunk vissza ebben a topikban 2 évet).

Labdavesztéskor pedig úgy mentek át rajtunk, mint kés a vajon, bármelyik csapat pusztán szórakozásból kontrázhatott minket. Ja és folyamat kaptuk a szögletgólokat, miközben mi magunk képtelenek voltunk rögzített szituból betalálni. Tudom, ezek egyáltalán nem fontos dolgok, de azért nézzük meg, hogy az utóbbi néhány nagy torna nyerteseire (BL, EB, VB) ezek a dolgok jellemzők voltak-e.

És melyik edző tudna többet kihozni a keretből? Pep, aki ugyanúgy fixen kizúg a BL-ből minden évben, vagy Klopp, aki meg a bajnokságban adja le a sokpontos előnyt úgy, hogy neki nem Real és Atlético a riválisa? Ne felejtsük, hogy itt a tripla az elvárás. Ja és igen, Pep és Klopp csapata ég és föld, mióta ott vannak. Csak ők középcsapatokat vettek át, és úgy költöttek el 500 milliót. Az övék egy zero to hero sztori. Mi meg már akkor is herok voltunk, amikor Valverde átvett minket, nálunk az a feladat, hogy azt a kis pluszt hozzátegyük a dologhoz, ami egy triplához kell. Nyilvánvaló, hogy a változás az esetünkben kevésbé látványos.

Mellesleg a mostani, ugye fostalicska játékunkban is több koncepció van, mint 2016/17-ben. Ott az MSN-től függött, hogy éppen jól játszunk-e. Ha Messiék a meccs előtt vigyorogva poénkodtak a játékoskijáróban, sejthettük, hogy ez egy gálameccs lesz, ha a töküket vakargatták, akkor pedig senki nem focizott helyettük.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.04.14. 11:45:55

Stalkyard írta:Mondjuk kíváncsi leszek, mit fogtok mondani, ha majd netalán a második tükörsima hazai duplázás lesz meg emberünknek, megfűszerezve egy jó BL szerepléssel, egy olyan kerettel, ami amúgy szerintem LE óta csak gyengült, miközben a magja ugyanaz.

Én is látom a hibáit, és igen sokszor kritizálom is, de azért aki egy totál fogalmatlan kóklernek állítja be, és olyanokat állít, hogy a csapatépítés nyomai sem látszódnak a munkáján, az teljesen komolyan vehetetlen.
Semmit nem fog változtatni a véleményemen, ha simán dupláznunk, sztem a csapat húzza EV-t, ennyit írtam, és nem neki lesz meg, hanem a csapatnak. Toronymagasan a legerősebb kerettel dolgozik jelenleg, és sztem léteznek olyan edzők, akik ebből többet hoznak ki, és vannak olyan beidegződései, amiket csak a vak nem lát, h rosszak.

Válasz nem kell (legalábbis Tőled nem), hiszen teljesen komolyan vehetetlen vagyok, de azért kiváncsi vagyok, h ki milyen újítást lát azóta, amióta ő az edző. A 4-4-2? :D BL-ben pedig várjuk meg, amíg találkozunk egy jó csapattal, mert ez idén még nem történt meg, szerencsére 3-4 ki is zúgott.

Szóval, ha Pepre sokan azt mondták, h szerencséje volt azzal a csapattal, akkor EV-nek most kéne lottóznia. Nekem semmi bajom a személyével, stabil csapatot rakott össze, jelentsen ez bármit is. Én a csapatot szeretem és jónak tartom, rég volt ennyire kiegyensúlyozott a keret, rotálással se volt semmi gond, még az tegnapi x-el sincs gondom, sok jó focistánk van, fiatalok, éhesek, nagyon tetszik.
Jobb edzőt érdemelnek.
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2019.04.14. 11:40:42

nem azt írtam, hogy miért rotált. egy olyan felállást választott, amit az életben nem játszott a csapat.több támadó nem a helyén szerepelt egy eleve soha nem látott összeállításban. a formáción nem szabadott volna változtatni. azért egy 40 milliós költségvetésű csapat ellen x elünk idegenben azért had ne ujjongjon már itt a fél fórum.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.14. 11:31:49

aynas írta:nem értettem miért 352ben álltunk fel. olyan nehéz lett volna egy bal hétvédet találni a b csapatból?
A 3-5-2-t én se nagyon értettem, de úgy néz ki Valverde ennyire nem bízik már Miranda-ban, Cucurella meg inkább előrébb játszik az Eibar-ban, szóval nem ússzuk meg nyáron a balbekk kérdést.
De amúgy nem működött rosszul a 3 fős védelem, a támadókkal azért voltak bajok. Malcom nem alkalmas arra, mint Demble, hogy bármikor átrakhassák egyik szélről a másikra. Boateng kevés ide, még mindig nem értem miért kellett Munir-tól ilyen gyorsan megszabadulni.

Ilyen szedett-vedett B-csapattal nem rossz eredmény, de meglehetett volna ez.
Viszont szomorú, hogy Alba Coutinho és Arthur beállása után sem tudtunk gólt szerezni a tökütolsó ellen.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.04.14. 11:25:04

drobika írta:Tegnap EV azért állított be nagyon helyesen három fiatalt, mert pihentette a nagyokat.
Beépitésről akkor lenne szó,ha a nagyok mellett szerepelnének, erről szó sincs jelenleg.
Semedo, Dembélé, Arthur, Lenglet.
drobika írta:Klooppal hamarosan szembe fogunk nézni és kiderül hogy mi a helyzet.
És pontosan mi alapján lesz a "nyertes" kiválasztva? Akkor nyerünk, ha továbbjutunk, vagy ha kiesünk a csába, de mi játsszuk a jobb focit? Ha kiesünk úgy, hogy több helyzetünk van, pofásabb támadásokat indítunk, a játékosaink a farkukon pörgetik a labdát, míg Kloppék bemákolnak egy szöglet után megpattanó lasztiból egy gólt, ugye azt fogod írni, hogy mi vagyunk a királyok?
drobika írta:Főleg a jobbhátvéd oldalán ahol Firmino fog szembenézni ki tudja kivel és ha volna fix stabil jobbhátvéd, akkor tudnánk kivel.
Vagy tudnánk hogy Dembele épp hol szerepel,ha szerepel, mert ettől függ hogy Alba pl.mennyire lesz hatékony, mivel egyiknek sincs helye akkor ha egy oldalon játszanak.
Ez csak egy példa.
Miért kellene fix jobbhátvéd, amikor adott két hasonló kaliberű játékos a posztra, és mindketten másban jók? Ellenféltől függően megválasztható, hogy éppen melyikükre van szükség. Egyik sem egy Dani Alves, így nem indokolt, hogy az egyik legyen favorizálva a másik kárára.
Dembélé a bal oldalon van mindig, ha a gálakezdő játszik. Ha nem így van, akkor lehet máshol is, mivel kétlábasként neki majdnem tökmindegy. Miért kellene neki is fix helyen játszania, amikor pont az az egyik erénye, hogy több poszton jó? Ezeket magyarázd már el, de úgy, mintha egy teljesen hülyéhez beszélnél.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.04.14. 11:17:07

Tegnap EV azért állított be nagyon helyesen három fiatalt, mert pihentette a nagyokat.
Beépitésről akkor lenne szó,ha a nagyok mellett szerepelnének, erről szó sincs jelenleg.
Klooppal hamarosan szembe fogunk nézni és kiderül hogy mi a helyzet.
Főleg a jobbhátvéd oldalán ahol Firmino fog szembenézni ki tudja kivel és ha volna fix stabil jobbhátvéd, akkor tudnánk kivel.
Vagy tudnánk hogy Dembele épp hol szerepel,ha szerepel, mert ettől függ hogy Alba pl.mennyire lesz hatékony, mivel egyiknek sincs helye akkor ha egy oldalon játszanak.
Ez csak egy példa.
Én személy szerint nem hiszem hogy a spanyol közönség előtt a puszta eredményességet előbbre lehet helyezni a jó, szórakoztató játéknál.Mkndkettö fontos.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.04.14. 10:35:49

Tegnap Valverde három fiatal újoncot állított be a csapatba és örül, hogy mindhárom jól megállta a helyét. Ezzel megcáfolta azt a kritikát, hogy nincs érzéke a fiatal játékosok kiszemelésére és csapatba állítására. Kérdés marad ezek után, hogy miért nem adott nekik korábban lehetőséget egyenként és hogy a hátralévő hat bajnokin szóhoz juthat-e közülük egyik - másik.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.04.14. 10:29:06

Cseri írta:Miközben a fórum egyik istene Klopp,aki nem is tudom nyerte már valamit?
Semmit, emellé háromszor verték őket a BL-csoportkörben. Meg nézném, hány híve maradna az őrült németnek, ha egy ilyet nálunk bejátszana (vagy ha leadna egy ilyen 7-8-9 pontos előnyt a bajnokságban). Akkor hirtelen fontosabbá válna az eredményesség, mint a jó foci.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.04.14. 10:03:53

Nem arról van szó,hogy EV teljesen alkalmatlan lenne a feladatára.
Elképesztő hogy valaki ilyesmit próbáljon meg kihallani a kritikák mögött.
Arról van szó hogy nincs még egy csomó helyen a koncepció.Ezzel a brutál erős kerettel nem könnyű ez tény.
De az hogy Malcom a balszélső,hogy Dembi, hol bal hol jobb oldalon van, hogy Cou számára sincs pozíció a csapatban, hogy még mindig SR az első számú jobbhátvéd...
Vannak azért itt még gondok.
Egy szurkoló sem abban érdekelt hogy s csapat vagy az edző rossz legyen.Es ha valaki le meri írni a véleményét akkor jön az hogy ő a szöv.kap. stb.
Nincs erről szó egyáltalán.
Az eredmények jönnek, jöjjenek is, csak a játék is legyen élvezhető azért.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1798
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2019.04.14. 09:50:27

Ez az ország tényleg a 10 millió szövkap. országa... Miért nem rotál? Ha rotál miért, így? XY miért itt játszik miért nem ott? Közben az eredmények jönnek. Európa egyik legkiegyensúlyozottabb csapatát rakta össze,és közben jönnek a jövőt szolgáló igazolások is.Miközben a fórum egyik istene Klopp,aki nem is tudom nyerte már valamit?
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.04.14. 09:50:19

Szerintem a gyakorlatban még két győzelem kell az aranyéremhez (hat meccsen), az Atlético és a Real fog annyi pontot bukni. A többin lehet tartalékolni. Jussunk tovább jövőhéten, aztán okosabbak leszünk.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.04.14. 09:43:11

Mondjuk kíváncsi leszek, mit fogtok mondani, ha majd netalán a második tükörsima hazai duplázás lesz meg emberünknek, megfűszerezve egy jó BL szerepléssel, egy olyan kerettel, ami amúgy szerintem LE óta csak gyengült, miközben a magja ugyanaz.

Én is látom a hibáit, és igen sokszor kritizálom is, de azért aki egy totál fogalmatlan kóklernek állítja be, és olyanokat állít, hogy a csapatépítés nyomai sem látszódnak a munkáján, az teljesen komolyan vehetetlen.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.04.14. 08:48:53

Amikor azt a véleményt mondtam hogy EV nél nincsenek meg a csapatépítés nyomai sem,egy csomóan nem értettek ezzel egyet.Termeszetesen az ő véleményük is ugyanúgy fontos.
Tegnap azt láttam én is hogy nem volt túl nagy koncepció.
Sajnos egyet kell ertenem azzal hogy EV sodródik a csapat pedig megmenti őt.
A rotálás tegnap azért kellett szerintem.
Válasz küldése