Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.04.17. 09:17:16

Nyiri81 írta:
Azért mert csatárként nem lő golt? Elképesztő munkát rakott le és folyamatosan lefoglalt 2 védőt. Messinek majdnem összehozta a triplát 2x is. Nem olyan rossz Ő. Csak mivel nem lő 40 gólt meccseként csatárként így könnyű leszólni
Inkább azért mert tegnap is kb minden támadás elhalt rajta, és folyamat szabálytalankodik, úgy hogy egyébként nála van a labda.
Zseni a pali, és baromi hasznos, de ezek idegesítően hatnak, mikor megy egy kontra vagy simán egy támadás, és nála meghal a játék.

Játszania kell, azok miatt amiket leírtál, de vissza kellene venni a kártékony megmozdulásaiból, főleg a Pool ellen.
De nem aggódom miatta, meg fogja rúgni a kellő gólokat a párharcban.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2019.04.17. 09:16:59

MessiNeymarSuarez írta:Sokat gondolkodtam, hogy jó-e az hogy a visszavágó idegenben lesz, végül arra jutottam, hogy a Liverpool ellen talán ez előny is lehet.
A Camp Nou-ban nagyobb eséllyel szerzünk előnyt a visszavágóra, míg egy anfieldi odavágó után valószínű 1-2 gólos hátrányban kezdenénk a visszavágót, és ki kellene támadnunk, ami nagyon kedvezne a Liverpoolnak, és simán belőnének 1-2 gólt kontrából.
Nem csak egy meccsre kellene kimenni a pályára mint tavaly a Roma ellen. Remélem örökre megtanulták ezt a srácok.

MessiNeymarSuarez írta: Nálunk annyi előny van, hogy nálunk van Messi, ők azért már többször betliztek idén a BL-ben, mi kipihentebbek leszünk, míg ők a Pl-ért kemény harcot vívnak hétről hétre a Cityvel.
Bízom benne hogy a 2 meccs előtt Valverde megint nyomat egy teljes rotációt, és ezt kihasználva kipihenten jobban ott leszünk a Liverpool ellen.
Jó lenne addigra lezárni a Ligát hogy tényleg pihentetni lehessen.
MessiNeymarSuarez írta: Egy perc kihagyás sem férhet bele, mert láthattuk a City ellen mire képesek, ha az ellenfél ad nekik egy jó 10-15 percet.
Még egy olyan első 10 perc mint tegnap és a Liverpool lezárta a meccset az biztos. Remélem ezt felfogják a fiúk :)
Csak is Puyol
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2019.04.17. 09:13:35

Subinho írta:Lajos viszont nagyon kilóg ebből a csapatból jelenleg!
Azért mert csatárként nem lő golt? Elképesztő munkát rakott le és folyamatosan lefoglalt 2 védőt. Messinek majdnem összehozta a triplát 2x is. Nem olyan rossz Ő. Csak mivel nem lő 40 gólt meccseként csatárként így könnyű leszólni
Csak is Puyol
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.04.17. 08:31:54

szép este volt. a három amit kértem(!?) Messi legyen Messi, Suarez ne legyen béna és Cou. jobbosa. nos kettő bejött és ez elég is vplt.
mivel Coutinho-t én is ezerrel fikáztam most azt mondom, még a végén ránk cáfol! és bár így legyen. tegnap mindenesetre egy klasszis teljesítményt hozott. Messi valóban komolyan gondolja a BL.-t és ez jó jel.
Suarez? most láttam rajta, hogy ő is érzi hogy mit művel....ideges és görcsös volt, ha nincs gólja akkor nagyjából ez a képlet.
a védelem első tíz perce "vérfagyasztó"-volt aztán felálltak. a középpályánkra egy szavunk sem lehet.
a meccs meg élvezetes és örömteli volt de egyetértek: egy gyenge ellenfelünk volt, nem véletlen a hatodik helyük.
Roncika lesündörgése a BL. színpadáról pedig :a káröröm ? hát mit mondjak, jó érzés!(szégyen ide, szégyen oda)
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.17. 08:23:26

Furcsa érzés, hogy 4 év utánújból elődöntőben van a csapat, véégre :D

Sokat gondolkodtam, hogy jó-e az hogy a visszavágó idegenben lesz, végül arra jutottam, hogy a Liverpool ellen talán ez előny is lehet.
A Camp Nou-ban nagyobb eséllyel szerzünk előnyt a visszavágóra, míg egy anfieldi odavágó után valószínű 1-2 gólos hátrányban kezdenénk a visszavágót, és ki kellene támadnunk, ami nagyon kedvezne a Liverpoolnak, és simán belőnének 1-2 gólt kontrából.

Én is nagyon tartok a Liverpooltól, pokoli kemény párharc lesz, de ugyanúgy a Liverpool is joggal félhet a Barcától.
Nálunk annyi előny van, hogy nálunk van Messi, ők azért már többször betliztek idén a BL-ben, mi kipihentebbek leszünk, míg ők a Pl-ért kemény harcot vívnak hétről hétre a Cityvel.
Bízom benne hogy a 2 meccs előtt Valverde megint nyomat egy teljes rotációt, és ezt kihasználva kipihenten jobban ott leszünk a Liverpool ellen.

Annyi biztos, hogy keményen nekik kell esnünk(persze ésszel), és törekedni a minimum 2 gólos előnyre, mert az Anfielden nem akármilyen roham lesz.
Meg kell fojtani a középpályájukat, és akkor jó esélyünk van ellenük, tudatosan visszább állni, és onnan gyorsan előrejátszani a labdát, félpályáig feltolt védősorról szó sem lehet, nem szabad teret adnunk a brutális támadósebességüknek.
Egy perc kihagyás sem férhet bele, mert láthattuk a City ellen mire képesek, ha az ellenfél ad nekik egy jó 10-15 percet.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.17. 07:36:17

Fantasztikus volt tegnap a csapat, megérdemlik a gratulát!!! Messi valami istencsászár formában tolta, de Cou is igen odatette magát, nagyon tetszetős volt a játéka. EV-t nem értem, most végig fent kellett volna hagyni! Lajos viszont nagyon kilóg ebből a csapatból jelenleg!
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.04.17. 07:24:48

Örüljünk a tegnapi meccsnek,mert ez nagyon szép teljesítmény volt!
A MU volt az útolsó ,,könnyebb,, ellenfél. A tegnapi napon egy Getafe spanyol középcsapat szintjét hozta, esélyük nem sok volt.
a Pool mindenki tudja,más szint lesz. Ott bizony gyorsaság,passzpontosség, és támadójáték lesz.Máshogy nem tudnak játszani, ezt fogják tehát tenni. A középpályánkon fog múlni...Ha ott gyorsan nem tudnak átmenni,nyert ügyünk lehet.
Kérdés Cou mit tud majd az egykori csapata ellen hozni? Motivált, vagy épp frusztrált lesz-e? mert ha az utóbbi, akkor mínusz egy embert nem bírunk el. Most nem szeretnék ez ügyben EV. helyében lenni :)
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.04.17. 06:16:14

Hát ennyit arról, hogy mennyit kockaztattunk azzal, hogy nem mentünk neki idegenben eszetlenul a Unitednek. Tökéletesen meccseltunk, az energiát beosztva, két meccs között rotalva. Így kell a BLben.

Pool sztem iszonyat nehéz lesz, de most nagyon egyben vagyunk, a védekezést keményen osszerakta EV, és mindenki ki is van éhezve a sikerre. Ha hozzák, amit tudnak a fiúk, akkor ezt a sorozatot sztem megnyerjük.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.04.17. 00:27:59

Én annyira nem tartok a Liverpooltól. Rajtunk kívül idén Liverpool meccseket néztem (nem azért mert szeretem őket hanem mert a spanok nagy Pool fanok) és azt vettem észre hogy nekik akkor megy igazán amikor erőteljesen támadnak.
Szerintem ez feküdni fog nekünk, kontrákból még mindig nagyon jók vagyunk.
Ráadásul az első meccs hazain lesz tehát pörögni kell.

A Van Dijk-Messi párharcra kiváncsi leszek, sokan (köztük én is) a hollandot tartják a legjobb védőnek a világon jelenleg.

A fogadóirodáknál mi leszünk a favoritok ebben is biztos vagyok.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
DaVeR
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2012.01.09. 00:30:11

2019.04.17. 00:11:33

Azért nagyon oda kell figyelnünk néztem Messi ugye 10gólos.. utána Coutinho jön 3góllal illetve Dembelé.. Ne legyen így, de ez volt már mikor vissza fele sült el, h minimálisan se tudnak mások besegíteni :S
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2019.04.16. 23:26:05

Nekünk még csak most jön a neheze, eddig elég szerencsés volt a sorsolásunk. United-nak is csak a neve volt nagy.

Liverpool ellen fontos lesz, hogy tudjuk játszani a saját játékunkat. Az első 30 percet nagyon megnyomják majd, futó bolond játékba nem szabad belemenni. Kp.-n nagyon sok fog múlni mennyire tudnak majd besegíteni a védőknek
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2019.04.16. 23:25:49

soadroli írta:miért is fütyülik ennyire a bl himnuszt?
Mikor kint voltam 4 éve a Roma elleni BL csoportmeccsen, olyan hangorkán volt a BL himnusz alatt, olyan hangosan fütyülték, hogy abból egy másodpercnyit nem lehetett hallani. :D

Úgyhogy ja, ez nem új keletű dolog.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.16. 23:13:02

4 év után újból elődöntő, végre =D> Gratula a srácoknak, az első 5 perces alváson kívül jók voltak ma is.

Liverpool ellen brutálisan fel kell kötni a gatyát, mert ők már egy teljesen más kávéháznak ígérkeznek.Aztán kiderül hogy mire megyünk ellenük.
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2019.04.16. 23:08:06

soadroli írta:miért is fütyülik ennyire a bl himnuszt?
Nekem úgy rémlik hogy ez azután kezdödött, hogy az UEFA megbüntette a klubot, miután a meccseken a szurkolók Esteladákat és más függetlenségi "szeparatista" szimbólumokat használtak.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.04.16. 23:02:46

Kiesett még egy bl esélyes,holnap hajrá Porto :D

Az Ajax maximálisan megérdemli,nem szerencsével vannak ott,két nagyon nehéz idegenbeli meccset nyertek,otthon is megvoltak a helyzetek. Bárki lesz az ellenfelük az elődöntőben felkötheti a gatyát.

Mi meg szerintem hoztuk a kötelezőt,voltak momentumok a párharcban amikor necces lehetett volna,de ez az MU tényleg egy spanyol középcsapat szintjén van,sok változtatás kell ott a jövőben. Coutinho jól játszott,Suarez viszont nagyon görcsös,az elődöntőben azért ő is kell. Az emelése szép volt ,meg küzdött el kell ismerni.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.04.16. 21:54:09

soadroli írta:miért is fütyülik ennyire a bl himnuszt?
Mindig fütyülik.

Poolra nézve (kopkop), ha esetlegesen továbbjut mindkèt csapat, fel kell kötni a gatyát.
Mondjuk ez a Martial, Rashford, Lingaard 3as papíron az angoloknál is gyorsnak számít, de eddig az első 10 percet leszámítva levesszük őket.
A kp a kulcs, most mindenki, még Busi is remekel, a poolt is ott kell megfojtani és akkor könnyebb lesz a védőink élete.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2019.04.16. 20:58:45

miért is fütyülik ennyire a bl himnuszt?
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.04.16. 20:38:46

Kezdő miatt már nem morgolódom, felesleges, ezzel visszük végig a szezont.

nyerjünk, magabiztosan, lehetőleg izgalmak mentesen.
3-1.
Messi, Lajos 2.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.04.16. 20:13:55

Köszi az infót, ezt nem tudtam. Így még inkább érthető SR kezdetése.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2019.04.16. 20:10:56

MatyiG írta:
Semedo kezdetése érthető, mivel sárgaveszélyben van, kár lenne kisárgáznia magát mikor az elődöntőknél törlődnek a sárgák.
Nem úgy van, hogy mindegy? Hiszen törlődnek a sárgák, szóval szerintem most mindegy, hogy kap-e sárgát.
aki most kap még "veszélyes" sárgát az az elődöntőt kihagyja.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.04.16. 20:10:11

pep71 írta:reméljük Busi nem játszik újra Casemiro-t..:D
Felőlem játszhat, ha őt sem állítják ki semmiért (az odavágó alapján bizakodó vagyok). :mrgreen:
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.04.16. 20:09:22

Semedo kezdetése érthető, mivel sárgaveszélyben van, kár lenne kisárgáznia magát mikor az elődöntőknél törlődnek a sárgák.
Nem úgy van, hogy mindegy? Hiszen törlődnek a sárgák, szóval szerintem most mindegy, hogy kap-e sárgát.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2019.04.16. 20:07:37

Busi helyett Robi középre, Semedo(óriásit ment az odavágón :D ) meg jhv-be, azt megnéztem volna, de így sem rossz, reméljük Busi nem játszik újra Casemiro-t..:D
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.04.16. 19:57:37

Nekik: De Gea, Jones, Lindelöf, Smalling, Young, Fred, MacTominay, Pogba, Lingard, Rashford et Martial.

A miénk labdatartáshoz jó kezdő. Ha jól alakul a meccs és türelmetlenné válnak az angolok, jöhet Dembélé megfingatni őket.

Remélem tényleg továbbjutunk, ha az előző évek sormintáját veszem alapul, ma este eret vágunk megint. :D Most már törjön meg az átok végre, és tényleg menjünk tovább az elődöntőbe.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2019.04.16. 19:57:20

francnak kell azt a nulla coutinhot erőltetni én nem értem.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése