Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2019.04.18. 15:33:15

Én értem az eufóriát, hiszen hosszú idő után vagyunk 4 között a bl-ben, de a túlzott optimizmussal nem értek egyet! Piszok kemény meccsek állnak még előttünk a bl-ben, és óriási hiba lenne lebecsülni a Poolt, valamint - remélhetőleg - döntőbeli ellenfelünket!
A Pool játéka a 3 gyors csatárra épül, így kb labda nélkül is veszélyesek lehetnek, hiszen a 2 oldalon Salah és Mané villámgyors. Nem kell nekik uralni a meccset, elég ha futtatják elől a futóbolondokat. Egy jól szervezett, betömörülő Pool védelmet nehéz lesz feltörni, és folyamatosan ott lesz a veszély, hogy labdaszerzés esetén egy-egy céltalanul előrevágott labdára a gyors csatáraik odaérnek. Azért Piqué és Lenglet nagyon jü idén, de futásban könnyen megverik őket. A 2 szélső védőnkre leszek kíváncsi (Alba és Semedo), hiszen ők fel tudják venni a versenyt a Pool csatárokkal, viszont nem nagyon kalandozhatnak el. A középpályát vélhetően uralni fogjuk, és bízzunk benne, hogy Messi nagyot fog játszani, valamint reménykedjünk, hogy Suarez villan a bl-ben is. Annak azért jobban örülök, hogy egy oda-visszavágós párharcot tolunk ellenük, mert egy meccsen esélyesebbek lennének, mint így.
Remélhetőleg döntőbe jutunk...én ott egy Ajaxnak örülnék, mert szimpatikus csapat nagyon. Kemény meccs lenne, mint ahogy a Tottenham sem lenne egyszerű, hiába értünk el ellenük idén jó eredményeket.
Szóval koncentráljunk minden erőnkkel a Poolra, hozzuk le otthon kapott gól nélkül a meccset, mert mint láttuk az idegenben szerzett gól rengeteget ér!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.04.18. 14:57:00

Tomix354 írta:Nagyon fontos lenne hazain nem kapni gólt. Kp-s védekezés lesz a kulcs, egyébként szétfutnak. Biztos, hogy az első 30 percet nagyon kemény megnyomják majd. EV-nek ott a feladat hogyan oldja meg a letámadást, mert ugye azt híresen nem szeretjük.
Ha azt az intenzív letámadást tudjuk hozni a meccs nagy részében, amit mostanában egyre gyakrabban látni nem lehet akkora gond. Ezzel minden csapatot sikerült megfogni, ők meg kp-n és hátul nem annyira "labdaügyesek", hogy nyomás alatt egyérintőben szépen kihozzák és támadást indítanak, plusz ezzel a kontrákat is sikerül megfogni. Viszont ha labdavesztés után, csak szépen visszakocogunk azzal gyakorlatilag elintéztük a kiesést.
Nem hiszem, hogy húzna egy nagyot Klopp itthon úgyis 100%-osan a kontrákra fognak építeni, ezt kell leredukálni, mert ha lendületből vezetik Piquéékre a labdát nagy gond lehet, bár van egyy olyan ember leghátul aki bármire képes.:D

Ahogy lentebb is írták ezt nem lehetetlen kivitelezni, se a Lyonnak, se a MU-nak nem sikerült, pedig nekik sincsenek lassú embereik. A legutóbbi párharcban Rashfordnak is sokat mondok ha kétszer sikerült meglépnie. Nyilván egy Salah-Mané-Firmino trió más szintet képvisel ebben, de ha ezt megfojtjuk nem tudom elképzelni, hogy kiessünk.
Van Dijk-nak meg megmutatja Messi, hogy hova tegye az ego-ját. :mrgreen:
Forca Barca!!!!
Avatar
perga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2018.03.04. 20:02:24

2019.04.18. 13:53:55

Subinho írta: Nem, nem azért mert nem lő 40 gólt meccsenként, hanem mert suta, nem bír egy labdát átvenni, egy csele nem jön be, nem egy támadás hal el rajta. Ezért. Gyakorlatilag 2 éve ezt tolja.
Azért ne felejtsük el, mennyit robotol, mennyit (harcol) a védőkkel, folyamatosan leköti Őket, szenzációsan mozog labda nélkül, sokszor az elmozgásaival elvisz 2-3 embert.
Szóval hasznos, nagyon hasznos, valóban nem Ő lesz a "zsonglőr", de mindenkinek nehezebb lenne nélküle, kivéve a védőket mert azok tuti örülnének:)

Védő szemmel, talán nincs is nehezebb mint egy lali kaliberű támadó ellen játszani :)
"Mondanám hogy igyunk rá, de nem. Döglött lóba nem rúgunk Bale!"
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2019.04.18. 13:26:57

Egyetlen erős meccsünk ez lesz/ez volt idén a Liverpool elleni... egy átlag BL szezonba ebből minimum 3-4 szokott lenni, szépen elkerültük ezeket a meccseket. Ha tovább megyünk a döntő se lesz akkora falat.. (Spurs-Ajax).
Otthon egy jó kis 1-0 vagy 0-0 lényeg ne kapjunk gólt aztán idegenbe jöhet egy X.
Real is simán verte őket tavaly, igaz az bunda volt...(várom hogy egyszer kb 40 év múlva kiderüljön)... oda vissza nagyobb az esélyünk ellenük mint 1 meccsen
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.18. 12:50:29

Cestus írta:Sztem a Camp Nouban játszunk 1-1-et. Jellemző a BL-ben, hogy amikor két gólerős csapat először találkozik, mindenki gólzáport vár, aztán játszanak egy óvatos ikszet. Anfielden meg játszunk 2-2-őt, és több idegenbeli góllal továbbmegyünk. :D
Elfogadnám :D

Áthoznám Chino hozzászólását:
Nálunk általában az a kulcs, ha uraljuk a kp-t, ami a Poolnak egyértelműen a leggyengébb csapatrésze
Egyetértek, valószínű ez lesz a kulcs.
Ha sikerül megfogni a középpályájukat, akkor már jó esélyünk lehet, és sokkal kevesebb lehetőségük lesz a gyors támadóiknak a gólszerzésre.
Ha meg nem toljuk fel félpályáig a védősort, hanem mélységből próbáljuk megjátszani a labdákat, akkor még kevesebb területük lesz Salahéknak.
A Lyont amely villámgyorsan szétkontrázta a Cityt, sikerült úgy megfogni, hogy 180 perc alatt jó ha 1 kontralehetőségük volt.Az Unitednek is gyors szélsőik vannak, mégsem tudták ezt hasznosítani.
Hasonló koncepcióval talán a Liverpool ellen is lehetséges ez, de ehhez jelentősen nagyobb fokozatra kell majd váltanunk, hogy ez sikerüljön, mert teljesen más szint ez már.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.04.18. 11:32:53

Én Lallert megvédeném, lehet hogy ügyetlen meg stb megszoktuk már...viszont az ahogyan a bemozgásával Smallingot elvitte és Leonak az első gólnál területet nyitott az továbbra is extra klasszis.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.18. 11:27:20

Nyiri81 írta:
Subinho írta:Lajos viszont nagyon kilóg ebből a csapatból jelenleg!
Azért mert csatárként nem lő golt? Elképesztő munkát rakott le és folyamatosan lefoglalt 2 védőt. Messinek majdnem összehozta a triplát 2x is. Nem olyan rossz Ő. Csak mivel nem lő 40 gólt meccseként csatárként így könnyű leszólni
Nem, nem azért mert nem lő 40 gólt meccsenként, hanem mert suta, nem bír egy labdát átvenni, egy csele nem jön be, nem egy támadás hal el rajta. Ezért. Gyakorlatilag 2 éve ezt tolja.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2019.04.18. 11:25:55

Nagyon fontos lenne hazain nem kapni gólt. Kp-s védekezés lesz a kulcs, egyébként szétfutnak. Biztos, hogy az első 30 percet nagyon kemény megnyomják majd. EV-nek ott a feladat hogyan oldja meg a letámadást, mert ugye azt híresen nem szeretjük.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.04.18. 11:19:48

Sztem a Camp Nouban játszunk 1-1-et. Jellemző a BL-ben, hogy amikor két gólerős csapat először találkozik, mindenki gólzáport vár, aztán játszanak egy óvatos ikszet. Anfielden meg játszunk 2-2-őt, és több idegenbeli góllal továbbmegyünk. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.04.18. 10:47:43

odavágó otthon: május 1 (szerda)
visszavágó idegenben: május 6 (kedd)

előtte április 27 szombat Levante otthon

közben május 4 Celta idegenben

egyszerű képlet Socit otthon meg az Alavest idegenben ütni kell aztán utána lehet pihentetni akármennyit
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.18. 10:20:03

Rinku írta:Az problémás, hogy otthon kezdünk, amúgy nem lenne kételyem, szemernyi sem, hogy verjük a Poolt. Híresen gyatra meccseket tudunk játszani idén is, de otthon a BL-ben továbbra is aratunk, ezt a jó szokást legalább sikerült megőrizni. Viszont, ha a Campban nem szórjuk meg őket (pl. 2015 Bayern elleni hazai), akkor könnyen viszlát lehet a két meccs. Fú de jó kis riglik lesznek, hajrá az Ajaxnak is, király lenne velük döntőzni. :)
Szerintem nem feltétlen lenne jobb a Pool ellen otthon visszavágózni.
Ha hirtelen kapunk 2 gólt idegenben az odavágón, akkor a visszavágón úgy ki kell nyílnunk, hogy azt a Liverpool örömmel nézné, és szétkontrázhatna minket, miközben mi megyünk a 2 gólért.
Amúgy idén egész jó meccseket játszottunk idegenben, Lyon ellen is jók voltunk, mégha nem is ment be a labda.Persze a Liverpool egy teljesen más kávéház lesz.


Nincs mese, nagyon keményen nekik kell mennünk(megfelelő szervezettséggel), de készülni arra is hogy ők is nekünk akarnak majd esni, ezzel meglepve minket.
Nem szabad félpályáig feltolni a védősort, hanem visszább venni(de nem a saját kapunkig!), aztán onnan gyorsan előrejátszani a labdát, mint a Mu ellen.

Nagyon kéne egy 2 gólos győzelem, és aztán idegenben úgy kiállni hogy "áhh, úgyis kapunk 2 gólt, ezért muszáj rúgnunk minimum 1-et, és jók vagyunk", nem szabad ráülni egy esetleges előnyre, mert abból könnyen égés lehet, ha megszórnak minket, és csak kapkodunk hogy nem ez volt tervben.
Hasonlóan kellene mint a Bayern ellen, visszább húzódni, és kontrákkal 1-2 gólt szerezni, és akkor jók vagyunk. 2015-ben is simán kiestünk volna a Bayern ellen, ha nem úgy megyünk ki hogy gólt kell szereznünk, nagyon nem volt mindegy ott sem hogy 3-0, vagy 3-2 a végeredmény.

Hatalmas sansz ez, a másik ágról a 2 főesélyes ki is hullott, szerintem 70-30% arra hogy a Liverpool-Barca ág győztese nyeri a trófeát.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2019.04.18. 09:47:18

Az problémás, hogy otthon kezdünk, amúgy nem lenne kételyem, szemernyi sem, hogy verjük a Poolt. Híresen gyatra meccseket tudunk játszani idén is, de otthon a BL-ben továbbra is aratunk, ezt a jó szokást legalább sikerült megőrizni. Viszont, ha a Campban nem szórjuk meg őket (pl. 2015 Bayern elleni hazai), akkor könnyen viszlát lehet a két meccs. Fú de jó kis riglik lesznek, hajrá az Ajaxnak is, király lenne velük döntőzni. :)
Football, bloody hell. /SAF/
zsoltman
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.08.21. 17:52:56

2019.04.18. 09:38:03

Coutinho ismeri a Liverpoolt és Kloop-ot,megtudja osztani az infot Liverpool-ról!
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.04.18. 09:26:43

Iszonyat kemény párharc lesz ez a Pool elleni. Nem lesajnálva a másik ágat, de talán azt is lehet mondani, hogy az előrehozott döntő.

A Pool volt az egyik csapat a kettőből, akitől a legjobban tartottam a sorozatban (a másik a matrac volt).

Sokan írták, hogy ez a Pool nem olyan, mint a tavalyi, abból a szempontból, hogy visszavettek az eszelős gegen pressingből, és jóval megfontoltabb, védekezőbb focit játszanak. Viszont volt már rá példa idén is egy-két meccs erejéig, hogy visszatértek ehhez a letámadós rock&roll focihoz, és van egy olyan gyanúm, hogy ellenünk is így lesz, mert pontosan tudja Klopp is, hogy ez a legnagyobb ellenségünk.

Nagyon komoly ellenfél lesz ez a Pool, bárki bármit mondd, és 100%-ot kell mindkét meccsen hoznia a teljes csapatnak Stegentől Lalyosig, ha tovább akarunk jutni.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.04.17. 13:20:30

Ez a tizenegyes Rakiticnek tényleg vicces volt, amikor élőben borult és befújta, én épp akkor legyintettem, hogy semmi nem volt, ezt is hallgathatjuk életünk végéig most. :D Aztán a visszajátszás alapján meg már úgy voltam vele, hogy jogos, erre ők meg pont amiatt fújták vissza. Mindegy, szebb lett így a meccs, ami minket illet.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.04.17. 13:15:05

Hajdu B. tegnap említette az MU meg nem adott tizenegyesét az odavágón. Hát én nem értem amúgy kinek volt képe azért a szituért reklamálni,miután Smalling megúszott egy piros lapot a dupla ütése után :D Másrészről meg a gyerek összeesett szerintem,de ugye ez már nem volt említve. A tegnapi tizenegyesünk gondolom nem lesz emlegetve,igaz végül nem volt rá szükség,de ugye az is full szabályos volt miután Rakitic mindkét lábát megrúgta :D Vicc amit a bírók művelnek az elmúlt években,és ezen a Var sem segített semmit,sőt már legalább 3 olyan szitu van az egyenes kiesésben,amitől égnek áll a hajam,miután megnézték és full nem az lett ítélve.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.04.17. 13:13:15

Egy ilyen meccs után nem kellene elővenni Valverdet, de már egy lefutott párharcnál, lekapja Arthurt és fent hagyja a sárga veszélyben lévő Busquetset. :-k Nem igazán éreztem fáradtnak a brazilt, labdatartásban pedig talán a legfontosabb láncszem, nem tudom mi indokolta. Semedo beállítása meg újabb érthetetlen döntés. Ha valamelyik kipontozza magát megnéztem volna a fejét. Nem akarom szándékosan kritizálni Valverdet, de ez a két húzása baromi rosszul is elsülhetett volna.
Ezeket én sem értettem, de 3-0-nál szerintem tud úgy védekezni Semedo és Busi is, hogy biztosan ne kapjon lapot. :)

Főleg úgy, hogy Brych asszem nem is adott lapot egy MU-játékosnak sem. :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.04.17. 13:11:15

MatyiG írta:
Nyiri81 írta:Már nem számít, csak érdekesség képpen: https://index.hu/sport/futball/2019/bl/ ... ok_ligaja/" target="_blank
Visszajátszásnál tök egyértelmű volt, hogy ez tizenegyes. Erre Brych 5 mp alatt megítélte, hogy ez bizony semmi. :D
Nyugi VARcelona vagyunk. Ellenkező esetben már robbant volna a bomba. Nem hittem el, hogy ezt visszavonta, lehet, hogy egy másik meccs lassítását rakták be neki. Megköszönheti Messiéknek, hogy lerendezték az United-et és nem ezen múlt.

Tegnap szinte tökéletes meccset hozott mindenki. Lajos lógott ki, a labdával nem igazán tudott mit kezdeni. Ha nem akar ott emelgetni, hanem rátölti De Gea-ra jobban járt volna. Remélem nem lesz még görcsösebb a Pool ellen, mert baromira szükség lesz egy jó Suarezre a Pool ellen.

Egy ilyen meccs után nem kellene elővenni Valverdet, de már egy lefutott párharcnál, lekapja Arthurt és fent hagyja a sárga veszélyben lévő Busquetset. :-k Nem igazán éreztem fáradtnak a brazilt, labdatartásban pedig talán a legfontosabb láncszem, nem tudom mi indokolta. Semedo beállítása meg újabb érthetetlen döntés. Ha valamelyik kipontozza magát megnéztem volna a fejét. Nem akarom szándékosan kritizálni Valverdet, de ez a két húzása baromi rosszul is elsülhetett volna.
Forca Barca!!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.04.17. 12:33:13

Nyiri81 írta:Már nem számít, csak érdekesség képpen: https://index.hu/sport/futball/2019/bl/ ... ok_ligaja/" target="_blank
Visszajátszásnál tök egyértelmű volt, hogy ez tizenegyes. Erre Brych 5 mp alatt megítélte, hogy ez bizony semmi. :D
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2019.04.17. 12:25:12

Már nem számít, csak érdekesség képpen: https://index.hu/sport/futball/2019/bl/ ... ok_ligaja/" target="_blank
Csak is Puyol
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.04.17. 11:33:54

dkveszta87 írta: Egy jó Cou elfér nálunk, legyen EV problémája, hogy Dembelé vagy Cou kezdjen, nagyobb bajunk sose legyen
Persze,hogy elfér,csak meg kell találni mindekettő helyét a csapatban. Nem mondom, hogy nem lehet az, hogy van olyan eset, hogy váltják egymást. Viszont azt aligha tudom elképzelni tartósan, hogy bármelyik játékos megelégedne azzal, hogy ül tarcsiban a padon és várakozik,mikor cserélik be. És a vezetőség sem azért adott ki kétszer akkora halom pénzt. Egy állandó pados megoldás igen drága volna...:)
Pool ellen nagyon kíváncsi leszek, hogy Cou kezd-e. Nem tudom hogy kell értelmezni a füldugós jelenetet, sem nem értettem mit is mondott, de annyi biztos, hogy a táesak nagyon örültek a góljának.
dkveszta87
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2019.04.11. 09:01:20

2019.04.17. 10:33:31

Gratula a srácoknak, azért előzetesen is már sokan elvártuk tőlük, hogy ez ellen a MU ellen tovább kell jutni. A Pool biztosan keményebb lesz (ha csak nem tesz csodát a Porto is, bár erre kevesebb esélyt adok mint adtam az Ajaxra), de ha tudunk egy ilyen színvonalú 1. meccset játszani otthon, akkor meglehet a továbbjutás. Nekem ami abszolút pozitív, az (végre!) Coutinho játéka volt. Remélem nem csak magamnak magyarázom be, de a füldugós gólörömét remélem úgy értette, hogy nem hallja a rossz hangokat és küzdeni fog tovább, mert maradni akar. Egy jó Cou elfér nálunk, legyen EV problémája, hogy Dembelé vagy Cou kezdjen, nagyobb bajunk sose legyen :D
Barcelonista1899
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2019.03.12. 16:00:02

2019.04.17. 10:06:19

Talán a legnehezebb ellenfél következik, ha tovább megyünk, akkor szerintem a döntőben már nem kapunk ki. Másabb idén a Liverpool játéka, megmaradt bennük a gyorsaság, de védekezőbbek lettek. A csoportkör során rezgett a léc, valamint a PL-ben sem voltak mindig meggyőzőek, sőt, sokszor szenvedtek középcsapatok ellen, tehát nem lehetetlen őket megfogni. Szerintem azt a lendületet idén már nem tudják hozni, mint a tavalyi szezon során, már nincs meg az a minőségi presszing, amivel felőrölték az ellenfeleket. A Bayern sem volt teljesen esélytelen ellenük, ha támadásban nagyobb nyomást tudtak volna gyakorolni rájuk, akkor máshogy is alakulhatott volna a párharc, mi pedig egészen más szintet képviselünk a támadóharmadban. Úgy gondolom, hogy az is fegyvertény lehet, hogy ők nem engedhetnek ki a bajnokságban, minden meccset hozniuk kell, ha bajnokok szeretnének lenni, mi pedig nyugodtan felküldhetjük előttük a B csapatot, illetve a meccs végén, amikor már fáradnak a felek, mi sokkal minőségibb embereket tudunk beküldeni a padról. Ennek ellenére ez egy nagyon nehéz párharc lesz, de jelen pillanatban minimálisan esélyesebbnek érzem magunkat.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.17. 10:01:30

Jó volt ez a tegnapi, bár megint elő lehetne venni, hogy az első percben vezethetett volna a United, meg az első 2 gól legalább annyira volt védelmi hiba, mint Messi-villanás, de ezeket a csapatra bízom, remélem tényleg okulnak belőle és nem ragadunk benn az öltözőben.

A Liverpool azért erősebb csapat, mint a MU, de nekik nem annyira mély a keretük, bízom benne, hogy fáradtabbak lesznek, bár Klopp szerintem jobban fel tudja rázni őket, mint a mieinket Valverde.

Van egy olyan érzésem, hogy hasonló lesz a párharc, lesznek 10 perces hullámvölgyek, de meg lehet fojtani a játékukat. Elnézve a védelmünket, szerintem max 2 gólt kaphatunk a 2 meccsen, de ez tényleg a teteje.

A támadószekciónak viszont lenne min javítani, azért van Dijk eléggé top védő, de addigra már reméljük Dembele is végig tud nyomni 90 percet, és Valverde szakmai és nem egészségügyi szempontok alapján fogja összerakni a csapatot.
drobika írta:És ki legyen a jobbhátvéd Firminho oldalán? :)
Nem lennék meglepve, ha Semedo és Roberto is kezdene.

Nem tudom hogy törlődnek a sárgák, de nem lenne jó, ha bárkinek pont a döntőt (?) kéne kihagynia.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.04.17. 09:29:16

Bárhol is kezdjünk a Pool ellen, nagyon nehéz lesz. Azzal ne áltassuk magunkat, hogy a Pemier L.-ben élet halál harcot vívnak,és fáradtabbak lesznek. Nem.Szerintem ez nincs így fiatal,jó játékosok, bírják. Nem hiszem, hogy akár Barcelonában beállnának védekezni. Nem stílusuk az játék.Akkor máris kiestek. A gyorsaságukat kell megtörni.a két szélső hátvédünknek Nem lesznek könnyű helyzetben.

Mégis bizakodó vagyok.Most kell megtalálni a kezdő 11-et. Érdemes volna Vidalt kezdetni??? Valyon Cou milyen helyzetben érzi majd magát? Minimum két kérdőjel a csapatban...És ki legyen a jobbhátvéd Firminho oldalán? :)

Persze a Porto még ma megviccelhet...:)
Válasz küldése