Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
zsoltman
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.08.21. 17:52:56

2019.04.18. 09:38:03

Coutinho ismeri a Liverpoolt és Kloop-ot,megtudja osztani az infot Liverpool-ról!
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.04.18. 09:26:43

Iszonyat kemény párharc lesz ez a Pool elleni. Nem lesajnálva a másik ágat, de talán azt is lehet mondani, hogy az előrehozott döntő.

A Pool volt az egyik csapat a kettőből, akitől a legjobban tartottam a sorozatban (a másik a matrac volt).

Sokan írták, hogy ez a Pool nem olyan, mint a tavalyi, abból a szempontból, hogy visszavettek az eszelős gegen pressingből, és jóval megfontoltabb, védekezőbb focit játszanak. Viszont volt már rá példa idén is egy-két meccs erejéig, hogy visszatértek ehhez a letámadós rock&roll focihoz, és van egy olyan gyanúm, hogy ellenünk is így lesz, mert pontosan tudja Klopp is, hogy ez a legnagyobb ellenségünk.

Nagyon komoly ellenfél lesz ez a Pool, bárki bármit mondd, és 100%-ot kell mindkét meccsen hoznia a teljes csapatnak Stegentől Lalyosig, ha tovább akarunk jutni.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.04.17. 13:20:30

Ez a tizenegyes Rakiticnek tényleg vicces volt, amikor élőben borult és befújta, én épp akkor legyintettem, hogy semmi nem volt, ezt is hallgathatjuk életünk végéig most. :D Aztán a visszajátszás alapján meg már úgy voltam vele, hogy jogos, erre ők meg pont amiatt fújták vissza. Mindegy, szebb lett így a meccs, ami minket illet.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3250
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.04.17. 13:15:05

Hajdu B. tegnap említette az MU meg nem adott tizenegyesét az odavágón. Hát én nem értem amúgy kinek volt képe azért a szituért reklamálni,miután Smalling megúszott egy piros lapot a dupla ütése után :D Másrészről meg a gyerek összeesett szerintem,de ugye ez már nem volt említve. A tegnapi tizenegyesünk gondolom nem lesz emlegetve,igaz végül nem volt rá szükség,de ugye az is full szabályos volt miután Rakitic mindkét lábát megrúgta :D Vicc amit a bírók művelnek az elmúlt években,és ezen a Var sem segített semmit,sőt már legalább 3 olyan szitu van az egyenes kiesésben,amitől égnek áll a hajam,miután megnézték és full nem az lett ítélve.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.04.17. 13:13:15

Egy ilyen meccs után nem kellene elővenni Valverdet, de már egy lefutott párharcnál, lekapja Arthurt és fent hagyja a sárga veszélyben lévő Busquetset. :-k Nem igazán éreztem fáradtnak a brazilt, labdatartásban pedig talán a legfontosabb láncszem, nem tudom mi indokolta. Semedo beállítása meg újabb érthetetlen döntés. Ha valamelyik kipontozza magát megnéztem volna a fejét. Nem akarom szándékosan kritizálni Valverdet, de ez a két húzása baromi rosszul is elsülhetett volna.
Ezeket én sem értettem, de 3-0-nál szerintem tud úgy védekezni Semedo és Busi is, hogy biztosan ne kapjon lapot. :)

Főleg úgy, hogy Brych asszem nem is adott lapot egy MU-játékosnak sem. :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.04.17. 13:11:15

MatyiG írta:
Nyiri81 írta:Már nem számít, csak érdekesség képpen: https://index.hu/sport/futball/2019/bl/ ... ok_ligaja/" target="_blank
Visszajátszásnál tök egyértelmű volt, hogy ez tizenegyes. Erre Brych 5 mp alatt megítélte, hogy ez bizony semmi. :D
Nyugi VARcelona vagyunk. Ellenkező esetben már robbant volna a bomba. Nem hittem el, hogy ezt visszavonta, lehet, hogy egy másik meccs lassítását rakták be neki. Megköszönheti Messiéknek, hogy lerendezték az United-et és nem ezen múlt.

Tegnap szinte tökéletes meccset hozott mindenki. Lajos lógott ki, a labdával nem igazán tudott mit kezdeni. Ha nem akar ott emelgetni, hanem rátölti De Gea-ra jobban járt volna. Remélem nem lesz még görcsösebb a Pool ellen, mert baromira szükség lesz egy jó Suarezre a Pool ellen.

Egy ilyen meccs után nem kellene elővenni Valverdet, de már egy lefutott párharcnál, lekapja Arthurt és fent hagyja a sárga veszélyben lévő Busquetset. :-k Nem igazán éreztem fáradtnak a brazilt, labdatartásban pedig talán a legfontosabb láncszem, nem tudom mi indokolta. Semedo beállítása meg újabb érthetetlen döntés. Ha valamelyik kipontozza magát megnéztem volna a fejét. Nem akarom szándékosan kritizálni Valverdet, de ez a két húzása baromi rosszul is elsülhetett volna.
Forca Barca!!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.04.17. 12:33:13

Nyiri81 írta:Már nem számít, csak érdekesség képpen: https://index.hu/sport/futball/2019/bl/ ... ok_ligaja/" target="_blank
Visszajátszásnál tök egyértelmű volt, hogy ez tizenegyes. Erre Brych 5 mp alatt megítélte, hogy ez bizony semmi. :D
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2019.04.17. 12:25:12

Már nem számít, csak érdekesség képpen: https://index.hu/sport/futball/2019/bl/ ... ok_ligaja/" target="_blank
Csak is Puyol
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.04.17. 11:33:54

dkveszta87 írta: Egy jó Cou elfér nálunk, legyen EV problémája, hogy Dembelé vagy Cou kezdjen, nagyobb bajunk sose legyen
Persze,hogy elfér,csak meg kell találni mindekettő helyét a csapatban. Nem mondom, hogy nem lehet az, hogy van olyan eset, hogy váltják egymást. Viszont azt aligha tudom elképzelni tartósan, hogy bármelyik játékos megelégedne azzal, hogy ül tarcsiban a padon és várakozik,mikor cserélik be. És a vezetőség sem azért adott ki kétszer akkora halom pénzt. Egy állandó pados megoldás igen drága volna...:)
Pool ellen nagyon kíváncsi leszek, hogy Cou kezd-e. Nem tudom hogy kell értelmezni a füldugós jelenetet, sem nem értettem mit is mondott, de annyi biztos, hogy a táesak nagyon örültek a góljának.
dkveszta87
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2019.04.11. 09:01:20

2019.04.17. 10:33:31

Gratula a srácoknak, azért előzetesen is már sokan elvártuk tőlük, hogy ez ellen a MU ellen tovább kell jutni. A Pool biztosan keményebb lesz (ha csak nem tesz csodát a Porto is, bár erre kevesebb esélyt adok mint adtam az Ajaxra), de ha tudunk egy ilyen színvonalú 1. meccset játszani otthon, akkor meglehet a továbbjutás. Nekem ami abszolút pozitív, az (végre!) Coutinho játéka volt. Remélem nem csak magamnak magyarázom be, de a füldugós gólörömét remélem úgy értette, hogy nem hallja a rossz hangokat és küzdeni fog tovább, mert maradni akar. Egy jó Cou elfér nálunk, legyen EV problémája, hogy Dembelé vagy Cou kezdjen, nagyobb bajunk sose legyen :D
Barcelonista1899
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2019.03.12. 16:00:02

2019.04.17. 10:06:19

Talán a legnehezebb ellenfél következik, ha tovább megyünk, akkor szerintem a döntőben már nem kapunk ki. Másabb idén a Liverpool játéka, megmaradt bennük a gyorsaság, de védekezőbbek lettek. A csoportkör során rezgett a léc, valamint a PL-ben sem voltak mindig meggyőzőek, sőt, sokszor szenvedtek középcsapatok ellen, tehát nem lehetetlen őket megfogni. Szerintem azt a lendületet idén már nem tudják hozni, mint a tavalyi szezon során, már nincs meg az a minőségi presszing, amivel felőrölték az ellenfeleket. A Bayern sem volt teljesen esélytelen ellenük, ha támadásban nagyobb nyomást tudtak volna gyakorolni rájuk, akkor máshogy is alakulhatott volna a párharc, mi pedig egészen más szintet képviselünk a támadóharmadban. Úgy gondolom, hogy az is fegyvertény lehet, hogy ők nem engedhetnek ki a bajnokságban, minden meccset hozniuk kell, ha bajnokok szeretnének lenni, mi pedig nyugodtan felküldhetjük előttük a B csapatot, illetve a meccs végén, amikor már fáradnak a felek, mi sokkal minőségibb embereket tudunk beküldeni a padról. Ennek ellenére ez egy nagyon nehéz párharc lesz, de jelen pillanatban minimálisan esélyesebbnek érzem magunkat.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6634
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.17. 10:01:30

Jó volt ez a tegnapi, bár megint elő lehetne venni, hogy az első percben vezethetett volna a United, meg az első 2 gól legalább annyira volt védelmi hiba, mint Messi-villanás, de ezeket a csapatra bízom, remélem tényleg okulnak belőle és nem ragadunk benn az öltözőben.

A Liverpool azért erősebb csapat, mint a MU, de nekik nem annyira mély a keretük, bízom benne, hogy fáradtabbak lesznek, bár Klopp szerintem jobban fel tudja rázni őket, mint a mieinket Valverde.

Van egy olyan érzésem, hogy hasonló lesz a párharc, lesznek 10 perces hullámvölgyek, de meg lehet fojtani a játékukat. Elnézve a védelmünket, szerintem max 2 gólt kaphatunk a 2 meccsen, de ez tényleg a teteje.

A támadószekciónak viszont lenne min javítani, azért van Dijk eléggé top védő, de addigra már reméljük Dembele is végig tud nyomni 90 percet, és Valverde szakmai és nem egészségügyi szempontok alapján fogja összerakni a csapatot.
drobika írta:És ki legyen a jobbhátvéd Firminho oldalán? :)
Nem lennék meglepve, ha Semedo és Roberto is kezdene.

Nem tudom hogy törlődnek a sárgák, de nem lenne jó, ha bárkinek pont a döntőt (?) kéne kihagynia.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.04.17. 09:29:16

Bárhol is kezdjünk a Pool ellen, nagyon nehéz lesz. Azzal ne áltassuk magunkat, hogy a Pemier L.-ben élet halál harcot vívnak,és fáradtabbak lesznek. Nem.Szerintem ez nincs így fiatal,jó játékosok, bírják. Nem hiszem, hogy akár Barcelonában beállnának védekezni. Nem stílusuk az játék.Akkor máris kiestek. A gyorsaságukat kell megtörni.a két szélső hátvédünknek Nem lesznek könnyű helyzetben.

Mégis bizakodó vagyok.Most kell megtalálni a kezdő 11-et. Érdemes volna Vidalt kezdetni??? Valyon Cou milyen helyzetben érzi majd magát? Minimum két kérdőjel a csapatban...És ki legyen a jobbhátvéd Firminho oldalán? :)

Persze a Porto még ma megviccelhet...:)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15418
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.04.17. 09:17:16

Nyiri81 írta:
Azért mert csatárként nem lő golt? Elképesztő munkát rakott le és folyamatosan lefoglalt 2 védőt. Messinek majdnem összehozta a triplát 2x is. Nem olyan rossz Ő. Csak mivel nem lő 40 gólt meccseként csatárként így könnyű leszólni
Inkább azért mert tegnap is kb minden támadás elhalt rajta, és folyamat szabálytalankodik, úgy hogy egyébként nála van a labda.
Zseni a pali, és baromi hasznos, de ezek idegesítően hatnak, mikor megy egy kontra vagy simán egy támadás, és nála meghal a játék.

Játszania kell, azok miatt amiket leírtál, de vissza kellene venni a kártékony megmozdulásaiból, főleg a Pool ellen.
De nem aggódom miatta, meg fogja rúgni a kellő gólokat a párharcban.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2019.04.17. 09:16:59

MessiNeymarSuarez írta:Sokat gondolkodtam, hogy jó-e az hogy a visszavágó idegenben lesz, végül arra jutottam, hogy a Liverpool ellen talán ez előny is lehet.
A Camp Nou-ban nagyobb eséllyel szerzünk előnyt a visszavágóra, míg egy anfieldi odavágó után valószínű 1-2 gólos hátrányban kezdenénk a visszavágót, és ki kellene támadnunk, ami nagyon kedvezne a Liverpoolnak, és simán belőnének 1-2 gólt kontrából.
Nem csak egy meccsre kellene kimenni a pályára mint tavaly a Roma ellen. Remélem örökre megtanulták ezt a srácok.

MessiNeymarSuarez írta: Nálunk annyi előny van, hogy nálunk van Messi, ők azért már többször betliztek idén a BL-ben, mi kipihentebbek leszünk, míg ők a Pl-ért kemény harcot vívnak hétről hétre a Cityvel.
Bízom benne hogy a 2 meccs előtt Valverde megint nyomat egy teljes rotációt, és ezt kihasználva kipihenten jobban ott leszünk a Liverpool ellen.
Jó lenne addigra lezárni a Ligát hogy tényleg pihentetni lehessen.
MessiNeymarSuarez írta: Egy perc kihagyás sem férhet bele, mert láthattuk a City ellen mire képesek, ha az ellenfél ad nekik egy jó 10-15 percet.
Még egy olyan első 10 perc mint tegnap és a Liverpool lezárta a meccset az biztos. Remélem ezt felfogják a fiúk :)
Csak is Puyol
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2019.04.17. 09:13:35

Subinho írta:Lajos viszont nagyon kilóg ebből a csapatból jelenleg!
Azért mert csatárként nem lő golt? Elképesztő munkát rakott le és folyamatosan lefoglalt 2 védőt. Messinek majdnem összehozta a triplát 2x is. Nem olyan rossz Ő. Csak mivel nem lő 40 gólt meccseként csatárként így könnyű leszólni
Csak is Puyol
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.04.17. 08:31:54

szép este volt. a három amit kértem(!?) Messi legyen Messi, Suarez ne legyen béna és Cou. jobbosa. nos kettő bejött és ez elég is vplt.
mivel Coutinho-t én is ezerrel fikáztam most azt mondom, még a végén ránk cáfol! és bár így legyen. tegnap mindenesetre egy klasszis teljesítményt hozott. Messi valóban komolyan gondolja a BL.-t és ez jó jel.
Suarez? most láttam rajta, hogy ő is érzi hogy mit művel....ideges és görcsös volt, ha nincs gólja akkor nagyjából ez a képlet.
a védelem első tíz perce "vérfagyasztó"-volt aztán felálltak. a középpályánkra egy szavunk sem lehet.
a meccs meg élvezetes és örömteli volt de egyetértek: egy gyenge ellenfelünk volt, nem véletlen a hatodik helyük.
Roncika lesündörgése a BL. színpadáról pedig :a káröröm ? hát mit mondjak, jó érzés!(szégyen ide, szégyen oda)
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10092
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.17. 08:23:26

Furcsa érzés, hogy 4 év utánújból elődöntőben van a csapat, véégre :D

Sokat gondolkodtam, hogy jó-e az hogy a visszavágó idegenben lesz, végül arra jutottam, hogy a Liverpool ellen talán ez előny is lehet.
A Camp Nou-ban nagyobb eséllyel szerzünk előnyt a visszavágóra, míg egy anfieldi odavágó után valószínű 1-2 gólos hátrányban kezdenénk a visszavágót, és ki kellene támadnunk, ami nagyon kedvezne a Liverpoolnak, és simán belőnének 1-2 gólt kontrából.

Én is nagyon tartok a Liverpooltól, pokoli kemény párharc lesz, de ugyanúgy a Liverpool is joggal félhet a Barcától.
Nálunk annyi előny van, hogy nálunk van Messi, ők azért már többször betliztek idén a BL-ben, mi kipihentebbek leszünk, míg ők a Pl-ért kemény harcot vívnak hétről hétre a Cityvel.
Bízom benne hogy a 2 meccs előtt Valverde megint nyomat egy teljes rotációt, és ezt kihasználva kipihenten jobban ott leszünk a Liverpool ellen.

Annyi biztos, hogy keményen nekik kell esnünk(persze ésszel), és törekedni a minimum 2 gólos előnyre, mert az Anfielden nem akármilyen roham lesz.
Meg kell fojtani a középpályájukat, és akkor jó esélyünk van ellenük, tudatosan visszább állni, és onnan gyorsan előrejátszani a labdát, félpályáig feltolt védősorról szó sem lehet, nem szabad teret adnunk a brutális támadósebességüknek.
Egy perc kihagyás sem férhet bele, mert láthattuk a City ellen mire képesek, ha az ellenfél ad nekik egy jó 10-15 percet.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.17. 07:36:17

Fantasztikus volt tegnap a csapat, megérdemlik a gratulát!!! Messi valami istencsászár formában tolta, de Cou is igen odatette magát, nagyon tetszetős volt a játéka. EV-t nem értem, most végig fent kellett volna hagyni! Lajos viszont nagyon kilóg ebből a csapatból jelenleg!
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.04.17. 07:24:48

Örüljünk a tegnapi meccsnek,mert ez nagyon szép teljesítmény volt!
A MU volt az útolsó ,,könnyebb,, ellenfél. A tegnapi napon egy Getafe spanyol középcsapat szintjét hozta, esélyük nem sok volt.
a Pool mindenki tudja,más szint lesz. Ott bizony gyorsaság,passzpontosség, és támadójáték lesz.Máshogy nem tudnak játszani, ezt fogják tehát tenni. A középpályánkon fog múlni...Ha ott gyorsan nem tudnak átmenni,nyert ügyünk lehet.
Kérdés Cou mit tud majd az egykori csapata ellen hozni? Motivált, vagy épp frusztrált lesz-e? mert ha az utóbbi, akkor mínusz egy embert nem bírunk el. Most nem szeretnék ez ügyben EV. helyében lenni :)
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.04.17. 06:16:14

Hát ennyit arról, hogy mennyit kockaztattunk azzal, hogy nem mentünk neki idegenben eszetlenul a Unitednek. Tökéletesen meccseltunk, az energiát beosztva, két meccs között rotalva. Így kell a BLben.

Pool sztem iszonyat nehéz lesz, de most nagyon egyben vagyunk, a védekezést keményen osszerakta EV, és mindenki ki is van éhezve a sikerre. Ha hozzák, amit tudnak a fiúk, akkor ezt a sorozatot sztem megnyerjük.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.04.17. 00:27:59

Én annyira nem tartok a Liverpooltól. Rajtunk kívül idén Liverpool meccseket néztem (nem azért mert szeretem őket hanem mert a spanok nagy Pool fanok) és azt vettem észre hogy nekik akkor megy igazán amikor erőteljesen támadnak.
Szerintem ez feküdni fog nekünk, kontrákból még mindig nagyon jók vagyunk.
Ráadásul az első meccs hazain lesz tehát pörögni kell.

A Van Dijk-Messi párharcra kiváncsi leszek, sokan (köztük én is) a hollandot tartják a legjobb védőnek a világon jelenleg.

A fogadóirodáknál mi leszünk a favoritok ebben is biztos vagyok.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
DaVeR
Jugador del Barça
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2012.01.09. 00:30:11

2019.04.17. 00:11:33

Azért nagyon oda kell figyelnünk néztem Messi ugye 10gólos.. utána Coutinho jön 3góllal illetve Dembelé.. Ne legyen így, de ez volt már mikor vissza fele sült el, h minimálisan se tudnak mások besegíteni :S
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2019.04.16. 23:26:05

Nekünk még csak most jön a neheze, eddig elég szerencsés volt a sorsolásunk. United-nak is csak a neve volt nagy.

Liverpool ellen fontos lesz, hogy tudjuk játszani a saját játékunkat. Az első 30 percet nagyon megnyomják majd, futó bolond játékba nem szabad belemenni. Kp.-n nagyon sok fog múlni mennyire tudnak majd besegíteni a védőknek
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2019.04.16. 23:25:49

soadroli írta:miért is fütyülik ennyire a bl himnuszt?
Mikor kint voltam 4 éve a Roma elleni BL csoportmeccsen, olyan hangorkán volt a BL himnusz alatt, olyan hangosan fütyülték, hogy abból egy másodpercnyit nem lehetett hallani. :D

Úgyhogy ja, ez nem új keletű dolog.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Válasz küldése