Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.04.19. 14:47:05

Nagyon igaz, amit Palesz írt. Szerintem amúgy ebben nagy szerepe van a madridista propagandának, miután leestek nekik az elmúlt években a BL-ek, elhitették mindenkivel, hogy csak az számít, a bajnokság meg a szép játék nem ér semmit, az Aranylabdát meg a BL-győztes csapat legnagyobb nevének kell kapnia. Mert korábban ez abszolút nem így volt, 12-ben nem chelsea játékos lett az arabylabdás, 13-ban sem bayernes, pedig tripláztak. Meg 12-ben érdekes módon nem hitte azt senki, hogy a Chelsea a világ legjobb csapata, de pl. mikor 16-ban ők hasonlóan abszurd módon behúzták, akkor már őket annak kellett tekinteni. :roll:

Biztos vagyok benne, ha lesz olyan időszakuk, amikor a bajnokságok fognak jönni nekik, a BL-címek viszont nem, akkor hirtelen fel értékelődni a bajnoki cím.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2019.04.19. 13:25:44

palesz77 írta: Nézel is City meccseket amúgy? Mert Laporte ez előtt a meccs előtt konkrétan tanári szezont hozott.

Ez az utolsó rész meg nekem annyira érthetetlen. Megy itt a sírás, hogy a BL gólokra adják az Aranybogyót, miközben a szurkolók tömegének ennyiből áll a siker szintén. Cruyff, Sacchi, Sir Alex, Wenger, mind kb középszerű edző lenne manapság a 2 vagy kevesebb BL címmel. Hazai siker és focira gyakorolt hatás nulla jelentőséggel bír ehhez képest.

Meg ez a Pep túl makacs. Első meccs elment rajta - és Agüeron -, de pont hogy ezerszer konzervatívabb volt mint eddig. Azon bukott ott, hogy nem jött be ez a hozzáállása, nem azon, hogy ugyanazt tolta. Bajnokságban a Pool ellen is látszott ez már idén, ott se magát idézte egyik meccsen se, csak hogy nyerjen.

EV-vel is ez lesz amúgy, ha kiesünk esetleg. Nem vagyok vele én se kibékülve nagyon, de változott eleget erre a szezonra szerintem, sok dologban jó irányba. De ennek az elismerése itt a következő 270 BL percen fog múlni csak.
Hatalmas +1!
Ha Agüero fél méterrel hátrébb áll a leshelyzetnél, akkor most meg mindenki Pep-et istenítené.
Annyira eredményekből való elemzés van jelen az emberek többségénél, hogy néha elgondolkozom, hogy egyáltalán a meccseket néznek-e, vagy csak az eredmények.com értesítéseiből próbálnak elemezni.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.04.19. 12:17:45

Középszerűnek én azért nem tartom, ott van ám a legjobb jelenkori edzők között. De sajnos a BL-t mindig csak egy csapat nyerheti meg, attól még viszont nem lesz minden rossz, amit a többi edző csinál. Mindemellett én Pep-imádó sem vagyok, nem tartom kötelességemnek azt sem, hogy szurkoljak az éppen aktuális csapatának is, valamint nem gondolom, hogy minden arannyá válik, amihez hozzáér. De kétségkívül remek csapatot rakott össze Manchesterben (jó sok pénzből, igen), ott vannak a mai topcsapatok között simán. Viszont az az ész nélküli, naiv támadó darálás, amivel a PL-ben sikert ér el, a BL-ben nem működik. Amikor megláttam a kezdőjét a visszavágón (3 támadó+2 támadó felfogású kp.-s és 1 kkp. a védelem előtt), már akkor sejtettem, hogy el lesz (feleslegesen) türelmetlenkedve ez a meccs, és emiatt akár ki is esnek végül.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.04.19. 12:16:00

szbsz írta:Nem tudom mér van mindenki ennyire meglepődve, hogy kiesett a City :mrgreen: Az rendben,hogy van 7-8 jo támadójuk, de a védelmük egy rakat hulladék. Ilyen Zinchenkokkal, meg Ottamendikkel, Laporte-okkal, max répa ligát lehet nyerni, a 8 között kb. az övék volt a leggyengusabb ha a Portot nem nézzük. A bajnokságban elég ha lőnek átl. 3-at, hogy ott legyenek az élen, és azt meg is meglövik, de tudjuk a bl más sokkal. Pep meg egyre inkább tűnik nekem egy középszerű edzőnek aki egyszer (nagyon)jó helyen volt (nagyon)jókor
Nézel is City meccseket amúgy? Mert Laporte ez előtt a meccs előtt konkrétan tanári szezont hozott.

Ez az utolsó rész meg nekem annyira érthetetlen. Megy itt a sírás, hogy a BL gólokra adják az Aranybogyót, miközben a szurkolók tömegének ennyiből áll a siker szintén. Cruyff, Sacchi, Sir Alex, Wenger, mind kb középszerű edző lenne manapság a 2 vagy kevesebb BL címmel. Hazai siker és focira gyakorolt hatás nulla jelentőséggel bír ehhez képest.

Meg ez a Pep túl makacs. Első meccs elment rajta - és Agüeron -, de pont hogy ezerszer konzervatívabb volt mint eddig. Azon bukott ott, hogy nem jött be ez a hozzáállása, nem azon, hogy ugyanazt tolta. Bajnokságban a Pool ellen is látszott ez már idén, ott se magát idézte egyik meccsen se, csak hogy nyerjen.

EV-vel is ez lesz amúgy, ha kiesünk esetleg. Nem vagyok vele én se kibékülve nagyon, de változott eleget erre a szezonra szerintem, sok dologban jó irányba. De ennek az elismerése itt a következő 270 BL percen fog múlni csak.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.04.19. 11:48:15

Nem tudom mér van mindenki ennyire meglepődve, hogy kiesett a City :mrgreen: Az rendben,hogy van 7-8 jo támadójuk, de a védelmük egy rakat hulladék. Ilyen Zinchenkokkal, meg Ottamendikkel, Laporte-okkal, max répa ligát lehet nyerni, a 8 között kb. az övék volt a leggyengusabb ha a Portot nem nézzük. A bajnokságban elég ha lőnek átl. 3-at, hogy ott legyenek az élen, és azt meg is meglövik, de tudjuk a bl más sokkal. Pep meg egyre inkább tűnik nekem egy középszerű edzőnek aki egyszer (nagyon)jó helyen volt (nagyon)jókor
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.04.19. 11:30:50

LG írta:de valami még hiányzik az igazi áttöréshez.
Szerintem az ész és a tudatosság hiányzik onnan. A Cityre hajlamosak vagyunk a Pepbarca reinkarnációjaként gondolni, de én bármikor látom őket focizni, inkább egy tisztességes iparosmunkát látok. Látványosan játszanak, támadó szellemben, mennek a gyors, egyérintős passzok, futnak, mint az őrült, de valahogy hiányzik az egész mögül a kontroll, a tudatosság, ami nálunk most is megvan, de Pep alatt is megvolt. Amikor a Pep-csapatot néztem, nekem mindig az volt a benyomásom, hogy a játékosok kollektíve tudják, mit miért tesznek, hogy mikor kell bepörgetni a játékot, mikor kell lassítani, mikor kell altatni, és utána egy váratlan húzással összeomlasztani az ellenfelet. Ehhez szükség volt egy olyan játékosgárdára, akik ésszel fociztak. A Citynél ezt én nem látom, pedig vannak nagy játékintelligenciával megáldott focistáik, de valahogy csapatszinten én úgy érzem, ez nem áll össze. És a foci, amit a BL-ben évről-évre bemutatnak, borzasztóan naiv. Én speciel nem szeretném, hogy mi így játszunk, mert látványosnak látványos a játékuk, de ostoba is mellé. Nem mondom, hogy az az igazi királyság, amit mi jelenleg csinálunk, de szerintem a jó játék és a naivitás sem jár feltétlenül kéz a kézben, pl. a Lucho-féle triplázó csapat úgy játszott pofásan, hogy ez a tudatosság is ott volt mellette. Vagy a mostani Ajax is ilyen.

Na, szerintem ez hiányzik onnan. De az is lehet, hogy csak Messi. :mrgreen:
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.04.18. 21:15:37

szbsz írta:Az lehet, hogy a Pool május 5. én játszik a Newcastlel aztán 2 nap múlva 7.-én ellenünk a visszavágót? :mrgreen: Mindenesetre elég érdekes lenne, pláne hogy a castle a bentmaradásért fog játszani.
Ráadásul Benítez az edző a szarkáknál. Ha már szarka akkor lehet hogy idén pont ez lesz a Pool veszte hogy a végén nem fogják bírni a kettős terhelést, ráadásul a pad idén is rövid és tradíciónálisan kifulladnak az utolsó hetekre mindig.

Nagyon sok minden szól mellettünk, könyörgöm rántsuk be ezt a BLt és a triplát, gyógyír lenne az elmúlt 3 évre :oops: Attól függetlenül hogy volt 2 hazai duplánk, nekem recés kés volt a gyomorba ez a 3 Real BL.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.04.18. 21:12:31

Az lehet, hogy a Pool május 5. én játszik a Newcastlel aztán 2 nap múlva 7.-én ellenünk a visszavágót? :mrgreen: Mindenesetre elég érdekes lenne, pláne hogy a castle a bentmaradásért fog játszani.
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.04.18. 20:16:58

Pepet azért hibáztatom hogy Laporte-Kompanyval ment ki.
Szerintem a Stones-Otamendi sokkal jobb.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2019.04.18. 19:55:41

Mondjuk én összetenném a 2 kezem, ha olyan focit nyomnánk, mint amit a City Pep érkezése óta.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.04.18. 19:39:47

Mondjuk megint VKP nélkül lett felküldve a csapat. Legalábbis nálam Gündogan nem az.

Megint a legvégére hagyta, néha bejön (2009, 2016) de általában nem. Az meg hatalmas luxus hogy szinte már rutinszerűen visszafogja a csapatait a visszavágókon.

A múltkor leoltottam, meg összeségében örülök hogy kiesett a City mert néha félelmetesnek néztek ki, de valamennyire sajnálom most már. Ennél jobbak a csapatai hogy most már 8 éve nem tud döntőbe kerülni.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2019.04.18. 19:38:02

perga írta:Minden tiszteletem Guardiola személyének, de ennyi pénzt elkölteni és tulajdonképpen nem sok mindent tud felmutatni.

Szerintem a legnagyobb (baja), azt akarja játszatni amit a Barcánál megtanult, berögződött neki viszont ehhez kevés az állománya, jó játékosok, néhányan nagyon jók, de nem igazán alkalmasak a mi stílusunkhoz.
Lehet hogy nincsen igazam, ám én ebben látom a sorozatos kudarcait!
Egy Messivel rövidebb,mint ahogy a Bayern is az volt. Én ebben látom a különbséget. Jó a csapat,elit,de nincs ott Leo,aki azt a pluszt hozzáteszi
Avatar
perga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2018.03.04. 20:02:24

2019.04.18. 18:52:44

Minden tiszteletem Guardiola személyének, de ennyi pénzt elkölteni és tulajdonképpen nem sok mindent tud felmutatni.

Szerintem a legnagyobb (baja), azt akarja játszatni amit a Barcánál megtanult, berögződött neki viszont ehhez kevés az állománya, jó játékosok, néhányan nagyon jók, de nem igazán alkalmasak a mi stílusunkhoz.
Lehet hogy nincsen igazam, ám én ebben látom a sorozatos kudarcait!
"Mondanám hogy igyunk rá, de nem. Döglött lóba nem rúgunk Bale!"
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2019.04.18. 18:12:17

Azért ne vèdjètek már Guardiola-t. Rendben van, hogy miket tett a Barcáèrt, de ezt eltaktikázta. Ugyanúgy az ő hibája ez a kiesés, mint jó pár játékosáè.

Tottenham-ről ugyanazt gondolom, mint a MU-ròl. Csukott szemmel is ütni kell őket. A Liverpool már más dolog, ellenük fel kell kötni azt a bizonyos gatyát.
Az Ajax pedig elképesztően zsákbamacska.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.04.18. 17:24:37

Nekem igazából semlegesek Pep csapatai, bár azon jó röhögni, h 8-10 év után is hogy utálják az urak “szurkolói”, mondjuk megértem, amit kaptak abban a pár évben :D

A mi szempontunkból jó, h kiestek, valszeg egy Thammel könnyebb dolgunk lesz (?) a döntőben :)

Sztem sem ők, sem az Ajax nem bírna Messivel, kb ennyivel vagyunk jobb csapat jelenleg mindenkinél, de jól mondta EV, ezért had ne kérjünk elnézést.
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.18. 16:36:15

LG írta:
18Barca99 írta:...
... de szerintem két meccsen igenis illett volna megoldani a Tottenhamet.
Első meccsen Agüero az idegenben lőtt nagyon fontos gólt nem szerzi meg, mert kihagyja a tizit. Otthon Laporte 5 perc alatt két olyan hibát művel, ami elképesztő (gyakorlatilag felszabadítás helyett ad egy gólpasszt 16 méterre a kaputól, illetve félpályánál utolsó emberként 5 méterre pattan el tőle a labda). Szerintem ekkora orbitális hibák nélkül bőven megoldotta volna a City két meccsen ezt párharcot, de azért ennyit nekik sem fér bele. Ez a Tottenham a párharc során 4-szer ment el a kapuig, és rúgott 4 gólt.

Azért hangsúlyoztam csak ennyire Laporte teljesítményét, mert persze benne vannak a hibák a játékban, elismerem. De sajnos ezekre az 5 perc kihagyásokra egy edző sem tud felkészülni és felkészíteni. Idén ennyin múlt. Bőven tanult Pep az elmúlt évek Bl kieséseiből, idén nem lettek szétkontrázva mint tavaly, vagy tavaly előtt. Most más szól közbe.

Mellesleg isten ments, hogy én az olaj csapatok sikerének szurkolnék, mert szerintem pontosan az hiányzott tegnap is a City mögül, ami nélkül egy csapat soha nem lesz nagy csapat. Az pedig a szurkolótábor. A meccs elején volt egy nagy zászlólengetés, aztán amikor igazán kellett volna a segítség a szurkolók részéről csak kussba nézték a meccset. Ez így volt a PSG-MU meccsen is a PSG részéről. Szerintem ezek ugyanúgy hozzájárulnak a kieséshez, mint a játékosok hibái. És akkor odaültethetnek bármilyen géniuszt a padra, ezekkel nem tud mit kezdeni.
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
MyShadow
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2013.08.25. 12:39:42

2019.04.18. 16:18:04

Dagoth ur írta:Hihetetlen hogy egy ilyen kerettel nem hogy megnyerni de még a döntőig se képesek eljutni.
Kiváncsi vagyok Pep is meddig marad,gondolom őt se azért szerződették hogy ligakupát meg bajnoksagot nyerjenek.
Mondjuk ha már annyira jó a keret, ki az, akit simán kicserélnél a két csapat kezdőjében - gondolok itt a Barcára. Mert tény, hogy bő keretük van, de ennyi erővel az MU is megvan darabszámra, de a kezdő kanyarban nincs pl a Liverpoolhoz képest...

A Bl döntő elvárásokról meg sztem felesleges beszélni, mikor láthattuk tegnap is, h mennyin múlott.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2019.04.18. 16:16:55

LG írta: de valami még hiányzik az igazi áttöréshez.
Még pénz? Muszáj PL-t nyernie,mert ennyi költés után elég cikivé válna a dolog.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.04.18. 15:43:23

18Barca99 írta:...
Van igazság abban, amit írsz, de szerintem két meccsen igenis illett volna megoldani a Tottenhamet. A Bayernban legalább a legjobbak ellen vérzett el Pep, 16-ban ráadásul nagyon kevésen múlott, ott szerintem meg is érdemelték volna a továbbjutást, nagyon jó csapatot rakott össze a végére. De a Cityben rendre jóval esélytelenebbek ellen esik ki.

Ezzel együtt butaság lenne azt mondani, hogy nem ér semmit a munkája, mert igenis nagyot lépett vele előre a City, és összerakott egy kiváló csapatot, néhány játékos, pl. Sterling látványosan szintet lépett a kezei alatt, de valami még hiányzik az igazi áttöréshez.
Leváltani sem kéne szerintem, nem hiszem, hogy lenne nála jobb lehetőség jelenleg.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2019.04.18. 15:30:10

18Barca99 írta:Azért aki megnézi az eredményt az csak azt látja, hogy a Spurs ment tovább, de azért aki megnézi a gólokat az elsírja magát (már ha Pep vagy City párti).
Teljesen egyetértek. Részeket láttam csak a meccsből, de az alapján a City lefocizta a Tottenhamet. Az egész második félidőt uralta a City, meg is fordították a találkozót, és már azon gondolkoztam, hogy elraknak-e még egy-két gólt, erre a semmiből Llorentéről bepattan egy labda úgy, hogy maga se tudta mi tévő legyen. Aztán a hosszabbításban mégis továbblövik magukat, de elveszik les miatt. Nem voltam soha játékvezető és a szakembereket sem hallgattam meg a stúdióban, de nálam az nem les, hogy ha a védő belerúgja a labdát az ellenfélbe és arról odapattan a csapattárs elé... Úgy álltam hozzá a meccshez, hogy nekem teljesen mindegy ki jut tovább, de a meccs képe alapján szerintem egyértelműen a City érdemelte meg. A Spurs pedig összemákolta, mint a csoportkörből továbbjutást... :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.18. 14:48:52

Azért aki megnézi az eredményt az csak azt látja, hogy a Spurs ment tovább, de azért aki megnézi a gólokat az elsírja magát (már ha Pep vagy City párti). 2 akkora hibát követett el pár percen belül Laporte, amiért a megye 2-ben lehozza az edző félidő előtt. Ilyen nincs, amit ez leművelt egy Bl negyeddöntőben és még így is majdnem megvolt a Citynek. Sajnálom Pepet, erről tényleg nem tehet, és ennyi elég, 10 perc off egy védőnek és vége az egész szezonnak. De hát nyilván a haterek csak azt fogják nézni, hogy mennyit költött és mit nyert..
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.18. 13:25:07

Nem semmi hogy a City is kiesett.. :lol:

Párharc előtt az volt, hogy a bombaformában levő City találkozik a hullámvölgybe került Tottenhammel, aztán ez lett az eredménye :D
Dagoth ur
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2006.02.27. 20:56:39

2019.04.18. 12:56:14

Nem tudom eldönteni melyik viccesebb évről évre: a Psg vagy a Man. City.
Azért a Spurtől 3at kapni otthon úgy, hogy Kane a pályán sem volt...
Hihetetlen hogy egy ilyen kerettel nem hogy megnyerni de még a döntőig se képesek eljutni.
Kiváncsi vagyok Pep is meddig marad,gondolom őt se azért szerződették hogy ligakupát meg bajnoksagot nyerjenek.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.04.18. 12:14:24

Sinya22 írta:Elkerültük a Real,Atletico,Juve,Bayern,City,PSG hatost,otthon le kell focizni a Poolt,onnantól nem bukhatjuk el.
Én most már az Ajaxot sem írnám le, örülünk persze, hogy kiejtették a Realt és Juventust Ronaldostul, csak nehogy rajtunk hajtsák végre a következő nagy bravúrjukat. Ha ők is, mi is döntőbe jutunk, akkor rajtunk óriási nyomás lesz, ők meg az esélytelenek nyugalmával felszabadultan játszhatnak, az pedig eléggé megy nekik.
Habár De Jong meg De Ligt lehet hogy visszafogná magát.
Nem tudom milyen szívélyesen fogadnák öt/őket nyáron az új csapattársak, ha robbantanának a döntőben.
Biztos, hogy nem, sőt, még inkább extra motiváció lehet nekik, hogy a következő csapatuk ellen bizonyítsanak.
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2019.04.18. 11:20:09

herlius írta: Annyi megjegyzésem lenne, hogy a Poolnak sajnos viszonylag könnyű meccsei maradtak a bajnokságban, tehát elvileg tartalékolhatnak még ellenünk is.
Ne feledjük, hogy harcban vannak a bajnoki címért és nem hibázhatnak, ha ezer év után ismét meg akarják nyerni a PL-t.
Válasz küldése