Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2019.05.08. 00:39:14

Vannak játékosok, akiknek az eladása szerintem jobbá tenné a csapatot. Alba pont nem ilyen! A mai meccs kb élete leggyengébb teljesítménye volt, de egész évben nem lehetett rá panasz! Nekem ő sosem volt szimpatikus, de a posztja legjobbja idén, és évek óta top 3/5 a posztján. Sajnálom a mai teljesítménye miatt.
Piqué az első félidőben nagyon jó volt szerintem, sajnos a másodikra összeomlott. Ugyan nagy egyéni hibája nem volt, de a védelmet nem tudta egyben tartani!
A középpályán Vidal óriási volt, nem is értem miért cserélték le. Viszont Rakitic és Busi közül az egyik eladásán érdemes elgondolkodni. Én Busit tenném ki, pláne, hogy a játék tempóját tudja Arthur is diktálni.
Coutinho kevés ide nagyon, káros a csapatra. Suareznek meg kell egy helyettes minimum
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2019.05.08. 00:16:35

Nem hittem volna, hogy tavaly utan atelhetek megegy ekkora szegyent. Most mar De Ligt is ketszer atgondolja, hogy ilyen luzerekhez mint mi megeri-e igazolni.
frutti55
Barça B
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2019.05.07. 18:13:27

2019.05.08. 00:13:10

Hol van az a Barca amit nagyon megszerettünk? Elvesztett labda-azonnali visszatámadás! Hátul 3-4 passz után védő mögé kerülés vagy háromszögelés és gólhelyzet! Nem akarok senkit kiemelten bántani de Rakéta valóban jól passzol 10-ből 9 -szer.... hátrafelé,?? .
Sajnos gratula a Poolnak, jobban akarták a győzelmet és tettek is érte!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2019.05.08. 00:06:02

Szerintem most jött el a pillanat, hogy el kell zavarni a francba.0 ötlettel tanácstalanul 2x elbukott 3 gólos előnyröl egy BL továbjutást.Egyszer azt mondom oké de 2x...Úgyanúgy.
Kép
Avatar
krosz31
Jugador del Barça
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2010.11.04. 13:08:01
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2019.05.07. 23:57:19

Ronaldinho0408 írta:Az a baj ezzel a ket egymast koveto kiesessel, hogy az ember elvesziti a hitet a csapatban. Mert egyszer oke, elofordul az ilyesmi, de ez igy mar durva. Bl-t nézve luzer csapat lettunk. Azzal, ahogyan kiesunk mostanaban. Nevettem a psg-n es igazi luzer csapatnak tartom oket, mert hihetetlen, amit a bl-ben csinalnak, de most mar mi is itt vagyunk. Jovore tegyuk fel leulunk megnezni egy egyenes kieseses bl meccset, ahol megnyerjuk az elso meccset. Hany golt kell lonunk ahhoz, h nyugodtak lehessunk a visszavago elott? Negyet? Annyit kaptunk ma a pooltol, az sem eleg. Otot? Az ember erzese az, h ha annyi kellett volna a liverpoolnak azt is megoldjak? Nyerhetunk annyival, hogy ne kelljen izgulni? Kezdem ugy erezni, hogy nem. Csunya volt ez a mai, nagyon csunya.
Albarol kaptunk legalabb kettot, Messi vajon miert cselezett ziccerben? Miert hitte azt a csapatunk mar 2-0nal, hogy kiestunk? Messi miert nem tud ilyenkor vezer lenni? Elment a kedve a jatektol, mar nem hajott igazan a vegen, elege lett.
Az edzonk tovabbra is gyenge, nem elit es ez meglatszik. Arra jo, h bajnoksagot nyerjunk vele, mert stabil jatekra képes egy szezon soran. De nem gyoztes mentalitasu es nem is tudja tüzelni a csapatot. Vajon mit csinalt szunetben? Biztam benne iden, a tavalyi ellenere, tavaszra ugy tunt nagyon osszeallt a csapat, a rotacio, minden a helyen volt. De a legmagasabb szinten ez az edzo nem allja meg a helyet sajnos, ezt el kell fogadni.
Nem voltam ideges meccs alatt, csodalkoztam, nevettem, nem hittem a szememnek es nem hittem el, h ez megtortenhet, emiatt nem is vettem komolyan. Ugy ereztem ugyis lovunk majd egyet, akarmikor, barmikor, mert ilyen nem tortenhet meg meg egyszer. Durva ami ma itt volt. 4-5eve veresre vertem volna az oklomet a falba egy ilyen utan, most mar szerencsere nem.
Oruljunk annak, hogy ket szimpatikus csapat jatszhatja a dontot, nagyon remelem, hogy az ajax jut be. Barmelyikuk nyer, nem leszek szomoru, de igy kiesni azert faj

Majdnem minden szavaddal egyet értek, de nem okolnám Messit, az első meccsen mindent megtett és szerencsénk is volt, ma egyszerűen semmi nem pattant be, Fabinho+Van Dijk sokkal felkészültebb volt Messivel szemben, nem hagytak neki területet de így is ki alakított 2-3 gólhelyzetet amit sikerült kihagyni. Már az előző meccsen is fura volt, de itt most amikor Alba ziccerben van, vissza gurítja ...na ott éreztem, hogy ma nem rúgunk gólt.... A csapat mindent Messitől várt és ebbe bele is haltunk ma. Nagy kérdés, hogy Valverde maradhat-e ? Az, hogy mióta Neymar elment nincs baloldalunk az ő hibája, nem tudja megoldani , ahogy az is az ő hibája, hogy 3-0 után egy épkézláb taktikát nem tud kitalálni...már a félidőben kellett volna hozni Semedot (bár kezdőben is elfért volna bőven). Részemről szeretnék egy edzőváltást látni és a fiatalok beépítését. Legalább 3-4 poszton kell a vérfrissítés (Busquets,Suarez,Balszélső?!,?Rakitic?).
Dagoth ur
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2006.02.27. 20:56:39

2019.05.07. 23:56:03

Nem hittem volna hogy a tavalyi szezon utàn ugyanaz megtörténhet.

Hihetetlen égés ez az egèsz csapatnak, főleg Valverdének.
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2019.05.07. 23:49:42

BL győzelemhez elszántság, akarat, szerencse, küzdeni tudás is kell és persze egy jó edző. Ma ezekből egyik sem volt, mentünk is a levesbe. Sajnos mi tudjuk a legjobban, hogy egyetlen [auto_cenzúra] meccs, és ennyi volt. Nagyon kíváncsi leszek, hogy mit mond edzőbá, de nagyon látszik, hogy ez nagyon nem az ő szintje.
Zolika10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2007.07.26. 21:16:01

2019.05.07. 23:49:19

Sajnos lassan eljön az idő, hogy ezt egész szép korszakot bezárjuk és elkezdjünk építeni egy fiatalosabb csapatot. Személyes véleményem szerint Alba, Sergio, Suarez, Rakitic (akármennyire is szeretem) és bármennyire nem szeretnénk, de Messi felett is eljár az idő. Kellenek a fiatalok akik felszántják a pályát keresztbe, hosszába. Legfőképp én a támadó szekcióba változtatnék, mert ott van egy hisztis Suarezünk, egy Cou aki azt se tudja néha, hogy hol van. Van egy Dembelenk is aki a sorozatos sérülések hátráltatják, nincs formába. Messi meg már nem a régi, de lehet kicsivel jobb emberekkel felturbózná magát, kitudja.

Szomorúvá tesz ez a mai meccs, mert minden adott volt a döntőhöz, de ilyen tutyimutyi brigádot elképzelés nélkül ritkán látok. Megérdemelt a kiesés, gratula a Liverpoolnak, jobbak voltak.
A meccs embere nálam Vidal.
Valverde-t a szezon végén cserélném bármennyire is stabil.
Hattrick: Tatabánya City
Ronaldinho0408
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:16:37
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.07. 23:46:42

Az a baj ezzel a ket egymast koveto kiesessel, hogy az ember elvesziti a hitet a csapatban. Mert egyszer oke, elofordul az ilyesmi, de ez igy mar durva. Bl-t nézve luzer csapat lettunk. Azzal, ahogyan kiesunk mostanaban. Nevettem a psg-n es igazi luzer csapatnak tartom oket, mert hihetetlen, amit a bl-ben csinalnak, de most mar mi is itt vagyunk. Jovore tegyuk fel leulunk megnezni egy egyenes kieseses bl meccset, ahol megnyerjuk az elso meccset. Hany golt kell lonunk ahhoz, h nyugodtak lehessunk a visszavago elott? Negyet? Annyit kaptunk ma a pooltol, az sem eleg. Otot? Az ember erzese az, h ha annyi kellett volna a liverpoolnak azt is megoldjak? Nyerhetunk annyival, hogy ne kelljen izgulni? Kezdem ugy erezni, hogy nem. Csunya volt ez a mai, nagyon csunya.
Albarol kaptunk legalabb kettot, Messi vajon miert cselezett ziccerben? Miert hitte azt a csapatunk mar 2-0nal, hogy kiestunk? Messi miert nem tud ilyenkor vezer lenni? Elment a kedve a jatektol, mar nem hajott igazan a vegen, elege lett.
Az edzonk tovabbra is gyenge, nem elit es ez meglatszik. Arra jo, h bajnoksagot nyerjunk vele, mert stabil jatekra képes egy szezon soran. De nem gyoztes mentalitasu es nem is tudja tüzelni a csapatot. Vajon mit csinalt szunetben? Biztam benne iden, a tavalyi ellenere, tavaszra ugy tunt nagyon osszeallt a csapat, a rotacio, minden a helyen volt. De a legmagasabb szinten ez az edzo nem allja meg a helyet sajnos, ezt el kell fogadni.
Nem voltam ideges meccs alatt, csodalkoztam, nevettem, nem hittem a szememnek es nem hittem el, h ez megtortenhet, emiatt nem is vettem komolyan. Ugy ereztem ugyis lovunk majd egyet, akarmikor, barmikor, mert ilyen nem tortenhet meg meg egyszer. Durva ami ma itt volt. 4-5eve veresre vertem volna az oklomet a falba egy ilyen utan, most mar szerencsere nem.
Oruljunk annak, hogy ket szimpatikus csapat jatszhatja a dontot, nagyon remelem, hogy az ajax jut be. Barmelyikuk nyer, nem leszek szomoru, de igy kiesni azert faj
Geri777
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2016.09.22. 00:27:42

2019.05.07. 23:45:36

Valverde-t kell leginkább okolnunk! Kis stílű, pitiáner edző! Az összeállítás és a taktika volt hibás. Amennyiben ez így történik, akkor hiába a játékosok helyes hozzáállása, egyszerűen nem lesz meg a kohézió a játékban. Szerintem ez történt. Arról is ő dönt, hogy nem építi be a tehetséges, sőt már jó fiatalokat. Lásd Malcom egy El Clasico után, vagy Puig úgy általábán, Arthur új helyzete, stb. Beszari ember! Ide nem való!
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2019.05.07. 23:37:41

A Liverpool mindkét meccsen jobb volt. Coutinhot már a 25. percben el kellett volna adni, katasztrófa a hozzáállása. Látszott a sok remegő láb, kivéve Vidalt, egyedül Vidal akart BL-t nyerni. A többiek szerették volna megkapni.
Egy pozitívum: egy kiváló csapatból és egy edzőből csináltunk legendát. (Kár, hogy egyik sem a mienk.)
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2019.05.07. 23:28:11

Gratulálok a Liverpoolnak és Kloppnak. Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy miért kell nekünk ezt csinálni? Nem láttam mást(csak a 2. Félidőt láttam), csak motiválatlan arcokat akik aztmondják, már megvan továbbmentünk, nem kell szenvedni, max kapunk 1-2golt. Miért nem lehet úgy kimenni, hogy srácok nagyon kell 1-2gol,hajtsátok meg magatokat aztán utána már csak passzolgassatok. Suarez,Coutinho,Busqets... mit mondjak rájuk? Tudják, hogy ennyi van bennük, max ha épp jó napjuk van akkor lehet várni bármit is tőlük. Nem értem. Öröm ránézni Kloppra és játékosaira, ahogy szenvednek küzdenek akarnak. Ezt akarom látni itt is, de amíg tele van a csapat olyan játékosokkal akik nem akarnak csinálni semmit, ez nem lehetséges. Már várom, hogy legyenek fiatalok, akik tényleg akarják és oda teszik magukat amennyire csak tudják, hogy meg legyen a siker(kivéve Messi, Rakitic, Vidal, talán az 'öregek' közül csak ők akarnak küzdeni). Szomorú. Eddig sem akartam és ezután sem akarom Busqetset, Suarezt, Coutinhot a csapatba,szánalmas ez az évük, kb 5 meccset leszámítva.
Avatar
Tibi1982
Capitá del Barça
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2006.03.07. 19:07:51
Tartózkodási hely: Hajdúnánás
Kapcsolat:

2019.05.07. 23:22:04

Én emelem a kalapom a Pool előtt.
A vilag legjobb csapatát győzték le. Ne keressünk bunbakokat, ne szidjunk senkit. Hisz a legjobb csapatunk nekünk van. Sempre Barca.
Mindörökké
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2019.05.07. 23:21:12

csababarca írta:Kár ezen idegeskedni.
sose nyerünk BLt, ebben a sorozatban örök lúzerek maradunk.

azt, hogy kétszer eljátszuk egymás után hogy 3 gólos előnyről kiesünk, azért mert nem tudunk idegenben egy gólt szerezni, az sokat mondó.

ahogy az is, hogy ma azok mondtak csődöt, akik a szezonban eddig a legjobbak között voltak. Lenglet, Alba, Piqué pl.
De mondhatom Rakiticet is a mai után, vagy Messit.
Lajost, Coutinhot, Busquetset nem említem itt, mert tőlük ennél többet nem lehet várni.

Ernőt annyiban elő lehet venni, hogy az odavágón tisztán látszott, hogy akkor kerekedtünk felül, amikor Roberto felment a kp-ra, és Cout kivettük a csapatból.
Ma is megtette ezt, de már iszonyat későn, amikor extázisba került a pool.
De 3-0ás odavágó után nem lehet kiesni egyszerűen, senki ellen, semmilyen csapattal.

Úgyhogy, tényleg ez van, otthon nagy királyok vagyunk spanyolhonban, de a BL nem a mi terepünk.
Sose lehetett volna ilyen könnyen BL-t nyerni mint idén, és az odavágó után erre minden sansz meg is volt.
Az élő közvetítéses topicba már próbáltam írni, (csak közben vége lett a meccsnek és lezárták) nálam 8 - 10 ember maradhatna a csapatból.

Piqué, Busquets, Coutinho, Suárez a távozók között lenne.

Igenis egy új edző kéne ide, aki mentálisan tudna hatni a csapatra, mert Valverde erre alkalmatlan, nem tudja kezelni a sztárokat. Klopp most bebizonyította, hogy ő igen, lehet, hogy meg kéne próbálni idehozni. Lehet, hogy Guardiola - val is meg kéne próbálkozni, de ő már párszor kijelentette, hogy nem jönne.

Radikális változás kell, mert ez semmire nem lesz jó.
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
DaVeR
Jugador del Barça
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2012.01.09. 00:30:11

2019.05.07. 23:20:15

Nem értem... Egyszerűen nem értem.. Baromira elegem van abból, hogy előnyben vissza állunk.. Szinte minden meccsen ahol előnyben vagyunk a félidőben vissza állunk.. Konkrétan itt a félidő ez a meccs volt.. Megint azt gondolták, hogy baromira elegendő lesz végig gurigázni az egészet.. TUDTUK, hogy letámadnak és nem hiszem el, hogy erre nem lehetett volna felkészülni.. Hogy lehet egy ilyen meccsen ennyire dekoncentráltan játszani?? Alba gólpassza a 7 percben.. Rá pár percre rá Roberto volt ki majdnem gólpaszt adott megint a Poolnak.. Lassú enerváltan.. Nincs egy olyan játékosunk aki leüvöltené az egész csapatot, hogy ez mi a fene?! Hogy nem lehet feltüzelni egy csapatot egy ilyen mecsre de akár meccs közben mikor MINDENKI fogadkozott, hogy a tavalyi nem ismétlődik meg.. Fejeknek kell itt hullania.. Edzőnek, játékosoknak és végre posztra igazolni!
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2019.05.07. 23:15:46

érthetetlen volt számomra, hogy miért csak ismét hátrányban kezdtünk el focizni és vállalni azt a focit amit tudunk. Támadnunk kellett volna folyamatosan, felőrölni a Pool-t és bepaszírozni egy gólt. Helyette beszari módon, kapunk elé passzolgatva, magunkra húztuk azt a Pool-t, aminek mindenképpen ezt a támadó játékot kellett játszania.
Egyértelműen jobb volt a pool (sajnos)! Ja, és a nagy nevek a padon(sem) ültek náluk. :roll:

Gratulálok a Pool-nak!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15430
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.05.07. 23:09:49

Kár ezen idegeskedni.
sose nyerünk BLt, ebben a sorozatban örök lúzerek maradunk.

azt, hogy kétszer eljátszuk egymás után hogy 3 gólos előnyről kiesünk, azért mert nem tudunk idegenben egy gólt szerezni, az sokat mondó.

ahogy az is, hogy ma azok mondtak csődöt, akik a szezonban eddig a legjobbak között voltak. Lenglet, Alba, Piqué pl.
De mondhatom Rakiticet is a mai után, vagy Messit.
Lajost, Coutinhot, Busquetset nem említem itt, mert tőlük ennél többet nem lehet várni.

Ernőt annyiban elő lehet venni, hogy az odavágón tisztán látszott, hogy akkor kerekedtünk felül, amikor Roberto felment a kp-ra, és Cout kivettük a csapatból.
Ma is megtette ezt, de már iszonyat későn, amikor extázisba került a pool.
De 3-0ás odavágó után nem lehet kiesni egyszerűen, senki ellen, semmilyen csapattal.

Úgyhogy, tényleg ez van, otthon nagy királyok vagyunk spanyolhonban, de a BL nem a mi terepünk.
Sose lehetett volna ilyen könnyen BL-t nyerni mint idén, és az odavágó után erre minden sansz meg is volt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19551
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2019.05.07. 23:07:29

Bosszantó meccs, bosszantó eredmény...megvolt az esély idegenbeli gólra, de igazából ekkora elonyrol erre nem is lett volna szükség. :( végén szögletbol is így gólt kapni, érthetetlen.
Kép
Kép
Kép
MatsMessi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2015.05.24. 12:31:37

2019.05.07. 22:56:45

[auto_cenzúra] anyátokat! Bannoljatok légyszíves, mert nem bírok szépen fogalmazni. [auto_cenzúra] ANYÁTOKAT!
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2019.05.07. 22:55:57

Szégyen. Tavalyi után.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3927
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2019.05.07. 22:52:45

Azok akik egész héten lekezelő módon írtak a Poolról, remélem most is markáns véleményt fogalmaznak.

Első távozóként remélem Valverdét fogom olvasni. Gratulálok neki, két év alatt kétszer megcsinálta ugyanazt.
aszim
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2019.02.11. 21:19:48

2019.05.07. 22:51:04

Pá, Valverde ! Őszintén remélem !!!
Avatar
Tibi1982
Capitá del Barça
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2006.03.07. 19:07:51
Tartózkodási hely: Hajdúnánás
Kapcsolat:

2019.05.07. 22:47:12

Bármi lesz a vége srácok.
Visca el Barca. Mes que Un Club.
Csak ez a lényeg. Semmi más.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2019.05.07. 22:41:14

Akikből elegem van: Busquets, Coutinho, Lalyos, Valverde... Nem érdemlik meg Messit! Kapják be!
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.05.07. 22:29:20

Szégyellem magam. Helyettük is. Bármi lesz a vége.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Válasz küldése