Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.05.18. 14:47:37

Sziasztok!
Évek óta olvasom az eurobarca fórumát, sok értékes infóval gazdagodom =D> köszönöm nektek!

A Griezmann féle igazolást nem értem.
Hova, miért kell nekünk?
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.05.18. 14:00:03

Vagy bejelentette hogy kedvére válogasson az ajánlatok közül, ugye fix a kivásárlási ára, azt sajnos mi is letennénk érte, a hírek alapján több csapat is így mehet a licit klubok közt hogy ki ad neki több pénzt. Kétlem hogy alá lenne írva velünk már most, remélem valamelyik angol vagy a psg elviszi.

Mindenesetre nagyot nevetnék ha a Real bejelentené hogy Jovic mellé berántották a franciát is, az összes létező madridos oldal bezárna.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.18. 13:50:37

Higgyük el, hogy Griezmann új csapata már fixen meg van, mivel már bejelentette, hogy távozik az Atléticotól. Ilyet nem tett volna, ha nincs meg tutira az új helye. Ha pedig mi vagyunk azok (és ez egészen valószínű), akkor ezen már semmi sem változtat.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.05.18. 13:31:08

Ezt hívják úgy hogy Karma. Tavaly lett volna lehetősége idejönni, még Messi is benyalt neki, nem jött. Most mehet királykodni majd Neymar mellé azzal a roppant szimpatikus fejével és gólörömével.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2019.05.18. 13:08:55

Ha a Sun mondja... :D
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.18. 12:55:45

Közben a The Sun szerint Rashford nem tervez hosszabbítani.

Griezmann mehet a Unitedbe, mi meg némi pénzért és Cilessen-ért elhozzuk Rashford-ot. Én ezzel kiegyeznék :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2019.05.18. 12:47:52

Zsoma írta:A Sport szerint az öltöző megvétózná Griezmann leigazolását és azt üzenik a vezetőségnek, hogy a tavalyi mizéria után a francia nem kívánt személy a csapat részéről.

https://www.sport.es/es/noticias/barca/ ... nn-7460759" target="_blank
Miután elbúcsúzott és felégetett maga mögött mindent, vissza már nem térhet a matracosokhoz, a legtöbb potenciális nagy klub menedzsere már lenyilatkozta, hogy nem kívánják leigazolni, így elég kényes helyzetbe kerülhet Grízes, ha nálunk is rácsukják az ajtót. :-k

:mrgreen:
Zsoma
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:45:27

2019.05.18. 10:56:24

A Sport szerint az öltöző megvétózná Griezmann leigazolását és azt üzenik a vezetőségnek, hogy a tavalyi mizéria után a francia nem kívánt személy a csapat részéről.

https://www.sport.es/es/noticias/barca/vestuario-del-barca-declara-persona-non-grata-antoine-griezmann-7460759
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2019.05.18. 02:37:58

StickyFingaz írta:Azért itt 1-2 embernél durván elszaladt a ló...490M kiadás meg Sane ,Haller meg isten tudja ki :D :D
A félmilliárd eurós kiadás valóban kemény és nem reális, de jelenleg ha választhatnék inkább igazolnám le Sanét és Hallert a csapatba, Griezmannt (és adnám el Malcomot). Előbbi valószínűleg képes lenne azt a szintet hozni, amit csak várunk a 300 millió eurós baloldalunktól, kevés az olyan szélső aki egyszerre villámgyors, erős és a gólpasszokon kívül a befejezésben is jeleskedik. Utóbbinak pedig legalább annyi köze van a Frankfurt sikeréhez, mint a hypeolt Jovicnak, csak mivel "már 25" kevésbé nyomják. Sokkal boldogabb lennék, ha ő vagy Lacazette érkezne Griezmann helyett, akivel kockázatunk.

Persze mi számít kockáztatásnak... Bartomeu őszintén remélem, hogy csak hitegeti az embereket Valverde marasztalásával, hogy meglegyen a CDR. Abban az esetben, ha marad és érkezik Griezmann teljes mértékben elfelejthető a 4-3-3. Már a L'Equipe is pedzegette, hogy hova kerülne a francia: szerintük 4-3-3-ban a balszélre, ami nevetséges lenne , mivel egy ballábas támadóról van szó. A másik, amit reálisabbnak tartottak és bőven elképzelhető az a gyémánt 4-4-2: Messi felett Suárez és Griezmann. Valverde ezt a felállást már nem egyszer próbálgatta a szezonban.

Azt természetesen nem kell mondanom, hogy ez _legfeljebb_ (de talán még ott sem) papíron hangzik jól de szerintem 10-ből 8 szurkoló nem Dembelét látta a hibásnak és nem az ő lecserélését látják szükségesnek, hogy sikeres legyen a csapat. Jövőre muszáj lesz az ideinél jobbat alkotnia Dembouznak. Nem mondanám, hogy rosszul játszott, mert a decemberi-januári időszakában öröm volt minden labdaérintését nézni, inkább fizikailag kellene rendbe tenni, hogy ne sérüljön meg két-három meccsenként és ennek következtében ne essen így vissza a formája. Az előbb felvázolt támadószekció, meg úgy összességében Griezmann érkezése sajnos rá lehet a legnagyobb kihatással és nem az általam annyira kedvelt, de már veterán Suárezre. Idén lesz az első off seasonje a csapattal Ousmanenak, őszintén remélem hogy összeszedik őt normálisan. Elképzelhető, hogy a VB miatt jöttek neki így össze a dolgok megint. A negyeddöntőig eljutott játékosaink közül egyedül Rakiticnek nem voltak problémái évközben, ellentétben Umtitivel, Dembouzzal vagy Suárezzel, akit hónapok óta meg kellene műteni de ide lehet sorolni Coutinhot is, akit a szezon elején borzasztóan kímélt Valverde. És ez nem csak nálunk volt probléma, Hazard is több meccset hagyott ki a szezon elején, hogy ne legyenek problémái évközben, Ronaldo is ki tudja mennyi idő után kényszerű okokból nem lépett pályára, de a fiatalok közül meg lehetne említeni Rashfordot, aki ugyancsak sérülten vállalta a játékot a tavaszra.

Egyébként visszatérve a felállásra Zidane is hasonlóan váltogatta a felállást mérkőzést közben, egy Real-szurkoló barátom szerint attól volt zseniális az ottani taktika, hogy tökéletesen, egy szempillantás alatt 4-3-3-ból 4-4-2 diamond lett, és vissza.

Őszintén nem tudom hogy fognak alakulni a dolgok jövőre. Jó játékos Griezmann, szeretem, de félek nem oda szánja a vezetőség, ahol a probléma van. Sokkal boldogabb lennék egy igazi balszélsővel, aki nem sérül meg és állandó, jó teljesítményre képes, mint a mások által is felhozott Sané, de legfőképpen egy igazi 9-esre, mint Lacazette vagy az underrated Haller.
bence8
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2008.08.06. 12:03:17
Tartózkodási hely: gépnél

2019.05.18. 01:22:40

visca el barca írta:
bence8 írta:Out: Paco, 25
már rég kifizették a pénzt
Latom a lenyeget ragadtad ki... de akkor vegyuk ki De Jongot is azt is kifizettuk egy ideje :D
Ronaldinho0408
Jugador del Barça
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:16:37
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.17. 20:30:53

http://m.nemzetisport.hu/minden_mas_foc ... lt-2700953" target="_blank

En lehet ramennek a sracra, keveset lattam az Ajaxban, de a Bl-ben meggyozo volt. 25 millio szinte ingyen van
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.05.17. 19:49:04

visca el barca írta:
már rég kifizették a pénzt
sok gólt lő ott, fizessék csak ki mégegyszer :mrgreen:


btw, Ziyech kivásárlási ára elvileg 25 millió.
ha már szélsőt akarnánk venni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2019.05.17. 19:04:03

bence8 írta:Out: Paco, 25
már rég kifizették a pénzt
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.17. 18:27:19

geridoss írta:Miért akarja mindenki eladni Umtitit, mire alapozzátok ezt? Volt erről hír vagy csak valaki bedobta, hogy adjuk el mert rossz döntést hoztak a sérülés kezelése után és mindenki ezt ismételgeti?
Én sem adnám amúgy. Szerintem arra alapozzák, hogy Piqué, Lenglet, Umtiti, de Ligt egyszerre nem lesznek el, ami amúgy jogos. De ha van rá lehetőség, megtartanám Umtitit, hogy aztán de Ligttel egy világklasszis párost alkossanak, miután Piqué kiment.

Griezmann szinte tuti jön amúgy, már Simeone is lenyilatkozta, hogy szerinte hozzánk tart, míg Pep és Tuchel tagadták, hogy leigazolnák. Ernővel borítékolt a Griezmann-Suárez-Messi támadótrió jövőre, ha meg más edző lesz, akkor is, mivel Dembélé le fog sérülni megint 3 hónapra, és összeáll az említett hármas újfent. Grizi, Suárez, Messi pedig szinte sosem sérültek.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.05.17. 18:14:22

Engem már az sem zavarna ha így maradna a keret csak griezmannt ne hozzuk el.
A fura az hogy Suarez értékesítéséről semmi hír, gondolom marad a kezdőben Ő is, mögé meg hozunk egy vele egykorút cserének. Alba esetében szintén ugyanezt gondolom.
Jövőre a gálakezdőnk:
Mats-Szerzsi,Pique,Lenglet,Alba-Busquets,Rakitic,Arthur(Vidal)-Messi,Suarez,Coutinho
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2019.05.17. 17:59:11

Miért akarja mindenki eladni Umtitit, mire alapozzátok ezt? Volt erről hír vagy csak valaki bedobta, hogy adjuk el mert rossz döntést hoztak a sérülés kezelése után és mindenki ezt ismételgeti?

Komolyan mondom, megtartaná mindenki a 10 éves Todibot látatlanban a 25 éves Umtiti helyett, aki egyébként messze a legjobb védőnk volt tavaly.

Megsérült, nem jól kezelték, előjött újra. Ha rendesen kezelik, akkor miből gondoljátok, hogy újra előjön? 55ért meg egyenesen röhejes lenne eladni, mikor de Ligt lesz 80...
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
bence8
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2008.08.06. 12:03:17
Tartózkodási hely: gépnél

2019.05.17. 17:42:09

Hat eleg bonyolult dolog ez a mostani atigazolasi idoszak miota poolban rank lett adva a zako :D
Nemtudni mi lesz de most ahogy kinez eladasokkal es vasarlasokkal valami ilyesmi forgatokonyvet tudok elkepzelni:

Out:
Paco, denis, rafinha, gomes, umtiti, rakitic, malcom?, cillessen
25+15+20+30+55+50+40+25=260

In:
De Jong, de ligt, griezmann
75+80+125=280
-------
Mats, ?
Roberto, semedo
De ligt, pique, lenglet, tobido
Alba, ????
Busq, de jong, vidal, arthur, cou, alena
Demb, messi, suarez, griezmann


Szerintem cou kap még lehetőséget +kell még egy kapus, alba mögé valaki esetleg lajos mögé még. Talan umtiti maradasara nagyobb eselyt latok akkor viszont tobido megy kölcsön.
Szerintem ez valamennyire realis is (persze szinte biztos hogy nem ez lesz) es adossagba se veri a klubot.

Szerk.: illetve ez mai hogy lehet kivasaroljuk az atletibol rodrigot is bar ketlem
https://www.reddit.com/r/soccer/comment ... o_trigger/" target="_blank
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2019.05.17. 17:36:16

de ligt a transfermarkt szerint kétlábas, de az ajaxban jobb oldalon játszott és inkább jobb lábasnak tűnt. hol fog játszani? piqué mellett vagy helyén? :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.05.17. 17:24:04

Cseppet se vagyok meglepve a De Ligt mizérián. Nagy tehetség, jó lett volna nálunk, de nem lehet egyszerre a Barcat és Raiolat választani. Nem kell másik kh. - bízni kell Todiboban. Támadó játékos viszont kell - de nem az öreg Griz, hanem olyanok, mint De Beek, Felix,Reshford.
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2019.05.17. 15:07:00

Sebesség kell a csapatba. Ha nem is futóbolondok, de gyors emberek a szélekre, ha a 4-3-3-at akarjuk erőltetni. Messi nagyon be van lassulva, amivel nincs baj, csak akkor ezt kompenzálni kellene gyors és fiatal játékosokkal. De, ha mindenki lassú (már fejben is), azt már nem bírja el a csapat a BL-meccseken.

Középre a Vidal féle enregia egy kincs, ugyanilyen kincs lenne a szélekre a sebesség.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.17. 14:54:58

pep71 írta:Suárez és Benzema is pontosan 21 gólt és 6 assist-ot jegyez eddig a bajnokságban, de az egyik gólgép, a másik meg egy nulla :D Suárez a gólgép természetesen akiben minden támadás elakad, nem tud átvenni egy labdát, minden harmadikat átenged a lába között(kétszer be is jött neki kb :D), utolsó mentsvárként pedig jobb külsővel bele pörget egyet a labdába, aztán mutogat annak a játékosnak akinek a környékére ment a labda, hogy miért nem érte el, de jó lesz jövőre is őt nézni :D
Nem. Suárez az a gólgép, aki rendre a nagy meccseinken betalált minden sorozatban. A Realnak mesterhármas a bajnokságban, tavasszal majdnem mesterhármassal kiejtette őket a kupából. Atlético ellen sorsdöntő 1-0 a bajnokságban. MU ellen idegenbeli fejes, amiből az öngól lett. Lyon ellen kiharcolt tizenegyes, mint első lőtt gólunk, majd mesteri asziszt a másodikhoz. Liverpool ellen az odavágó első gólja.

Benzema meg ellenünk pontosan 0 gólt lőtt, a kupapárharcunk során is néma maradt, pedig egyedül arra a trófeára volt esélyük idén. És fossa a gólokat, mióta semmi tétje a bajnoki meccseiknek, amíg meg versenyt kellett futni velünk, nem volt sehol.

Az nyilván vitathatatlan, hogy Suárez nem a régi, és illene lecserélni már. Viszont elég sok nagy meccsen hozta magát az ember. Benzema meg remek focista szerintem, de hiányzik a gyilkos ösztön belőle, ami Suárezben megvan, pláne, amikor nagy a tét.

Ezt a Suárez = Benzema izét én elfelejteném gyorsan, nézd meg bármelyik clásico-t, mindegyik arról szólt az utóbbi években, hogy Benzema kihagyja, Suárez ugyanazt könyörtelenül beveri.

Éppen ezért érzem törvényszerűnek, hogy most ők húznak be egy gólvágót. Igen, Suárez is milyen rossz meg milyen öreg, meg Messi is hamarosan megy, de náluk már most, 2019-ben sincs meg ez az ember, nálunk meg most még úgy ahogy megvan.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2019.05.17. 14:39:28

Cestus írta:Szerintem benne volt a levegőben, hogy behúzzák, ott most egy ilyen gólgép minden pénzt megér, míg nálunk azért van már kettő. Nekik ezerszer fontosabb egy ilyen embert igazolniuk, mint mondjuk Hazard-t vagy védőt/kp-st odavinni. Na persze be is kell válnia a gyereknek.
Suárez és Benzema is pontosan 21 gólt és 6 assist-ot jegyez eddig a bajnokságban, de az egyik gólgép, a másik meg egy nulla :D Suárez a gólgép természetesen akiben minden támadás elakad, nem tud átvenni egy labdát, minden harmadikat átenged a lába között(kétszer be is jött neki kb :D), utolsó mentsvárként pedig jobb külsővel bele pörget egyet a labdába, aztán mutogat annak a játékosnak akinek a környékére ment a labda, hogy miért nem érte el, de jó lesz jövőre is őt nézni :D
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2019.05.17. 14:31:48

barca_bome írta:Valverde miatt nagyon el vagyok keseredve, nem tartom magam divatszurkolónak, de amíg ő az edző nem szívesen nézek Barca meccset. Szerintem sokkal jobb lenne olyan játékosokat hozni, akik nem drágák, viszont fiatalok és sikerre éhesek. Nekem kezd elegem lenni a "sztárigazolásokból".

Egy küzdős csapatot szeretnék látni a pályán, akik motiváltak, büszkén viselik a Barca címerét és élvezik a futballt. Engem az sem érdekelne, ha jövőre nem nyernénk semmit, viszont még a rivális szurkolók is azt mondanák, hogy ez igen a Barca szép focit tol, mint pl. idén az Ajax.

Ha most lennék gyerek és idén választottam volna kedvenc csapatot, akkor biztos, hogy Ajax szurkoló lennék. Anno pont egy olyan évben lettem Barca szurkoló, amikor semmit sem nyert a csapat, viszont szépen játszottak.

Hogy ne legyek off:

Remélem jó pár játékostól megszabadulunk a nyáron, remélem Coutinho sem marad. Sokáig bíztam benne, de mostanra elengedtem a dolgot. Vidalt mindenképp megtartanám, hatalmas amit a pályán művel. =D>

Griezmann nekem teljesen közömbös, viszont drága. Ha mindenképp jön akkor viszont remélem extra teljesítményt mutat.

Umtitit nagyon bírtam, viszont azért ő is szereti néha eljátszani a nagyhalált, ez a sérülés mizéria pedig sajnálatos, de jobb, ha megy abban az esetben ha jön De Ligt (remélem jön).

Lengletet nem tudtam hova tenni szezon elején, olyan színtelen-szagtalan volt a játéka, mostanra viszont bizonyított.

Sokaknak biztos nem fog tetszeni, de Busquets-et vagy eladnám, vagy csak csereként játszatnám már megnyert sima meccseken. Úgy érzem eljárt felette az idő és csak lassítja a csapatot, olyan mintha az ő rossz teljesítménye meccs közben átragadna a többiekre is.

Dembelének adnék még 1 évet, de ha esetleg eladnánk sem dőlnék a kardomba, viszont ha jövőre is ilyen sérülékeny lesz el kell passzolni.

Szerintem nem sztárokat kellene igazolni. Láthattuk, hogy full középszer játékosok is mire képesek kiélezett helyzetben egy jó edzővel, aki fel tudja őket tüzelni. Origit sosem tartottam nagy játékosnak, de a visszavágó előtti Newcastle elleni bajnokin is pont ő szerezte a Liverpool győztes gólját csereként beállva. Mentálisan nagyon erős játékos lehet és ez meg is mutatkozott.

Emélkszem anno mennyire szerettem Keita játékát a Barcában, pedig ő csak egy vízhordó volt a csapatban mégis örömmel töltött el, amikor becserélték a meccseken. 8)

Azért is jó lenne fiatalítani és nem sztárokra gondolok, mert ha jön De Ligt, akkor ő egy jó motivátor lesz a védelemben, viszont ő nem fogja a nagy "sztárokat" leordítani. Viszont ha fiatal "nyeretlenekkel" lesz együtt a pályán azoknak bátrabban oda fog szólni, ha valami nem okés.

Szerk.: Malcomot mindenképp megtartanám és megadnám neki a lehetőséget a bizonyításra, mert nagyon jó kis játékos. :!:
+1, de ezt Barto nem fogja meglépni, túl sok embert kéne lecserélni egy Ajax féle focihoz(komplett középpálya és Suárez), sőt én már régebben is írtam, hogy ennek a lassú focinak szerintem Messi az egyik fő oka, nagyon sokat lassult az évek során(szerencsére az indulósebessége annyira nem kopott még meg), de azt is megnézném, hogy mennyit fut egy meccsen pl.a többi játékoshoz képest, mennyi abból a sprint stb., de biztos lehangoló lenne, igazából az egész csapatnak már csak a felállását is nehéz megmondani miatta, mivel nincs pozíciója, jobbszélsőnek vicc lenne mondani, támadó kp-nak is mert abszolút nem védekezik, plusz ezáltal a jobb oldala a csapatnak teljesen egy emberes, amikor Semedo játszik, akkor valamennyire még tartható ez, de SR-el teljesen halott, az az oldal, úgyhogy nincs egyszerű dolga Valverde-nek, viszont, ha eddig nem tudta ezeket megoldani, akkor miért pont jövőre sikerülne neki..
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2019.05.17. 14:23:31

Nézhetjük úgy is, hogy Jovic-ot elengedtük, de bizony voltak olyan hírek 2 hónapja, mikor már hozzánk adta az összes hírportlál, hogy nem akar hozzánk igazolni mert Suarez mögött nem játszana.
A Real befejező nélkül maradt, illetve csak Benzema de róla tudjuk, hogy mellette nagyon jól megél egy csatár, ott vszínű látja magát kezdőként.
Valverde butasága visszaüt itt is, mert mindenki látja, hogy Lalyos csak akkor nem játszik ha nagyon fáj a térde. Ha csak kicsit akkor garantált a 90 perc minden meccsen, tök mindegy, hogy nincs egy épkézláb megoldása sem hetekig.

Grizes meg jó nagy mellélövés is lehet mert ő sem 9es. Már van egy királyunk aki szabadon mozoghat a támadó harmadban, mit csinálunk még eggyel?
... és még 2 év mire barto meg a bandája eltakarodik...
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2019.05.17. 14:10:30

Valverde miatt nagyon el vagyok keseredve, nem tartom magam divatszurkolónak, de amíg ő az edző nem szívesen nézek Barca meccset. Szerintem sokkal jobb lenne olyan játékosokat hozni, akik nem drágák, viszont fiatalok és sikerre éhesek. Nekem kezd elegem lenni a "sztárigazolásokból".

Egy küzdős csapatot szeretnék látni a pályán, akik motiváltak, büszkén viselik a Barca címerét és élvezik a futballt. Engem az sem érdekelne, ha jövőre nem nyernénk semmit, viszont még a rivális szurkolók is azt mondanák, hogy ez igen a Barca szép focit tol, mint pl. idén az Ajax.

Ha most lennék gyerek és idén választottam volna kedvenc csapatot, akkor biztos, hogy Ajax szurkoló lennék. Anno pont egy olyan évben lettem Barca szurkoló, amikor semmit sem nyert a csapat, viszont szépen játszottak.

Hogy ne legyek off:

Remélem jó pár játékostól megszabadulunk a nyáron, remélem Coutinho sem marad. Sokáig bíztam benne, de mostanra elengedtem a dolgot. Vidalt mindenképp megtartanám, hatalmas amit a pályán művel. =D>

Griezmann nekem teljesen közömbös, viszont drága. Ha mindenképp jön akkor viszont remélem extra teljesítményt mutat.

Umtitit nagyon bírtam, viszont azért ő is szereti néha eljátszani a nagyhalált, ez a sérülés mizéria pedig sajnálatos, de jobb, ha megy abban az esetben ha jön De Ligt (remélem jön).

Lengletet nem tudtam hova tenni szezon elején, olyan színtelen-szagtalan volt a játéka, mostanra viszont bizonyított.

Sokaknak biztos nem fog tetszeni, de Busquets-et vagy eladnám, vagy csak csereként játszatnám már megnyert sima meccseken. Úgy érzem eljárt felette az idő és csak lassítja a csapatot, olyan mintha az ő rossz teljesítménye meccs közben átragadna a többiekre is.

Dembelének adnék még 1 évet, de ha esetleg eladnánk sem dőlnék a kardomba, viszont ha jövőre is ilyen sérülékeny lesz el kell passzolni.

Szerintem nem sztárokat kellene igazolni. Láthattuk, hogy full középszer játékosok is mire képesek kiélezett helyzetben egy jó edzővel, aki fel tudja őket tüzelni. Origit sosem tartottam nagy játékosnak, de a visszavágó előtti Newcastle elleni bajnokin is pont ő szerezte a Liverpool győztes gólját csereként beállva. Mentálisan nagyon erős játékos lehet és ez meg is mutatkozott.

Emélkszem anno mennyire szerettem Keita játékát a Barcában, pedig ő csak egy vízhordó volt a csapatban mégis örömmel töltött el, amikor becserélték a meccseken. 8)

Azért is jó lenne fiatalítani és nem sztárokra gondolok, mert ha jön De Ligt, akkor ő egy jó motivátor lesz a védelemben, viszont ő nem fogja a nagy "sztárokat" leordítani. Viszont ha fiatal "nyeretlenekkel" lesz együtt a pályán azoknak bátrabban oda fog szólni, ha valami nem okés.

Szerk.: Malcomot mindenképp megtartanám és megadnám neki a lehetőséget a bizonyításra, mert nagyon jó kis játékos. :!:
Válasz küldése
cron