Ernesto Valverde

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.05.23. 10:08:35

V. ha elveszti a kupadöntőt is, úgy repül, hogy a lába se éri a földet.
Avatar
MisterDJ
Barça B
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2016.11.28. 10:42:54
Tartózkodási hely: Győr

2019.05.23. 09:51:47

Xavi nem hülye és ő maga is megmondta, hogy meg kell tanulnia járni mielőtt futna. Vagyis szeretne tapasztalatot szerezni,tanulni és felmászni a ranglétrán. Ez így szerintem helyén is van és tisztességes elképzelés. Egy napon biztosan ő lesz az edzőnk, de ennek évek kellenek még.

Jelenpillanatban itt van még mindig a Valverde faktor és itt a tény, hogy amíg ő itt van nem fogunk mi feltüzelt, vérszomjas csapatot látni, hanem egy nyugodt, motiválatlan csapatot szintén motiválatlan játékosokkal, akik nyugodtan érezhetik magukat a poziciójukban. Lásd: Rakitic tegnapi nyilatkozata például, amiben elmondta, hogy de Jong miatt nem tart, mert az ő poziciója fix . Emelett Valverde-t is méltatta, amivel nincsen gond alapjában gond, DE.... a világ egyik legjobb csapatában nem alakulhat ki az a helyzet, hogy egy játékos nyugodtan érezhesse magát a poziciójában, ez nálam egyszerűen nem fér össze. Ez a hozzáállás egy kicsit elkeserítő és ez szerintem a csapat legnagyobb részén érezhető, Valverde által. :|
"Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat."
- Leo Messi

“A történelem legnagyobb Barcájának volt a motorja, agya és stílusa egyben. Remélem hamarosan visszatér”.
-Carles Puyol mondata Xaviról
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.05.23. 09:44:34

Léfe írta:Alant egy okos /tul? / logikus hozzászló, főleg akkor amikor Xavi véleménye más. Nem vagyok ellene, de elöbb bizonyitson máshol. Egyáltalán nem biztos, hogy jó edző lenne. Addig meg semmikép nem jöjjön amig régi csapattársak vannak a keretben.
Szerintem az tökéletes forgatókönyv lenne, ha marad egy-két évet Katarban, aztán átveheti a B-csapatot. Egy éles váltás nem biztos hogy jó ötlet lenne, két évnyi "lazulás" után egyből egy top3-as csapat élére jönni. A B például egy tökéletes lépcső a nagy csapat felé, nem véletlen, hogy Lucho és Pep is megjárta. Sőt utóbbin első évében azért látszottak a "gyermekbetegségek", még nagyon rutintalan volt, egy év az baromi kevés. És bármit is csinál Katarban nem lesz mérvadó. Ha sikeres az sem biztosíték semmire, de ha "megbukik" sem feltétlenül irányadó. Anno LE-nek is ilyen volt a megítélése, aztán tudjuk mi lett.
Én mondjuk speciel nem támogatom feltétlenül, hogy csak egykori Barca játékosokból legyen edző. Ennek nem szabadna, hogy olyan nyomós indok legyen. Xavi viszont más tészta, rendkívül "intelligens", ami az esetleges taktikát/stratégiát illeti és a tekintéllyel sem igazán lehet gondja. Én valahogy Pep-hez tudnám hasonlítani. Az egyedüli, amitől tartok, hogy ugyanahhoz a taktikához fog ragaszkodni, amiben ő játszott itt, akkorra viszont nem lesznek már itt azok az emberek, akik ezt igazán hatékonyan kivitelezhetnék. Viszont a tekintély/motiváció tekintetében nem hiszem hogy baj lesz vele, a mentalitása pont ideális.

Szerintem min.2, de inkább 3 év aktív edzősködés kell neki, hogy sikeres lehessen.
Valverde nagy kérdés lesz jövőre. Az hogy az öltöző mellette áll, meg a játékosok szeretnék, hogy maradna túlnyomóan porhintés. Szinte minden leváltott edzőnél ezt hallani, amit a pályán látunk, abból nekem inkább az jön le, hogy a elvesztette a játékosokat, a csapat egy részét pedig a vezetőség állítja össze. Egy szabad kezet kapó, karakán edző nem játszatta volna Busit, amikor már a közönség is fütyülte vagy éppen Coutinhonak sem lenne bérelt helye mikor egy Carles Perezzel is bőven előbbre vagyunk. Suarez kicsit más téma, mert épkézláb helyettese nincs. De a Robert/Semedo helyzet is elég tanácstalanságot mutat.
Az eredményesség mondjuk nem igazán szól ellene, igazából a Bl-en kívül mindent behúzott és jó esély van idén is a kupára. És a Bajnokok Ligája is elég lutri, az nem várható el, estünk ki nagyon erős csapattal az Inter és Chelsae ellen is, viszont ilyen módon, ráadásul zsinórban kétszer, az már erősen a megbocsáthatatlan kategória, és ebben Valverde nyakig benne van.

Azért azon kicsit csodálkozom, hogy nem repkednek a nevek, pedig mindenhonnan az folyik, hogy Valverde helyzete minimum kérdéses.
Forca Barca!!!!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2019.05.23. 07:57:43

Alant egy okos /tul? / logikus hozzászló, főleg akkor amikor Xavi véleménye más. Nem vagyok ellene, de elöbb bizonyitson máshol. Egyáltalán nem biztos, hogy jó edző lenne. Addig meg semmikép nem jöjjön amig régi csapattársak vannak a keretben.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.23. 06:50:53

Egyébként a vezetőségnek lehet van egy olyan terve, hogy majd Xavi ül le a padra, de még nem most, viszont lehet jövőre és addig egy évre nem hoznak senkit, marad Ernőbá.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2019.05.20. 09:24:34

Jó lenne, ha már legfelsőbb szinten tapasztalt,
erős, karakteres edző lenne,
jó focival.

De lassan úgy vagyok vele, hogy bárki, csak ne Ernő bá.
Setien, Guardiola, Ancelotti, Allegri, Ten Hag, Koeman.
minden feltételnek nem felelnek meg, de...
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.05.20. 09:15:45

Egy új edző kinevezésében igazából azt kellene eldönteni, hogy mi a fontosabb, a motiváció, pedagógiai érzék, tekintély legyen az erőssége vagy inkább taktikailag legyen ott a szeren, olyan focit toljon amire ez a csapat képes. Mert Valverde egyik szempontból sem nevezhető top edzőnek. Zidane se oktatta az elmúlt években az ellnfél edzőit, de valahogy sikerült kihozni a játékosokból a maxot.
Olyan edzőt pedig aki mindkét szerepre alkalmas szinte lehetetlen találni. Talán Pep lehetne ilyen szempontból a legjobb választás, bármennyire is lenézik, de erre tudjuk mennyi az esély. Rá viszont biztos felnéznének a játékosok, nem kell valakinek őrjöngeni az alapvonal mellett, nem azzal motivál, tekintélyt kell szereznie. És ez nem csak az edzőre vonatkozik. Baromira hiányzik egy olyan játékos a csapatból, mint anno Puyol, de akár Xavi is volt. Init imádtam, de ő sem volt az az alkat, aki fel tudta volna tüzelni a csapattársakat, Messire pedig bármennyire fel is néznek nem az ő stílusa. Pont Vidalon látszik, hogy mit ér az, ha valaki 100%-ig odateszi magát, kapar, hajt, mint akinek az élete múlik rajta, pedig nem a leg labdaügyesebb játékos a pályán. Ha Busquets egy-egy flegma labdaeladása után rápirítanának biztos összeszedné magát.

Egy haverommal még ősszel pont azt beszéltük, hogy a játékstílust talán Ten Hag tudná a legjobb irányba terelni. Szegény Ajaxot nagyon lerabolnánk, de őt szívesen látnám. (plusz hozná magával De Ligtet :) ) Kár hogy még pletykaszinten sem merült fel.
Forca Barca!!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.05.19. 17:25:04

MatyiG írta: Igen, Busi miatt nincs foci. :(

Akkor minek akarunk új edzőt hozni?
Szövegértés?!

Én nem akarok, amíg pl Businak bérelt helye van felesleges.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.05.19. 17:20:14

csababarca írta:Jah Busquetsel a kp-n sanszos a jó foci:D

Kb fele csapat kuka ha azt a focit akarná itt játszatni.
Igen, Busi miatt nincs foci. :(

Akkor minek akarunk új edzőt hozni?
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.05.19. 16:58:27

Jah Busquetsel a kp-n sanszos a jó foci:D

Kb fele csapat kuka ha azt a focit akarná itt játszatni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.05.19. 16:57:07

Cestus írta:Setient kitették amúgy, úgyhogy aki csípi, most összeteheti a kezét. :D
A mai győzelem után? :D

Én amúgy nézegetném a padon, jó focit tolnánk szerintem. :)
lamademon
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2007.06.25. 09:41:48

2019.05.19. 16:44:45

Nero. írta:Rajtam kívül van olyan aki a Liverpool utáni zakó után még aznap este elzavarta volna, de most már úgy gondolja hogy reálisan nézve az a legjobb döntés ha marad?

Erős a Valverde-team nagyon, csak pont a 2 legrosszabb pillanatban nem figyeltünk oda.
Nem arról van szó, hogy nem eredményes, hanem hogy a szezon során végig “kell” nézni 38 + x bl + y kupameccseket, amik Ernőbá alatt kész szenvedés.
Kreativitás 0, ha messinek nincs kedve. Középpálya ilyen szempontból eleve elvetélt, teljesen mindegy milyen összeállításban jönnek ki.
Inkább defenzívebb csapatba mentünk át + egyéni teljesítmények, ha valakinek a sok lötyögés mellett olyanja van egyáltalán.
Nem is olyan ritkán pedig 20. perctől (vagy első gól után) visszaállás / kieresztés / ellazázás.

Ha összeadod ezeket a percszámokat, ez nem kevés.
És mivel régóta drukker vagyok, minden meccset nézek.
Még ezeket is.
De rohadtul nem fogok tapsikolni ennek.
Öreg vagyok már, nekem inkább az lenne a lényeg, hogy minden héten 1-2-3x jól érezzem magam, és ne ásítozzak, neadjisten hotelkarfát csapkodjak, hogy wtf ez már megint, menjetek már / hajtsatok, mert így meg fogjuk szívni...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.05.19. 16:23:05

MesQueUnClub írta:Nekem Setiennel kapcsolatban óriási kételyeim vannak... változás kellene de valahogy nem látom benne a nagy messiást
ugyan az lenne vele mint EV-vel.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.05.19. 16:21:11

Nekem Setiennel kapcsolatban óriási kételyeim vannak... változás kellene de valahogy nem látom benne a nagy messiást
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.05.19. 16:19:28

Így van, Lajos védelmében tényleg kijár, hogy ő legalább akar, hajt, de ennyit tud.
Busquets lehet tudna többet, de nála ez a nemtörődömség, meg sétálgatás kiakasztó. meg a "jajjnehogyleizzadjamamezem" mentalitás.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.19. 16:16:23

Buszkecc pár éve még a csapat lelke volt,aztán ahogy elment mellőle Xavi és Ini és megváltozott a játékunk, egyszerűen botrány amit csinál. Lassú, körülményes, unottan játszik,egy új edző őt rakná ki először a csapatból. Lajos a másik gyenge, de ő legalább végig hajt. Coutinho meg nagy talány,a képességei alapján a világ egyik legjobbja lehetne. Kb. olyan mint Kaká a Milan után a Madridban... Egyik Aranylabda, a másik csalódás... Nagyon sajnálom,mert egyik kedvencem (volt), de jó ajánlat esetén nem marasztalnám.
Sajnos Valverdével semmi nem fog változni,ezért lett volna a legfontosabb őt elküldeni
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.19. 16:15:17

Setient kitették amúgy, úgyhogy aki csípi, most összeteheti a kezét. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.05.19. 15:56:03

egyébként reálisan nézve, amíg Barto az elnök, a kezdőben ott van Busquets, Coutinho, Lajos kötelezően, addig tök mindegy ki az edző.
Barto nem fog vezéráldozatokat hozni, ami ahhoz kell, hogy valami változzon. Ez nonszensz, hogy bizonyos teljesítményekkel fix kezdőnek lehet lenni egy Barcelonában.
Igen, Busquets pl. nagyon gáz az az ember. persze lehet tapsikolni meccsenként egyszer, ha lefordul két emberről. óriási teljesítmény.
Számomra az is csoda, hogy meglett a bajnokság. Arthur, Rakitic, Busquets, Semedo, Coutinho, Roberto,Dembele, Umtiti semmi pluszt nem tudott adni a csapatnak, hogy a legnagyobb neveket említsem. Messi meg ter Stégen és a Pipué Langlet páros vitték a csapatot, de ez nagyon kevés.

Viszont Valverde-t nem tudom ki válthatná és lenne-e változás. Mert, ha nem akkor más se fog tudni többet kihozni a csapatból.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.05.19. 15:23:09

Nero. írta:Rajtam kívül van olyan aki a Liverpool utáni zakó után még aznap este elzavarta volna, de most már úgy gondolja hogy reálisan nézve az a legjobb döntés ha marad?

Erős a Valverde-team nagyon, csak pont a 2 legrosszabb pillanatban nem figyeltünk oda.

attól függ mi a cél.
ha csak hazai szinten nyerni, akkor okés. bl-ben meg bízni abba, hogy jövőre Messi az idei 110% helyett 120%ot ad, és akkor nem esünk ki 3-0ról.
EV taktikája a bl-ben annyi, hogy majd Messi megoldja. ezzel az a baj, hogy elég egy rossz meccs, vagy félidő Messitől és akkor kiestünk.

egyébként reálisan nézve, amíg Barto az elnök, a kezdőben ott van Busquets, Coutinho, Lajos kötelezően, addig tök mindegy ki az edző.
Barto nem fog vezéráldozatokat hozni, ami ahhoz kell, hogy valami változzon. Ez nonszensz, hogy bizonyos teljesítményekkel fix kezdőnek lehet lenni egy Barcelonában.
Igen, Busquets pl. nagyon gáz az az ember. persze lehet tapsikolni meccsenként egyszer, ha lefordul két emberről. óriási teljesítmény.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.19. 15:16:56

Én annak látnám értelmét, ha pár régi motorossal együtt menne. Ugyanakkor ebben az esetben nem biztos, hogy magától értetődően behúzzuk jövőre is a bajnokságot és a kupát. Annak viszont nem lenne sok hozadéka szerintem, ha őt elzavarnánk, de minden más maradna. Erősnek erős a csapat, de hogy pont akkor botlunk, amikor a legjobban számít, az sokatmondó nekem, és nem tekinteném véletlennek.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.05.19. 15:08:09

Rajtam kívül van olyan aki a Liverpool utáni zakó után még aznap este elzavarta volna, de most már úgy gondolja hogy reálisan nézve az a legjobb döntés ha marad?

Erős a Valverde-team nagyon, csak pont a 2 legrosszabb pillanatban nem figyeltünk oda.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.05.19. 10:36:38

az egy dolog, hogy nincs ennek az embernek a megjelenésében semmi lelkesedés, motiváló mozdulat, aktivitás.....úgy áll ott a pálya szélén, mint akit valami betegség gyötör. (még le is guggol hozzá)
engem most az gondolkodtatott el, hogy egy olyan szezon után amit Coutinho itt lerakott, ott virít a Brazil keretben!?
valaki itt nagyon mellé nyúlt, vagy csak én (mi?) nem látunk a szemünktől :shock:
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.05.18. 20:37:40

Ezzel a kerettel jövőre Valverde nagyon meg fogja bánni, hogy a Liverpool utáni napon nem vette elegánsan a kalapját.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.05.18. 20:02:10

MatyiG írta:Nyilván ki kellett volna hagyni az egyik legjobb játékosunkat a kezdőből. :D Umtiti jobban megoldotta volna a balost. :roll:
mondjuk amit Alba előadott, azt Te is lehoztad volna.
egyik leggyengébb produkció amit a Barcelona-ban láttam, úgy 20 év alatt.

persze ezt előre nem lehetett tudni,mert egész szezonban baromi jó volt.
ezért nem venném én sem elő EV-t, ilyen alapon utólag mindenkire rá lehetne fogni, hogy nem kellett volna játszania, mert mindenki kritikán aluli volt. (kiv. Vidal,Messi)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.18. 19:38:24

Még mindig megszokásból néha ránézek Wikin a Bl döntőre, és bennem van a "várom" érzés, aztán eszembe jut az igazság.
Lassan 3 hét eltelt, de még mindig nem tudom felfogni, hogy hogy a fenébe sikerült kiesni 3-0-ról, mindezt úgy, hogy tavaly is ugyanezt műveltük.
Egyszerűen hihetetlen.
3-0, az egy olyan nagy előny ezen a szinten, hogy normál esetben még egy Getafe ellen is majdnem lehetetlen küldetés, nem véletlen hogy eddig a PSG-n kívül senki sem tudott kiesni 3-0-s vagy 4-0-s előnyről, erre jövünk mi, és kitesszük a mezt, eljátsszuk ugyanazt mint tavaly, gyönyörű.
Egyszer még lehetett mondani, hogy a Hold, a csillagok, a horoszkóp úgy állt, hogy 5000 napból egyszerre életük legrosszabb játéknapját fogják ki, míg az ellenfél az ellentétét, de másodjára már...

Könyörgöm, miért nem mentek ki játszani egy kicsit? Egy ilyen Liverpool ellen benne van hogy az ember bekap 2 gólt, de kit érdekel ha rúg mellé 1-et legalább ha elkezd játszani?
Miért úgy álltak ki egy pályára, mint egy spanyol kiscsapat, hogy "jajj, csak nehogy bekapjunk 3 gólt"?!
Mentek volna ki inkább úgy mint az Allianzban 2015-ben 3-0-s előnnyel, ahol kaptak 3-mat, de mellé rúgtak 2-t is, és nem volt több kérdés.

45 percre volt a rég áhított BL döntő, erre bekapnak 3-mat 20 perc alatt...Zseniális #-o
Ilyenkor kellett volna nagyon egy Zidane-féle motivátor, aki a félidőben inkább FELRÁZZA a csapatot, és felpörögve mennek vissza, nem pedig bealudt/betoji módon, és csak nyomozzák a labdát.
Valverde meg csak nézi, ORDÍTOTT a probléma, hogy 2 mp-ig nem tudunk labdát se megtartani, erre Arthurt akkor hozza be, amikor lényegében meg teljesen mindegy már, mindezt úgy hogy Vidalt, aki csinált is valamit, leviszi =D>

Nagyon várom már a kupadöntő másnapját, nagyon remélem hogy Valverdét menesztik.Itt fejeknek kell hullania.
A bukásnál először az edzőt veszik elő, itt az ideje, ha nem, akkor jövőre jobb ha nem nézek Barca meccset, mert különben agyvérzést kapok.

Bammeg, kis túlzással, ha innen kiválasztják a legjobb 11-et a fórumozók közül, kis túlzással egy alap taktikai oktatás után, lehet mi sem nyeltünk volna be 4 gólt ilyen amatőr módon.Vicc az egész.Ha ezek után Bartoék nyáron büszkén kiállnak majd Valverde mellett, akkor az még szánalmasabb lesz, mint az elmúlt 2 évi BL kiesés.
Válasz küldése