Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.05.19. 13:54:14

zola8787 írta:Rabiot-ról lehet tudni valamit? Ha nem jön ide könyörgöm, hogy csak ne a Real-ba.
őt is már 15ször leigazoltuk, aztán még mindig semmi.
pedig nem lenne rossz, de akkor tényleg el kell adni Rakiticet pl.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2019.05.19. 13:42:32

Rabiot-ról lehet tudni valamit? Ha nem jön ide könyörgöm, hogy csak ne a Real-ba.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.05.19. 13:37:31

Rodri minek?
Ülni Busi mögött a padon? Ő akkor is kezdő ha eltörik a lába.
amíg Barto-EV itt van, felejtsétek el, hogy Busi vagy Suarez teljesítményt nézve kerül ki vagy be a kezdőbe.

nem is nagyon igazolnék, csak lezüllesztjük az érkezőket ilyen mentalitással mint ami uralkodik most a csapatnál. pláne EV-nek minek játékos? ezzel a kerettel is eldöcögünk, bajnokságban ott leszünk tűzközelben úgyis, bl meg felejtős.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.05.19. 13:34:07

Samper írta:Gríz menjen Manchesterbe, az Atleticoból meg még hétfőn vásároljuk ki Rodrit.

Szívemből szóltál!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.05.19. 13:24:50

Samper írta:Gríz menjen Manchesterbe, az Atleticoból meg még hétfőn vásároljuk ki Rodrit.
Fordítva lesz. :D
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.05.19. 13:04:20

Gríz menjen Manchesterbe, az Atleticoból meg még hétfőn vásároljuk ki Rodrit.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.19. 12:42:21

davi10 írta:Nem vagyok ilyenekben jártas, de nekem ez nem tűnik logikusnak. simán lehet olyan szerződést írni, hogy július 1-jén esedékes a fizetés az akkori kivásárlási árnak megfelelően vagy valami ilyesmi.

Ha már az Atletico ennyire fixen bejelentette, hogy lép, akkor nem értem a másik fél miért ne jelenthetné be, hogy jön?
Tavaly is ettől parázott a klub, idén is ezt olvastam. Az mindegy, hogy az Atléticonak lesz-e igaza, ha bíróságra viszik az ügyet, gondolom addig náluk marad Griezmann, így ha sikerül a dolognak kellően elhúzódnia*, kibekkelhetik ezzel az átigazolási időszakot. Tavaly is ettől félhettünk, azért nem lett hivatalos a dolog, így Griezmann Madridban maradt, az Atléticonak volt ideje győzködni, és végül maradt.

Idén szerintem a Barcelona nyomására készítette el a bejelentős videót is. Bartoék gondolom azzal a feltétellel mentek bele újra, hogy beveszik a buliba, hogy készít egy ilyen videót, amivel felégeti a hidakat maga mögött. Innen visszafordulni már csak komoly arcvesztéssel tudna Grizi, így a klub úgy érezheti, ezzel bebiztosította magát az újabb visszatáncolással szemben (mivel most másfél hónapig megint dolgozhatja az Atlético Griezmannt).

*és erre minden esély megvan, mivel gondolom egy madridi bíróság foglalkozna az üggyel. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.19. 12:33:08

Cestus írta:Nem is jelenthet be senki semmit júli 1-ig, mert addig 200 millió a kivásárlási ára, így ha júli 1. előtt bármi hivatalos történik, az Atlético kérheti a 200-at a 120 helyett, vagy legalábbis megpróbálhatja jogi útra terelni a dolgot és ezzel megnehezíteni az életünket.
Nem vagyok ilyenekben jártas, de nekem ez nem tűnik logikusnak. simán lehet olyan szerződést írni, hogy július 1-jén esedékes a fizetés az akkori kivásárlási árnak megfelelően vagy valami ilyesmi.

Ha már az Atletico ennyire fixen bejelentette, hogy lép, akkor nem értem a másik fél miért ne jelenthetné be, hogy jön?
szbsz írta:
Mondjuk ez nem annyira korrekt tőle de legalább addig is róla beszél mindenki, amit annyira szeret :D
Jaj dehogy szereti, múltkor is lenyilatkozta, hogy nem :D

PSG-be mehet, ha eladják Neymar-t a Real-nak ( :D ), vagy valamit okoskodnak a számokkal, de még az MU is szóba jöhet.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.05.19. 12:24:06

Cestus írta:Nem is jelenthet be senki semmit júli 1-ig, mert addig 200 millió a kivásárlási ára, így ha júli 1. előtt bármi hivatalos történik, az Atlético kérheti a 200-at a 120 helyett, vagy legalábbis megpróbálhatja jogi útra terelni a dolgot és ezzel megnehezíteni az életünket.
Nekem ez a hét eleji bejelentése elég hivatalosnak tűnt, nem tudom Te, hogy vagy vele. Ennyi erővel akkor simán felnyomhatjákák, hogy fizesse ki most a 200M-et saját magáért, ha már űgyis megy :D
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.19. 11:56:50

Nem is jelenthet be senki semmit júli 1-ig, mert addig 200 millió a kivásárlási ára, így ha júli 1. előtt bármi hivatalos történik, az Atlético kérheti a 200-at a 120 helyett, vagy legalábbis megpróbálhatja jogi útra terelni a dolgot és ezzel megnehezíteni az életünket.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.05.19. 11:46:56

davi10 írta:
Zsoma írta:A Sport szerint az öltöző megvétózná Griezmann leigazolását és azt üzenik a vezetőségnek, hogy a tavalyi mizéria után a francia nem kívánt személy a csapat részéről.
Ma is ez a hír, hogy az öltöző nem kér Griezmann-ból.
Ha csak nincs már lepapírozva az egész, akkor Barto okosan tenné, ha kihátrálna az üzletből. A butább fanoknak elég 1-2 nyilatkozat Messi-től és máris megint zúgni fog a "Bartomeu dimite ya", még a BL kiesés bűnbakja is Ő lehet a végén. Persze van baj az elnökkel, de pl. a Liverpool és a Roma elleni kiesés a játékosok és az edző sara.

Amúgy sem értem hogy merülhetett fel a tavalyi videó óta, de ha a szurkolói füttyköncert és az öltöző véleménye ellenére idehozzák, akkor komoly bajok lehetnek a fejekben.

Én mennék Jovic után, amíg még mindig ott tart a sztori, hogy "majd holnap" bejelentik a Madridnál, addig lehet próbálkozni. Vagy a már leírt Rashford-os forgatókönyvvel is kiegyeznék.
Valószínű már rég megvan a szerződés, csak ugyanúgy húzza a bejelentést mint tavaly a dokumentumfilm előtt.. Mondjuk ez nem annyira korrekt tőle de legalább addig is róla beszél mindenki, amit annyira szeret :D Nem is nagyon tudna szerintem máshova menni-Chelsea nem igazolhat, City, PSG ffp miatt off, Juvenak nincs pénze rá-max a Bayernbe, kérdés oda kellene-e egyáltalán...
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.19. 11:34:58

Én a Sport híreit fenntartásokkal kezelném, az ubiszezonban bármilyen hülyeséget képesek megírni, csak hogy legyen valami szaftos pletyka. :D Más újság/újságírók tagadják, hogy az öltöző elutasítaná Griezmannt, ugyanakkor el tudom képzelni, hogy a tavalyi komédia néhány játékosban visszatetszést kelt, illetve azt még inkább, hogy néhányan féltik a kezdő státuszukat a második nagy BL-lebőgés után.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.19. 11:31:46

Zsoma írta:A Sport szerint az öltöző megvétózná Griezmann leigazolását és azt üzenik a vezetőségnek, hogy a tavalyi mizéria után a francia nem kívánt személy a csapat részéről.
Ma is ez a hír, hogy az öltöző nem kér Griezmann-ból.
Ha csak nincs már lepapírozva az egész, akkor Barto okosan tenné, ha kihátrálna az üzletből. A butább fanoknak elég 1-2 nyilatkozat Messi-től és máris megint zúgni fog a "Bartomeu dimite ya", még a BL kiesés bűnbakja is Ő lehet a végén. Persze van baj az elnökkel, de pl. a Liverpool és a Roma elleni kiesés a játékosok és az edző sara.

Amúgy sem értem hogy merülhetett fel a tavalyi videó óta, de ha a szurkolói füttyköncert és az öltöző véleménye ellenére idehozzák, akkor komoly bajok lehetnek a fejekben.

Én mennék Jovic után, amíg még mindig ott tart a sztori, hogy "majd holnap" bejelentik a Madridnál, addig lehet próbálkozni. Vagy a már leírt Rashford-os forgatókönyvvel is kiegyeznék.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2019.05.19. 10:47:02

Én már elkönyveltem Griezman érkezését. Kifejezetten nem szívlelem őt, de ha itt köt ki, akkor a csapat érdekében remélem, hogy sikeres lesz. Az idióta gólörömeit ha Madridban hagyja, az plusz pont lenne :-)
Ha a pozitívumot nézzük az érkezésében, akkor minenképp kiemelhető, hogy egy több poszton is bevethető játékost kapunk, aki szükség szerint tehermentesítheti Messit is. Nem klasszikus 9-es, mint amilyen Suarez, de olyanból nem is nagyon van a piacon. Gondolom alapból a Giez-Suarez-Messi trió fog kezdeni, Demb stabil csere + Malcom + Ruiz.
Coutinhot viszont kíváncsian várom hova tudjuk és leginkább mennyiért elpasszolni. A magas fizuja és a mutatott teljesítménye miatt szerintem ő menni fog. Az idei Cou-nál pedig csak jobb lehet Griezmann...
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2019.05.19. 09:56:20

csababarca írta:Én azt hittem ez a Haller dolog Lajos egyik beceneve.
Aztán most derült ki számomra, hogy egy létező focista.

na de, hogy komoly dolgokról is beszéljünk, Lyonban ez a Hegenberg lány elég jó 9esnek tűnik.
:mrgreen:
Ha ismert támadót akarunk, akkor tényleg a más szerepkörben játszó Griezmann lesz a legmegfelelőbb 120 millióért.

Ha pedig egy _középcsatár_ kell aki azon kívül, hogy jó befejező még asszisztokat is tud adni, akkor Haller vagy Lacazette. Egyébként nem kisebb érdem a Frankfurtban 15 gólt és 10 gólpasszt összehozni, mint az Atleticoban vagy az Arsenalban, sőt.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.19. 08:40:07

Nos, Barto-ról anno még Messi mondta, amikor alelnök volt még csak, hogy ő csak egy könyvelő, szakmai dolgokba nem kellene beleszólnia. Griez leigazolásának sem szakmai okai vannak. Valszeg látják benne a pénzt, ezért. Kb mint annak idején Beckham Madridba igazolása. Semmi szükség nem volt rá,de bevételi forrás. Helye nem lesz a csapatban, de bíznak benne, hogy sok mez, meg reklám fog vele elmenni. A pénz meg ugye kell a stadion építésre. Lehet a BL kiesésnek is pénzügyi okai voltak. Ha esetleg megnyerjük, egy halom pénzt ki kellett volna fizetnünk Cou és Demb után :)
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.05.19. 05:31:22

Hogy valami jót is mondjunk. Év végére Valverdeék világossá tették, hogy a B játékosai közül kiket tekintenek számításba vehetőknek. Ez független attól, hogy az utolsó fordulóban a kiszemelt ötből hány kap perceket a csapatban és hogy ki kap szerződést a nyáron és ki megy kölcsönbe. Már ez is sokkal több, mint ami eddig volt, hogy úgy általában dícsérték az utánpótlást, de megkülönböztetés nélkül aszalták a fiatalokat a B-ben.
bingyo24
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2015.03.13. 12:40:22

2019.05.18. 20:29:18

Samper írta:
bingyo24 írta:Johet ide akarki Tudjatok ki kene jojjon o a legjobb jatekos ugy hivjak MOTIVACIO
Nem láttam Liverpoolban motiváció hiányt. Egyszerűen ennyit tudnak.
A Liverpoolnal en sem ,a Barcanal viszont nagyon elhittek,hogy ok a legjobbak es mar meg van a donto!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.05.18. 18:57:47

Én azt hittem ez a Haller dolog Lajos egyik beceneve.
Aztán most derült ki számomra, hogy egy létező focista.

na de, hogy komoly dolgokról is beszéljünk, Lyonban ez a Hegenberg lány elég jó 9esnek tűnik.
:mrgreen:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.05.18. 17:45:04

szbsz írta:Ha! csak a szakmai szempontokat nézzük, nem találnánk 120M eruónyi indokot. Se nem fiatal már , nem is illik annyira a játékunkba, nincs is igazából itt olyan poszt ahol őt ellehetne képzelni, max Cou-é. Tehát kell lennie valamiféle más oknak, ami miatt annyira megéri őt idehozni... pl: Mi akarunk lenni az új galaktikus :D
Irónaia jól sikerült:)

Köszönöm a hozzászólásod!

Igazából az volt a kérdésem lényege: mennyire illik bele a barcelona filozófiába(szerintem 0)
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.05.18. 17:37:35

bingyo24 írta:Johet ide akarki Tudjatok ki kene jojjon o a legjobb jatekos ugy hivjak MOTIVACIO
Nem láttam Liverpoolban motiváció hiányt. Egyszerűen ennyit tudnak.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.05.18. 17:02:54

szbsz írta:Ha! csak a szakmai szempontokat nézzük, nem találnánk 120M eruónyi indokot. Se nem fiatal már , nem is illik annyira a játékunkba, nincs is igazából itt olyan poszt ahol őt ellehetne képzelni, max Cou-é. Tehát kell lennie valamiféle más oknak, ami miatt annyira megéri őt idehozni... pl: Mi akarunk lenni az új galaktikus :D

Ellenben a spanyol bajnokságban egészen eredményes,és minket úgy látszik nem érdekel a Bl,a 2. kiesés után sem történt semmi,mindenki nagyon szomorú képet vágott a meccs után,aztán megy minden tovább. 2020 nyarán meg elhozzuk Benzemát is,és akkor a 4 legeredményesebb támadóval fogjuk tolni,jó taktika.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.05.18. 16:09:22

Ha! csak a szakmai szempontokat nézzük, nem találnánk 120M eruónyi indokot. Se nem fiatal már , nem is illik annyira a játékunkba, nincs is igazából itt olyan poszt ahol őt ellehetne képzelni, max Cou-é. Tehát kell lennie valamiféle más oknak, ami miatt annyira megéri őt idehozni... pl: Mi akarunk lenni az új galaktikus :D
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.05.18. 15:42:32

szbsz írta: Szerintem senki se tudja ezekre a választ. Mindenesetre biztos vagyok benne, hogy nem csak sportszakmai tényezők vannak a háttérben.
Ezt hogy érted, kifejtenéd bővebben?
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.05.18. 15:36:00

andreas írta:Sziasztok!
Évek óta olvasom az eurobarca fórumát, sok értékes infóval gazdagodom =D> köszönöm nektek!

A Griezmann féle igazolást nem értem.
Hova, miért kell nekünk?
Szerintem senki se tudja ezekre a választ. Mindenesetre biztos vagyok benne, hogy nem csak sportszakmai tényezők vannak a háttérben.
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Válasz küldése