Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.25. 19:18:33

Olvasom ezt a TS milyen béna hozzászólást. Nos, én voltam az egyik aki halálra fikázta, amikor Bravo elment, mert tényleg béna volt, kb VV No.2. DE hatalmasat fejlődött, azt kell mondjam, jelenleg top5 kapusban benne van, az ő itt léte nagy erősség a csapatnak.
Cilessen elmegy, sajnálom, de érthető, viszont ha jól tudom az Ajaxban pont tőlünk van ott kölcsönben a kapus. Vissza kéne hívni, ennyi, elég jónak tűnik!
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.05.25. 14:20:02

OFF: Szavazásnál nem akartok olyan opciót csinálni hogy egyiket sem?
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3278
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.05.25. 14:09:16

MatyiG írta:Szerintem adjuk el Messit is. :D
Úgy is visszafogja Coutinhot is,meg mindenkit,jobban járnánk :D
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.25. 13:15:38

crixus írta:Nem tragedia, hogy De Ligt nem erkezik. Van 3 minösegi jatekosunk es egy igeretes tehetsegünk erre a posztra.
Én is így gondolom, bár a hír, amit betettem, utólag kamunak bizonyult valóban. Emiatt bocsi mindenkitől, ezt most benyeltem. :D

Viszont nálam is az a játékos ő, akit szívesen látnék itt, de ha nem jön össze, azért az nem a világ vége. Ugyanakkor vezér lehetne a jövőben hátul, emiatt jó lenne mégis behúzni.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2019.05.25. 13:02:13

Nem tragedia, hogy De Ligt nem erkezik. Van 3 minösegi jatekosunk es egy igeretes tehetsegünk erre a posztra.
Alba möge mindenkepp kellene valaki, Cucurella-t meg lehetne probalni, ha ö tul tamado szellemü akkor Filipe Luis.
Cserekapusnak en Ortola-t megtartanam, azt hiszem jön vissza ö is kölcsönböl.
Elöre pedig kellene egy sztarcsatar. En nem bannam Griezmannt sem cirkusz ide vagy oda. Suarez möge pedig egy közepkategorias spanyol csatar elmenne. Elö szamu beugro ha valakinek pihennie kell majd a csatarsorbol az ugyis Dembele lesz.
A legnagyobb igazolas egy uj edzö lenne….
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.05.25. 12:53:06

Szerintem adjuk el Messit is. :D
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.25. 12:36:18

Oblak ugyanúgy bekapja a gólokat, ha a csapatát lemossák a pályáról.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
johndoe83
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2017.01.15. 18:06:14

2019.05.25. 12:26:29

davi10 írta:
johndoe83 írta:Vajon mikor hoznak már egy KAPUST? Mert ami most van, az nem sokat ér..
TS és Cilessen nem sokat ér?
Gondoltam neked is megemlítem, hogy még tart a szezon, az átigazolási időszak pedig több, mint 1 hónap múlva kezdődik hivatalosan.

Értem, hogy a BL kiesés sokaknál kiverte a biztosítékot, engem is bosszant még mindig, de azért gondolkozzunk már mielőtt mindent lefikázunk.

Vagy ha ez szarkazmus akart lenni, akkor én kérek elnézést. Mással nem tudom magyarázni, hogy valaki pont a kapusposztot veszi elő.
Cilessen rendben van. De a TS-nek folyamatosan vannak b@[auto_cenzúra]. Hihetetlen hogy egy kirúgást nem tud megcsinálni anélkül, hogy ellenfélhez ne menne... Nagyon nagyokat bénázik..
Jobb lenne egy Oblak szintű ember, aki érti is a szakmáját.
Én ezt most nem a legutóbbi vereség miatt mondom. Már régóta meg kellene tenni.
Én mindig annak örülök, hogy ha Cilessen van a kapuban.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.25. 12:23:35

johndoe83 írta:Vajon mikor hoznak már egy KAPUST? Mert ami most van, az nem sokat ér..
TS és Cilessen nem sokat ér?
Gondoltam neked is megemlítem, hogy még tart a szezon, az átigazolási időszak pedig több, mint 1 hónap múlva kezdődik hivatalosan.

Értem, hogy a BL kiesés sokaknál kiverte a biztosítékot, engem is bosszant még mindig, de azért gondolkozzunk már mielőtt mindent lefikázunk.

Vagy ha ez szarkazmus akart lenni, akkor én kérek elnézést. Mással nem tudom magyarázni, hogy valaki pont a kapusposztot veszi elő.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
johndoe83
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2017.01.15. 18:06:14

2019.05.25. 12:11:20

Hogy ki jön azt csak ők tudják. De hogy kinek kellene menni, az világos. Vajon mikor hoznak már egy KAPUST? Mert ami most van, az nem sokat ér.. Coutinho is mehetne már. Dembelé is jó sokba került, de kb két sikeres passza van húszból. Helyettük kellenének használható emberek..
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.05.25. 10:08:03

Így, ha ez igaz egyet kell értenem Samperrel és Todibot kellene nyomatni egyre többet kis és középcsapatok ellen Piqué helyén, persze csak ésszel. Azon a pár meccsen engem megvett, lehetőséget kell adni neki, a Ligában rendszerint jók vagyunk +Messi faktor. Bele kell hogy férjen, ígéretes a gyerek.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.05.25. 03:37:36

El Pistolero írta:

Nem, hanem a United gyilkos ajánlatot tett érte. A Sport szerint 2 hete egy 14 milliós ajánlatukat utasította el, azonban “egy sokkal jobb” dealt javasoltak neki, amin már elgondolkodik. Az angolok szerint őt szánnák a jövőben a csapat arcának. Egyébként nincs benne semmi meglepő, hogy meg kell harcolni érte, De Jongnál is ugyanez volt.
Volt egy olyan szakasz, amikor preferálta a Barcat. Ezt követte a "Nem tudom" periódus és aztán győzte meg Raiola, hogy amennyi belefér. Így ne is bánjuk, hogy lecsúsztunk róla, mert közte és a társai közt a mindenkori konfliktus bekódolt. Örüljünk, hogy ingyen van Todibonk és elfogadható áron De Jongunk.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.05.25. 02:58:48

johdepp írta:
Cestus írta:I can confirm that De Ligt has AGREED a gigantic £250,000 a week deal with Manchester United. Ajax negotiations expected to be done by midnight. This represents a gigantic coup by Ed Woodward under the nose of Barcelona and other top clubs. Story will be up on @bbcsport soon. (Simon Smith)

Könnyen lehet, hogy de Ligtet buktuk a Uniteddel szemben.
OFF

Hát hadd ne mondjak semmi csúnyát arra, hogy egy kábé nullkilométeres, 19 éves kisgyereknek lepasszolnak havi ~370 millió forintot... Beteg világban élünk.
Valószínűleg a következő 10-15 évben ott lesz a top 3 KH között a világon, de a fizetések durván elszaladtak. Az összes sportban amúgy.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.24. 22:14:01

Közben úgy néz ki, kamuhír.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2019.05.24. 21:47:34

Cestus írta:I can confirm that De Ligt has AGREED a gigantic £250,000 a week deal with Manchester United. Ajax negotiations expected to be done by midnight. This represents a gigantic coup by Ed Woodward under the nose of Barcelona and other top clubs. Story will be up on @bbcsport soon. (Simon Smith)

Könnyen lehet, hogy de Ligtet buktuk a Uniteddel szemben.
OFF

Hát hadd ne mondjak semmi csúnyát arra, hogy egy kábé nullkilométeres, 19 éves kisgyereknek lepasszolnak havi ~370 millió forintot... Beteg világban élünk.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.24. 21:41:00

I can confirm that De Ligt has AGREED a gigantic £250,000 a week deal with Manchester United. Ajax negotiations expected to be done by midnight. This represents a gigantic coup by Ed Woodward under the nose of Barcelona and other top clubs. Story will be up on @bbcsport soon. (Simon Smith)

Könnyen lehet, hogy de Ligtet buktuk a Uniteddel szemben.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2019.05.24. 21:29:46

Samper írta:A Valverde kérdés alaposan benne van az átigazolásokban is. De Ligt is azért bizonytalanodott el a jövetelt illetően, mert nem kapott garanciát a kezdőbe kerülésre. És ismeri Valverde idősekhez húzását.
Nem, hanem a United gyilkos ajánlatot tett érte. A Sport szerint 2 hete egy 14 milliós ajánlatukat utasította el, azonban “egy sokkal jobb” dealt javasoltak neki, amin már elgondolkodik. Az angolok szerint őt szánnák a jövőben a csapat arcának. Egyébként nincs benne semmi meglepő, hogy meg kell harcolni érte, De Jongnál is ugyanez volt.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.05.24. 21:13:14

A Valverde kérdés alaposan benne van az átigazolásokban is. De Ligt is azért bizonytalanodott el a jövetelt illetően, mert nem kapott garanciát a kezdőbe kerülésre. És ismeri Valverde idősekhez húzását.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2177
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.05.24. 21:09:53

lesliejr12 írta:Ez a keret, illetve a mag 2x egymás után besült. Piqué és mások is elmondták, hogy a fejekben volt még Róma... hát így jövőre se fog működni. Ez egy mentális gát és ha ezt nem szedi ki belőlük valaki akkor jövő tavasszal is ez lehet.
Nem látom Valverde-n, hogy úgy küldi ki őket, hogy megesznek mindenkit. Pontosan az edző stílusa ragadt át rájuk.
Én mindenképpen cserépnék a kispadon, de Barto nem fog, kiállt mellette.
Esetleg ha a Valencia letöröl minket a kupadöntőn talán...
Igy viszont igazolhatunk bármennyit, semmi se fog változni.
Azok a játékosok, akik tényleg nyerni akarnak, azok nem lötyögnek így a pályán. A Liverpool ellen minden megvolt, ami kellhet, pihenő, az ellenfél több játékosának sérülése, simán meg kellett volna őket enni, nem kimenni és várni a meccs végét. Sajnos nagyon sok meccsen nem volt hajtás és, amikor kell már nem is vagyunk rá képesek, túl kényelmes lett a csapat Busquets-val az élen.
Bár a Liverpool elleni első meccs kimondottan jó volt.

Amúgy legjobban Messi-t sajnálom, fantasztikus szezonon van túl, megérdemelte volna a BL-t.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2019.05.24. 20:23:18

lesliejr12 írta:Ez a keret, illetve a mag 2x egymás után besült. Piqué és mások is elmondták, hogy a fejekben volt még Róma... hát így jövőre se fog működni. Ez egy mentális gát és ha ezt nem szedi ki belőlük valaki akkor jövő tavasszal is ez lehet.
Nem látom Valverde-n, hogy úgy küldi ki őket, hogy megesznek mindenkit. Pontosan az edző stílusa ragadt át rájuk.
Én mindenképpen cserépnék a kispadon, de Barto nem fog, kiállt mellette.
Esetleg ha a Valencia letöröl minket a kupadöntőn talán...
Igy viszont igazolhatunk bármennyit, semmi se fog változni.
Igen, ez a baj, hogy EV folyton Rómán kattogott. Folyton felemlegette. Ez komoly hiba volt.
Én konkrétan baromi rossz edzőnek tartom. Se mentálisan, se taktikailag nem tudja felkészíteni a csapatot.
A bajnokikon is látszódott. Tavaly igen, stabilak voltunk, alig kaptunk gólt. IDén még a stabilitás sem volt meg, rohadt sok gólt kaptunk.
A Real ellen nem volt nehéz felszívni magukat, az a csapatnál alap, bárki ül is a padon. És ott még mentálisan is pozitívak, hiszen folyton alázzuk őket.

Nagy ritkán volt jó húzása, jól cserélt, de alapból csak a sablonokat húzta.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.05.24. 15:52:30

MatyiG írta:
De az ugye megvan, hogy még véget sem ért a szezon és hivatalosan még több, mint 1 hónap van az átigazolási időszakig? :D
Az nem számít, jövőre sem nyerünk semmit, ahogy az elmúlt két szezonban :!: :mrgreen:

A legtöbb embernek szerintem nem az igazolások hiányával van baja, nem is a mutatott játékkal főleg hanem azzal, hogy látszólag az egész klub jól el van ebben a langyos fos rendszerben. Játszanak a haverok, kétszer csúnyán kizúgtunk a BL-ből, az sem semmi hogy kb 2 változtatástól eltekintve lenyomtunk 2 szezont koppra ugyanazzal a kezdővel és taktikával.
Madridékat irigylem, ott Perez nem szarozik, egy csúnya bukás és repül az edző figyelembe véve hogy mennyire is illik a csapathoz, erre jó példa Benitez és Lopi is, nálunk Bartoék szerint minden remek, nem szükséges nagy változtatásokat végrehajtani.
Ha a BL-re megyünk akkor nem maradhat így tovább a csapat, rendes koncepció kell egy tökös edzővel.
Madridék megoldották hogy a BL még nívósabb legyen, ennek fényében így kiesni kétszer több mint szégyenteljes.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.05.24. 14:19:23

De az ugye megvan, hogy még véget sem ért a szezon és hivatalosan még több, mint 1 hónap van az átigazolási időszakig? :D
Az nem számít, jövőre sem nyerünk semmit, ahogy az elmúlt két szezonban :!: :mrgreen:
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.24. 13:23:53

Tomix354 írta:Úgy néz ki nem változik semmi a következő szezonra, max annyiban hogy lesz a padon egy De Jong.
Abszolút megértem a pesszimizmust, és Valverde-vel a padon már én sem álmodozom nézhető játékról, BL-győzelemről meg pláne.
De az ugye megvan, hogy még véget sem ért a szezon és hivatalosan még több, mint 1 hónap van az átigazolási időszakig? :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.24. 12:30:14

Tomix354 írta:lehet megint tippelgetni most ki ellen esünk ki a bl-ben.
Barca-Besiktas 10-2 jövőre, visszavágó Besiktas-Barca 8-0. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2019.05.24. 12:09:16

Úgy néz ki nem változik semmi a következő szezonra, max annyiban hogy lesz a padon egy De Jong.

De Ligt úgy néz ki nem fog jönni, Grízes megvételét meg nagyon helyesen megfúrta a csapat. Nem látom azt, hogy bármi javulás lesz itt, lehet megint tippelgetni most ki ellen esünk ki a bl-ben.
Válasz küldése