Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2019.05.31. 12:05:06

davi10 írta:Tegnap több helyen lehetett olvasni, hogy ha Conte megy az Interbe, akkor első dolga lesz kikukázni Icardi-t. Ma már bejelentették hivatalosan is, hogy Ő az új edző.

Én még mindig tartom, hogy jó választás lenne, az utánpótlást is megjárta és tényleg nincs olyan sok vérbeli 9-es a piacon, ilyen fiatal meg főleg nem. De ha jól tudom ezt Messi másképp gondolja :D

A SPORT szerint ez a lista, ahonnan jöhet az új 9-es:

- Pierre-Emerick Aubameyang 18-06-1989 / 31 goals & 8 assists in 51 matches
- Alexandre Lacazette 28-05-1991 / 19 goals & 13 assists in 49 matches
- Timo Werner 06-03-1996 / 19 goals & 10 assists in 37 matches
- Luka Jovic 23-12-1997 / 27 goals & 7 assists in 48 matches
- Krzysztof Piatek 01-07-1995 / 30 goals & 2 assists in 42 matches
- Nicolas Pépé 29-05-1995 / 23 goals & 12 assists in 41 matches


Filipe Luis viszont "felajánlotta" magát a Barca-nak, ingyen érkezne. Viszont van neki eu-s útlevele? Ha Cucurella nem győzi meg az illetékeseket, akkor egy szezonra jó kiegészítő lehetne.
Luisnak, ha jól tudom az egyik nagyszülője(talán a nagyapja) Lengyel származású. Valamikor hallottam egy olyat, hogy akár választhatta volna a Lengyel válogatottat is(nonsense :D )..
- Ha a 9-esek közül kéne dönteni akkor a Werner fiún elgondolkodnék. Bár egy kicsit önző a srác, de jó a lövője nagyon!
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.31. 11:40:01

Tegnap több helyen lehetett olvasni, hogy ha Conte megy az Interbe, akkor első dolga lesz kikukázni Icardi-t. Ma már bejelentették hivatalosan is, hogy Ő az új edző.

Én még mindig tartom, hogy jó választás lenne, az utánpótlást is megjárta és tényleg nincs olyan sok vérbeli 9-es a piacon, ilyen fiatal meg főleg nem. De ha jól tudom ezt Messi másképp gondolja :D

A SPORT szerint ez a lista, ahonnan jöhet az új 9-es:

- Pierre-Emerick Aubameyang 18-06-1989 / 31 goals & 8 assists in 51 matches
- Alexandre Lacazette 28-05-1991 / 19 goals & 13 assists in 49 matches
- Timo Werner 06-03-1996 / 19 goals & 10 assists in 37 matches
- Luka Jovic 23-12-1997 / 27 goals & 7 assists in 48 matches
- Krzysztof Piatek 01-07-1995 / 30 goals & 2 assists in 42 matches
- Nicolas Pépé 29-05-1995 / 23 goals & 12 assists in 41 matches

Emellett megfontolják az okosok Neymar visszahozatalát. A Mundo szerint viszont hiába az öltözői vétó, rámegyünk Griezmann-ra.

Tegnap szóba jött Rabiot, jelenleg a legvalószínűbb, hogy a Betis-be megy 3 milliós fizuért :D

A MARCA szerint az Atletico szeretné leigazolni Semedo-t, a klub már máshonnan is kapott ajánlatokat 35 millió körül, de elutasította, 100 millióért engednék el :D
Mondjuk én még annyiért se...
Filipe Luis viszont "felajánlotta" magát a Barca-nak, ingyen érkezne. Viszont van neki eu-s útlevele? Ha Cucurella nem győzi meg az illetékeseket, akkor egy szezonra jó kiegészítő lehetne.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Milan012
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2019.05.18. 12:13:54

2019.05.30. 20:32:11

Az lenne a best ha neymar vissza jönne :D én már barca mezben is a legtúlhypoltabb játékosnak tartottam a világon persze jobb mint dembele és coutinho de a tavaszt már évek óta sérülten tölti és a vb-n is láthatatlan volt.Szerintem jól járt a barca az érte kapott pénzzel az már más kérdés hogy nagyon rosszul költötte el.
Rabiot
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2019.05.25. 09:37:00

2019.05.30. 19:52:56

Cestus írta:
Rabiot írta:Barca egyszer már meg egyezett Rabiotékkal, de az anyja el kezdett kupeckodni emelgette az árakat ezért megszakadt a kapcsolat.Szerintem Rabiot szándéka komoly, mert lecserélte anyját mint képviselőjét, új képviselője van akivel újra lehet kezdeni korrektül a tárgyalásokat.
Ezt nem tudtam, tényleg? Tudsz esetleg egy forrást dobni? Csak kíváncsiságból kérdem.
Meg van. http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... -t-2685483" target="_blank
https://rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/" target="_blank
http://www.fociclub.hu/2019/05/30/rabio ... -sajtohir/" target="_blank

Leghivatalosabb link az alsó. Mivel nagy pénzekről van szó sakkozva taktikáznak. Ebből is lehet levonni következtetést, de a végső az, ami megtörténik. Addig még sokat izgulunk.
https://www.fcbarcelona.cat/ca/?_ga=2.1 ... 1556219386" target="_blank
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Rabiot 2019.05.31. 07:35:36-kor.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.30. 19:40:10

Rabiot írta:Barca egyszer már meg egyezett Rabiotékkal, de az anyja el kezdett kupeckodni emelgette az árakat ezért megszakadt a kapcsolat.Szerintem Rabiot szándéka komoly, mert lecserélte anyját mint képviselőjét, új képviselője van akivel újra lehet kezdeni korrektül a tárgyalásokat.
Ezt nem tudtam, tényleg? Tudsz esetleg egy forrást dobni? Csak kíváncsiságból kérdem.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2019.05.30. 19:04:43

Szerintem teljesen felesleges igazolás lenne, semmi helye nincs jelenleg a csapatban. Ha menne Rakitic és Busit is padra kerülne akkor talán de így abszolút semmi értelme nincs.

Remélem 1-2 éven belül kialakul egy jó kis Puig-De Jong-Arthur középpálya, igaz még mind a hárman kérdéses hogyan válnak be és mennyit fejlődnek.
Rabiot
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2019.05.25. 09:37:00

2019.05.30. 18:09:38

Cestus írta:Jó ez a Rabiot, csak koránt sincs ingyen. A PSG-nek ugyan nem kell fizetni, de a múlt pletykái alapján ő és az anyja a világ összes pénzét elkérnék, valszeg ezért nem olyan vonzó a kluboknak mégsem.
Barca egyszer már meg egyezett Rabiotékkal, de az anyja el kezdett kupeckodni emelgette az árakat ezért megszakadt a kapcsolat.Szerintem Rabiot szándéka komoly, mert lecserélte anyját mint képviselőjét, új képviselője van akivel újra lehet kezdeni korrektül a tárgyalásokat.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4493
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2019.05.30. 13:20:50

Elég nagy a baj, ha a vezetőség Neymar személyében látja a megmentőt, messiást. EV-nek menni kell, kétszer kizúgtunk nagy előny tudatában a BL-ből, ekkora betlikkel nem lehet itt maradni. A játék képében óriási lyukak-hiányosságok vannak, ide egy edző kell aki motiválni tudja ezeket a srácokat akik már évek óta itt játszanak.
Neymar nekem óriási kedvencem, amit a pályán tud az páratlan, de sajnos ő nem focizni hanem szerepelni akar. Örülök, hogy láthattam azt a sztárallűr nélküli jó pár évét, mert az mennyei volt. De amilyen körülmények között távozott, most is sok szerencsét tudok neki kívánni.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.30. 12:49:08

Ha a fizuja normális lenne, akkor még jól is járnánk, hogy kap zsebbe 10 misit aláírási pénzként, és nem a PSG-nek utalunk 100-at, bár nem tudom itt van-e valami csavar az adózással.

De gondolom így, hogy tényleg már a kutya nem érdeklődik irántuk, csak lejjebb adnak az igényekből, akkor viszont tényleg nem hiszem, hogy nagy melléfogás lenne.
Csak ahhoz előbb el kéne zavarni 1-2 embert a keretből, a kicsiket a középpályáról meg elküldeni kölcsönbe.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.30. 12:06:40

Jó ez a Rabiot, csak koránt sincs ingyen. A PSG-nek ugyan nem kell fizetni, de a múlt pletykái alapján ő és az anyja a világ összes pénzét elkérnék, valszeg ezért nem olyan vonzó a kluboknak mégsem.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Rabiot
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2019.05.25. 09:37:00

2019.05.30. 08:09:57

Grimaldo írta:
Rabiot írta:Semmi hír Rabiotról. Nézem a videóit tökéletesen illene a csapatba. Remélem nem engedik elveszni. Nem kommentálom a képességeit, nézzétek meg. https://www.youtube.com/watch?v=p7ot593dhn8" target="_blank
Jó játékos ,de azt leszámítva ,hogy "ingyen" jöhetne semmi nagyon extra nincs benne ,totál felesleges igazolás lenne.
Ilyen videókat meg bármelyik topligás játékosról összelehet vágni akár egy szezonban is.
Ezt a gondolatot kilehet jelenteni Neymarról Messiről kellő áttekintés nélkül. Összességében jobb mint a középpályásaink, az apró részleteket figyelve jól össze dolgozna nagyjainkkal. Természetesen ha befogadják. nyugodj meg Neymarral is jól működik és Messivel is jól fog, Ha a vezetés úgy akarja. Úgy gondolom a két fél részéről levő nagy csend az átigazolás előtti várakozás ideje. Ellene játszani csökkentené a Barca esélyeit.
Avatar
Sergi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2007.06.25. 14:41:53
Tartózkodási hely: Hotel California

2019.05.30. 05:14:26

Lehet hogy légbőlkapott az ötlet, de valamiért Duvan Zapata-t el tudnám képzelni a keretben.
Az az ember egy tank,185cm magas, majd 90 kiló, nem lenne könnyű elnyomni annyi szent.
Fiatal, a nyelvvel sem lenne szerintem különösebb gondja.
Mihamarabb kell egy Suarez-alternatíva, és a piac sem bővelkedik megfelelő emberekben.
Egy kb 50 milliós ajánlaton lehet elgondolkodnának.
Edző kérdésben pedig szerintem Valverde marad még egy évet, aztán lelép. Neki már így is edzői karrierje legsikeresebb időszaka ez a pár év, bárhova is megy, jó ajánlólevél lesz a 0-3 vagy a 0-4... akarom mondani a két bajnoki cím, meg a kupa.Ha addig nem ígérkezik el, ki lehetne próbálni egy Abelardo-t a kispadon.
Ő is volt Barça-játékos mint Pep ill. Lucho, neki sincs nagy edzői tapasztalata, bár irányított profi csapatot mint Lucho is, nem is rosszul(Alavés-nek az életben nem lesz ennél jobb idénye).
Nem hiszem hogy nagyobbat bukna a csapat, mint Valverde-vel.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.05.29. 21:41:53

Rabiot írta:Semmi hír Rabiotról. Nézem a videóit tökéletesen illene a csapatba. Remélem nem engedik elveszni. Nem kommentálom a képességeit, nézzétek meg. https://www.youtube.com/watch?v=p7ot593dhn8" target="_blank
Jó játékos ,de azt leszámítva ,hogy "ingyen" jöhetne semmi nagyon extra nincs benne ,totál felesleges igazolás lenne.
Ilyen videókat meg bármelyik topligás játékosról összelehet vágni akár egy szezonban is.
Rabiot
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2019.05.25. 09:37:00

2019.05.29. 21:28:43

Semmi hír Rabiotról. Nézem a videóit tökéletesen illene a csapatba. Remélem nem engedik elveszni. Nem kommentálom a képességeit, nézzétek meg. https://www.youtube.com/watch?v=p7ot593dhn8" target="_blank
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2177
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.05.29. 21:25:17

Subinho írta:
Ronal.10 írta:Fúúú de örülnék Neymarnak még ha Valverde marad is, sokkal színesebb lesz a játékunk.
Ney-Suarez-Messi
Cou-De Jong-Raki
Alba-Ligt-Pique-Semedo
TS

Bárki lenne az edző biztos élvezetes meccsek lennének ismét. :D

Jééézusom!!! Valverde biztos felrakná az MSN-t+Coutinhot a kp-ra, Busiról nem is beszélve, és 3 fiatallal: Semedo, De Jong, De Ligt.... Peeersze... Nap kommentje komolyan!!! Hamarabb fog Buszkecc játszani mankóval Valverdénél, mint De Jong.
Hamarabb fogadnám el Luis Figo-t a Barcában mint Neymar-t. Ha visszajönne onnantól lennék Real Madrid szurkoló.

Egyébként nincs rossz keretünk én Suarezt és Busquets-et eladnám. Hátha kellenek valakinek. De ha maradnak se baj, csak Neymar ne jöjjön.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.29. 19:51:23

Ronal.10 írta:Fúúú de örülnék Neymarnak még ha Valverde marad is, sokkal színesebb lesz a játékunk.
Ney-Suarez-Messi
Cou-De Jong-Raki
Alba-Ligt-Pique-Semedo
TS

Bárki lenne az edző biztos élvezetes meccsek lennének ismét. :D

Jééézusom!!! Valverde biztos felrakná az MSN-t+Coutinhot a kp-ra, Busiról nem is beszélve, és 3 fiatallal: Semedo, De Jong, De Ligt.... Peeersze... Nap kommentje komolyan!!! Hamarabb fog Buszkecc játszani mankóval Valverdénél, mint De Jong.
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2019.05.29. 19:33:28

Léfe írta:Csak azt nem értem, hogy többen ittt különböző összeálításokkal jönnek. Mindegyikben szerepel Suarez. Ugy kivágnám, hogy a lába sem érné a földet Busival és Rakiticcsel, Cutinhoval együtt.
Na ja, aki nem elvakult hater az ketszer meggondolja, hogy kivagjon-e egy 20+ golos csatart, plane amig nincs a keretben olyan, akire azt lehetne mondani, hogy garantaltan elrak 15 golt Suarez helyen.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2019.05.29. 15:03:34

Csak azt nem értem, hogy többen ittt különböző összeálításokkal jönnek. Mindegyikben szerepel Suarez. Ugy kivágnám, hogy a lába sem érné a földet Busival és Rakiticcsel, Cutinhoval együtt.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.29. 13:13:48

davi10 írta: Arda Turan visszajöhet a kölcsönből, a Basaksehir nem tart igényt rá. Viszont érdeklődhet iránta a Galatasaray vagy az Inter. A klub minimális összegért megválna tőle.
Megvan a támadóigazolásunk fiúk. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.29. 11:33:12

Ronal.10 írta:Fúúú de örülnék Neymarnak még ha Valverde marad is, sokkal színesebb lesz a játékunk.
Ney-Suarez-Messi
Cou-De Jong-Raki
Alba-Ligt-Pique-Semedo
TS

Bárki lenne az edző biztos élvezetes meccsek lennének ismét. :D
Valverde szerintem még az MSN-hez is töketlen lenne, nemhogy még egy Coutinho-t is felrakjon mögéjük.
vinszentvega írta:Nyílván keményen fenékbe lenne rugva, ha mondjuk csak úgy elugrana bulizni, valami kötelező program helyett.
Elképzelem ahogy Ernő bá behívja az öltözőbe és udvariasan megkéri, hogy ne csináljon már ilyet többet, legyen szíves :D
Persze a pályán előrébb lennénk vele, de nagyon nem hiányoznának a baromságai.

Napi tuti (SPORT, Mundo):

- Griezmann megtudta, hogy az öltöző nem akarja az igazolását és ezért most szomorú :cry:

- Denis-nek hiába nem jött be az angol kitérő, a Valencia így is leigazolhatja. Ezt mondjuk adnám, egy gonddal kevesebb.

- Arda Turan visszajöhet a kölcsönből, a Basaksehir nem tart igényt rá. Viszont érdeklődhet iránta a Galatasaray vagy az Inter. A klub minimális összegért megválna tőle.

- A klubnál szóba se jött Roberto Martinez.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.29. 11:19:24

vinszentvega írta:Nem tudom... valahogy úgy érzem, hogy ez a Neymaros story még a végén tényleg igaz lesz...
Igazat megvallva ezt kis makákót, a becsvágy vittel el( meg a pénz of course), de tudja ő jól, hogy pályafutása legnagyobb hibáját követtel el. Szerintem Ő is akarná, hogy újra egy rendes bajnokságban legyen, rendes társak között. Az más kérdés, hogy a fizetési és party igényeit nálunk nem biztos hogy keresztül tudná vinni. Nyílván keményen fenékbe lenne rugva, ha mondjuk csak úgy elugrana bulizni, valami kötelező program helyett. Bár Romarionál is bejött a gyermeki fenyegetés... Az a bizonyos Rió-i karnevál-os story ugye... :D :D :D
Még abban is benne lennék, hogy Kérésére Alvest is visszahozzák még egy évre..( na jó ez nagyon tetszene)
Szerintem csak annyi az egész, hogy a vezetőség bedobta hogy ezzel foglalkozzon a jónép, ne pedig azzal hogy szégyen szemre Valverde ugyanúgy marad, miközben 2 ekkora égés után még Guardiola is repült volna egy normális vezetőséggel, nemhogy Valverde.

Alves hiányát azóta is köhögjük(hála annak is, hogy Valverde fele annyit játszatja Semedot mint kéne), ő elengedése se semmi. Elengedtük mert lefele ívelt a pályája, erre ott tartunk hogy utána fontos eleme volt a Juventusnak is, és a PSG-nek a mai napig, mindezt 36 évesen.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2019.05.29. 10:53:36

Nem tudom... valahogy úgy érzem, hogy ez a Neymaros story még a végén tényleg igaz lesz...
Igazat megvallva ezt kis makákót, a becsvágy vittel el( meg a pénz of course), de tudja ő jól, hogy pályafutása legnagyobb hibáját követtel el. Szerintem Ő is akarná, hogy újra egy rendes bajnokságban legyen, rendes társak között. Az más kérdés, hogy a fizetési és party igényeit nálunk nem biztos hogy keresztül tudná vinni. Nyílván keményen fenékbe lenne rugva, ha mondjuk csak úgy elugrana bulizni, valami kötelező program helyett. Bár Romarionál is bejött a gyermeki fenyegetés... Az a bizonyos Rió-i karnevál-os story ugye... :D :D :D
Még abban is benne lennék, hogy Kérésére Alvest is visszahozzák még egy évre..( na jó ez nagyon tetszene)
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2019.05.29. 09:41:59

Fúúú de örülnék Neymarnak még ha Valverde marad is, sokkal színesebb lesz a játékunk.
Ney-Suarez-Messi
Cou-De Jong-Raki
Alba-Ligt-Pique-Semedo
TS

Bárki lenne az edző biztos élvezetes meccsek lennének ismét. :D
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.29. 09:12:45

Nem fog jönni, biztosra veszem, hogy kamuhír. Szimplán idedobták ezt a csontot, hogy erről beszéljenek az emberek, ne Valverde marasztalásáról.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.05.29. 08:55:45

Pont Messi másik nagy haverja, Neymar nem kéne még ide azok után ahogy elment, másrészt akkor egész szezonban menne újra az MSN, ami többek közt azt is jelentené hogy -1 ember lenne védekezésben-bár nem mintha Cou annyit menne hátra.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Válasz küldése
cron