Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2019.08.29. 20:45:01

Sziasztok!

Gondolom vagytok itt páran akik voltak már BL meccsen, idegenbeli meccsre hol tudok majd jegyet venni? A Prága elleni meccset néztem ki, a Prágaiak fogják árulni vagy valami 3rd party oldalon , vagy helyszínen, hogy megy ez, kinek van tapasztalata?

Illetve BL csoportkörben milyen jegyárak vannak körülbelül?

Köszi :)
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2019.08.29. 18:58:05

Group F: FC Barcelona, Borussia Dortmund, Inter, Slavia Prague.

Nem rossz kis csoport :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.06.09. 11:56:54

Azt én sem állítom higy 3 góllal jobbak voltunk.
De elértük ezt az eredmènyt, ami után meg kellett volna oldani a visszavágót.

És nem csak EV a hibás, a játékosok felellőssège is vitathatatlan.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.06.09. 11:15:33

Jó volna, ha minden Barca vezető, játékos és szurkoló leszámolna az olyan ábrándokkal, hogy a csapat a következő években vezető szerepet játszhat a BL-ben. Itt két feladat reális: új, izgalmas és jó csapatot építeni és addig se kiesni a nemzetközi elitből. Ez a két feladat részben üti is egymást, ezért művészet kell a kettő párhuzamos viteléhez. Művészet az edző, illetve azok részéről, akik az igazolásokról döntenek, azokat intézik.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2019.06.07. 16:32:51

Persze, hogy nem. Csak a foci agyban is eldől és amikor már úgy megyünk ki a pályára, hogy "csak tudjuk le" (egy bl elődöntőt), akkor már a meccs előtt veszítettünk. És ez nem csak az edző hibája (persze hatalmas részt az övé is: minek cserélte le Vidal-t, Coutinho minek játszott, stb..).

Roma ellen jobbak voltunk itthon, idegenben ők, viszont a Pool ellen a 3-0 eléggé csalóka, szerintem egy fokkal sem voltunk jobbak ellenük hazai pályán.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.06.07. 16:19:23

De Zola, a Romat megfingattuk itthon, meg a Poolt is. jó az angolok ellen lehetett volna 4-2,3-1.
De azt ne magyarázzátok meg hogy ilyen eredményű odavágók után lézengeni kell a visszavágón.
Meg kihagyni annyi ziccert amennyi a poolnak nem is volt a meccsen, mégis eltettek 4 gólt.

Nem a kiesés fáj, hanem ekkora előnyről, kétszer egymás után, sansztalanul a visszavágón.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2019.06.07. 16:09:08

MatyiG írta:Eret azért ne vágjunk magunkon, ha négy évig nem nyerünk BL-t. :)
Szerintem se. Idén és tavaly is egy jobb csapat ütött ki minket. Ne mondjátok, hogy ez nincs így. Nevek alapján mi voltunk a jobbak, de ez csapatjáték, a Roma leiskolázott minket a Pool-ra meg nem mondom, hogy mit csinált a játékosokkal, de szerintem rakétáék még most sem nagyon tudnak ülni.
Milan012
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2019.05.18. 12:13:54

2019.06.07. 16:05:39

Én szerintem el is köszönök ettől a forumtol jó meg minden de ennek a csapatnak így már nincs értelme szurkolni. A liverpool/valencia ellen vártam volna hogy lemond az edző és elküldenek pár játékost,de még hírek sincsenek róla hogy olyan játékos távozna akinek bármi köze volt ehhez a kieséshez. Mert ez nem fc barcelona hanem fc messi csak rajta áll az is hogy a csapat eggyátalán bejutott az elődöntőben a többi támadó komolytalan az élükön suarezzel de szinte mérget mernék rá venni hogy bárki is jön még nyáron a roberto,alba,pique,suarez,busquets 5-ös végig fogja játszani a szezont és olyanok fogják a kispadot koptatni akik nem szolgáltak rá erre mint malcom,dembele vagy arthur csak azért hogy a haverok játszanak. Aztán egy bajnoki cím meglesz és megint a negyedöntő lesz a végállomás:D Akinek kis esze is van hagyja a csapatot amíg ezek a sztárok el nem mennek valverdével és bartoval eggyütt ez kb 2 év kérdése még addig vannak más csapatok akiknek szurkolni lehet :D Aztán lehet egy új csapatot építeni amire kíváncsi leszek. Ha olvassa ezt egy moderátor KÉRNÉK EGY PERMA BANT köszönöm! Visca el barca! :D :D
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.06.07. 09:02:43

MatyiG írta:Eret azért ne vágjunk magunkon, ha négy évig nem nyerünk BL-t. :)
Azért az MSN-ben simán benne volt a címvédés, az elmúlt 2 szezon szerepléséről már nem is beszélek...
Alapesetben nem lenne tragédia, ha 4 évig nem nyernénk BL-t, csak bajnokságojat meg kupákat, de ismerve a körülményeket azért kicsit gáz.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.06.07. 00:53:01

Eret azért ne vágjunk magunkon, ha négy évig nem nyerünk BL-t. :)
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.06.06. 23:53:09

Ma 4 éve, hogy megnyertük az 5-ödik, és eddig utolsó bajnokok ligája trófeát.

Milyen szép este volt. Ki gondolta volna akkor, hogy azok után ez jön, hogy 4 év alatt sem sikerül újból nyerni.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.06.02. 11:47:05

recrea írta: Ehhez annyit tennék még hozzá, h nem élete meccsét játszotta a Pool, hanem a szezonban először találkoztunk értelmes csapattal. Magyarul ilyen gyengék vagyunk, csak elhittük a szezon közben EV-nek meg a csapatnak, h milyen k. jók vagyunk.

Nevetséges, szégyen, bohózat...a kiesés, is meg az is, ami ennél a klubnál folyik, menjen az anyjába mindenki, akinek ebben része volt. Hogy mer egy elnök vagy edző ezután a posztján maradni, mit képzelnek magukról?

Meg annyit, h a túlértékelt Klopp kétszer egymás után vezette döntőbe a csapatát, és csak a jó isten tudja, h nincs a balfék kapusa, akkor most mennyi bl lenne neki.
Szerintem egyedül az odavágós eredmény volt kicsit csalóka.
Győzelmet érdemeltünk, még ha nem is ilyen arányban.
A reális eredmény valahol 2-1, 3-1, 4-2 körül lett volna, nagyon jól játszott a Pool, de mi is jók voltunk, még az 1-2 fékkel is a csapatban.

A többivel viszont 1000%-ban egyetértek. Szánalmas
3-0, vazze.Akármilyen is volt az első meccs, ilyen eredményről még egy Getafenek is a föld alá kellene bújnia szégyenében, ha ezt leadja.
SZÉGYEN!
Az elnökség, a csapat, a vezetőedző..Nézzen mindegyik annak a 99ezer szurkolónak a szemébe, akik éltették őket teljes torokból az odavágón, és szurkoltak! És mindenki másnak, aki a Barcának szurkolt a tv előtt.
NA őket lopták meg a visszavágóval! Nem azért mert kiestek, hanem AHOGYAN kiestek, ahogyan a pályára kimentek, így még egy bajnoki kiesés ellen menekülő Levantének sem szabad kiesnie.
3-0-ról nem véletlen, hogy eddig nem sikerült még kiesni (PSG-n kívül) senkinek sem, egy ilyen eredményről még egy kiscsapat is kiharcolja a továbbjutást.

De a legszomorúbb az, hogy semleges szemmel nem a Barcának szurkolna az ember.
Nemrég az volt, hogy ha valaki a Barca ellen szurkolt, az a foci ellen szurkolt.
Most meg se nem fociztunk, se nem voltunk szimpatikusak, semlegesként én is a keményen hajtó, és a továbbjutásban hívő Liverpoolnak szurkoltam volna hogy jól tömje ki a Barcát, akik nagyképűen kimentek egy BL elődöntő visszavágóján(főleg tudva hogy milyen csapat jön a döntőben) mert azt hitték minden rendben egy olyan Liverpool ellen, akik tavaly is 3-mat vágtak fél óra alatt a Citynek.

De sajnos vagy nem sajnos, nem vagyok semleges, ezért életem messze a legfájóbb kiesését éltem át Barca szurkolóként.
Ehhez képest a Bayern elleni 7-0, Inter elleni 2010, Chelsea elleni 2012 sehol sincs!
Tavaly Róma elleni pocsék volt, de az egy rohadt negyeddöntőben volt.
Most meg 3-0-ról, a hőn áhított és megígért Bl cím meghódításának kapujában képesek voltak így kiesni..Erre nem lehet mit mondani, szégyen és gyalázat!
Biztos megérdemlik ezek, hogy jövőre is több tízmillióan, százmillióan szurkoljanak értük?

És mindez ha nem elég, még az edző flegmán kiáll hogy köszöni szépen jól van, mikor normális esetben még Guardiolát, Cruyffot is ki kellett volna rúgni 2 ilyen után, Valverde meg hol van hozzájuk képest?
Sehol.
Valverdének is ha lett volna gerince, másnap bejelenti hogy a szezon végén feláll, és elnézést kér a 2 megmagyarázhatatlan BL zakó miatt.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.06.02. 09:52:54

csababarca írta:aki máshogy látja annál nagyon rózsaszín a szemüveg.
Szomorú egy hely ez a fórum.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.06.02. 09:42:34

recrea írta: Ehhez annyit tennék még hozzá, h nem élete meccsét játszotta a Pool, hanem a szezonban először találkoztunk értelmes csapattal. Magyarul ilyen gyengék vagyunk, csak elhittük a szezon közben EV-nek meg a csapatnak, h milyen k. jók vagyunk.

Nevetséges, szégyen, bohózat...a kiesés, is meg az is, ami ennél a klubnál folyik, menjen az anyjába mindenki, akinek ebben része volt. Hogy mer egy elnök vagy edző ezután a posztján maradni, mit képzelnek magukról?

Meg annyit, h a túlértékelt Klopp kétszer egymás után vezette döntőbe a csapatát, és csak a jó isten tudja, h nincs a balfék kapusa, akkor most mennyi bl lenne neki.
Nagyon nagy +1.

Ennyi a lényeg, aki máshogy látja annál nagyon rózsaszín a szemüveg.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.06.02. 09:36:11

Cestus írta:
recrea írta:És mitől, miért ijed be egy Barca, 2-3 milliárd eurós kerettel, VB, EB, BL győztes játékosokkal 2-3-4 gólos előny tudatában annyira, h helyzete sincs Rómában vagy Liverpoolban és klasszis játékos fossa össze annyira magát, h gólpasszokat szór vagy 5 méterről ziccerben passzol?.
Fogalmam sincs, ez számomra is felfoghatatlan.
Elmondom én neked: nincs megfelelően felkészítve sem az adott játékos, sem a csapat.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.06.02. 09:27:04

recrea írta:És mitől, miért ijed be egy Barca, 2-3 milliárd eurós kerettel, VB, EB, BL győztes játékosokkal 2-3-4 gólos előny tudatában annyira, h helyzete sincs Rómában vagy Liverpoolban és klasszis játékos fossa össze annyira magát, h gólpasszokat szór vagy 5 méterről ziccerben passzol?.
Fogalmam sincs, ez számomra is felfoghatatlan.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.06.02. 09:23:35

Cestus írta:Én meg azt látom, hogy évről-évre jól megverünk mindenkit a Camp Nouban, hogy aztán a visszavágón az esélytelenek nyugalmával, minden mindegy alapon nekünk jöhessenek, mi meg jól beijedjünk, ezzel tökéletes táptalajt nyújtva a fordításhoz. Egy ilyen taktikus Pool ellen, aki érzi, hogy van vesztenivalója, mint most a döntőben (pedig ugye ők mindig megalkuvás nélküli támadófocit játszanak), több esélyünk lett volna a visszavágón is. De biztosan tévedek, és ha ez bebizonyosodik, majd jól leírom, hogy mindenki menjen a rákba, és akkor én leszek a király.
És mitől, miért ijed be egy Barca, 2-3 milliárd eurós kerettel, VB, EB, BL győztes játékosokkal 2-3-4 gólos előny tudatában annyira, h helyzete sincs Rómában vagy Liverpoolban és klasszis játékos fossa össze annyira magát, h gólpasszokat szór vagy 5 méterről ziccerben passzol?

Nem a visszavágó volt csalóka egyik esetben sem, hanem az odavágó Barcelonában. Roma ellen helyzet nélkül rúgtunk 4 gólt, Pool meg mindent kihagyott. Mindkét meccsen nagyon dobta nekünk a gép, aztán a visszavágón jött a valóság.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.06.02. 09:08:31

Én meg azt látom, hogy évről-évre jól megverünk mindenkit a Camp Nouban, hogy aztán a visszavágón az esélytelenek nyugalmával, minden mindegy alapon nekünk jöhessenek, mi meg jól beijedjünk, ezzel tökéletes táptalajt nyújtva a fordításhoz. Egy ilyen taktikus Pool ellen, aki érzi, hogy van vesztenivalója, mint most a döntőben (pedig ugye ők mindig megalkuvás nélküli támadófocit játszanak), több esélyünk lett volna a visszavágón is. De biztosan tévedek, és ha ez bebizonyosodik, majd jól leírom, hogy mindenki menjen a rákba, és akkor én leszek a király.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.06.02. 08:56:47

palesz77 írta:
Cestus írta:Ez a Pool is lejátszotta ellenünk élete meccsét, függetlenül attól, hogy megnyerik-e ezt a mait.
Mondjuk a mai gyenge produkció ellenére az idei szezon után ez azért így erős.. :D
Ehhez annyit tennék még hozzá, h nem élete meccsét játszotta a Pool, hanem a szezonban először találkoztunk értelmes csapattal. Magyarul ilyen gyengék vagyunk, csak elhittük a szezon közben EV-nek meg a csapatnak, h milyen k. jók vagyunk.

Nevetséges, szégyen, bohózat...a kiesés, is meg az is, ami ennél a klubnál folyik, menjen az anyjába mindenki, akinek ebben része volt. Hogy mer egy elnök vagy edző ezután a posztján maradni, mit képzelnek magukról?

Meg annyit, h a túlértékelt Klopp kétszer egymás után vezette döntőbe a csapatát, és csak a jó isten tudja, h nincs a balfék kapusa, akkor most mennyi bl lenne neki.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2019.06.02. 09:16:04-kor.
Avatar
barka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2008.04.01. 12:56:28
Tartózkodási hely: Vác

2019.06.01. 23:19:23

Nem tudom valaki látta-e de sikerült a liverpooli formát átmenteni a Barca kézi csapatának is. Lassan hívhatjuk Barca betegségnek. Nem hiszem el hogy egy ekkora csapat nem képes alkalmazni megfelelő sport pszichológusokat.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.06.01. 22:55:16

Origi aranylabda :D

A döntő pillanatokban vezér tudott lenni.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2019.06.01. 22:53:49

Színvonalas meccs volt, ide nem fértünk be +3-ról. Lehet, hogy még mindig a csalódottság beszél belőlem
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.06.01. 22:39:03

Valaki szóljon a Spursnek hogy nincs visszavágó.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2019.06.01. 22:28:53

A foci szégyene ez a mai meccs... Irtózatosan gyenge.
Kluivert55
Barça B
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:55:39
Tartózkodási hely: Sárospatak

2019.06.01. 21:57:40

A liverpooli "B" csapat a jobb? Hol van a motivátor(Klopp)?
Válasz küldése