Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.06.05. 14:39:50

mezenga írta:
MatyiG írta:Bezzeg Keita hatalmas pluszt tudott adni minden meccsen Villa helyett a 70. perctől. :D
Ha te ezt így látod akkor csak gratulálni tudok!
Köszi.

Helyette ült a padon egy rohadt tehetséges Thiago, tényleg jobban jártunk Keitával a meccsek utolsó 20 percében.

De ha szerinted Keita többet tudott adni a csapatnak, mint most SR, legyen. Az idő sok mindent megszépít. Én emlékszem, hogy szidta mindenki Pepet, amiért minden meccsen jött az említett szokásos cseréje.
mezenga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2006.10.07. 12:37:24

2019.06.05. 14:33:07

MatyiG írta:Bezzeg Keita hatalmas pluszt tudott adni minden meccsen Villa helyett a 70. perctől. :D
Ha te ezt így látod akkor csak gratulálni tudok!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.06.05. 14:31:36

lehet ezt meg valahogy fokozni? talan ter stegen-t kene kirugni meg???
Hát jó lenne már egy passzolni is tudó kapust igazolni.


:mrgreen:
Avatar
Stoichkov
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2004.10.09. 12:24:19

2019.06.05. 14:28:25

valverde marad
jon griezmann
eladjuk semedo-t

lehet ezt meg valahogy fokozni? talan ter stegen-t kene kirugni meg???
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.06.05. 14:24:22

Bezzeg Keita hatalmas pluszt tudott adni minden meccsen Villa helyett a 70. perctől. :D
mezenga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2006.10.07. 12:37:24

2019.06.05. 14:10:47

zola8787 írta:Mezenga: ha a liverpool-is teljesítmény miatt akarnád eladni Robi-t, akkor ilyen elven Alba nemhogy ingyen mehetne, meg nekünk kellene fizetni, hogy vigye valaki.
Robi egy tökéletes 12-dik játékos, annak nincs jobb nála. Arról nem tehet, hogy nincs értelmes jobbhátvéde a csapatnak. Igen Semedo ügyes, kiscsapatok ellen, de védekezni nem tud ő sem.
Ráadásul Robi szerintem Vidal után a legjobb kozeppalyasunk a mostani formák alapján (ami elég szomorú).
Nem, én nem a két meccs alapján hanem mióta látom játszani. Nálam ő nem tökéletes 12ik ember. Betudnád őt állítani őt egy éles meccsen hogy pluszt adjon a csapatnak? Én nem hinném. Tökéletes 12ik ember Keita volt.
Én Sergi Robertoban semmit nem látok, szerintem 20 méterről nem rúg el a kapuig. Nem vagyunk egyformák,nincs ezzel semmi baj.
Ha menne a játékperceit simán megkaphatná Alena. A jobbhátvédben pedig Semedo kezdhetne és Wague is elég ígéretes.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2019.06.05. 14:02:00

Mezenga: ha a liverpool-is teljesítmény miatt akarnád eladni Robi-t, akkor ilyen elven Alba nemhogy ingyen mehetne, meg nekünk kellene fizetni, hogy vigye valaki.
Robi egy tökéletes 12-dik játékos, annak nincs jobb nála. Arról nem tehet, hogy nincs értelmes jobbhátvéde a csapatnak. Igen Semedo ügyes, kiscsapatok ellen, de védekezni nem tud ő sem.
Ráadásul Robi szerintem Vidal után a legjobb kozeppalyasunk a mostani formák alapján (ami elég szomorú).
mezenga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2006.10.07. 12:37:24

2019.06.05. 13:57:30

Tudom hogy ez nem football manager játék de látta valaki játszani a leverkusenes Kai Havertzet?
Számomra hihetetlen milyen magabiztos, mindkét lábát használja, kiválóan lát a pályán.
Nagyon eltudnám képzelni itt. Még csak 19 éves, bayern már rávetette magát de nincs megegyezés.
Én a jelenlegi csapatból simán megválnék Sergi Robertotol,Rakitic,Coutinho,Valverde.
Sergi Robertot akarhányszor látom nem értem mit keres itt. Szerintem ő csak azért van itt mert barca nevelés. Nem értem, jobb hátvédben katasztrófa, fizikailag gyenge, egy az egyben bárki simán veri. annyi hogy sokat tud futni, de azt sem gyorsan. Középpályán meg nagy nulla. Két meccset végigjátszott a Liverpool ellen. A hasznos megmozdulásaiból nem lehetne 20 mpes videót összevágni. Mane azt csinált amit akart.
Rakiticet úgy érzem hogy egyszerűen elfáradt. Nem látom a tűzet benne mint régen. És így hogy De Jong itt van felesleges is.
Coutinho pedig már annyi lehetőseget kapott hogy bizonyítson de semmi. Olvastam hogy megy zrika ha a Liverpoolnál marad akkor már 2er játszott volna döntőt stb.. Ja de ha itt úgy játszik mint a Poolnál akkor itt is.
Valverde pedig gyenge ide. Példa : Az első meccsen a Liverpool a 3-0 vereség ellenere is több ziccert dolgozott ki csak kimaradtak, erre a második meccsen teljesen ugyanúgy álltunk ki. Ezt nem értettem, ezek szerint ő elégedett volt az első meccsen látottakkal. Ja és azt a Vidalt is lecserélte aki több labdát szerzett mint a többi Barca játékos együttvéve.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2019.06.05. 06:20:24

Én is sajnálnám Semedot, de ha valami elvetemült árat leraknak érte (75-80M) akkor mehet. Senkit se hoznék a helyére. Wagué megérdemelne minimum 1 szezont, hogy kiderüljön mire képes. Persze legalább annyi játékperccel, mint amivel Semedo gazdálkodott.

szerk: el is felejtettem, hogy kölcsönben volt az előző szezonban a Betisnél valami brazil csodagyerekünk, akit a semmiből igazoltunk. Ő is jszv nem?
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2019.06.04. 21:31:38

pr13 írta:Mundo és a Cat Rádió szerint Semedo közölte a klubbal, hogy távozni szeretne több játéklehetőség miatt. =D> Ez még így megkoronázná a májusi tevékenységet.
A kivásárlási árán - 100 M - részemről mehet...
Avatar
pr13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2017.07.23. 10:53:34

2019.06.04. 20:58:39

Mundo és a Cat Rádió szerint Semedo közölte a klubbal, hogy távozni szeretne több játéklehetőség miatt. =D> Ez még így megkoronázná a májusi tevékenységet.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2019.06.04. 19:53:43

P.U.Y.O.L. írta:Licitháború Gomesért.

Legyen már egy kis vidámság is. :D
A "licit" végén, az érte kapott pénzből talán már egy De Ligt & Jadon Sancho pakkra is telne... :lol:
Nagy ötlet volt az az aranylabdás záradék, biztos az nyomta meg a piaci respektjét. :mrgreen:
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.06.04. 19:43:21

shevy írta:Sajnos nem tudok vidám lenni, el kellett volna adni, nem, inkább majd jól rá*aszunk, mert majd nem kell senkinek, vagy csak olcsóbban.
El fogják vinni, fekszik neki az angol bajnokság, én még azt se zárom ki, hogy pluszosan válunk meg tőle. Ha tavaly eladjuk max bagóért vitte volna valaki, jót tett neki ez az egy év kölcsön.
Sokkal inkább aggódnék Denis-ért, hogy őt hova tudjuk eladni, nálunk se virított sokat, de az Arsenal-os kalandja pláne nem emelete az értékét.
Illetve Rafinha se tudom, hogy kinek fog kelleni azután, hogy megint kb. egész szezonban sérült volt, neki is van még egy év a szerződéséből.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
shevy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2004.10.09. 18:38:45

2019.06.04. 19:25:04

Sajnos nem tudok vidám lenni, el kellett volna adni, nem, inkább majd jól rá*aszunk, mert majd nem kell senkinek, vagy csak olcsóbban.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2019.06.04. 19:04:19

Licitháború Gomesért.

Legyen már egy kis vidámság is. :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.06.04. 16:40:34

MatyiG írta:Nyilván mindig azt kellene igazolni, aki végül nem ide jön. :D Mendy minek jönne? Padozni még 2-3 évig Alba mögött?

Nyilván, mivel általában hulladékokat igazolunk.
Nem Mendyn van a hangsúly, hanem egy balhátvéden, aki nem csak arra van, hogy elmondhassuk, hogy van egy csere balhátvédünk.

Alba, Busquets, Rakitic, Suarez félékkel meg kell értetni, hogy ha toppon akarnak lenne a szezon második felére, amikor eldőlnek a dolgok, akkor néha ülniük kell.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2019.06.04. 16:23:44

Èn nagyon nem szeretném, hogy Neymar visszajöjjön.
Egyrészt szerintem az idő mindent megszépít.Szerintem nagyobb megváltónak van beállítva Neymar, mint amennyit hozna. A képességei egyedülállóak, de egyszerűen közel nem hozott ki annyit magából amennyi benne van. Én Neymart Barca mezben igazán 2014/15 ös triplázáskor szerettem és utána ősszel Messi sérülésekor. Ekkor éreztem Neymarban, hogy igen , elképesztő jó. Ez az az ember , aki már megközelíti Messit. Ekkor volt szerintem az, amikor már volt elég önbizalma (ami az első évében még nem votl meg), ahhoz, hogy megmutassa mit is tud, viszont még nem volt ilyen szinten elszállva (ahogy a triplázás után). Én azután egyre inkáb úgy éreztem, hogy Neymar kezd káros lenni. Fölösleges cselek, fetrengés , ellenfél provokálása, gyomorforgató arrogancia. Szerintem az utolsó évében már nem is játszott igazán jól, neki is voltak bőven olyan időszakai, amikor olyan rossz formában volt, hogy nem lehetett vele gólt lövetni kis túlzással. Én, akkor úgy éreztem, hogy van 5-6 a csapat számára hasznosabb játékos, mint Neymar.
Emellett az MSN kezdte túlnőni a Barcát és érinthetetlenek voltak, ami azt eredményezte, hogy semmiylen csatár nem akart a Barcába jönni, mert egy percet nem játszott volna senki.Én egy évvel a lelépése előtt kezdtem érezni, hogy az MSN-t a csapat érdekében jó lenne megbontani és vagy Neymart vagy Suarezt el kéne adni, hogy ne 3 érinthetetlen támadó legyen és az árából hozni két jó játékost. Most meg úgy érzem, hogy főleg Valverde alatt elég lenne egy Messi, aki érinthetetlen és kéne mellé 3 támadó, aki megkűzd a két helyért.
A másik, hogy ezzel az igazolással sikerülne a Barcának szépen saját magát arcon köpni, hogy egy saját nevelés Thiagot (állítólag) azért nem hoznak vissza, mert egyszer, amikor alig játszott elhagyta a Barcát a több játéklehetőség miatt és egy Neymart, aki meg ilyen csúnyán vált el a Barcától , ő meg jöhet vissza. Plusz lenyilatkozgatják, hogy Dembele magasabb szintet képvisel stb. Szerintem hagyni kell Neymart. Vannak rajta kívül is nagyon jó játékosok. Szerintem ő sem megváltó. Egy egyedülálló képességű játékos, aki szerintem nem ad annyit és nem annyira hasznos a csapat számára, mint amekkora a tehetsége.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Arthur8 2019.06.04. 16:47:51-kor.
mark watney
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2018.06.13. 10:31:22

2019.06.04. 16:22:31

Nero. írta:Rajtam kívül van olyan őrült aki boldog lenne egy Dembelé + Coutinho = Neymar cserével?

Rakiticet nem adnám.
Azok után, ahogyan távozott, nem fordul ki tőle a gyomrod?
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.06.04. 15:55:17

Igazából a legutóbbi triplázásunk óta egyoldalasak vagyunk, mert Messi egyre inkább középen játszik, Alves meg ugye távozott. Hiába teszed be Semedót, ha neki is csak egy Rakitic a játszótársa.

Neymarért egy Cou+Rakitic kettősön elgondolkoznék, Dembélét nem adnám én sem. Viszont Neymar sem igazán kellene a két évvel ezelőtti viselkedése után.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.06.04. 15:51:24

MatyiG írta:30 éves Alba, szerinted már csak a következő szezonban marad stabil kezdő a csapatban?
Nem, de ugyanazt próbáljuk játszani 2 éve csak Xavi,Iniesta és Alves nélkül, klasszikus bal-és jobbszélső nélkül a kezdőben. Sokszor elmondtam már, a keret adott lenne egy direktebb, kiegyensúlyozottabb és ezáltal kiszámíthatatlanabb játékra, de ehhez a selejtet kellene kiszórni a kezdőből és valverdet leváltani. Alba nem tartozik közéjük, és valóban sok a gólpassza meg Messivel [auto_cenzúra] összejátszik, de anno Alves-Messi volt a jobb oldalon, az az oldal volt a domináns míg a balhátvédünk-Alba vagy Abidal-nem mentek fel annyiszor, mégsem voltunk ennyire egyoldalasak, ez pedig edzői hiba. Átlagban 3-4 ember van a baloson és oldalpassz Rakiticcel a jobbon, a kispadon és lelátón-vagy orvosi szobában-pedig vannak a gyors, klasszis alapanyaggal rendelkező játékosok.

Szerk: Nero, nekem nem hiányzik, Dembeleért pláne, Q mehet ahová lát, de Dembeleben ott az X, ha végre megkapná a bizalmat mindenkitől kiteljesedhetne és nem azt mondom hogy Messi szintű lehetne, de ‘Messi light’ benne van. Neymar már jobb nem lesz, és Messi haverja Ő is, van abból már itt elég.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.06.04. 15:42:14

Rajtam kívül van olyan őrült aki boldog lenne egy Dembelé + Coutinho = Neymar cserével?

Rakiticet nem adnám.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.06.04. 15:28:25

30 éves Alba, szerinted már csak a következő szezonban marad stabil kezdő a csapatban?
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.06.04. 14:59:49

Mondjuk az is vicces lenne ha Alba még 2-3 évig stabil kezdő maradna. Öregfiúk FC élükön Alba,Suarez,Busquets,Piqué, kapitány Messi.

Egy pár héttel ezelőtti főoldali cikkben meg volt említve hogy Semedo eladásából fiatalíthatni lehetne a keretet. Semedo fiatalabb mint oldalpassz, és milyen fiatalítás az ahol 28-30 éves emberekre megyünk rá 100 milliókért mikor a rivális 60 millióért igazol egy 21 éves csatárt?
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.06.04. 14:53:21

Nyilván mindig azt kellene igazolni, aki végül nem ide jön. :D Mendy minek jönne? Padozni még 2-3 évig Alba mögött?
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.06.04. 14:40:32

dkveszta87 írta:Komolyan mondom, hogy vicc ez az egész vezetőség, Valverdéstől, Griezmmanostul, Gomes, Digne és még lehetne sorolni..eddig igyekeztem viszonylag nyugodtan fogalmazni, de ez elképesztő.. a Barca vs Real topicban is írták és olvastam máshol is, h Jovic -> Real.. és még lesz egy Mendy is, akit szintén hírbe hoztunk velünk is. Nem mondom azt, h mindkettő tutira be fog válni nekik, de egyértelműen jó igazolásnak gondolom őket.. árban a kettő együtt is kb egy Griezmann ára, nem mellékesen Lajos és Alba posztjai, ahova már rég szeretnénk vásárolni..nagyon nagy bajok vannak a vezetőségben, keserves pár évnek nézünk elébe.. azt kívánom, bárcsak ne legyen igazam.. továbbra is Visca el Barca!
Mendy? Akit a hírek szerint azért kukáztunk, mert épp 1 meccsen(ellenünk) nem nyerte el a vezetőség tetszését?! :lol: :lol:
Azóta sem találtak értelmes alternatívát még pletykaszinten sem.(maximum David Luis röppent fel az Atletiből 1-1 napra)

Tényleg vicc az egész. 65 millió..Griezmann fele, és még fiatal is, tipikus csatár, nem mellesleg nem intett be nyilvános a klubnak, erre nekünk nem kell. :roll:
Szerintem nagyot foghat vele a Real, nem tudom elhinni hogy nekünk nem ért volna meg ennyit, esetleg kicsit többet is.

Griezmannal nagyon Sanchez feelingem van: Ügyes, hozhat 1-2 meccset, de láthattuk 2014-15-ben, hogy mi a különbség egy igazi csatár és ő közte.
Ha Suarez helyére akarják, akkor könnyen égés lehet belőle.
Válasz küldése