Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2019.06.06. 22:36:54

Ronal.10 írta:Azért ha Messi legalább döntős lesz a Copan, simán benne van, akkor meg lesz az a 6. aranylaszti.
Copa senkit nem érdekel. Európában dől el a laszti sorsa
Csak is Puyol
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2019.06.06. 15:45:19

Azért ha Messi legalább döntős lesz a Copan, simán benne van, akkor meg lesz az a 6. aranylaszti.
Nehogy már ilyen egyszezonos holland védő nyerje az aranylabdát, kizárt, plusz nincs akkora reklám értéke a csávónak, idén kb 3-szor láttam bármiféle közösségi oldalon, újság címlapon....stb
Ronaldo 2 éve ilyen meccs után simán elhomályosította az egész 0 teljesítményű szezonját és kapott aranylabdát, de ez már nem divat...remélem.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2019.06.06. 14:04:50

Hányinger ez a hozzászólás volt, amit ide sikerült böfögnöd. Inkább példát kéne róla venni sok focistának, hogy 34 évesen is úgy hajt meg küzd, mint egy huszonéves. Nem mellesleg rendelkezik is olyan fizikai képességekkel, amiért nem keveset tett / tesz a mai napig, ami azért duplán megsüvegelendő.

Értem én, hogy nagy divat őt egy Barca fórumon fikázni, de nem elismerni azt, amit letett és a mai napig ennyi idősen letesz az asztalra, az óriási ostobaság és bunkóság.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.06.06. 13:54:26

GPityu írta:
davi10 írta:
GPityu írta:Elhányom magam Ronaldótol, hajt görcsösen az aranylabdára, Juvenál elbukta most nyomul a válogatottnál... Mikor fogja már
végre fel hogy kapott ajándékba ötöt, és ettől még nem Messi csak egy hisztis népművészeti cserépedény.
Hajrá Messi
Attól hányod el magad, hogy valaki megy mint a gép? Vagy mit jelent nálad a "hajt görcsösen"?
Csak annyit láttam, hogy ma is vert 3-at, nem tudom tett-e valami kirívóan undorítot.

De inkább sz.rjon bele és sétálgasson, mert úgyis Messi-é lesz az aranylabda?

A "kapott ajándékba 5-öt" szövegnél meg nem is tudom mikor olvastam nagyobb baromságot, ezt remélem te se gondoltad komolyan.
Nekem se a szívem csücske a portugál, de azért ne menjünk már egy bizonyos szint alá.[/quot
Melyik évben volt jobb Messinél?
Talán mikor a portugál válogatott összekocázott egy Eb-t,vagy berugott egy büntetőt a BL döntőben,stb.megmondom, soha.
Neked nem szíved csücske, én utálom, legalább van benne valami közös.üdv
Ha Hollandia behúzza onnantól kezdve a Van Dick gyerek lesz a favorit az aranylabdára, csak gondoltam szólok. Szóval én a helyedben még örülnék is neki, hogy CR vágja a gólokat ebben a futottak még kupában. Idén neki kb. annyi esélye van a lasztira mint tavaly Messinek, tök mindegy innentől mit csinál...
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
GPityu
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2012.10.10. 22:15:20

2019.06.06. 00:25:00

davi10 írta:
GPityu írta:Elhányom magam Ronaldótol, hajt görcsösen az aranylabdára, Juvenál elbukta most nyomul a válogatottnál... Mikor fogja már
végre fel hogy kapott ajándékba ötöt, és ettől még nem Messi csak egy hisztis népművészeti cserépedény.
Hajrá Messi
Attól hányod el magad, hogy valaki megy mint a gép? Vagy mit jelent nálad a "hajt görcsösen"?
Csak annyit láttam, hogy ma is vert 3-at, nem tudom tett-e valami kirívóan undorítot.

De inkább sz.rjon bele és sétálgasson, mert úgyis Messi-é lesz az aranylabda?

A "kapott ajándékba 5-öt" szövegnél meg nem is tudom mikor olvastam nagyobb baromságot, ezt remélem te se gondoltad komolyan.
Nekem se a szívem csücske a portugál, de azért ne menjünk már egy bizonyos szint alá.[/quot
Melyik évben volt jobb Messinél?
Talán mikor a portugál válogatott összekocázott egy Eb-t,vagy berugott egy büntetőt a BL döntőben,stb.megmondom, soha.
Neked nem szíved csücske, én utálom, legalább van benne valami közös.üdv
Pityu
GPityu
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2012.10.10. 22:15:20

2019.06.05. 23:58:48

MatyiG írta:És ettől miért kell elhánynod magad? Szerintem örül, ha a dobogóra odajut.
Talán ismered a kis ovodást te is, de legyen igazad, Messi mögött sok a hely...de neki az nem öröm.
Pityu
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.06.05. 23:50:07

GPityu írta:Elhányom magam Ronaldótol, hajt görcsösen az aranylabdára, Juvenál elbukta most nyomul a válogatottnál... Mikor fogja már
végre fel hogy kapott ajándékba ötöt, és ettől még nem Messi csak egy hisztis népművészeti cserépedény.
Hajrá Messi
Attól hányod el magad, hogy valaki megy mint a gép? Vagy mit jelent nálad a "hajt görcsösen"?
Csak annyit láttam, hogy ma is vert 3-at, nem tudom tett-e valami kirívóan undorítot.

De inkább sz.rjon bele és sétálgasson, mert úgyis Messi-é lesz az aranylabda?

A "kapott ajándékba 5-öt" szövegnél meg nem is tudom mikor olvastam nagyobb baromságot, ezt remélem te se gondoltad komolyan.
Nekem se a szívem csücske a portugál, de azért ne menjünk már egy bizonyos szint alá.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.06.05. 23:14:58

És ettől miért kell elhánynod magad? Szerintem örül, ha a dobogóra odajut.
GPityu
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2012.10.10. 22:15:20

2019.06.05. 23:07:27

Elhányom magam Ronaldótol, hajt görcsösen az aranylabdára, Juvenál elbukta most nyomul a válogatottnál... Mikor fogja már
végre fel hogy kapott ajándékba ötöt, és ettől még nem Messi csak egy hisztis népművészeti cserépedény.
Hajrá Messi
Pityu
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.05.25. 09:03:31

nem tartom, istennek. egyszerűen élvezem a játékát ha jól játszik és szidom, ha leszegett fejjel sétál.
szurkoltam neki az aranycipőért és örülök, hogy be zsebelte! ez akkor is így van, ha Mbappé a jövő és ha az ő játéka is a csúcson van.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.05.24. 21:21:08

Messi sok kitűnő erénye közé nem tartozik annak megítélése, hogy neki magának mi a legjobb. Mostanra az "Ide nekem az oroszlánt is" mentalitás a kárára van. Egy erőskezű, koncepciózus edző és friss csapattársak tudnának az utolsó éveiben leginkább a hasznára lenni - de ő ezt másképp gondolja.
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2019.05.23. 18:32:40

Alba szélen való meglódulásainál minden az időzítésen múlik.
Amennyiben az összhang tökéletes, akkor az komoly gólhelyeztet eredményez, de ehhez az kell, hogy a második vonalban Messi a lehető legjobb időzítéssel és koordinációval fussan azt a gyilkos 10-20 métert, illetve ez igaz Alba beindulására is. Helyet tudna cserélni a két játékos, de ég és föld lenne a helyzet kihasználás.
Annak ellenére, hogy ezt az ellenfelek már jól ismerik, még mindig sok szituációt tudnak kialaítani. Sajnos ez az összhang a másik oldalon hiányzik, kérdéses, hogy Semedo képes lesz-e erre.

Korábban már én is céloztam arra, hogy a tiki-taka-t sokkal magasabb intenzitással kellene művelni, hogy azzal uralják a pályát és eredményesek legyenek, ám ez a keret jelenleg nem alkalmas rá. Tulajdonképpen az látszik, hogy a stabil játékkal döntő többségben verhetőek az ellenfelek, viszont a legjobbak ellen ez már kevés (max. szoros mérkőzések) vagy esetleg valami extra napot kell kifogni többeknek, hogy mégis elég legyen. A Pool elleni első mérkőzésen is sok minden úgy alakult, hogy elhiggye a többség, itt a Barca kezében van a továbbjutás, de már ott is születhetett volna igen szoros eredmény, ha Messi nem nyújt extrát.
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2019.05.23. 18:31:30

Milan012 írta:Szerintem az lenne a legjobb ha lassan jönnének mások és átvennék a helyét de ez még 2-3 évig legalább nem fog megtörténni
Messi, ha igy tartja a kondijat, akkor meg 35+ evesen is erositest jelenthet a padrol beallva. Bar szerintem a tartos csere szerepkort nem fogja bevallalni, akkor inkabb visszavonul/eligazol levezetni.

Gaillard lentebbi posztja nagyon jol leirja a helyzetet. A "Messi fuggoseg" szerintem azert lehet ilyen szembeotlo, mert olyan szintu jatszotarsakat, mint Neymar vagy Iniesta, akik erdemben hozza tudtak tenni a kombinativ tamadojatekhoz, nem lehet csak ugy leakasztani egyszeruen(talan mert nincsenek is).
Milan012
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2019.05.18. 12:13:54

2019.05.23. 16:36:26

Nem tudom ki hogy van vele de nekem már sok hogy mindenki egy istennek tartja őt [-X pedig ugyanolyan ember mint mindenki. Illetve már lassan több mint 10 éve nézzük hogy a csapat csak belőle áll kis túlzással.Szerintem az lenne a legjobb ha lassan jönnének mások és átvennék a helyét de ez még 2-3 évig legalább nem fog megtörténni
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.23. 14:28:54

pep71 írta:Azzal kezdem, hogy Messi nélkül ez a Barca sehol nem lenne szerintem és idén is hihetetlen amit nyújtott, főleg ilyen társakkal, de megfordítva pedig akkor az is igaz lehet, hogy a többi játékos akik helyzetbe kerülnek romlik a hatékonyságuk mivel(Messi+Suárez nem védekezik semmit), nekik sokkal többet kell a mezőnymunkába beletenniük és a támadás befejezésére nem marad elég koncentrációjuk(Alba-nál ez elég feltűnő szerintem, mivel annyi sprint mellett, sokkal nehezebb jobb döntéseket hozni, mivel ha a tested fáradtabb, fejben is nehezebben hozol döntéseket). Amúgy Messi akkor is ilyen hatékony volt a kapu előtt, amikor Pep volt az edző és védekeznie/letámadnia kellett, egyszerűen ez a csapat a középpályán meg sem közelíti azt a dominanciát amit Xavi és Iniesta alatt mutatott és Dani Alves szerepe is nagyon nagy volt, viszont őket nem tudta a Barca megfelelően pótolni(ez várható is volt), de ugyanazt a focit akarja játszani(elvileg, mert a pályán nem ezt látjuk, sajnos), szerényebb képességű játékosokkal, középszerű edzővel.
Egyetértek, mondjuk Messi Pep idejében huszonéves, nem harminciksz éves volt, emiatt többet is tudott bevállalni, és a szélsők is hozzátették a magukét a védekezéshez. De emiatt is, meg amiatt is, amit írsz, szerintem fontos lenne egy új koncepciót hozni, mert jelenleg tiki-takázni akarunk arra nem túl alkalmas játékosokkal (oké, Valverde már talán azt sem akar), és hiába hozunk ide 160 milliós Coutinho-t, vele együtt sincs fogalma róla senkinek Messin kívül, hogy ezt a játékot hogyan kellene játszani, így a vége a "Messimegoldja" típusú foci lesz.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2019.05.23. 13:26:07

[quote="Gaillard"]Mennyi évnek kell eltennie ahhoz, hogy rájöjjetek, amennyiben Messi végigsprintelné a mérkőzés nagy részét, úgy a hatékonysága jelentősen romlana. Neki abban a mérkőzésenkénti 5 -10 akcióban kell a csúcson pörögnie, amikor a kivételes képességeit eredményre tudja váltani, mert ott tud olyant, amit szinte senki sem. Az idő előrehaladtával ez persze át fog tolódni a kiszolgálásra, a játék olvasasására. Kész csoda, hogy 30 felett még így is mennyit megőrzött a robbanékonyságából, energiájából.
A "rá kell játszani az akciót" pedig abból adódik, hogy a társak is sokkal biztosabbak abban - illetve a felelősséget is egyszerűbb áttolni -, hogy Messi hatékonyabban fejezi be a támadást. Ellenben számtalanszor észrevehető, hogy Messit sokkal jobban érdekli a csapat eredményessége, mint a saját sikere, ám néha hibázik, mert olyankor is labdát ad a társaknak, amikor valószínűleg jobban tudná az akciót befejezni vagy továbbvinni.
A csapat többi játékosának kellene a pályán úgy mozognia, hogy ezekből az "energiadús" megindulásokból (amikor számtalan ellenfél figyelmét leköti) többet profitáljanak.

Amúgy, ha a liverpooli mérkőzésen 1-0-án valamelyik Barca helyzet bemegy, akkor most egy csomó dolog nem került volna terítékre, mert Messi ezévi teljesítménye sok negatívumra kellő esernyőt tartott volna.

Valószínűleg az az ember, aki nem szeret a megszokott dolgokon sokat változtatni, ragaszkodik egy közeghez, ami nagy szerencse a Barcelona szempontjából, mert így könnyebb volt megtartaniuk, holott az elmúlt években nem igazán sikerült játszótársakat - max. kisiparosokat - beépíteni a csapatba mellé.

Azzal kezdem, hogy Messi nélkül ez a Barca sehol nem lenne szerintem és idén is hihetetlen amit nyújtott, főleg ilyen társakkal, de megfordítva pedig akkor az is igaz lehet, hogy a többi játékos akik helyzetbe kerülnek romlik a hatékonyságuk mivel(Messi+Suárez nem védekezik semmit), nekik sokkal többet kell a mezőnymunkába beletenniük és a támadás befejezésére nem marad elég koncentrációjuk(Alba-nál ez elég feltűnő szerintem, mivel annyi sprint mellett, sokkal nehezebb jobb döntéseket hozni, mivel ha a tested fáradtabb, fejben is nehezebben hozol döntéseket). Amúgy Messi akkor is ilyen hatékony volt a kapu előtt, amikor Pep volt az edző és védekeznie/letámadnia kellett, egyszerűen ez a csapat a középpályán meg sem közelíti azt a dominanciát amit Xavi és Iniesta alatt mutatott és Dani Alves szerepe is nagyon nagy volt, viszont őket nem tudta a Barca megfelelően pótolni(ez várható is volt), de ugyanazt a focit akarja játszani(elvileg, mert a pályán nem ezt látjuk, sajnos), szerényebb képességű játékosokkal, középszerű edzővel.
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2019.05.23. 12:44:30

Mennyi évnek kell eltennie ahhoz, hogy rájöjjetek, amennyiben Messi végigsprintelné a mérkőzés nagy részét, úgy a hatékonysága jelentősen romlana. Neki abban a mérkőzésenkénti 5 -10 akcióban kell a csúcson pörögnie, amikor a kivételes képességeit eredményre tudja váltani, mert ott tud olyant, amit szinte senki sem. Az idő előrehaladtával ez persze át fog tolódni a kiszolgálásra, a játék olvasasására. Kész csoda, hogy 30 felett még így is mennyit megőrzött a robbanékonyságából, energiájából.
A "rá kell játszani az akciót" pedig abból adódik, hogy a társak is sokkal biztosabbak abban - illetve a felelősséget is egyszerűbb áttolni -, hogy Messi hatékonyabban fejezi be a támadást. Ellenben számtalanszor észrevehető, hogy Messit sokkal jobban érdekli a csapat eredményessége, mint a saját sikere, ám néha hibázik, mert olyankor is labdát ad a társaknak, amikor valószínűleg jobban tudná az akciót befejezni vagy továbbvinni.
A csapat többi játékosának kellene a pályán úgy mozognia, hogy ezekből az "energiadús" megindulásokból (amikor számtalan ellenfél figyelmét leköti) többet profitáljanak.

Amúgy, ha a liverpooli mérkőzésen 1-0-án valamelyik Barca helyzet bemegy, akkor most egy csomó dolog nem került volna terítékre, mert Messi ezévi teljesítménye sok negatívumra kellő esernyőt tartott volna.

Valószínűleg az az ember, aki nem szeret a megszokott dolgokon sokat változtatni, ragaszkodik egy közeghez, ami nagy szerencse a Barcelona szempontjából, mert így könnyebb volt megtartaniuk, holott az elmúlt években nem igazán sikerült játszótársakat - max. kisiparosokat - beépíteni a csapatba mellé.
Samper írta:Messi zsenije vitathatatlan. Érthető a frusztráltsága is, hogy az utóbbi években kevesebb díjat, kupát szed össze, mint amennyit szeretne. Az erre adott reakciója azonban téves. Mennél több pénzt akar, hogy ez is jelezze kivételes voltát. Nem fogad el taktikai feladatot: kedve szerint bejárja az egész pályát, noha lassan fele annyit fut, mint a csapatátlag. Elvárja, hogy az edző mindenre rábólintson, hogy a régi, megszokott barátok vegyék körül a pályán, hogy mindenki minden labdát rájátsszon. Nem veszi észre, hogy így is elér eredményeket, de a legjobban vágyottak elmennek mellette. Jobb edzővel, jobb társakkal, megmaradva a neki szánt taktikai feladatnál sokkal többre mehetne pályafutása utolsó éveiben.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2019.05.22. 20:04:34

Samper írta:Messi zsenije vitathatatlan. Érthető a frusztráltsága is, hogy az utóbbi években kevesebb díjat, kupát szed össze, mint amennyit szeretne. Az erre adott reakciója azonban téves. Mennél több pénzt akar, hogy ez is jelezze kivételes voltát. Nem fogad el taktikai feladatot: kedve szerint bejárja az egész pályát, noha lassan fele annyit fut, mint a csapatátlag. Elvárja, hogy az edző mindenre rábólintson, hogy a régi, megszokott barátok vegyék körül a pályán, hogy mindenki minden labdát rájátsszon. Nem veszi észre, hogy így is elér eredményeket, de a legjobban vágyottak elmennek mellette. Jobb edzővel, jobb társakkal, megmaradva a neki szánt taktikai feladatnál sokkal többre mehetne pályafutása utolsó éveiben.
Ez azért nem igaz. A Pool elleni meccsen látszódott, ahogy leüvölti Vidal haját, hogy miért nem rúgta rá ziccerben, miért kellett passzolnia.
Lehet, hogy kevesebbet fut, mint az átlag, de ez mindig így volt. Csak mivel régebben a csapategység működött, és nem volt a kp-n egy lassú RAkéta, meg egy béna Busi, ez nem tűnt fel.
És én bizony emlékszem jó pár meccsre, mikor Messi a saját tizijénél szerelt, vagy éppen kapott labdát. Szóval annyira nem kell őt szídni
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.05.22. 06:23:10

Messi zsenije vitathatatlan. Érthető a frusztráltsága is, hogy az utóbbi években kevesebb díjat, kupát szed össze, mint amennyit szeretne. Az erre adott reakciója azonban téves. Mennél több pénzt akar, hogy ez is jelezze kivételes voltát. Nem fogad el taktikai feladatot: kedve szerint bejárja az egész pályát, noha lassan fele annyit fut, mint a csapatátlag. Elvárja, hogy az edző mindenre rábólintson, hogy a régi, megszokott barátok vegyék körül a pályán, hogy mindenki minden labdát rájátsszon. Nem veszi észre, hogy így is elér eredményeket, de a legjobban vágyottak elmennek mellette. Jobb edzővel, jobb társakkal, megmaradva a neki szánt taktikai feladatnál sokkal többre mehetne pályafutása utolsó éveiben.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.05.20. 00:34:41

“Ameddig nem vonul vissza ez a srác addig nem fogjuk megérteni hogy mennyire is volt jó”
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.05.19. 23:30:26

Aranylabda győztes: Boufal :D
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.19. 22:26:17

"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.05.19. 20:37:40

Az egyetlen igazi kérdés, hogy az idei Messi volt-e az eddigi legjobb a Messi akit láttunk. Az hogy ő a legjobb játékos a világon az nem lehet kérdés.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.05.19. 19:27:08

Rivaldo11 írta:Nehéz lesz másnak adni az aranylabdát. Kanyarban nem volt senki hozzá képest.
Ha idén nem kapja meg, én a helyében visszaadnám az összeset :D Viccet félretéve, egy ilyen fieszta bl-re odaadni az kész röhej lenne, főleg, hogy nincs olyan aki egyértelműen megérdemelné sem a Poolból sem a Spursbol. Még hypolni se lehet nagyon egyiket se, max VVD-t de őt se nagyon erőltetném a heylükben, gyorsan kiderülne, hogy nem akkora játékos azért ,mint amiylennek elsőre tűnik(ilyen statokat hozott pár pl jhátékos az elmúlt 10évben). [-X
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.19. 17:18:23

Nehéz lesz másnak adni az aranylabdát. Kanyarban nem volt senki hozzá képest.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Válasz küldése