Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2019.06.06. 16:36:05

Chino írta:
ultrasur írta:
Nem akarok nagyon offolni, de Hazard teljes mértékben galaktikus. Jelenlen Top 3 Messi után és MBappé mellett. Szerintem nálunk BL és Aranylabda is eshet le neki, am. stílusban nagyon közel áll Messihez.

A többiek meg nagyon fontos, hiány posztokra jönnek.

Nálatok szerintem Dejong mellett Grizes és F Luis lesz a befutó. Cou marad. Semedot vétek lenne eladni, hiába kapnátok érte sok pénzt, kitudja pár éve múlva kit és mennyiért igazoltok majd oda.

Bappé, Deligt és JoaoFelix meg pár év múlva lesz mindkét csapatnál majd terítéken.
Az azért elég erős, hogy Hazard van ott Messi után, egyezzünk ki top 5-ben. Mbappé pedig szerintem túl van egy kicsit fújva. Baromi tehetséges, de még annyit nem tett le az asztalra, hogy így kezeljék. Tényleg szépen termelt idén, de azért vegyük hozzá, hogy abban a PSG-ben ami szinte minden bajnokiján 3-4-5 gólt ver a francia ligában és a másik két gólzsák a szezon nagy részében off volt. Neymar és Cavani is elég termékeny volt, és inkább akkor játszottak, amikor mind a három támadó fent volt a pályán. A csapatnak pedig nem tudott a vezére lenni. Arról nem beszélve, hogy már mennyire elszállt magától és néha vállalhatatlan dolgokat művel. Sok embert lepatkányoztok, meg hogy Neymar miket művel, de a francia is hajlamos már ilyenekre.

De Ligt és Joao Felix pedig már terítéken van. A holland szerintem a következő szezont már nem az Ajaxban kezdi meg. De ha igen, jövőre már nálatok is prioritás lesz. Felixnél pedig ha jól tudom ti is bepróbálkoztatok és a City is kész lecsapni rá.

Eriksent speciel én legalább akkora, ha nem nagyobb lutrinak érzem mint Coutinhot. "Látatlanba" a brazil is nagyon illeszkedett a csapatba, a Spurs-szel egyezkedni meg az egyik legnehezebb, hiába 20-ig van a szerződése.
Suarez pótlása pedig baromi nehéz ügy. Olyan játékos aki érdemben tudná pótolni nagyon kevés van és ha jön is egy matuzsálem Stuani, ki tudja mennyivel leszünk előrébb, Valverde pedig valószínűleg agyba-főbe játszatja továbbra is.
Szerintem felesleges is keresni egy az egyben az utódját, inkább szerkezet váltással lehetne megoldani, de ha középcsatár nélkül hátrébb vonjuk Messit középen mint korább szervezni nem tud annyit, más pedig sajnos nem veszi annyira a fáradságot. Ahogy jelenleg kinéz a játék, Griezmannal sokabb hatékonyabb lehetne a csapat, mert Suarez így is alig játszik középen, egy labdaügyesebb, gyorsabb játékos, aki olyan szélső-középcsatár hibrid többet tehet hozzá a játékhoz és nem halna el minden kontránk sem.
De van egy olyan érzésem, ha jön a francia Lajos akkor is a pályán lesz, a széljátékot pedig teljesen fel lehet adni.
De Ligt és Felix szerintem is megy tovább idén, valószínűleg a két manchesteri csapatba, de felénk, vagy felétek pár év múlva lesz ezek után esély. Eriksen szerintem is lutri, ő remélem nem is jön.

Hazard meg elválik tényleg mit tud.

Nálatok kisebb mozgás lesz, pedig kb. semennyire se lenne szükség. Jövőre egy plusz Dejong, és egy helyét megtaláló Cou és Dembi nagyot mehetne, előre kéne egy normális cserecsatár és hátra egy Alba csere. Mondjuk, amíg a fejekbe ekkora káosz és 0 motiváltság van, addig minden mindegy. Nektek szerintem egy új edző kellene, de az úgy se lesz.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.06.06. 16:21:09

ultrasur írta:
Nem akarok nagyon offolni, de Hazard teljes mértékben galaktikus. Jelenlen Top 3 Messi után és MBappé mellett. Szerintem nálunk BL és Aranylabda is eshet le neki, am. stílusban nagyon közel áll Messihez.

A többiek meg nagyon fontos, hiány posztokra jönnek.

Nálatok szerintem Dejong mellett Grizes és F Luis lesz a befutó. Cou marad. Semedot vétek lenne eladni, hiába kapnátok érte sok pénzt, kitudja pár éve múlva kit és mennyiért igazoltok majd oda.

Bappé, Deligt és JoaoFelix meg pár év múlva lesz mindkét csapatnál majd terítéken.
Az azért elég erős, hogy Hazard van ott Messi után, egyezzünk ki top 5-ben. Mbappé pedig szerintem túl van egy kicsit fújva. Baromi tehetséges, de még annyit nem tett le az asztalra, hogy így kezeljék. Tényleg szépen termelt idén, de azért vegyük hozzá, hogy abban a PSG-ben ami szinte minden bajnokiján 3-4-5 gólt ver a francia ligában és a másik két gólzsák a szezon nagy részében off volt. Neymar és Cavani is elég termékeny volt, és inkább akkor játszottak, amikor mind a három támadó fent volt a pályán. A csapatnak pedig nem tudott a vezére lenni. Arról nem beszélve, hogy már mennyire elszállt magától és néha vállalhatatlan dolgokat művel. Sok embert lepatkányoztok, meg hogy Neymar miket művel, de a francia is hajlamos már ilyenekre.

De Ligt és Joao Felix pedig már terítéken van. A holland szerintem a következő szezont már nem az Ajaxban kezdi meg. De ha igen, jövőre már nálatok is prioritás lesz. Felixnél pedig ha jól tudom ti is bepróbálkoztatok és a City is kész lecsapni rá.

Eriksent speciel én legalább akkora, ha nem nagyobb lutrinak érzem mint Coutinhot. "Látatlanba" a brazil is nagyon illeszkedett a csapatba, a Spurs-szel egyezkedni meg az egyik legnehezebb, hiába 20-ig van a szerződése.
Suarez pótlása pedig baromi nehéz ügy. Olyan játékos aki érdemben tudná pótolni nagyon kevés van és ha jön is egy matuzsálem Stuani, ki tudja mennyivel leszünk előrébb, Valverde pedig valószínűleg agyba-főbe játszatja továbbra is.
Szerintem felesleges is keresni egy az egyben az utódját, inkább szerkezet váltással lehetne megoldani, de ha középcsatár nélkül hátrébb vonjuk Messit középen mint korább szervezni nem tud annyit, más pedig sajnos nem veszi annyira a fáradságot. Ahogy jelenleg kinéz a játék, Griezmannal sokabb hatékonyabb lehetne a csapat, mert Suarez így is alig játszik középen, egy labdaügyesebb, gyorsabb játékos, aki olyan szélső-középcsatár hibrid többet tehet hozzá a játékhoz és nem halna el minden kontránk sem.
De van egy olyan érzésem, ha jön a francia Lajos akkor is a pályán lesz, a széljátékot pedig teljesen fel lehet adni.
Forca Barca!!!!
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2019.06.06. 15:14:38

vg99 írta:Szerintem mindegy, hogy kiket igazolunk, ha Valverde marad az edző.
Úgyis Busi, Rakitic, Suarez játszik majd.
Az elején még bírják, nyerünk,
aztán jól elhasalunk.
És közben marad az élvezhetetlen játék.
Puig meg majd megy Pephez egy év múlva.

A Real korábban igazolt 2 játékost, aki most csatlakozik, plusz Jovic,
és jó eséllyel Hazard, Eriksen, Mendy is érkezik.
Elég tudatosnak tűnik, jó játékosok, de nem feltétlen galaktikusok.
Nem tudom, elég lesz-e.
Mbappé viszont nagyon ne menjen oda, mert ő már gond lenne.
Nem akarok nagyon offolni, de Hazard teljes mértékben galaktikus. Jelenlen Top 3 Messi után és MBappé mellett. Szerintem nálunk BL és Aranylabda is eshet le neki, am. stílusban nagyon közel áll Messihez.

A többiek meg nagyon fontos, hiány posztokra jönnek.

Nálatok szerintem Dejong mellett Grizes és F Luis lesz a befutó. Cou marad. Semedot vétek lenne eladni, hiába kapnátok érte sok pénzt, kitudja pár éve múlva kit és mennyiért igazoltok majd oda.

Bappé, Deligt és JoaoFelix meg pár év múlva lesz mindkét csapatnál majd terítéken.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2019.06.06. 12:58:29

Szerintem mindegy, hogy kiket igazolunk, ha Valverde marad az edző.
Úgyis Busi, Rakitic, Suarez játszik majd.
Az elején még bírják, nyerünk,
aztán jól elhasalunk.
És közben marad az élvezhetetlen játék.
Puig meg majd megy Pephez egy év múlva.

A Real korábban igazolt 2 játékost, aki most csatlakozik, plusz Jovic,
és jó eséllyel Hazard, Eriksen, Mendy is érkezik.
Elég tudatosnak tűnik, jó játékosok, de nem feltétlen galaktikusok.
Nem tudom, elég lesz-e.
Mbappé viszont nagyon ne menjen oda, mert ő már gond lenne.
Avatar
pr13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2017.07.23. 10:53:34

2019.06.06. 12:55:03

Ismerem az oldalt, köszönöm. Igazoltunk mi is egy De Jongot, meg egy random brazil srácot, szóval továbbra se értem, miről maradtunk le eddig.
Milan012
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2019.05.18. 12:13:54

2019.06.06. 12:47:10

pr13 írta:
Vakmacska írta: A Real meg már bevásárolt rendesen, pedig még el sem kezdődött a nyár.
Én maradtam le valamiről, vagy hol vásárolt be a real ennyire? :D Ugyanannyi embert igazoltunk a következő szezonra, mint ők..

Mellesleg amúgy Copa America van, Nemzetek ligája, EB selejtező, ilyenkor nem nagyon szoktak tárgyalni a játékosok.[/quote

https://www.transfermarkt.de/real-madri ... lpos=&w_s=" target="_blank
Avatar
pr13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2017.07.23. 10:53:34

2019.06.06. 12:30:02

Vakmacska írta: A Real meg már bevásárolt rendesen, pedig még el sem kezdődött a nyár.
Én maradtam le valamiről, vagy hol vásárolt be a real ennyire? :D Ugyanannyi embert igazoltunk a következő szezonra, mint ők..

Mellesleg amúgy Copa America van, Nemzetek ligája, EB selejtező, ilyenkor nem nagyon szoktak tárgyalni a játékosok.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.06.06. 12:11:52

Vakmacska írta:Annyira nagy a csönd nálunk a játékospiacon, hogy az már fáj.
A Real meg már bevásárolt rendesen, pedig még el sem kezdődött a nyár.
Ha minden úgy marad, ahogy az idén, már mi fogunk szpni 5-6 gólokat, és nem ők a Clasikókon.

Kellene új csatár, új bal hátvéd, új kapus... van ezekről valami hír?
Semmi
...
van :lol:

Barça's plan is signing a minimum of 4 players (potentially 5) for the upcoming season:

Frenkie de Jong ☑️
Antoine Griezmann
A pure #9 (a cheap option to rest Suárez)
A back-up for Jordi Alba (Firpo)

+ Matthijs de Ligt

[@EduPolo, MD, ]
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.06.06. 12:08:42

Vakmacska írta:Annyira nagy a csönd nálunk a játékospiacon, hogy az már fáj.
A Real meg már bevásárolt rendesen, pedig még el sem kezdődött a nyár.
Ha minden úgy marad, ahogy az idén, már mi fogunk szpni 5-6 gólokat, és nem ők a Clasikókon.

Kellene új csatár, új bal hátvéd, új kapus... van ezekről valami hír?
Semmi...
Még nem kezdődött el a nyár, de máris megy a panaszkodás, hogy mi fogunk ötöst kapni a Clásicón, nagyon jó. :D
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2019.06.06. 11:59:40

Annyira nagy a csönd nálunk a játékospiacon, hogy az már fáj.
A Real meg már bevásárolt rendesen, pedig még el sem kezdődött a nyár.
Ha minden úgy marad, ahogy az idén, már mi fogunk szpni 5-6 gólokat, és nem ők a Clasikókon.

Kellene új csatár, új bal hátvéd, új kapus... van ezekről valami hír?
Semmi...
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2019.06.06. 10:01:08

Szép és jó hogy Semendo megy 80-100 millióért és lesz Robi Wague pár csak annyi a gond hogy senki nem gog érte 80-100 millát adni Waguenak meg nincsennek uniós papírjai.
Kép
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2019.06.06. 09:11:24

Semedo lehet azért akar távozni, mert fél, hogy Neymar visszatér és nekiugrik újra az edzésen. :-)
Viccet félre téve...ha kevesli a játéklehetőséget, azzal azért számolnia kell, hogy ha nincs sérülés, akkor EV-től ennél több játékidőben nem reménykedhet. Nem tudom Wagué készen áll-e az első csapatra, mivel nem láttam játszani, de ha Semedo menne és nem tudjuk marasztalni, akkor fizessék ki a kivásárlási árát. Nehogy már mindig mi jótékonykodjunk...

Amúgy Neymar ismét bokasérülést szenvedett tegnap, kihagyja a Copát. Nem tudom van-e értelme visszahozni egy olyan embert, aki szintén az orvosi szobában töltené ideje nagy részét. Tudom csak pletyka szinten merült fel a neve, és nincs is sok realitása, de ha mégis, akkor ezt érdemes mérlegelni.

Amúgy ami a potenciális távozókat és lehetséges érkezőket illeti...ha már normál áron nem tudunk eladni, azért lehetne cserealapnak használni a játékosainkat. Pl az Arsenalnál komplett védelem távozásáról írnak, de már korábban is volt hír, hogy érdekli őket Umtiti. Ha jönne De Ligt, akkor Umtiti - Lacazette cserét be lehetne dobni. Coutinhora nem hiszem, hogy van pénzük, bár Özil is távozóban van elvileg. Coutinho eladására a Chelsea - MU vonal lehet esélyes reményeim szerint.
A Tottenham is akarja elvileg Malcomot és Gomes is. Eriksen már jelezte, hogy lépne. Szintén lehetne csökkenteni az árát vele, még egy Rakiticet is hozzácsapnák, aztán jöhetne a dán. A bl döntőn gyenge volt a srác, de szerintem igen jónak mondható középpályás. Mögötte meg lehetne szépen építgetni Puigot.
Tudom, hogy ez sok mindentől függ, mert ha a játékos nem akar menni, akkor nem tudsz mit tenni, plusz a fizetési igényéből sem szívesen engednének, de vannak azért aduk a kezünkben, csak okosan kell tárgyalni.
Azért ha menne Umtiti, Gomes, Malcom, Rakitic, és helyükre jönne egy De Ligt, Eriksen, Lacazette trió, az nem hangzana rosszul. Plusz még ott van Denis, Rafinha, akikért némi aprót csak kapunk. Coutinho esetleges eladásából meg lehetne venni egy kompatibilis szélsőt + hozni 1+1 évre egy F. Luist hátra.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2019.06.06. 07:44:28

Goikoechea :nem Rakikiticset vagy Busit küldeném el, hanem mind a kettőt és még Suarezt is.
Csak mozgolodni kell, bár van idő, de viszik a jobbakat. Eriksent én is szivesen láttam volna, Jovicsot is. Persze nem mindenki a Barcába akar jönni.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2019.06.06. 06:33:19

A nyár eddigi legnagyobb vicce lenne, ha Semedo tényleg elmenne, ráadásul 30 misiért. A klub nem akarja eladni, Semedo viszont menni akar... Érdekes lesz.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.06.05. 21:40:53

Egy jobbhátvédnek miért kellene tudni távolról lőni?
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.06.05. 20:12:19

Goikoechea írta:Sergi Roberto jobb,mint Keita. Nem tudom milyen meccseket néztetek régen, dekiegészítő embernek Vidal a legjobb az elmúlt évtizedben. Őt megrartanám, Rakiticet elengném, vagy Busit. Wague jó lehetne, szerintem tudna egy Semwdo szintet hozni fél szezon után,ha lehetőséget kap.
Egy ilyen év után a fél csapatot eladnám, nekem aztán nem hiányozna, se Semedo, se Roberto, mert idén nagyon kevés meccs volt, amin tényleg jól játszottak. A baj csak az, hogy mi jó üzletet nem hiszem, hogy tudunk kötni. Akik helyettük jönnek majd, drágábbak lesznek és kevésbé jó jók.

Keita szerintem egyszer volt egy mesterhármasa és kb annyi is volt neki a pályafutása itt. Roberto pedig egy sokat futó játékos, akik azok táborát erősíti, akik szintén nem tudnak távolról lőni, pl Busquets, Semedo, Alba
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.06.05. 20:07:23

El Pistolero írta:Védekezésben pedig számomra ég és föld a két játékos közti különbség: az egyikkel azt csinált a 18 éves Vinicius Jr amit csak akart, a másik pedig zsebre vágta.
Azért a visszavágón már Rakitic is elég keményen besegített Roberto-nak, az odavágon Semedo kb egyedül volt a brazilra.

Én maximum a 100 milliós kivásárlási árért engedném el Semedo-t. Sőt nagyon remélem, hogy jövőre már nem kell a jobboson nézni Roberto-t, elég lesz oda a Wagué-Semedo páros. A középpályán pedig így is 600-an vagyunk, szóval én csak akkora tartanám meg Robit, ha tudna a baloson is beugró lenni, vagy nagyon nagy takarítás lenne a kp-n.

De igen, saját nevelés, úgyhogy maradni fog, bár én nem ragaszkodok hozzá.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.06.05. 19:25:05

mezenga írta:.
Engedd el, én is többször lefutottam már ezt a kört, oldalpassz saját nevelés, az nem számít hogy csak a helyet foglalja a jobb futballista elől, ő itt mindig kivételezett lesz.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2019.06.05. 17:59:13

Igazán jó áron elengedné Semedót, de 50-60 alatt semmiképpen sem. Jó játékos, van jövője a klubnál. Szerintem abszolút egy szinten van Sergi Robertóval, utóbbi talán egy kicsit jobb de tökéletesen kiegészítik egymást. A portugál támadásokban nyújt kimagaslót, ezen kívül elképesztően gyors.

Viszont azt azért nagy butaság lenne állítani, hogy Roberto nem segíti a támadásokat. Máskülönben nem rúgott volna annyi gólt és adott volna több assistot ebben az évében, mint a portugál az elmúlt kettőben. Védekezésben pedig számomra ég és föld a két játékos közti különbség: az egyikkel azt csinált a 18 éves Vinicius Jr amit csak akart, a másik pedig zsebre vágta. Nem számít erős játékosnak? Én azért azt sem állítanám, hogy gyengébb, mint Nelsinho. Máskülönben nem nyert volna több Aerial Duelt (valaki mondja el pls hogy mondják ezt magyarul).

És akkor hasonlítsuk össze Keitával: Roberto több pozícióban képes játszani, meccsenként több kulcspassz oszt ki és egy év alatt annyi gólpasszt ad, mint Keita egész Barcás karrierje alatt - aki bár gólerősebb, jobbhátvédként nem hiszem, hogy lőtt volna ennyit. És akkor még ott van az a faktor, hogy az egyiknek Pep volt az edzője a másik pedig Valverde kezei alatt nyújt jó teljesítményt. A 15/16-os szezonban még egészen a klub filozófiájához hasonlító focit láthattunk, ahol egészen elképesztő teljesítményre volt képes.

Havertz nagyszerű tehetség, csak sajnos nem tudom, hogy lehetne neki helyet csinálni igazán. Plusz félő, hogy neki is túl mélyen lenne ez a középső középpályás szerepkör. Nekem személyes kis kedvencem Thiago Almada a Vélezből akiről már korábban írtam és Exequiel Palacios a Riverből Plateből. Utóbbi 20 évesen ott is van Argentína Copa keretében és olyan passzokat ad, hogy az ember csak nyitott szájjal nézi. Igazán értékelném, ha Leo burkoltan megkérdezné tőle, mikor igazol Barcelonába. Paulinhoval csinált már hasonlót egy korábbi brazil-argentin találkozón.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2019.06.05. 17:00:27

Keita olyan volt mint most Vidal, Sergi Roberto pedig azért jo mert univerzális. Viszont nagy kár lenne ha miatta menne el Semedo. Aki a sajat posztján sokkal jobb. Es védekezni is tud, valaki írta hogy nem, de szerintem jól megoldotta azt is mikor játszott. Nehéz egy az egyben megverni. Ès visza is ér. Remelem marad.
Jo lenne ha vezetőség meg Valverde osszeszedne magát, mert az már látszik, hogy a Real erős lesz. Nálunk meg csak öregszenek, kényelmesednek a kulcsemberek.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.06.05. 16:48:32

Mert Keita jól passzolt, rendszeresen odaért a kapu elé, gólokat szerzett, jól védekezett, rengeteget hajtott, levegőben sem volt elveszve.
Jól passzolt? Inkább lefelé lógott ki a csapatból ilyen tekintetben. 119 meccsen 16 gólt lőtt, nem mondanám kiemelkedőnek. Rengeteget hajtott? Ezt mindig azoknál a játékosoknál hozzák fel, akik játékban nem tesznek hozzá sokat.
Levegőben jó volt, ezzel egyetértek.

SR?
Jól tartja meg a labdát, labdabiztos, jól indul meg a labdával.
Goikoechea
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2008.02.07. 10:17:47

2019.06.05. 16:36:00

Sergi Roberto jobb,mint Keita. Nem tudom milyen meccseket néztetek régen, dekiegészítő embernek Vidal a legjobb az elmúlt évtizedben. Őt megrartanám, Rakiticet elengném, vagy Busit. Wague jó lehetne, szerintem tudna egy Semwdo szintet hozni fél szezon után,ha lehetőséget kap.
mezenga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2006.10.07. 12:37:24

2019.06.05. 16:01:51

MatyiG írta:Nekem meg az szúrta a szemem, hogy Keita jobb 12. játékos, mint SR. Azért kíváncsi lennék, hogy ki választaná a 10 évvel ezelőtti Keitát a középpályára SR helyett.

Erre írtam példának Thiagót, akinek a kárára Keita játszott többnyire. Úgy, hogy Pep 2-3 gólos vezetésnél is inkább Keitát cserélte be Villa helyére, mert az a biztos.

Nem mondtam, hogy nem volt hasznos, de lehettek volna hasznosabbak is helyette.
Légyszíves írd már le hogy miben segít a csapatnak Sergi Roberto akár középpályán akár jobbhátvédben.
Mert Keita jól passzolt, rendszeresen odaért a kapu elé, gólokat szerzett, jól védekezett, rengeteget hajtott, levegőben sem volt elveszve.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.06.05. 15:02:05

Nekem meg az szúrta a szemem, hogy Keita jobb 12. játékos, mint SR. Azért kíváncsi lennék, hogy ki választaná a 10 évvel ezelőtti Keitát a középpályára SR helyett.

Erre írtam példának Thiagót, akinek a kárára Keita játszott többnyire. Úgy, hogy Pep 2-3 gólos vezetésnél is inkább Keitát cserélte be Villa helyére, mert az a biztos.

Nem mondtam, hogy nem volt hasznos, de lehettek volna hasznosabbak is helyette.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.06.05. 14:49:05

MatyiG írta:
Helyette ült a padon egy rohadt tehetséges Thiago, tényleg jobban jártunk Keitával a meccsek utolsó 20 percében.
1 day earlier...
Azért egy De Bruyne-t nehéz összehasonlítani egy Verrattival, teljesen más a feladatuk, szerepkörük a pályán.
Azért egy Thiago-t nehéz összehasonlítani egy Keitával, teljesen más a feladatuk, szerepkörük a pályán. :roll:

Keita előtt volt Edmilsonunk, utána volt Paulinhonk és Vidálunk. Mind-mind igen hasznos tagja volt a csapatnak. Nem csak az idő szépíti meg. Egy csere pedig nem feltétlen attól rossz, hogy egy játékos jó vagy rossz... Guardiola a támadóit nem merte cserélni. Ez nem Keita hibája volt. Ez Pep felelőssége, és ha úgy is értjük, hogy Thiago jöhetett volna a 70. percben, akkor sem Keitát kell elővenni. Ő ellátta a feladatát.

Mondjuk én is kiállok Roberto mellett, de ez szúrta a szememet.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Válasz küldése