Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2019.06.11. 16:13:38

Sky sport: COUTINHO'S ADMISSION

Former Liverpool midfielder Philippe Coutinho has opened up about his Barcelona struggles.

Coutinho joined Barcelona from Liverpool in January 2018 but has failed to command a regular place, starting only 22 games in La Liga last term.

"I have not had a good season," the Brazil international said in quotes reported by Marca.

"My performances have been a lot worse than I expected they would. The only way to improve and gain confidence is through hard work, and I have been working hard."

The Spanish paper claims both Barcelona and Coutinho are "actively seeking a move away" for the player and that, as things stand, PSG are leading the race to sign him.
Elvileg Coutinho a Psghez tart, kiváncsi lennék azért, hogy ezt Neymar kérte, hogy igazolják le, vagy Neymar bizniszbe lenne szerepe.
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2019.06.11. 16:11:23

westerngom írta:De Ligt: “Nem a pénz számít, hanem a szerepkör”
https://www.eurobarca.hu/hirek/atigazol ... szerepkor/" target="_blank

Sajnos nem csak anyagi szempontból nem tudunk (már) versenyezni más klubokkal, hanem sportszakmai alapokon sem vagyunk az edző/ felső vezetésnek köszönhetően vonzóak. :cry:
:DD
Itt lenne az idő hogy az inkompetens vezetés eladja Piquet, Umtitit és Lengletet (ingyen is akár) is hogy a gyereknek fix kezdő tagsága legyen. Hozzák vissza Bartrát meg vegyenek még 2 embert a Valladoidból helyettük. Egyszerűen hallatlan hogy képesek voltak egy olyan keretet összerakni ahol 3 olyan kh van akik mellett egy 19 éves gyerek nem kezdő rögtön.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2019.06.11. 15:43:35

De Ligt: “Nem a pénz számít, hanem a szerepkör”
https://www.eurobarca.hu/hirek/atigazol ... szerepkor/" target="_blank

Sajnos nem csak anyagi szempontból nem tudunk (már) versenyezni más klubokkal, hanem sportszakmai alapokon sem vagyunk az edző/ felső vezetésnek köszönhetően vonzóak. :cry:
EV sajnos minimálisan rotál, azt is csak sérülések esetén, mikor csapágyasra hajtott a kezdőből valakit. Nincs játékunk, nincs koncepció, nincs taktika, nincs tervezett rotáció, nincs semmi....
Nagyon szeretném, ha a srác ide jönne, mert nagy szükség lenne a csapatnak egy tehetséges, erős, karakterre a védelemben (Gerri után főleg), de én sem tudnák jelenleg biztatót mondani a számára...
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.06.11. 15:26:26

Mondjuk ezt a Dembele-késést egyedül a Nemzeti Sport hozta le, még az általuk hivatkozott AS-en sem találtam (legalábbis az angol oldalon).

Magunkat ismételjük azzal, hogy Valverde mennyire töketlen, szinte minden téren (taktika, kezdők, motiválás), és sajnos ebbe benne van az is, hogy lecsúszunk De Ligt-ről.
Ugye neki a játéklehetőség számít, lehet itt De Jong meg Messi, ha Valverde nem fog hozzányúlni a Pique-Lenglet duóhoz akkor semmi értelme nem lesz leigazolni. Csak annyi, hogy Pique után lesz egy tökös védőnk, azt meg nem csoda, ha nem akarja nálunk kivárni.

És ha Semedo lelép, az is Ernő sara lesz, mert inkább a színtelen-szagtalan Robertot nyomatja ott.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2019.06.11. 15:06:33

A csapatnál szerintem megérett a generációváltás. Nem kellene túl drasztikusnak lenni, de fokozatosan igen, nekikezdeni. Idén Busi és vagy Rakitic, utána Suarez, Piqué, majd Messi, Alba. Csakhogy a jelenlegi keretnek elemi érdeke, hogy ne piszkálják őket, egyben maradjanak, és ehhez Valverde tökéletes partner. Aki senki másban nem bízik, óvatos, kockázatkerülő. Ha ehhez a vezetőség asszisztál, akkor semmi sem fog történni sajnos. Vagyis de, jól pofára esünk. A Realt is elaltatta a 3 BL győzelem, közben elment felettük az idő. Én is azt hittem meglesz a triplázás, és kvázi minden ok, bár tökre nem élveztem a meccseinket, de mivel már eredmény sem nagyon van, most kellene lépni. Koeman nem győzött meg, hogy elég tökös lenne erre. Hogy jön vagy nem DeLigt? Ebben a helyzetben nagyjából tökmindegy sajnos. Új edzőnél szerintem De Jong és Todibo simán kiváltaná Busquetset is, jöhetne egy igazi támadó kp a 2 védekezőbb mellé. Coutinhonak teljesen felesleges maradnia, még lejjebb fog csúszni, nincs helye. A csodát meg az egy szem Griezmanntól várjuk, aki nem rossz, de tavaly olyat tett, ami után nem szabadna már neki 2. esélyt kapni, ha lenne tartásunk. Dehát pont az nincs az elnökségben.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.06.11. 14:56:01

És itt jön a képbe a rendes edzői stáb. Ha jól tudom te nem vagy oda Pep munkásságáért-én magam sem-,de Ő megnevelte és kiaknázta Messit, fel tudja ismerni mi kell a fiataloknak, elég megnézni hogy a kőbuta Sterlingből milyen futballistát csinált, vagy ahogyan beillesztette a fiatal Busquetset Xavi és Iniesta mellé, de Pedrot is ide lehet sorolni. Valverde alá pénzkidobás minden fiatal #futurenumberone mivel nem tud bánni velük, Mbappéval sem lennénk előrébb.
Dembele valóban nem egy észlény, de jóval több van benne mint amit ezalatt a töketlen alatt csinált, és szerintem az öltöző vezérei is Coutinhot favorizálják vele szemben.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2019.06.11. 14:22:39

Dembele tényleg elképesztő, de mit csináljon vele a vezetőség ha nem képes időben edzésre menni, plusz Vermaelen-nel nézik közösen rehabon a szezont?
Persze én sem adnám el. Úgyis fog kapni még egy szezont, de ha nek változik semmi én nem fogom megsiratni, max ha máshol meg sztárrá válik
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.06.11. 14:07:25

Én 70-ért sem. Csak jobb lesz, jelenleg is egy erős, gyors, kétlábas jobbhátvéd, ki van még ilyen a piacon aki elérhető? Oké, vannak helyezkedési hibái, de már rég stabil kezdőnek kéne lennie, nem is csodálom hogy menne.

Gyönyörű lesz még az is, ha Malcom és Semedo mellé eladjuk Dembelet is, sérülékeny, de klasszis alapanyag a gyerek, bizalmat kellene kapnia. Nélkülük csak egy lassú, középszer csapat leszünk Messivel és Stegennel.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.06.11. 13:57:11

Ha megy Semedo, gondolom Wagué jön fel. Bár lehet, hogy amúgy is.

50-ért nem engedném én sem. Ilyen 70 körül viszont már gondolkodóba esnék.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.06.11. 13:42:22

Állítólag Dembele késett és ultimátumot kapott hogy eladják a következőnél.. Semedot pedig 50re taksáljuk, az egy vicc összeg a mai árak mellett. Na meg nekimegyünk megint oldalpasszal az egész szezonnak?

Vicc.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.06.11. 13:39:09

Ja mert itt még ott tartunk, hogy ha nem írja meg vmi pletykalap = nem is dolgozik igazolásokon a stáb. Nőjetek már fel egy kicsit...

De még ezek szerint arra se veszed a fáradtságot, hogy a pletykákat elolvasd. Akkor tudnád, hogy híreznek erősen Filipe Luisról is meg a Betises balhátvéd gyerekről. De nyilván egyszerűbb egy bugyuta kommentet megírni. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2019.06.11. 13:18:52

A Real közben Mendy leigazolásán dolgozik. 55 milla.
Nem tudom mennyire jó bhv. Mi nem keresgélünk oda senkit?
Amúgy lehet egyáltalán tudni arról valamit, hogy milyen posztokra akarunk igazolni?

Azért az olyan szép, hogy vannak posztok, ahova sos kellene ember, de csend van, hogy egyáltalán keresnének oda. Mondjuk volt már ilyen idény, hogy nagy volt a csend, aztán egyszer csak bejelentettek valami jó kis igazolást. Remélem most is ez lesz.
Talán azt is bejelentik, hogy EV-t elhajtják a búsba. Ki tudja? Lehet, hogy csendben keresgélnek még edzőt. És ha nem találnak mást, akkor nincs beégés.

Lehet, hogy hülyeség. Csak próbálok reménykedni, hogy hátha mégis


Más:
https://www.fourfourtwo.hu/friss/a-real ... -hu-83296/" target="_blank

őróla lehet tudni valamit? nem lehet esetleg visszacsábítani? Ha fiatalon ennyire jó volt nekünk, most esetleg lehetne használni Suarez cseréjeként, nem? ÉS mire Laller kiöregszik, kiderül, hogy jó-e ide tényleg, vagy csak ígéret marad. Addigra meg még bele is rázódik a csapatba
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.06.07. 11:45:15

Én sem látom sok értelmét padra egy ekkora embert hozni, és igen, valószínűleg a fizuja se lenne kevés azért a 7 kupameccsért meg talán a 4 csapatos szuperkupáért.
Marketingértéke nem tudom mekkora van egy kapusnak, nem hiszem, hogy milliók vennének Barca-s Buffon mezt.

Amúgy lehet volt már téma, de fel sem merült, hogy házon belül oldjuk meg a kapuskérdést?
Csatárt tuti hozunk, az ifi balhátvédek nem tetszenek Valverde-nek, de a kapus posztot csak meg tudjuk oldani a B-csapatból, ott nem lehet az a kifogás, hogy nem jók lábbal.
Előre lehetett tudni, hogy Cillessen nem fog itt maradni, ezalatt az 1 év alatt csak megnézték a B-s kapusokat is, főleg amikor TS vagy Cillessen sérült volt és Pena ült a padon.

A tegnapi Rashford-sztorihoz meg annyit, hogy pont ma írta a Mundo, hogy benne van a pakliban.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2019.06.07. 11:44:18

palesz77 írta:Én mondjuk ennek pont nem örülnék. Egyedül az öltözőb jöhetne jól az ő személyisége - ha be tud hamar illeszkedni ugye -, amúgy idén már bőven látszott, hogy messze se az a kapus aki volt, nagyon nem, lábbal sose volt túl jó, a fizetése meg gondolom egyenesen arányos a karrierútjával. Marketingen kívül sok értelmét nem látom a dolognak.
Igaz, a fizuja magas, de ingyen jönne, a személyisége, hozzáállása pedig tényleg jót tenne a csapatnak. Bl t még nem nyert, biztos hajtaná érte a többieket, és rá még hallgatnának is talán. Védeni meg tud úgy, mint azok a kapusok akik esélyesek lehetnek ide második számúnak. 1 évre jó lehetne. Én adnám. Előtte amúgy Bravon gondolkoztam, hogy nem e jönne vissza, a Citynél úgy is leáldozott neki.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.06.07. 11:27:43

Én mondjuk ennek pont nem örülnék. Egyedül az öltözőb jöhetne jól az ő személyisége - ha be tud hamar illeszkedni ugye -, amúgy idén már bőven látszott, hogy messze se az a kapus aki volt, nagyon nem, lábbal sose volt túl jó, a fizetése meg gondolom egyenesen arányos a karrierútjával. Marketingen kívül sok értelmét nem látom a dolognak.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2019.06.07. 11:20:37

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ir-2704675" target="_blank

Az egyetlen értelmesnek tűnő dolog, amit hónapok óta láttam.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.06.06. 22:15:27

Dkaresz írta:Most lehet, hogy első körben hülyeségnek fog tűnni, de egy Rashford nem kerülhetne képbe? Fiatal még, jó képességű játékos, és valamennyi tapasztalatot összeszedett már.
De több újság szerint is képbe került már.
Tényleg fiatal, ahhoz képest tapasztalt is, és jövőre lejár a szerződése, szóval ezen a nyáron kaphatna utána pénzt a United.

Viszont pont a fiatalsága miatt és a PL miatt azért van benne kockázat, Coutinho is oktatott Angliában, itt meg...
De egy 80 misiig érdemes lenne bepróbálni, főleg, hogy sokan úgy vagyunk vele, hogy bárki, csak ne Griezmann :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Dkaresz
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2019.05.09. 16:53:31

2019.06.06. 21:06:59

Most lehet, hogy első körben hülyeségnek fog tűnni, de egy Rashford nem kerülhetne képbe? Fiatal még, jó képességű játékos, és valamennyi tapasztalatot összeszedett már. Nem hiszem, hogy drágább lenne, mint egy Griezman. És ha már költekezni szeretnénk nagyon, akkor ne egy olyan játékosra költsünk, aki szintén ma-holnap 30. Annak nem látom annyi értelmét. Jelenleg a vezetés kicsit úgy gondolkodik, mint tette a real a "galaktikusok" idején. Vegyünk sztárokat, abból baj nem lehet. Egy Griezman leigazolását egyáltalán nem tartom jó ötletnek. Legyen már egy kis tartásunk. Tavaly nemet mondott, akkor most ne akarjon igent mondani. Neymarról is hasonlóan gondolkodok. Amit főzött egye meg. Kivételes játékosról vam szó, nagyon szerettem, de hülyének nézett minket. Coutinhot ezért "tisztelem". Feladta azt a lehetőség, hogy egy fél szezont BL nélkül húzzon le, mert szeretne hozzánk jönni. Én benne nagy lehetöséget látok még mindig. Csak egy másik "hajós kapitány" mellett tudna szerintem kibontakozni. Ráadásul ő olyan brazil, akinek van portugál papírja. Egy Neymar-Coutinho csere emiatt sem lenne nagy bolt nekünk.
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2019.06.06. 21:00:48

Suarez helyere beprobalnam Dembelet. Levetitenek neki 100 prime Etoo meccset, hogy tudja mit kene csinalnia. Igy nem kene passzolason/cselezesen gondolkodnia a szelen, csak a gyorsasagat kihasznalva a kiugratasokat beverni. Valoszinuleg halott otlet, de azert megneznem ebben a szerepkorben.
mess2009 írta: nálam azonban ebben 100%-ig Valverde a hibás. a védekezésében borzasztó fegyelmezetlen, a támadásoknál nincs egy állandó párja, nem tud jól beadni és természetesen nincs eleget játszatva.
Ha fegyelmezetlen, az aligha lehet Valverde hibaja.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2019.06.06. 20:59:54

vg99 írta:

Elég tudatosnak tűnik, jó játékosok, de nem feltétlen galaktikusok.
Nem tudom, elég lesz-e.
.
Igen, erre gondoltam inkább én is.
Elkezdtek tudatosan építkezni, mi meg hoztunk egy jó kp-t, és kész.
Mondjuk egy jó edzőre lenne szükségünk.

Sokkal inkább az a téma megint, hogy mindenki el akar menni a csapattól, mint az, hogy jönnének, vagy maradnának
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.06.06. 20:12:08

Semédo-t az érkezése pillanatától (végre!) egy a posztjára fizikálisan alkalmas fiatal tehetségnek gondoltam. sajnos ma mégis azt látom, hogy nem hozza azt ami elvárható lenne tőle.
nálam azonban ebben 100%-ig Valverde a hibás. a védekezésében borzasztó fegyelmezetlen, a támadásoknál nincs egy állandó párja, nem tud jól beadni és természetesen nincs eleget játszatva.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2019.06.06. 18:22:10

Léfe írta:Én ugy tudom-lehet, hogy rosszul- a keretben lehet több mint 3 nem EU-s játékos, csak egyszerre a pályán nem. Ha valaki jól ismeri a szabályokat kérem mesélje el.
A La Liga versenykiírásba - amelyet szeptember 1. éjfélig lehet módosítani-, maximum 3 db EU útlevéllel nem rendelkező játékost lehet regisztrálni. Vagyis igen, lehet több a keretben, csak a bajnokságban nem játszhat az új regisztráció kezdetéig, amely január 1. éjfél,de itt szintén csak 3 regisztrálható.

BL-be viszont nem akadály nevezni.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2019.06.06. 18:13:58

Buffon lép a PSG-től,simán hoznám Stegen mögé,ha Cill lép. Igazi régi vágású legenda,legalább egy évig lehetne monitorozni a piacot.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2019.06.06. 17:57:57

Én ugy tudom-lehet, hogy rosszul- a keretben lehet több mint 3 nem EU-s játékos, csak egyszerre a pályán nem. Ha valaki jól ismeri a szabályokat kérem mesélje el.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.06.06. 17:35:50

Hazard szerintem is top5 játékos, még a BL is leeshet neki, de azért az aranylabdára nem fogadnék.

A SPORT szerint a B-be kinéztünk egy gyereket, Andrés Martín a Cordoba-tól. Amúgy meg minis vettünk már egy holland gyereket a B-be, szóval akkor mi is olyan "jól" bevásároltunk már, mint a Real.

Tartom, hogy Semedo-t vétek lenne elengedni.
A másik kérdőjel most Coutinho, aki Neymar kidőlésével vezérré kell, hogy előrelépjen a Copa-n, főleg otthon. Nagyon szurkolok neki, hogy jó tornája legyen és összekapja magát. Vagy végre átlendül és utána tud segíteni a csapatnak, vagy feljebb tornássza az árát, ha mindenképp menni akar (én mondjuk őt sem engedném el).
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése