Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.06.14. 10:05:41

Stalkyard írta:Ki az a De Light?
Nagyon ügyes vagy, jól kiszúrtad! =D>
Busquets egy nagy talány. Xavi, Iniesta és Puyol tudták mikor kell kiszállni, remélem őt sem kell már sokáig itt nézni, illetve titkon azt is hogy nem kap olyan búcsúztatást mint a fent említett hármas.
Azért bármennyire is viszontagságos az utolsó 1-2 szezonja, nem érdemli meg, hogy így bánjunk vele. Mégis az egy saját nevelésű kapitányról van szó. Megérdemel némi tiszteletet! Illetve a játékát se írnám le teljesen, magára találhat még, és ennek kell szorítanunk, nem annak, hogy megbukjon. Focizott azért úgy, hogy azt az egész világ megcsodálta, ezt ne feledjük!

De Ligt-el kapcsolatban, meg nem értem a vezetőség hozzáállását. Picit bízom benne, hogy féknyúz, de megsértődni azért, mert más csapatokkal is szóba áll, az nonszensz. :roll: Semmi olyat nem tett, ami arra utalna, hogy tiszteletlen. Inkább tudatosan lassít, elvégre 19 évesen nagyot zakózhat a karrierje, ha itt nem válik be.

Fura is, hogy az Ő esetében nem tette senki szóvá, hogy egy, egy szezonos 19 éves fiúról van szó. Óvatosabbnak kell vele lenni. Legalábbis szerintem. Simán befürödhet, egy új közegben.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2019.06.14. 09:59:14

Engem továbbra is az érdekel,hogy ki/kik lesz/lesznek az/ azok a kp-n,aki/akik kulcspasszokat ad/adnak,színezi(k) a játékot,és néha eltalálja/ eltalálják a kaput,és kicsit gyorsabb(ak),mint egy anyahajó?
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.06.14. 09:58:19

Vakmacska írta:
Gaillard írta:Annyira egyszerű lenne a megoldás De Ligt esetében.
Egyszerűen kölcsön kellene adni Lenglet vagy Umtitit és rögtön lenne hely, viszont Piqué kiöregedésével (2 év múlva) és esetleg Umtiti sérülésének komolysága esetén később mehetne tovább egy fiatalabb generáció a posztokon.
Sőt korábban volt olyan verzió, hogy eladtunk valakit, de visszavásárlási opcióval, szóval az is járható út.
Úgy néz ki megoldódott ez a probléma: állítólag PSG-be megy inkább. Lehet mondani, hogy az is tulajdonképpen egy játékostemető tud lenni.
Pontosan.
Ha a Barcába azért nem jön, mert fél hogy nem játszik eleget, akkor miért pont a PSG-be megy, ahol a brazil klánnal kell megküzdenie a kezdőbe kerülésért?
Thiago Silva CSK és nem akar még kipukkanni, simán benne lehet 1-2 év még(mint itt Piquébe), Marquinhos meg fiatal (mint itt Umtiti/Lenglet), kit akar ott kiszorítani, akit reálisabb mint nálunk ?
Ha a brazil klánnal szembe pisilés neki szimpatikusabb, mint itt játszani a legjobb barátjával és itt megküzdeni a kezdőtagságért, akkor hajrá, remélhetőleg boldog lesz ott, mert ha nem, akkor sem fogják elengedni =D>

Nagy érvágás lesz ha nem ide jön, de ha ilyen indokkal képes elmenni egy PSG-be, ahonnan lehet sosem szabadul, akkor lehet hogy mégis kizárólag a pénz számít.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.06.14. 09:46:01

Ki az a De Light?
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.06.14. 09:29:02

De Light -ot is meg lehet érteni. Lényegében egy tini. Nem csak a pénzt kell néznie, hanem azt is, hogy hol tud is játszani, hogy tovább fejlődhessen. Hiába igazol egy abszolút elit csapatba, ahol a helyén top játékosok vannak. Ha 25 éves befutott játékosként hezitálna, hogy akar-e jönni vagy sem, akkor azt mondanám, aki nem akar jönni, nem is kell hogy jöjjön. Valami ilyesmit nyilatkozott Vidal is :) Megértem a hezitálását, mindazonáltal, lehet hogy minket fog választani. Az idő eldönti jó döntést hoz-e.
Griezmann szerintem szakmailag lehet jó döntés csatár szinten. Főleg, ha meg is lesz a helye a csapatban nem mint Dembelé esetében, akinek esélye sem volt szerintem megtalálnia önmagát, és nem csak a sérülései miatt. Ami egyébként nagyon aggasztó, már a harmadik súlyos combizomsérülése, amiből egy is bőven elég egy egész pályafutás alatt. Etikailag az előbbiekben leírtak miatt nem tetszik nekem Griezmann srác, de ez nem tetszés kérdése.
A középpálya az igazi nagy kérdés. Busi, Rakitic,Arthur,De Jong,Vidal,SR stb.és Cou, ha itt játszana,mert a baloldal neki abszolút kudarc.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2019.06.14. 08:27:16

Gaillard írta:Annyira egyszerű lenne a megoldás De Ligt esetében.
Egyszerűen kölcsön kellene adni Lenglet vagy Umtitit és rögtön lenne hely, viszont Piqué kiöregedésével (2 év múlva) és esetleg Umtiti sérülésének komolysága esetén később mehetne tovább egy fiatalabb generáció a posztokon.
Sőt korábban volt olyan verzió, hogy eladtunk valakit, de visszavásárlási opcióval, szóval az is járható út.
Úgy néz ki megoldódott ez a probléma: állítólag PSG-be megy inkább. Lehet mondani, hogy az is tulajdonképpen egy játékostemető tud lenni.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.06.14. 08:25:02

Chino írta:
mess2009 írta:tudom, hogy nem könnyű kenyér az igazolási piac de:
- a barcából hiányzik két klasszis szélső hátvéd (Alba mellé, jobboson pedig teljes a káosz mert Semédó nem csak hogy keveset játszott de talán éppen e miatt nem is igazán stabil. most meg még el is akar menni?)
Alba mellé miért kellene klasszis szélső hátvéd. ........
Filipe Luis tökéletes lenne. Ingyen van, fizetése sem magas, nem rinyál a játékpercekért és ha nem is top 5-ös de minőségi játékos. Az már más kérdés, hogy Valverde belevenne bárkit a rotációba.

akkor ezt meg is válaszoltad...

Semedonál jobbat a posztján nem igazán találni,

ez azért erős túlzás....

mess2009 írta:-hiányzik egy gólerős csatár. miért? mert a Messi-Suarez duó akkor mondott csődöt amikor nagyon kellett volna csak egy gól(!) és valószínű nem Messi okán. mert Dembélé amikor éppen nem sérült akkor is csak fene-nagy ígéret maradt.
Azért nem mondanám, hogy csak ígéret.

hát, nekem meg úgy tűnik....mindenkiről lehet szépeket(is) írni.
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2019.06.14. 06:49:21

Annyira egyszerű lenne a megoldás De Ligt esetében.
Egyszerűen kölcsön kellene adni Lenglet vagy Umtitit és rögtön lenne hely, viszont Piqué kiöregedésével (2 év múlva) és esetleg Umtiti sérülésének komolysága esetén később mehetne tovább egy fiatalabb generáció a posztokon.
Sőt korábban volt olyan verzió, hogy eladtunk valakit, de visszavásárlási opcióval, szóval az is járható út.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.06.13. 23:02:45

Tomix354 írta:De Ligtből szerintem nem lesz semmi. Ha akart volna jönni már rég hivatalos lenne
Érdekes dolog ez, mert nincs rá szükség viszont egy-két éven belül meg lehet, és ennyiért, amennyibe most kerül plusz ahogyan az árak felszaladtak lehet hozni kellene.
Plusz nem érzem azt, hogy okosan és megfontoltan igazolnánk, inkább csak megy a lövöldözés, aztán leesik valaki. Ez a valaki szintén lehet a holland védő.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2019.06.13. 19:50:41

De Ligtből szerintem nem lesz semmi. Ha akart volna jönni már rég hivatalos lenne
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.06.13. 19:46:11

Kicsit off, de Puyol kapott egyáltalán parádés búcsút..? Mert nekem nem rémlik. Legalábbis egy olyan stadionos búcsú és ünneplés, mint Ininél vagy Xavinál volt, nekem totál kimaradt. De remélem csak rosszul emlékszem.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.06.13. 19:43:06

MatyiG írta: Miért, mert nem szimpi? :D
vagy mert teljesítményileg és pláne emberileg (ez a fontosabb) kanyarban sincs az említett hármashoz képest?

kíváncsi vagyok mi lesz, De Ligt és Griezman ha érkezik akkor azt mondom okés a nyár.
de el is kellene adni a töltelékeket végre.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.06.13. 19:29:30

illetve titkon azt is hogy nem kap olyan búcsúztatást mint a fent említett hármas.
Miért, mert nem szimpi? :D
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.06.13. 19:26:30

Ha mindenki a helyén lenne kezelve és játszatva akkor megint szétvernénk a világot ahogy már előfordult háromszor az utóbbi évtizedben. De ameddig Messi és a haverok kirobbanthatatlanok a kezdőből addig változást ne várjunk. Valverde asszisztál ehhez, Bartoék szintén, a hangadóknak pedig így jó mivel orrba-szájba játszanak. Messi, és Alba akik jogosan vannak ott mindig, bár Albat én nem balszélsőnek használnám.

Busquets egy nagy talány. Xavi, Iniesta és Puyol tudták mikor kell kiszállni, remélem őt sem kell már sokáig itt nézni, illetve titkon azt is hogy nem kap olyan búcsúztatást mint a fent említett hármas.

Grízmannal és a haverokkal a kezdőben gyönyörű focink lesz, pályázhatunk Európa leglassabb,legstatikusabb topcsapata díjára, miközben akik veszélyt jelentenek ülhetnek a padon, vagy elmennek.

Font nyilatkozatával egyet kell értenem, Ő látja a problémákat, kár hogy csak 2 év múlva lesz választás.

Arra titkon kíváncsi vagyok mennyi az adóssága a klubnak, ennyi költekezés után meglepődnék ha nem lennénk durván mínuszban.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2019.06.13. 15:59:06

Felipe Luis szerintem tökéletes lenne 2 évre. Alba mögött bárkinek is, de epizódszerep jut. Jogosan. Utána már lehet utódot keresni.
Semedo nem rossz, de nem is a világ legjobb jobbhátvédje, engem 100%-osan nem győzött meg, hogy ne lenne pótolható. Én 50-ért engedném, ha menni akar.

Akire még mozdulnék, az egy támadó középpályás (De Bruyne kaliber), és De Ligt.
Griz nem szimpi, de ha jön, akkor más idén nem kell előre.
Suarez utód majd jövőre viszont jöhetne.

És menne a kötelezőeken (Gomes, D Suarez, Rafinha, Vermalen, Murillo, Prince, Cucu) túl Coutinho (akit emberileg bírok, normális, de itt Messi alatt és Valverdével sosem lesz jó), Busquets és Rakitic is, illetve, aki menni akar. (Cilissen, Semedo). Ez kb. 250-300 misi. De Ligt, Gríz és a középpályás kijönne. Umtiti, Malcom határeset.

Valahogy így: Ter Stegen/B kapus - Roberto/Wague, Pique/Lenglet, De Ligt/Umtiti, Alba/Luis - Arthur/Vidal, De Jong/Todibo, új kp/Alena/Puig - Dembele/Malcom, Messi, Suarez/Gríz

Persze tudom ezek realitása 0, főleg Ernő bá és a vezetés miatt. De olyan jó álmodni...
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.06.13. 12:39:07

Luis Alba mögé jó lenne de a betises Firporól is voltak hírek, aki talán idővel át is veheti Alba helyét.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7359
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.06.13. 12:05:01

mess2009 írta:tudom, hogy nem könnyű kenyér az igazolási piac de:
- a barcából hiányzik két klasszis szélső hátvéd (Alba mellé, jobboson pedig teljes a káosz mert Semédó nem csak hogy keveset játszott de talán éppen e miatt nem is igazán stabil. most meg még el is akar menni?)
Alba mellé miért kellene klasszis szélső hátvéd. Top 3 a posztján, azt se lehet mondani, hogy olyan gyenge szezont hozott volna le, hogy ráfér a versenyhelyzet, MAtS és Messi mellett talán a legjobbunk volt. Másrészt ki az aki kiszoríthatná, egy "klasszis" balhátvéd nem fog idejönni padozni. Oda egy olyan ember kell aki kellő szinten le tudja hozni azokat a meccseket, amíg Alba pihen.
Filipe Luis tökéletes lenne. Ingyen van, fizetése sem magas, nem rinyál a játékpercekért és ha nem is top 5-ös de minőségi játékos. Az már más kérdés, hogy Valverde belevenne bárkit a rotációba.
Semedonál jobbat a posztján nem igazán találni, annyira beszűkült a piac. Vele nem lenne semmi baj, még rengeteget fejlődhet is, az szintén Ernő húzása hogy 2 meccset nem játszik egymás után. Főleg Dembivel együtt nagyot tud alkotni.

mess2009 írta:-hiányzik egy gólerős csatár. miért? mert a Messi-Suarez duó akkor mondott csődöt amikor nagyon kellett volna csak egy gól(!) és valószínű nem Messi okán. mert Dembélé amikor éppen nem sérült akkor is csak fene-nagy ígéret maradt.
Azért nem mondanám, hogy csak ígéret. Összességében nem hozott rossz szezont, sőt! A sérülésekkel nem volt szerencséje, de nem is az volt a feladata, hogy 20 évesen első szezonjában ő legyen a húzóembere a csapatnak. Egyedül vele volt széljátékunk, nagyon fontos gólokat szerzett és Messi mellett ő volt az, aki mutatott olyan dolgokat, ami igazi felüdülés volt. És még mindig piszok fiatal, ha valakire, akkor rá lehet építeni a jövőben, egyedül a sérülései aggasztóak.
mess2009 írta:- Coutinho olyan egyértelműen bizonyította, hogy itt nem ér semmit, hogy itt tartani csak az óriási balfogás takargatása lenne de a csapat ennyit egyszerűen nem bír el.
Ez szerintem mindenki számára világos. Bár én úgy fogalmaznék, hogy a posztján megbukott, középpályán ha több lehetőséget kap lehet, hogy hasznos tagja lett volna a csapatnak, ha már elvileg Ini helyére hozták. Ezt sose tudjuk meg, de az biztos, hogy a támadósorban konstans -1 ember.

-Griezmann? remélem valaki tudja legalább, hogy mit akar vele játszatni és hol?!
és igen, Rakitic, Umtiti,Cliessen, meg a sok még itt lévő "sallang" szóval Abidal bizonyítványát én még nem állítanám ki...[/quote]

Griezmannt szerintem még a Jóisten sem tudja hol fog játszani, Valverdeből bármit kinézek. Ha tippelnem kéne szélsőt faragnak belőle is Cou/Dembélé helyén, mert valószínűleg egyik távozni fog. Olyan Villa feelingem van vele kapcsolatban. De Ernő észjárását tapasztalva ő lehet az új jh-nk is.

Én amúgy Busit nem írnám le annyira. Tény, hogy baromi gyenge gyenge volt, de volt már ilyen mással is. Például Piqué is le lett már írva, aztán megemberelte magát. Busquetsben is benne lehet, hogy összekapja magát és mutat valamit a régi játékából.
Forca Barca!!!!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.06.13. 11:45:09

szbsz írta:Ahhoz képest sikerült elhozni Dembelét, Cout, Frenket-meg még sorolhatnám- meg úgy néz ki Griezmannt, aki ráadásul még "nagy álsozatokat" is hozott, hogy itt játszhasson :D Ha nem lenne vonzó a klub biztos idejöttek volna...
Egyetértek. Nem kell itt eljátszani a hattyú halálát, hogy senki nem akar minket. A Jovicos reakciókat sem értem, az hogy figyeltünk valakit, nem következik belőle, hogy ajánlatot is adtunk érte, és úgy választotta a Reált...

Aki meg nem kész megküzdeni a helyéért, az nem is biztos, hogy alkalmas mentálisan arra, hogy itt játsszon. Egy ekkora klubban azért szükség van egy egészséges egoizmusra. És igazából nem De Lightre gondolok, én látok abban rációt, hogy eligazol máshova, és majd 3-5 év múlva megvesszük száz pluszért, csak ne a PSG-t válassza, mert azzal elvágja magát tőlünk.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.06.13. 11:30:54

MatsMessi írta:Sajnos manapsag nem olyan csabito ide igazolni. Amig a teherhajo sebesseggel biro Buszkecc meg a tobbet ordibalo mint hasznos megmozdulast produkalo Suarez kirobbanthatatlan addig hiaba minden. Harom embert sajnalok a csapatbol, Messi, TS meg Vidal azok. Alba szerencsetlen egesz evben szoszerint vilagklasszis volt erre sajnos az Anfielden volt elete Top 3 legrosszabb meccse kozul az egyik.
Ahhoz képest sikerült elhozni Dembelét, Cout, Frenket-meg még sorolhatnám- meg úgy néz ki Griezmannt, aki ráadásul még "nagy álsozatokat" is hozott, hogy itt játszhasson :D Ha nem lenne vonzó a klub biztos idejöttek volna...
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.06.13. 09:24:30

tudom, hogy nem könnyű kenyér az igazolási piac de:
- a barcából hiányzik két klasszis szélső hátvéd (Alba mellé, jobboson pedig teljes a káosz mert Semédó nem csak hogy keveset játszott de talán éppen e miatt nem is igazán stabil. most meg még el is akar menni?)
-hiányzik egy gólerős csatár. miért? mert a Messi-Suarez duó akkor mondott csődöt amikor nagyon kellett volna csak egy gól(!) és valószínű nem Messi okán. mert Dembélé amikor éppen nem sérült akkor is csak fene-nagy ígéret maradt.
- Coutinho olyan egyértelműen bizonyította, hogy itt nem ér semmit, hogy itt tartani csak az óriási balfogás takargatása lenne de a csapat ennyit egyszerűen nem bír el.
-Griezmann? remélem valaki tudja legalább, hogy mit akar vele játszatni és hol?!
és igen, Rakitic, Umtiti,Cliessen, meg a sok még itt lévő "sallang" szóval Abidal bizonyítványát én még nem állítanám ki...
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.06.13. 09:14:44

Feast4 írta:Szerintem ebből az lesz hogy megvesszük a grizestésztát meg lesz két flopp igazolás és csá.Nagyon nem haladunk.Igaz még csak juni de a hírek is elfogytak.
Soha nem kapkodtunk ilyen téren, és összességében sosem az idő befolyásolta, hogy flopp lesz e egy igazolás, vagy sem.

Illetve az igazsághoz hozzátartozik, hogy ha minden igaz Griezmann márciusban el lett intézve, függetlenül, hogy valaki örül e ennek, vagy sem.

Továbbá Frenkiet fél éve biztosítottuk. Bármennyire is fáj pozitívan nyilatkozni Bartóékról, de ezt jól csinálták. Most sokkal nehezebb dolgunk lenne, mindenki ránk licitálna.

Grizi és Frenkie pedig nem olcsó mulatság, szóval gondolom az eladásokat is kell pörgetni, ha tovább akarunk igazolni.

Nekem indokoltan tűnik a csend.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2019.06.12. 22:26:48

Szerintem ebből az lesz hogy megvesszük a grizestésztát meg lesz két flopp igazolás és csá.Nagyon nem haladunk.Igaz még csak juni de a hírek is elfogytak.
Kép
MatsMessi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2015.05.24. 12:31:37

2019.06.12. 22:10:21

Sajnos manapsag nem olyan csabito ide igazolni. Amig a teherhajo sebesseggel biro Buszkecc meg a tobbet ordibalo mint hasznos megmozdulast produkalo Suarez kirobbanthatatlan addig hiaba minden. Harom embert sajnalok a csapatbol, Messi, TS meg Vidal azok. Alba szerencsetlen egesz evben szoszerint vilagklasszis volt erre sajnos az Anfielden volt elete Top 3 legrosszabb meccse kozul az egyik.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.06.12. 21:18:47

Tomix354 írta:A gyerek sztorija már ott tart mint 1 éve Grízesé, csak neki nincs egy csodálatos filmje. Igazából már abszolút nem bánnám ha nem ide jön, olyan emberek kellenek akik itt is akarnak játszani (pl. De Jong). Ha felmerült benne a P$G akkor már régen rossz, menjen csak oda nyugodtan
Szerintem nem baj ha átgondolja, feltéve ha erről van itt szó. Ebbe a Valverde-féle Barcába nem tudom érdemes-e igazolni, Lenglet pl lehet alig játszik, ha nincs Umtiti sérülése, vagy Dembelé sérülése nélkül, hogy lettek volna elől elosztva a játékpercek. Pl Malcom így se sokat játszott. Boatengek meg jó, ha volt egy meccse összesen.
Avatar
pr13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2017.07.23. 10:53:34

2019.06.12. 21:18:21

MesQueUnClub írta:Abidal utána a bitcoinról írogatott szóval vagy mostanában abba fekteti a pénzét vagy feltörték a fiókját
Azóta már meg lett "erősítve", hogy feltörték.

Raiola amúgy Párizsban van, hírek szerint tárgyal De Ligtről. PSG-ben amúgy előbb lehet kezdő, Thiago Silva már 35 lesz, szvsz simán beférhet akár a kezdőcsapatba. Itt azért többet kellene várni vagy harcolni érte. Meg ha többet fizetnek, az is csábítóbb. Talán Barto megérzi a gondot aztán vesz egy repjegyet..

Az AtMa elnöke pedig azt nyilatkozta, hogy már március óta lehet tudni, hogy Griezmann nálunk fog játszani. Érdekes ellentét, 2 hete még ötlete sem volt róla.

Off: Mendy is hivatalos a Realnál. Most már tényleg azért alakul a keretük, talán így meglesz az ezüstérem :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pr13 2019.06.12. 21:20:12-kor.
Válasz küldése