Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2019.06.17. 21:03:48

Neymar? Vicc az egész, a Bartomeu-admin munkásságának csúcsa lenne. Már csak egy augusztus-szeptemberi Valverde hosszabbítás tudná tetézni. És akkor jöjjön Griezmann is, sőt Ramos is, Icardi is, Vinicius is, másodedzőnek José, szakmai igazgatónak Pochettino, legyen a klub végre olyan játékosok, emberek otthona, akik oda sz@rnak, ahol esznek, mint a disznók.

Egyébként anyagilag lehetetlennek tartom akármilyen, akármilyen játékoseladás mellett. Őt bruttó 350 millió körül tudnák idehozni, aztán éves szinten nettó 30-40 millióba kerülne a ribikkel, magángéppel, apucival, éves hosszabbításokkal.

Szánalmas hír.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2019.06.17. 18:35:06

Az nem lehet egy forgatókönyv, mert én már mindent el tudok képzelni, hogy idén mi szivatjuk meg Grizest és még sem vesszük meg :D helyette meg jön Neymar ha már van ra lehetőség én szivesebben látnám inkabb újra együtt az MSN-t.. egyébként ha De Ligtrol lecsuszunk akkor lesz pénz Neymarozni..
Igy Grizes mehet a Psg-be vagy bejelenti hogy csak viccelt és végig maradni akart :)
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.06.17. 17:47:35

Nero. írta: Hát nem tudom, nekem Neymar nagy kedvencem volt, hatalmas erősítés lenne de túl sérülékeny.

.
úgy érted az ágyban ugye?! :D
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.06.17. 09:30:10

szbsz írta: De amúgy nem kizárt, hogy tényleg itt köt ki. A MU egyértelműen fiatal csapatot akar építeni, szinte a nulláról, szóval szertitem gondolkodás nélkül belemennének egy POgba-Demb cserébe.
Szerintem sem kizárt, Dembele nem hiszem, hogy része lenn az üzletnek, de sok helyen olvasni, hogy Rakitic és Coutinho után is érdeklődnek.
De ha már üzletelünk a Uniteddel, akkor már inkább Rashford kéne legyen a célpont.

Tényleg egyre nagyobb esély van Neymar lelépésére, és nem hiszem, hogy más csapat szóba jönne, mint mi. Úgy látszik a PSG-nél bekeményítenek, és azt is észrevették, hogy a Neymar - MBappé páros többet árt, mint használ, az egyikük szerintem távozni fog, 90-10-be mondanám a brazilt.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.06.17. 01:28:50

Nagy szemétség volt ahogy elhúzott, de ha választani lehetne hogy Neymart vagy Griezmannt igazoljuk le, akkor kérdés nélkül a brazilra tenném a voksomat.

Ő már bizonyított itt, fontos tagja volt a csapatnak, lenne is posztja(amit azóta sem tudtunk pótolni), ellenben Griezmannal, aki állítólag a balosra menne majd ballábasként, és ő sem volt tavaly valami szimpatikus...

Tartok én a sráctól, balszélsőnek ballábasként nem biztos hogy menni fog neki, eléggé elszabott koncepciónak tűnik, csatárnak meg Sánchez-feelingem van: Ő is ügyes játékos volt, de nem tipikus csatár, ezért súlytalan volt, és láthattuk hogy közte, és egy igazi erőcsatár között mekkora különbség van.
Arról nem beszélve, hogy az Atletiben főként kontrára játszottak, itt meg majd felállt fal ellen kell majd alkotnia.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.06.17. 00:30:08

Neymar leigazolásához nem csoda, hanem 300 millió euró kellene. Ami azt jelenteti hogy Griezmannról és De Ligtről le kellene mondani, plusz Coutinhonak vagy Dembelének mennie kell.

Hát nem tudom, nekem Neymar nagy kedvencem volt, hatalmas erősítés lenne de túl sérülékeny.

Nem kellett volna eladni inkább.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2019.06.17. 00:09:43

A Sport szerint a klub hónapok óta kapcsolatban áll a Dortmunddal Raphael Guerreiro leigazolásával kapcsolatban. Állítólag azért is van komoly esély a balhátvéd leigazolására, mert 2020-ban jár le a szerződése és már jelezte a vezetőségnek, hogy nem tervez hosszabbítani a klubbal.

Ezen kívül, a L'Équipe szerint a PSG megfelelő ajánlat esetén hajlandó megválni Neymartól. A hír relevanciáját erősíti a sejk nyilatkozata a France Footballnak, amiben elmondja, hogy elege van a szupersztárokból és aki nem hajlandó küzdeni, nem szeretni itt lenni az leléphet nyugodtan. (Két éve bezzeg nem tudta volna ezt mondani Verrattinál)

Én imádom Neymart, de szerintem borzasztóan nagy csoda kellene ahhoz, hogy ő visszaigazoljon még így is. Griezmann gyakorlatilag fix és a fizetése évi 17 millió euró. Ezen kívül ott van még Dembelé és Coutinhoé, Suárezé meg nyilván Messié. Állítólag jelenleg is borzasztóan ki vannak centizve a fizetések, nem hinném sajnos, hogy ez még bele tudna férni még ha rengetegen távoznának is. Persze ha lenne lehetőség egy előrehozott orvosi vizsgálatra - azt a bokát én kétszer is megvizsgálnám még mielőtt ennyire óriási pénzt kiad érte - és sikerülne megegyezni anyagilag én bőven beáldoznám érte Coutinhot és mondjuk Rakiticet, valamint fizetnék egy pármillió eurós kárpótlást Grizinek ha igazak a márciusi szándéknyilatkozatról szóló cikkek. Dembelét nem biztos, hogy odaadnám érte, van egy megérzésem, hogy a következő szezonban nem lesz annyi sérülése a normális nyári szünet miatt.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.06.16. 19:27:37

MesQueUnClub írta:Ahogyan az várható volt Vidal jó eséllyel előbb megy mint Rakitic... Kínából kopogtatnak érte. Csodálatos döntés #-o
Ez a The Sun-on vagy a Don Balon-on olvastad? :mrgreen:

szerk.: Közben MD is lehozta, lehet van valóságalapja, mindenestre a klub biztos nem fogja, csúnyán szólva "kidobni" egy ilyen szezon után... Legalábbis remélem :mrgreen:
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.06.16. 19:26:58

MesQueUnClub írta:Ahogyan az várható volt Vidal jó eséllyel előbb megy mint Rakitic... Kínából kopogtatnak érte. Csodálatos döntés #-o
Hol itt a döntés?
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.06.16. 19:22:10

Ahogyan az várható volt Vidal jó eséllyel előbb megy mint Rakitic... Kínából kopogtatnak érte. Csodálatos döntés #-o
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.06.16. 14:16:41

Mondjuk engem eléggé meglepne, lévén De Ligtre sincs nagyon pénz Raiola követelései miatt, Pogbánál meg konkrétan minden felmerülő összeg kb 1,5-szer annyi lenne.

Arról nem is beszélve, hogy túl sok értelme se lenne jelenleg.
Vakmacska írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ot-2706171

ha ez igaz, akkor az elég nagy beégés
:lol:

Nyilván, nem az 1,2 milliós fizu meg az ígéretek miatt ment oda, hanem ezért. Mert ugye a hónapokon át tartó tárgyalások alatt az ügynökkel, egy ilyen infóról szó se esne.. :lol: Imádom a sportújságírókat néha.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.06.16. 13:42:32

Vakmacska írta:Az az érzésem, hogy Pogba hozzánk fog kerülni.
HOgy miért?
1.: kijelentette, hogy klubot akar váltani
2.: sokan írták már itt, hogy nem egy nagy sztár
3.: középpályás
Szóval nagy a gyanúm, hogy hozni fogják

:D :D :D
Én remélem nem, why?
1. Elviekben a MU 150m€-t(!!!!) kér érte
2. Raiola az ügynöke
3. Ha a Realt választja helyettünk, akkor a madridiaknak nem marad lóvéjuk Mbappera

De amúgy nem kizárt, hogy tényleg itt köt ki. A MU egyértelműen fiatal csapatot akar építeni, szinte a nulláról, szóval szertitem gondolkodás nélkül belemennének egy POgba-Demb cserébe.
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2019.06.16. 13:07:44

Az az érzésem, hogy Pogba hozzánk fog kerülni.
HOgy miért?
1.: kijelentette, hogy klubot akar váltani
2.: sokan írták már itt, hogy nem egy nagy sztár
3.: középpályás
Szóval nagy a gyanúm, hogy hozni fogják

:D :D :D
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.06.15. 21:02:49

Vakmacska írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ot-2706171

ha ez igaz, akkor az elég nagy beégés
ez kamu, napok óta voltak hírek róla hogy az ügynökével tárgyal a klub és 250 ezer / év amit ajánlanak neki, de 1 millió körül akar és garantált perceket a nagyoknál... úgy néz ki a madridnál ezt meg tudták neki ígérni
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2019.06.15. 19:08:04

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ot-2706171" target="_blank

ha ez igaz, akkor az elég nagy beégés
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.06.15. 10:01:49

Kovbal88 írta: Bartoék megítélése, nos elég beszédes, hogy két hatalmas BL égés után, semmi változás nem történt, nyilván nem Alba-t küldeném el, de két ilyen égés után, fejeknek kellett volna hullnia.

Sajnálom Messit és magamat is, mert egy olyan jó 20 évnyi szurkolás, után kezdem elveszteni a kedvem a csapat iránt. Annyira unszimpatikus, amiket csinálnak.
Sajnos Messi se ártatlan a helyzet kialakulásában. Nem hiszem a sok hírt, hogty ezeket küldené el, azokat hozná ide, de téved, amikor magának kötetlen szerepkört igényel és ragaszkodik a régi társakhoz. E miatt kell egy Valverde zsánerű edző, ezért vannak kiszolgáló szerepre kárhoztatva az újak és ezért nem vonzó tehetségként a Barcaba igazolni. Én akkor éreztem a büdöset, amikot láttam, hogy kik lettek Messi mögött a cs.k. helyettesek.
odvass
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2006.02.16. 10:14:38

2019.06.15. 10:00:11

Griezmann sem lenne sokkal hatékony a barcában és még a csapat sem gyorsulna vele. Kulcspasszai jók, de helyzetbe kerülni nem fog tudni hogyha Coutinho helyére szánják.
Griezmann árnyékék közel a középcsatárhoz (Suarez). Ha ez így lenne elvenné a szabad területet Messi elől. Olyan játékos kellene aki vagy szélvész gyors és jó cselez, mint Dembelé vagy a cseleivel jól alakít ki le lehetőséget a többiek számára. Szerintem sokkal jobban illene a csapatba egy Bernaldo Silva a Cityből. Ettől függetlenül még mindig kellene egy hatékony csatár Suarez helyére már most.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.06.15. 08:02:39

Léfe írta:Mit kell azon rugózni annyit, hogy DeLigt nem jön. Menjen ahova akar. Máskülönben a nagy hire ellenére egyáltalán nem láttam extrának a BL.a meccseken de a válogatottban sem. A vezetőség megitélése nem könnyü, mert a csapat játszik, nem Bartóék. Sok a talán, meg az eseleg és a ha.
Az extra az benne, hogy már ennyi idősen kész futballista. Egyértelműen nem amatőr a srác.
Bartoék megítélése, nos elég beszédes, hogy két hatalmas BL égés után, semmi változás nem történt, nyilván nem Alba-t küldeném el, de két ilyen égés után, fejeknek kellett volna hullnia.

Sajnálom Messit és magamat is, mert egy olyan jó 20 évnyi szurkolás, után kezdem elveszteni a kedvem a csapat iránt. Annyira unszimpatikus, amiket csinálnak.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2019.06.15. 07:38:31

Közben a Real a japán Messinek kikiáltott csodagyereket is megvette, aki nálunk nevelkedett, csak aztán haza kellett mennie a búntetés miatt.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2019.06.15. 07:22:26

Mit kell azon rugózni annyit, hogy DeLigt nem jön. Menjen ahova akar. Máskülönben a nagy hire ellenére egyáltalán nem láttam extrának a BL.a meccseken de a válogatottban sem. A vezetőség megitélése nem könnyü, mert a csapat játszik, nem Bartóék. Sok a talán, meg az eseleg és a ha.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.06.14. 23:25:22

Nervo írta:Nagyon érdekes, hogy a vezetőséghez közel álló napilapok (Mundo Deportivo és SPORT English) azon ügyködnek, hogy Antoine Griezmannt állítják be a jófiúnak, míg Matthijs De Ligt a tehetetlen, arrogáns majom...

Ha belegondolunk, akkor nem tudjuk ki volt az, aki tavaly, pont a mai nap, zárt le egy hosszúra nyúló szappanoperát, amellyel hátat fordított a Barçának...

Így pedig érthető De Ligt oldala is, hogy nem szeretne egy ilyen vezetőséggel rendelkező klubhoz igazolni.

#fcblive
Elég gáz, ahogy Bartomeuék próbálják a jónépet befolyásolni.
Nem is olyan rég még De Ligt volt az új Puyolnak beállítva, és Bartomeunak nagy volt az arca, és kijelentette hogy tudja hol folytatja jövőre, de még nem mondja el, most meg ott tartunk hogy gőzerővel kell dolgozniuk azon, hogy rossz színben tüntessék fel a srácot, mert annyira volt megalapozott Bartoék magabiztossága, mint tavaly Grizinél, és azelőtt Neymarnál.
Reméljük találnak róla egy régi fényképet is ahol 2 évesen Real mezben pózol, hogy beadhassák a népnek Mundon keresztül, hogy ősellenség, és ezért nem igazolták le.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2019.06.14. 21:10:11

Nagyon érdekes, hogy a vezetőséghez közel álló napilapok (Mundo Deportivo és SPORT English) azon ügyködnek, hogy Antoine Griezmannt állítják be a jófiúnak, míg Matthijs De Ligt a tehetetlen, arrogáns majom...

Ha belegondolunk, akkor nem tudjuk ki volt az, aki tavaly, pont a mai nap, zárt le egy hosszúra nyúló szappanoperát, amellyel hátat fordított a Barçának...

Így pedig érthető De Ligt oldala is, hogy nem szeretne egy ilyen vezetőséggel rendelkező klubhoz igazolni.

#fcblive
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2019.06.14. 17:17:58

Abszolút csak kifogásnak találom azt, hogy amiatt nem jön mert nem lenne kezdő. Umtiti-ről az a hír járja a klub eladná, a térde is lutri, simán benne van egy újabb sérülés. Ott van aztán Lenglet, aki igaz idén nem nyújtott rosszat, de egyáltalán nem az a szint akit nem lehetne kiszorítani a kezdőből.

Nem baj, így talán Todibo megkapja a lehetőséget. Vele is nagyot foghatunk
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.06.14. 11:01:30

Stalkyard írta:Szerintem ha már eszmefuttatásokat ír valaki egy témában, az a minimum, ha helyesen le tudja írni a szóban forgó játékos nevét. De lehet ez csak nálam alap, hogy nem okoskodok olyan témában aminek még ilyen minimális szinten se vagyok képes utánajárni. Gúnyolódásod meg legközelebb megtarthatod magadnak nyugodtan.
Egyértelműen gúnyolódásnak szántad Te is! "Amilyen az adjon isten, olyan fogadj isten." Legalább ne lennél meglepődve.

Én ezzel befejeztem veled!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.06.14. 10:48:08

MessiNeymarSuarez írta: Pontosan.
Ha a Barcába azért nem jön, mert fél hogy nem játszik eleget, akkor miért pont a PSG-be megy, ahol a brazil klánnal kell megküzdenie a kezdőbe kerülésért?
Thiago Silva CSK és nem akar még kipukkanni, simán benne lehet 1-2 év még(mint itt Piquébe), Marquinhos meg fiatal (mint itt Umtiti/Lenglet), kit akar ott kiszorítani, akit reálisabb mint nálunk ?
Ha a brazil klánnal szembe pisilés neki szimpatikusabb, mint itt játszani a legjobb barátjával és itt megküzdeni a kezdőtagságért, akkor hajrá, remélhetőleg boldog lesz ott, mert ha nem, akkor sem fogják elengedni =D>

Nagy érvágás lesz ha nem ide jön, de ha ilyen indokkal képes elmenni egy PSG-be, ahonnan lehet sosem szabadul, akkor lehet hogy mégis kizárólag a pénz számít.
Top klubok között, ha marad Umtiti nem mondanám hogy a PSG rossz választás lenne neki a játékpercek szempontjából. City, Real, Pool, Bayern, Barca mind olyan csapatok, ahol rendben van minőségileg a belső páros és legalább annyira kérdőjeles a kezdőtagság mint itt.
A PSG-ben Silvaban bőven benne a sérülés és a kor, azért nem elhanyagolható, hogy szeptemberben már 35 lesz. Marquinhos pedig, ha lenne minőségi kh könnyen lehet hogy konstans középpályán lenne.
Legalábbis könnyebb kiszorítani valamelyik brazilt így, mint egy Varane-Ramos, Umtiti-Piqué, Hummels-Boateng stb. párost megbolygatni. Még a Juveben is valószínű maradna minimum egy évig az a rutinos duó. Arról nem is beszélve, hogy egyáltalán hány csapatnál merült fel a neve.
Ha ezt vesszük alapul nem dönt rosszul, ha a PSG-be megy, legfeljebb a siker, kihívás nem akkora. Egyedül a Bl, ami igazán tényező, de az meg lutri.
És bármennyire is a játékpercekre hivatkozik kb. a dupláját kapná meg annak a gázsinak, amit más klubok nyújtanak, ami újabb érv a PSG mellett.

Szóval szerintem a választásába nem nagyon lehet belekötni, az más kérdés, hogy itt nagyobb lenne a kihívás és rangosabb címekre is nöne az esély.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése
cron