Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.06.19. 18:43:52

Mascherano írta:
fcjoc írta:Nyilván nem érne 300 millió eurót, de a lehető legnagyobb erősítés Ő lenne. Ha egészséges szerintem top3..
Hagyjuk már ezt a mit tett a klubbal, meg hogy hogy lépett le, és aki elment ne jöjjön vissza szöveget :lol: .. Egyszerűen zseni a pali.. ilyen Dembelék helyett végképp parádés lenne.. 100M + Demb, úgy már oké..

písz
Maximálisan egyetértek. Hasonlítsa kicsit mindenki össze a Neymar által fémjelzett támadósor látványvilágát,eredményességét és az azóta bármilyen felállásban kipróbált csapatét.( Ez nyilván EV hibája is persze.)
Ha Blt akar a csapat, akkor le kell nyelni a békát és visszahozni.
Ez kétségtelenül így van. Neymart azóta sem sikerült pótolni.
Az, hogy Alba a szélsőnk az egyenesen vicces, mert cselezni nem tud, és kapura sem veszélyes.
Vannak olyan meccsek, ahol épp sikerül az Alba-Messi kombináció, de amikor fontos volt, akkor látható volt hogy Alba nem balszélső támadó, hanem egy nagyon jó balhátvéd, nagy a különbség.
Neymar elment, azóta eszméletlenül hiányoznak a veszélyteremtések, a középre Suareznek+Messinek beadott gólpassz értékű labdák, a gyors cselek, Neymar ebben remek, na meg abban, hogy hátára vegye a csapatot, ha Messinek épp nem megy.
Ha összekapná magát, kicsit megreguláznánk, meg persze kitételbe raknánk, hogy még sérülten sem mehet le Brazíliába hancúrozni a nővére bulijára, akkor jól is elsülhetne a dolog.
Lajoson is meglátszik, Messin is Neymar hiánya, főleg amikor Messi előreküld egy labdát, aztán Suarez rohanhat 4 ember ellen, és sehol senki.


Én továbbra is esélytelennek tartom sajnos. Alap esetben én sem akarnám, de amikor olyan hihetetlenül szimpatikus arcok közül lehet választani mint Griezmann..Nos, talán lenyelhető lenne Neymar produkciója :roll:
Arról nem beszélve, hogy a srác szinte biztos hogy már régóta bánja a dolgot, talán magába szállna, ha meg kapná a második esélyt.
Ha lenne realitása, akkor én Coutinhot és Umtitit adnám, akkor kijönne De Ligt, és Neymarra sem kellene túl sokat fizetni.



Amúgy De Jong nem Busquets posztjára érkezett?
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.06.19. 18:04:30

az én szememben a Neymarért kapott kétszázhúsz misit simán kidobták az ablakon a Cou-Dembi párossal. ( nos igen, még jóval többet.)
én most kihasználnám a (vissza nemtérő) lehetőséget és ezért a kettőért visszahoznám, ha csak egyik akkor nyilván Cou. + pénz.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.06.19. 15:51:01

Nero. írta:
krisztiantobias írta:"Barcelona are close to re-signing Neymar from PSG for £89m (€100m) plus Umtiti, Dembele and Rakitic."

Nem tudom honnan jön ez a kamu hir, de már több oldalon is láttam. Ennyire kretének lennének az újságok? Most komolyan...
Én aláírnám.
Azt mindjárt gondoltam. Ha mindenki A-t mond, te csakazértis B-t. Ez az üzlet az évtized baromsága lenne.

Főleg Dembele amikor egészséges a csapat egyik legjobbja tud lenni és még mindig csak 22. Akkor már inkább Coutinho-tól váljunk meg, ha mindenképp kukázunk valakit elölről.
Rakitic-ról pedig Valverde elvileg jelezte Barto-nak, hogy érinthetetlen, bár el tudom képzelni mennyi beleszólása lehet.
Umtiti-n jó lenne túladni, bár így, hogy De Ligt nemet mondott, így meggondolandó. Todibo-val lehet számolni, másvalaki nen tudom fel tudna-e jönni szükség esetén a B-ből.

Hiába van még hátra a szerződéséből több, Neymar semmivel nem ér többet, mint Hazard. Ahogy a Chelesea-nak ez volt az utolsó alkalom, hogy pénzt nyerjenek belőle, úgy a PSG us szemmel láthatóan el akarja passzolni, és rajtunk kívül nincs más opciójuk. Nem mondom, hogy 10 misiért hozzuk el, de a két csapat közül nekik fontosabb az üzlet, nem kéne a fél csapatot és az egész átigazolásra szánt keretet odaadni nekik egy játékosért, aki egyre gyakrabban sérült, fejben egyáltalán nem stabil, az öltözőre nincs jó hatással és még BL-eltiltása is van.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Mascherano
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015.01.02. 12:09:02
Tartózkodási hely: Kecskemét

2019.06.19. 15:49:02

fcjoc írta:Nyilván nem érne 300 millió eurót, de a lehető legnagyobb erősítés Ő lenne. Ha egészséges szerintem top3..
Hagyjuk már ezt a mit tett a klubbal, meg hogy hogy lépett le, és aki elment ne jöjjön vissza szöveget :lol: .. Egyszerűen zseni a pali.. ilyen Dembelék helyett végképp parádés lenne.. 100M + Demb, úgy már oké..

písz
Maximálisan egyetértek. Hasonlítsa kicsit mindenki össze a Neymar által fémjelzett támadósor látványvilágát,eredményességét és az azóta bármilyen felállásban kipróbált csapatét.( Ez nyilván EV hibája is persze.)
Ha Blt akar a csapat, akkor le kell nyelni a békát és visszahozni.
Més que un club !
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2019.06.19. 15:35:39

Szerintem Neymar visszahozatala a 100 M + a 3 említett játékosért cserébe az eltúlzó.
Kezdjük ott, hogy mióta elment nem lett jobb játékos, idősödött 2 évet, ráadásul elég sokat volt sérült is (a balhéit most hagyjuk is). Ha tényleg meg akarnak tőle szabadulni, akkor nehogy már kb 300 millióért tegyék, kb 80 milliós haszonnal a vételárhoz képest. 200 körüli lehet valahol a reális ár, amit ha nagyon szabadulni akarnak tőle, akkor még lejjebb lehetne csiszolni. Tudom, hogy a PSG bármit megtehet, még őt is padra teheti ilyen-olyan indokkal, mint ahogy tette Rabiottal, ugyanakkor a PSG-s brazil kolónia biztos nem nézné jó szemmel, ami az eredmény rovására is mehetne. Ha nagyon karjuk, akkor ezeket ki lehet és ki is kell használni!
Ugyanakkor az említett 3 játékos elengedése még úgy is rossz lenne üzletileg, ha a 100 milliót jelentősen lejjebb engednék.
Umtiti elengedése új középhátvéd igazolását tenné szükségessé. De Ligt lóg a levegőben, a legújabb hírek szerint nem is itt fog kikötni. Akkor ott is kapkodás lenne.
Rakitic már érdekesebb, mert elvileg tavaly akarta őt a PSG, igaz a 100 milliós vételár az tuti kacsa volt. A középpálya telített. De Jong, Arthur, Puig, Alene fiatal vonal mellett ott van 3 idősebb, akik közül Busi úgyis marad. Marad a Vidal - Rakitic páros, akik közül az egyiknek mennie kell szerintem. Rakiticért nagyobb pénzt lehet akasztani, ráadásul ha marad, akkor vele hosszabbítani is kellene, ami a fizuemelés miatt problémás lehet.
Dembit nehéz hova tenni. A hírek szerint nem feltétlenül profi mentalitású gyerek, sokat sérült (bár Ney is), többször késik...ugyanakkor fiatal, csiszolatlan gyémánt, akit a mi EV-nk nem igazán tud csiszolni. Ne feledjük, hogy ő mindkét szélen bevethető játékos, tehát ha jönne Neymar, akkor akár az ő helyén, akár a jobb oldalon is tudna játszani. Inkább akkor Coutinhot kellene elengedni, akit EV soha az életben nem fog középen játszatni. Elől csak bal szélen bevethető, de ott sem nyűgözött le senkit.
Én inkább adnám a Rakitic, Coutinho pakkot és némi pénzt!

Viszont ha Neymar mellett még jön Griezman is, akkor Dembinek is mennie kell, mert az elől lévő Messi, Suarez, Neymar, Griezman, Dembele az iszonyatos fizetések miatt tarthatatlan lenne a klubnak, ráadásul 2 mindig padozna, így hamar bomlana az öltöző, amit a karakánnak nem nevezhető vezérünk nem igazán tudna kezelni....
krisztiantobias
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2014.07.31. 16:41:26

2019.06.19. 15:17:34

MesQueUnClub írta:ilyeneket ír még hogyha Rafi a szezon 75%-ában egészséges akkor szezononként 5 milliós bónuszt fizetnek érte 3 éven át... azért ez erős lenne. :lol:
Abból se látnánk sok pénzt :D
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.06.19. 15:00:15

Nekem eredetileg ez a Neymar ajánlat úgy rémlett hogy 100 millió és a 3 játékosból az egyik, Cout elengedném hármójuk közül Umtiti is mehetne akár mert a sámán csak nem tudja összerakni a térdét és még most se lett megműtve. Rakitic kérdőjeles ha belemenne hogy egyre inkább kiegészítőember legyen, így hogy jön de Jong akkor hasznos tudna lenni de ilyen szerepkörre már próbálgatni lehetne Alena mellet Puigot is akár, szóval őt is el kellene adni inkább.

Romero meg a Mundo szerint Gomes távozása ma lesz bejelentve és 25 millió körül fog érte fizetni az Everton. Valamint szintén Romero szerint Denisért 15-17 millió körül és Rafinhaért is 15 körül fizethet a Valencia :lol: azért ha a denevéresek tényleg elviszik ezt a kettőt akkor megéri megkötni velük a Cillessen-Neto cserét :mrgreen: ilyeneket ír még hogyha Rafi a szezon 75%-ában egészséges akkor szezononként 5 milliós bónuszt fizetnek érte 3 éven át... azért ez erős lenne. :lol:
krisztiantobias
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2014.07.31. 16:41:26

2019.06.19. 14:50:58

fcjoc írta:Ha egészséges
És itt meg is áll a dolog. Amióta elment Barcából kevesebb mint 2 év alatt:

Kód: Egész kijelölése

18/19	Ruptured ankle ligament	07-Jun-19
18/19	Foot Injury	24-Jan-19	19-Apr-19
18/19	Rest	11-Jan-19	13-Jan-19
18/19	Adductor problems	03-Dec-18	22-Dec-18
18/19	Adductor problems	21-Nov-18	27-Nov-18
18/19	Rest	19-Oct-18	21-Oct-18
18/19	Rest	13-Sep-18	16-Sep-18
17/18	Metatarsal Fracture	26-Feb-18	27-May-18
17/18	Thigh Problems	19-Jan-18	25-Jan-18
17/18	Knock	11-Jan-18	15-Jan-18
17/18	Minor Knock	02-Nov-17	13-Nov-17
17/18	Minor Knock	21-Sep-17	25-Sep-17
És persze most is sérült, az alapozás egy jó részét ki kell hagynia.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.06.19. 14:43:28

Ésszerű keretek mellett visszahoznám, ez a 100M plusz 3 játékos nem az.
Persze akkor jöhetne De Ligt is, de Rakitic elengedése nagy hülyeség.
100plusz Dembelé, ami korrekt ár. Bár ez is sántít mert Neymar is állandóan sérült, szóval lutri.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.06.19. 14:38:01

Ha egészséges szerintem top3..
Hagyjuk már ezt a mit tett a klubbal, meg hogy hogy lépett le, és aki elment ne jöjjön vissza szöveget
Elég nagy az a HA.
A 'hagyjuk már' pedig a legnagyszerűbb érv minden ellen. :D
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2173
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2019.06.19. 14:03:56

Nyilván nem érne 300 millió eurót, de a lehető legnagyobb erősítés Ő lenne. Ha egészséges szerintem top3..
Hagyjuk már ezt a mit tett a klubbal, meg hogy hogy lépett le, és aki elment ne jöjjön vissza szöveget :lol: .. Egyszerűen zseni a pali.. ilyen Dembelék helyett végképp parádés lenne.. 100M + Demb, úgy már oké..

písz
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.06.19. 13:58:53

Nero. írta:
krisztiantobias írta:"Barcelona are close to re-signing Neymar from PSG for £89m (€100m) plus Umtiti, Dembele and Rakitic."

Nem tudom honnan jön ez a kamu hir, de már több oldalon is láttam. Ennyire kretének lennének az újságok? Most komolyan...
Én aláírnám.
Ez nagyjából 300 millió euró. Ennyit megérne neked? :D
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.06.19. 13:52:05

krisztiantobias írta:"Barcelona are close to re-signing Neymar from PSG for £89m (€100m) plus Umtiti, Dembele and Rakitic."

Nem tudom honnan jön ez a kamu hir, de már több oldalon is láttam. Ennyire kretének lennének az újságok? Most komolyan...
Én aláírnám.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.06.19. 13:38:05

szbsz írta:
krisztiantobias írta:"Barcelona are close to re-signing Neymar from PSG for £89m (€100m) plus Umtiti, Dembele and Rakitic."

Nem tudom honnan jön ez a kamu hir, de már több oldalon is láttam. Ennyire kretének lennének az újságok? Most komolyan...
Ennyire hülyék még mi sem lehetünk azért, ez a 3 játékos már önmagában többet ér mint Neymar, nem hogy még 100milla plusszba. A Real most igazolta le Hazardot 100-ér aki az elmúlt években szeritnem már jobb mint Neymar, legalábbis többet mutatott. Grizi nyert egy EL-t és egy VB-t, rendszeresen játszott nem volt sérült, 120 lenne ami reális szerintem, ha azt nézzük, hogy ő sem a legfiatalabb már. Neymar 1 évvel fiatalabb náluk, menetrendszerűen megsérül tavasszal, lassan többet van a kórházban meg a bíróságon mint a pályán :mrgreen: Ennek ellenére mi mégis visszahoznánk csillagászati összegér(Umt+Rakitic+Demb+100m=az alsóhangon 300m nálam), azok után, hogy kétszer műtötték, és semmi garancia, hogy nem fogják még egy párszor. =D>
Hazardnak jövőre lejárt volna a szerződése.

Griezmann pedig vihető 120-ért júliustól.

Én inkább a franciát hoznám, mint Neymart. Utóbbiért pénzt biztos nem adnék. Maximum olyan játékosokat, akiket amúgy is eladnék.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.06.19. 13:23:54

Kövezzetek meg, de ha választani lehetne akkor én vissza hoznám Neymart, sokkal inkább mint Griezmann.
Ritka szemét dolog volt ahogy lelépett, de Griezmann húzása sem volt sokkal szebb, viszont Neymar már bizonyított itt, és ha össze kapná magát, akkor betöltené a hiányposztot, amit a távozása óta nem sikerült azóta sem.

Persze szigorú feltételek mellett jöhetne nálam szóba, és nem úgy hogy 100millió + a fél csapatot adnánk érte, de pl Coutinhot be lehetne vonni, Umtiti is mehetne(ezzel ráadásul elintéznénk hogy ne kelljen nekik De Ligt).

De én ezt kétlem, hogy meglépik amúgy, szerintem ugyanannyi az esélye a visszajövetelének mint tavaly(kb 0%). Griezmann már biztos hogy itt köt ki, akkor minek hoznánk még egy balszélsőt?
Az viszont hatalmas nagy trollság, és karma lenne, ha most Griezmann visszakapná egy videóban, hogy a Barca inkább Neymart igazolja le helyette :lol:
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.06.19. 13:19:07

krisztiantobias írta:"Barcelona are close to re-signing Neymar from PSG for £89m (€100m) plus Umtiti, Dembele and Rakitic."

Nem tudom honnan jön ez a kamu hir, de már több oldalon is láttam. Ennyire kretének lennének az újságok? Most komolyan...
Ennyire hülyék még mi sem lehetünk azért, ez a 3 játékos már önmagában többet ér mint Neymar, nem hogy még 100milla plusszba. A Real most igazolta le Hazardot 100-ér aki az elmúlt években szeritnem már jobb mint Neymar, legalábbis többet mutatott. Grizi nyert egy EL-t és egy VB-t, rendszeresen játszott nem volt sérült, 120 lenne ami reális szerintem, ha azt nézzük, hogy ő sem a legfiatalabb már. Neymar 1 évvel fiatalabb náluk, menetrendszerűen megsérül tavasszal, lassan többet van a kórházban meg a bíróságon mint a pályán :mrgreen: Ennek ellenére mi mégis visszahoznánk csillagászati összegér(Umt+Rakitic+Demb+100m=az alsóhangon 300m nálam), azok után, hogy kétszer műtötték, és semmi garancia, hogy nem fogják még egy párszor. =D>
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2019.06.19. 13:11:51

Butaság lenne ennyiért visszaigazolni Neymart. Mert ez kb. 270 M Euro. 222 volt, a piac tovább drágult, de ő idősebb, sérülékenyebb és balhésabb lett.
Viszont lehet, hogy Bartoék így készítik elő a terepet, azaz a végén 100M + Dembele + Umtiti lesz az ár, ami nem kevés, de legalább kevesebb, mint aminek most tűnik. És lehet örülni, milyen ügyesek voltak.

Egyébként Umtiti csak akkor menjen, ha de Ligt jön. különben értelmetlen eladni.

Elviekben nem lenne lehetetlen Neymar, Gríz és de Ligt leigazolása, ha megy mindenki (Coutinho, Dembele, Malcom, Raki, D Suearez, Rafinha, Gomes, Umtiti) és van 100 milliónk még átigazolásra,
de Bartoékkal, háááát.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2019.06.19. 13:08:21

Remélem ezt csak egy unatkozó újságíró találta ki, és attól vették át a többiek, mert ha ez igaz, akkor ez a futballtörténelem leggázabb és legnevetségesebb igazolása lesz.

Neymart 222 millióért adtuk el, akkor mondhatni a csúcson volt.

Az azóta eltelt időben kb ugyanannyit volt sérült, mint egészséges, balhéi voltak, eredmények sem jöttek.

Ha ezt a 3 játékost csak 50 milliónak számoljuk, ami Umtiti, de főképp Dembelé esetében nevetségesen alacsony, és még hozzávesszük a 100 millió eurót, akkor az 250 millióra jön ki, még úgy is, hogy nagyon finoman számoltam.

Én támogatom Neymar visszajövetelét, na de nem minden áron.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
krisztiantobias
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2014.07.31. 16:41:26

2019.06.19. 12:36:23

"Barcelona are close to re-signing Neymar from PSG for £89m (€100m) plus Umtiti, Dembele and Rakitic."

Nem tudom honnan jön ez a kamu hir, de már több oldalon is láttam. Ennyire kretének lennének az újságok? Most komolyan...
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.06.19. 11:13:08

El Pistolero írta:...
A Jovic-sztori hátterét nem fogjuk megtudni, mindenesetre nekem az, hogy valakit 15 meccsen át figyelünk egy kicsit komolynak hangzik.
Nagy hiba lenne 2 jáékost egy kalap alá venni, csak mert mindkettő ázsiai, valószínűleg Kubo-ért azért érdeklődött több csapat, mert annyira jó, Wu-é pedig azért nem, mert annyira nem, szóval nem a becenevek számítanak.
De Ligt többszörös holland válogatott, egy nagy múlttal rendelkező európai csapat valaha volt legfiatalabb kapitánya, Golden Boy győztes.
A két brazil ha jól tudom többször utánpótlásválogatott, talán nyertek is valamit és folyamatosan játszottak a brazil bajnokságban, ami ugyanúgy a japán színvonala fölött van. Emellett ha jól tudom Kubo-nak valami volt a szerződésével, talán most is járt le, ezért volt ennyire olcsó.

Az adócsalást amit gondolom az idióta könyvelők és menedzserek csesztek el azért nem hasonlítanám össze a nemi erőszak vádjával (ami persze lehet, hogy Neymar és CR esetében is kamu, de ugye nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél).

Ibra ha jól tudom mielőtt hozzánk jött 1x váltott klubot Olaszországon belül, amikor kizárták a Juventust. Nálunk nem fértek össze Guardiola-val, de azért Pep sem egy egyszerű eset, még akkor se, ha az Ibra-könyvben leírtakat elosztod 2-vel.
Utána jött csak a Milan, és lehet ebben én tévedek, de nekem csak az ezutáni időszakból rémlenek a nagy baromságai, amikor izomból mellkason talpalta a kapust meg ilyenek.

Lajos-t nem tudom megvédeni, azóta nem értem mi mehetett át a fején, hogy neki harapdálnia kellett.

A Griezmann-os dolgokat egy kicsit túlzásnak érzem, azért olyan komoly vezére nem volt az Atleti-nek, túl sokra nem vitte velük, a francia válogatottból pedig rohadtul nem őt emelném ki.

A 100misi+Umtiti+Rakitic+Dembele pedig hatalmas kamu szerintem.
soadroli írta:De Ligt has said "no" to Barça. Mino Raiola, the player's agent, has rejected Barcelona's offer and De Ligt respects the decision of his agent. [Cadena SER]
Lehet, hogy én vagyok a hülye, de ennek nem fordítva kéne lennie? Nem az ügynöknek kéne tiszteletben tartani a játékos döntését? :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Rabiot
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2019.05.25. 09:37:00

2019.06.19. 07:59:23

Feast4 írta:
Rabiot írta:Elvisznek minden jó játékost az orrunk elöl. E.V. kellene lecserélni egy támadóbb játékot remélve. Miközben 80%-ban birtokoljuk a labdát, egy két kontrából megszívjuk Azt nem értem mi ebben az öröm?
Kb. annyi beleszólása lehet az átigazolásokba mint neked vagy nekem. :mrgreen:

(Amúgy kit vittek el, akiért nagyon mentünk?)
Pl. Jovicsot a Madrid,Rabiotot a Juve, Matthijs de Ligtet mindenki nézegeti miközben hajlandóság sem mutatkozik. Ezen kívül sok játékos neve a felszínre került, majd elmerült. természetesen mindenkit nem lehet megvenni, de ily módon meggondolatlan kapkodásnak tűnik. Malkom jövetele derül égből a villámcsapás, majd jó képességei ellenére kispadozik, nem szólhat bele a vásárlásba, de ha kedve úgy tartja a kispadra sem ülteti. Természetesen vannak hibás vásárlások, mint Kevin Prince aki a kispadra sem való és vannak ellen példák.
Szerintem ezt a topicjába 100x átbeszéltük. Azért Ő az edző azért maradt edző mert biztonsági játékos, félti a helyét nem vergődik és tuti azzal dolgozik akit a vezetőség idehoz.

Itt szerintem várható de Ligt, Griezmann, ha szerencsénk van egy balhátvéd és ha minden klappol, Gomes, Rafhina, Denis távozik kb. 40 milláért a 3. Malkomot Vidált Dembuzt nem adnám el, ezekben a fiukban sok van, össze kell szoktatni őket folyamatos játékkal.

Cillessen talán ha szerencsénk van 30-ba elmegy, Mendes szerintem átigazolási szezon végéig kivarázsolja innen Semendot (így most jobb hátvéd nem lesz :mrgreen: ), ha pedig tényleg nagyon pénz kell és Bartoék kiszerettek belőle, Coutinhot 100ért talán valahova elnyomjuk és persze itt van Malcolm és Vidal akiket egy jó kínai ajánlatra várva szintén pénzé lehet tenni.

Ne legyen igazam de szerintem ez várható a következő pár hétben.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.06.18. 22:51:59

Neto nem egy ismeretlen kapus, és nem gondolnám, hogy többet kapna, mint Cilli.

Transfermarkton ugyanannyi az értékük.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.06.18. 22:44:03

Szerintem idén, vagyis tavaly, a valaha volt legerősebb keret állt Valverde rendelkezésére. És mégse tudta belőle kihozni a maximumot. Úgyhogy jöhet ide bárki nem leszünk jobbak, mint idén voltunk sajnos.
A jelenlegi keretbe kell csere balhátvéd és mondjuk egy új csatár, aki nagyon brutál. Senki más nem jelenthet erősítést. Ennyi.
Inkább vezetőedző és vezetőség cseréle lenne szükség.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.06.18. 22:40:20

vg99 írta:Valaki magyarázza el már nekem légyszí, hogy a Cilissen - Neto csere miért jó nekünk?
Egy válogatott jó kapus helyett jön egy elég ismeretlen
A B kapusunk esélye így oda (jó példa a fiataloknak ismét)
min. 30 millió eurót elengedünk
az új kapus fizetését duplázzuk, miközben de Ligtnek többszörös fizut ajánl a PSG, nekünk többre nem telik.
Nem értem...
De annál többet mondjatok, minthogy Barto.. :)
semmi értelme... talán valamit majd kompenzál a Valencia és elviszik innen Denist
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2019.06.18. 22:34:25

Valaki magyarázza el már nekem légyszí, hogy a Cilissen - Neto csere miért jó nekünk?
Egy válogatott jó kapus helyett jön egy elég ismeretlen
A B kapusunk esélye így oda (jó példa a fiataloknak ismét)
min. 30 millió eurót elengedünk
az új kapus fizetését duplázzuk, miközben de Ligtnek többszörös fizut ajánl a PSG, nekünk többre nem telik.
Nem értem...
De annál többet mondjatok, minthogy Barto.. :)
Válasz küldése