Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.06.24. 23:29:28

Hogy jön ide De Bruyne?
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2019.06.24. 22:59:18

Azert egy De Bruyne - De Jong- Artúr — Messi - Suarez/Dembele - Neymar fela Barca meccsbol biztos higy egyet sem hegynék ki , bármi is legyen az eredmény ...
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2019.06.24. 19:42:54

andreas írta:
Léfe írta:Attól én is eldobom az agyam, amikor valaki utólag okos. Alvest már alig vártuk, hogy menjen,ugy leült. A csapat csere jót tett vele. Előfordul. Forditva Cou, aki nagy dobásnak tünt, örültünk, hogy jön, aztán mi lett. Persze ez mind a vezetőség hibája. Persze a Barca "is" változik, nem lehetünk mindig olyanok mint a csucson. Ez sajnos igy müködik.
Kinek a hibája ha nem a vezetőségé nem az edző?

Bemész a cégedhez és 10 szer elköveted ugyan azt a hibát, szólnak ne tedd meg többször, csak elköveted a hibát... Műszak végén meg elköszönnek tőled,rendben van, persze.Nem működik a Valverde dolog , nem működik a vezetőség dolog, a csapat sem működik, kaptunk 2019 re egy statikus unalmas focit.
Én mint szurkoló, akarom ezt nézni jövőre is? Nem szeretném, valószínűleg a többi 20 millió ember sem akarja ezt látni.

Mi kell még ahhoz, valami változzon, észbe kapjanak?

Bocsánat a dologért, de a túloldalon meg igazolnak , mindent elkövetnek azért hogy változások legyenek, nem sajnálják a pénzt mert tudják, kell a változás, ehhez képest mi tök jól elvagyunk , jövőre, idén megint a nagy semminek drukkolhatunk:)
Elképesztő ami itt megy!
Léfe hozzászólása nem arról szólt, amire válaszoltál, kifakadtál.

Másrészt a Real nem jó példa. A mi tavalyi szezonunk még a fájó kudarcokkal is sokkal jobb volt, mint az övék. Nyílvánvaló, hogy Madridban drasztikusabb változtatásokra van szükség. Főleg annak tudatában, hogy az elmúlt pár évben alig vettek valakit.

Nálunk elég lett volna elhajtani Valverdét + csere(?) center és csere bhv. (De Jong már megvolt korábban) Ez elég lett volna talán egy komoly változáshoz, ha másért nem is, a mutatott játék képe lehetett volna kedvezőbb egy más felfogású edzővel.

Madridban viszont nem elég annyi, hogy hozták a Zidane + Hazard, Jovic, Mendy pakkot. Oda még így is kell ember, mert hagyták teljesen kifutni a sok BL-t nyert generációt.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.06.24. 19:29:57

Ennyi pénzből ami itt elmegy fizetésekre és a játékosok akik itt vannak legalábbis nevük alapján, valami fantasztikus focit kellene produkálni, hétről-hétre, vagy legalábbis hébe-hóba.
Nos volt egy Real elleni meccs, amit nagyon megnyertünk, ( talán a kupa visszavágó)viszont azon a meccsen is több olyan pont volt, amikor simán kikaphattunk volna.

Őszintén szólva, nem sok olyan játékost tudok, akinek a leigazolása a jelenlegi keretnek erősítést jelentene. Ha van valaki aki ismer ilyen embereket, persze olyat, aki meg is szerezhető, hát érdekelne.

Szóval, nem a kerettel van itt a baj, legalábbis szerintem, hanem az edzőbácsival, mert bárhogy számolok a pályán megvagyunk.
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.06.24. 14:10:22

Léfe írta:Attól én is eldobom az agyam, amikor valaki utólag okos. Alvest már alig vártuk, hogy menjen,ugy leült. A csapat csere jót tett vele. Előfordul. Forditva Cou, aki nagy dobásnak tünt, örültünk, hogy jön, aztán mi lett. Persze ez mind a vezetőség hibája. Persze a Barca "is" változik, nem lehetünk mindig olyanok mint a csucson. Ez sajnos igy müködik.
Kinek a hibája ha nem a vezetőségé nem az edző?

Bemész a cégedhez és 10 szer elköveted ugyan azt a hibát, szólnak ne tedd meg többször, csak elköveted a hibát... Műszak végén meg elköszönnek tőled,rendben van, persze.Nem működik a Valverde dolog , nem működik a vezetőség dolog, a csapat sem működik, kaptunk 2019 re egy statikus unalmas focit.
Én mint szurkoló, akarom ezt nézni jövőre is? Nem szeretném, valószínűleg a többi 20 millió ember sem akarja ezt látni.

Mi kell még ahhoz, valami változzon, észbe kapjanak?

Bocsánat a dologért, de a túloldalon meg igazolnak , mindent elkövetnek azért hogy változások legyenek, nem sajnálják a pénzt mert tudják, kell a változás, ehhez képest mi tök jól elvagyunk , jövőre, idén megint a nagy semminek drukkolhatunk:)
Elképesztő ami itt megy!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2019.06.24. 13:56:20

Attól én is eldobom az agyam, amikor valaki utólag okos. Alvest már alig vártuk, hogy menjen,ugy leült. A csapat csere jót tett vele. Előfordul. Forditva Cou, aki nagy dobásnak tünt, örültünk, hogy jön, aztán mi lett. Persze ez mind a vezetőség hibája. Persze a Barca "is" változik, nem lehetünk mindig olyanok mint a csucson. Ez sajnos igy müködik.
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.06.24. 10:39:04

krisztiantobias írta: Deco persze varázsolt, de gólt kizárólag akkor lőtt ha valakiről megpattant a labda :mrgreen:
Nem is az volt a dolga hogy gólokat szerezzen, jó párszor azért megtette :)

Ma játszunk egy semmilyen focit, sokszor nagyon unalmas( nem egyszer kapcsoltam el meccs közben), régebben elképzelni nem tudtam hogy átkapcsolok egy Barca mérközés alatt.

Amikor baj van, jönnek az okos nyilatkozatok( megnyertük a bajnokságot), igen megnyertük de, minden mást elveszítettünk, erre marad az edző, marad a vezetőség, idén megint megpróbáljuk a nagy semmit.

Nem értem ,amikor valami nem megy, láthatóan csak a szenvedés van, hát miért nem lehet változtatni?
krisztiantobias
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2014.07.31. 16:41:26

2019.06.24. 09:45:29

andreas írta: Nézz vissza egy videót amikor ronaldinho varázsolt vagy deko vagy shavi vagy ini, leültünk a tv elé és ámultunk mi történik, Messi megmutatta mi a foci, Sorolhatnám.. ma meg leülünk és látunk valamit amit nem értünk.Akkoriban varázslat volt szó szerint ma meg van egy statikus akármi ami senkinek nem jó:)
,
Deco persze varázsolt, de gólt kizárólag akkor lőtt ha valakiről megpattant a labda :mrgreen:

Manapság sokkal statikusabb a Barca. Guardiola előtt és után volt a 3 támadós rendszer ami kevésbé épitett a passzjátékra és a védekezésre, cserébe valamivel gyorsabban értünk a kapu elé. Guardiola alatt minden a labda volt, cserébe alig kaptunk gólt. Most valami kettő között lehetünk. Kiscsapatok ellen ez is kiváló, a bajnoki cim biztositott, a BL-hez viszont kevés mert 1-1 meccsen ez miatt szét tudnak minket szedni.

Busquets-et kiváló játékosnak tartom, de az is biztos hogy a Liverpool elleni visszavágóra biztos nem tettem volna be a kezdőbe. Ő egyszerűen nem védekező középpályás, hanem egy visszavont irányitó. A meccsek 95%ban tökéletes választás, a maradék 5%ban meg miatta és még pár ember miatt kapunk 3-4 gólt.

Ezeken a meccseken nem lehet úgy kiállni, hogy Suarez és Messi elől sétálgat, Alba és Roberto védekező tudása a nullához közelit és Busquets van a két középső védő előtt. Teljesen mindegy hogy milyen felállás.
Neymar taktikai szempontból változást hozna mindenképpen, őt egyszerűen nem lehetne kihagyni a csapatból. Utóbbi persze megint csak rossz, hiszen már van pár játékos akit nem lehet kihagyni akkor sem, ha borzalmasan játszik. Utolsó évében vele is volt egy 3-0 és egy 4-0, szóval sokat nem segitene.

Az igazolási szisztémát jelen pillanatban egyáltalán nem értem. Egyfelől most valami 442 szerűséget játszunk. Ebben elvileg fontos lenne hogy 1 csatár jöjjön vissza védekezni, hogy a pálya közepén meglegyünk, a két szélső középpályás meg legyen gyors és tudjon támadni és védekezni. Ehhez képest vettünk egy Malcom-ot, Dembelé-t, Coutinho-t, De Jong-ot, stb, akik nem illeszthetők be ebbe a rendszerbe és még hoznák Neymar-t is.
- Vagy cseréljék le Valverdét,
- vagy szóljanak neki hogy váltson taktikát
- vagy vegyenek neki olyan játékosokat akik beleillenek ebbe a rendszerbe
mert különben a maximum megint egy bajnoki cim lesz, esetleg hozzá egy kupa. Ami persze csodás lenne, mert régen a BL szereplésnek is örültünk, csak akkor még nem volt egy Messi a keretben.
P.U.Y.O.L. írta:De Ligt mennyire biztos a Juvénál? Amennyire nálunk volt?
1.11szeres szorzót fizetnek rá, szóval szinte tuti.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2019.06.24. 08:46:17

davi10 írta:
MessiNeymarSuarez írta: Itt igazából nem is arról van szó hogy vissza kéne hozni, hanem hogy egy 32 éves Alvest elengedtek Bartomeuék, mert nem hittek már benne, aztán 3-4 év után is még mindig topjátékos, 2017-es Juve menetelben is fontos szerepe volt.
Érdekes dolog a nosztalgia :D ,Alves minden volt, csak topjátékos nem, az utolsó nálunk töltött szezonjában,a beadásait látva a fél fórum elakarta adni. Olvasd vissza a topicját,ha van időd. Addig játszott jól,amíg új szerződést akart.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2019.06.24. 07:26:57

andreas írta:shavi
Ez elég mély gyomros volt. Majdnem kiköptem a kávét.

A jelenlegi út nekem se a barátom és Valverdét én is elküldtem volna, de már beletörődtem a jelenlegi helyzetbe.

De Ligt mennyire biztos a Juvénál? Amennyire nálunk volt?
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.06.23. 23:42:48

barca0417 írta:https://juventuz.blog.hu/2019/06/23/pen ... gvasarlasa
Sziasztok, remélem nem lesz gond hogy linkelek egy juves oldalról, de ez jo írás, es sok mindent tisztaz az igazolások pénzügyi részeivel kapcsolatban, szóval szerintem hasznos itt is sokaknak.
Sokszor osztjuk az észt (T/1 én is) hogy mit hogy kéne meg hogy mindenki hülye de igazából lövésünk sincs arról hogy hogyan működik egy profi klub. Sem gazdaságilag sem taktikailag a pàlyán.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.06.23. 23:29:35

Ez a Barca ugyanaz a Barca. Ez akkor is a Barca volt amikor Laudrupék játszottak, ez akkor is a Barca volt amikor LvG volt az edző, és ugyanaz amikor Dinho, később Xavi, Iniesta varázsolt. Maximum nem az az arculat amibe te beleszerettél. Személy szerint 2001 óta szurkolok a csapatnak. Távol vagyunk azért attól, hogy kongassuk a vészharangokat. Abban viszont egyetértek, hogy változásokra van szükség.
Nem ugyan az, sőőőőőőt nagyon más lett.
Nézz vissza egy videót amikor ronaldinho varázsolt vagy deko vagy shavi vagy ini, leültünk a tv elé és ámultunk mi történik, Messi megmutatta mi a foci, Sorolhatnám.. ma meg leülünk és látunk valamit amit nem értünk.Akkoriban varázslat volt szó szerint ma meg van egy statikus akármi ami senkinek nem jó:)
,
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2019.06.23. 23:10:05

andreas írta:
MessiNeymarSuarez írta: Ki a hibás ezért? Valverde? A legfontosabb pillanatokban vagy nem tudta felkészíteni a csapatot, vagy nem tudta érvényesíteni az akaratát, ami egyértelműen hiba, és elgondolkodtató, persze nem rúgjuk ki, és véletlenül se keressenek Bartomeuék az utolsó 2 évükben már egy olyan edzőt, aki olyan játékot produkáltat, ami miatt talán nem kongana a Camp Nou fele az ürességtől.
.
Az igazán rémisztő dolog a történetben, amit leírtál!
Megszerettük a barcát mert A BARCA volt, egyedi, különleges és más értékeket képviseltünk mint mindenki más.
Volt idő amikor nem a görcsölésről beszéltünk hanem minden jött magától mert nagyjából minden rendben volt a csapat körül, szép lassan elkezdtünk beszélni a görcsölésről, ez a barca már nem az a barca.

Igen, rémisztő a dolog.
Ez a Barca ugyanaz a Barca. Ez akkor is a Barca volt amikor Laudrupék játszottak, ez akkor is a Barca volt amikor LvG volt az edző, és ugyanaz amikor Dinho, később Xavi, Iniesta varázsolt. Maximum nem az az arculat amibe te beleszerettél. Személy szerint 2001 óta szurkolok a csapatnak. Távol vagyunk azért attól, hogy kongassuk a vészharangokat. Abban viszont egyetértek, hogy változásokra van szükség.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.06.23. 22:42:08

barca0417 írta:https://juventuz.blog.hu/2019/06/23/pen ... gvasarlasa
Sziasztok, remélem nem lesz gond hogy linkelek egy juves oldalról, de ez jo írás, es sok mindent tisztaz az igazolások pénzügyi részeivel kapcsolatban, szóval szerintem hasznos itt is sokaknak.

Nagyon jó és érthető cikk. köszönöm szépen!
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2019.06.23. 22:23:44

https://juventuz.blog.hu/2019/06/23/pen ... gvasarlasa" target="_blank
Sziasztok, remélem nem lesz gond hogy linkelek egy juves oldalról, de ez jo írás, es sok mindent tisztaz az igazolások pénzügyi részeivel kapcsolatban, szóval szerintem hasznos itt is sokaknak.
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.06.23. 21:13:05

MessiNeymarSuarez írta: Itt igazából nem is arról van szó hogy vissza kéne hozni, hanem hogy egy 32 éves Alvest elengedtek Bartomeuék, mert nem hittek már benne, aztán 3-4 év után is még mindig topjátékos, 2017-es Juve menetelben is fontos szerepe volt.
Nekem úgy rémlik, hogy Alves akart menni, sőt már egy szezonnal korábban, csak volt olyan jófej, hogy maradt még egy évet, amikor nem tudtunk igazolni.

A többivel egyetértek, én is várom a fejhullást, de nem lesz itt semmi, ezért szerintem tartom is majd a már emlegetett 1 szezonnyi szabadságot.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.06.23. 20:51:43

MessiNeymarSuarez írta: Ki a hibás ezért? Valverde? A legfontosabb pillanatokban vagy nem tudta felkészíteni a csapatot, vagy nem tudta érvényesíteni az akaratát, ami egyértelműen hiba, és elgondolkodtató, persze nem rúgjuk ki, és véletlenül se keressenek Bartomeuék az utolsó 2 évükben már egy olyan edzőt, aki olyan játékot produkáltat, ami miatt talán nem kongana a Camp Nou fele az ürességtől.
.
Az igazán rémisztő dolog a történetben, amit leírtál!
Megszerettük a barcát mert A BARCA volt, egyedi, különleges és más értékeket képviseltünk mint mindenki más.
Volt idő amikor nem a görcsölésről beszéltünk hanem minden jött magától mert nagyjából minden rendben volt a csapat körül, szép lassan elkezdtünk beszélni a görcsölésről, ez a barca már nem az a barca.

Igen, rémisztő a dolog.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.06.23. 19:45:15

davi10 írta:Persze én sem vitatom, hogy a klub számára is hasznos volt az idő amíg itt voltak (mondjuk Neymar esetében talán vitatkoznék azzal, hogy a nagymeccseken mindig odatette magát, de pl. a PSG ellen egyértelműen Ő húzta a csapatot).
És azt is elismerem, hogy Semedo nincs a prime Alves szintjén, Roberto-ról már nem is beszélnék.

De nem értem mit profitálnánk egy 36 éves Alves-ből, aki amióta elment nem játszott olyan bajnokságban ahol komoly versenyhelyzet lett volna, és a fizetési igénye se hiszem, hogy lejjebb ment. Mondjuk én egyelőre nem is olvastam olyat, hogy érdeklődnénk utána. Menjen csak Kínába vagy az USA-ba, keresse rommá magát fele annyi melóval, komolyan megérdemli.
Az meg, hogy a brazil válogatottban a mai napig kezdő nem tudom minek köszönhető, hiszen évek óta jönnek az "új Alves-ek" akik iránt elvileg érdeklődünk is :D . De tényleg nem tudom ki lehetne a válogatottban az utódja.

Neymar-ról meg lejjebb írtam, de mivel ő tényleg akkora haverja Messi-éknek, így még talán pozitívan is elsülhet a dolog. De mondom, csak azért támogatom, mert a másik opció a francia.
Amit nem is értek, mert inkább Lajos helyére kéne hozni valakit.


Itt igazából nem is arról van szó hogy vissza kéne hozni, hanem hogy egy 32 éves Alvest elengedtek Bartomeuék, mert nem hittek már benne, aztán 3-4 év után is még mindig topjátékos, 2017-es Juve menetelben is fontos szerepe volt.


Számomra amúgy még mindig hihetetlenül szomorú/ijesztő, hogy egy ekkora nagy zakó után is ott tartanak Bartoék hogy szinte minden rendben van, miközben egy ilyen után(sőt 2 ilyen zakó után!) fejeknek kellene hullania.
Valverdével zsinórban másodjára sikerült 3 gólos előnyről elbukni a továbbjutást a Bl-ben, miközben a BL/BEK történetében ezen kívül jó ha 2-szer előfordult ilyen..
Na nekünk sikerült ezt zsinórban kétszer előadnunk, ami a világ szánalma, mindezt BL elődöntőben idén. Volt már olyan vajon, hogy elődöntőben egyáltalán 2-0-ról kiesett valaki?

Ki a hibás ezért? Valverde? A legfontosabb pillanatokban vagy nem tudta felkészíteni a csapatot, vagy nem tudta érvényesíteni az akaratát, ami egyértelműen hiba, és elgondolkodtató, persze nem rúgjuk ki, és véletlenül se keressenek Bartomeuék az utolsó 2 évükben már egy olyan edzőt, aki olyan játékot produkáltat, ami miatt talán nem kongana a Camp Nou fele az ürességtől.
Vagy a játékosok a hibásak?
Kétségtelenül ez is benne van, edző ide vagy oda, nem lenne szabad így kimenniük egy BL negyed/elődöntőre.
Megoldás az lenne, ha mostantól senkinek nem lenne bérelt helye a kezdőben, küzdjenek meg a szerepekért, ne az legyen, hogy vannak akik gyenge teljesítménnyel is érinthetetlenek, és vannak olyanok akik az első hibájuk után jegelve lesznek.


De számomra továbbra is Valverde hozzáállása a legnagyobb csalódás.Ha lenne egy kis önérzete, akkor önként felállt volna 2 ilyen ocsmány bukta után, nem pedig elkezd flegmázni a sajtónak, hogy köszöni szépen királyul van. :roll: Mintha a BL elődöntőből rekord kiesés az mindennapos lenne, és 1 havonta rendeznének BL döntőt.
Guardiola szerintem már a római(de az idei után biztosan) az öltözőbe már csak azért ment volna, hogy leszidja a csapatot/vigasztalja, és elköszönjön, pedig zongorázni lehetne a különbséget hogy ő mennyit tett, és egy ilyen helyzetben mennyire lenne joga flegmázni és maradni.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.06.23. 18:40:11

Persze én sem vitatom, hogy a klub számára is hasznos volt az idő amíg itt voltak (mondjuk Neymar esetében talán vitatkoznék azzal, hogy a nagymeccseken mindig odatette magát, de pl. a PSG ellen egyértelműen Ő húzta a csapatot).
És azt is elismerem, hogy Semedo nincs a prime Alves szintjén, Roberto-ról már nem is beszélnék.

De nem értem mit profitálnánk egy 36 éves Alves-ből, aki amióta elment nem játszott olyan bajnokságban ahol komoly versenyhelyzet lett volna, és a fizetési igénye se hiszem, hogy lejjebb ment. Mondjuk én egyelőre nem is olvastam olyat, hogy érdeklődnénk utána. Menjen csak Kínába vagy az USA-ba, keresse rommá magát fele annyi melóval, komolyan megérdemli.
Az meg, hogy a brazil válogatottban a mai napig kezdő nem tudom minek köszönhető, hiszen évek óta jönnek az "új Alves-ek" akik iránt elvileg érdeklődünk is :D . De tényleg nem tudom ki lehetne a válogatottban az utódja.

Neymar-ról meg lejjebb írtam, de mivel ő tényleg akkora haverja Messi-éknek, így még talán pozitívan is elsülhet a dolog. De mondom, csak azért támogatom, mert a másik opció a francia.
Amit nem is értek, mert inkább Lajos helyére kéne hozni valakit.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.06.23. 18:27:01

Semedo/Sergi Roberto olyan messze vannak a prime Alvestől mint ide Ausztrália.

Persze csúcsformában lévő Alves már nincs, de a PSGbe meg a válogatottba még mindig kezdő.

Ezekkel a brazil “bohócokkal” azért behúztunk egy pár BLt. Lehet hogy meccs után azonnal mentek bulizni, de a nagymeccseken mindig odatették magukat.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.06.23. 18:06:13

Semmi szükség egy 4. jhv-re, pláne nem egy 40 éves balhés brazilra óriási fizuval. Szerintem megy Kínába vagy az USA-ba.

Amúgy bírtam amíg itt volt, de el kéne felejteni a régi játékosok visszahozását, és most nem az ilyen Pique-Fabregas félékről beszélek akik kiskorukban léptek.

Neymar-ral is csak azért lennék talán kibékülve, mert a másik opció Griezmann akitől feláll a hátamon a szőr.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2019.06.23. 18:01:15

Hát azért ő se jöjjön. Két brazil bohóc nem kell ismét...
"And my heart will leave you never."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.06.23. 17:56:46

Dani Alves is visszatérhet

Az a legnagyobb vicc, hogy még így 45 évesen is erősítés lenne.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
lamademon
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2007.06.25. 09:41:48

2019.06.23. 17:16:05

MatyiG írta:A felállásod szerint Arthur már nem fér be a keretbe? :D

Amúgy ez lesz, kár aggódni:

MAtS - SR, Piqué, Lenglet, Alba - Busi, Rakitic, Vidal/Arthur - Messi, Suárez, Griezmann/Neymar
De Jong?
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.06.23. 14:42:57

A felállásod szerint Arthur már nem fér be a keretbe? :D

Amúgy ez lesz, kár aggódni:

MAtS - SR, Piqué, Lenglet, Alba - Busi, Rakitic, Vidal/Arthur - Messi, Suárez, Griezmann/Neymar
Válasz küldése