Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.06.26. 19:55:35

Griezmannt hétfőn jelentjük be. Kiváncsi vagyok, hogy fog tudni beilleszkedni a tavalyi cirkusz után, gyanítom nem lesz egyszerű dolga, lehet fog kapni kis füttykoncertet is első meccsén :mrgreen:
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Goikoechea
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2008.02.07. 10:17:47

2019.06.26. 13:04:48

Én személy szerint inkább hoznám 1+1 évre Felipe Luizt ingyen, egy kis Alba tehermentesítésre, és utána Grimaldót, amikor Alba már nem lesz a topon. Waguet felhoznám a nagyokhoz, Semedot jó pénzért eladnám. Amennyiben jön Neymar (bárcsak ne tenné, se Griezman), akkor egy nagy névtől meg kell válnunk, én Dembelét és Coutinhot is elengedném, akár Malcomot is. Csak olyanokat tartanék meg akik nem kezdenek el hisztizni. Egy középcsatár kellene még.

TS/Neto
Alba/Felipe Luiz, Pique/Todibo, Umtiti/Lenglet, SR/Wague
De Jong/ Busi
Arthur/ Arturo, Rakitic/Alena
Neymar, Suarez/?, Messi/Malcom
sojal
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2018.03.01. 12:43:20

2019.06.26. 12:06:51

davi10 írta: Cillessen:
Bármelyik csapatban kezdő lehetne, még a United is szóba került, erre egy Valencia, és +5 misi.

Gomes:
Tudom, hogy nálunk nem vált be, de azért belenéztem 1-2 Everton meccsbe, meg nézegettem róla videókat, nagyon bejött neki ez az angol terep. Pár hónapja még az Arsenal és a Tottenham is érdeklődött, 30-40 milliókról szóltak a hírek, erre eladjuk az Evertonnak 25-ért. Annak az Evertonnak ahol kb. alapember lett, és akik tavaly egy semmilyen Mina-ért fizettek 37-et azt hiszem.

Igazából ez a 2 játékos volt, akikből pénzt remélhetett a klub, mert ilyen Denis meg Rafinha-félékért senki nem fog 20-nál többet adni.

Szerintem Cillessenért nagyobb klub komolyabban nem kopogtatott, nem gondolom, hogy ő a Valenciat választaná ha pl. egy MU jelentkezik be érte (tudom jelenleg az MU sem egy világverő alakulat). Jó lett volna nagyobb plusszal kijönne a bizniszből, de most már abban kell reménykedni, hogy Neto jó alternatíva lesz.
Szerintem Gomesért ennek az összegnek örülni kell a klubnál. Sajnos a Barca soha nem tudott úgy játékosokat értékesíteni mint pl. a Madrid.
Szerintem Denis és Rafinha max kölcsönbe megy el. Jó lenne értük már együtt kapni 20 millát, de még ezt sem tartom valószínünek.

Ha jól számolom Gomes + Paco + Paulinho (bár az ő eladása lehet még a múlt évre lett beszámolva) 25 + 27 + 50 (?).
Még lehet arra számítani, hogy Cou. vagy Demb. és Griz és/vagy Ney jön.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.06.26. 09:47:56

Kicsit csalódott vagyok. Abidal érkezésével egyértelműen javultak az eladási számok, de ez a tegnapi 2 a régi időket idézi.

Cillessen:
Bármelyik csapatban kezdő lehetne, még a United is szóba került, erre egy Valencia, és +5 misi.

Gomes:
Tudom, hogy nálunk nem vált be, de azért belenéztem 1-2 Everton meccsbe, meg nézegettem róla videókat, nagyon bejött neki ez az angol terep. Pár hónapja még az Arsenal és a Tottenham is érdeklődött, 30-40 milliókról szóltak a hírek, erre eladjuk az Evertonnak 25-ért. Annak az Evertonnak ahol kb. alapember lett, és akik tavaly egy semmilyen Mina-ért fizettek 37-et azt hiszem.

Igazából ez a 2 játékos volt, akikből pénzt remélhetett a klub, mert ilyen Denis meg Rafinha-félékért senki nem fog 20-nál többet adni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.06.25. 23:27:26

DaVeR írta:Véleményem szerint Neymar jönni fog mégpedig úgy, hogy Griezmann t át engedjük a PSG hez és hivatalosan Coutinho Neymar csere lesz plusz pénz.. Bár felvetődött bennem, hogy mi lesz így a 22 éves Dembelevel? Átállnánk a 4-2-3-1 re?
Max ilyet tudnék elképzelni elől, de így a középpályánkon átrohannak..

--------Suarez-------
Ney-----Messi----Demb
---DeJong--Busquets---

Bár számomra Griezmann vonzóbb lehetőség, h "csak" 120 millio és a motiváció benne is ott lesz a tavalyi után plusz szerintem ő inkább betud segíteni a védekezésben mint Ney.. Már csak abból kiindulva h egy Simeone alatt valamit csak megtanult.. :D
Ha szerencsénk van, nem tudjuk megszerezni Neymar-t, ha pechünk akkor sajnos igen. Dembele eddig hatalmas csalódás és remélem ennek csak edzői okai vannak. Egyébként Coutinho-t se adnám el tud a srác focizni volt egy rossz éve ennyi. Viszont változás kell.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.06.25. 23:15:33

DaVeR írta:Véleményem szerint Neymar jönni fog mégpedig úgy, hogy Griezmann t át engedjük a PSG hez és hivatalosan Coutinho Neymar csere lesz plusz pénz.. Bár felvetődött bennem, hogy mi lesz így a 22 éves Dembelevel? Átállnánk a 4-2-3-1 re?
Max ilyet tudnék elképzelni elől, de így a középpályánkon átrohannak..

--------Suarez-------
Ney-----Messi----Demb
---DeJong--Busquets---
Neki elsősorban azzal kell foglalkoznia, hogy egészséges legyen, megfelelő élet módot éljen, a klub által ajánlott étrendet kövesse, aztán majd elválik.
Előző szezonban sem azért nem játszott mert 8-an voltak előtte, hanem mert többet volt kórházban, mint edzésen sajnos.

De én továbbra is kétlem hogy Neymar jön, szerintem a szokásos nyári pletyka, annyival megbolondítva, hogy az arab is bekeményített.

Gomesnak örülök hogy végre eladtuk, sok sikert neki, Evertonban szerencsére megtalálta a számításait.
Viszont ezt a Cillessen-Neto cserét nem értem.
Miért nem hoztunk akkor inkább egy rutinos, olcsó(akár ingyen) kapust a helyére?
Főleg hogy a Spanyol Kupa is 1 fordulós lesz a következő szezontól, így ha nincs sérülés, még kevesebbet játszhat a tartalék kapus, simán kijöhettünk volna +20-25 millió profittal az üzletből úgy, hogy ilyen kapust eladunk.
DaVeR
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2012.01.09. 00:30:11

2019.06.25. 23:04:43

Véleményem szerint Neymar jönni fog mégpedig úgy, hogy Griezmann t át engedjük a PSG hez és hivatalosan Coutinho Neymar csere lesz plusz pénz.. Bár felvetődött bennem, hogy mi lesz így a 22 éves Dembelevel? Átállnánk a 4-2-3-1 re?
Max ilyet tudnék elképzelni elől, de így a középpályánkon átrohannak..

--------Suarez-------
Ney-----Messi----Demb
---DeJong--Busquets---

Bár számomra Griezmann vonzóbb lehetőség, h "csak" 120 millio és a motiváció benne is ott lesz a tavalyi után plusz szerintem ő inkább betud segíteni a védekezésben mint Ney.. Már csak abból kiindulva h egy Simeone alatt valamit csak megtanult.. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára DaVeR 2019.06.25. 23:22:28-kor.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2019.06.25. 22:55:09

hajnesz írta:Hát magyarországi szemmel nyilván ez is komoly karriernek számít. Viszont nemzetközi szemmel akkor mondanám nagy karriernek, ha a top12-15 csapat valamelyikében is minden meccsen kezdő lesz, és ugyanezt hozza, addig csak egy tehetség, nálam...
Továbbra is a Benficában alapkezdő 23 évesen. :D Semedo-t ugyanennyi idősen, ugyanebből a csapatból hoztuk el 35 millió euróért. Gyakorlatilag a posztjuk is ugyanaz, szélsőhátvéd. Grimaldóban még bármi benne van, korai így leírni szerintem, hogy csak magyarországi szemmel számít komoly karriernek az övé.

szerk.: azt is csak halkan jegyzem meg, hogy pont egy Grimaldo-féle balhátvéd kellene most a csapatba, aki jól helyettesíti Albát és nemsokára kezdőként lehetne vele számolni. Ehelyett most Junior Firpo-t nézzük a Betisből egy kisebb vagyonért, vagy hozunk majd ingyen egy 34 éves Filipe Luist.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.06.25. 22:12:54

Gomes Everton hivatalos, 25 millió+bónuszok.
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2019.06.25. 21:55:40

Ezen az elven Mathieu, Oleguer, Cygan, vagy Ranocchia magasabb szintű futballista (volt).

Grimaldo és Bartram, Sergi Gomes mindenképp megütik a szintet, talán még Adama és Sandro is lehetett volna hasznos, na és persze Thiago is, de neki balszerencséje volt.

Rafinha megállt a fejlődésben, Deulofeu nem illett ide, Denis pedig nem tudom többet tudott e volna, Valverde miatt lehetetlen volt. Na majd jön Puig, bízom benne én is.

Pedro lassan hazatalálhatna, megérdemelné.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2019.06.25. 21:14:49

Hát magyarországi szemmel nyilván ez is komoly karriernek számít. Viszont nemzetközi szemmel akkor mondanám nagy karriernek, ha a top12-15 csapat valamelyikében is minden meccsen kezdő lesz, és ugyanezt hozza, addig csak egy tehetség, nálam...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.06.25. 21:01:47

hajnesz írta:Azért Grimaldora én nem mondanám, hogy komoly karriert futott volna be. Nem 20 éves már ő sem, és még mindig csak egy Benfikában játszik.
23 éves, de a Benfica össze meccsét végignyomja szinte. Onnan meg általában nem két forintért szoktak elkelni az emberek. :)

Csak az a komoly karrier, ha valaki top bajnokság top csapatában játszik állandóan?
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.06.25. 19:59:58

Itt mondjuk az is kérdéses, hogy azért hanyatlik az akadémia, mert gyengék a játékosok, vagy pedig azért gyengék a játékosok, mert hanyatlik az akadémia. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2019.06.25. 19:29:06

Azért Grimaldora én nem mondanám, hogy komoly karriert futott volna be. Nem 20 éves már ő sem, és még mindig csak egy Benfikában játszik.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.06.25. 15:29:09

Grimaldo írta:
Stalkyard írta:Igen, végülis a Másia tényleg nem hanyatlik. Nem az a sztenderd évek óta, hogy máshonnan igazolt játékosokkal töltik fel a B csapatot, ill. reggelig tartana felsorolni azokat a fiatalokat, akik SR óta felkerültek az első csapatba.
És kik azok a fiatalok akik SR óta elmentek és komolyabb karriert futottak be ? Inkább az a jellemző ,hogy elmennek más csapatokhoz és beégnek ,gyanítom ,ha felhozzuk őket nem válnak világklasszis játékossá.
Attól ,hogy valaki a La Másianak a tagja nem lesz egyből szupertehetség ,egyszerűen most nem ütik meg a szintet a fiataljaink ,aki meg jó az megfogja kapni egyszer a lehetőséget vagy elmegy másik klubhoz és akkor bizonyíthat ott.
Mondjuk épp a nickneved. :D
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.06.25. 15:13:43

Stalkyard írta:Igen, végülis a Másia tényleg nem hanyatlik. Nem az a sztenderd évek óta, hogy máshonnan igazolt játékosokkal töltik fel a B csapatot, ill. reggelig tartana felsorolni azokat a fiatalokat, akik SR óta felkerültek az első csapatba.
És kik azok a fiatalok akik SR óta elmentek és komolyabb karriert futottak be ? Inkább az a jellemző ,hogy elmennek más csapatokhoz és beégnek ,gyanítom ,ha felhozzuk őket nem válnak világklasszis játékossá.
Attól ,hogy valaki a La Másianak a tagja nem lesz egyből szupertehetség ,egyszerűen most nem ütik meg a szintet a fiataljaink ,aki meg jó az megfogja kapni egyszer a lehetőséget vagy elmegy másik klubhoz és akkor bizonyíthat ott.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.06.25. 14:41:25

Igen, végülis a Másia tényleg nem hanyatlik. Nem az a sztenderd évek óta, hogy máshonnan igazolt játékosokkal töltik fel a B csapatot, ill. reggelig tartana felsorolni azokat a fiatalokat, akik SR óta felkerültek az első csapatba.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2019.06.25. 13:48:59

Azért itt egyesek úgy kezelik a híreket, mint legtöbben a politikát s közösen írunk szappanoperákat. Nem hanyatlik a klub, csak sok minden nem működik terv szerint. Barto sem szétszedni akarja, csak nem jöttek be a számításai s fogalma sincs, mihez kezdjen. Amíg Messi itt van, köré kel épülni, ez nem is lehet másképp. Néhány év múlva visszavonul, Barto el lesz távolítva d akkor kezd majd újraépülni a Barca. Addig kell Neymar, kellenek a játszótársak, hogy kimaxolhassuk az ekövetkezendő 3 évet.
més que un club
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.06.25. 13:39:14

Barcelona’s famed academy La Masia is in bad shape. Fewer players make it to the first team, top talents leave for rivals every summer, President Bartomeu’s Masia 360 strategy from 2016 has already failed, academy areas for kids have turned into offices, the food does not meet nutrition standards..

De a 27 éves, sérülékeny áruló futballk...vát mindenképp vissza kell hozni csilliárdokért. Undorító, ami a klubnál folyik. Lerombolnak mindent, ami miatt ez a klub valaha sikeres volt. A socik remélem élvezik.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.06.25. 12:01:21

Coutinho jön
Van egy tesója? :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.06.25. 11:57:07

davi10 írta:A SPORT szerint megvan az egyezség Neymar-ral, kb. fele annyi lesz a fizuja, mint most.

A Mundo szerint pedig De Ligt még mindig agyal a Barca ajánlatáról.
:arrow:
Neymar, De Ligt be, Umtiti és sok millió ki.

Én ezt írnám alá. Dembele és/vagy Malcom mehet kölcsönbe, Coutinho már ehhez túl idős, de szerintem neki is jót tenne egy újabb "haver" az öltözőben.

Pár napja írtam, hogy el kéne felejteni az öregebb játékosok visszahozását, ma pedig a SPORT arról ír, hogy 25-30 misiért visszahoznánk Dani Olmo-t, U21-es spanyol válogatott támadó kp, aki az akadémiát is megjárta.

Csak a tippmix erejéig követem az U21-es EB-t, annyit tudok, hogy a 3-ból 2 meccsen játszott, mindkettőt végig és 1 gólt szerzett. A lapok pedig nagyon dicsérték, elvileg remek szezonja volt a Dinamo Zagrábbal.
Tipikus túl szép hogy igaz legyen kategória... :lol:

Valóság meg valami ilyesmi lesz:
Coutinho jön, De Ligt mást választ, Umtiti térde meg szeptember közepéig bírja majd.

Ha meg van egy kis eszük, akkor legalább 1 idős alternatívát hoznak Alba mögé
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.06.25. 11:14:56

A SPORT szerint megvan az egyezség Neymar-ral, kb. fele annyi lesz a fizuja, mint most.

A Mundo szerint pedig De Ligt még mindig agyal a Barca ajánlatáról.
:arrow:
Neymar, De Ligt be, Umtiti és sok millió ki.

Én ezt írnám alá. Dembele és/vagy Malcom mehet kölcsönbe, Coutinho már ehhez túl idős, de szerintem neki is jót tenne egy újabb "haver" az öltözőben.

Pár napja írtam, hogy el kéne felejteni az öregebb játékosok visszahozását, ma pedig a SPORT arról ír, hogy 25-30 misiért visszahoznánk Dani Olmo-t, U21-es spanyol válogatott támadó kp, aki az akadémiát is megjárta.

Csak a tippmix erejéig követem az U21-es EB-t, annyit tudok, hogy a 3-ból 2 meccsen játszott, mindkettőt végig és 1 gólt szerzett. A lapok pedig nagyon dicsérték, elvileg remek szezonja volt a Dinamo Zagrábbal.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.06.25. 09:15:01

P.U.Y.O.L. írta: Másrészt a Real nem jó példa. A mi tavalyi szezonunk még a fájó kudarcokkal is sokkal jobb volt, mint az övék. Nyílvánvaló, hogy Madridban drasztikusabb változtatásokra van szükség. Főleg annak tudatában, hogy az elmúlt pár évben alig vettek valakit.
Ez az igazi probléma, nem látod hogy nekünk is nagyon kell a drasztikus változás.
Miben is voltunk mi jobbak a tavalyi(idei) évben?
Erről írtam, egy élvezhetetlen semmilyen focit játszottunk, megnyertük a bajnokságot, inkább bedaráltuk.


Kapjunk ki egy szép és élvezhető focival mint lássam Valverde semmilyen játékát.

Azért hogy legyen valami jó is a mai napban.
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ir-2707891
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2019.06.25. 08:08:47

Gomes, Rafinha és Denis, kész is a kp. Vidal-ék meg padról beszállnak ha Deulofeu meg Boateng nem tudja megoldani.

Régen szerettem a fifás nyarakat, de már unalmas a sok hazug hír.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.06.24. 23:29:28

Hogy jön ide De Bruyne?
Válasz küldése