Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.06.27. 11:19:09

Én idén még nem adnám el Dembélét, de ha nem tud megtanulni rendesen bemelegíteni, jövőre felőlem is mehetne.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2019.06.27. 11:01:34

Ha választani kell, hogy kit vegyenek bele a Tranzi-ba, akkor nálam egyértelmű Dembelé. Értem én, hogy sokan elvannak ájulva a teljesítményért, de nálam mostmár inkább Malcom, az aki a jobb szélen játszon. Dembelé fizikai állapota mostmár minden egyes szezonban megkérdőjelezhető. Volt egy pár jó meccse, amikor kihúzta a csapatot a guanóbóól, de tegyük a szívünkre a kezünket, rapszódikus, sőt, 10 meccsből talán 2-3 meccsére lehet azt mondani, hogy na, megérte... És akkor még ott van a hozzáállása. Nincs szükségünk egy 21 éves balerinára, aki akkor jár edzésre, amikor neki jól esik. Na persze ott van Coutinho, aki szezonja finoman szolva se top volt. De Ő benne még mindig többet látok egy Neymar-Leo-Suarez (bárkit hoznak Suarez helyére, a 19-20-as szezonban még tuti az Lajos lesz a főszereplő! )trióval ,mint Dembiben....
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.06.27. 09:45:03

Richi13 írta: Semmilyen foci...az én bánatom is hatalmas de ez még erős szöveg! Ha tehetném harmadosztályban is bérletes lennék...
Hidd el én sem a csapatot akartam leszólni, szívesen lennék bérletes akár a járási bajnokságban is, viszont az a foci amit játszatni akarnak velünk, egy semmilyen élvezhetetlen akármi, minden csak nem a Barcelona.
Richi13
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2006.01.08. 12:30:16

2019.06.26. 21:02:38

andreas írta:
Mihu írta: Szóval nem elég, hogy már az a 222 millió nincs meg, amit kaptunk érte, de még most adjunk ki 200-at, és akkor még pukkasszuk meg a bértömeget is egy 25 millióval.
Közben jön a stadion projekt, a hitelek, az önerő, és akkor rajta kívül még jó lenne igazolni is pár embert, mert Alba se, Piqué se, Busquets se, pláne Suarez se lesz már fiatalabb...
.

Szép lassan oda jutunk, nem kell a stadion project mert nem lesz ember aki ezt a semmilyen focit nézni szeretné!

Ma még megnézem, megnézzük, talán holnap is, de aztán a jövő héten egyáltalán nem biztos hogy ott ülök a tv előtt és Valverde fociját bámulom idegesen (tudom hogy ezek a srácok ezerszer jobbat tudnak)

Elnézést kérek az Off ért , ezt nem lehet kihagyni!

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... eg-2708205

Szóval nem a bértömeg a legnagyobb probléma:)
Semmilyen foci...az én bánatom is hatalmas de ez még erős szöveg! Ha tehetném harmadosztályban is bérletes lennék...
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.06.26. 17:32:23

Mihu írta: Szóval nem elég, hogy már az a 222 millió nincs meg, amit kaptunk érte, de még most adjunk ki 200-at, és akkor még pukkasszuk meg a bértömeget is egy 25 millióval.
Közben jön a stadion projekt, a hitelek, az önerő, és akkor rajta kívül még jó lenne igazolni is pár embert, mert Alba se, Piqué se, Busquets se, pláne Suarez se lesz már fiatalabb...
.

Szép lassan oda jutunk, nem kell a stadion project mert nem lesz ember aki ezt a semmilyen focit nézni szeretné!

Ma még megnézem, megnézzük, talán holnap is, de aztán a jövő héten egyáltalán nem biztos hogy ott ülök a tv előtt és Valverde fociját bámulom idegesen (tudom hogy ezek a srácok ezerszer jobbat tudnak)

Elnézést kérek az Off ért , ezt nem lehet kihagyni!

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... eg-2708205

Szóval nem a bértömeg a legnagyobb probléma:)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.06.26. 16:08:54

Túlzás, hogy van love bőven. Ennyi erővel mindig azt vennénk, akit akarnank akarmennyiert.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2019.06.26. 14:26:48

Szerintem nem okozna gondot a klubnak kifizetni Neymarért sem a 220-at,csak az az átkozott költségvetés és számok ne lennének... Szerintetek miért tolják júliusra Cilessen eladását? Mert azt már az új szezonhoz lehet strigulázni. Kisebb összegben mernék fogadni, hogy még júniusban bejelentik Netot, majd júliusban, hogy távozik a holland.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.06.26. 13:55:59

10 évvel ezelőtt olyan nagyszerű üzleteket kötöttünk mint az Eto’o-Ibra csere, Henry és Ronaldinho eladása két zacskó szotyiért, 20 millió bukta egy év alatt Csigrinszkivel stb. stb. stb. .....

Mégse mentünk tönkre, mi vagyunk az egyik leggazdagabb és legértékesebb klub a világon, és 10/9szer megszerezzük azt akit igazán meg akarunk.

Ne aggódjatok a lóvé miatt, van bőven.

80% hogy Messi és CR visszavonulása után (nincs már messze) ő lesz a világ legjobb és legnagyobb marketing értékű játékosa, nem csak a tudása miatt kell.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2019.06.26. 12:49:09

Nero. írta:Amúgy miért aggódtok ennyire az ára meg a fizetése miatt? Nektek is be kell szállni az üzletbe?

Nyugodtabbak lennétek ha 250 helyett csak 150et kell fizetni? :D
Ez pont ugyan olyan, mint mikor valaki azt mondja a klímaváltozás elleni harcra, hogy jóvan' az, ráérünk. Most ráérünk, valóban, viszont ha a hosszabb távú hatásokat nézzük, akkor már tegnap se értünk rá, nemhogy ma.

A klub bértömege bőven-bőven a legmagasabb a világon. Korábban volt egy összehasonlítás, hogy nálunk egy Alves keresett bőven 10 fölött, a Realnál meg Di Maria, aki akkoriban meghatározó volt és a csapat sztárja, akiért anno sorban álltak az európai elit klubok, keresett 4-et. Csak megjegyzem, hogy Salah és Sterling most keres olyan 10-11 körül és ott azért kicsit több a lóvé, mint nálunk....

Szóval nem elég, hogy már az a 222 millió nincs meg, amit kaptunk érte, de még most adjunk ki 200-at, és akkor még pukkasszuk meg a bértömeget is egy 25 millióval.
Közben jön a stadion projekt, a hitelek, az önerő, és akkor rajta kívül még jó lenne igazolni is pár embert, mert Alba se, Piqué se, Busquets se, pláne Suarez se lesz már fiatalabb...

Hosszú távon ebből a visszaigazolásból csak rosszul jöhetünk ki. Lehet, hogy a következő 3-4 évben nyerünk valamit, de olyan szinten fog eladósodni a klub, hogy az felfoghatatlan és ez kihathat a következő 10 évre.
Kép
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.06.26. 11:34:23

Engem speciel azért zavar,mert van 2 poszt ami fontosabb mint Neymar,és ami hozzájárult a tavaszi kisiklásunkhoz. De lehet csak engem érdekel,hogy Alba ne haljon meg a bl végére,vagy hogy ne a 0 gólos Suarezt kelljen nézni az összes kieséses párharcban. Majd augusztus végén mindkettőt megoldjuk valami noname sráccal,aztán el van intézve,mint tavaly Miranda megoldja ugye. Meg Munir :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.06.26. 11:29:16

Nero. írta:Amúgy miért aggódtok ennyire az ára meg a fizetése miatt? Nektek is be kell szállni az üzletbe?

Nyugodtabbak lennétek ha 250 helyett csak 150et kell fizetni? :D
Nem mindegy, hogy mennyi pénz marad meg átigazolásokra...
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2019.06.26. 11:18:40

Nero. írta:Amúgy miért aggódtok ennyire az ára meg a fizetése miatt? Nektek is be kell szállni az üzletbe?

Nyugodtabbak lennétek ha 250 helyett csak 150et kell fizetni? :D
Szerintem azt nehezményezi mindenki, hogy 0/24 megy a rinya, hogy jaj mennyi a költség, legnagyobb bérek a kontinensen, de 200 misi fixen, és évesen még 25 azért van egy olyan gyerekre, aki nyilvánosan fsta képen a szurkolóit és a klubját. Ja, és ezután be is perelte azt. Nekem innen barto és az összes öltönyös mérlegkimutatás kussoljon, hogy nincs pénz.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.06.26. 11:01:01

Amúgy miért aggódtok ennyire az ára meg a fizetése miatt? Nektek is be kell szállni az üzletbe?

Nyugodtabbak lennétek ha 250 helyett csak 150et kell fizetni? :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.06.26. 10:46:31

Jó ez a munkahelyes hasonlat amúgy - bár szerintem Mihu párkapcsolatosa is jó volt, de ahogy látom nem mindenkinek -, az is, hogy visszaveszik az embert szó nélkül 2 év múlva akár. Csak gondolom ott az elválás teljesen korrekt volt, nem volt hitegetve az akkori céged, nem csinátál kb bolondot az akkori cégedből a közösségi médiás szarságokkal, nem perelted be a cégedet utána, nem akartad a piacról kizárni azért, hogy megkapd a hűségbónuszod - BL kizárásról volt már szó nálunk -, nem nevezted viccnek a volt főnököd ország-világ előtt pár hónappal távozás után, abban a 2 évben amíg távol voltál a munkamorálod és a professzionalizmusod nem kérdőjeleződött meg, nem voltál táppénzen az év felében 2-szer is, pont amikor legjobban kellettél volna, stbstb. Érthető remélem, hogy mire célzok.
andreas írta:Azért ez így nem teljesen korrekt!
Emlékszem én olyan Barca-Psg meccsre amikor megmutatta mi az alázat!kellene!
Ez a PSG meccs meg valóban kb neki volt köszönhető, de bakker azért ne csináljunk már úgy, mintha folyton kihúzott volna minket a kakiból. Előtte 2 héttel 4-0-ra égtünk vele, utána pár hétre 3-0-ra égtünk vele, hogy aztán kiessünk egy 0-0-val. Voltak pazar időszakai itt, de a 16/17-es szezon szétesésében az ő keze ugyanúgy bőven benne volt. Azért ezt nem kéne elfelejteni, és úgy csinálni, mintha vele csak szép és jó lett volna minden.

Mellé 28 lesz mindjárt, 200 millió az ára, 26 millió a fizetése, és egy bulizós brazil. Hány volt közülük, aki 32-33 éves koráig kihúzta a karrierjét csúcsformában? Egy támadó se ugrik be így hirtelen az elmúlt jópár évből nekem sajnos. Bőven hatalmas a rizikófaktor az ő leigazolásában is ez után a 2 év lazulás után..
Ronaldinho0408 írta:Es ha igazak a hirek, valoban kesz anyagi aldozatokat hozni.
Az aláíráspénze mellé keres 26 milliót majd évente - amivel jól megdurrantaj a fizetési büdzsét amúgy -, azért engem ez az áldozat annyira nem hat meg.. :D
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.06.26. 09:08:20

drobika írta:Neymar ha visszajön biztosan jobb lesz vele a csapat támadásban. Messi ,Suarez span. Újabb fix kezdő ember. Versenynek annyi. Az ifjú játékosoknak gyakorlatilag esélyük sincs bekerülni csatár poszton. Elképesztő 200 millás árért.
Nem hiszem,hogy jó üzlet az ő visszahozatala. Még jobban konzerválja azokat az állapotokat,amiken változtatni kellene sürgősen.
Alázat kérdése: Neymar és az alázat?

Azért ez így nem teljesen korrekt!
Emlékszem én olyan Barca-Psg meccsre amikor megmutatta mi az alázat!

10 szer inkább Neymar mint Grizes, más alternatíva nem nagyon van.
Változások kellenek ez biztos csak éppen ott nem látják ahol a legjobban látni kellene!
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.06.26. 07:42:51

Neymar ha visszajön biztosan jobb lesz vele a csapat támadásban. Messi ,Suarez span. Újabb fix kezdő ember. Versenynek annyi. Az ifjú játékosoknak gyakorlatilag esélyük sincs bekerülni csatár poszton. Elképesztő 200 millás árért.
Nem hiszem,hogy jó üzlet az ő visszahozatala. Még jobban konzerválja azokat az állapotokat,amiken változtatni kellene sürgősen.
Alázat kérdése: Neymar és az alázat?
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.06.25. 23:36:27

Mihu írta:
geridoss írta:Nyilván a pénz volt a legnagyobb tényező a dologban, de azért ahogy előttem többen is írták, akkor elég szép koncepció rajzolódott ki a PSG-nél. Attól függetlenül, hogy eszetlenül szórták a pénzt, nem vettek rossz járékosokat, lehetett volna ebből sokkal több is, mint ami lett.
Hát én nem tudom... Folyamatosan estek ki a BL nyolcaddöntőkben, negyeddöntőkben...ráadásul azért nem úgy, hogy éppen kiestek, hanem a két meccs alapján érthetően... Ilyen bohócokkal foglalkoztak, mint Blanc, Emery, meg ezek... Az utolsó értelmes edző ott Carlo volt, de akkor még csak inkább a pénz számított mint a tudatosság, Meg amúgy is 13ban küldték el, szóval annak már jó pár éve volt, mikor Ney oda ment.

Én ezért is örülök, hogy sem a City, sem a Chelsea, sem a PSG igazából nem ért el semmit a BL-ben, mióta kinyitották náluk a pénzcsapot, mert ezzel is bizonyítva van, hogy csak pénzzel nem lehet komoly eredményeket elérni. (A Chelsea pont akkor nyert - de azt is hogy, drága jó Istenem.... - amikor talán kicsit megtorpantak a nagy költekezésben)
Szerintem rosszul emlékszel, a Realt simán verték az első meccs első félidejében, csak nem mentek be a helyzetek..aztán meg kiállítás stb megvolt az esély
Idén Mu ellen jobbak voltak végig, aztán jött egy kamu tizenegyes...
Egyébként sajnos nekünk sincs jobb csapatunk csak itt van Messi. Neymar többet is kihozhatott volna a csapatból, de lehet mással volt van elfoglalva. Pl Palvin Barbi és Lewis Hamilton meg a többi haver...ja meg a pénz , pénz, pénz
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2019.06.25. 22:41:16

geridoss írta:Nyilván a pénz volt a legnagyobb tényező a dologban, de azért ahogy előttem többen is írták, akkor elég szép koncepció rajzolódott ki a PSG-nél. Attól függetlenül, hogy eszetlenül szórták a pénzt, nem vettek rossz járékosokat, lehetett volna ebből sokkal több is, mint ami lett.
Hát én nem tudom... Folyamatosan estek ki a BL nyolcaddöntőkben, negyeddöntőkben...ráadásul azért nem úgy, hogy éppen kiestek, hanem a két meccs alapján érthetően... Ilyen bohócokkal foglalkoztak, mint Blanc, Emery, meg ezek... Az utolsó értelmes edző ott Carlo volt, de akkor még csak inkább a pénz számított mint a tudatosság, Meg amúgy is 13ban küldték el, szóval annak már jó pár éve volt, mikor Ney oda ment.

Én ezért is örülök, hogy sem a City, sem a Chelsea, sem a PSG igazából nem ért el semmit a BL-ben, mióta kinyitották náluk a pénzcsapot, mert ezzel is bizonyítva van, hogy csak pénzzel nem lehet komoly eredményeket elérni. (A Chelsea pont akkor nyert - de azt is hogy, drága jó Istenem.... - amikor talán kicsit megtorpantak a nagy költekezésben)
Kép
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2019.06.25. 22:22:57

Nyilván a pénz volt a legnagyobb tényező a dologban, de azért ahogy előttem többen is írták, akkor elég szép koncepció rajzolódott ki a PSG-nél. Attól függetlenül, hogy eszetlenül szórták a pénzt, nem vettek rossz járékosokat, lehetett volna ebből sokkal több is, mint ami lett.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.06.25. 22:16:23

MatyiG írta: Épp ezért nem lett volna Aranylabdája. :)
Jogos,viszont még mindig itt volt rá a legnagyobb esélye.Messi miatt még mindig jobban odafigyel mindenki a Barcára,mint egy francia csapatra,aki még épülgetett(akkor). Azért sem értettem ezt a kilépek a Messi árnyékából dolgot,lehet én vagyok elfogult :D
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2019.06.25. 21:54:56

Zozzy 5 írta: gondolatkísérlet jelleggel: ha ez a hűségbónuszos pereskedés nem lett volna, csak simán elmegy az új célokért satöbbi, akkor most visszavennéd?
A kérdés jó... Akkor azért kicsit más lenne a leányzó fekvése. Szakítani lehet szépen is, meg csúnyán is. Ami történt, az mindenképp a csúnya kategória.

Ha nem a PSG-hez megy, hanem egy értelmesebb klubba, nyíltan az új célokért, szépen távozva, akkor azt lehet el tudtam volna fogadni, mert látszott már akkor is, hogy nem annyira jó irányba mennek a dolgok. De egy PSG-s váltást nehezen tudok sportszakmailag magyarázni és elfogadni.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.06.25. 21:52:03

Nálam Messi mögött a legjobb játékos a brazil,ha nem megy el akkor már lenne aranylabdája,nekünk meg talán 1 bl-el több.
Épp ezért nem lett volna Aranylabdája. :)
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.06.25. 21:45:34

Nálam Messi mögött a legjobb játékos a brazil,ha nem megy el akkor már lenne aranylabdája,nekünk meg talán 1 bl-el több. Ennek ellenére remélem nem jön vissza. Beetették a sok pénzzel,meg a vezér szereppel,elfogadta,még ezt meg is értem. De neki cirkuszolnia kellett a klubbal,ami elvileg az otthona,hiszen szeretne most "haza" jönni. Én nem tudom,de ez a klubb egyre jobban kezd szappanoperába átmenni,tavaly a griezmann ügy,idén megint,De Ligtet fél éve nem tudjuk leigazolni,Neymar ügye is a szezon kezdetéig a levegőben fog lógni. Én egy mezei szurkoló vagyok,de érdekes sehol máshol nem látok olyat,hogy egy Real,Bayern,MU,bárki akar egy játékost,és hónapokat vagy egy évet is tárgyalnak,vagy bármit csinálnak. Talán Hazard esete,akit 1 évig üldöztek. Mi ezt csináltuk Verrattival(aki aztán nem is jött),Couval,Dembelével,Griezmann,De Ligt,Neymar is lesz 2 hónap simán. Rabiot is ment hónapokig.

Bartonak ez jó,ha jön a brazil és a francia is,akkor hű de jó,megint jön a 4-2-3-1,nagyon jó a keretünk,közben nincs 9-es Suarez helyett/mellett,pedig 2. éve kellene már,Alba mögé talán jön Felipe Luis,bár arra se veszek mérget. A Rakitic-Busi duó jövőre is boritékolható szerintem,talán majd De Jong kiszorítja vmelyiket szezon közbe. Se edzőcsere nem volt,se logikus igazolások. Ja tudom,most kezdődött az átigazolás,de elég haamr el fog menni ezzel a Neymar históriával. Remélem azért a filmjére elég lesz 2 hónap.
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.06.25. 20:17:04

Mihu írta:Írhattam volna a munkahelyet is, sőt, először azzal kezdtem. De aztán úgy voltam vele, hogy a párkapcsolatos hasonlat hátha nagyobb érzelmeket vált ki az emberekből, így talán jobban átmegy, mire gondoltam :)

Én ha pl. főnök lennék, vagy cégtulajdonos, akkor azok után, hogy valaki elmegy tőlem, majd beperel, hogy nem fizetem ki neki a hűségbónuszt, amit előtte fél évvel írtunk alá, aztán 2 év múlva rájön, hogy hát bocsi, mégse jött be a számításom, visszajönnék... Számomra elképzelhetetlen, hogy vissza venném, még akkor se, ha munkaerőhiány van.

Ahogy korábban valaki írta, ennek így elég rossz üzenete lenne...velünk bármit meg lehet csinálni, van visszaút.

Gondoljatok bele, hogy Cruyff vajon visszahozná? Hát szerintem a telefont se venné fel neki, nemhogy elgondolkodjon rajta... Az öregre és módszereire sok mindent lehetett mondani, de végül csak oda lyukadunk ki, hogy Ő volt az, aki Barcát csinált a Barcából és akinek köszönhetjük azt, hogy 2004-2016-ig olyan élményekben volt részünk hétről-hétre, amik még a madridistáknak se. Nyertek 3 BL-t zsinórban, tudom, hogy 30 év múlva a kutya nem fog emlékezni arra, hogy ebből legalább 2-t durván elcsaltak nekik, de akkor is minket fognak emlegetni, mint a korszak csapata, nem pedig azt a Real-t...

És én azok közé tartozok, akiknek igenis fontosak azok az értékek, amiket Cruyff, Laporta meg Pep vallott. És Rosell-ék óta nagyon nem ebbe az irányba megy a klub és ezzel a Neymar és Griezmann igazolással kb. mindegy lenne, ha le is vennék a lelátóról a MES QUE UN CLUB feliratot, mert az kb. olyan lenne, mint manapság sajtószabadságról papolni kis országunkban. A cinizmus legfelsőbb foka, mikor hangoztatunk valamit, aminek az ellenkezőjét csináljuk.
Igazad van mindenben de, most mégis azt mondom várjuk ki a végét, egyenlőre nincsen itt az ideje az érzelmes döntéseknek!
Elképesztően jó amit írtak, az a legfontosabb kivárni és látni mit hoz a holnap!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.06.25. 20:08:19

Mihu írta:Írhattam volna a munkahelyet is, sőt, először azzal kezdtem. De aztán úgy voltam vele, hogy a párkapcsolatos hasonlat hátha nagyobb érzelmeket vált ki az emberekből, így talán jobban átmegy, mire gondoltam :)

Én ha pl. főnök lennék, vagy cégtulajdonos, akkor azok után, hogy valaki elmegy tőlem, majd beperel, hogy nem fizetem ki neki a hűségbónuszt, amit előtte fél évvel írtunk alá, aztán 2 év múlva rájön, hogy hát bocsi, mégse jött be a számításom, visszajönnék... Számomra elképzelhetetlen, hogy vissza venném, még akkor se, ha munkaerőhiány van.

Ahogy korábban valaki írta, ennek így elég rossz üzenete lenne...velünk bármit meg lehet csinálni, van visszaút.
gondolatkísérlet jelleggel: ha ez a hűségbónuszos pereskedés nem lett volna, csak simán elmegy az új célokért satöbbi, akkor most visszavennéd?
Válasz küldése