Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2019.06.27. 23:44:04

Annyit szeretnék, hogy Coutinho soha többet ne kerüljön a bal támadó pozícióba, Dembele-t valahogy szedjèk össze és minél többet lássam a pályán, illetve ha valaki rosszul teljesít, annak legyen következménye (Busquets, Coutinho, Suarez, stb).
Védelemmel szerintem nincs gond (max ha Alba lesérült becumiztuk), kp nekem tetszik, hoznèk egy csatárt Suarez mellé/elé és ennyi.
Valverde meg ennyit tud, nem az ő hibája, hogy nem csapják ki, ezerszer nagyobb vétkes itt a vezetőség.
Bár nem tudom mennyire vétkes egy edző abban, hogy 3 gólról képesek vagyunk leadni egy bl elődöntőt.
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.06.27. 22:34:49

zola8787 írta: Ne várjátok el ismét a Xavi - Ini - Messi - Puyol stb világválogatottat, olyan nem lesz többé, ott van az emlékezetetekben és örüljetek, hogy átéltétek. Nem csoda, hogy a Barcelona-t olyan sokan utálják, az akkori csapat konkrétan megalázta a világot (hozzáteszem, hogy akkor sem nyertük feszt a bl trófeákat).
Mindegy ki volt itt, kik voltak a korszakos emberek, csoda-csapat, holnap is annak kell lennünk:)
Nem értékeljük a bajnokságot, hogyne értékelném.
Minden egyébbel mi a helyzet?
Szeretnéd idén megint azt a semmilyen bunkerfocit nézni aztán Messi vagy alkot vagy éppen nem olyan napja van?
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2019.06.27. 22:18:08

andreas írta:
Lenne egy új szakember és ha 3 at kapunk a másikaktól( direkt nem akarom megnevezni) ám jó focival kaptunk ki hát büszke leszek rájuk!
Aztán jönnének a vereségek a hű de jó játékkal, még a bajnokságot sem tudnánk hozni, akkor boldogan tapsikolnál szezon végén? Mert ez nagyon szépen hangzik, de nem igazán hiszem ezt el.
Az itt a probléma az emberekkel, hogy annyit nyertünk az elmúlt 10 évben, hogy a bajnokság megnyerését kb már értékelhetetlennek mondják, mert az alap...
Értem én, hogy tele van hibával az edző, meg vezetőség, meg mindenki Messi-n és Stegen-en kívül, de azért ne essetek már át a ló túlsó oldalára... Páran úgy írtok, mintha a kiesés ellen küzdene a csapat.
Ne várjátok el ismét a Xavi - Ini - Messi - Puyol stb világválogatottat, olyan nem lesz többé, ott van az emlékezetetekben és örüljetek, hogy átéltétek. Nem csoda, hogy a Barcelona-t olyan sokan utálják, az akkori csapat konkrétan megalázta a világot (hozzáteszem, hogy akkor sem nyertük feszt a bl trófeákat).
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.06.27. 22:03:25

szbsz írta: Hát ja nem könnyű Barca drukkernek lenni manapság...
Azt nem érti az ember , ők miért nem értik:)
Van egy edzőnk aki szó szerint tönkreteszi mindazt ami a barca, nyertünk bajnokságot, rendben van nyertünk!
Minden más nagyon csúfosan elveszítettünk és egy számomra semmilyen focival küszködve sok sok mákkal megnyertük a bajnokságot!

Lenne egy új szakember és ha 3 at kapunk a másikaktól( direkt nem akarom megnevezni) ám jó focival kaptunk ki hát büszke leszek rájuk!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára andreas 2019.06.27. 22:13:10-kor.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.06.27. 21:31:10

andreas írta:
szbsz írta:Dembele szerintem még egy Kína kiruccot is bevállalna csak ne kelljen itt játszania többet :mrgreen: Erre csak ráerősít, hogy kb minden héten elkésik edzésről, és még el se tudják érni mivel fel se veszi nekik a telót :mrgreen: Nem tűnik nekem annyira boldognak itt isten igazából.

Rakétát meg elvileg megpróbálják beetetni vmi kamu dumával, hogy mennyi potenciál van még benne szerintük, amit máshol tudna csak igazán kiaknázni, vagy vmi ilyesmivel :mrgreen: Szakadok mekkora formák amúgy :mrgreen:
Én azon szakadok, egy Barca nem tudja Dembusznak elmondani, ember mennyit is keresel?
Nem jössz edzésre vagy mi van? Ha meg nem akarsz, semmi nem kötelező, keress valakit aki kifizeti amit beléd feccoltunk aztán minden jót neked(nagyon nem szeretném mert én bírom az összes baromsága ellenére) de, azért vannak határok!
Hát ja nem könnyű Barca drukkernek lenni manapság...
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.06.27. 21:21:22

szbsz írta:Dembele szerintem még egy Kína kiruccot is bevállalna csak ne kelljen itt játszania többet :mrgreen: Erre csak ráerősít, hogy kb minden héten elkésik edzésről, és még el se tudják érni mivel fel se veszi nekik a telót :mrgreen: Nem tűnik nekem annyira boldognak itt isten igazából.

Rakétát meg elvileg megpróbálják beetetni vmi kamu dumával, hogy mennyi potenciál van még benne szerintük, amit máshol tudna csak igazán kiaknázni, vagy vmi ilyesmivel :mrgreen: Szakadok mekkora formák amúgy :mrgreen:
Én azon szakadok, egy Barca nem tudja Dembusznak elmondani, ember mennyit is keresel?
Nem jössz edzésre vagy mi van? Ha meg nem akarsz, semmi nem kötelező, keress valakit aki kifizeti amit beléd feccoltunk aztán minden jót neked(nagyon nem szeretném mert én bírom az összes baromsága ellenére) de, azért vannak határok!
És nem is ez a legnagyobb baj, hanem hogy a világ egyik legelismertebb csapata képtelen lépni, képtelen beismerni Valverdenek semmi köze nem lehet ehhez a csapathoz, Dembuszt néha seggbe kell rúgni:) Mi a ferde dolognak kell ahhoz bekövetkeznie észrevegyenek dolgokat.Tényleg mi????


Most kellene Johan Cruijff..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára andreas 2019.06.27. 21:32:32-kor.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.06.27. 20:20:13

Dembele szerintem még egy Kína kiruccot is bevállalna csak ne kelljen itt játszania többet :mrgreen: Erre csak ráerősít, hogy kb minden héten elkésik edzésről, és még el se tudják érni mivel fel se veszi nekik a telót :mrgreen: Nem tűnik nekem annyira boldognak itt isten igazából.

Rakétát meg elvileg megpróbálják beetetni vmi kamu dumával, hogy mennyi potenciál van még benne szerintük, amit máshol tudna csak igazán kiaknázni, vagy vmi ilyesmivel :mrgreen: Szakadok mekkora formák amúgy :mrgreen:
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2019.06.27. 19:44:40

Hat igen, csak 1 emberrel is nehez lezsirozni hogy mar pedig milyen jo lesz neked ott .... nem hogy hárommal ! Csomagba feladjuk őket Párizsba ...azert ez nem igy megy , pláne hogy egyikük sem akar távozni( főleg higy nem jön De Ligt es a középre is csak De Jong a plusz) tudtommal elo szerződésel !
Itt maximum Coutinhot lehet bevonni szerintem ... ...
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2019.06.27. 17:55:07

Szerintem Valverdénél Dembele sosem fog annyit játszani, hogy megtudjuk mekkora sztár is lehetne vagy sem. Mivel Valverde itt lessz még 1 évet tuti, de gyanítom 2t, ezért én azt mondanám a PSGnek, hogy Umtiti, Dembele, Rakitic megy Parizsba és Neymar a miénk. Ez a 3 játékos ne hogy ne érjen annyit mint Neymar. Ha vissza jön Neymar, Demebele még ennyit sem fog játszani, Umtiti térdétől tartok, Rakiticcel meg nem nagyon akarnak hosszabbítani. Közép pályán megvagyunk, elől meglennénk, kapus poszt is megvan, Jordi Alba mögé kéne valaki, meg 1 max 2 védő mivel Umtiti menne Vermalennek meg lejár a szerződése. Talán Todibo kaphatna 10-15 meccset a következő szezonba. Ha meg a Psgnek ez az ajánlat nem tetszene, akkor Neymar fizesse ki a különbséget. Dembele 90, Umtiti 60 Rakitic 50. Így gondolom én, de lehet egyedül vagyok ezzel. Másrészt Griezmannt nem bírom megérteni, hogy minek ide meg hova.
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.06.27. 16:20:15

vg99 írta:Úgy látom többen átfordultak de Ligt esetében, így működék a Barto média, hogy mit képzel, a pénz miatt dönt csak.
Szerintem nem. Egyrészt jogos, hogy mondjuk akkora fizut akar, mint De Jong, a talán legígéretesebb középhátvédként nem 6-7 millió a reális éves bére, hanem simán a 10-12.
Másrészt Valverde működését látva, mi a garancia arra, hogy helye lenne a csapatban? Szerintem semmi. Ha meg esélyt sem kap, akkor hogy bizonyítson, hogy helye van. Láttuk, hány ígéretet tett tönkre már. Egyáltalán ki az, aki Valverdénél bevált?? Talán Paulinho és mondjuk Lenglet. A méregdrága Coutinho, Dembele megbukott, a visszahozott fiatalok elbuktak, Malcom és tsai elbuktak, új fiatal senki nem lett beépítve.
Ezért jöjjön ide?

Majd 2-3 év múlva megvesszük 150ért, ha normális edző lesz, és kell egy Piqué utód..
Tökéletesen megértem hogy nem minket választott, Ernőnél nem lehet tudni, ennek a gyereknek meg pont az kell hogy aktív részese legyen egy csapatnak. Helyettünk még azzal is jobban jár ha elmegy a sarki fagyishoz 2 gombóc pisztáciáért (bár ha jól emlékszem az pont nincs:) )
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.06.27. 16:07:42

Majd 2-3 év múlva megvesszük 150ért, ha normális edző lesz, és kell egy Piqué utód..
Vagy Todibo berobban. :) Amúgy ez miért EV sara?
Egyáltalán ki az, aki Valverdénél bevált?
Vidal, Arthur?

De Ligt bukónak tűnik jelenleg, szerintem Griezmann és Junior Firpo lehet ebből, a pénz meglesz rá valószínűleg. Körülbelül 150 a kettő együtt.

MAtS/Neto - Semedo/SR, Piqué/Todibo, Umtiti/Lenglet, Alba/Firpo - Busi/FdJ, Arthur/Rakitic, Vidal/Alená - Messi/Malcom, Suárez/XY, Griezmann/Dembélé

Valami hasonló. Suárez mögé talán hozzuk Stuanit.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2019.06.27. 15:51:13

Úgy látom többen átfordultak de Ligt esetében, így működék a Barto média, hogy mit képzel, a pénz miatt dönt csak.
Szerintem nem. Egyrészt jogos, hogy mondjuk akkora fizut akar, mint De Jong, a talán legígéretesebb középhátvédként nem 6-7 millió a reális éves bére, hanem simán a 10-12.
Másrészt Valverde működését látva, mi a garancia arra, hogy helye lenne a csapatban? Szerintem semmi. Ha meg esélyt sem kap, akkor hogy bizonyítson, hogy helye van. Láttuk, hány ígéretet tett tönkre már. Egyáltalán ki az, aki Valverdénél bevált?? Talán Paulinho és mondjuk Lenglet. A méregdrága Coutinho, Dembele megbukott, a visszahozott fiatalok elbuktak, Malcom és tsai elbuktak, új fiatal senki nem lett beépítve.
Ezért jöjjön ide?

Majd 2-3 év múlva megvesszük 150ért, ha normális edző lesz, és kell egy Piqué utód..
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2019.06.27. 15:46:44

Chino írta:
Nem akarom ezt is Valverdere kenni, de a sérülésében ő is benne van. Mindenki tudja, hogy hajlamos rá, erre még csak félig egészségesen játékba dobja, amikor nem is lett volna létszükséglet, aztán csodálkozik, hogy meccs után húzza a lábát és az orvosi szobába kerül.
Nem szeretném megvédeni Ernőt, de ebben az esetben neki semmi köze nincs ehhez.
Gondolom jelzi neki az Orvosi stáb, hogy Dembelé= ready for dispatch. Erre ernő megkérdezi a játékost, managerét, hogy biztos, hogy ok, nem lesz gond???! A játékos mondja, hogy naná!
Majd beküldi. Erre a gyermek, tátja a száját bemelgítéskor az oldal vonal mellett és csodálkozik, ha combizomszakadása lesz 5 perccel a beállítása után egy sprintet követően...
Hagyjuk már!
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.06.27. 14:28:27

Kovbal88 írta:
Ha szerencsénk van, nem tudjuk megszerezni Neymar-t, ha pechünk akkor sajnos igen. Dembele eddig hatalmas csalódás és remélem ennek csak edzői okai vannak. Egyébként Coutinho-t se adnám el tud a srác focizni volt egy rossz éve ennyi. Viszont változás kell.
Nem értem ezt a Dembélé-csalódás szöveget, főleg Coutinhoval összevetve. Volt egy rossz éve? A francia kb. 1000 perccel kevesebbet játszott és statokban el van maradva tőle. A játék képét nem is nézve. Dembélével legalább volt lendület a játékban és nem csak Messitől lehetett várni a villanást, ráadásul védekezésben is többet mutatott. És ne felejtsük már el, hogy 21 évesen tette mindent, bőven van még benne fejlődési lehetőség.
Az árát meg hagyjuk már. Ki tehet róla? Ő a legkevésbé. (mellesleg Coutinho jóval borsosabb volt, a fizetési különbségről nem is beszélve) Egy Neymart vagy Griezmannt elbírna a csapat Dembélével, de Coutinhoval már nem biztos. Nem az én pénzem, de ez komolyan visszaüthet. Nincs rajtuk kívül olyan potenciális játékos, akinek a távozása reális lehet és könnyítene a bértömegen. Talán Rakitic, de ő sem keres azért milliárdokat.

Nem akarom ezt is Valverdere kenni, de a sérülésében ő is benne van. Mindenki tudja, hogy hajlamos rá, erre még csak félig egészségesen játékba dobja, amikor nem is lett volna létszükséglet, aztán csodálkozik, hogy meccs után húzza a lábát és az orvosi szobába kerül.

Griezmannal nekem nem tudásbeli bajom van, inkább a posztját nem látom. Van egy érzésem, hogy ilyen Villa/Ibra sőt kicsit Henry történet lesz, a taktikában betöltött szerepét illeti. Valverde kiteszi majd 4-3-3-ban balszélre, ráadásul bal lábasként.

Grimaldo nekem is eszembe jutott párszor, a stílusa illene ide, ismeri a klubot, a szintet is megüti, de nem volt igazán szép az elválás és stabil kezdőből tehermentesítő játékosi szerepkört nem tudom mennyire vállalna be, mert két évig kb. az lenne.
Forca Barca!!!!
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2019.06.27. 13:46:22

Szerintem Neto nem lesz rosszabb a hollandnal, azert csak a Valencia elso szamu kapusa volt. Ami mellette szol, hogy sokkal jobban jatekban van(elmult ket evben 3szor annyi meccsen vedett, mint Cillessen az elmult 3 evben), fiatalabb(bar 1 ev nem mervado). Amit szinte biztosra veszek, hogy mindketten tul jok ahhoz, hogy egy extra top csapatnal padozzanak szezononkenti 10 meccsert.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.06.27. 12:27:01

Egyrészt nem tudjuk, mihez van kötve a bónusz, másrészt Cillessen is középkategóriásnak volt titulálva, mielőtt idejött, aztán megváltozott a vélemény.
Avatar
pr13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2017.07.23. 10:53:34

2019.06.27. 12:23:32

visca el barca írta:gratulálok ennek a lúzer klubnak, hogy sikerült kihozni nullásra egy olyan cserét ahol kaptunk egy alsó-középkategóriás cserekapust egy topjátékosért =D>
Még a nullával várjunk kicsit, régebbi hírek szerint több lesz a fizuja. :D :D
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.06.27. 12:19:21

Szerintem még rá kellett volna fizetni. :D

A legjobb az egészben, hogy állítólag van a szerződésben egy záradék, hogy ha nem elégedett Neto a játékpercekkel, jövőre elmehet bagóért. :D Zsenik dolgoznak a klubban, mindig is mondom. Komolyan, már nevetni sincs kedvem az egészen.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2019.06.27. 12:16:43

gratulálok ennek a lúzer klubnak, hogy sikerült kihozni nullásra egy olyan cserét ahol kaptunk egy alsó-középkategóriás cserekapust egy topjátékosért =D>
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2019.06.27. 11:52:14

Aztán csodálják, hogy a B-ből menekülnek az emberek.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.06.27. 11:35:53

VargaAron írta:Melyik az a 'béna' klub amelyik CSEREkapust igazol 35 millióért? =D> Ha játszik évente 7 meccset akkor 5 év alatt kijön az 1 millió€/meccs aztán ingyen elengedjük szotyizni Brazíliába...
Ennyiért már Buffont is hozhattuk volna, ingyen van, és 2 év alatt kb 35 millió lett volna a fizuja.. :lol:
Avatar
VargaAron
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2008.12.04. 09:07:05
Tartózkodási hely: Györ

2019.06.27. 11:25:35

Melyik az a 'béna' klub amelyik CSEREkapust igazol 35 millióért? =D> Ha játszik évente 7 meccset akkor 5 év alatt kijön az 1 millió€/meccs aztán ingyen elengedjük szotyizni Brazíliába...
Istvone
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2019.06.27. 11:13:38

2019.06.27. 11:16:45

Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.06.26. 21:57:57

Cillessen Valencia 35 millió.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.06.26. 20:14:23

MatyiG írta:
szbsz írta:Griezmannt hétfőn jelentjük be. Kiváncsi vagyok, hogy fog tudni beilleszkedni a tavalyi cirkusz után, gyanítom nem lesz egyszerű dolga, lehet fog kapni kis füttykoncertet is első meccsén :mrgreen:
Forrás?
The Telegraph :!: lehet nem a leghitelesebb nem tudom. Amúgy meg mire várnánk vele? :mrgreen:
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Válasz küldése