Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.07.01. 18:00:07

Nyilván ilyen egyszerű ez a sport. :D
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.07.01. 17:50:00

Igazából ha tényleg jön mindkettő szerintem felesleges is lesz lejátszatni az uefa-nak jövőre a bl-t... Szépen szétosztják majd maguk között a 100gólt Messivel LS-el karöltve aztán mehet a fieszta =D> =D> =D>
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2019.07.01. 17:38:56

Őrület, hogy milyen sokan leszólják Griezmant és Neyt. Mit érdekel engem a mult - ez esetben -
mind a ketten világsztárok. Biztosan nagy erősités lenne. Aztán pár meccs, ahol nagyot alkotnák és
jön a dicshimnusz. Igy szokott lenni. Ebben engem, Suarez helye aggaszt. Ha Ők jönnek + Dembele, potyogni fognak a gólok.
kovacsszandra345
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2019.06.23. 15:33:33

2019.07.01. 14:35:02

Bocsánat, nem tudom, volt-e róla már szó
http://www.nemzetisport.hu/legiosok/leg ... ir-2708017
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.07.01. 14:02:51

Májusi az az interjú amiben de Ligt ezt mondta, ettől függetlenül amikor egyszer azt kérdezték tőle, hogy ki a jobb akkor Leot válaszolta.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.07.01. 10:53:22

MessiNeymarSuarez írta:De Ligtre azt hiszem hivatalosan is keresztet vethetünk.

https://en.as.com/en/2019/06/26/footbal ... 69633.html" target="_blank

Aki a Barcába akar jönni, nem valószínű hogy lenyilatkozza, hogy "mindig is Ronaldo akartam lenni"


Én még mindig legjobban azt várom, hogy bejelentsék hogy jön az új edző, de erre már esély sincs.
Egyszerűen a fejembe nem fér, hogy 2 ilyen csúnya BL-ezés után, és szezonbefejezés után hogy maradhat Valverde egy olyan klubban, amely egyik legnagyobb célja a BL elnyerése. #-o


De a BL az csak az egyik, az meg a másik, hogy folyamatosan üresedik a Camp Nou, mert sokszor annyira nézhetetlen 0 a játék, hogy még az ember azt is bánja hogy a TV elé leült, aztán nem értik Bartomeuék, hogy miért üres a stadion.
Alig várom már a szezont, öröm lesz látni a 0 játékot, és azt, hogy bérelt helyük van a kezdőcsapatban, versenyhelyzet 0, és akármilyen gyengén teljesítenek az egyének, nem kerül veszélybe a kezdőtagságuk, bezzeg ha 1 újonc hibázik egyet akkor annyi is a lehetőségeinek.

Számomra ez a Valverde maradás totálisan felfoghatatlan.
Ezért is lenne egy kisebb sebtapasz erre, ha Neymar visszajönne, mert legalább lenne Messin kívül valaki, aki képes élménybemenő megoldásokat felmutatni, és ha nem és az egész játék képe, de legalább szép pillanatok lehessenek, és úgy álljon fel az ember a meccs után, hogy ez maradjon meg benne, nem az hogy majdnem elaludt egy Barcelona meccsen.
Majdnem teljesen ugyanez a véleményem. Annyi különbséggel és azért ez elég nagy különbség,hogy Neymar visszahozatala semmit sem javítana a versenyhelyzeten sőt, neki is bérelt helye lenne a spanokkal egyetemben. Kizárná még a lehetőségét is annak, hogy valaha ide akarjon jönni egy jó,fiatal csatár. Akkor még az erkölcsi aggályaimról Neymarral szemben nem is beszéltem..
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2019.07.01. 10:17:28

MessiNeymarSuarez írta:De a BL az csak az egyik, az meg a másik, hogy folyamatosan üresedik a Camp Nou
Ebben az evben 70k-rol 76k-ra nott az atlagnezoszam az elozo szezonhoz kepest. Erdekessegkeppen 2008/2009-ben 71k volt. Mondjuk azt megneznem, hogy a jegyarak hogyan valtoztak az elmult 5 evben.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.01. 09:46:19

De Ligtre azt hiszem hivatalosan is keresztet vethetünk.

https://en.as.com/en/2019/06/26/footbal ... 69633.html" target="_blank

Aki a Barcába akar jönni, nem valószínű hogy lenyilatkozza, hogy "mindig is Ronaldo akartam lenni"


Én még mindig legjobban azt várom, hogy bejelentsék hogy jön az új edző, de erre már esély sincs.
Egyszerűen a fejembe nem fér, hogy 2 ilyen csúnya BL-ezés után, és szezonbefejezés után hogy maradhat Valverde egy olyan klubban, amely egyik legnagyobb célja a BL elnyerése. #-o


De a BL az csak az egyik, az meg a másik, hogy folyamatosan üresedik a Camp Nou, mert sokszor annyira nézhetetlen 0 a játék, hogy még az ember azt is bánja hogy a TV elé leült, aztán nem értik Bartomeuék, hogy miért üres a stadion.
Alig várom már a szezont, öröm lesz látni a 0 játékot, és azt, hogy bérelt helyük van a kezdőcsapatban, versenyhelyzet 0, és akármilyen gyengén teljesítenek az egyének, nem kerül veszélybe a kezdőtagságuk, bezzeg ha 1 újonc hibázik egyet akkor annyi is a lehetőségeinek.

Számomra ez a Valverde maradás totálisan felfoghatatlan.
Ezért is lenne egy kisebb sebtapasz erre, ha Neymar visszajönne, mert legalább lenne Messin kívül valaki, aki képes élménybemenő megoldásokat felmutatni, és ha nem és az egész játék képe, de legalább szép pillanatok lehessenek, és úgy álljon fel az ember a meccs után, hogy ez maradjon meg benne, nem az hogy majdnem elaludt egy Barcelona meccsen.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.07.01. 09:42:44

davi10 írta:Elvileg még mindig 130 + Dembele/Coutinho-ban gondolkodnak
Ennyit érne egy olyan játékos visszahozatala a Barcának, aki a kilépése előtti évben aláír egy szerződést hosszú távra, majd a következő évben a csapata edzőtáborából a sejkhez utazik és a tőle kapott Zs-t az asztalra dobja, hogy nesztek kivásárolom magam? Majd az új klubjában rögtön balhézik a vezér szerepéért? Onnan is már eladnák!
Vitathatatlan jó játékos és a vezér játékosok spanja. Számomra, persze ez jelentéktelen, de már nem vállalható játékos erkölcsileg, már ha számít ilyesmi.
Dembi, ha még egészségileg képes lesz újra hosszabb távon, akkor sokkal többet adhat egy új Barcelona kerethez.
Cou pedig sajnos tényleg borzasztó évet zárt, de ez szerintem nem csak rajta múlt.
130 milla, plusz egy játékos...szerintem nem kellene gondolkodniuk.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.07.01. 00:41:49

PCsabi írta: Meggyőzte őket az Arsenalban lejátszott 96 perc.
hát ha még Rafiból jön pénz :D
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2019.06.30. 23:43:43

MesQueUnClub írta:Denis -> Celta 12,9 + 3,1 millió hivatalosan.
Meggyőzte őket az Arsenalban lejátszott 96 perc.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.06.30. 23:01:04

Denis -> Celta 12,9 + 3,1 millió hivatalosan.
Griezmann kivásárlási ára pedig holnap zuhan le 120ra...
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.06.30. 13:39:48

davi10 írta:
MesQueUnClub írta: A Valencia pedig megegyezett Rafival viszont 10-nél többet nem akarnak érte fizetni
Nevetséges :D

A SPORT és a Le Parisien szerint egyre lejjebb viszi a PSG Neymar árát, mindenképp meg akarnak válni tőle.
Mondtam, ez az üzlet leginkább a PSG-nek és Neymar-nak fontos, mi vagyunk a jobb alkupozícióban. Legalább ilyenkor illene egy rendes árban megegyezni. Elvileg még mindig 130 + Dembele/Coutinho-ban gondolkodnak, de ahol egy Hazard kerül mindenestül 150-be, ott nekünk se kéne sokkal többet kicsengetni.
Tudom, hogy Hazard-nak csak 1 év volt hátra a szerződéséből, de az elmúlt 2 évben a belga sokkal többet tett le az asztalra.

Már nagyon érdekel, hogy holnap bejelentik-e Griezmann-t, én leginkább őt passzolnám tovább Párizsba, + némi aprót, de semmiképp nem 100 millákat.
Igen, valószínűleg nem véletlen, hogy a Barca emberei bejelentették, hogy Neymar a képviselőien keresztül jelezte a szándékát hogy vissza akar térni, ez is nyomásgyakorlás része lehet.
Ennek ellenére jelenleg is még mindig minimális az esély arra hogy visszajön.


Az mondjuk világi troll lenne, ha leforgatnák a La Decision reboot-ot, és bejelentik hogy Neymart választják, és nem Griezmannt :lol:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.06.30. 12:41:15

Rafinhát nehéz lesz eladni jó áron a térde miatt. Na, ő tényleg többet sérült, mint egészséges.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2019.06.30. 11:50:17

A megegyezéshez két fél kell. Nem hinném, hogy annyi sérülés után bárki is többet adna érte.
Nem tudom, ha ennyi támadó van ill. lesz, miért nem adják el Suarezt amig lehet, Rakiticcsel és
Busival együtt. Nálam Umtiti is mehet. Na de ugy sem mi döntünk ezekben a dolgokban.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.06.30. 11:30:21

MesQueUnClub írta: A Valencia pedig megegyezett Rafival viszont 10-nél többet nem akarnak érte fizetni
Nevetséges :D

A SPORT és a Le Parisien szerint egyre lejjebb viszi a PSG Neymar árát, mindenképp meg akarnak válni tőle.
Mondtam, ez az üzlet leginkább a PSG-nek és Neymar-nak fontos, mi vagyunk a jobb alkupozícióban. Legalább ilyenkor illene egy rendes árban megegyezni. Elvileg még mindig 130 + Dembele/Coutinho-ban gondolkodnak, de ahol egy Hazard kerül mindenestül 150-be, ott nekünk se kéne sokkal többet kicsengetni.
Tudom, hogy Hazard-nak csak 1 év volt hátra a szerződéséből, de az elmúlt 2 évben a belga sokkal többet tett le az asztalra.

Már nagyon érdekel, hogy holnap bejelentik-e Griezmann-t, én leginkább őt passzolnám tovább Párizsba, + némi aprót, de semmiképp nem 100 millákat.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.06.30. 00:05:24

A Celtahoz közeli források szerint holnap be lesz jelentve Denis 10+5 millióért.

A Valencia pedig megegyezett Rafival viszont 10-nél többet nem akarnak érte fizetni mi viszont többet szeretnénk kapni.
Heginiki
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015.06.08. 12:37:13

2019.06.28. 23:27:36

palesz77 írta:Ezek a játékoscserék amúgy olyanok mint a fehér holló, azért nem is nagyon veszem én speciel komolyan ezeket a híreket. Most egyet csináltunk a Valenciával, de azt is könyvelési okokból, itt meg elég más lenne a szitu.

Alapból így, hogy De Ligt nem jön - 99% -, Umtitit ökörség lenne eladni, Dembélével 1 hete beszélt a klub elméletileg, hogy idén még mozdíthatatlan. Nem látok sok realitást a dologban. Coutinho és Rakitic még talán, de ennyi játékost bevonni egy üzletbe.. Nekem nagyon bulvár szagú a dolog.
Egyetértek azzal, hogy bulvár szagú a dolog, viszont szerintem a közeljövőben a pénzügyi fairplay szabályok miatt egyre gyakoribb lesz a játékosok bevonása egy-egy üzletbe. Nem értek a könyveléshez de gondolom ha nem 200 milliót fizet egy klub egy játékosért hanem 100-at plusz egy játékost akkor az jobb megítélés alá esik a költekezési korlátok szempontjából. De ez csak tipp, ha valaki tud róla biztosat ne tartsa magában.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.06.28. 19:33:24

Rabiot írta: A Buszit már lecserélném Rabiotra, sok meccset buktunk rajta. Lassúságát fejben kompenzálta, de valahogy ott sem jön be neki, sajnálom mert mutatott már sok szépet a fociból.
Rabiotot engedjük már el :D jó játékos ,de semmi extrát nem tudna nyújtani ami ide kellene.Egyébként nem véletlen ,hogy nagyon hír sincs róla ,hogy sorba állnának érte a top klubok hiába lenne "ingyen".
Avatar
elbandi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 516
Csatlakozott: 2008.06.22. 20:52:33
Tartózkodási hely: itt-ott

2019.06.28. 18:50:15

Rabiot írta:Ha nem változik a játék sratégiája, ami főleg az edzőn múlik, akkor még nagy képességekkel rendelkező játékosok is megbuknak. Kíváncsi leszek kik jönnek (akikről még csönd van ott még van esélyük) és az edző mit hoz ki belőlük, mert többet nem hibázhat. Dembúzt a jobb széle látom jobbnak ott kiteljesedik, többségében baloldalon sérülékenyebb. A sérüléseknek sok össze tevője van, nekem valahogy ez tűnt fel. Szeretem a srácot egy élmény nézni ha jól fekszik neki a játék. A Buszit már lecserélném Rabiotra, sok meccset buktunk rajta. Lassúságát fejben kompenzálta, de valahogy ott sem jön be neki, sajnálom mert mutatott már sok szépet a fociból.
Jelen vagyok már több mint 10 éve a fórumon,hozzászólni már nem szoktam mert sokszor feleslegesnek érzem,de az ilyen "gyöngyszemek" megnevettetnek. :lol:
Rabiot nickkel kigondolta volna,hogy az összes hozzászólásod arról szól,hogy ide kéne hozni.
Kiváncsi vagyok,hogy ki helyén játszatnád,mert remélem te se gondolod azt,hogy Busi a szezonban végig padozni fog.
Hattrick:Manchester.City.
Barcelona és City mindörökre...:)
Rabiot
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2019.05.25. 09:37:00

2019.06.28. 15:26:08

Ha nem változik a játék sratégiája, ami főleg az edzőn múlik, akkor még nagy képességekkel rendelkező játékosok is megbuknak. Kíváncsi leszek kik jönnek (akikről még csönd van ott még van esélyük) és az edző mit hoz ki belőlük, mert többet nem hibázhat. Dembúzt a jobb széle látom jobbnak ott kiteljesedik, többségében baloldalon sérülékenyebb. A sérüléseknek sok össze tevője van, nekem valahogy ez tűnt fel. Szeretem a srácot egy élmény nézni ha jól fekszik neki a játék. A Buszit már lecserélném Rabiotra, sok meccset buktunk rajta. Lassúságát fejben kompenzálta, de valahogy ott sem jön be neki, sajnálom mert mutatott már sok szépet a fociból.

baas11 írta:Hát nagyon úgy tűnik, hogy ha szeretik ha nem, Griezman érkezni fog ( sport.es) ....nyilván a kezdőbe...
-Dembele-Suarez-Coutinho-Messi- Malcom
jelenleg 3 helyre, ha a francai jön Coutinho esik ki szerintem( az 5 ből Ő az aki legkevésbé tudta megjátszani a posztját) , az persze kérdés hogy "visszaeshet-e" még Iniesta posztjára ahova egyébként eredetileg jött ugye csak Ernestonak nem szóltak( szerintem nem fogja bevállalni a brazilt középen).... vagy távozik ( Neymartól függetlenül) !
Bárhogy is lesz, valszeg Suarez az aki ki lesz akit ki kell futtatni 1-1,5 éven belül, vagyis Dembelével lesznek a maradék 1 helyre felváltva, jövőre!
-
Ha még Neymar is jön, na akkor nem tudom mi lesz....?!De parádé az biztos :D
Az Ő posztja adott, a régi..(max nem lesz a vonalhoz lánoclva- Alba kárára- mint LE-nél)
Neymar - Griezman - Messi__így viszont Suarez/Dembelé fix pad az meg kicsit erős, és főleg kár lenne a 22 éves két lábas francia miatt! Vagy is neki is mennie kell ? Nagyon remélem hogy nem Ő lesz végül a feláldozható, az ára ennek....
-
Hát nagyon kíváncsi vagyok... én úgy érzema vicepresidente szavaiból, hogy a vezetőséget is nagyon meglepte a hirtelen Neymar opció, amivel egyáltalán nem terveztek, ami azért mint ahogy a távozása úgy az érkezése is tud borítani sok mindet, miközben az Atleticoval már rég van kell lennie valamilyen megállapodásnak... most pedig megy a fejvakargatás, mert bár tudjuk a brazil "bűneit", de a szakmai és marketing izgató azért azt is, hogy valszeg jelenleg a világ 3. legjobb focistájáról van szó !Megfontolandó...
-
Bárhogy is lesz ...Én továbbra is inkább a középpályán látom a versenyképességünk kulcsát/gyengeségét mint egy sorral előrébb... itt egyelőre De Jong és másról hallani sem lehet!Hát csak remélem hogy elég lesz ...?! :roll:
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2019.06.28. 12:01:40

Hát nagyon úgy tűnik, hogy ha szeretik ha nem, Griezman érkezni fog ( sport.es) ....nyilván a kezdőbe...
-Dembele-Suarez-Coutinho-Messi- Malcom
jelenleg 3 helyre, ha a francai jön Coutinho esik ki szerintem( az 5 ből Ő az aki legkevésbé tudta megjátszani a posztját) , az persze kérdés hogy "visszaeshet-e" még Iniesta posztjára ahova egyébként eredetileg jött ugye csak Ernestonak nem szóltak( szerintem nem fogja bevállalni a brazilt középen).... vagy távozik ( Neymartól függetlenül) !
Bárhogy is lesz, valszeg Suarez az aki ki lesz akit ki kell futtatni 1-1,5 éven belül, vagyis Dembelével lesznek a maradék 1 helyre felváltva, jövőre!
-
Ha még Neymar is jön, na akkor nem tudom mi lesz....?!De parádé az biztos :D
Az Ő posztja adott, a régi..(max nem lesz a vonalhoz lánoclva- Alba kárára- mint LE-nél)
Neymar - Griezman - Messi__így viszont Suarez/Dembelé fix pad az meg kicsit erős, és főleg kár lenne a 22 éves két lábas francia miatt! Vagy is neki is mennie kell ? Nagyon remélem hogy nem Ő lesz végül a feláldozható, az ára ennek....
-
Hát nagyon kíváncsi vagyok... én úgy érzema vicepresidente szavaiból, hogy a vezetőséget is nagyon meglepte a hirtelen Neymar opció, amivel egyáltalán nem terveztek, ami azért mint ahogy a távozása úgy az érkezése is tud borítani sok mindet, miközben az Atleticoval már rég van kell lennie valamilyen megállapodásnak... most pedig megy a fejvakargatás, mert bár tudjuk a brazil "bűneit", de a szakmai és marketing izgató azért azt is, hogy valszeg jelenleg a világ 3. legjobb focistájáról van szó !Megfontolandó...
-
Bárhogy is lesz ...Én továbbra is inkább a középpályán látom a versenyképességünk kulcsát/gyengeségét mint egy sorral előrébb... itt egyelőre De Jong és másról hallani sem lehet!Hát csak remélem hogy elég lesz ...?! :roll:
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.06.28. 09:28:46

Ezek a játékoscserék amúgy olyanok mint a fehér holló, azért nem is nagyon veszem én speciel komolyan ezeket a híreket. Most egyet csináltunk a Valenciával, de azt is könyvelési okokból, itt meg elég más lenne a szitu.

Alapból így, hogy De Ligt nem jön - 99% -, Umtitit ökörség lenne eladni, Dembélével 1 hete beszélt a klub elméletileg, hogy idén még mozdíthatatlan. Nem látok sok realitást a dologban. Coutinho és Rakitic még talán, de ennyi játékost bevonni egy üzletbe.. Nekem nagyon bulvár szagú a dolog.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2019.06.28. 09:14:09

Ronal.10 írta:Nem megalázó egy top játékosnál hogy egy csomagba többiekkel kicserélik egy Neymar-ra?
Még egy az egybe csere és ráfizetés dolog is szerintem gáz még ha tudják is hogy többet ér a másik. Történt valaha egyáltalán ilyen top játékosoknál?
Eto'o es Ibra, ha nem is csomagban.
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2019.06.28. 08:36:02

Nem megalázó egy top játékosnál hogy egy csomagba többiekkel kicserélik egy Neymar-ra?
Még egy az egybe csere és ráfizetés dolog is szerintem gáz még ha tudják is hogy többet ér a másik. Történt valaha egyáltalán ilyen top játékosoknál?
Válasz küldése